Új privát üzeneted érkezett!

Sissi!
Üdv köztünk, mielőbbi babásodást neked is :wink: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nika!
NAgyon drukkolok, hogy baba legyen :!: :!: :!:

Csucsu!
Teszt :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kislibus!
Mikor három éve megvettük a lakásunkat, mi is meló előtt és után mentünk falat festeni, meg költözni…. Hát mit mondjak…. Marha fáradtak voltunk utána :shock: :shock: :shock: :shock:
Ja és közben az esküvőnket is szerveztük :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Asiye!
Úgy legyen….. augusztusban majd hozom én is az uhus képet a kis drágámról!!!!
Sok sikert dokkernál :!: :!: :!: :!:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pici!
Hát tényleg gyönyörűséges lesz a gyűrűtök :!: :shock: :shock:
Nekünk sárga és fehérarany volt a gyűrűnk, de két hónapon belül lekopott a fehér :roll: :cry:
Mikor lesz a Nagy Nap :?: :?: :?: :?:
Én is imádom az ékszereket, ruhákat, cipőket és táskákat…. Apa ki is van tőle :roll: :lol: 8)
Ha műtik apát, akkor tessék belehúzni rendesen :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Andy!
Nagyon szép a Ti gyűrűtök is :!: :!: :!: :!:
Jó nagyon a táblázat :idea: :idea: :idea:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Megint eloroztad a laptetőt! :D

Bomba: Én nem is tudom, hogy szóltak az ott lakóknak.
Most már csak 5-6 ezer emberről beszélnek, de az is sok! Becsengettek mindenhova? Vagy hangosbeszélőn, mint ahogy a cirkuszt szokták hirdetni?
Vendég
 


Becsengettek mindenkihez...... elvileg.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bocs a laptetőért :oops: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsu nem semmi hát nem csöngettek be mindenkihez? vagy a szomszédok miért nem szóltak? nem igaz hogy nem tudják egy nyolc hónapos mamairól hogy mi van. szörnyű

zsu a laptetőőőőőőőőőőőő most már hozzon neked eredményt :):)

csucsu hol vagy??????????????????????

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Hát a kismaminak a kutya nem szólt.....
Most már sikert fog hozni nekem, majd három hét múlva jövök a + teszttel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nika: Te meg jövő héten hozol majd egy zebrásat :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nos, hazaértem....
És megint mennyit írtatok!!!!! :roll: :lol:

CSUCSU!!!!!
Most már tényleg jöhetnél ám valami eredménnyel, mert nem marad körmünk!!!!
Te fizeted majd a manikűrösömet, hogy megcsinálja a lerágott körmeimet?? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
oriandy
 
 


Csajok. Köszi, hogy tetszik a gyűrűnk.

Most belehúzok.
Sok munkám van, de leszek, és olvaslak titeket.

Cat!
Nekem is tetszik az egyszerű, de most olyan kell, amit Apácska is szívesen hord.
Ja és eljön szabira, eljön velem uh ra 22-én.
Akkor lesz pé..

És egész nap csak egymással leszünk.

Nagyon várom.
picimami
 
 


Ezt a hőgörbét nézzétek!!
Teljesen behülyült....
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 52800_.png

Kép
oriandy
 
 


Csucsu!
Várjuk a tesztet.
picimami
 
 


Andy!

Én sem értem a tiédet. :D

Ha nem lenne olyan erős a mensid, azt hinném baba van a pocakodban...
Vendég
 


Andy!
Hát ezt én sem értem.... eszméletlen, milyen hőd van :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


úúúgy legyen ÁMEN

nika70
Salgótarján
 
 


Cat!
Olyan jó az a vonalzó, hogy várjátok a kistesót.
Aranyos nagyon.
picimami
 
 


Sziasztok lányok! Jó hosszú idő után, de vagyok még, ha persze nem bánjátok!Nálam igencsak zajlik az élet! Jó lett végre a gépem! Multhéten voltam dokinál! A rákszürésem p2-lett, utána megvizsgált és mondta, hogy a gombám szépen rendbejött tehát azzal teljesen kigyogyultam! Ekkor azt hittem minden rendben erre NEM! Ekkor mondta a doki, hogy van valami szép kis bacim a petefészkemben és erre írt fel még gyogyit! 14 napig betadin kup krémmel meg 10 nap klion bogyó nekem is meg apácskának is! Szoval most se sex se babo még ebben a hónapban! Ugyhogy én még mindig meg vagyok löve! Szoval sajna én még nem parázhetok, hogy most mi van megjön vagy nem jön meg!!!!! De majd elmulik ez a hónap is és majd a következő honapban!

Látom nincs ujabb babásodó, de remélem Csucsú és Nika jöttök a plusszos tesztel mihamarabb! Szoval nagyon szurizok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nócika!

Nagyon sajnálom.
Ez olyan rossz, a klinon, stb..

