Új privát üzeneted érkezett!

vizesedsz és azért??? Szegény! NEm baj, nemsokára te is túl leszel rajta.
Nem csodálkozom, hogy imádja a vizet.... én képes vagyok órákat zuhanyozni. Szerintem a pociban megszokhatta a hangot és azt hogy kellemes melegség önti el :D

Most épp várjuk a dr. nőt, aki 11re jön.... :roll: majd leragad a szemem. Legalább már megebédeltem. Aszem elalszom a kanapén, mert megy az az andalító baba izé, amit fel kell húzni és zenél :shock:
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Köszi Pindi,hogy még nem boszorkányozol :D
Jó lenne kitartani a végéig.Annál is inkább ,mert most jöttünk a dokitól és kb 2200 gr-ra becsülte Pötty súlyát,úgyhogy nem ártana még rágyúrnia a kijövetelre :) Egyébként minden rendben,a méhszáj zárt és holnap megyek az első Nst-re :lol:

Sajnálom,hogy bucisodsz,pihenj sokat!!Lábakat fel és relax!

Nekem most már a derekam akar minden percben leszakadni.A tegnapi viharnál meg folyton befeszített a kis mazsola,sokszor csillagokat láttam :roll:

Svédbaba örülök,hogy még megvagy(tok),azért az a 9 fok így júliusban elég ilyesztően hangzik :shock:

óóó Magdi irigyellek a kis vízimádóért.remélem a mienk is az lesz,mert a párommal mindketten vizipatkányok vagyunk.Szóval jó lenne,ha a kicsi sem kapna sokkot egy kis pancsitól 8)

Kép
hubcsa
 
 


Sziasztok!

Magdi, remélem odaért a dokinő, még ma :) jajj azokat a felhúzhatókat úgy szeressem :) Na meg a vizet is, csak sajna mostanság nemcsak kintről élvezem, hanem bentről is :) Nembaj, nemsoká lemegy!
Hubcsa, bódog betöltött 37. hetet neked! :) tényleg nem olyan hatalmas még a piciny Pöttység! :) nembaj, majd megnő :)
Mi holnap megyünk dokibácsihoz, uccsó UH-t is csinál, kiváncsi vagyok, ja meg arra is, hogy mennyit tágultam a múltkori vizsgálat óta.
Annyira furi, h te még csak most mész elsőnek nst-re, én már a harmadikra megyek csütörtökön. Drukk rája!

Kép

Kép
pindimano
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak gyors bekukk. Minden ok, még egyben vagyunk!
Reggel voltam a 4. NST-n, és a Drágám alig akart mozdulni. Nagyon, de nagyon aludt a Csöppségem!

Mia, azóta sem jelentkezett........... vagy csak már én nem vettem észre??? Mia!!!!!????????????? Vagy???????(tok)??????????????

Pusszancs

ui.: elegem van ebből a hülye időből!!!! Mint a mosott sz*r, olyan vagyok...........

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk. Minden ok, még egyben vagyunk!
Reggel voltam a 4. NST-n, és a Drágám alig akart mozdulni. Nagyon, de nagyon aludt a Csöppségem!

Mia, azóta sem jelentkezett........... vagy csak már én nem vettem észre??? Mia!!!!!????????????? Vagy???????(tok)??????????????

Pusszancs

ui.: elegem van ebből a hülye időből!!!! Mint a mosott sz*r, olyan vagyok...........

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk. Minden ok, még egyben vagyunk!
Reggel voltam a 4. NST-n, és a Drágám alig akart mozdulni. Nagyon, de nagyon aludt a Csöppségem!

Mia, azóta sem jelentkezett........... vagy csak már én nem vettem észre??? Mia!!!!!????????????? Vagy???????(tok)??????????????

Pusszancs

ui.: elegem van ebből a hülye időből!!!! Mint a mosott sz*r, olyan vagyok...........

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szia Kislány!
Örülök, hogy minden oké. Szerintem ez az idő készíti ki a nagylányt is. Nálunk sem volt sok mozgás, lehet én is így járok majd a heti nst-n.
Mia tényleg nincs! Gyanús nekem a csajszi. De nem úgy volt, hogy ő is mindenképp üzen, ha van vmi???

