Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyjából visszaolvastam... Tegnap nagyon nagy vihar volt itt, és még napközben el-el ment a villany, azért nem jöttem.

Ani
Nagyon édi Roni a nyelvöltögetős képen :lol: és szépen gyarapodik.
Nekem is csak névadóm volt. Nem is tudtam, hogy még van ilyen, jó tudni.

Andesz, Tand
Én is láttam a gyerkőcöket a Hírlapban. Egyből kiszúrtam őket, pedig még félálomban voltam :lol: :lol: nagyon helyesek :wink: :P

Gabi
Örülök, hogy jól sikerült a keresztelő. Nagyon jók a fotók. Tök jó a sminked, Noel meg egyszerűen zabálnivaló! :lol: :wink: :P

Nati
Annyira kíváncsi vagyok én is, hogy mikor szülsz. Elhiszem, hogy már nagyon türelmetlen vagy. Az aláírásodban látom, hogy a héten szeretnéd, hogy megtörténjen a nagy esemény. :D

Chrissy
Apának utólag boldog szülinapot, és boldog házassági évfordulót kívánok! Remélem, sikerül a meglepi :wink:
Nagyon örülök, hogy Martin minden lelete negatív. Idővel biztos változni fog és majd feltalálja magát. :wink:

Judy
Remélem, anyukád mielőbb felépül. :wink:

Vicuska
Szuper, már a célegyenesben vagytok :wink: Akkor ez hosszú protokoll? Milyen gyakran kell majd menned UH-ra?

Roni
Szép nagy már a pocid :wink: :P

Nibcsike
Nagyon szép Gergő babád!

Szilvi
Örülök, hogy tudtál jelentkezni! Már csak két hét a költözésig? biztos nagyon várjátok... :D

Ágica
Remélem Dorka hamar felgyógyul és nem maradnak benne rossz élmények.

lányok,
köszi a megnyugtatást az UH eredményemre. :wink:

Végül úgy döntöttünk, hogy megvesszük azt a babakocsit, amit mutattam. Használtat nem találtam ennyi kiegészítővel,(lábzsák, mózes, esővédő, szúnyogháló, táska) és a színe is nagyon tetszik. Elvileg holnap meg is jön. :D
bessy76
 
 


Sziasztok,

Pocsék egy hetünk van. :evil: Szinte ki sem tudunk mozdulni a lakásból. Gyerekek tiszta nyűgösek, Barbika sem nagyon akar aludni napközben.

Balcsis hétvége jól sikerült, jókat fürcsiztünk mindkét nap. Manócskát csak 1x 5-10 percre vittem be szombaton is meg vasárnap is, mert elég hidegnek találtam a vizet, legalábbis neki. Most nem sírt, élvezte a nagy vizet. De inkább a parton a hűsön voltam vele. Olyan kis fehér bőrű, féltem hogy leég a naptej mellet is. Vasárnap este meg állt a sor Fehérvárig, 1-eben haladtunk, aztán Polgárditól visszafordultunk, visszamentünk Enyingre, majd este 11 körül ujra nekiindultunk, akkorra már elment a dugó. :lol: :lol:

Midjárt dobok képeket is.

Ani,

Örülök, hogy jól sikerült a kikapcsolódás. Gondolom nagyon rádfért már. :lol: :lol:
Roni baba szépen hízogat.
:lol: :lol: :lol:

Nati,

Itt a hidegfront.....nem akarsz szülni???? :lol: :lol: :lol: :lol:
Sajnálom a vizesedést, remélem mostmár hamar előbújik Bence baba és megszűnnek a panaszaid.

Tand,

Remélem mihamarabb végetér ez a hagyatéki mizéria és végre te is megnyugszol.

Enikő,

Örülök, hogy minden ok a kis babócáddal és sajnálom, hogy nem tudsz képeket tenni. Imádok 4D-s fotókat nézegetni.
Tuti kislány, ha ilyen kis szégyenlős. :lol: :lol: :lol:

Ibi,

Gergő baba gyönyörű.:lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem már összeszoktatok. :lol:
Sebed hogy van???

Alíz,

Én nem hozzá jártam, de mivel ismer engem pisis korom óta, mindig mikor mentem a táppénzes papíromért, néha ő is megkuksizta Barbikát uh-on.

Gabi,

Szupik a keresztelős képek. Nagyon csini volt Noel abban a ruciban. Édesen mosolygott, gondolom nem igen foglalkozott a "papbácsival" :lol: :lol: :lol: :lol:

Ágica,

Remélem minden rendben van. Gondolok rátok.

Chrissy,

BOLDOG 2. HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT

Nagyon fini lehetett az a torta nyamiii... :lol: :lol: :lol:
Azok a púderos képek haláliak Martinkáról. :lol:
Barbika is így szokott kinézni amikor a nyakát púderozom.
:lol: :lol: :lol:

Anyukám sajna nem igen van jobban. Még mindig szédül, fáradékony és most meg még a bal keze és lába is zsibbad. Totál ki van akadva szegény. Hétfőn mennénk nyaralni, de most már bizti, hogy ők jönnek.
Persze mi is csak akkor megyünk ha jó idő lesz, Ilyen időben mint most nem megyünk.

