Új privát üzeneted érkezett!

Toffi
nagyon szupik vagytok, hogy holnap már meg is lesznek a csacsik! Kép
Ha gondolod, utalhatom is a lóvét a számládra, hogy addig se kelljen abbahagyni a karácsonyi bevásárlást, amíg nem tudom átvenni a csacsit Kép

CSajok, egyre szarabbul vagyok, biztos megint valami átkozott vírus Kép Dani is hót lázas, kapott kúpot, amitől nem hogy elaludt volna, hanem még fel is pörgött. ki érti ezt? lényeg, hogy már alszik, követem példáját

jó éjt
Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Na lányok megjöttem Kép Voltam bartátosnémnál, csináltam fotót. Íme a kicsi Ricsi Kép

Kép

Az apuka rosszul közölte az adatokat velünk tegnap Kép (pedig már van egy 3 éves fiuk) Kép A picur 3900g született. Kicsit kiakadtam a kórházra, nem ott szült ahol én. Ez nem bababarát kórház, így csak ma reggel tehette mellre a tegnap délben született babát, aki nem akart szopni (vajon miért??? Kép ) És csak 3 óránként 20 percre hozzák neki a babát, mert a császárosokat nem engedik azonnal baba-mama szobába, ami amúgy is csak nappal van. Ha a baba nem szopik eleget pótolnak (természetesen erről nem szólnak, de a saját szememmel láttam, hogy a csecsemőosztályon körbejárt a cumisüveg GRRRRRRRR Kedvem lett volna ledugni a csaj torkán, de nem tettem, mert neki utasítása van. De az osztályvezetőt kezem közé kapnám az biztos.

Myssnia
Mekkora már Szili, nagyon aranyos!!!

Zsuzsi
Gyorsan gyógyulj meg, küldök egy kis energiát ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mano2
A bankok szemetek, mind. De legszemetebb az OTP, sajnos Kép

Leszter, Urszila, Norka
Gratula a hófordulókhoz

Zsuzsó
Kistesó??? Lemaradtunk ám róla teljesen. Mikorra vagy kiírva???? Zsuzsi74 ikije volt sokáig faros, nem tom pontosan, talán a 32hétig, vagy tovább. Valami homeobogyót vett be és rögtön bukfencezett Miki fejjel lefele és már nem fordult ki. De Zsuzsi pontosabban tudja, már nem nagyon emlékszem rá.

Na most megyek és lefekszem végre, fáradt vagyok, holnap zűrös napom lesz, és kerülget a nátha, hátha nem jön ki rajtam Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Grrrr,
elszállt, amit írtam, de már nincs erőm végigböngészni, hogy ki maradt ki, remélem eszembe jut, ha nem, akkor bocsi!

Norka,
együttérzünk Apával munkaügyben! Kép Remélem hamar talál másikat!!!

Zsuzsó,
pocakbabának drukk a megforduláshoz, egyévesnek nagyon boldog szülinapot! Kép

Manó2,
OTP-s sztori miatt együttérzek Kép, remélem hamar utalják a pénzt...

Myssnia,
kosaras Szilárd ari! Kép
Biztos majd hamar belerázódtok az új helyzetbe, hogy Te dolgozol, Szilu meg otthon a nagyiékkal, ne félj! Gondolj arra, hogy jó kezekben lesz! Szabad indiszkrétkedni, hogy Nemférjdeapával mi van? Rég hallottunk felőle (is). Tiédképeket meg lehet nézni valahol?

Zsuzsi,
jajj, fránya betegség! Kép Ilyenkor örül az ember, hogy vannak orvosok és antibiotikumok... Gyurinak is jobbulást!

Urszila,
álldogálló Julkához gratula!
Ez a glutén-kaki kapcsolat új volt, elteszem tapasztalatnak a következő gyerekhez. Köszi!

Andi,
náthás-lázas Daninak jobbulást! Te pedig próbál nem megbetegedni!
Szerintem próbáld ki, hogy más időpontban is adsz neki enni, ha szívesen fogadja, akkor rajta! Kép

Elli,
én is szeretném megköszönni kicsiny családom nevében is, hogy nálatok lehettünk, nagyon jól éreztük magunkat! Kép És a lakásotok tényleg gyönyörű!
Nem emlékszem, hogy orvosnál voltál már a kezeddel? Lehet, hogy csak valami krémet írna rá, amitől nem fájna ennyire.
Hazafelé beugrottunk az Árkádba, vettünk is egy keljfeljancsit Kép. Meg a déli pu-i Lego boltban egy repcsit is karácsonyra, azt is nagyon szerette nálatok Beki Kép.

Gombóc,
a lányok már mindent elmondtak előttem, vagyis meg se halld, ha valaki ilyet mondd! Kép

Maci,
kétóránkénti keléshez együttérzek... Kép

Nadine,
barátnődnek gratula a szép hosszú (magas?) babához!

Ari,
még mindig drukk a műtéthez, ne félj! Küldök egy kis jókedvet: KépKépKép

UG (Leszter kispapája),
képek nagyon jók, mégegyszer köszi a sok türelmet, sapisBekit fogom küldözgetni karácsonyra, 8 fogú kép meg megy a 2 fogú mellé (amit szintén te csináltál Kép) az archívumba.

Csucsuka,
lakat a szánkon!!!! De köszi az infókat, azért jó tudni, hogy mire számíthatunk, még ha nem is tutibiztos.
Remélem pillekezű volt a nődokid és nem kínzott meg nagyon!

Leszter,
fodrászért irigy-irigy, már én is gondolkodtam, hogy hova rakhatnám Bekit közben, de ezek szerint van megoldás Kép. Szerintem vigyél Petrának játékokat, kulccsomót, stb, amikkel elszórakozik.

Pusz
Miszike
miszike
 
 

 
 

Hali Csajok!

Gyors életjel: dokibácsi felrakta a spirált, bár télleg nem fájt, kellemesnek nem mondanám... köszönöm, hogy gondoltatok rám! 3 hónap múlva cyt, aztán félévente randizunk. Azt mondta, hogy gyogyónál 3, ennél 5 ezrelék a hiba, remélhetőleg nem esünk bele.

Zulunéni bocsika, hogy tegnap nemis köszöntem, de hóthülye voltam ettől a mai randitól. A kis sísztárnak boldog szülinapot így útólag, képek nagyon menők!Kép

Gombóc, én kérdeztem, és Szűk Márti a válasz.

Ari, akkor drukkolok ezerrel!

Betegeknek, piciknek és nagyoknak egyaránt gyors gyógyulást!

Zsuzsó, gyorsan javítsatok a nethelyzeten!Kép Kistesó érkezése mikorra várható? Mesélj még!Kép

Norka, Danim is van hogy többször kakil egy nap, bár mostmár inkább egyszer. Nekem ez eléggé gumicicám, próbálj nem idegeskedni miatta, valszeg a vizsgálat titeket is éppúgy meg fog nyugtatni, mint idegesKAngit!Kép

Manó2, OTP miatt teljesen megértelek... Gyere velem bankotrabolni! Mit szólsz? Ha sikerül, habzsidőzsi, ha lebukunk teljes ellátás mások pénzénKépKép Kifogásokat nem fogadok elKép

Myssnia, ez a srác egyre pasibb!Kép És hol fogsz aludni, amikor dolgozol?

