Új privát üzeneted érkezett!

AMANDI ÉS GAB!!!!!!!!!!Nincs netünk így csak anyuéktól írok.Tali oké!!!!!!!!Amandi a te telefonszámod meg van,majd akkor hívlak,oksi?Gab viszont a tiéd nem tudom!!!Enyém iwiwen fent van.Ha ezt még olvasod akkor megírhatnád priviben,mert még estig itt leszünk anyuéknál,vagy küld el sms-ben és akkor veled is tudnák egyeztetni. :lol: Már nagyon várom,hogy találkozzunk!!!!!!!!!

Többiektől bocsi!!Utólag minden szüli- és névnaposnak nagyon sok boldogságot kívánok!!

Keddtől megint lesz netünk akkor majd jövök!

Sziasztok!!!

Kép
Kép
veráska
 
 


Sziasztok!

Kornél nagyon szépen köszöni a köszöntéseket!

Jól telt a szülinap, isteni finom lett a halászlé, ami a párom érdeme. Fantasztikus volt a torta, éljen a cukrászda.
Kornél rengeteg ajándékot kapott, részben olyanokat, amiket mi kértünk neki, részben nekünk is meglepetés volt. Egy-két dolog
- gumicsizma (vicces, de itt nem lehet kapni, csak rózsaszínt, pedig az egész várost átkutattam)
- ruhák (pólók, rövidnadrág)
- szerszámok (ezeket imádja: fúrógép, fűrész) azóta folyamatosan szerelünk
- mágneses rajztábla (legújabb hobbi a rajzolás - volt neki, de eltörött- így most pótoljuk)
- könyvek
- ugráló labda (ennek a pontos nevét nem tudom)
-autó
Hirtelen ennyi jutott eszembe.
Nagyon élvezte a nagy nyüzsgést, estére jól elfáradt. Majd teszek képeket!

Juca: én nem találgatok, amúgy is csak fiúnevekben utaznék. Én kisfiúra tippeltem, s maradok is ennél. Mi a Kornélt is nagyon nehezen találtuk ki, nem hogy még másnak :lol:
Ezért is örültük nagyon, (na meg persze másért is), de legalább még egy fiúnevet nem kell kiötlenünk, ha hinni lehet az orvosoknak. De nekünk még 3 hónap visszavan...

Gabella: nagyon jó nyaralást nektek

Mindenkinek jó pihenést, akik most mennek majd üdülni, akik nem, azok pedig irogassanak majd néha, hogy legyen mit olvasnom!

Jó éjt: Anita
:D

Kép

Kép
wawel
 
 


Sziasztok,megjöttem!

Igazából már péntakan,de este bulizni mentünk,mert a barátnőm férje 40 éves lett,tegnap meg nem volt időm.

De Jucával találkoztam! :lol: :lol:

A nyaralás nagyon jó volt.
Nagyon jó helyen voltunk.
Szuper volt az idő,szuper a strand.
A gyerekek nagyon élvezték.
A barátnőmékkel voltunk,náluk szintén 3 gyerek.Jól elvoltak.

Az éttermek is nagyon jók!

Aház ahol laktunk csendes helyen van,a kertben a gyerekek jól eljátszottak,mert van benne medence,homokozó,csúszda.
Grillezni is lehetett.Úgyhogy jövőre is megyünk!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 20:06-kor.
Vendég
 

 
 

Bocsi ha sok! :oops:

Igyekszem visszaolvasni!

MÁRK BOLDOG SZÜLINAPOT!
Kép
Vendég
 


KORNÉL

Kép
Vendég
 


Üdv.

Minden fiúnak, lánynak, akinek a közelmúltban volt, ill. a közeljövőben lesz a szülinapja, sok boldogságot kívánok.
Ne haragudjon egyik anyuka sem, hogy nem emelem ki a gyermekét, de tutira valaki kimaradna.

Juca, nagyon egy húron pendültök Ferivel. Most nála is az a módi, hogy ketteskének is legyen védőszentje. Kitalálta, hogy a második fiunk Pál lesz. :? Rögtön meg is vétóztam! :D
Egyébként Te szerintem fiús anyuka vagy, nekem inkább Kofa az, aki lányos apuka. ;)

Alziza, hol is voltatok pontosan és mennyiért?

Na most csak ennyi, lassan Peticsicsis van.

Ja, legújabb tudomány: hasbehúzás parancsra.
És imád aszfaltkrétázni, tegnap és ma is fejtetőtől talpig csupa krétapor volt...mi is Ferivel. :roll:

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok

Még mindíg nem olvastam vissza :oops: :oops:
Egyszerűen nincs időm.