Ezt most elküldöm, aztán kicsinyítek le képeket.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Csajok,

Egyenlőre mégsem tudok képet rakni, mert valamiért nem nyitja meg a Nero a képeimet. Gőzöm sincs mi van. Apa hazajön este majd megnézi.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Helló belló elveszett báránykák :)

Csajok: miért kell puderezni a babákat? Roni bőre így is száraz, bár a kis hurkácskák alatt...

Chrissy, nagyon szupik a képek. Milyen szépek vagytok. Nagyon boldog 2. házassági évfordulót. Jó szorakozást estére.

Bessy, jaj deszupi hogy megveszitek, az a babakocsi nagyon vagány :) A névadó ünnepséget a szocializmusba találták ki, mert akkor nem volt "divat" temploba menni. A mai napig fennmaradt az olyan pogányoknak mint én vagyok. Ugyanúgy az anyakönyvvezető tartja mint a polgári esküvőt.

Judy, láttuk azt a dugót szombaton amikor Pestre mentünk, hazafelé nem is az autópályán mentünk. Jobb is hogy visszafordultatok, gondolom milyen szörnyű volt araszolgatni. Örülök hogy jó volt a Balcsi, gondolom neked is jól eset a kikapcsolódás. Igen jól gondolod nekem már nagyon kellet, sokat mászkálok a városba, de valami olyan kellet ami teljesen más. Nagyon jó volt. Sajnálom hogy édesanyád nincs jól. Szőrnyű lehet. Nagyon drukkolok hogy minnél elöbb javuljon.

Én is nagyon utálom ezt az időt, hiába vagyunk családiházba még az udvarra se tudom kivinni úgy fúj ez a k.rva szél.

madiani
 
 



Ani,

Én a nagy meleg miatt púderozom Barbikát, főleg a nyakán meg a hajlatokban, mert ugye kis dagi, meg tokája is van és eléggé megizzad majd kicsi melegpöttyök lesznek rajta.

Én is utálom ezt az időt, inkább legyen baromi meleg, de nem ilyen szar szeles. Pedig mindenképpen ki kell mennünk, mert kell kérnem a dokitól egy beutalót a pulmonológiára. Holnap viszem Bazsit szokásos felülvizsgálatra.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Azt hiszem, holnaptól jó időt mondanak...

Judy
Sajnálom, hogy anyukád nincs jobban, de remélem, mielőbb javulni fog. Kitartást kívánok az egész családnak! Biztos mindenkit nagyon megvisel.

Ani
Akkor a névadó még ugyanolyan mint rég...szerintem nálunk is ez lesz, mert én sem vagyok megkeresztelve és így szerintem a gyereket sem fogják :roll:
Én is örülök, hogy meg tudjuk venni a járgányt. jött vevő az utánfutónkra és annak az árából vesszük meg. :)
Anyukádék nyaralni mentek? Hova? :D
bessy76
 
 


Bessy, tényleg? Igazad legyen! Ahogy nézem már most is csitult kicsit a szél, ki is megyünk.
Sztem ha szeretnéd hogy meg legyen keresztelve a gyerek akkor keresztelkedj meg te is, és akkor tuti lehet. Na meg egy kérdést megér, lehet hogy anélkül is megy. Bár elég macerásak a papok, egyik kéri a másik nem, valamelyik még azt is hogy az esküvőtök is templomi legyen.
Talán Gabi és Andesz többet tud erről mondani, nekik nagyon aktuális.

Anyuék a Tátrába mentek egy hétre, hívtak már odaértek 14 fok van, de süt a nap. Végülis nekik az a lényeg hogy ne essen, mert akkor semmit nem tudnak csinálni.

madiani
 
 


Akkor nagyon jó levegőn vannak anyukádék. :D
Én nem akarok megkeresztelkedni, és nem áll szándékomban férjhez menni sem :lol: :lol: végül is ez még messze van, majd meglátjuk, hogy mi lesz :D
bessy76
 
 


Sziasztok!
Én új vagyok itt csak szeretnék tőletek segítséget kérni?Tudtok e jó szülésznőt mondani?
Madiani:[color=red][/b]Láttam kisfiad képeit nagyon édes kisfiú.Neked Dr.Schwarczinger Zsolt fogadott orvosod volt?És Bea milyen Bea írnál nekem kicsit róla ha megkérhetlek?
Előre is köszönöm.
Én október 8.-ra várom első gyermekemet aki még titkolja a nemét.
Azért írtam a ti oldalatokra mert én is Fehérvár környékén (Pákozdon) lakom.



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a tippet a homeos bogyokról!Kipróbálom! :D

Judy
Köszönöm kérdésed jól vagyok.A sebem néha egy picit fáj, húzodik, de azért már jó! :)

Chrissy
Jól nézet ki apácska tortája, biztos finom volt! :) Nagyon jók a képek!

Gergőfiam ma sem aludt túl jól, egész délelött fent volt.Ráadásul ma volt a dokinéni megnézni és végig sírta az egészet.A fiam nem birja ezt az idöjárást.Jöhetne már valami jobb idö,hogy elmehessünk sétálni.
Jövöhéten megyünk súlyt mérni!Kiváncsi vagyok mennyit hizott! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Most csak visszolvasni akartam, de írok is - most csak Judynak:
Judi, szóval ha legközelebb arra jártok (Enyingről jöttök haza Szfvárra) Polgárdinál menjetek el Jenő felé, arra alig van forgalom. Nagyon kis kerülő, de megéri!!

