Új privát üzeneted érkezett!

Az a legszomorúbb, hogy heti 3-4 alkalommal járok fitness terembe. :cry:

Csilla
Kép
Kép
csilla1977
 
 


Sziasztok!

Csilla nem tudok privit küldeni, nem akrja a nemtomi... :roll:

Így bemásolom ide, bocsánat a többiektől :
Szia Csilla!

Igazából nem is tudom,h mi alapján kellene választani,de a dokim vele szokott szülni,így Őt a ajánlotta.
Mennyire gátvédelmes? Homeo párti? Oda figyel azért (bár,h nem tudott bemenni, így ezt nem bizti,h tudod).
Meg egyáltalán milyen? Türelmetlen?

Köszönöm szépen a véleményedet és segítségedet!

Kitti
makadu
 
 


Szia! Írtam privit!

Csilla
Kép
Kép
csilla1977
 
 

 
 

Csilla,
3-4 x? gratulalok, ez szerintem nagy teljesitmeny pici babaval
de akkor csak turelmes legyel szerintem a, szopi utan majd lemegy

es mit csinalsz az edzoteremben


es most megyek is edzeni a porszivoval, meg felmosoval, a dogmelegben, de jo lesz

tegnap ketszer voltunk jatszoteren, megint csak a melegben, meg este, egyszer a messzebb levon is
aztan meg a teraszra is fel kellett menni

itt a belvarosban majdnem minden haznak van tetoterasza
eleg mocskos, de lehet futkarozni rajta

csak fraszt kapok, ha a szelere megy
persze nem lehet leesni, csak ha felmaszik ra

Kép
babarozsa
 
 


Sziasztok!

Babarózsa! Futógép, ellipszistréner, evezőgép, haizompad, hájrezegtetés a végén........ ezeken kb 1-1,5 óra.
Bár a héten csak 1x voltam, ettől a melegtől még kilépni is utálok.
Különböző órák este vannak, arra nem tudok menni.

Türelmes???????? Na az nekem olyanom nincsen!!!!!!!!

MOST! RÖGTÖN! AZONNAL!

Haza jársz a vizsgálatokra vagy kint is elvégzik? Ki is a dokid? Boros doktornő?

Csilla
Kép
Kép
csilla1977
 
 


huha,
nekem sem artana:)

meg nincs orvosom, itt voltam eddig orvosnal, de nemsokara megyunk haza, akkor majd valasztok orvost

a szulesznom ket orvossal dolgozik egyutt, majd amelyik raer


kedden megyek uhra, remelem rendben lesz minden, mert csak akkor megyek haza ertelem szeruen


itt fura az egesz terhesgondozas, belulrol meg sem vizsgaltak, bar banni nem banom (de mondjuk alapveto lenne a kenet, hogy van-e fertozes)
kedden egy doktornohoz megyek (inkabb)

jah, es itt csaszaroznak mindenkit
keves az az orvos aki normal szulesre specializalodott
ok, az alami korhazban talan nem csak csaszar, de magan korhazban minden no
egy baratnom 35 evesen szult itt, es csaszar volt a kora miatt, de ezt nem is ertem, 40 evesen ok, de 35?

na, mindegy, csak leirtam:)

Kép
babarozsa
 
 


Íme:
Csilla!
Tényleg babát vár a dokinénink? Dejó!!!!Nem tudtam, hogy már ilyen konkrét :D És decemberi lesz?
Erről jut eszembe:az én kis karácsonyi fiacskám most lett fél éves!!!!É sikerült róla vigyorgós képet csinálnom :D

Kép

Kép

Kép
linus
 
 


...ja, az "íme" a kép elé tartozik :) ...

Kép

Kép
linus
 
 


Linus, gratulálok! Kristóf nagyon aranyos, jókedélyű kisfiú. A kép alapján nekem úgy tűnik, nem kellett sokáig várnod, hogy mosolygós képet csinálj róla :D

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Linus ! Gratulálok nagyon takaros a legényke!
Igen, én itt olvastam ill. privibe kaptam. Örölük az örömüknek, de most nézhetünk másik dokit.