Kép

Kép
pindimano
 
 


Jajj igen, Magdi akartam kérdezni, hogy hogy van a cukrod???? Már mióta akartam kérdezni, de valahogy mindig mindent kifelejtek! Asszem az agyam is kezd bevizesedni :D
Természetesen várjuk a további képeket a Topic Babákról, Lizusról és Izabelláról, ha van időtök ancik :)
De lehet már Martinunk is van :)
Na tényleg lelövöm magam! Jóéjt szép álmokat!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól. Szerintetek létezik olyan, hogy vkinek visszazáródik a méhszája??? bő egy ujjnyira voltam állítólag tág 2 héttel ezelőtt, most meg megint 3000-s, vagy a bácsi nagyon béna :D
még UH-t se csinált, pedig direkt mondta, hogy most menjek vissza, mert múltkor faros volt a bébi, és megnézik majd, hogy megfordult e. De semmi, simán szimplán 5 perc alatt lerendezett. Na majd holnap a kórházban remélem kiderül vmi.
Amúgy néztem Miát, de vasárnap óta iwiwre se jelentkezett be.

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Nemtom hol van Mia............???????????? :lol: :lol: :lol:

Én ma nem vagyok igazán jól...
Olyan éhes lettem nemrég 1 perc alatt, hogy elkezdtem remegni.... De mindenem... Azóta meg mint a mosogatórongy olyan vagyok..... próbáltam aludni, de nem tudok........ pedig éjjel sem aludtam túl sokat..........
Anyum szerint furcsák a szemeim..........
Lehet, hogy ma szülök??? Vagy csak a fáradtság már?????? :shock: :shock:

pusz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok
???


Titimke
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára titimke 2008.10.18 20:59-kor.
titimke
 
 


Sziasztok!

Titimke! Hatalmas Gratuláció a kishölgyhöz. Ha lesz időd szívesen várjuk, hogy hogy s mint történt a szülés, mennyivel született a kicsilány, és hogy mi a neve!

Kislány! Hát pont egy heted van, belefér a szülés is! Én azóta görcsölök, hogy megvizsgált a doki!
Szugerállak, hogy menj szülni! :) ;)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Halihó!

Na túl vagyok az első nst-n :D és persze amilyen szerencsém volt rögtön duplát csináltak.Az történt,hogy feltette a nővérke,aztán eltűnt mindenki fél órára,majd mikor visszatért közölte,hogy nem nyomtat a gép és miért nem szóltam :shock: :shock: Kérdeztem tőle,hogy mégis kinek mikor a kutya nem nézett rám,menni meg max a géppel együtt tudtam volna :D Szóval átül másik géphez és újra megcsinál :) Na de egy a lényeg,hogy minden rendben,tökéletesen ver a kis szive és sokat is mocorgott.

Lehetett ma is valami front,mert délutánra olyan mocorgást és feszítést rendezett a kiscsajom,hogy már majdnem a könnyem is kicsordult.

Hát Kislány lehet,hogy Te leszel a következő szerencsés,hacsak Svédbaba még nem előzött meg :D

Pindi jó hír,hogy már nem vagy nyitva. :) Kíváncsi leszek,hogy mit mondanak a kórházban...de még tessék kitartani,különben én maradok az utolsó mohikán a hónap végére :D

Titimke,szívből gratulálok a kislányodhoz és jó egészséget nektek!Persze ha lesz időd,gyere a részletekkel.