Ex
Balatonföldváron voltunk.
Nagyon sok kiadó ház van és panzió is.(persze gondolom a balatonnál mindenhol).
Amit mi vettünk ki azt csak úgy érdemes ha többen mentek.
Ez összesen 6 szoba.
Rády-ház a neve!
24.000 volt 1 éjszaka.
Vendég
 


Annyit írtatok,h elkezdtem visszaolvasni,de nem bírom megjegyezni úgy,h mindegyikre reagáljak.

Jegyzetelnem kell. :roll:

Játszótér:
Mi nem járunk!Pont az ilyen és hasónló szituk miatt.
Amikor Alex és Zina volt kicsi sokat jártunk.Mindennap.
De Zinával már a végén kezdtünk leszokni róla.
elegem lett.Abból,h sok anyuka nem is figyelt a gyerekre,nem látta,h mit csinál az övé,de azt igen amikor a másik gyerek mondjuk visszaadja.ebből egy csomó vita volt.

Aztán abból is elég volt,h mindíg azt beszélték ki aki épp nem volt ott. :evil:
Ebből nem kértem.


Meteor
Remélem minden megoldódik,úgy ahogy Neked jó!

A képeket mindenkinél megnéztem,nagyon jók. :lol: :lol:

Benianya
A spenótos kép király! :lol: Te pedig csini vagy!

Na olvasnom kell.
Vendég
 


Esti alvás:
Átlagban 9 órakor,de ez most borult a nyaralás miatt.
nem is tudja kialudni magát :roll:
Délutánonként most 3 órát alszik! :shock:
Vendég
 


Nyunyu:
Nálunk rongyi van és cumi együtt.
Zinánál is így volt,aztán a cumi elmaradt és maradt sokáig a rongyi!
Alexnél nem volt semmi.
Vendég
 


Juca
Jó lett a szoba!
A lábadat pedig láttam(veled együtt :lol: :wink: )élőben szombaton.
:shock: :shock: :shock:

Na jó majd holnap folytatom,megyek pancsizni mert jön Dr.Adison. :lol:

sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsan.

Ex!

Kingának is van védőszentje, nem is akármilyen. Árpádházi szent Kinga. :lol: http://jelesnapok.neumann-haz.hu/prod/u ... zent_kinga

Alziza!

Olyan jó volt látni Titeket! :wink:
Amúgy azóta randább a lábam, mert éjjel nem lohad le, de innen már fél lábon is...

Marcy!

Na a szobacsere azért látszik a mi hálónkon is. Jó kis bordűr maradt. A többi viszont új (kivéve a komód), meg az ikon a falon. Na meg zsufi ugyan, de Paca lakját is oda tettük egyelőre.

Majd teszek a nappaliról, meg az étkezőről is, csak a fényképezőgépben nincs energia, meg a kártya is betelt.

Kép
Kép
Kép

tjuca
 
 


Helló!

Csak gyorsan, Noi már rég szunnyant, Máté meg itt lebzsel....Szóval, találkoztunk a játszón Mennyaszonyékkal. Vicces, hogy pont ők vesztek össze, mrmint Máté, és Fanni. Volt nálunk egy tűzoltójárgány, Fanninak bejött, Máté meg nagyon agresszívan nem akarta odadni. Ja, jó kis hely a játszó az ilyen csetepatékra, de ezt már kitárgyaltuk....Másik hír, hogy szobatisztaság útjára léptünk. Néha még bepisil, de már ritka. Alváshoz kap pelust persze. Máté meg megtanzlt pótkerék nélkül bringázni! Fejlődünk!!

Kinga: Vicces javaslataim: fiú: Bendegúz (védőszent nuku), ööö, nekem az Iván bejön még. Lány: Ráhel úgy tetszik...hát, ennyi jutott eszembe. Szoba jó, én nem rendezgetek, költözni szertnék!!

Alziza: Játszótért szanálva, mit csináltok? Én nem tudnám mi lenne akkor, szétszednék a kéglit....Ja, mondjuk 3 gyerek elvan, mi? Mondjuk nagyobbak elszórakoztatják a kicsit?

Wawel: Nektek van már nevetek? Írjak nektek is? :lol:

Mentem...

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot az ünnepelteknek!

Vagyok, csak olvasó üzemmódba, mert sok a meló, utána sokat csavargunk, estére pedig kidőlök.
Jól vagyunk, bár kicsit aggódunk. Megvolt a 2 éves tanácsadás: Zoló a 86 cm-éhez csupán 9,6 kg. A bölcsöde orvosa látta a székletét, szerinte az állaga, és a színe sem megfelelő + pocakosabb a gyermek az átlagnál. Úgyhogy pénteken megyünk a anyagcsere szakrendelőbe lisztérzékenység gyanuval. Remek.


nancsa
 
 


Sziasztok!

bocs, hogy időnként megjelenek.....