Urszila, grat a felálláshoz! (Te mázlista, hogy eddig halogatta a lányKép)

Gombóc, Maci2, nekem is kell az a jótündér! Nálunk Dani bórzasztó, eccerűen tömegiszonya van szerintem. Bár egy idő után megnyuxik. Viszont ha az ölemben akar lenni ott van és kész, akinek ez nem teccik, annak nem teccik, szabad országban élünkKép.

Leszter kispapi, vagyinkább PetraapaKép, képek szuperek lettek, a 252-253nak nagy sikere van nálunk, meg mindenkinél, akinek megmutattukKép, kösziköszi!

Na menek, bebújok az ágyikómba, a jó meleg pehelypaplan alá, jóéjt
Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


SziasztokKép

Csacsiügy lezárvaKép
Aki bújt, annak már nem jut, Apa most reggel meg is veszi, úgyhogy remélem, mindenki tudott szólni, aki kérKépKép
Eljuttatást majd lebeszéljükKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Szasztok Kép
csak röviden, mert Julcsi rájött, hogy nemcsak egy szobánk van Kép

Norka Kép
2-3 kaki nem sok sztem. Ellenberger úgy hallottam, hogy valaminő nagyobb fejlődési ugrás előtt a nagyobb babáknál megáll a fizikai növekedés, mert a fejlődésre megy az energia. vagy ilyesmi. Gasztro vizsgálatnál tapogatásra, súly-és hosszmérésre, vérvételre, kaki-és valszeg pisimintára számíthatsz.

Zsuzsó Kép
pocakbabához gratula, ez aztán a sebesség!!! És Dana beszédéhez is! Kép

Myssnia Kép
hihetetlen, menyire nem kisbabás már Szili! Tökre kisfiús! Nahát! szerintem Julcsi nem változott ennyit, vagy tévednék? Heti két nap távol Szilitől Kép

Toffi Kép
juuuj, várom a csacsihírt!

Beu Kép
nemtom, jársz-e erre, vettem Julcsinak olyan nyomogatós körhintát, Julcsi lelkesen rágja, de még nem nyomkodja, pláne, hogy még mindig nem tud ülni! Apacuka aszondja, Lőrinc egy költő! Ahogy ücsörög, és időnként elpanaszkiáltja magát Kép

Psandi Kép
jujjjuj, gyors javulást nektek!!!

Jajong, talán a tízóraiját kéri. Megyek, odaadom nekije. Mostanában már így is tud enni:

Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


sziasztok,

mi is megvagyunk,csak éppen nem volt időm netezni.Viszont a karácsonyi ajándékok háromnegyede már megvan ,sőt be is van csomagolva és szépen gyűlnek a járókában. KépPetra azt már úgysem használja,gondoltam majd akkor kihasználom én. Kép

Láttam a talis képeket ala Leszter kispapája.Nagggyyyyon szuperek!Babócák,akarom mondani kisjeányok és kislegények nagyon helyes mind. Kép
Sajnálom,hogy nem jutottunk el,de Virgával együtt céges Mikiünnepségen voltunk. Rakok is fel mindjárt képeket.

Zulu,
síelős képek Kép.....hát nem tudok mit mondani,csak annyi,hogy nagggyyyon irigy vagyok.Szégyen nem szégyen én még életemben nem síeletem,tavaly télre terveztük az első próbálkozást,de akkor már pocis voltam,így törlődött a program Kép Na majd egyszer Petrástul....Kép

Myssnia,
kosárban ücsörgő Szili Kép

Még nem olvastam vissza,fogalmam sincs lesz-e rá időm vala is?!?!?!?ebben az évben még.
Délután 5 hós szurira megyünk.

Képzeljétek dec.22-én jön hozzám egy masszőr csajszi.Apa "rendelte",mondjuk egyébként is házhoz jár,svédmasszázst csinál.....és azt mondta,ha tetszik,amit csinál,akkor "megkapom" rendszeresen. KépJaj lányok én úgy várom már....Kép Kép

Na akkor jöjjön Petra és a Mikulás Kép

puszi mindenkinek
Évi+Petra

Kép
Kép
Kép
Évi24
 
 


Kangi drága,
hol vetted a nyomogatós körhintát és milyen?
Lehetne kérni róla egy képet? köszi előre isKép
Julcsi is változott ám, de ugyan olyan kis édesKép, gyömöszölnivaló csajszi.
kanalazáshoz gratulaKép

Toffi,
Rody csacsit Te tudsz szerezni, jól emlékszem?
Mennyiért? Annyira tetszett Bencének, megpróbálom rábírni Apát, hogy lepjük meg vele szülinapjára.Kép

Azúr,
a múltkor kérdezted, hogy babakocsizik-e Bence, ha jól emlékszem. Szóval igen már jó ideje megint játszik a babakocsi, hogy kb. mióta már nem emlékszem. Az elején kellett hozzá háztartási keksz, de mostmár anélkül is hajlandó ellenni benne, sőt van, hogy el is alszik séta közben. Hahh az én fiam, aki hosszú ideig még csak bele se ült.Kép

Zsuzsó,
gratula a pocaklakóhozKép ez aztán gyors voltKép

most megint csak ennyi, mert nagyon élénk a gyerek, majd talán folyt.köv. késöbb...
pusza,
Timici
timici
 
 


Timici Kép
köszi a bókot és a gratulát. TESCO-s a körhinta, majd du teszek fel képet. Most megyünk sétálni, illetve előbb megszüntetem a bűzforrást Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Tegnap elfenykepnezegettem az osszes netidomet, es meg mindig nem vagyok kesz, ugyhogy csak beugrottam atfutni a termes veget...

Virag,
vegyszer :-( Levi okos volt, hogy nem ette meg! :-))) Szerencsere nekunk ilyenunk nincs is :-)

Leszter,
lepedo szerintem jo otlet. Bebihordozoban, ringatva se marad mar meg Petra? Vagy azt mar ki is notte? :-)))
Furdoszoba szetveres :-( egyutterzek. Hetek ota dugul a mosogatonk, kihivtuk az elharitot, es kiderult, hogy a kinti csatornaban van a difi. Lehet, hogy asni kell :-( francnak van kedve telen... erre par napja lerohadt a lenti WCnk. Meg jo, hogy ketto van, lesz kis vadlim a lepcsozestol...
Gratula Petranak 8hossaghoz! Kép

Csucsuka,
amennyit en lattam tied ifjusagbol, az minden volt, csak nem elrettento :-)))
Orulok, hogy felspiralozas nem fajt:-) remelem, hogy nevezett eszkoz csendben ellesz es ne bant Teged semmilyen modon! :-)

Sofka,
tenyleg kitalalhatnak mar okosdokik, hogy mi van, zsakbolha karanten "vicces" lehet...