Puszi

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Viike,
köszi az anyás dolgot, nagyon jó!!! Tetszik és milyen igaz!!! Remélem jól vagytok!!!

Kriszti,
nagyszerűek a képek!!! Hol voltatok vacsizni? Apa meglepődött, örült?? Martinkát is vittétek vagy valaki vigyázott rá?

Ani,
korábban hány veseköved volt? Gyarapodott a kezdetek óta vagy csökkent azzal, amit kipisiltél? Remélem nem fognak gondot okozni!!!
Aranyérre meg megy a drukk, hogy mielőbb rendbe jöjjön!!! Katit nem gondoltad, hogy felhívod? Én szülés előtt nem akartam, mert most az intim tornáról is el vagyok tíltva, de szülés után biztos jó kis gyakorlatok vannak aranyérre is!!!!!

Ibi,
örülök hogy jól vagytok, remélem Gergő baba a mai éjszakát már jobban tölti!!!! Apa most otthon van és segít vagy valaki más aki segítségedre van?

Enikő,
szuperek az adatok!!! A szívhang szerintem azért kevesebb, mert aludt!!! Nekem nst 135-140 között szokott lenni, akkor megy feljebb, haj jól megböködöm és megmoccan :wink:
Azért a Deák csak nem mondta meg a nemét, igaz?

Bessy,
neten rendeltétek a kocsit? De szuper!!! Hidd el nem fogjátok megbánni!!! Biztos hasznát veszitek és a színe meg jó mindkét nemhez :wink: :wink:

Judy,
hát megértelek, hogy nehéz ilyenkor 3 gyerkőccel egy lakásban... Anyukádat szőrnyen sajnálom, remélem azért mihamarabb rendeződik a helyzet!!! Ezek a zsibbadások normálisak, vagy ez valamilyen váltzást jelent???

Andesz, Andi,
nem is mondtátok, hogy benne lesztek a hírlapban!!! Nálunk csak anyósékhoz jár, de elkértem este és megnéztelek benneteket!!!! Nagyon szuperek a képek!!!!
Büszkék lehettek a lurkóitokra, gyönyörűek!!!!

Gabi,
Anyósomnak dicsekedtem ám, hogy Bence Noel uncsitesója. Még mondta is, hogy hasonlítanak egymásra :wink:

Vicky,
üdv közöttünk!!! Pár oldallal előrébb van egy táblázat, abban benne vannak a már megszült anyukák szülésznői is. Szerintem mindenki a sajátját ajánlja a legszívesebben, mert vele van tapasztalata. Érdemes megkérdezni az orvosod is, ha van fogadott, mert ő is ajánl és van aki valakivel nem dolgozik szívesen, ez jobb, ha az elején kiderül!!! Én Mészáros Mariannál vagy Bozsa Anikónál fogok szülni. A héten Mariann helyettesíti Anikót, ezért van ez a kettősség :wink:

A hétvégi és tegnapi görcsöket ma elvitte a cica.... :shock: Pedig ma masszázs is volt, egy jó hosszú ütemes séta apával és Mazsival, de semmi. Bencus túl jól érzi magát odabenn, úgy tűnik :P
Azt hiszem egyedül vagyok, aki ezt az időt élvezi, de én nagyon jól érzem magam, hogy nincs az a döglesztő hőség :oops:

Szép álmokat mindenkinek!!!

Ani, hogy bírja Roni az "idegen" helyen? Anyukádék gyönyörű helyen nyaralhatnak!!!!!
Vendég
 


Sziasztok! :D
Vagyok ám,csak tegnap elmentünk Bencussal csavarogni,egy volt munkatársamnál voltunk Inotán,reggeltől-estig,és nagyon szuper volt! :D
Chrissy!
Nagyon szupik a képek,nekem is a púderes teccik a legjobban :D
Nagyon boldog 2. évfordulót kívánok :D
Hogy sikerült a vacsi? :roll:
Ja,lányok,köszi a dícséreteket,nagyon örülök,hogy Tand Grétijével,kerültünk egy lapra,és ez véletlen volt! :D
Bessy!
Nagyon örülök,hogy sikerül megvenni azt a kocsit,tényleg nagyon szupi :D
Ágica!
Remélem már túl vagytok a nehezén,és hamar elfelejthetitek ezt az egészet!
Vikcy!
Üdv Köztünk! :D
Ha gondolod,csatlakozz Hozzánk,szívessen látunk! :D
Nekem Bódás Szilvia volt a szülésznőm,és nagyon meg voltam Vele elégedve,a mai napig kapcsolatban vagyunk,Enikő is Őt választotta! :D
De ez tényleg így van amúgy,ahogy Nati írta,hogy mindenki a sajátját dícséri,mert Őt ismeri! :D
Natikám!
Kitartás!!!! :D
Gondolom már tényleg nagyon várod a AZT a pillanatot,amikor kezedben tarthatod a Ti Kisfiatokat! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok Jó reggelt!