Kép
hubcsa
 
 


Sziasztok Anyácskák! Mi még egyben, csak ez a nyamvadt gép kapott be megint valami vírust..már a hócipőm tele van..gondoltam, h mindenki halálra izgulja magát :), de nyugi..Martin még tartja magát.
ma voltam dokinál, már 1 1/2 ujjnyi tágulás, a méhlepény okés, ctg is.. ma bevallotta, h azt hitte, h már múlthéten szülök, mert a nyákdugóm elszállt..de azt mondta, h úgy néz ki masszív vagyok :)

mindenesetre pénteken is kell most mennem hozzá, nem is értem miért..lehet, h már tényleg közeleg az idő..mert attól eltekintve, h keményedem rendesen, nagyon jól vagyok (na az alvási szakaszaimról ez nem mondható el). azt mondta ma a dokim, h én vagyok a kedvenc kismamija, mert annyira jó, h mindig mosolygok és energikus vagyok..gondolom ez azt jelenti, h már nem nyavalygok ..
pedig bevallom őszíntén..most már túl lennék rajta..9 hónap terhesség -valljuk be- elég fárasztó..és már annnnnnyira szeretném a fiamat látni..
szóval megvagyok, és bocsi, h eltűntem, de nem volt szándékos..

pusz-nyusz

¤mia¤

ps.: Gratulálok a megszületett kisbabákhoz mindannyitoknak!!majd számoljatok be!
Vendég
 


Jó reggelt

]Titimke gratulálok! :lol:

Kismamik hogy vagytok?
Nekünk sikerült aludnunk az éjszaka 5 órát! :) A Szopizással még bajlódunk, de már alakul.

Kép
dittke
 
 


Jó reggelt!

[b]TITIMKE!!!! Neked is csak azt tudom kívánni,amit a már megszült kismamáknak és megszületett kisbabáknak: jó egészséget és sok sok tejcsikét kívánok!!!!![/b]

Csajok, nekem sikerült a tegnapi napomat egyben túlélni........... nemtom mi volt velem............. délután végül sikerült egy ürát aludnom, ami nagyon jól esett, de nem lettem sokkal jobban......... este rám tört a félelem, a para, a kétségbeesés, és a pityergés......... :shock: :shock:
Aztán elaludtam és ma a reggeli teám a természetnek történő visszaadásával kezdtem a napot............ más is rókázik rajtam kívül mostanában??? No meg ami izgat, hogy a rókázás közepén jött valami belőlem, amire 2 variáció lehetséges: pisi, vagy megzatvíz..........
Milyen az, amikor szivárog a magzatvíz?? Tudja valaki???

Pussz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Jobb reggel kívánok mindenkinek!

Tök pipa vagyok. A férjem fizetését elutalták 3-án reggel és még mindig nincs itt!!!! Mi a fenéből vonják le a lakáshitelt??? ÁÁÁ.
magdolnam
 
 


Timike! Gratulálok :) fotót a bébiről?
Mia, masszív vagy? :lol: ez tetszett.
Kislány, nyugi semmi baj nincs, csak érzékenyebb vagy most a kelleténél. A magzatvíznek édeskés illata van
magdolnam
 
 


Magdolna,ez a fizu ügy mindig gáz........... sajnálom.......... de hogy a fenébe lehet, hogy 3-a óta semmi............ Ma már 10-e van!!

Igen, ez nem magzatvíz volt............... bepisiltem reggel......... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


CSAJOK!!!TALÁLTAM EGY NAGYON PROFI OLDALT A SZOPTATÁSRÓL.

WWW.LLL.HU


NÉZZÉTEK MEG!! MINDEN LE VAN ÍRVA!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kép
Kép Kép Kép Kép
Kép

Kép
dittke
 
 


Dittke!!! De szépek vagytok!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Hahó!!
a tegnapi nap végére elájultam..és reggelig fel sem keltem..ami ritka..mert általában az a rendszer, h elkezdek mászkálni, elmegyek pisilni..kinézek az ablakon, iszom..stb..
most 2 napja semmi..alszom, mint akit fejbe vágtak..nem mintha bánnám..és az érdekes az, h napközben hegyeket tudnék megmozgatni, de estére meg leakar szakadni a karom (nem a lábam!?), és a vállam.. Apa meg már tökideg..annnnyira feszült, h már az agyamra megy.. ma is mondtam neki, h a fényképezőt töltsük fel, mert el fogjuk felejteni..válasz..: lesz is nekem arra időm, h fotózzak.. :lol: na a született paparazzinak tele lett a gatyája.. :D
tegnap megint ment el nyákdugóm..azt mondta a szülésznőm, h ilyen van, h részletekben megy el.. de a dokimmal ellentétben ő azt mondta, h ez nem jelent többet annál, mint azt amit már most is tudunk, h az utolsó terminusban vagyunk..mindenesetre holnap megyek a dokihoz megint, oszt meglátjuk :) én nyugodt vagyok.. kivárom a sorsomat.. (vagy soromat?)
pusz:
¤mia¤

Magdi: nyugi..vszínűleg belelógott a 7vége, azért nem ért még oda...de ma már meg kell, h kapjátok a pénzt.