Nancsa: Olvastam, hogy mennetek kell kivizsgálásra, remélem nem találnak semmit.
Én lisztérzékeny vagyok, ha tudok segítek...... (remélem nem kell)!!!!!!!!!!!!
Ha esetleg kérdeznél, írj emailt.

Juca: Nagyon drukkolok!! Nekem nem jelentkezett újra a toxémia, de Ti már nagyon jó időben vagytok. Ahogy az orvosom mondta, ez már az az idő, amikor örülünk a picurnak, ha kibújik. :)

Néha olvasgatlak benneteket, vagy inkább a képeket nézegetem..... :wink:
Gyönyörűek a csemeték!!!
puszi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Colett : :lol: Jó buli volt :) Legközelebb felszerelkezve megyünk (sok autóval), most nem játszótérre készültünk eredetileg.

Jön 2 nagy/hátsó/alsó/örlő foga, Dologel-lel éldegélünk, éjjel felsir fájdalmasan többször, nem eszik, tegnap éjjelre kapot Nurofent, aludt is nyugodtan.

Az eddigi 16 foga nem viselte meg, ezek most eléggé :(
Meg ez az idöjárás is elég húzós.

Holnap szülinapi állatkerti séta a babapasijával :) Buli hétvégén, anyósnál :)

Nancsa: Drukkolok,h ne legyen semmi baja Zolónak!!!

:!: Nagyon Boldog Szülinapot az érintetteknek!!! :!:
Vendég
 


Juca!jóó a szoba!Pont ilyen széles felnőttes bordűrrelolcsón kijönnétek!!!!

Ja,kicsit izgultam érted éjjel-vihar-front,erre ma pont az anyakönyvvezetőknél voltam születés-szám stb-t tudakolni és akkor szóltak nekik,hogy készüljenek most gyorsan 10 anyakönyvre,mert a vihar miatt potyogtak a babák!!!!! :wink:

Alziza!!!
Jajj,bakker elfelejtettem Dr.Adisont!!!Ird már le mi volt!!!!
Azt a hülye gabonakörös filmet is néztem, de elaludtam, az utána lévő gazdag zsarusat is.Egyiknek a végét,másiknak az elejét, igy már nem volt kedvem fent maradni, az Adisont meg el is felejtettem, azt hittem az ma lesz. 8)
Köszi

Colett, szuper a szobatisztasááág!!!!!
Máténak külön gratula a két kerékhez!!!Akkor jöhet az úszás is!!!!

Nancsa! Húú, én is drukkolok, hogy ne legyen baj.

Csandy! Irj magatokról is!!!!



Csajok, hétvégén 38 fok lesz.ÁÁÁÁÁÁ!!
Gabéknak ez jóóóóó.Bár nincs napernyű a balcsi vizén.De jobb mint az esőőő.

Voltam ma csillagásznál is tudakolni-nyári égbolt ügyben,tök jó lesz a nyár,lesz Hold és Nap fogyi is, és aug 11től szuper csillaghullás,az Androméda meteorrajnak köszönhetően!50 vagy 500(?) tonnával nő e miatt a Föld tömege csak most e miatt a meteorraj miatt. És a meteor valójában egy apró porszem, egy icike -picike izé, csak a fénye nagy.
És 1 meg 78 nulla- ennyi csillag van,sőt ennyi homokszem van a Földön és ennyi atom a testünkben.

Meg még egy csomó érdekesség van,de lehet, hogy ez is sok?Bocsi,nem akarlak terhelni benneteket, csak kikivánkozott! Úúúúgy tudok lelekesedni,kutakodni.Iiiimádom! :oops:

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Reni:

Petinek nagyon boldog szülinapot!Hogy sikerült a hétvégétek?

Csandy:

nagyon örülök, hogy jöttél. Már akartam kérdezni, hogy milyen volt császár után a természetes szülés? Lehet, hogy mi is ilyenek leszünk, ezért kérdezem. Én ugyanis félek tőle. Lehet, hogy butaság, de így van. Mit tagadjam. Még sok idő van hátra addig, bármi történhet, de nagyon kiváncsi vagyok.


Ma voltunk 2 éves státuszvizsgálaton. 12,5 kg, 86 cm. Ezen kívül semmi érdekes. A fütyije még le van tapadva, de nem gond, majd gyereksebész ellátja, de az is odébb van. A védőoltásokról érdeklődött a doktornő, hogy mit szeretnék beadatni. A pneumococcust beadatjuk, a bárányhimlőn gondolkodom. A mozgása jó, beszéde meg majd alakul- ennyi volt. Legalább hamar végeztünk.