Bessy, szóval te nem is vagy férjnél. :) Bocsi ezt nem tudtam, valamiért amióta férjhez mentem mindig általánosítok és azt hiszem hogy mindenki férjhez ment már. :)

Szia Vicky, csatlakozol hozzánk? Várunk szeretettel! Köszönöm a dícséretet. Ahogy már a többiek is leírták mindenki a saját dokiját és szülésznőjét fogja dicsérni, hisz őt ismeri. Tehát én is csak azt tudom írni, hogy szívből ajánlom Bognár Beát. Egy tündér, nagyon sokat segített, neki köszönhetem hogy gátvédelemmel szültem. Különben nekem őt Schwarczi (fogadott orvos volt) ajánlotta. Utóbb kiderült Tandnak is ő volt a szülésznője, de erről talán majd ő ír. Remélem azt tudod hogy csak akkor fogadhatsz szülésznőt, ha az orvosod is fogadott. Ahogy már Nati is írta érdemes a dokit kérdezni hogy kit ajánl, nehogy az legyen a vége hogy nem szívesen dolgoznak együtt.

Ibi, Gergő biztos az idő miatt volt nyügi. Ma talán már szép idő lesz. :)

Nati, sajna nem tudom mennyi vesekövem volt, mert csak azt írták a papírra hogy "több". Az intimtornát ajánlotta a nőgyógyászom is. Nagyon lusti vagyok, pedig kéne alakalmazni mert azért szexinél érzem hogy ott feszül. :( Arra nem is gondoltam hogy aranyérren is segíthet. Na majd talán felhívom Katát ;) Roni nagyon jól, ügyesen viselkedik, nagykádba fürdött tegnap :) Sztem mivel az elejétől fogva viszem mindenhova és adom mindenki kezébe, nagyon hozzá van szokva a változatossághoz. Ezt így is akartuk, mert örökmozgók vagyunk, nagyon sokat fogunk utazni (ha a pénztárcánk is engedi). Ne hidd hogy egyedül vagy, én is nagyon vártam már az enyhülést, csak az a hülye szél ne lett volna. Bence baba nagyon megvárat. Ha jövőhéten jönne már itthon lenne a szülésznőd is nem? Mondogasd magadnak hogy mikor akarsz szülni, hátha meghalja Bence és hallgat édesanyjára.

Andesz, képzeld az én egyik volt kollégám is Inotán lakik. :D Örülök hogy jól éreztétek magatokat.

madiani
 
 



Vicuska, már csak két nap és kezdődik :)

Ibi, basszus ne hari, most nézem hogy Gergőt nem írtam még be a szülinapos tábliba. Azonnal javítom, bocsika.

madiani
 
 


Andesz,
jó volt egy kicsit kimozdulni, igaz??? El is hiszem!!!! Meg így egy kicsit más Patrik nélkül :wink:

Gabi,
bírod még a gyerekzsivalyt??? meddig vendégeskedik nálatok Patrik?

Andesz és Andi,
elraktam az újságot Bencus dobozába, majd évek múlva jót emlékezünk a szép fényképetekre!!!!!

Ani,
ez szuper, hogy Roni ilyen jól viseli a változatosságot!!! Ügyik vagytok!!! És te hogy érzed magad Anyudéknál???

Lányok,
a latex vagy a szilikon cumi a jobb??? És milyen márkát javasoltok? Van itthon két MAM egy latex és egy szilikon, nem tudom melyiket bontsam ki, ma akarom sterilizálni az utcsó dolgokat :wink: :wink: Már mosódik az ágynemű, törölközők, félig rend van a konyha fiókjaiban, nagyon rakom azt a fészket :wink: :P
Vendég
 


Ja, Ani, ha addig nem szülök, akkor 21-én nst, csak már nem fért be az aláírásba....
Köszi
Vendég
 


tényleg csak az fogadhat szülésznőt, akinek fogadott orvosa van?????????????????, ezt nem is tudtam!!!!!! ez azért nem fair szerintem!!!!
Vendég
 


Szia Nati

Én nagyon jól bírom anycáméknál, hisz itt is minden megvan, csak azt kellet megszoknom hogy máshol.
Ma már szépidő van, megyünk is sétálni, na meg jön a dédi.

Cumi: azt olvastam hogy a szilikon jobb. A latexszel sincs baj ha havonta cseréled. Jut eszembe nekünk is cserélni kéne, mivel nekünk latex van. Mi is a Mam-ot használjuk, az a baj vele hogy nem lehet rászerelni a ruhára csiptetőt. Igaz erre most még nincs is szükség. Vettünk már Avent szilikonost amire rá lehet csatolni a csipeszt. Arra figyelj hogy egyfélét vegyél, mármint a cucli része egyforma legyen, mert Roni pl csak a simát fogadja el, ami úgy le van "vágva" azt nem. Remélem tudod miről írok, de nem tudom mésképp leírni. Ja és azt olvastam hogy lehetőség szerint fogszabájzós legyen. Mi ezt eddig nem figyeltük, na de majd ezután.
Különben az a legjobb ha nem cumizik, de majd meglátod hogyan boldogultok nélküle. Roninak nagyon erős a szopó reflexe, nagyon megnyugtatja az a fránya gumi, de hát mit tudok tenni, ő dönt. :)

madiani
 
 


Sziasztok

Előre is bocs,ha valakit kihagyok,most nem olvasok vissza csak emlékezetből írok.