Heppi,
minden jo, ha a vege heppi end ;-)))

Ari,
nekem szuper volt igy a hazafuvar! :-)))
Nagy drukk mutethez, es hogy hamar virgonc legy utana! ++++++++++++++++++++ Kép Jo atyam (belgyogyasz) nagyon dicserte ezeket a laparoszkopias technikakat, remelem, bejon! A gyerekek meg tapasztalataim szerint szukseghelyzetekben mindig sokkal jobbak, mint altalaban :-))) utolag persze bepotoljak :-]

Norka,
szegeny parod :-( csak fog neki sikerulni, Pecs azert nem egy Mucsa! De imadnivalo, mikor ilyen "humanusan" sakkozik a munkahely az emberekkel... :-(((
Ruhak :-))) tolunk is megkerdezte egy bacsi a villamoson, hogy a rozsaszin anorakos Vilcsi kisfiu-e :-)))
Gratula 10hos Jazinak! Kép

Nadine,
baratosnednek GRATULA Kép Kép Kép Ricsike gyonyoru! Korhaz viszont :-(((

Gomboc,
Zsombi viselkedese abszolut normalis, es pont a koranak megfelelo! :-))) A csaje kevesbe :-] legalabb kerdezne, mielott osztja az eszt, valszeg 5 ev alatt elfelejtett mar ezt-azt.
Nyugi, par honap, aztan gyozz utanarohangalni a Te kis matricadnak ;-)))

Ellimami,
jobbulast a kezednek! :-)))

Myssnia,
Szilard gyonyoru, kesz ferfi! :-))) Munka massziv, de remelem, belerazodtok! :-)

Andi,
jobbulast mindkettotoknek! :-)))

Urszila,
gratula 8honapos alldogalo Julkanak! Kép

Zsuzsi,
juuuj, durva egy lancfureszes bacit kajalhattal be :-( drukk, hogy Gyurit kevesbe usse ki (vagy hamar leirtsa az antibio)!
Miki naggyon ugyi! :-)))

Mano2,
OTP rendesen gaz :-(((

Ugy latom, igy karacsony elott csostul jonnek a hasonlo oromok... ezennel hajtovadaszatot jelentek be Murphyre! Utalom!

Zsuzso,
nagy-nagy GRATULAK Dananak szulinapra Kép es Neked Pocakbabahoz! Kép Babaforgatashoz nekem bejott a "muzulman imadkozos" pozicio napi 2-3 percre (ha nem vilagos, mire gondolok, kuldok kepet)!

Miszike,
Mikulas Beki tenyleg maxicuki, fotogen a leanyzo :-))) Tali utan nekem is lett egy csomo jatekotletem :-)

Kangi,
a papi is biztos finom, de szerintem Julcsi a zabalnivalo ;-)))
Szivacsugyben megnyugtattal, akkor nem vagyok sikhulye, csak felrehallok :-)))
Mezeskalacs recept :-)))

Wow, sikerult befejezni felebredt Viola mellett, ez a vilag 8. csodaja! :-))) Mondjuk most mar nagyon hangosan csorgozik, es kezdi kiolvasni apaja fizikakonyveit...
Amugy most vad kopp-kopp, de kezd egy emberileg elfogadhato napirendet kialakitani a lany, bar sajnos lehet, hogy ez is addig tart, amig az osszes tobbi! :-)))
Eddig az elalvas volt a leginkabb gaz, tegnap (3 het munkaval) sikerult rabeszelnem apajat, hogy tologassa babakocsiban, 2 perc alatt elaludt, melyen! :-)))

Viszont duhos vagyok a bebifon miatt. Hiaba rakom max erzekenysegre, csak akkor kapcsol be, ha izombol ordit Viola. En hamarabb meghallom a tetoterbol, a zugo gep mellol! :-((( Es marha draga volt... :-(((
Van valakinek tapasztalata, hogy ez ilyen sz*r konstrukcio, vagy a mienk gyari hibas? (En barom meg ratehenkedtem a dobozara, a vegen azert nem veszik vissza... :-((( ) Amugy Philips, oda-vissza dumalos, ami most kuponakcios a Kismamaban.

Na megint monstre alkotas szuletett, bocs...
Csak jokat! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Nadine,
Kicsi Ricsinek jó egészséget és sok tejcsitKép
KórházKép

Kangi,
De ügyesen tátja a száját JulcsiKép

Évi,
KépekKép Hogy tetszett Pertának a Mikulás?
Drukk, hogy az oltás ne viselje meg!

Tegnap voltam ortopédián (fáj a hátam). Röntgent ugye nem csinálhatnak, mert még szoptatok. Így uszodába kell járnom, ahol masszázst is kapok (ÉviKép). Nem is olyan rosszKép

Maci_2
maci_2
 
 


Zulu,
Akartam kérdezni, hogy ma tartod vagy nyáron?

Toffi,
Te írtad, hogy jársz néha úszni?

Maci_2
maci_2
 
 


Kangi,
Meg szep, hogy eszik, akinek ilyen micimackos partedlije van!

Evi,
Petrarol is cukik a kepek!

Myssnia,
Es persze Szilard is abszolut fotogen, mint mindig!

Nadine,
Edi kis poronty! Istenem, a mieink is ekkorak voltak! Aztan ma mar mekkora lokotok!

Itthon kinlodok ket gyerekkel! Az antibiotikumtol valtozatos tuneteket produkalok, de a fo tuneteim enyhultek! Cserebe most mindenhol viszketek (tessek nem a kabarekra gondolni, jo!!!)!
Gyuri rossz beteg (Dani jobb volt, betegen legalabb szot fogadott), nem akar semmit ugy csinalni, ahogy kene a jobbulas erdekeben. Az antibiotikumot nemes egyszeruseggel kihanyja. Iszonyat kinlodas beadni neki, utana meg en is bogok, mert szabalyosan beleeroszakolom a gyerekbe. Utana persze van jutalom, meg vigasztalas (gumicukor, kisauto, motorcsonak, barmi, amit meg rejteget a fiokom), de eleg undorito dolog! Enni nem eszik semmit, de ezt ugye mar megszoktuk (szokta a nyavalya)!Az orrat nem fujja, hanem zsebkendobe szivja! Nem tudom, hogy ennyire luke, vagy csak szorakozik?!
Most ha meg Mikire is atragad (eleg valoszinu), akkor jol nezek ki!

Tegnap este szuloin voltam, 11-re ertem haza. Hogy vigasztalodjatok, egy atlag tanterem itt is legalabb ugy nez ki, mint otthon! Kicsit mocsi, es lepusztult. Tanarok itt is demonstralnak, tuntetnek, es eleg kaotikusnak tunt nehany dolog! Na mindegy, engem a reszletek nem nagyon erdekelnek, csak a kolykom meg ne bukjon!

Mi voltunk sorosak az ovodai reggelinel ma, tegnap direkt odaszoltam, hogy gyerek ugyan beteg, de viszek reggelit. Erre ma a -megint- helyette ovono arogansan megjegyzi, hogy mar gondoskodott reggelirol. Bameg, en meg ejfelkor nekialltam kalacsot dagasztani, 5-kor meg megsutni, es raadasul jol is sikerult kivetelesen! Legszivesebben sarkon fordultam volna vele, meg a ket szatyor kajaval egyutt! Aludtam volna inkabb, vagy ettuk volna meg mi!

Lassan keszulodni kene a hazamenetelre, meg annyi dolgom van!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


sziasztok!

Mutet keddre halasztva bekoszontek piros betus napok! Kép
Igy legalabb most elmegyunk meg vasarolni.

Pusz

Ari
ari
 
 


sziasztok Kép
csak gyorsan megint, mert Julcsi ordíbál:

a ti gyereketek is ilyen átok nyűgös ma??? Én már megpistulok tőle ...