Babarózsa! Tényleg ennyi a császár! Az nem semmi! Egyébként, már több országról olvastam , hogy hüvelyi vizsgálatot nem csinálnak, szinte az egész terhsség alatt.

Sőtt!!! Szolnokon szült az egyik ismerősöm és a fogadott dokija össz-vissz kétszer nézte meg a 9 hó alatt. Nekem ez olyan furi. Na, jó nem szeretem ha matatnak, de azért mégis érdekes.

Képzeljétek Noncsi mindjárt 10 hós és csak most jött még meg a mensim először. Hátha ez a fogyásra is hat. :lol: :lol: :lol:

Csilla
Kép
Kép
csilla1977
 
 


nem tudom miert van ennyi csaszar, felnek a szulestol, vagy kenyelmesseg egyszeruen


de nem hinnem, hogy vallasi okokbol, mert ott van, hogy 7 gyerek is van, jo extrem esetben, meg videken
manapsag mar talan nem annyi

Kép
babarozsa
 
 


Sziasztok!

Szeretnék tőletek kérni egy tuti szülésznő tippet, mert a választott/bevált/szeretett szülésznőm elutazik 2 napra... Az idő nagyon sürget és Murphy mindig aktív, tehát ha valaki ismer olyat, aki tapasztalt gátvédelemben, netán homeopátiában vagy egyéb kuruzslásban és az elérhetősége is megvan, akkor kérném szépen azt priviben. Az orvosom azt mondta, hogy ő bárkivel szívesen dolgozik és hogy bízzam magam nyugodtan az ügyeletesre... hát nem tudom.

Előre is hálás köszönet!
Szép estét nektek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Melitta, ki a szulesznod?
hogy ne ugyanazt ajalnjuk

Kép
babarozsa
 
 


sajnos nalunk ugy nez ki megsem lesz baba...

tegnap voltam uhn, es nem volt szivhang, meg picike is volt, megegy het haladek jovo keddig, de asszem ennyi volt ez most

Kép
babarozsa
 
 


Ez nagyon rossz hír, Babarozsa. Én mindenesetre drukkolok, hogy ne így legyen!!!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Koszi!
sajnos mar volt ket vetelesem, szoval en sem remenykedek tulzottan...
az elso meg lehet veletlen, a masodik, hogy tul hamar lett az eslo utan, de ez?

jo, hat lehet minden, fertozes, itt nem neztek huvelyvaladekot sem
lazas is voltam, de attol meg nem kellene
ezt sosem fogom megtudni

Kép
babarozsa
 
 


Sziasztok!

Babarózsa! Megy a sok-sok +++++++++++++++++++++++!
Kitartás! Megoldódik minden meglásd!

Melitta! Én úgyanígy voltam, mint te, elment szabira a szülésznőm és hívtuk a helyettesét, aranyos volt, kedves, de ugyanúgy nem ismertük.

Szerintem az ügyeletessel maradjál, ha hosszabb lesz a vajúdás, kérd meg, hogy maradjon ott veled! Ez csak az én véleményem, de lehet, hogy már nem is aktuális , mert babázol! :lol:

Csilla
Kép
Kép
csilla1977
 
 


Sziasztok!

Babarózsa, nagyon sajnálom ezt a hírt! Remélem, minél hamarabb babázhatsz a következővel!

Csűrös Erzsike a szülésznőm és ikszben van a lábam :lol: úgyhogy csak bátran ajánljatok. Még talán őt is felhívom, hogy kit javasol maga helyett. Az a helyzet, hogy nem ismerem az ügyeleti szolgálat létszámát és terheltségét: mi van, ha pont 3 kismama egyszerre akar kitolni, plusz neadjisten! még a dokimnak is lesz egy másik babája úton... a férjemnek törött a bokacsontja, szóval kicsit cidris most ez a sok véletlen egybeesés. És amilyen mázlista tudok lenni, háát... A legjobb lenne ma szülni, vagy vasárnap délutántól.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Csilla! Köszönöm szépen! :)

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Babarózsa, nagyon sajnálom :(
biztos, hogy nem később fogant? azért én még drukkolok!
sajnos, ha a beágyazódás, mensi elmaradása után voltál lázas, az okozhat vetélést. én is paráztam ettől, de 5 nappal a poz teszt előtt voltam lázas pár órát, így remélem, minden ok. jövő péntek uh.