Nálunk műtik apácskát. Úgyhogy majd elválik. Most van egy hetünk. Utána szünet.

Pedig már jó lenne babásodni.

Szorítok neked.
És remélem most már tudsz majd jönni gyakrabban. :roll:
picimami
 
 


És még annyi, hogy Nagyon Szeretlek Titeket.
:oops:

Ezt érzem most.
Szükségem van rátok. És jó itt veletek.
Köszönöm
picimami
 
 


Szia Nócika!

Jó hogy újra vagy!

Sajnálom, hogy még mindig van valami bibi. De ha rendbejön, akkor beköltözik a pocidba a baba, és legalább minden rendben lesz neki! :D :D :D

Picimami!

Nekem is nagyon tetszenek az új vonalzók. :D
Vendég
 


Szia Picimami! Mivel mütik párodat???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Picimami!

Mi is szeretünk! :)
Vendég
 


Vízlágyítókról senkinek semmi tapasztalat?

Azt hiszem akkor a Bewamat biot választjuk. Már csak a méretet kellene tudni...
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Kaptam ám egy üzenetet asiye-től, amelyben rám pirított, hogy hol vagyok már...
Hát igen, szánom-bánom, egy jódarabig eltűntem innen...
Cserébe:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/93c0dd5dc0a62434047a9079b30170a6_080703_080717_1216252800_.png
és ettől teljesen függetlenül, tegnapelőtt, mások biztatására elértem ezt: Kép tesztem

Holnap megyek orvoshoz, és feltétlenül jelentkezem, valamint megpróbálok visszaolvasni is egy picit, ha már ilyen hűtlen voltam... :oops:
nemlajos
 
 


Nemlajos!

Ezt hogy csináltad?
Én nem értem, ha a hőgörbédet nézem. :shock:
Ugye nem keveredett bele vér véletlenül? A lányok szerint attól is lehet pozitív.

De inkább én leszek pozitív és gratulálok! :D :D :D
Kívánom, hogy most minden sokkal jobb legyen mint múltkor!

Andy!

Csinálj Te is tesztet!

Látod, hogy Nemlajosnak is mi lett! :D :D :D

Ettől most úgy feldobódtam!
Köszi Nemlajos! :D :D :D
Vendég
 


Nemlajos!
Gartulálok neked.

Nócika!

Gerincsérvből alakult ki nála, fitymaszűkület egyik fajtája.. :oops: :shock: :cry:
picimami
 
 


Én sem értem a görbédet.
picimami
 
 


Hát, Nemlajos tesztjét nézve.....
Na meg a hőt és az eltelt napok számát.....
Én sem értem!!! De ha baba van a dologban, akkor gratula!!! :wink: :lol:

Cat!
Nálam igen fura lenne ha baba lenne, mert nagyon erős piri! Ez a 6. nap és még mindig hajmeresztő mutatványokra képes! :roll: :wink: :lol:

Kép
oriandy
 
 


Köszi a gratukat, de ne kapkodjuk el.
A hőgörbémet éppen Andy miatt tettem fel, ugyanis azért csináltam a 13. ciklusnapon tesztet, mert nagyon fent volt a hőm. Szóval nagyon úgy néz ki, hogy az utolsó (teljesen normális, és erős) menzeszem mégsem az volt.
Most izgulok, nehogy méhen kívüli legyen...
nemlajos
 
 


Asiye!

Ezt Neked találtam:

"A magzat a harmadik hónapban továbbra is élénken mozog. A külső nemi szervek differenciálódása is folyamatban van, de ebben az időszakban a két nem még nem különíthető el biztonsággal."
Vendég
 


hja, és ez a teszt mondom, amellett, hogy 13.cn, még délutáni is, mégis azonnal megjelent a két csík. Tehát, ha minden igaz, 6+4 körül kell lennünk, de mondom, mindent az orvosra bízok, emlékeztek, tavasszal hogy jártam...
Abba már bele sem merek gondolni, hogy mi lett volna, ha ciklus végén tesztelek, és már pozitív teszt mellett jön meg, és én ismét besétálok az ügyeletre.... :shock:
nemlajos
 
 


Én nem tudom, mit történt veled, akkor.
De szorítok, hogy minden ok legyen veled.

Én is akarok ilyen tesztet... :oops: :roll:
picimami
 
 


Nemlajos!

Én nagyon drukkolok neked!
Kívánom, hogy most jó híreket mondjon az orvos!

Andy!

És mi van akkor, csak lehetőségként említem, hogy esetleg van egy hematóma a baba mellet és az távozik most? Vagy ilyen nem lehet?

Nekem volt egy ismerősömnek, napokig nagyon erősen vérzett, végül egészséges kisfia született. :D
Vendég
 


Nemlajos!

