Új privát üzeneted érkezett!

Bocsika a képi nyugalom megzavarásáért, de valaki baby karúszót akart venni, de nem kapott, a budaörsi Decathlonban van, most szaladunk be mi is venni Tominak délutáni bulira. :wink: :lol: :P

Kép
kditke
 
 


Sokat pihenni ebben a melegben nem tudtam, de azért fetrengtem egy kicsit, most pedig már itthon van Gréta bár épp alszik.

McDonalds elviekben felújítás alatt áll, de azt híresztelik, hogy már nem fog kinyitni, ugyanis azóta a központban megépült a malomcenter és ott a fölső szint teli van étteremmel (McDonalds is). Illetve a műszaki főiskolától nem messze is épült egy.

Folyamatosan rágja a kezét, de egyenlőre nem látok sehol egy fogyat sem. Nem tudom?

Jó pancsizást.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Hazaértünk Decathlonból meg is ebédeltünk, most még alszik Tomi aztán ha felébred indulunk.Megtesszük ezt a hatalmas távot !(10 méter kb.)

Mérgelődök magamban, mert tele volt a Decathlon baba szabadidőruhával amit csak télen lehet ráadni, mert olyan vastag, nyárit miért nem árulnak ???? Avagy nyáron vegyen fel a gyerek rövid nacit ne pedig szabadidőt ????Lehet velem van a baj ???

A másik nagy marhaság, hogy ezek mindent külön árulnak, bár ezt kezdem a felnőtt szabadidőruháknál is észrevenni, de ami jó lenne felsőnek annak mégcsak véletlen sem hasonlít színben egyik nadrágja sem. Hogy nekem semmi sem jó ?????

Akkor még most egy kicsit még belehúzhatsz a pihibe míg a kishölgy csicsiskál. Jó pihenést !!!

Kép
kditke
 
 

 
 

Sziasztok!

Pénteken hazajöhettünk! :lol:
MIndenkinek köszönöm a bíztatást.
Bocsi,hogy eddig nem jelentkeztem,de az itthoni munkákkal is el voltam maradva,mellette,meg sokat voltam Danival,Laurával.
Úgy néz ki Daninak csak szövődmény gyanus bárányhimlője volt./vagyis nagyon reménykedem benne/Igaz azt mondták egyenlőre csak tünetmentes és még 3-4 hétig figyeljem a mozgását,beszédét,meg hogy fáradékony,bágyadt-e.Akkor azon nyomba vissza kell mennünk. :(
Magas láza,füle fájlalása,és nem hallás miatt utaltak be,meg a tarkóján a kisagynál a mirigyek nagyon meg voltak duzzadva.Bennt tudtam meg,hogy ez a kisagy szövödményéhez vezethez.Pont egy 4 éves kisfiúval kerültünk össze,aki meg a bárányhimlő 9.napján nem tudott lábra állni és érthetetlenül beszélt.MOst szegénynek újra kell járni és beszélni tanulnia.Állítólag nem maradandó,de nem tudják mire fog meggyógyulni.De mikor vittem vissza a zárójelentést akkor meg egy 4 hónapos kislánynak nem ment le a hőemelkedése a báranyhimlő miatt és nem tudják mi a gond.Ezek annyira elszomorítóak. :(
Dani infuziót kapott és bele algopirint.Nagyon szuperül bírta,még a kanült felhelyezésénél is azt mondta nem fájt. :shock:
Laurának meg nagyon hiányzott Dani.Első nap hazajöttem megebédeltetni fogta a zokniját és körbe-körbe ment a lakásba és egyfolytába hívogatta Danit,ha elkértem tőle meg nem adta oda.Mióta meg hazajöttünk és Dani nincs a látóközegébe megy körbe a lakásba és mondja:"Dani?Hol a Dani?Nincs Dani."Állandóan meg kell mutatnunk neki.

Ágiboldi
Sikerült beadatni az oltást?
Laura már sajna csak állítólag az utolsó nap kapta meg az oltást és lehet nem ad annyi védettséget.Most még 2 hétig figyelem és reménykedem,hogy nem jönnek ki a pöttyök.
Nálunk meg a kullancs elleni oltást nem akarják beadni Laurának 2 éves kor elött,Hiába kérlelem az orvost.

Május
Nálam is szoktak ilyen befordulási időszakok lenni.Tényleg nagyon rossz.Inkább gyere gyakrabban és írd ki magadból./ha ez nyilvánosan is megtehető/
Tényleg Keléről régen írtál!Hogy van?

Mazsi
Köszi a cipős választ.Ha lemegy ez a mizéria Én is bejelentkezek az ortopédiára.
Karúszó nekünk majdnem a könyökéig ér,de nem zavarja Laurát.
2010-ig vártok a másodikkal?Addig mész dolgozni?Tényleg mi lett az állás interjúval?
A körbe-körbe forgásnál nem félsz,hogy Lea valaminek nekiesik?Nekem mindig ez a parám.

Mmóni
Gratula a szobatisztasághoz és kitartást.
Van egy kis füzet amibe minden betegségre le van írva milyen homeos bogyi jó.Ezt a gyógyszertárba ahol árulják a bogyikat tudsz kérni.

Lorca
Jobbulást Natinak.Eldöntöttétek már hogy mentek-e mandula műtétre?
Szabiról alig írsz.Hogy van?

Kditke
hogy sikerült a fürdőzés?Karúszó felavatás?
Tominak látom még midig nagy alvókája van.

Blin
Nálunk is nagy a meleg a lakásba.Van hogy csak 1 szál pelusba lófrál Laura.
De jó neked,hogy Anyosódék elviszik és tudsz picit pihizni.

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Dana

Örülünk, hogy Danival minden rendben (bízunk benne legalábbis)
További gondmentes napokat, ha ezt kívánhatom Daninak !!!
Nem is gondoltam volna, hogy ilyen szövődménye lehet a bárányhimlőnek !!!!Ez szörnyű !!!!! :twisted: :evil:

De édes Laura, hogy így hiányolta Danit, nagyon jó testvérek lesznek bizti !!! :lol:

Karúszó szuper volt, igaz anyuka kicsit dili (:twisted: )volt mivel a száraz karúszót eröltettem fel szegény gyerekem száraz felkarjára !!! Nekem senki nem mondta, hogy vizes karra vizes karúszót !!! (gondolom mindenkinek evidens csak nekem NEM volt)

Szóval Tomi karján maradandó nyomot hagyott a karúszó,(ráadásul még jó szoros is volt mivel féltem nehogy laza legyen és lecsússzon a karjáról) piros csík formályában egész estig, de aztán elmúlt szerencsére, azért szuper jó volt a pancsolás !!!! :oops:

Pancsolás után kerimami elvitte sétálni is még, így maradt nekem is egy kis időm terigetni, pakolászni idehaza, de a végén már nagyon hiányzott Tomi !!! :wink:

Viharmentesen lehült a levegő pedig mindenre felkészültünk, szerencsére nem volt jégeső, sem hurrikán ! :wink:

Kép
kditke
 
 


Kditke,
Szabi Neis-Vacnál tart. Várni kellett, amíg senki sem csorog. De úgy látom, ez nem ebben az évben lett, úgyhogy megkapta. Ő legalábbis egészséges végre.
Mi mindig megyünk valahova. Most Agárd volt csak, hattyúetetéssel és sok sétával. Nekem a meleg kevésbé gond, ha mozgásban vagyunk, mintha csak ülünk valahol, még ha az a hűvös ház is. :wink:
Szabadidő ilyen melegben? :shock:

Lin,
Akkor ti sem lehettek túl sokat a lakásban. :wink: Az nálunk sem működik, csak evés és alvás időben. Különben meggyilkolnának engem majd utána egymást. :twisted:

Dana,
Én eldöntöttem a műtétet, csak épp a doki nem akarta megcsinálni. :roll: Szerinte nem ez lenne a megoldás. A jövő héten megyek egy másikhoz.
Szemészettel mi a helyzet?