Ani
A múltkor kérdezted a pihenőszéket.Szerintem nyugodtan használjátok,pont most tudod jól kihasználni,mert roni már érdeklődik ,nézelődik,de nem ficereg forgolódik.Mi már nem tudjuk használni,csak amikor már Noel fáradt és nnyugiban van,de ez elég ritka.


Cumi:mi eleinte latexet hasznéltunk(mam)-úgy gondoltam ez puhább és a tapintása is sokkal természetesebb.A gond az volt vele,hogy egy idő után elkezdett ragadni a latex,szóval elég hamar tönkre ment.Én nem akartam különlegesen képzett un. fogszabájzós cumit.Most Aventosat vettünk ez szlikon és nagyon jó puha a szilikonja,én nagyon elégedett vagyok vele.


Nati
Nagyon sokat gondolok Rád és arra,hogy végre mikor bújik ki Bence.A szobáról nem teszel képet?Patrik lelépett az unokanővéreihez-ők is itt laknak Bodajkon,és ott is alszik,úgyhogy így könnyen elviselem a gyerekzsivalyt,mert nincs. :wink:

Chrissyy
Nagyon aranyos martin a képeken!Olyan nagy már :wink: !
NAGYON BOLDOG 2. HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT NEKTEK!
Nekünk is most 29-én lesz a 2. :wink:
Apa tortája nagyon szép volt,biztos nagyon fini is.
A vacsi,hogy sikerült?
És tényleg Martin,hogy fogadta a tápszert?Most nem sír annyit?

Vicky
Üdv. köztünk,remélem jól fogod magad érezni,jó kis csapat vagyunk.Jelenleg melyik dokihoz jársz?

Csajok,köszi a képdicsiket!
Én holnap megyek a reumatológiára a derekammal,már a terhesség végén is de szülés után is és azóta is nagyon fáj,van hogy nem bírok felkelni az ágyból,alig tudok megmozdulni :(
Vendég
 


Ani
én eddig azt hitem,hogy a fogszabályzós cumi az aminek le van csapva a vége-pl. Nuk.
De most utána olvastam a lényege a fogszabályzós cuminak,hogy az állkapocshoz illeszkedjen ilyen a mam és az avent is.
Vendég
 


Kép
n.k.ildi
 
 


Sziasztok!

Itt egy elveszett bárányka!

Már régen írtam. :( Ezerrel tapétáztuk Bencus szobácskáját, most vagyunk nagyjából kész.
Holmija még semmi neincs, du. megyünk Bp.-re, biztos veszünk neki ezt azt.

Ja, a kép: Hétfőn voltunk egy éves házasok. Ezt csak úgy nosztalgiából tettem fel. Apácskával étteremben ünnepeltük meg. Ott ahol a lagzi is volt.

Még teszek fel kettőt ha tudok.
Aztán visszaolvasok pihiképpen.
Amúgy jól vagyunk, pihenünk sokat(amennyit tudok), Bence növöget, én hízok ezerrel. :) De így szép az élet.
[img
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 5.3024.jpg[/img]
n.k.ildi
 
 


Kép Kép

Remélem ezt elküldi.
n.k.ildi
 
 


Kicsit kicsi lett, de legalább nem velem lesz tele az oldal.

Nati! Látom Bencusod jól érzi magát benn a pocidban. :)
Kiváncsi vagyok, mikor fog kibújni.
Nem is tudtam, hogy Anikó most is szabin van. Augusztusban is szabin lesz akörül, amikor én fogok szülni.

Chrissy! Nagyon boldog 2. házassági évfordulót. A 2.-kat mi is hárman ünnepeljük majd.

Gabi! Drukk holnapra! Remélem minden oké lesz a derekaddal, max kapsz valami gyógyit. Bár az nem olyan jó, mert Noel bab szopikázik még.

Ibi! Ma már jobb idő van. Remélem Gergő baba már nem olyan nyűgös.

Bessy! Látod, még a végén nekem lesz igazam ami a kisbabád nemét illeti. :)

Szombaton megyünk lagziba. Nem tudom mit csináljak. Táncizni biztos nem fogok(tudjátoka külső nyitott méhszáj miatt), de azt sem tudom eldönteni, egyáltalán elmenjünk -e a szertartás után az étterembe. Az a hangos zene nem fogja zavarni kisBencét?
Légyszi írjatok véleményt!!

Láttátok? Már 50 nap alatt vagyok én is. :) :) :D

Sok puszi, ne haragudjatok, hogy nem írtam mindenkinek.
n.k.ildi
 
 


Ildi! Most csak az utsó kérdésedre írok. Tavaly júliusban mi is voltunk lagziba, én végigtáncoltam az egészet és egyáltalán nem zavarta Martint. Őket védi a burok és tompítva hallanak, neki nem olyan hangos, mint nekünk. Lehet lassacskán is táncolgatni. Boldog 1. házassági évfordulót nektek! Melyik étteremben volt a lagzitok? Mi is ott ünnepeltük mindkettőt. Mi a Kistrombitásban voltunk.
Vendég
 


Sziasztok!