Ari Kép
halasztott műtét Kép Micsoda disznóság! Hogy pont ilyenkor!!!

Zsuzsi Kép
gyógyfulj és ne viszkess! Plusz Gyuri ne hányjon! Ezt mind kívánom! Édes Mikirályfi, ahogy fejjel lefelé kukucsol Kép

Pussz
Kangi és jujderosszkedvevan Julcsi
kangi
 
 


Jelentem, a csacsik bent csücsülnek a kocsi csomagtartójábanKépKép Holnaptól elvihetőekKépKép (mint vmi kiskutyákKép)

Réka
Tiédet pénteken leszállítjuk az usziig, ha gondolodKép

Nadine
Kicsi Ricsi nem is kicsiKépKép

Zsófi
Drukk, hogy ne ess az 5 ezrelékbeKép (nálam nem vált be a spirál)

Kangi
Csacsihír megjöttKép
Bárcsak én Zsombim így tátaná szájacskájátKép

Évi
MasszázsKépKép, de jóKép
Képek szupikKép

Timici
Én nem a Rody csacsit futtatom, hanem a kisebbetKép Rodyt Elli tud szerezniKép

Kaska
DugulásKép
Alakuló VilcsiKépKép
BébifonKép, passz, mi nem használunk ilyet.

Maci_2
Nem lehet rtg-t csinálni?
Uszoda + masszázs, lehet, hogy az én hátam is fáj?Kép
Nálunk Zsombi jár úszni, én csak mellette ázokKép

Zsuzsi
AntivakarinKépKép
Beteg GyuriKép antibio kihányás ismerős, már ha be lehet adni, Szandi ugyanezt csinálta
Ovi-reggeliKép

Ari
Akkor még van szűk egy hétKép Gyűjtsd a drukkotKép Itt egy adagKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Zsombi is nyügi... Pedig aludt a kendőben rajtam, de szerintem éhes. Vendégségben voltunk, ahol nemes egyszerűséggel kihányta az ebédetKép

Már itt sem vagyok...
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


kangi
 
 


Sziasztok lanyok!

Gyors leszek, mert Petra mindjart ebred.

Toffi,
Nagyon koszi a csacsikakat!Kép Gaborral megbeszeljuk ma este, hogy mikor hozzuk el, ok? Ugye Ujpesten laktok?

Le vagyok torve. Olvastatok a lakashitel-valtoztatasokat? Hihetetlen, ennyit az allamilag garantalt alacsony kamatokrol...KépKépKép

Na megyek is puffogni, puszi:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Nagyon ritkán találok ide hozzátok, nem nagyon tudom követni ezt a szédületes sebességet,és mennyiséget amit produkáltokKép A tali nagyon jó lehetett, bárcsak énis......

Maci2, miért nem lehet rtg-zni?nEngem 2szer is lekaptak, még nem volt 3 hetes a babám, állitólag semmi károsodást nem okoz...Nem voltam vidám, de annyira nem tudták mi bajom, bele mentem ebbe is.

Olvastam a szoptatós cikket, jujuj, volt már rá példa,hogy én is mozgó autóban szoptattam, azzal a különbséggel,hogy nem én vezettemKépKép

Lányok, a Rubin Réka akkor már nem is szoptat, hogy igy megszilikonozódott a cicije? Azt hittem csak a szülés megy-ment nehezebben kötött izomzattal, de ezek szerint a szopira is hat...Vagy csak volt valami kibúvó?? Mér van az a sanda érzésem, hogy apucitól kapta az új ciciket, mondjuk a gyönyörü kislányért cserébeKép?
Na elhallgattam, minden baba aranyos, és szép!!
Sziasztok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Leszter
Igen, Újpesten lakunk, az uszoda mögöttKép
Lakáshitel: ne is mondd, magam alatt vagyok... felújítom a lakásom és beleköltözök, aztán majd látjuk Apát hétvégenkéntKépKépKép

Kangi
Erre csak azt tudom mondani, hogy "Amerikaiak"Kép

Barbi
Végre Te is ittKépKép
Szerinted szoptatott akár egyszer is RR??? Kétlem...

Valaki írhatna valami hiper-szuper klasszat, mert ez a lakáshitel téma nagyon az árokba vitte a kedvemet...
Toffi
toffifee
 
 


Toffi, én nyertem meg a lottó 5öst, ezért nem irtam idáigKép Elég jól hangzik???Na?? Jobb kedved lett???
Nem tudok mit irni, nekem ez annyira kinai, miért kell a jónépet betetni, hogy merjen álmodozni,aztán meg elvenni az álmodozás lehetöségét is,csakmer a kormány igy határozott...Na,most kapok a fejemre , de tegyétek hozzá,nem otthon élek, csak internetröl szedem az információimat, ne kövezzetek meg...Viszont az szemet szúrt,hogy:
"A miniszterelnök rámutatott, a lakásépítési hitelek után a kamatok annyival lesznek magasabbak, mint amennyivel az MNB növelte kamatait. Ahogyan a kamatok a jövőben csökkennek, azzal arányosan, bár kisebb mértékben mérséklődhetnek a jövőben a lakásépítés most megemelt kamatai " Vagyis felfelé tuttira könnyen menneka kamatok, lefelé meg esetleg csökkenhetnek. Na bumm.

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Mertem remélni,hogy RR szoptatott, de hogy miért, azt ne kérdezzétek. Valahogy én ilyen földhözragadt elmével vagyok megáldva...
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Hali,

Csak most van időm kicsit visszaolvasni, mert ma vendégeim voltak. Babák anyukákkal Kép Nagyon jó volt!

Andi,
Most így fejből nem tudom, mennyi idős a babád, de ha elmúlt 6 hós, akkor nyugodtan add neki (bár a mézet 1 éves kor alatt nem ajánlják, de mi is megkóstoltuk, és Orsinak semmi baja nem lett tőle)

Myssnia,
Kép tök szupi

Zsuzsi,
A kép nagyon szupi, de nem kéne a srácnak nagyobb ruci? Mintha kilógna ebből a sejhaja Kép

Manó2,
ÓÓÓ, ezek az átok bankok, mindig megtalálják a módját, hogyan lehet még lenyúlni az ügyféltől, és persze a legjobb időpontokban GRRRRRRRR

Toffi,
Ne is mondd, én is le vagyok törve mint a bili füle. Pedig azt hittem, tavasszal már mehetünk ház(tűz)nézőbe. ÓÓÓ az a fránya politika! Hogy lesz így szép kertes házunk, ahol Orsi az udvaron garázdálkodhat (és még a kistesóiról nem is beszéltem)

heppi

U.i.: Momo-nak elromlott a gépe, ő meg emiatt van letörve. Egyébként jól vannak. Nemtom mikor lesz gépe, addig is gondoljatok rá

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Szia Lányok!

Lakáshitel-kamatok: Kép Kép

Karantén : Kép

Ti hogy intézitek a családi karácsonyt? Nálunk már ilyen a hangulat : Kép Pedig van még két hét, ha jól tévedek... Pedig csak a ki hol mikor miért témakör nem akar sehogy sem kristályosodni.

Viszont MiApánk elkészült a Betlehemmel, csak elfelejtettem az akkukat töltőre rakni. Majd holnap megláthatjátok!