Kislány: ne túráztasd magad..minden oké lesz..a rókázás nálam is megvan..bár inkább öklendezésnek mondanám..nagyon sz*r..
Vendég
 


Mia, ez tipikus!!! Apa nálun is már most hisztis!!! Hát majd mi lesz akkor, ha a gyerek éjszakázik, és Ő nem tud aludni!!!!!???????????????

Én is felhívtam már a figyelmét a fényképezőre............ persze, megvan............. volt a válasz..................... pedig én azóta már hozzányúltam a géphez, és a kártyán lévő képeket is leszedtem, letöröltem............ "persze, megvan"................... :lol: :lol:

Jó, én sem vagyok mostanában egyszerűűű, de néha azt érzem, mintha Ő volna a terhes és a hisztis... :lol: :lol: :lol:

Nem tudom, ki mennyire hisz az égi jelekben, de nekem megüzenték, hogy hétfőn szülök. :)

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


KISLÁNY!! teatyaúristen..most nézem, h már csak 6 nap?? én nemtom, h mit gondoltam..azt hittem utánam vagy.. akkor hajrá!!

minden oké lesz..az égi jelek, meg sosem hazudnak..én ha leviszem a kutyát, a házban mindenki végigkérdez, megsimogat, mosolyog..már mindenki várja a gyereket..néha bevallom, már frusztrál..ma azt mondta egy nyanya, h hajnalra megszülök.. JÓ? DE MELYIK HAJNALRA?? :lol:

pusz
Vendég
 


Mia, már 6 nap se....
A babanet szerint van ez a 6 nap.
A dokim szerint hétfő, azaz még 4 nap,
a védőnőm szerint kedd, azaz még 5 nap..................

De most már aztán tényleg tiszta hiszti vagyok........

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szegény Anyukám........... mindjárt jön értem, hogy barack lekvárt főzzünk............ nem akarom Őt megbántani, de amilyen dinka vagyok most, félek, hogy akaratlanul is megbántom..................

Már magamat sem bírom elviselni..................

Ennyire bejátszanak a hormonok?????????????????????????????

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


szegénykém.. sztem nem fogod megbántani..megérti, h min mész keresztűl..ilyenkor én mindnen válasz előtt, elszámolok 10-ig..az a biztos..

NYUGI!!! tudod mit kell tenni..felfeküdni, és úszni az árral..és no para!!
Kitartás!
¤mia¤
Vendég
 


Megjöttem az Anyukámtól........... nem sikerült kiborítanom.......... :lol: :lol: Szóltam neki, amikor jött értem, azaz, amikor átértem hozzzájuk, hogy a lánya most tiszta hiszti, erre azt mondta, hogy akkor hoz vissza, haza........... (2 utca van közöttünk)

De nem kellett........... jól viselkedtem, és még segítettem is barackot pucolni!!!! De most nagoyn fáj mindenem, és álmos is vagyok, úgyhogy húzok alukálni.........

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


szszs
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára titimke 2008.10.18 20:56-kor.
titimke
 
 


Miranda..nem csak a név gyönyörű..mikor született? és mennyivel? nagyon édes!! Gratulálok hozzá!!

¤mia¤
Vendég
 


Csajszikáim! lenne egy kérdésem..
valamelyikőtök csináltat őssejt levételt? vagy van erről valami infótok, véleményetek?
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek annyira könnyű szűlést kivánok mint amilyen az enyém volt.
Azóta szopcsival kinlódunk egy kicsit, de remélem az is be fog állni.