Chrissy
Boldog 2.házasságiévfordulót kivánok! :P Remélem jól sikerült a vacsi!Nekünk is most volt a második(8.-án.)De mi itthon voltunk!Majd késöbb bepótoljuk!

Ildi
Nektek is boldog házasságiévfordulót kivánok!Jó igy nósztalgiázni! :P

Ma már jóbb a Gergő hangulata, jóbban is alszik! :) Délután megyünk sétálni ha apa megjött.Tegnap kaptuk meg a pici Taj-kártyáját, úgyhogy most már majd tudunk papirokat is intézni.

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Ani!
Köszi, hogy majd javítod!A cumit mi se nagyon akartuk a Gergőnek, de jóbb mintha a kis kezét rágcsálná, na meg meg is nyugtatja!Nekünk nuk fogszabályzós van, legalábbis annak vettük.


Bocs most mennem kell, mert felébredt a picurkám!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókívánságokat!
A Kistrombitás étteremben voltunk vacsizni. Mikor hazajött melóból, ebédelni akart, én meg mondtam neki, hogy mértékkel, mert a vacsinak is kell a hely. Így sikerült magam elszólni, de örült neki nagyon. Kaptam tőle egy csokor virágot.

Gabi! Rázkódik a tápszertől, nem fogadja el. Lehet megpróbálok tenni bele neki vmit, háta úgy elfogadja majd. Még mindig sokat sír, bár ma lekopogom-kopp-kopp-kopp- elég jól elvan, pedig nem is aludt reggel óta.
Vendég
 


Cumiról nem tudok mit mondani, Martinnak csak játszani kell, rágcsálni minden oldalát.

Szép hónap ez a július, sokunknak ebben a hónapban van a házassági évfordulója.
Vendég
 


Két évvel ezelőtt: Kép

Kép

Virág: Kép

Martinka: Kép

Apával: Kép

Anyával: Kép
Vendég
 


Téves riasztás volt! :)

Nemtudom miért nem sikerült a vonalzóhoz a képet beraknom!?

Ildi
Már neked sincs túl sok idöd! :D Izgulsz már?
Jók a képek, csinik voltatok!Nekünk is ott készültek a képeink!
:)
Nati
Itthon van apácska segít, csak ma kellett elmennie dolgozni mert Pestre kellett mennie.Amúgy még a héten szabin van.Jövöhéttől már egyedül leszünk itthon.
Nem is tudtam, hogy szülésznőt nem lehet választani ha nincs fogadott orvosod.De miért nem? :(

Vikcy
Üdv közöttünk!Nekem Bali Mónika volt a szülésznőm,nekem nagyon jó volt, nagyon kedves volt!Ha gondolod irok róla.Van fogadott orvosod?

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Ibi,
de jó, hogy ilyen sokat tudsz jönni!!! Várjuk ám a szüléstörténetet és engem is érdekel, hogy milyen volt a szülésznő, orvos. Akár priviben vagy ide a topicba is megírhatod, kíváncsi vagyok mire számítsak!!!!
Hű, hogy rohan az idő, már több, mint két hetes Gergő!!!

Kriszti,
nagyon jók a képek, csinik vagytok!!!!! Látom Martinka is veletek volt :wink: Biztos élvezte!!!

Ildi,
nektek is boldog házassági évfordulót!!! Nem is tudtam, hogy Te is Anikót választottad!!! Nálunk már kétszer nem volt hétvégén, egyszer Mariann se volt, akkor paráztam nagyon :shock: . Most hétfőtől már lesz. Augusztus végén megy még szabira??
Kérünk majd szobát Bencus szobájáról!!! (de fura más emberkére gondolni, és mégis Bencust leírni :wink: ).

Gabi,
nem is tudtam, hogy gond van a derekaddal!!!! És a kezed hogy van??? Hányra mész holnap??? Mennek a drukkok!!!! Remélem minden rendben lesz!!!

Cumit én se szeretnék adni neki, de egyet bizti képpen elkészítek, hátha szükség lesz rá... megyek is kitanulmányozom mit ír a net :wink: De köszönöm a tapasztalatokat és az ötleteket!!! (lecsapós végű, fogszabályzós, atya isten, mire nem kell figyelni :shock: )
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek boldog házzassági évfordulót kívánok!!A mi esküvőnk 5 éve volt. :)

Kriszti!
Apának utólag Boldog Szülinapot!Éljenek a 30-asok!(én is idén leszek 30! :oops: :) )Nagyon jók a képek!
Martinka súlya miatt ne aggódj,majd megint lesz olyan időszak amikor többet hízik,aztán megint kevesebbet,nálunk is így van ez.3 és 4 hós kora között Martinkánk 12 dekát hízott csak,én sírva toltam haza a tanácsadásról,úgy megijedtem.Aztán megint többet hízott.
Ha a tápszert nem fogadja el,nem próbálod meg a rizspépet?
Csak egy tipp.
:wink:

Gabi!Sajnálom a derékfájást,nekem is a terhesség óta fáj,de neked nagyon rossz lehet,ha orvoshoz kell menni!!Majd írj,hogy mit mondtak!!Drukkolok!