Melitta, azt hiszem én is próbálnék az ügyeletessel beszélni, ha nem sikerül találnod. Rákóczi Ági elérhetőségét megkaptad már?

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


Mamacsibe! Nem, még nem kaptam meg.

Kép
Kép
~melitta~
 
 


ugy 4 hetesen voltam szerintem lazas, 38 korul

elvileg ez meg nem okozhat

lehet, hogy keson fogant, de az a baj, hogy elmult a hanyingerem:(

Kép
babarozsa
 
 


Babarózsa, én is gondolok rátok, ismeretlenül, és sok erőt kívánok!

Többen kérdeztetek róluk: április 2-án szültem egy kislányt (ma három hónapos, kapott egy földig :lol: érő zöld ruhát!) a Boros Judit-Rákóczi Ági-párossal. Juli volt az első közös "munkájuk"! Csodálatos, hosszú (mert nem sürgették), beavatkozásmentes, félhomályos, szülősámlis, meghitt szülésem volt. Nagy bizalom volt, jó volt nők között szülni (+ apa). Eleve jó jel volt, hogy a terminus után a doktornő a javaslatomra újraszámolta a kiírt időpontot a korai uh-k alapján, így nem kellett indítani (március 22-re voltam eredetileg kiírva!).

Ági profi homeopata keveréke hozta meg a tágulást. Ez volt csak rossz, hogy kicsit elakadt a vajúdás, amikor bementünk, talán túl korán? Úgy éreztem, sok a vizsgálat, utáltam már, hogy megint. Sajnos, ez protokoll: dokumentálni kell a tágulást, legalább kétóránként. És még rossz emlék a burokrepesztés, kicsit erőszaknak éltem meg, pedig nem fájt, de nem akartam, aztán Ági rábeszélt. Mindenről értelmesen lehetett beszélni velük, partnerként bántak velünk.

A kitolás csodálatos volt, csendben, alázattal vártak, semmi fölösleges beavatkozás. Olajos derékmasszázzsal csillapította Ági a fájdalmat, profin védte a gátat, mindent megoldott, például szerzett egy állólámpát a sarokba, hogy csak tompa fény legyen.

Ági nagyon-nagyon nemanyagias, ezt is úgy szerettem benne.
Szenvedélye a munkája, elegáns, empatikus, finom lélek, közben talpraesett és okos. Még hozzánk is eljött a szülés után.
A doktornő is szinte mindig a kórházba hívott vizsgálatra. És, amit sosem felejtek el: bejött hozzánk, amikor kórházban voltunk Juli egy hónapos korában, mert nem kezdett hízni, és segített a szoptatásban.

Mindketten háromgyerekes anyák. Valódi emberi viszony alakult ki velük. Nagyon melegen ajánlom őket, szép szülést, gyönyörű babákat kívánok!
évuska
 
 


evuska,
jo olvasni ezeket a sorokat:)

Kép
babarozsa
 
 


Sziasztok!

Voltam ma uhn, mert mar nem birtam varni.
Ez egy sokkal jobb gep volt, es rogton latta, hogy nincs is embrio, csak szikholyag volt amit tul kicsinek latott az elozo orvos, nem ismerte fel, hogy az nem embrio, amugy a petezsak normalis volt, ugyhogy valoszinuleg nem is volt baba, de nem tudja, talan nagyon az elejen tortent a baj.
A legelejen volt egy potty barna, de az a bosszanto , hogy verzes eseten nem nezte meg az orvos rogton huvelyi uhval, akkor talan mar latszott volna, es nem kellett volna meg par hetig remenykedni.

Egy cisztat is talaltak a jobb petefeszekben, ezt ellenoriztetni kell egy honap mulva. Talan az is okozhatta, de lehet, hogy ez nem baj, es vissszall normalisra.
Asszem, most a beres cseppre allok at, meg ez hianyzozna.