üdv mindenkinek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára titimke 2008.10.18 21:00-kor.
titimke
 
 


találtam egy jó linket..aki gondolja és kicsit bizonytalan, nézze meg..

http://www.kismamaportal.mlap.hu/?m=1129009

semmi aggasztó, még én is elolvastam :)
Vendég
 


Titimke, hát ez a tempó nem semmi!!!! Én is ilyet akarooookkkkkkkkkkk.

Mia, kérdezted az őssejt levételt.Nos, mi egy jó ideig úgy voltunk, hgoy igen, szeretnénk. Aztán felvettük egy neves dokival a kapcsolatot, akivel régóta jóban vagyunk, és a kérésünkre Ausztráliába írt levelet egy genetikus profnak, hogy mi a véleménye az egészről....

A válasz az volt, hogy őssejtet nem csak a köldökzsinórból lehet kivenni, hanem másból is, valamint nincs arra tapasztalat, hogy mi történik a lefagyasztott őssejttel már 5 év múlva. Mennyire károsodik, mennyire használható, stb. Arról nem beszélve, hogy az is lehet, hogy 2 hónap múlva olyan felfedezést tesz a tudomány, hogy nem is lesz szükség kzsv őssejtre. Úgy hogy mi lemondtunk róla.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Titimke, még annyit, hogy csudaszép a Gyermeked!!! Gratula!!! :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Mia, Neked milyen kutyod van?

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


yorkshire terrier.. de nincs copfja, meg nincs masnija sem..ez egy igazi tökös kutya :lol:

2,5 kg :D

Kép
Vendég
 


ja és Marcipán a neve..olykor csak Marci..de van, h Márton :lol:
Vendég
 


Mia, édes a kutyád.
Nekem egy westiem van, Ani névre hallgat. Ha rossz, akkor Anasztázia!!! :lol: És van egy keverék, tacsira hasonlító kutyusom, Ő Döncike, és már nagyon öreg kutyuska. :lol:
Apropó. Nekem azt mondta a védőnőm, hogy ha kórházban leszünk, egy ruhát vagy rongyot vigyen haza a párom, amin rajta van az én és babám szaga, és már azt mutassa meg a kutyáknak mindennap, amíg nem vagyunk otthon. És amikor belépünk otthon az ajtón, akkor pedig had szagolják meg a Babácskát. Semmi baja nem lesz, de fontos, hogy a kutyus kapjon féregtelenítőt, mielőtt a baba haza érkezik.
Neked mondtak, valami ilyesmit?

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


nekem ugyanezt mondta.

más: most jöttem a dokitól, 2 ujjnyi tágulás, és ezt szerda óta..azt mondta, h lehet, h ma szülünk..én nem érzem ezt..de ha ő mondja.. sajna vasárnap elmegy 2 hétre szabira.. :( pont most.. de megpróbálok nem agyalni ezen.. ma mászkálás van előírva, és 13 órakor vissza kell hívnom, h hogy vagyok. szóval szorítsatok, h elinduljon Martin, már beszélek vele, h működjön közre. szóval most nem leszek egy ideig, ha meg semmi, visszajövök délután, addig gondoljatok rám :)

ha meg nagyon eltűnnék, akkor az nem egy újabb számítógépes vírus :wink:

Apának mondtam, h ha megszülök írjon nektek. szóval nem maradtok infó nélkül! de ne igyunk előre a Martin bőrére :D

puszi,

¤mia¤
Vendég
 


Mia!! Most azért kellene megszűlnöd, mert két ujjnyira tágulva vagy, vagy mert a dokid szabira megy...................... ??????

Én is kíváncsi vagyok, mit mond ma a dokim. Délután 3-5-ig van rendelése, megyünk Apával egy uccsó vizsgálatra. És az én dokim is szabira megy 2 hétre, hétfőtől. De azt ígérte, ha jövőhéten szülnék, akkor bejön hozzám.......... legalábbis 2 hete ezt mondta............

Apa most nincs itthon, én azt találtam ki, hogy nekiállok fugát takarítani a konyhában..... Barátnőim is azt javasolták, hogy mozogjak, lépcsőzzek, takarítsak, stb, ha meg szeretnék már szülni............. még egy ilyen napot, mint a tegnapi, nem szeretnék..... a mélypontom volt az elmúlt 9 hónapban. Mind fizikailag, mind érzelmileg........... És papír forma szerint még 3 nap...........