Nati!Cumihoz én sem értek,nem volt.Jó böngészést a neten!

Ibi!Jó sétálást délutánra!!Mi is lemegyünk,mert 2 napja ki sem tudtunk mozdulni ebben a hülye időben. :?

Ildi!!Majd írj,hogy miket vettetek Pesten Bencének!!Olyan izgi!!Nagyon jó babaholmikat venni!!Én úgy élveztem!!!

Ágica!!Hogy vagytok?Remélem ma hazamehettetek!!

Tand
!Sajnálom,hogy még megy ez a hercehurca,hihetetlen,hogy meddig tart,hányszor zaklatják fel még a lelkedet!!!Remélem mostmár mindenhol békénhagynak!Sok erőt neked!!

Tündi
??

Bocsi a többiektől,ébredezik a kislurkóm!!Pussz!! :D
Vendég
 


Sziasztok

Csak gyors bekukk.Most jöem a háziorvostól.A kezemem(csuklómon) egy szép ganglion van,el kell vele mennem a sebészetre.Lehet begipszelik,legrosszabb esetbe műtik.Ez a megerőltetéstől van.azért mentem el vele,mert egyre jobban fáj és a fájdalom már a felkaromnál tart.Pihentetni kellene,de ez a pici mellett nem egyszerű ezért is gipszelik be a legtöbb esetbe.Kiváncsi vagyok mit mondanak,de inkább gipsz mint műtét.

Na most megyek.

Ildi,Chrissyy
Mindketten nagyon szép menyasszonyok voltatok mégegyszer sok boldogságot az évfordulóhoz!
Vendég
 


Alexa,
de jó, hogy jöttél!!! Nektek is most volt az évfordulótok??? Hihetetlen ez a július :P
Most pont jó idő van, Martinka élvezni fogja a játszóteret!!!

Gabi,
Lehet, nem kellene annyit rajzolnod, nem??? :wink: :P Viccet félretéve nem lehet borogatni vagy kenőcsözni??? Vagy azon már rég túlvagytok??? Hát akkor reuma és sebészet is????? Kitartás, remélem rendbe jössz!!!!

Lányok, teszek fel képet a kész szobáról :oops: Gabi nálunk is garázdálkodott a múlt héten, neki köszönhetjük a kép alapját :P :P Köszi Gabi még egyszer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kata internetes keresésének köszönhetően pedig vettünk egy szinte új szopis fotelt, nagyon kényelmes, de az egyenlőre lent van, nem vittük fel Bencushoz.

Hát, cumizásról nem sok megnyugtatót találtam, de majd Bencus eldönti mit akar :shock: :wink: Viszont sikerült úgy kisterilizálnom a dm-ben vásárolt kanalakat, hogy egész fura formájuk lett :oops: :P
Vendég
 


Hát, nem sok látszik, felrakom a képet is....

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi
Nektek is boldog házassági évfordulót!! Szupik a képek. A Bory várban készültek? Tegyél majd képet a szobáról. :wink: ja és a mai szerzeményekről :wink:

Chrissy
Látom, jól éreztétek magatokat, mégegyszer boldog évfordulót! Az esküvői képek is szépek. :wink:

Nati
Nagyon klassz lett Bencus szobája! Nagyon tetszik!
Igen, a neten rendeltük a kocsit, ma meg is jött. Apával kipróbáltuk minden funkcióját, nagyon tetszik mindkettőnknek. :D

Ani
Nem baj, hogy nem tudtad, hogy nem vagyok férjnél, szerintem nem is mondtam :wink: :lol: persze, ha róla beszélek, mindig azt mondom, hogy a férjem :D az szerintem olyan csúnya, hogy élettársam, vagy párom :shock: :roll: :D

Gabi
Kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak a derekadra. :shock:
Ez a ganglion inhüvely gyulladás? Nekem az volt, két hétig volt gipszben a karom, utána fizikoterápiára jártam :? de sajnos, akinek már volt ilyen, soha nem lesz már tökéletes, egy kis megerőltetéstől egyből el kezd fájni. :roll: Sokat szokott használni, ha bekenem Flector kenőccsel, rá hideg vízes borogatás és fásli. :wink:
bessy76
 
 


Sziasztok,
Nemrégen költöztünk Fehérvárra. Ha nem bánjátok, néha olvasgatom, amiket írtok, kérdezek is! :lol:
A harmadik babánkat várjuk, mivel nem sok mindenkit ismerek itt, jól jön néhány kedves szó!
Üdv
Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Jó reggelt! :D
Szia Szofika! :D
Persze,hogy nem bánjuk :D ,gyere nyugodtan,és bátran kérdezz :D
Írj egy kicsit többet Magatokról,esetleg képet is rakhatnál a gyerkőcökről,ill,Magatokról :wink: :)
Lányok,lenne egy kérdésem,akinek van már jogsija!
Nem volt olyan közületek,aki félt a forgalomtól? :roll:
Csak azért kérdem,mert v.színű,jövőhéten beiratkozom,de fosok,hogy merek e majd vezetni :roll:
Nagyon kéne a jogsi,meg egy kocsi,mert a családban nincs,és mindíg úgy kell puncsolnom valakinek,ha menni kell valahova!
Meg a gyerekekkel is könnyebb lenne! :)
Légyszike írjatok tapasztalatot! :)
Tesó!
Szorítok mára! :)
Nagyon szépek az esküvői fotók! :D
nekünk,még pár hét,és a 10.lesz :shock: :D
Ildi!
Mit vásároltatok tegnap?
Nati!
Nagyon szupi lett Bencus szobája! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Csak ideért a szép idő. :) Gyorsa írok, remélem tudok mindenkinek válaszolni mielött felkel az úraság.