Ebbe ne is gondolj bele!
Ahogy mostanában néha félrenézik az ügyeleten a dolgokat. :shock: Jobb, hogy csak most teszteltél!
És várjuk, hogy mit mond holnap a doki!
Vendég
 


Pici!
Mi is nagyon szeretünk Téged :!: :!: :!: :!:

Nemlajos!
Azt a hét meg a nyócát neki....... micsoda gyönyörűséges teszt ez kérem alássan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Egyenlőre halk gratu, majd doki után meg jó hangosan :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja és kint voltam a kertben telefonálni, és hát a földre pillantva mit találtam?????? Hát négylevelő lóherét :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Köszönöm

Gratula a lóheréhez. :roll:
picimami
 
 


Már csak Csucsu tetszjére vagyok kiíváncsi.
Majd jövőhéten Nika. :wink:

Milyen szép lenne, ha sorba sikerülne most mindenkinek
picimami
 
 


Milyen szép az a teszt.
Ha nekem végre ilyen lenne, biztosan bele szerelmesednék :oops:
picimami
 
 


KOS 03.21. - 04.20.
Szeretne fittebb és egészségesebb lenni, s eltervezi, hogy rendszeresen tornászik és eljár úszni. Talán egy barátjának sikerült Önt erre rábeszélni, mert együtt sokkal könnyebb.

BIKA 04.21. - 05.20.
Erős Önben a hajlandóság a túlköltekezésre. Legyen megfontolt és óvatos pénz dolgában! Egy elveszettnek hitt régi barát tér vissza életébe, s a viszontlátást meg kell ünnepelni.

IKREK 05.21. - 06.21.
Környezetében hatalmi harcok dúlnak, amik Önt kellemetlenül érintik. Igyekezzék kívül maradni. Vakációs terveit beszélje meg barátjával vagy szerelmi partnerével. Utazzanak kellemes klímájú, nyugodt helyre.

RÁK 06.22. - 07.22.
Végre enyhülnek az érzelmi fezsültségek. Talán nem egészen úgy, ahogy szerette volna, de most sok múlik azon, hogy meg tud-e békélni azzal, amit sikerült elérnie.

OROSZLÁN 07.23. - 08.23.
Sikereket érhet el a nyilvánosság előtt, amit elsősorban a szervezőkészségének és jó ízlésének köszönhet. Egy esetleges külföldi ajánlatot gondolkodás nélkül érdemes elfogadni

SZŰZ 08.24. - 09.23.
Senki sem érezheti biztonságban magát a munkahelyén. Ön is tudja, hogy állása bármikor megszüntethető. Keressen új szakterületet, ahol érvényesülhet és sajátítsa el.

MÉRLEG 09.24. - 10.23.
Az anyagi biztonságérzet megrendülése szokatlan magatartáshoz vezethet. Bár a válás a Mérleg-jegyűeknél járványszerű, fontolja meg, hogy érdemes-e egy kaland miatt eldobni állandó kapcsolatát.

SKORPIÓ 10.24. - 11.22.
Ma a rendteremtéssel lesz elfoglalva. Minden idejét szekrények és fiókok rendezgetésére fordítja, de megtörténhet, hogy kapcsolatait is tisztába akarja tenni. Kissé zűrösek Ön körül az események.

NYILAS 11.23. - 12.21.
Kicsit ingerlékenyebb, nyugtalanabb, mint máskor. Munkájában váratlan problémákkal kell megbirkóznia és nem minden esetben Ön lesz a nyertes.

BAK 12.22. - 01.20.
Úgy érzi, hogy most könnyebben kapja meg az élettől amit akar, hiszen valaki ott áll Ön mögött. Egy szakmai tervét átvizsgálnak, s úgy tűnik, minden rendben megy. Haladjon lassan, legyen alapos.

VÍZÖNTŐ 01.21. - 02.19.
Sokféle kötelezettséget kell teljesítenie, ezért nagy állóképességre lesz szüksége. Legyen óvatos pénzügyek terén, semmiképpen ne ugorjon fejest abba a szenzációsnak mondott vállalkozásba, amelyet valaki ajánl.

HALAK 02.20. - 03.20.
Munkája révén találkozik valakivel, akit roppant vonzónak talál, s alig tud neki ellenállni. Ez a románc semmiképpen nem vezetne jóra. Ha nehéz is, mondjon nemet!
picimami
 
 


Egy kis horoszkóp nektek.
picimami
 
 


Köszönjük szépen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én meg vagyok békélve mindennel most :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor sikerülni fog, amit nagyon szeretnék???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Igen, biztosan sikerülni fog.

És annyi gyümölcsöt eszel, hogy az is rá segít majd.
picimami
 
 


Ki mit ebédel ma?

Én egy kis szárnyas salátát, almával, rozskenyérrel.

Éhen halok, úgyhogy most akarom. :oops:
picimami
 
 


Én már 20 perce megebédeltem :oops:
A tegnapi túrós csusza maradéka volt mára..... este meg rakott krumplit fogok csinálni :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hmmmmm
Este lehet én is túrós csuszát fogok csinálni
Imádom
picimami
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?