Mézet áll. allergia miatt nem ajánlatos adni. És ez független attól, hogy Heppi Orsijának nem ártott, ami nagyon Kép , viszont nem garancia arra, hogy Dani nem fog tőle tüsszögni. Különben szerintem a dobozba zárt ételekben lévő akármik nem is hasonlítanak biológiai jellemzőikban a valódiakra. Úgyhogy ezeket egyelőre száműzöm. Viszont, képzeljétek, Marcipán ma mejdnem egy teljes üveg bébiételt beburkolt (szintén nem szeretem, de ő meg semmi mást nem szeret úgy látszik, csak a kiskecskés csirke almaszósszal című kaját), vagy ma jött vissza az étvágya.

Momo, Veled érzek! Kép

Toffi, nagy-nagy gratula a csacsiprojekt levezényléséhez. Hányó Zsombi Kép .

Zsuzsi, szegény Te, szegény Gyuri. De most már csak hegymenet jöhet!!! Kalácsügy Kép Legalább mindmegettétek?

Ari, most Kép , aztán meg drukk.

Kangi, nálunk mindhárom emberevő kedvében volt ma. Pedig elvittem őket bótba. De mégis. Pedig Orsi aludt. De mégis... Lehet, hogy a telihold? Vagy jön a hó?

MAci 2, engem a szülés óta annyit röntgemneztek (lábügyileg), hogy lehet, már attól olyan sugárzó a jókedvem. Vajh mi az ellenjavallata?
Andi, Dani hogy van: És Te?

Készítek még néhány üvegmatricát, mert holnaptól indul a mézeskalács projekt.

Szép és nyugodt éjszakát!
sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Minden beteg babócának gyógyulást

Mi szerencsére eddig megusztuk.

Holnap megyünk Homeopatiás orvoshoz Márk ekcémája miatt. Remélem tényleg tud segíteni rengeteget beszélgettünk telefonon és elég meggyőző volt a kezelést illetően.

Van avalakinek tapasztalata homeopátiával kapcsolatban? Ha van kérlek irjátok meg a véleményeteket délután megyek. És ha rossz véleményeket mondtok akkor nem is mennék.
Létszi Írjatok.


Myssina: Szikárd csuda édes abba a dobozba.

Meg persze a többi baba is aranyos
Zsuzsi74: Jókat találnak ki ezek a gyerekek, de csuda édes.

Ari: Halasztott mütétKép Kár a halsztásért de csak túl leszel már rajta jövőhétenKépKépKép


Karácsonyi ajándékokkal én szerencsére ma végeztem mindenkinek megvan minden.
Márcsak Márknak kell majd előre megrendelnem a szülinapi tortáját, mert hát ugye nem minden cukrázda van nyítva rögtön karácsony után.

Na most ennyi
Várom a válaszotokat homeopátiával kapcsolatban.
Puszi
Andy
andy78
 
 


Toffi, neked küldöm, nekem tökre jó kedvem lett töle. Kinéztem az ablakon és egy óóóóriási lufi lebegett el a házunk felett:

Kép

Na, ennyit belölem mára, megyek robotolni tovább...
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


(a képen nem a mi házunk van)

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok,
mancs még fáj, ráadásul ma anyós is meglátogatott, úgyhogy gáz volt a nap.Kép
Gyerkőcöm amúgy 1 tündérfiú, igaz, nem alszik éjjel (2-3 kelés) de nappal kárpótol érte, tök édesen gagyarászik, és gurul ide-oda a kéróban. Nagyon viccesKép

Beu,
ha hazajöttök Pápáról: megvan a homeocucc, amit kértél, pénteki uszira viszem. Nemtom, van-e már kis ingyenes füzeted, azért hoztam azt is.Kép

Miszike
örülök, hogy ti legalább olcsóbban vettétek a kejfeljancsit, mint hülyeén.Kép vagy Kép

Réka,
mélek holnap, jó? Kép Most lépek, mert a jobb kézfejem érzi ezt a pár sort isKép
Doki szerint ínhüvelygyuszi, pihentetni, fáslizni, kenegetni kell (Dolobene gel), de nem nagyon javul. Tán az ünnepek alatt, amikor majd apával cipeltetem a dedet.Kép

Jó éjt, bocs, de mostanában csak szűken pötyögök. Képek szupik a babókról, Szilárd, Miki stb. mind nagyon édiKép És ha RR szoptatott akár 1 hónapot is, akkor megeszem az anyatejes krumplit, amit Kevin ma visszaköpdösöttKép Szegény bébinek max egy kis kolosztum juthatott, vagy az seKép

csendeséjt kívánok, pussz

Elli
ellimami
 
 


Régen jártam erre igaz, most is csak gyors bekukkra futja.Minden baba édes , sőt tündéri.

Azt szeretném kérdezni , ti mikortól adtatok anyatejcsi mellett más egyenlőre csak ízeket a babának? A doki azt mondja, hogy hat hótól érdemes a hozzátáplálást elkezdeni, amivel egyet is értek, csak a véleményeteket szeretném kikérni, hogy nálatok hogyan volt? Voltak gondolom egyébb akadályok, hogy egy egy íz nem ízlett éppen, akkor mit csináltatok, Minden érdekelne , ha egy kis időtök van erre leírnátok nekem?Robónak (dec 15-én lesz 5 hós) egyenlőre elég az anyatej, de olvastam olyanról is , aki későn kapott egy egy falatkát és később nem igazán akart enni. Na , most gondolhatjátok, hogy ismét beparáztam, de szeretném ha segítenétek benne, ti mégis előbb játok már és sok ötletetek van. tudom, hogy ezer egy szó volt már erről, de nem igazán van időm nekiülni most. Mikor pedig lenne, akkor apa is a gép előtt ül, így nehéz beosztani...

Myssnia Szilije, Évi Petrája, Kangi Julcsija, Nadi barátnéjának kis Ricsije és természetesen Zsuzsi Mikije nagyon édesek. Annyira felnöttesek márKép.Öröm nézni. komolyan mondom, ha időm sincs olvasni, csak a képeket futom végig és már az olyan jóKép.

Köszi előre is.
Készültek újabb képek, teszek fel párat belőle az én tündérkémről.
Itt éppen a rénszarvasnak dumcsizik, miközben a katicabogár fülel:
Kép

csábosan szédítem anyát, hogy nem akarok öltözniKép:

Kép

Jó éjt mindenkinek. betegeskedő babáknak jobbulást, rosszul alvó babáknak nyugodt álmokat . Karácsonyi láz előtt álló mamáknak nyugis vásárlást ....és mindne jót kívánok.

Anita
anita77
 
 


Zsuzsi,
Beteg GyuriKép
ReggeliKép
Jó pakolászást!

Kangi,
Ha csak ma lenne ilyen! De az tuóbbi napokban...Kép

Ari,
Akkor a drukkok is halasztva keddig!

Toffi, Barbi, Sofka,
Én sem tudtam, ezért nem is mondtam az ortopédián, hogy szoptatok. A rtg-nél ki volt írva, hogy csak nagyon indokolt esetben (saját felelősségemre). Így inkább nem kértem. 4 irányból kellett volna a felsőtestet. Miért kérdésemre azt a választ kaptam, hogy nem használ a babának.

Leszter,
Sajnos. Pedig a jövőben mi is szerettük volna igénybe venniKép

Momo,
Mielőbbi gépgyógyulást!