Gabi, remélem a kezed és a derekad is gyorsan helyrejön. Köszönöm az infókat a pihenőszékről és a cumiról is.

Ildi, gratula az első házassági évfrdulóhoz, szépek vagytok. Kérünk képet Bencus szobájáról is! Az esküvőre meg nyugodtan menj el, Bence védve van odabent az erős zajoktól. 46 nap...pik-pak elmegy, élvezd ki!

Ibi, látod-látod, biztos a front miatt volt nyügi. azt ajánlom, ha meg tudjátok oldani, a TB-hez (TGYÁS) ne vigyétek Gergőt. Elöttünk 30-an voltak több mint 2 óra várakozás. Igaz mi nem vittük Ronit, nya meg átugrotttunk turizni :) . A MÁK-nál meg érdemes visszanézni késöbb ha sokan vannak. Sokat sétálunk arra, valamikor kint áll az utcán a sor vége, valamikor meg nincs senki. Amúgy viszonylag gyorsan megküldik a pénzeket :D A cumival mi is pont úgy voltunk mint ti, a gyermekorvos is azt mondta hogy inkább a cumi mert azt el lehet venni tőle a kezét meg nem.

Chrissy, nem csodálom hogy utálja a tápszert. Kostóltad? Iszonyú íze van. Roni is csak akkor ette meg ha már nagyon éhes volt, ha viszont kiegészzítésként kapta akkor csak szopi elött kaphata, mert ha megérezte az anyatejet már nem akart elfogadni mást. Ti is nagyon szépek vagytok a képeken. Jó lehettet a vacsi. :)

Alexa, szia, akkor úgy látom ez a súlygyarapodás változni fog. Legalább meg tudsz majd nyugtatani.

Nati, csodálatos lett Bence szobája. Gabi, megint remekművet alkottál.

Szófika, üdv köztünk. Mesélj magatokról, képet is kérünk.

Az újaknak mondom, hogy ha beszeretnétek kerülni a tábliba, küldjétek lécci az adatokat. Köszike

Most mennem kell mert becsinált a fiam, utána meg sétálunk egyet. Du. jövök. Pápá

madiani
 
 


Sziasztok!

Új vagyok még, de szeretnék csatlakozni, hiszen pákozdon lakunk. Szeptember 3-ra várjuk első bébinket :) A szeptemberi topicban benne vagyok.
Én szülésznőt nem választottam, de a fogadott orvosom Dr. Schwarczinger Zsolt. Nem tudom,hogy fogadjak-e szülésznőt, tanácstalan vok, segítsetek légyszi. Itt mindenkinek van fogadott szülésznője?

Andesz : Nekem 1995. óta van jogsim, és nagyon jó. Amikor tanultam vezetni akkor volt bennem egy kis félsz a forgalomtól, de aztán annyira kell koncentrálni a vezetéshez, hogy nem lesz időd félni. Drukkolok neked, és sok sikert hozzá. Szerintem ne hagyd ki.

Szép napot nektek

Kép
csehi77
 
 


Szia Csehi! :D
Üdv Köztünk! :D
Írj egy kicsit bővebben Magadról! :D
Ildivel pár nap különbséggel vagytok kiírva :D
Köszi a véleményed,úgy döntöttem,mindenképp belevágog! :D
Nati!
Mi újság? :roll:
Ani!
Jó sétát nektek! :D
Megint meleg van odakint!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Szofika, Csehi
Üdv. köztünk! :D

Csehi
Azt hiszem, a topikban mindenkinek volt/van fogadott szülésznője, de majd nyilatkoznak a többiek is. :D

Andesz
Először mindenki tart tőle, de aztán élvezni fogod :D A rutin pályán lesz úgyis tapasztalatod, mielőtt kivisznek a forgalomba, meg aztán az oktató biztonságot nyújt, hiszen vannak neki is pedáljai vész esetére :wink: Iratkozz be, nem fogod megbánni :wink: :D
Elmúltak már teljesen Bencus kiütései?
bessy76
 
 


Ja,Nekem is Schwarzi volt a dokim,és itt a topicba sokunknak Ő volt!
Szerintem szülésznőt érdemes választani,hiszen Ő lesz Veled végig,és Ő csinál szinte mindent! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Szia Bessy!
Köszi a bíztatást :wink: ,én is abban bízok,hogy közben elmúlnak a fenntartásaim! :D
Igen,Bencus teljessen meggyógyult,2 nap alatt lementek a pöttyök :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Bessy!
Lassan már Te is érezni fogod a Pocilakód :D :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?