Kép KépKép
lorca
 
 


dana
n ügyi dani, h ilyen hősiesen viselte a kórházat! (a vonalzóját állítsd át, ha lesz egy kis időd :wink: )

kditke
jó, h írtad a karúszót, nekem se jutott volna eszembe a vizezés :oops:

blin, sorstárs :wink:
kele is fél6-6-kor ébred, engem is n megvisel, ez nekem emberkínzás :cry: na de majd, ha 15 éves lesz, és egész nap csak feküdne, visszavágok :lol:

sos választ várok, h mit csináltok a gyerekkel egész nap a lakásban????? legalábbis itt annnnyira szakad az eső, h képtelenség elhagyni az objektumot, pedig még a játszóházat is fontolóra vettem...

majus3
 
 


Lorca

Hát igen mi "nyugdíjas" anyuka és apuka márcsak ilyen itthon ülők vagyunk ebben a melegben !!!! :wink:

Május

SOS válasz:

Jelenleg Tomi alszik, de eddig apukával felfújtak kb 10 lufit és azt dobálták egymásnak, illetve fociztak velük, nagyon sokáig elvannak ezzel, Tominak nagyon tetszik, hangosan kacagott végig.

Illetve átrendezi kedvenc gyermekem a lakást, mivel a kiságyat betolja a szobaközepére és bújkál a hátamögött és alatta. :wink:

Örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen kis "butuska" ezek szerint a karúszóval !!!Hi-Hi !!! :wink:

Kép
kditke
 
 


Hahó! :)

Druszám!
Lillus benyomtam az ágyba, mert annyira ásított. De amúgy borsófőzit csináltunk együtt, gyurmáztunk, meg kimostunk egy adag ruhát és segített teregetni! Nem túl fantáziadús, mi? :lol: :lol: Ja, és számolom vissza a perceket! :wink:

Dana!
De jó, hogy jobban van Dani! És tök jó, hogy Laurának hiányzott a bátyus, ezek szerint jó tesók! :)

Lillus is korábban kel a megszokottnál, már épp érett egy fenyegetés neki, hogyha tovább kínoz, lelencbe adom. Erre ma 8 után kelt! :) :)

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok!


Aron ma ismetelten 5-kor kelt. Igazabol, ha kihuzza fel6-6-ig, akkor en mar orulok :) Viszont csak negyed12-kor tudtam csak lerakni a szokasos fel11 helyett, sokat szamitott, hogy nem tudtunk mi sem lemenni.
Delelott cd-t hallgattunk (Cifra palota), majd megneztuk a csak csajokat :)

Dana,
Hala, hogy jobban van Dani! Csak igy is maradjon! Nagyon durva, amiket a szovodmenyekrol irtal... szegeny-szegeny gyerkocok! Ujra kellett jarni es beszelni tanulni :shock:

Kditke,
Karuszo :lol: Nekem eszembe sem jutott, hogy ilyesmi fel is merulhet a karuszoval kapcsolatban :) en is biztosan szarazon raktam volna ra szegeny gyerkocre!
Annyira irigyellek Benneteket az ilyen kerti partykert :( Mi meg csak punnyadhatunk a lakasban :(
Latom, Neked is meg a haza az Szeged :)
Apropo, mikor mentek haza???

Timi,
Belekukkantottam a blogba, es kivancsi lennek, hogy melyik strandon voltatok, nagyon szep rendezettnek tunt, es az is erdekelne, hogy mennyire volt hideg a vize.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga!
A Dagály fürdőben voltunk (XIII.ker)! A víz egész kellemes volt, kábé 30-32 fok, de persze vannak ennél melegebbek-hidegebbek is. Viszont, egy hátránya van, bár nem tudom a többi strandon milyen, nagyon sok hmmm, hogy is mondjam, kissé sötétebb bőrű ember volt. :oops:
De összességében teljesen meg voltunk vele elégedve, volt sok árnyékos fa is.

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok!

Végre mind a két gyerek alszik.Délelött és folyamatosan nálunk is esett az eső,de Laura 2 percenként ütögette az ajtót,hogy ki akar menni.Így felvették az esőkabátot és Laura nagy kacagások közben motorozott az esőbe.tegnap Anyuék voltak itt és Dani névnapjára szánt ajándékot odaadták neki.Most nagyon örülnek, mert 2 sátor és közte egy henger amibe bújkálnak.Csak Én nem tudok tőle közlekedni a lakásba.Alig várom hogy jó idő legyen és kitehetem az udvarra.

Kditke
Lehet akkor Én vagyok az egyetlen aki szárazon adja fel a karúszót.Igaz felhúzom a kezére és ott fújom fel.
Látom Tomi mellett se tudtok pihizni.Ez a lufi dobálással jó ötletett adtál,hogy holnap mi a progink rossz idő esetén.

Lorca
Próbáljuk hordani a szeműveget,de sajna Laura nehezen szokja.És ahogy nézem/meg reménykedek benne,hogy jól látom/A mozgása egyre jobban stabilabb,úgy nem kancsalít.

Május
Már Én is szégyenlem a vonalzót,de Zsolti még mindig nem ért rá felrakni a képeket a gépre.Próbálom megsűrgetni. :oops:
Hát a lakásba mi is unatkozunk,de ha szekrényt pakol akkor öröm van az arcán,meg zenére táncol egyfolytába.

Timi
Lillus nem eszi meg a gyúrmát?Sajna Laura mindent megkostól előszőr.Én is néztem a blogodat.Látom ti se egy otthon ülő alkatok vagytok.

Helga
Pont ma reggel gondoltam rá,hogy megkérdem a reggeli kelésetek,hogy alakul.De látom még mindig korán kelők vagytok.
Olyan régen raktál fel Áronról képet.Mi van vele?Remélem majd Balatonon összefutunk.