Anita,
Mi fél évesen kezdtük a hozzátápit (kóstolgatást).
Édes RobóKép

Maci_2
maci_2
 
 


Toffi!
Köszi a csacsiT!!!KépKép Ti jönnétek uszizni pénteken, vagy csak miattunk. Mert ha csak miattunk, akkor én szívesen elmegyek érte hozzátok, ne fáradj miattunk.
DE ha jöttök az más.
Én lehet, hogy csak bekukkantok, mert valami történt a derekammal és nem tudok kiegyenesedni. Amíg elmentem ma ebédért a könnyem folyt.
Szegény ZsombiKép Remélem jobban lesz!!!

Elli!
Írtam mélt, elég egy igen-nem válasz is,ne terheld a kezed.

Most csak ennyi voltam, nme bírok ülni sem, annyira fájok.

Minden beteg babának és mamának jobbulást, ünnepelteknek meg sok boldogságot.
A képeket megnéztem, naggggggggyon édes mindenki.
Én is teszek fel egy friss képet.
Így nézünk ki séta közben, lefagyott orral.

Réka
muki
 
 


Persze a kép meg lemaradt.
De most itt van:

Kép

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Sülnek a narancsos-csokis kekszek, addig gyorsan jelentkezem. Egyedül vagyunk itthon a Levivel, mert a férjem mostanában mindenféle munkavacsikra jár. Tegnap ráadásul le is betegedett, egy órával korábban hazajött, egy órát nyüglődött a nappaliban, majd lefeküdt aludni. Adtam neki Echinacea homeobogyókat, teljesen rendbejött reggelre. Persze először azt hitte megmérgezem Kép.

Lakáshitel kamat miatt Kép vagyok én is. És iszonyú mákunk volt, mert használt lakásra már csak 5 milliót lehet majd felvenni és mi többet vettünk fel. Háát, az utolsó pillanat volt az biztos. Még egy papír kell a lakásbiztosítással kapcsolatban és utalják a pénzt (banki kötelezvényünk már van) aztán részünkről a fáklyás menet, már 'csak' a költözés lesz hátra.

Andy!
Szerintem mindenféleképpen menjetek el homeodokihoz, biztos, hogy segíteni tud. Itt a topikban többeknek pozitív tapasztalatai vannak homeopátiával kapcsolatban, sőt vannak 'tudoraink' Kép is.

Maci2!
Nekem sem csináltak RTG-t amíg terhes voltam , aztán meg amikor szoptattam. Nekem félévente kell mennem tüdőröntgenre, de az utóbbi időben kimaradt a fenti okok fennállása miatt Kép.

Zsuzsi!
Már jobban vagytok? Vagy még beteg a család? Gyorsan tessék gyógyulgatni Kép!

Húúú, mennem kell mert lehet, hogy égnek a kekszek.
Jó éjt! Virág és Levi
virga
 
 


Sziasztok,

Eloszor is koszi szepen a valaszokat az ismerosom levelet illetoen. Nem paraztam, csak tok szarul esett, hogy igy beszolt, es hogy plane Ő. Kép NA mindegy, megprobalom ezentul nem felvenni a beszolasokat (pl. egy hete egy ciganypasas szolt be az utcan, a nyakig beoltoztetett Zsombit nezegetve, hogy szerinte fazik ez a gyerek, es miert nincs rajta sal. Bevallom, elkuldtem ot a sunyiba...Kép) Ugy latszik, gyereket nevelni mindenki tud. Mindenki a maset. Kép

Ari,
Mutethalasztas, pont most kellett bekoszontenie...KépKép

Myssnia,
Szilard milyen nagyfiu mar! Kép Az a kosaras kep nagyon teccik. Kép

Zsuzsi,
betegseg husss-husss gyorsan! Kép Kuldok egy kis gyogypuszit, hatha hasznal, es Gyuri gyorsabban kilabal,Miki meg el sem kapja! Pusssz... KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép Ovireggeli Kép

Csucsuka,
akkor megis jol ertettem a nevet, Ot nem ismerem. De volt egy kolleganom, aki kb. 5 evvel volt idosebb nalam, Ot is mindenki a noveremnek nezte. Kép Hasonlo neve volt, mint az ismerosodnek, ezert kerdeztem vissza, hogy nem rola van-e szo. De tenyleg nem. Kép
A spiral felrakasahoz gratula, miert emellett dontottel? (Csak kivancsi vagyok, mert en valahogy idegenkedem tole. Kép)

Sofka,
hurra, kesz a Betlehem. Kép Csaladi karacsonyozast ne is emlitsd, mar most balhek vannak nalunk, hogy ki mikor, hova es kihez. Kép Pedig nem is nagy a csaladunk. Kép MArcipan etvagyahoz hurra Kép, nem akarja Zsombit is megtanitani enni (merthogy mar nem csak kanallal, hanem tapszert cumisuvegbol se akar enni KépKép )?

Barbi,
ballonos kep szuper, kinyomozzam, ki repult el felettetek? Mi volt a ballon kupolajan a felirat? Kép

Elli,
kezednek jobbulast! Kép

Reka,
kep aranyos! Kép

LAkashitel. NAgy szivas. Kép Nem ertem, miert kell az embereket mindig beetetni, hogy nyugodtan tervezzenek hosszutavra, aztan meg jol megszivatni oket. HA a mi kamatunkat is felemelik, akkor nem tudom, hogy fogjuk fizetni a reszleteket. Igaz, 5 eves kamatperiodusra kotottuk a szerzodest, es nagyon remelem, hogy ezt egyenlore bekenhagyjak. De teljes egyutterzesem azokkal, akiknek az almaik esnek most kutba..KépKépKépKépKép

Na, nalunk az ehsegsztrajk tovab tart, mar nem csak a fozelek, gyumolcs, hanem a tapszer se jo Zsombinak. Hetfon kell mennunk mericskere, elore kivancsi vagyok, hogy elerjuk-e vegre a buvos 8 kg-t. Kép

Gombóc es ropiZsombi Kép
gombóc
 
 


Most jutott az eszembe. HA megvaltoztatjak a lakashitel kamatot, azt csakis a Kozlonyben valo megjelenes utan lehet eletbe leptetni. Tehat lehet, hogy erdemes meg most gyorsan lepni.
Beu, jol gondolom, ugye?
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Katasztrófális volt a mai nap! Dani du. 5-ig sírt,(kivéve mikor evett és aludt) játszani nem volt hajlandó, csak kézben volt jó neki, nekem meg szétmegy a hátam. mÉg a szokásos nevettető dilijeim sem jöttek be, csak sírt tovább. Kép Nem tudom, mije fájhatott szegénykémnek. Viszont 5 után mintha kicserélték volna, újra nevetgélt,, játszadozott, aranyos volt Kép Az orrát ezerszer porszívóztam, kezdi szegény megszokni, már nem üvölt annyira. Ma már mindekettőnknek csak hőemelkedése volt Kép, csak hát szipogunk.

Toffi
holnapra apa szabadnapot vett ki, arra gondoltam, hogy elhozza a csacsit Tőletek. (ő még nem tudja Kép) Nektek mikor lenne jó? délelőtt v. du. inkább?