Kép
babarozsa
 
 


BABARÓZSA!!!!!
Sajnálom!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Fel a fejjel!!!!!!

Hajrá kistesó!!!!!!! :wink:

Majd mi szorítunk!!!!!!!!


ÉVUSKA! JÓ hogy hallunk felőled! Mi újság? Hogy vagytok?

Csilla
Kép
Kép
csilla1977
 
 


Babarózsa, nagyon sajnálom :(
remélem mielőbb felépülsz testileg- lelkileg, és jössz kistesó-hírrel!

hidd el, akármelyik orvos is, visszahívott volna még később. 4-5 hetesen a leggyakrabban még semmit sem látnak!!! nemhogy szikhólyag vagy embrió között döntsenek... a szívhangról is csak akkor mondanak le, ha minimum betöltötted a 7 hetet.

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


hat igen, nekem tegnap volt a 8. het betoltve

az orvos nezgette, nezegette, O sem akarta elhinni szerintem, hogy ott nincs mellette az embrio, a petezsak meg nott rendesen, mintha mi sem tortent volna


picit szunetelunk a tesoprojekttel, mert ez csak ugy jott volna, de jovo nyarig szerintem nem probalkozunk

es elotte meg kivizsgalast szeretnek, meg gynevac, hatha
es ezt csak MOn lehet, szoval majd egy ev mulva

na, nemsokara megyek be a korhazba, csak ezen legyek tul, utalom
altatas:(

Kép
babarozsa
 
 


remelem nem fagyasztottam be a topikot!

a babasoknak jo gombolyodest kivanok, nekem meg hajra a fogyokura
babarozsa
 
 


Babarozsa, nyugi, nem fagyasztottad be. Csak ebben a jó időben szerintem mindenki mással tölti az idejét, nem a gép előtt ücsörög. Én pl. kihasználok minden pillanatot, hogy aludhassak egy kicsit. Most is oda készülök :oops: :oops: :oops:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Babarózsa, a barátcserjéről hallottál már? homeopátiás szerként: agnus cactus. általános jó hatása van a női hormontermelésre, bár nem hiszem, hogy azzal gondod lenne. Gynevacot van aki dícséri, de sokan humbugnak tartják.
remélem jól vagy, legalább fizikailag!

Hékás :)
én is aludnék, de ezt egy nagy egyéves mellett elég nehéz kivitelezni :?

jövő szerdán uh.
adnak képet? ha igen, kell érte fizetni (és akkor mennyit?)
videókazit lehet vinni?

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


Sziasztok!
Kezdo tarsalgo vagyok. Monori lakoskent a kerepestarcsai korhazhoz tartoznek, de mivel ez meg veletlenul sem esik utba, s a tomegkozlekedes is csapnivalo oda, szeretnék az Istvanba szulni. Persze igy csak maganrendelesre mehetek. :(
Tudnatok ajanlani olyan szuleszt (nem kell, hogy foorvos legyen), aki privat is rendel, raadasul nem kér 100 000Ft-ot a szulesert? Halas lennek minden olyan infoert, hogy ki, mikor, hol és mennyiert rendel, es hogy fogad-e videkieket is.
Az e-mailcimem: crocus_a@freemail.hu

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Koszi,
Mamacsibe, igy konkretean meg nem hallottam, mert anno mar teherbeeses utan kezdtem foglalkozni homeopatiaval, de tevezem, hogy megyek egy homeopata orvoshoz mielott megint aktualis lesz

fizikailag mar ok, bar a derekam iszonyuan fajt, vagy inkabb a keresztcsontom, talan ez is a mutettol, nem tudom mit muveltek:(

es a hasam is nagy, de nem faj legalabb

a jovo hettol asszem pilatest kezdek, legalabb formaban leszek a kovetkezore:)

szerintem vagy a laz lehetett az elejen a ludas, vagy rossz idoben kaptak el a tojasomat, mert tuti nem a kozepen fogant a ciklusnak

vagy csak megint beleestem abba a szazelekba
a kovetkezo majd jobb lesz, remelem

Kép
babarozsa
 
 


Mamacsibe! Kép kérhető, fizetni is kell érte. Nem tudom, hogy mennyit, mert nekem addig szórakoztak a képekkel, hogy végülis nem annyit kellett fizetnem, amennyit kértem, hanem kevesebbet. Talán 500 körül lehet a kép.
Úgy rémlik nekem, hogy lehetett felvetetni is a felvételt, de én nem kértem. Bőven elég szerintem a 4D-t felvetetni, ott sokkal többet lehet látni.