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


sziasztok!

el sem merem mondani, h Lea (és én is :oops: ) ma 10kor keltünk :lol: persze ennek az ára az volt, h este 11kor sikerült elaludnia (nem tudom, h a meleg vagy az éppen áttörő rágó fogak -3 egyszerre akar kijönni :twisted: - az oka) :shock: és éjjel kb óránként fent volt :cry: szval nem tudom melyik a jobb...
ráadásul ezzel a 10es keléssel borul az egész napja (déli elalvás,ebéd stb) és csak nyűglődik egész nap :cry:

Dana
örülök, h Dani jobban van :lol:

körbe forgás:ált a nappaliban csinálja ott pedig van helye...egyébként pedig úgy vagyok vele, h tanulja meg akár neki is mehet valaminek...
de miután ő nagyon biztonságos játékos megáll mielőtt nagyon szédülne így csak tántorog ink nem esik el... :wink: :lol:

Ditke
én keresek még mindig karúszót ...most már h felállítottuk a medencét tényleg aktuális lenne...
milyen messze van tőletek a Decathlon? nagy kérés lenne, h vennél egy karúszót Leának és postázod nekem utánvéttel? :roll:
egyszerűen nem lehet errefelé kicsit kapni :twisted:

tegnap felpróbáltuk újra amit anyós adott igazából az a gond vele, h felfújva is lecsúszik a kezéről szóval tényleg nagy :cry:

7vége
nagymamámnak volt a szülinapi partija (83. :lol: )
Lea nagyon élvezte az uncsitesók társaságát ,pedig jóval nagyobbak nála (7 és 5 évesek)

Majus
nalun ka délelőtt a főzéssel,bevásárlással megy el,utána alvás (2-3óra) majd mesekönyvezés,most kezdi a plüss állatait élvezni-táncoltatja,ugráltatja őket- építünk ,rajzlunk stb) azután irány az udvar vagy a játszótér

mazsi+Lea

KépKép
mazsi*
 
 


Helga

Igen nekünk sok otthon van, míg albérletben laktunk Budán addig az is otthon volt, Szeged is meg Bia is. :lol:
De az igazi már Biatorbágy !!! :wink:

Dana

Akkor neked van a legtöbb eszed karúszó felhúzás téren !!! :wink:

Mazsi

Minden nap ott jövök el előtte nagyon szivesen veszek. :wink:
Teszek fel róla képet és leírom ami a papírján van.

Tehát:Aréna 2-6 éves korig
15-30 kg
Tomi még csak 12 kg, de neki jó, mi több szoros, mint előbbiekben írtam még a kezén is meglátszott a nyoma mikor felhúztam
Kép Aréna karúszó otthoni tesztelésen .

Kép
kditke
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk. Hazajöttünk Gödöllőről. Most egy darabig itthon is maradunk, csak sajnos a gépünk sz.raxik, így nem tudom mikor tudok jönni legközelebb. Olvasni sem tudtam még.

Nagyon jó volt Gödöllőn. Brigi egész nap csak evett, aludt és sokat játszott. És tényleg jót tett neki a jó levegő, mert ennyit még sosem evett és aludt, mint ott. Kint voltak tesómék is az uncsitesókkal, így én csak etetéskor és altatáskor láttam szinte Brigit, így én is pihizhettem egy kicsit. 8)
Brigó is rengeteget fejlődött pár hét alatt. Pl. rengeteget beszél és egyre többet értelmesen. Néha teljesen meglepődöm azokon amiket mond. Már össze sem tudom írni, miket mond. Asszem tényleg jegyzetelni kéne! :D
Most már ő is egyedül libikókázik és a nagy csúszdára is egyedül mászik fel.
Sokat pancsizott a kertben ő is, alig lehetett a vízből kiszedni.

Kérdés: a többi gyerkőc is iszik a fürdővízéből? Egyszerűen nem lehet Brigit lebeszélni erről. :?

Bigsis
Azért a képeket láttam! Hát gyönyörű lett a gyerkőcök szobája! :o

Most be is kell fejeznem, mert mindjárt leáll a gép. Remélem holnap tudok jönni!
lora7
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk. Hazajöttünk Gödöllőről. Most egy darabig itthon is maradunk, csak sajnos a gépünk sz.raxik, így nem tudom mikor tudok jönni legközelebb. Olvasni sem tudtam még.

Nagyon jó volt Gödöllőn. Brigi egész nap csak evett, aludt és sokat játszott. És tényleg jót tett neki a jó levegő, mert ennyit még sosem evett és aludt, mint ott. Kint voltak tesómék is az uncsitesókkal, így én csak etetéskor és altatáskor láttam szinte Brigit, így én is pihizhettem egy kicsit. 8)
Brigó is rengeteget fejlődött pár hét alatt. Pl. rengeteget beszél és egyre többet értelmesen. Néha teljesen meglepődöm azokon amiket mond. Már össze sem tudom írni, miket mond. Asszem tényleg jegyzetelni kéne! :D
Most már ő is egyedül libikókázik és a nagy csúszdára is egyedül mászik fel.
Sokat pancsizott a kertben ő is, alig lehetett a vízből kiszedni.

Kérdés: a többi gyerkőc is iszik a fürdővízéből? Egyszerűen nem lehet Brigit lebeszélni erről. :?

Bigsis
Azért a képeket láttam! Hát gyönyörű lett a gyerkőcök szobája! :o

Most be is kell fejeznem, mert mindjárt leáll a gép. Remélem holnap tudok jönni!
lora7
 
 


Lora

Igen Tomika is iszik ha épp nem figyelünk oda és olyan kedve van.

Kép
kditke
 
 


Dana, okulva a példátokból, még pénteken beadattam. Felhívtam a dokit, h de én igenis csakazértis moströgtön akarom beadatni, úgyhogy rohanás doki, patika, doki, és beadta :wink:
Örülök, h Dani jól van!

Mi a Balatonon voltunk hétvégén, Boldit mintha kicserélték volna, egyértelmű, h a tér és a kert hiányzik neki itthon, azért olyan bírhatatlan..

Viszont a vonatút. Senkinek nem kívánom. 3 óra volt és pokol odafelé 40 fok és zsúfoltság, visszafelé meg vasutassztrájk :twisted: :twisted: és 1 órás késés.

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Lora, Boldi is iszik belőle, bár mostanra talán leszokik róla, mindig elmondom, h butaság, de valszeg inkább a habos-pisis-langyos víz íze miatt.

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Bocsi a dupláért. :oops:

Dana
Olvastam Dani esetét. Örülök, hogy már jobban van, remélem így is marad.
Asszem te kérdezted, hogy mi van Gödöllőn. Anyuéknak van egy 3 szobás régi kőházuk ott egy nagy telekkel. Mi hétvégi háznak használjuk egyelőre, de amúgy nem úgy néz ki, főleg mert nagy. Oda járunk ki időnként, mert ott jobb a levegő és a hőmérséklet. Anyuék majd ki akarnak költözni oda, már megkezdték a ház felújítását is emiatt.
Brigi biztos nem maradna egyhelyben, míg a karján felfújom a karúszót! :lol: Laura hogy tűri?