Sofka
a Karácsonyi ki hol mikor miért téma ismerős. Anyámékat meghívtam Szentestére, kb. 5 percenként változtatják az igen/nem válaszokat, de ismervén őket, úgysem jönnek Kép
a csirke almaszósszal Daninak is nagyon bejön, de ma (és majd' minden nap Kép) home made csirkés almát kapott, és az is csúszik Kép

Elli
guruló Kevin drága lehet Kép
fájó kezednek jobbulást

Réka
derékfájás Kép fagyoskodó Danidat összepuszálnám, olyan ari Kép

A többi baba is tündéri, mind teccik Kép

Ja, majd el felejtettem elújságolni, milyen okos fiacskám van Kép
Van egy kis széthajtogatós mesekönyve, olyan rímelős fajta, már kívülről fújom az egészet. Tegnap csak úgy, miközben játszott, elkezdtem neki mondani, erre felnézett, keresgélt a tekintetével, majd mikor kiszúrta a könyvet, odamászott hozzá és megfogta Kép olyan drága, hogy tudja, hogy a könyv és a mese összetartozik! és nem véletlen volt, mert többször is megcsinálta, apának is bemutatta Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Zsófi!
Miről beszélsz? Csemetéid a talin is angyalok voltak. Mikim jól kitombolta magát és az autóban szintén elaludt. Kép

Heppi!
Én is megkaptam a "karácsonyi" kenyérsütő gépemet(Hauser).Nekem egész jól sikerült az első kenyerem, de ezt valószínüleg a gép tudja jól csinálni, mert csak beledobáltam a hozzávalókat a recept szerint. Egyébként ezt a gépet egy olyan csajszi ajánlotta, aki kenyérsütést is oktat és kipróbált egy jó pár fajtát.

Nadine!
Gratula a barátnődnek.

Ja, hétfői méretzkedés eredménye: 7,18 kg. Ez 5 és fél hós eredmény, mert megfázás miatt csak most kapta meg Zsuzsi az oltását.

Hófordulósoknak boldog "hó"napot. Kép

Minden betegnek jobbulást.

Ez volt a reggeli hozzászólásom, de ki tudja miért nem ment el. Most folytatom:

Kangi!
Enyém kicsi csemeték is nyűgösek voltak ma. Kép

Ari!
halasztás Kép

Lakáshitel: persze, hogy nem az új lakáshoz valót szigorítják, abból több a bevételük. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


SziasztokKép

Csacsik itt várják a gazdikatKépKépKép

Barbi
Hát, a lottó ötösödnek jobban örülnékKép
Mi is csak álmodozunk tovább... Pedig most kezdtünk volna egyenesbe jönni, most már csak abban reménykedek, hogy akik jelentkeztek a lakásomra, komolyan gondolják és van valamennyi pénzük, mert az 5 milla nem futja az árát (köztisztviselők, úgyhogy a teljes összeget megkaphatták volna hitelbe)
A kép is feldobott egy kicsit, ilyen környéken is szívesen laknékKép

Heppi
Én is kertesről álmodtam, ráadásul újrólKép. Szandi is tök odavan, azt mondta, hogy "vegyetek egy kertet, és építsetek bele egy házat, legyen benne medence is"Kép. Lesz, esetleg egy felfújós műanyagKép
Momora gondolunkKép

Andy
Én még nem jutottam el a homeopátia kipróbálásáig, de szerintem nagyon jó dolog.

Elli
Kezednek jobbulástKépKép
RR: teljesen egy véleményen vagyunk

Anita
Robó édesKép
Nem lehet általánosítani, minden baba más. Szandit 5 hósan muszáj volt hozzátápizni, mert bölcsibe ment, mindegy volt, mit adok neki, csak a tápszert nem fogadta el. Zsombit is 5 hós kora óta próbálom, most már 7,5 hónapos, és vannak olyan napok, amikor az ebédet nem cicizéssel zárjuk, de csak egy étkezést tudok esetleg kiváltani. Szandi 8 hónapig szopott, Zsombi továbbb fog. Ami nem ízlik Zsombinak, azt leveszem a "menüről".

Réka
Lefagyott orrú Dani aranyosKép
Elméletileg pótolunk péntekenKép
Derekadnak hipergyors javulástKépKép

Gombóc
Persze, hogy mindenki jobban tudja nevelni más gyerekét. Ilyenkor kell megkérdezni, hogy a bácsinak vagy néninek van-e gyereke?Kép
Hitel: dec 22-től él az "új", addig már nem sokan tudnak intézkedni (szerintem)

Andi
Ügyes DaniKép SírásKép, jó, hogy elmúltKép
Mindegy, mikor jön Tiéd Apa a csacsiért, vagy itthon vagyunk, vagy lent keringünk altatás címszó alatt. De mobilon elérhető vagyokKép

Magdi
Szép súlya van ZsuzsinakKépKép

Szóval aki keresne csacsi-ügyben, mobil számom a Csucsuka-féle táblicskuban, mert Zsombinak nem akarózik itthon elaludni, úgyhogy lemegyünk sétálniKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Még egy:

Andi
Fél egyre megyek Szandiért az oviba, az kb. 20 perc, ez az az idő, amikor tuti várni kellene rám egy kicsit.

Maci_2
Mélt megkaptam, kösziKép
Képet tölthetem nagyban vagy kicsinyítsem le valamennyire?

Csacsi-tulajdonosok: bármelyik nap jó nekem, most nem utazunk sehovaKép

Toffi
toffifee
 
 


És szerényebben tudunk bkv-zni isKépKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok,

Anita,
én Petránál kb 4 és fél hósan kezdtem a hozzátápit,rohamosan csökkenő tejmennyiségtől való megijedés miatt.Azóta tejci rendeződött,van annyi,ami neki kell,de délelőtt és délután azóta is kap gyümölcsöt.Almával kezdtem,először csak pár kanálka lé,aztán a harmadik naptól kezdve már szívesen ette a püréjét is.első két hétben kb.csak almát kapott,azóta keverem neki banánnal,meggylével,narancslével,sütőtökkel és most kezdem etetni vele néha-néha az üveges bébikajcsikat is,de csakis gyümiseket.ezt csak ritkán és akkor is sokszor almához keverve.Most már (5 és fél hónapos Petra) elég szép adag gyümit meg bír enni,egy kisebb egész almát valamivel keverve.Mindent nagyon szeret,főleg a banános almát.főzeléket majd januárban kezdem el adni,most az ünenpek alatt nem lenne időm pepecselni.Egyébként napi 4-szer szopizunk és van még a délelőtti és délutáni gyümi.
Szerintem,ha elég a tejed Robónak,akkor nyugodtan várd ki a 6 hónapot és majd az ünnepek után elkezdheted szépen nyugisan.Csak,azt írtam le,ahogy én csinálom,remélem valamelyest tudtam segíteni.
Robó nagyon édes. Kép

Réka,
Danid nagyon helyes. Kép

Tegnapi szurkán volt nagy bömbi. Kép A mérlegelés eredménye 7300g,66cm. Kép

Alkotásban gazdag szép napot mindenkinek. Kép

puszi
Évi+Petra
Kép

küldök egy pelenkázót kinőtt Petragombócot Kép
Kép
Évi24
 
 


Sziasztok!

Köszike a tanácsokat homeopátiával kapcsolatban. Elviszem ma Márkót a dokinénihez.