Szóval, Mia, ha esetleg eltűnnél, és tényleg szülsz, csak ügyesen!!! Mondd meg Martinnak, hogy ha jönnie kell, akkor gyorsan jöjjön, mert az neki is és az anyukájának is fáj, azt pedig senki nem akarja, hogy sokáig tartson!!! :lol: :lol: :lol:
De bárhogy is fog fájni, bármennyire is elviselhetetlen lesz a vajúdás, néhány röpke óra, és már a karodban a gyermeked!!!! Szóval csak kitartás!!!! És bár mi fizikailag nem leszünk Veled, de lélekben mindannyian fogjuk a kezed!!!

Sok sok puszi, és várjuk a fejleményeket! Azt hiszem ezt mindenki nevében írhatom Neked, Nektek!! :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Hú ezt a termést! :)
Mia először is, hát jól ránkhoztad a pánikot, hogy mindjárt beindulunk mi is szülni :D De látom tényleg nincs sok hátra, és lehet beelőzöd még Kislányt is. Fölhívtad a dokit??? Vagy majd apa ír... :) Mindenesetre hatalmas drukkolás, és ahogy Kislány is írta lélekben veled vagyunk!
Jah és édi a kutymorgó :D nekem csöppet nagyobb van :)
Kislány, neked is drukkolok a mai uccsó vizsgálathoz. Remélem nem lesz már mélypontod, nemsokára pici lányoddal együtt mosolyogsz és őt dögönyözöd egész nap! :) Kiváncsi vagyok, hogy hétfő, vagy kedd lesz e a szülinap :D
Titimke, tényleg hamar megvolt a kis Miranda, a neve is gyönyörű, hát még ő.
Dittke, a Te Izabellád is csudaszép kiscsaj, mostmár majd mi is megmutatjuk ám, hogy fiú ügyileg is csinik vagyunk! :)
Tényleg annyira szépek az idei nyári babók :D
Pasik... áhh inkább hagyjuk őket, szerintem sokkal terhesebbek ők, mint mi :D
Az én párom nem tudom hogy fogja bírni a szülést, tegnap ahogy voltunk ctg-n látott két műtőből való kitolást, hát szegénykém azon majdnem elájult. Bár ha kell iszonyat lélekjelenléte van! :)
Na igen, ti mindjárt mentek szülni, én pedig próbálom visszatartani a tökmagomat, képzeljétek tegnap mondta a szülésznő ctg-n hogy egyszerűen nincs ágy a szülészeten. Akit befektetnek, azt a nőgyógyira rakják, de könyörgöm ott nincs is roaming in. A hidegfront annyira meghozta a babákat, hogy 8-án egymásnak adták a szülő nők a kilincset. Izgi, nem?! :D
Ráadásul nekem is görcsölget a pockom.
Az meg hogy a hétre két doki is igért nekem UH-t és egyik sem csinált, annyira felháborított, hogy legszívesebben elbőgném magam. Pedig jó lenne tudni, hogy akkor még faros e a fiam, vagy sem. Áhh asszem én is most vagyok a mélyponton.
Na de semmi panaszkodás! Aki menni akar szülcsizni, az menjen, és drukk, na meg sokat gondolunk rája, gyors és könnyű szülést!!!!
Aki meg már otthon babázik, annak rengeteg tejcsit, és nyugodalmas napokat éjszakákat!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok, Kismamik!

Titimke: Gratulálok a szép kislányhoz! Bárcsak nekem is ilyen könnyű szülésem lenne!

Dittke: Hmmm.... az öt óra alvás nem hangzik rosszul egy ilyen pici babával. De azt most nem merem elárulni, én hány órát alszom éjszakánként :oops: Remélem, átszokom majd a virrasztásra!

Hubcsa: Kitartás, pihenj sokat, meg fog nőni az a baba!