Timi
Nagyon örülök, hogy látlak errefelé! Persze, hogy nem könnyű feldolgozni, de én még mindig azt mondom, hogy le a kalappal!
De jó nektek, mindjárt mentek nyaralni! Mi csak aug. közepén megyünk, az még olyan messzi van.
Képzeld, a blogodat sem tudtam megnézni, nem bírja betölteni a gépünk. Érdekes, hogy szinte a babanet az egyetlen, amit betölt. Lehet, hogy a gép is függő lett? :lol: :lol:

Kditke
Tomika tényleg nem él nagy lábon! Brigi bezzeg! Már 22-es cipőket hord. Hihi, lehet azért tanult meg olyan hamar Brigó járni, mert nagy lábbal nem dőlt fel! :lol: :lol: Azért remélem Tomika idővel beelőzi.
Ne aggódj, nemrég még én is szárazon adtam fel a barátnőm kisgyerekére a karúszót. Azóta tudom, hogy ezt másképp kellett volna... :oops: :lol:
Én sem adnám az ágyunkat senkinek! Igaz, mióta Brigi meg van, azóta nem is aludt itt senki. Régebben sokszor aludtak itt ismerősök, de övék volt a matrac! :twisted:

Ágiboldi
A tér rengeteget számít. Nem véletlen járunk mostanság annyit Gödöllőre. Egész más ott Brigó. De én is. Ott a kert, homokozóval, pancsolóval. Nem messze van egy lovarda, Brigó nagyon megszerette őket. És még egy csomó minden, ami itt nincs. Itt most ilyen esőben csak megy a nyüglődés mindkettőnk részéről. (Az vígasztal, hogy esőben ott se tudnék sokkal többet csinálni.)

Helga
Brigi is tologat mindent. Régen is tologatott. Szerintem nem ártalmas.

Megyek, mert nyüszi van...
lora7
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Bajáról, volt minitali is Nanicáékkal, majd teszek fel képeket, ha készült normális (még nem láttam őket).

Linus haláli, a jelelésével, meg a gonosz kacajával kifektette a családot. Sebi ma mondogatta, hogy "Linus...sör" (mert a sörösrekeszt rámolták a halászléfőzőn a téren :D ), ill. "néni...elment...bicigli...pá-pá" (ez pedig Nanica volt, aki biciklivel jött le a partra a vasárnapi talira).

Karúszó: mi is a decathlonban vettük, a pool school márkájút (3-6éves korig). De olyan kicsi, hogy először szárazon, aztán vizesen próbáltam feladni, végül le kellett engedni, és a karján felfújni, a négy szelepből kettő automatán bezár, kettőn viszont süvít ki a levegő, akárhogy próbálom befogni, így nem tudom rendesen felfújni, és nem is tartja meg úgy a vízen, mint Laurát. Aztán az apja is felfújta a karján, de akkor meg annyira elszorította, hogy a vérnyomását is megmérhettük volna, viszont így állítólag megtartotta. Arra viszont mindenképp jó (Pann!), hogy élővíz mellett szépen ráadja az ember, nem zavarja a szaladgálásban, homokozásban (legalábbis Sebit), mert nem túl nagy, nem tud lecsúszni, így nem tud eltűnni a vízben a gyerek. (ha lesz róla kép, szintén teszek fel a benchmarkba).

Bárányhimlő,
kezdek beijedni, pedig nem tervezzük semmilyen plusz védőoltás beadását. Május, nyugtass meg!

Dana,
Dani egy szuperhős, tiszteletbeli pókemberré avatom! Nagyon megható, ahogy Laura ragaszkodik hozzá (igaz minden szuprehősnek van hűséges segédje).
Júli 24-25-én megyünk Szombathelyre, jó lenne találkozni. Mikor nyaraltok? Sajna nekünk (szülőknek) egésznapos soproni elfoglaltságunk lesz, de legalább egy percre össze kéne futni.

Május,
könyvnézegetés nálunk mehet minden mennyiségben, és most a garázsépítés könyvből/habtapiból, vagy házépítés szivacsból, amibe be tud bújni.

Mazsi,
a férjem szülinapomra vett egy brutál éles kést, szerinted a vesztemet akarja? :shock:

Lora,
Sebi is issza! Több, mint 5 évig éltem Gödöllőn, én is nagyon szerettem.

Bocsánat, akire nem reagáltam, most beugrok még gyorsan Lillushoz :)

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


ágiboldi
nem dobtál fel a vonathírrel :cry: valszeg vasárnap indulunk csopakra... vlmi kárenyhítési javaslat? fontolgatom a buszozást, ugyan ott nulla a mászkálási lehetőség, viszont csak két óra

snorsi
én is rád gondoltam :lol: de bevallom, megtörtem és a bárányhimlő ellenit beadatjuk :oops: legink egyébként azért, mert nekem is volt és emlékszem, h mennyire nehéz volt nem vakarni (kettőnek egyáltalán nem is tudtam ellenállni :lol: ) pedig én sokkal idősebb voltam mint most kele.

strandolás
hol lehet venni gumiszandit amit nem kell folyton le-felcibálni a lábáról a vízparton, hanem vízben is lehet benne?

mindenkinek köszi a zárthelyi :lol: ötleteket. lufizás, gyurmázás tökjó ötlet, majd kipróbálom, hátha. végülis túléltük a tegnapot is, annál rosszabb már csak nem jön :wink:

majus3
 
 


Lora

Akkor a második cipőnél tartotok már a 22-el ?
De jó, hogy azért van hol kikapcsolódni családilag !!!(Gödöllő)

Ágyilag akkor nem vagyok egyedül a véleménnyemmel !!!Hi-Hi !!! :wink:

Tomira is egyszerűbb ráerőszakolni a karúszót, minthogy megállna egyhelyben. Úgy látom mozgásigényben nagyon hasonlít Brigi Tomira !!! Bár a beszéde még igencsak elmarad Brigiétől !!! :wink:

Ágiboldi

Szegény pont kifogtátok ezt a vasutassztrájkot !!!!! :twisted:

Szombaton és vasárnap du-ig viszont nagyon jó időtök volt !!!

Eszembe jutnak a régi balatoni nyaralásos emlékeim mikor még mi is vonattal jártunk le, meg az a cipekedés míg elértünk a vasutas nyaralóig !!! :twisted:

Szerintem ha mi most hárman elindulnánk vonnattal egy külön kocsit kéne a vonat után kötni amibe csak a mi holmink volna. Fele kacattal, de a "biztonság kedvéért" elvinnék mindent !!! :wink:
Főleg gyerek holmival az élén! :wink:

Sno

A mi karúszónknak szerencsére minden szelepe automata, ami abból a szempontból is jó, hogy én nem tudom felfújni, csak apa, nyomkodhattam én össze a szeleg végét akárhogy !!!

Így a karon történő felfújás számomra lehetetlen !!!Érdekes, hogy 3-6 éves korig van ráírva és már most szoros. Tomikáé azért nem ennyire szoros !!!

Először Tomit zavarta a karúszó , de pár perc múlva már el is felejtette, hogy rajta van a karján !!

Kép
kditke
 
 


Május

Azt hiszen Brendonba írta valaki a strandszandit elfogadható áron !!! :wink:

Akkor lelkileg készülj fel a hétvégi utazásra !!!! :wink:

Kép
kditke
 
 


Május, vonatozás mindenképp jobb mint a busz, ha a lába se éri a földet mert nem rohangálhat, akkor végetek. Odafelé kigyúrt cicafiúk/lányok haverkodtak vele, az némiképp enyhítette a helyzetet, de visszafelé üres kocsiban úgy ordított, h kb elájult és elaludt a karomban lefelé lógva, egyszerűen borzalmas volt, muszáj autót vennünk valahogy.