Na most ennyi
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

szeretném elkérni annak a csokidarabka-tetejű sütinek a receptjét, amit Ellihez hozott valaki. Remélem nem cukrászdai volt Kép.

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Miszike Kép
nem arra a krémesre gondolsz, ami ollyan nagyon fincsi volt, és sajnálatos módon mindössze egy kicsike műa. edénykében volt pár 2x4 cm-s darabka? Az Beu mamájának a műve. Nyamm! Hol egy darab csoki, csöpög a nyálam!!! Kép

A babácskák nagyon édesek! Kép

Csucsuka Kép
drukk, hogy ne ess az 5 ezrelékbe Kép

Anita77 Kép
5 hósan kezdtem a gyümileveket, 6 hósan a gy.püréket, főzelékeket. Itt aztán meg is rekedtünk, és kb egy hónapja felfedeztük a finom husit, amit imád! Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok,

Méz ügyben még egy szót, ha lehetne!
Én is úgy tudom, hogy a pollen miatt 1 éves kor alatt nem ajánlott. Igaz, hogy Orsi megkóstolta, de néhány kanál után úgy döntött, mégse kell. Lehet, hogy emiatt nem volt baja? Mindenesetre nem kell az én példámat követni Kép Sofkának is igaza van, ami műanyag, azt lehetőleg száműzzük a gyermek étrendjéből, hiszen pár év múlva annyit fog belőlük enni, hogy csuda (gondoljunk csak a Mekire)

Elli,
Középiskolában nagyon sok gépírás óránk volt, és az osztályban sokaknak lett ínhüvelygyuszija. Lehet, hogy neked nem fog bevállni, de akkor nálunk a friss kápi felvágva ( mint a kápis tésztához), azt gézbe kötve a csuklóra, azt fáslizni. Állítólag ugyanis a kápi leve nagyon jó gyulladáscsökkentő. Éjszakára talán meg lehet próbálni Kép

Anita77,
Hozzátápi miesetünkről: Orsi a 6 hót megelőző pár napban kezdte meg. Először almalével - pfuj, másnap megint, harmadnap megint. Alma elhagy. Kezdtük a barit, nagyon nyami, sütőtök nyami. Ezt váltogattam, krumplival kevertem stb. 3 hét múlva ismét próba az almával - pfuj, menüről levéve. Megpróbáltam az üveges kajákat. Hát, evett is, de nem sokat, alig fél üveggel (a doki szerint ez már jó). És akkor jött minden, amit kaphatott. Viszont a borsó és az alma továbbra is pfuj. 2 hete anyósnál voltunk (akkor volt 8 hós Orsi), meg akarta etetni, mondom neki, esetleg egy fél almát reszelj le neki (más nem volt a háznál). A lányom bevágta. Azóta az alma is nyami (a borsót még pihentetem). De vannak napok, amikor az istenért nem akar kanállal enni, csak a tápi. Ilyenkor tiszteletben tartom az akaratát azzal a feltétellel, hogy amikor ennie kéne, és a kanál nem teccik, akkor legalább egy órát várok, addig tápit sem kap. Eddig úgy tűnik bejött, mert már szépen eszik napi kéccer nemtápit + 4x tápit. Reggeli 8-kor tápi. 10órai gyümi (banán, alma, bari, keverve) 1-2 körül ebéd (főzi fél üveggel, néha egy egész), 3-4 körül tápi 6-kor tápi, este fürdés után tápi.

Magdi,
Tegnap nekem is sikerült az első kenyérnek kinéző kenyeremet megsütni Kép Momoférj jóvoltából (tudod, a titkos recept alapján). És ízre is nagyon fini lett. Tiszta boldog voltam. Egyébként rájöttem, hogy a Hauser (Momoéknak is az van) totál más recipét ír, mint az enyém, és a Hauseres bevált. Hát más országok, más szokások Kép jobb indokot ez előző kudarcaimra nem tudok Kép

Az én lányom egy kíváncsifáncsi lett. Minden kell neki, amit meglát, és főleg olyanok, amiket nem kaphat meg. Ilyenkor küzd, mint egy anyanyúl, és dühöng hogy nem éri el! Aztán megnyugszik kb 5 percre, és kezdi előlről. Ja, és a legújabb, hogy ha az ülőgarnitúra elé fexem, akkor a hasamról felmászik a kanapéra. Nagyon élvezi Kép Ja, és egy kérdés. Már napok óta elég sűrű és "kevés" a kakija. Pedig már két napja adom neki a Nan2-t estére, hogy másnap legyen normális, de nincs. Egyébként nem látom, hogy kínozná, vagy bármi más baja lenne, csak eccerűen nem annyi és olyan, mint régebben volt. Ez normális?

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Réka,
Édes a lefagyott nózis kismackóKép

Virga,
Narancsos csokis keksz? Hmmmmmmmmm, jól hangzik! Kérném szépen a receptjétKép

Gombóc,
Drukk a 8 kg eléréséhez!

Magdi,
Szép súlyKép

Toffi,
Mekkorák a képeid?
Én lekicsinyítettem (580x435 pixelre , kb. 80 KB), mert a modemmel elég lassan töltődik fel. Ja és lehet 10-et is egyszerre.

Évi,
Szép méretekKép Jó képKép

Maci_2
maci_2
 
 


Toffi
Apa most telefonált, hogy meg van a csacsi Kép Köszi Kép (és bocsi, hogy ebéd közben zavarta Zsombit)

Andy
majd írd meg, mi volt a homeos dokinál
én épp ma küldtem el Apát egy homeos gyógyszertárba, hogy vegyen néhány bogyeszt, szerintem is jó dolog Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok,

heppi,
elküldenéd nekem a bevált kenyér-recepetet? Remélem, Momoék nem védték le Kép
Ugyanis nekem is ugyanolyan sütőm van mint neked, és próbálozom, bár az igazat megvallva, nekem a könyvében leírt recept elég jól bejött. Csucsuka által leírtat próbáltad?

Előre is köszi, Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Gép meggyógyult (csak szét volt rázódva), viszont most én vagyok betegKép Torkom bedagadva, éjjel lázas is voltam, naná, hogy Zsebi meg 3x keltKép
Az élet még mindíg nem kényeztet elKép Csak a boszik el ne kapják, mert akkor jaj nekem.

Nocsak Erika, megkerültél?Kép A levlistán már hiányoltalak, remélem, semmi gond veletek. Tessék írni a listára is, mert hülyére aggódom magamKép
A kenyérrecept elég képlékeny, a férjem mindenféle lisztet szeret belekutyulniKép

Majd még igyekszem jönni, de sajna, az ebédet sem főzi meg helyettem senki.
pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Andi
Semmi gondKép Remélem, tetszik a jószágKép, egyébként bolognait kóstolt Zsombi, fél üveggel, éppen a végénél tartottKép
Most meg tejpépeztünk, remélem, bejön, ez az első alkalom, eddig se ilyen, se olyanKép

Maci_2
Képek eredetiben 768*1024, de már lenyomtam őket 600*450-re.
Lehet, hogy próbálok egy tárra töltést (de nagyon varrnom is kellene)

Momo
Én torkom is fáj, lázas nem voltam, így valszeg egy jó kis nátha vár rámKép

Ma Zsombi matricázikKép
Mentem...
Toffi + matrica Zsombi
toffifee
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?