Crocus
, szerintem minden doki fogad vidéki betegeket, nem válogatnak lakhely szerint. Én Gajdos Editnél szültem, küldök privit a dokim elérhetőségéről. De azért kérdezz rá telefonon, hogy egyáltalán vállal-e kismamát még, mert elég sok betege van. Egyébként én is a kerepestarcsai kórházhoz tartoztam volna :D

Babarozsa, nekem sem a ciklus közepén fogant. Ha jól számolta a doki, akkor szeptember 7-én jött meg, és 15-án fogant Marci. Jobbulást Neked!!!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Crocus, üdv itt! :)
2 helységgel még közelebb is laksz pesthez mint én :)
a dokik szerintem sem szoktak válogatni.
hányadik hétben vagy?

Hékás, köszi! szerintem viszek kazettát, a lányomról is van a 6 hetes uh-tól kezdve :)
van 4D a kórházban? az hogyan működik?
közeleg 16.-a :) egyre jobban izgulok.

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


Én nem tudok róla, hogy lenne a kórházban 4D, a doki sem mondta. Mondjuk én meg sem kérdeztem, automatikusan mentem a magánklinikára. Olyan nagy élmény az uh, én nagyon szerettem. Folyamatosan folyt a könnyem az örömtől, hogy láthattam.

Egyébként visszanézted már Linda felvételeit? Vagy majd csak a 18. szülinapjára készülő videó-montázs része lesz? :D

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


mostanában nem néztem meg, annál is inkább, mert nincs összerakva a videónk :lol: közben többször is költöztünk, akásfelújítottunk, és nem ez volt a központi kérdés :lol:
főleg addig volt érdekes, amíg egész biztosan nem éreztem a mocorgást. onnan már nem voltam akkora paragép :)
18 éves korára videómontázs nem is rossz ötlet, mondjuk kéne egy kamera is hozzá :lol:

akár privibe is jöhet, hol voltál 4D-n? én 2 helyet jártam meg a kiscsajjal, de gyűjtöm az infókat :)

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


=lakásfelújítottunk :oops:

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


Sziasztok!

Mi a Bolgárkerék 3 alatt voltunk 4d uh-on Dr. Timmermen Gábornál 10eft, 1 dvd és közel 20 kép, ja és majd 1 óra. Már a végén untam! :lol:

Egyik alkalommal 4x küldött ki, mert a csajszi elbújt a méhlepény mögé és azt mondta, hogy így ő nem fogad el pénzt, mert mindent láttunk csak a pofit nem.

Hatalmas kivetítője van, ő a monitort nézi. Úgy magyaráz, hogy még a 2 éves tesót is lekötötte és együtt néztük.
Csak ajánlani tudom!

Hogy bírjátok pocakosak ezt a meleget?

Mamacsibe, nálatok sem lesz nagy a korkülönbség. Az első pár hét nehéz, de amint a kiscsipasznak nyílik az értelme, olyan jól eljátszanak, sőt mostanában már össze is vesznek a játékon.

Csilla
Kép
Kép
csilla1977
 
 


Én 4D uh-n a Medicoverben voltam. És mivel tagságink van erre a magánklinikára, így nem kellett fizetnünk érte :lol: :lol: :lol: Egyébként itt is nagyon rendes volt a nő. Forogtam az ágyon össze-vissza, hogy minél jobb felvételt lehessen csinálni Marciról. És folyton azt hallgattam, hogy milyen kerek feje van. Mikor kijöttünk, az volt az első kérdésem a párom felé, hogy ez vajon azt jelenti, hogy golyófejű? :S

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás! Milyen tagsági és hogy lehet ilyet szerezni?