Sno, ha a mellékhatások és elvetemült gyógyszergyárak ármánya miatt nem adattok be semmit, gondolj arra a mennyiségű gyógyszerre amit akkor belenyomnak ha kórházba kerül, plussz a szenvedés.

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Május, vonatozás mindenképp jobb mint a busz, ha a lába se éri a földet mert nem rohangálhat, akkor végetek. Odafelé kigyúrt cicafiúk/lányok haverkodtak vele, az némiképp enyhítette a helyzetet, de visszafelé üres kocsiban úgy ordított, h kb elájult és elaludt a karomban lefelé lógva, egyszerűen borzalmas volt, muszáj autót vennünk valahogy.

Sno, ha a mellékhatások és elvetemült gyógyszergyárak ármánya miatt nem adattok be semmit, gondolj arra a mennyiségű gyógyszerre amit akkor belenyomnak ha kórházba kerül, plussz a szenvedés.

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bekukkantok, indulunk haza Böszibe egy hétre. Vonattal megyek a két gyerekkel egyedül, izgalmas lesz az biztos.

Ma megkapta Boti a 15 hónapos oltást, 11400 gram és 80 cm. Bálintkám közben Lyme kóros lett, két hét antibiotikum. Ma meg magára rántotta a Tv-t, szerencsére csak megzúzódott a lába, valószínűleg nem tört el. Másik szerencse, hogy Öcsi kicsit arrébb volt.

Dana,
Remélem nem lesz baja Daninak, most már én is elkezdtem gondolkodni, hogy beadatom az oltást Bálintnak ovi előtt.

Üdv:
Mónika

mmónika
 
 


Móni,
erre a hsz-re már nem is mondok semmit :o ... nagyon keményen toljátok ... kitartást, a fiúknak meg egybemaradást!

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Mónika

Jobbulást Bálintnak Lyme és zúzódás terén is !!! :o
Két picivel vonatozás bátor emberke vagy !!!! :shock:
Minden elismerésem a tiéd !!!! :wink:

2,5 órát aludtam, valami remek Tomi 3-at !!!! :lol: :P :wink:

Kép
kditke
 
 


halihó!

Ditke
leköteleznél :lol: :wink:
a Decathlon honklapján csak ezt az Aréna karúszót láttam mint a tiétek...
A méretek szerint létezik 0 és 1 :roll: de hogy melyik mikortól az nincs leírva :twisted: Ti melyik méretet vettétek meg? sztem az jó lesz Leának is mert egy súlycsoportban van Tomival :wink:
Rem nem lesz szoros :roll:

cím megy priviben :wink:

Mmónika
gyógypuszik Bálintnak :lol:
jó pihenést!

Sno/Nanica
a 7végén eszünkbe jutottak a bajai halászléfőzők :roll: h bírtátok azt a hőséget?

Lora
Lea is próbálkozik a fürdővízzel :wink: és neki is 22-es a lába :lol: (márciusban még bőven jó volt neki a 20-as cipő :shock: )

Sno
azt nem tudom férjuradnak mi volt a késsel a célja,mindenesetre kenyércsücsköt ne próbálj vele vágni :lol: :wink:

mazsi+Lea

KépKép
mazsi*
 
 


Sziasztok!



Koszi Timo az infot a strandrol! A Dagaly viszonylag kozel is van hozzank, az Arpad hid pesti hidfojenel.
Ma Lillustol ellesve kiprobaltuk a gyurmazast, de sajnos, nekunk nem jott be :( , egybol beleharapott Aron, es nem is birtam mindet kivenni a szajabol. A Sno fele garazsozas sem jott meg ossze nekunk, egyatalan nem ertette még a dolgot :(

Nem semmi beszedesek a lanyok! Gratula Nekik! Es persze Sebinek is! :)
Aron meg mindig azt a par szot hasznalja, amit mar jo par hete, illetve tegnap utanzott engem, de annyira erthetetlen volt, hogy csak setjuk, hogy utanzott!
Ana-zas sem volt azota....
Jarasban kicsit visszaleptunk, onmagatol semmit sem egy magatol, nogatasra is csak egy-ket lepest :(

Moni,
Hihetetlen dolgokat irtal magatokrol! :shock: :( Lyme kor, tv lerantas??!! ?Mi johet meg???

Agiboldi,
Nincs semmi esely ra mostansag, hogy autot vegyetek???
Durva kalvariatok volt ezzel a balcsis vonatozassal! :twisted:

Sno,
Te szulinapodra kest kaptal??? :shock:
Baranyhimlo elleni oltas: en is amiatt dontottem eloszor az oltas beadatasa mellett, mert nem szandekozom heteket otthon tolteni betegallomanyban emiatt.... aztan persze hall az ember a szovodmenyekrol, igy total meg vagyok gyozve, hogy be kell adni!

Szegeny Kolonics Gyuri! Döbbenet! Meg mindig nem terek magamhoz! :cry:

KépKépKépKép
thelga
 
 


Mazsi

Elfelejtettem írni, a karúszó a miénk 1-es méretű, a O-as szerinten nagyon kicsi, ez pont jó most és a tájékoztató alapján később is jó lesz !! Szerintem pont annyira szoros amennyire kell !!! :wink:

Helga

Én ki sem merem próbálni a gyurmát, mert Tomi is alapból felfalná mire odanyúlnék, hogy nem szabad !!! :lol:

Ne aggódj Tomi se mindig használja azt az 5-6 szót amit tud, az utóbbi időben ő is folymatosan halandzsázik, de tiszta erőből. :wink:

Járásban érdekes amit írsz, hogy visszaléptetek, mert nálunk mihelyt rájött az ízére nem is volt nagyon hajlandó másra, mármint mászásra gondolok !! :o
De ez bajt biztos nem jelent max. azt hogy ő még óvatosabb és "biztonságibb "játékos, mint Tomi !!! :wink:

Kolonicson és sem tudok napirendre térni !!!Szörnyű tragédia !!!

Békáson lakás robbanás felétek volt ???

Emőke

Megint eszembe jutottál, biztos engeded a férjed Afganisztánba ???

Kép
kditke
 
 


Sziasztok!

Ezerrel készülünk a nyaralásra, vásárlás, mosás stb. Ráadásu Lillus tegnap olyan nyüszi volt, én meg marha türelmetlen, hogy 5 óra magasságában beküldtem a szobájába "gondolkodni", mielőtt megérett volna egy verésre! :oops: :oops: (most sz.r anya vagyok?)

A karúszónak milyen funkcionális jellege van? :roll: Nekünk is kellene vmi biztonsági eszköz a nyaralásra, mert Lillus leginkább egyedül szeretne "úszni", a beülős úszógumiból is fejest ugrott a vízbe! A térdig érő vízben is képes elmerülni! :roll: :roll: Szóval nem egyszerű vele! :(

A Kolonicson én is totál megdöbbentem, azóta is azon jár az eszem.. :(

Mmonika!
Nem semmi, amit írsz! Jobbulást Bálintnak!!!

Helga!
Nem lehet, hogy vmitől megijedt Áron és azért nem mer egyedül menni? Pl. nem esett el nagyon vagy hasonlók? Előbb-utóbb tuti ráérez az ízére!