Mia: Hozzánk is telefonálgatnak sorban, különböző (átlátszó :roll: ) ürüggyel (pl. egy hétig nem volt bekapcsolva a mobiljuk vagy a szállodában felejtették, míg ők lent voltak a strandon ás hátha nem kapták meg az sms-t) a rokonok, barátok, munkatársak, hogy megvan-e már a baba... Hát, ha kivártunk 9 hónapot, ezt a pár napot is kibírjuk valahogy! Tetszett a nénid, aki valamelyik hajnalra jósolta a babát! :lol: :lol:

Kislány: mit szólnál ahhoz, ha a tőzegáfonyalekvárért sárgabaracklekvárt kérnék cserébe? 8)

A tegnapi nap nagy eseménye: találtam lengyel tejkaramellát a Lindlben (Die kleine Kuh névre hallgat)! Évek óta nem ettem és nagyon szeretem!

Amúgy várunk, várunk, két este voltak jóslófájásaim, de reggelre teljesen elmúltak. Pedig már örültem. :(

Sziasztok!

Svedbaba

Kép
svedbaba
 
 


Szia Svédbaba!!

Már ideje volt, hogy jelentkezz Te is!!!! :lol: Áll az alku!!! Tőzegáfonyalekvárért baracklekvár! :lol: :lol: :lol:

Én most jöttem a dokimtól. Tök zárt vagyok. Semmi jele, hogy ma szülök. Keddre vagyok kiírva, vagyis még 4 nap, akkor megyünk NST_re is. Aztán szerdán, csütörtökön szintén NST, és ha még mindig sehol Baba, akkor pénteken már befekszem, és legkésőbb 22-éig meg kell szüljek. Hát ezek vannak velem, velünk.

Mia?? Na mi volt??

Pusz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Svédbaba! Nem semmi, hogy a vonalzódon már csak 1 nap van! Szorítok, hogy meginduljon a pici babó! Ha már két este voltak jóslók már csak nem várattat sokáig magára a bébi :) Tök izgi, mennyi szép babónk lesz :)

Kislány! Neked akkor esélyt sem adtak, hogy esetleg oroszlán babád legyen :) asszem a 22-e a fordulónap :)
Pont tegnap mondta egy nőci a kórházban, hogy reggel még ment nst-re Uh-ra estére meg ment szülni, hátha nálad is előfordul! :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi, én rák kislányt akarok!!!! Mivel én skorpió vagyok, rák aszcendenssel, kiváló kapcsolatom lesz a rák gyermekemmel!!!! Úgyhogy rák lesz a Baba!!! :)

Svédbaba!! Tényleg, 1 napod van hátra???

Az én vonalzom csal 1 napot! Azon még 5 nap van, pedig valójában már csak 4.! Mintha számítana valamit.... :lol: :lol:

És Te hogy vagy Pindi egyébként??
(Jóslófájásaim nekem is vannak, immár 3 hete, de össze vissza....., és még mindig sehol baba............)

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok, Péter vagyok ¤mia¤ Párja, 15.20-kor megszületett a Fiunk!!! 3200gramm, és 54cm-rel 10/10ea apgarral. Mia és a gyerek jól van, most pihennek, majd a jövő héten jelentkezünk!
Nagyon ügyes volt másfél óra alatt megszültünk!
Mindenkinek köszönjük a drukkolást! Jól jött!
Vendég
 


ISTENEM, SZUPER MINDIG ÉN JÖVÖK BABAHÍRRE!!!! :)

MIA, PÉTER HATALMAS GRATULA MARTINHOZ!!!! Mia nagyon ügyes voltál, azta másfél óra!!! én is én is én is! Képet majd kérünk szépen!
Sok tejcsit és hatalmas egészséget kívánok!!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Kislány! én meg oroszlán vagyok skorpió aszcendensel, engem is jól összehoztak :D

Köszönöm jól vagyok, bár nagyon keményedik a hasam, de szerintem szegény gyermetegem is frontérzékeny.

Mindenki itt fog hagyni és én leszek egyedül sokáig kismami... :)

Teszek fel pocifotót ezeket ma csináltam!
Kép
Kép

Kép

Kép
pindimano
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?