Csilla
Kép
Kép
csilla1977
 
 


Hát nekünk a párom cége fizeti, elég húzós éves díja van. Cserébe viszont mindenféle szakrendelést igénybe vehetünk mindhárman. Ha érdekel, szólj, és priviben átküldöm a klinika elérhetőségét

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Köszi Brigi! Várom!

Csilla
Kép
Kép
csilla1977
 
 


Sziasztok!
Újra itthon, szerencsésen megérkeztünk egybe Horvátországból :) csudi jó volt úszkálni, most meg itt lihegek a nagy pocakkal ebben a 100 fokban. Csak most olvasgatom vissza a történéseket...

Babarozsa, nagyon sajnálom a történteket!!! :( Kitartás!

Friss infóim szerint már van 4Ds UH a kórházban is, állítólag most vezették be. Én holnap megyek kötelező ultrahangra, akkor majd többet fogok esetleg tudni róla.
Mi amúgy a 4D-Genesis-ben voltunk és szintén csak ajánlani tudom.Kedves, türelmes, hozzáértő volt a szonográfus nő.Az eredetileg tervezett fél óra helyett mi 1 órát voltunk, mert próbálgattunk terelgetni Andort, hogy elvegye arca elől a köldökzsinór kupacot :) 10.500 Ft, adtnak 1 dvd-t és 1 fotót. Persze lehet kérni többet is csak az plusz pénz - a dvd anyagából meg úgyis lehet otthon extra képeket csinálni.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Bocs, Csilla, annak a tényleg tündéri dokinak TimmermAnn a neve, a Péterfyben dolgozik államilag, de van magánja is. És mindenhol ugyanolyan tisztességes és kedves. A negyedikemmel terhességi diabéteszem volt, a Szabolcsban alig makogtak róla valamit, ő viszont mindent türelemmel elmagyarázott, amit kérdeztem. Szóval nem csak uh-ban jó!
hasami
 
 


Én bocsi, hogy elírtam.

Csilla
Kép
Kép
csilla1977
 
 


Csilla, elküldtem az elérhetőséget.

Gabolino, üdv újra itthon :D

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


lányok, köszi a 4D tippeket! Bolgárkerékben mi is jártunk, és szintén elégedettek voltunk, bár nem Timmerman csinálta, hanem egy másik szonográfus.
1 órán keresztül nem szabad uh-zni!! 40 perc az abszolút max, ezt nem mondták? nagyon felmelegszik tőle a magzatvíz!

Gabolino, üdv itthon :)
tudnál abban segíteni, hogy mivel lehet képeket kivágni? nekem ugyanis nem sikerült a dvd-ből sajnos :(
és várom az istvános uh-s infókat! drukk megy mára! :)

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


Mamacsibe,

Én a CiberLink PowerDVD v8 nevű programot használtam a dvd lejátszására, amit úgy tudom le lehet tölteni. Ha elindítod a dvd-t, akkor a kép alján vannak különféle ikonok, közöttük egy fényképezőgép is. Ha erre jobb egérrel klikkolsz, akkor először be kell jelölni azt, hogy "capture as file". Majd amikor lejátszod és elérkeztél a képhez, ami tetszik, simán csak megnyomod a fényképezős ikont - én előtte le is pauzáltam - és a program kimásolja neked egy külön fileba - CyberLink név alatt,azon belül PowerDVD8 és Snapshot. :D remélem tudtam segíteni :)

40 perc a max. UH idő? :shock: :shock: :shock: nekem ezt nem mondták. Bár az 1 óra alatt tartottunk szünetet is, mert mászkáltam, meg csokit ettem, ide-oda tekeregtem, hogy Andor elmozduljon...szóval remélem így nem melegítettük fel szegénykét.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Gabolino
Nektek is Andorotok lesz? :)
Egyre gyakrabban találkozom ezzel a névvel!

A mi Andorunk már ekkorka:


Kép Kép

tesvérszeretet
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?