Lora!
Lillus is megissza a fürdővizet, ha eszébe jut. De leginkább a folyó csapvízből iszik úgy, hogy aláhajol és próbál kortyolni! :) :)
Hová mentek nyaralni?

Betettétek a bogarat a fülembe a barioltásról, elgondolkodom. Kicsi koromban nekem is volt, de a viszketésen kívül nem okozott problémát.

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timi

Szerintem a legfontosabb a karúszónál, hogy nem tud a víz alá merülni, mert fenn tartja. Ez már egy nagyon jó indok volt, hogy én vettem, mivel Tomi nem ijed meg ha a víz alá kerül, hanem nyugodtan fekszik a víz alatt, de azt ugye nem tudom, hogy meddig bírja levegő nélkül (nem is nagyon szeretném megtudni) ! :twisted:

Tomi is a térdig érő vízből kandikált a víz alól, az már pont elég, hogy belefulladjanak !!!!! :twisted:
Óvintézkedés megtéve !!(karúszó) :wink:

Nem vagy sz@r anya , csak kifogyott a tegnapi adag türelmed, ilyen bárkivel előfordul. :wink:

Én ilyenkor járókába teszem, mivel ott semmi baja nem lehet és addig én szabadon járhatok a lakásban anélkül, hogy a legkisebb puffanás esetén idegrohamot kapjak, hogy éppen honnan esett le !! :wink:

Tomi pár hete rászokott a krémek, tusfürdők , samponok foggal történő kinyitására, valami isteni !!! :twisted:
Azóta volt szőnyegtisztítás a kiőmlő samponnal momentán illetve a bőrünk soha nem fog kiszáradni attól a töménytelen mennyiségű testápolótól amit a szőnyegről ill. ágyról, csempéről, lamináltról szedegettünk fel. Apuka már retteg ha felé tartok, előre mondja, hogy ő nem kér mára testápolást !!!!! :wink:

Minden magasságból képes kipícézni a krémeket, tehát már nincs elérhetetlen magasság nálunk !!!! :twisted:

Tomi is forog ezt el is felejtettem írni, méghozzá úgy, hogy az egyik karját maga előtt a másikat kinyújtva tartja, legalább, mint egy prima balerina !!!! :wink:

Kép
kditke
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis időm!
Vasárnap megjöttünk a Balcsiról, majd teszek fel képeket. Jó volt, bár az időjárás miatt csak 3-4 napot tudtunk strandolni. Mondjuk nekem ez is bőven elég volt, a többi programhoz meg tökéletes volt a huszonakárhány fok, úh nem panaszkodom. :)

Itthon: hétfőn, a monszun jellegű esőzésben vki kidobott a szembeszomszéd sövénye alá 3 vaksi kölyökmacskát, és meg voltam olyan hülye, h összeszedtem őket, úh most itt vannak a nyakamon, lehet újra 2-3 óránként etetgetni, hasat masszírozni, meg ilyenek. Nem vagyok túlságosan feldobva, bár n cukik a kicsik. Nem tudom, h mi lesz velük, egyelőre viszem őket magammal a cipős dobozukban, ha vhova hosszabb időre megyünk, h éhen ne haljanak, meg gondolom hétvégén jönnek le "ők" is a Balcsira, Anyukám meg elvállalta őket míg mi Spo-ban leszünk, de azért vhogy nem vagyok teljesen megbékélve a helyzettel. :?

Még mindig itthon: ezzel kellett volna kezdenem, ha a fontossági sorrendet betartottam volna: Gergőnek tegnap éjjel megszólalt a légzésfigyu riasztója. Tudom, h volt itt már sok riasztás - tévesen - de ez most nem az volt. Rátettem a kezem a mellkasára (nem akartam fölöslegesen felrázni) és TÉNYLEG NEM lélegzett. Vert a szíve, de nem lélegzett. Szerencsére nem volt nagy baj, felráztam és vett egy nagy levegőt majd aludt tovább, de engem most senki nem tud meggyőzni arról, h kapcsoljam ki alatta a gépet. >;.
Közben gondolkozom, h elvileg ebben a korban már nincs bölcsőhalál, nem? (Bár tudom, h az összetettebb probléma ennél.)

Közben felébredt Gergő, úh ezt most elküldöm.
Vendég
 


Kditke!
Köszi az infot, beszerzek én is egy karúszót! :) Ja, és ez az, Lillust sem zavarja, ha a víz alá kerül! :roll:

Pann!
Már kerestelek, de ki volt kapcsolva a telód. Délután nem jöttök játsizni?
A légzésfigyus izé elég rémísztő!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Jaa, lehet, h le vagyok merülve. :oops: :lol: Mindjárt megnézem, de ok a du-i játszi! Csináljuk úgy, h hazaérjek a Grace klinikára 16:20-ra. Mondjuk fél 3?
Vendég
 


thelga
ne keseredj el, h nem akar járni, még bőven benne van a türelmi zónában :lol: és ha iskolás lesz, nem kell aggódnod a diszlexia miatt :wink:

pann
biztos n megijedtél a légzésfigyu jelzéskor, de sztm ez ink azt jelenti, h már tök rég ki kellett volna kapcsolni :lol: de nem akarom bagatelizálni az ügyet. nálunk ugye ez az egész kimaradt, úgyh azt se tudom, miről beszélek :lol: , de most, amikor nyaralni voltunk és kele az utolsó estére megfázott én is figyeltem a légzését. nem volt nehéz, mert iszonyú szörcsögve vette a levegőt és én most csodálkoztam el, h milyen baromi hosszú szüneteket tart.

jut eszembe nyaralás, irtó jó helyen voltunk, mindenkinek ajánlom. szuper a szállás, és nem is drága. egy hibája van, h a játszótér nincs elkerítve, szvl kicsit gyerek után rohangálós (nekem főleg, mert kele nem egy homokozós alkat, őt a menés érdekli :lol: ). de lehet grillezni, bográcsozni, a tóban fürödni.
http://www.kistolmacs-szallas.hu/index.php?pg=szallas

ágiboldi
hajrá autóvásárlás! bár nekem az is kiveszi a zsíromat, ha szolnokra kocsival megyünk. hacsak nem alszik, azt sem bírja nyűglődés nélkül, más kérdés, h ott egyértelmű, h be van kötve, nincs mászkálás. szvl amíg nem működik a teleportáció, asszem én nem leszek elégedett :lol:

kditke
köszi a brendont, megnéztem a honlapot, van választék bőven! viszont győzött a lustaság és itt a boráros téren az adidas outletben vettünk neki szandit.

majus3
 
 


Pann!
Ok! :)
Ja, amúgy ilyen korban már nincs bölcsőhalál, valszeg Gergő csak felületesebben vette a levegőt.
Balinál is csomószor van, hogy hosszú ideig nem lélegzik, aztán sóhajt egy baromi nagyot és alszik tovább! :roll:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


ja és még két dolog

beugrottunk ma a lurdyba játszóházba (lévén szerdán féláras) és kb kétmillió gyerek volt, merth a bori baba tornások (sztm ez az, amin bigsisék voltak a kolpingban) ott táboroztak. :evil:
leszámítva, h zavaró volt az a sok gyerek (hehe, persze csak nekem, kelét nem zavarta), kicsit csalódott voltam, azok alapján amit bigsis írt, meg ami a kolping honlapján van, kicsit többet néztem ki belőle, mint játszóházba vinni a gyerekeket :?
mindezektől függetlenül szándékozom szerdánként ott tanyázni, mert a félár n meggyőző. :wink: ha vlkit esetleg érdekel, augusztustól kezdhetünk! ja és hátha vlkit érint: "nyári akció" van. 6ezerért lehet venni egy hónapig érvényes korlátlan bérletet.

a másik, h .... május vagyok, 33 éves, kendőfüggő :oops: :oops:
szvl vettem egy újabb kendőt kelének/magamnak. igazából az volt az elvárás, h n kicsi helyen elférjen, egyszerűen fel lehessen venni. azokra az időkre szánom, amikor nekivágunk bkocsi nélkül és mondjuk menet közben kiderül, h nem akar sétálni :roll:
függőségem tárgya: http://www.bohem-mama.hu/

majus3
 
 


Pann, jajj, necsináld, rémísztő! már épp elfelejtettem a légzésfigyelő parámat, nem is használjuk.. Nincs ilyen korban bölcsőhalál, az alváslaboros egyik dokival egy aerobicra járok, és a múltkor már ki is röhögött, h még mindig eszembe jut. Sztem is az volt amit Timo mond, remélhetőleg ha nincs a gép és oda se mész akkor is vett volna egy nagyot. (magamat legalábbis most ezzel megnyugtatom).

Május, irtó jó anyaguk van a kendőknek!! Már csak azért is érdemes. Majd kipróbálhatom? Nem lenne hülyeség mert a balcsin elmentem Boldival (13 kg) kézenfogva sétálni, és hát amikor ölben és a nyakamban utazott egy idő után visszafelé.. szóval ez volt szombaton, és még mindig kenegetem a nyakam, vállam, akkor is fáj ha levegőt veszek.

Lurdy oké nekünk majd szerdánként, sajna aug-ban bölcsiszünet lesz, úgyhogy minden megoldás érdekel.

Bölcsi egyre jobb, tök jó kedve van mikor érte megyek, és ma egyedül ette meg kanállal a levest! Ezek a bölcsisnénik tudnak valamit! ill. nem ők takarítanak.. 8)

Kép
Kép
agiboldi
 
 


sziasztok!

Pann
Leánál is megy még a légzésfigyu :wink: és épp vmleiyk nap volt hasonló esetünk mint nektek :cry: én ilyenkor egyből felcsapom a villanyt nála (őt nem zavarja,fel sem ébred rá) amint belépek és azt láttam h nem veszi a levegőt :shock: csak 2-3 mp után.Sztem is csak mélyen alszanak ilyenkor...legalábbis ezzel nyugtatom magam, mindenesetre légzésfigyu marad :lol:
bölcsőhalál ilyenkor már nincs! :wink: :lol:

cica gazdi :twisted: én nem értem az ilyen embereket :roll: miért nem viszi egy menhelyre ha már nem igyázott a macskájára teherbeesés előtt? :twisted:

Timi
és gondolkodott? :lol: :wink:
nem vagy sz@r anya!
én beküldeni ugyan nem szoktam, hanem egyszerűen ott hagyom...neki már az is bünti ha nem veszek róla tudomást és akkor jön puszilgatni :lol:
Majus
tök szépek szépek a kendők :lol: :wink:

mazsi+Lea

KépKép
mazsi*
 
 


Sziasztok!


Roli! Utolag is Boldog Nevnapot! Bigsis, ha van egy kis idod, jelentkezz azert, hogy minden rendben van!!!

Timo,
Teljesen ertheto, hogy igy utazas elott kevesbe vagy turelmes, es elkuldted a leanyzot "gondolkodni" :) Eddig en is ugy csinaltam, hogy inkabb otthagytam, altalaban elmentem wc-re :) igy szepen gyorsan lecsillapodtam! :)

Pann,
Szegeny kismacskak :( Megprobaljatok elajandekozni oket??
Legzesfigyelo: azert ez eleg durva! mostmar azert jelez, mert ritkabban vesznek levegot?? Nem lehet hosszabb idokozre allitani?

Majus,
Nagyon jonak tunik a hely, amit ajanlottal! Felvettem a kedvencek koze :) Tetszik a kendo is (kulonosen amiatt, mert nem kell kotogetni), bar kivancsi lennek, hogy egy izgo-mozgo Kelet hogy tudod beletenni.....
Jatszohaz: mi is szivesen mennenk, de elegge kiesik, igy valoszinuleg inkabb csak osztol csatlakoznank!

Kditke,
Eleg viccesnek hangzik a samponos es testapolos sztorid, bar biztosan nem az, ha egesz nap azt kell torolgetni az embernek :twisted:
Bekason volt robbanas?? :shock: Nem is tudtam!

Csak panaszkodnom kellett Nektek, es erre Aron ma egesz sokat es ugyesen jarkalt a lakasban :) A jatszoteren termeszetesen meg a maszas volt a nyero :twisted:

KépKépKépKép
thelga
 
 


Tomi táncol a TV előtt és hallgatja a Váradi Roma Cafe-t !!!!
Tök jó már nekem is nagyon tetszik !!!! :wink:

Mazsi

Apuka feladta a csomagot, de sajna azt mondták a postán lehet még akár 5 nap is mire odaér !!!Lehet szekérrel viszik. :twisted:
Bocsi a csomagolásért, de csak ezt találtam idehaza !!!!
Remélem örülni fog Lea neki !!!! :wink:

Helga

Igen bemondta a TV a robbanást !!!
Igen életünk végéig puha sejmes bőrrel fogunk rendelkezni Tomika jóvoltából !!!!!!!

Ágiboldi

De jó, hogy így tetszik Boldinak a bölcsi !!!! :wink:

Pann

Légzésfigyu már nálunk sincs, több tévesriasztás után kikapcsoltam !!Ne már most ezen fogok minden alvásakor agyalni !!!! :twisted:

Május

Az a lényeg, hogy sikerült venni szandit !!!! :wink:

Kép
kditke
 
 


Bocsika, de ismét itt a dicsekvésem ideje, az angyalkürtömön 24 db virág virágzik egyszerre. Sajna a kép nem adja vissza, hogy élőben milyen gyönyörű !!!! Kép

Kép
kditke
 
 


Helga,
igen egy kést kaptam eddig, mert még tart a licit az e-bay-en a másik ajándékomra, de az is szolíd kategória.

Május,
Én is néztem ennek a típusnak a külföldi változatát, tök jó, hogy van itthon is, és nem is horror az ára, de nálunk már csak a tesónál jöhet szóba. Milyen mintát választottál? Mutass képet, hogy Kele hogy fest benne!

Timo,
már velem is előfordult, hogy kivezettem a szobából, azzal a tipikus idegbeteg felkarfogással, gondolom még lesz rá precedens.

Ágiboldi,
De jó, hogy ilyen remekül működik a bölcsi, nagyon megérdemlitek!

Ma reggel pelusozásnál észrevettem Sebi kukacán a bőr alatt van egy valamit, mint egy kidagadt ér, csak nem ér le a tövéig, és sokkal vastagabb :shock: Szóval elrobogtunk az orvoshoz, mert a hétvégi fűrdőzésnél meztelen popóval szelte a homokot, és féltünk, hogy attól gyulladt be. De a dokinő azt mondta, hogy felgyűlt váladék, ami a szűk fityma miatt nem tud távozni, nincs gyulladás, de azért jó lenne, ha kijönne. Írt fel szteroidos krémet (ftorocort, aki tud róla valamit, mondja legyen szíves), ami tágítja, kb. 2-3 hétig kell kenni, és ha addig nem sikerül egy picit jobban hátrahúzni, hogy ki jöjjön, akkor irány a győri sebészet, ahol kipucolják kanüllel (?), de nem műtik, meg nem is szabad felrántani, meg ilyesmi, mert akkor tovább szűkül a hegesedéssel.
Ja és szereztem egy bárányhimlő elleni receptet...

Bajai minitalis képek a picasan.

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Gyönyörű az angyalkürt, és szuperek a bajai képek! Főleg a sörözősök, Linus az utsó képpel rámhozta a sörihatnékot!! :lol:
Naa, nincs több link amit nézegethetnék dolgozás helyett? :wink:

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Ja igen, Sno, a felkarfogás megvan, brutál, sose gondoltam, h közéjük fogok tartozni :lol: :lol:
Timo, nem is válaszoltam a sz@ranyaságra, úgyis tudod. Én még elégedett is vagyok mikor ahelyett, h elpüfölném eltávolítom az ágyába gondolkodni, magamat meg a másik szobába szintén gondolkodni :wink:

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek Daninak nézegetem a pöttyeit és mondom nyíssa ki a száját had nézzem meg a nyelvét is,erre feltünik lent elöl nől a következő "fogsora".A rendes tejfogak mögött kibújt még egy fog.Zsolti szerint ez recés és lehet már maradandó.De nem is szólt Dani hogy fájna neki.
Volt valakinek hasonló szitúja?
Ilyenkor mit csinál a fogdoki vele?

Mazsi
Boldog szülinapot a nagymamádnak!Nagyon szép korban van.Remélem Én is megélem.
Jól hangzik a reggeli kelésetek,de az éjszakátokat azt kihagynám.

Kditke
Nagyon jól néz ki a karúszó.
nekünk nem ilyen van.Zsolti szerint ez nem annyira jól tartja fenn a vízen a gyereket.Nekünk körkörösen az egész felfújható és két részből áll./alsó és felső/Apát majd hétvégén idetessékelem a géphez és rakatok fel majd képet róla.
Nálunk is megy a krémek evése./csak nem egy családból származnak? :twisted: /Még a rákent naptejet is lenyalja.Most a sláger a fürdetőkrém és a parfümök.
Nagyon szép a virág.Nekünk még nem nagyon virágzik.Még milyen színbe van nektek?

Lora
Nagyon jól hangzik a kőházatok.Nem is csodálkozom,hogy ilyen jól el van Brigi ott.Meg gondolom a nagy melegbe még hűvös is.
Általába valamelyikünk fogja a másik meg fújja a karúszót.Az elején ő se nagyon akarta kibírni míg felrakjuk.Most már hozza és leül,hogy tegyük fel.
Sajnálom a gépetek,remélem hamar megjavul.
Nálunk is van fürdővíz ivás,de ha balatonvíz az se zavarja. :twisted:

Sno
De jó lenne!Nektek melyik nap lenne a jobb?Apa éjszakás lesz,de délutáni alvás után szerintem bármikor talizhatnánk.Esetleg el is jöhetnétek hozzánk.
Nagyon szépen beszél már Sebi.Sokat foglalkozol vele?
Ez a kukis dolog nem hangzik valami jól.Sajna a krémről nem tudok semmit.
Talis képek szuperek.

Május
Mi itt a kavalkádba vettünk ilyen zárt cipőt,aminek a talpa gumis és felül meg rugalmas szövet./nem tudom mi az anyag pontos neve/Nagyon szuper,Dani annak idején állandóan abba járkált a strandon és a vízbe is.
Nagyon jól néz ki az apartam ahol voltatok.Nincs is messze tőlünk.De még nem hallottam róla.
De kár hogy nem születésük után találtad meg a honlapot a kendőről.Én azért nem szerettem,mert nem tudtam soha normálisan megkötni.Bezzeg ezt csak patentolni kell.

Mmóni
Gyógyuljatok meg minnél hamarabb.A múltkori kullancs csípés után jött ki?Milyen volt a helye,hogy vetted észre?
TV lerántás? :shock:

Helga
Ne izgulj,Laura is csak itthon és a házunk elött az utcán megy egyedül.Játszótéren még mindig könyörög,hogy fogjam az egyik kezét./Bezzeg a boltba ha a polcról le akar venni valamit,akkor már rohan is/

Ágiboldi
Nagyon könnyen szokott be Boldi a bölcsibe ahogy írod.Vonatozást nem irigylem.De nálunk az autó még rosszabb,mivel 1,5 órát nem nagyon bír ki egy helybe.

Pann
Milyen szőrnyű emberek vannak!!!Nekem is volt még lánykoromban cicám,annyira aranyosak tudnak lenni.Nem tartotok meg belőle 1-et?
Légzésfigyú miatt Én is megijjedtem volna.

Timi
Én is néha nagyon fel tudom húzni magam,ha nincs türelmem.Laurát ilyenkor jól leszídom és arrébb rakom.Aztán jön kinyújtott kézzel és próbál átölelni.Ha meg felveszem belebújik a nyakamba 5 percig és felnéz minden rendbe van-e és megütögeti a vállam.
Nagyon jó nyaralást és jó időt kívánunk!
Bocsi bizti írtad,de most nem emlékszem rá,hogy mivel mentek?
Karúszó szerintem is jobb mint az úszógumi.Laurát ha beleraktuk feltartotta a két kezét és kicsúszott belöle.De ne félj a tengervíz jobban fenn tartja az embert mint az édes víz.

Képzeljétek ma van a szülinapom és Dani Apa segítségével rajzolt nekem.Apa írta a szöveget Ő meg rajzolt egy szívet és virágot. :lol: Annyira jó érzés volt.

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Sziasztok!

Megjüttünk tegnap Korfuról.Nagyon jó volt, mindenki jól érezte magát, Emili nagyon jól bírta a repcsit, éshát a tenger.... 8) Majd jövök vmikor bővebben is, ma megyünk anyáékhoz.
Csak ezt az oldalt olvastam el,

Dana!
Nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!!
Jól értem, hogy Daninak nem kiesett a tejfoga, hanem mögötte jön a következő??Mert akkor szerintem menjetek el a fogdokohoz, vszleg ki fogja húzni, hogy a maradó fogak növését ne akadályozza.:(

Sno!
Ftorocort egy erős szteroid, sebészek szeretik, bőrgyógyászok utlják, füleg gyereken!!!!A szertoidos krém gyulladáscsökkentő lenne, deha nincs gyulladás, akkor miért kell vele kenni?Szerntem mutassátok meg bőrgyóygászaton is, gyerekebőrön.Szerintem van rá más nyugtató krém is, ami nem szteridos, vagy legalábbis gyereknek való. :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?