Jó éjt: ANita

Kép

Kép
wawel
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat, bezsebeltük.

Csandy: Köszi! Remélem nem lesz szükség rá, de jó tudni hogy van aki segít.

Menyasszon: Jó szórakozást holnapra, és előre is boldog szülinapot a kétévesednek! :P

Juca: Nekem is pont az jutott eszembe, mint Benianyának. A másik lehetőség, hogy így marad és akkor hármaska megérkezése után Kinga visszafoglalhatja a szobáját, a két kicsi elfér a mostani gyerekszobába, ti pedig kiszorultok a nappaliba. :twisted: Jól emlékszem, hogy nem álltok meg kettőnél?

Preni: Boldog szülinapot kívánunk Petinek! :P Ha jól tudom ma feküdtél be a kórházba, igaz? Szorítunk, hogy minden rendben menjen!!!

Alziza: Nagyon jók a képek! :)

És végül itt egy kép a kis véznámról - itt kivételesen eszik :P
Kép :


nancsa
 
 


Hello!
Anita: Én is örülök , hogy sikerült a sima szülés. A Baross utcai klinikán is ritka, itt röktön vágnak, ha az első császár volt.
Amikor este beértünk a korházba, két ujnyi tágulással, másfél perces fájásokkal, az ügyeletes doki rögtön tolt volna a műtőbe. De az én dokim, és ez a lényeg, kell hozzá egy olyan doki, aki hisz benne, másként látta.
Hál istennek egy óra alatt felért a balatonról, így megpróbáltuk, és sikerült. Végig mondta, hogy lehet belőle műtét, mert azért van rizikója. Nekem rövidek voltak a fájások, így adott fájáserősítőt, mert azt mondta, hogy nem lehet húzni a dolgokat, a császárheg nem bírja sokáig. Így ha elhúzódó a szülés, biztos császár lett volna. Meg nálunk Milán belekakilt a vízbe, burkot repesztett, onnan látta, így ezért se lehetett húzni. De hál istennek , szombat este fél tízre voltunk a korházba, 11-kor repesztett burkot, és fél kettőre meglett a Milán.
Ja és utánna meg kell néznie manuálisan, hogy repedt e a seb belűl, hát nem volt kellemes, amikor végig tapogatta, belülről. Mondta is, ha nem bírom ki, akkor altatásba kell megnéznie, de erre se került sor.
Nekem szép élmény volt, örülök hogy így alakult.

Remélem nektek is sikerül!!!!

Nancsa: Én is remélem, hogy nem kell majd segítenem, de ha ne adj isten mégis kiderül, hogy az, akkor arra gondolj, hogy jobb ha kiderül időbe, mert nagy galibát csinál bent ez a betegség. Nekem évekig voltak tünetek, mire rájöttek, hogy végül is ettől vannak. Én hét éve vagyok lisztérzékeny, lehet vele élni, ha a diétát tartja az ember teljesen egészséges, tünetmentes lehet.

Kicsit én is félek, mert nálunk az öcsém is az, így benne van a családba, remélem a gyerkőcökön nem jön ki. Én ezért nem adtam viszonylag sokáig glutént Gergőnek, volt másfél éves mire kapott, hátha így kivédtem.
De amíg nem mondják ki a diagnózist, ne is gondolj rá, de azért nem vész, hidd el!!!!

Puszi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok

Peti
Kép
Vendég
 


Benianya

Ezt a fránya filmet most áttették,már a múlthéten is így volt.
Én a Travelert is nézem,de az is új időpontban van így múlthéten lemaradtam.Holnapután lesz,de lehet,h most nem fogom érteni.Azt esetleg nem nézed?

Dr.Adison:Addison képtelen kiverni Pete-et a fejéből, folyton vele álmodik,elmondja Naominak,aki elmondja Violetnek és a végén már Pete is tudja.A film végén kiderül,h ő is fantáziál Adisonról
Naomi 13 éves kislánya azzal keresi fel Addisont, hogy feltehetően nemi betegséget kapott el. Addison tanácstalan. Legszívesebben elmondaná Naominak, de köti az orvosi titoktartás. Végül kiderül, hogy Maya csak a barátnőjének szeretne gyógyszert.
Violet majdnem kibékül az ex pasijával, Cooper attól fél, Violet újra kiborul e miatt megharagszik Violettre.

nagyjából ennyi!

:lol:
Vendég
 


Nancsa
Drukkolok.
Amúgy itt nem is átszik olyan vékonynak.
Zalánt meg mindenki többnek gondolja mint amennyi.Pedig csak 10 kg.

Colett
Hát itt a kert,van hinta,homokozó,meg állandóan jövünk-megyünk.
A barátnőm gyerekeivel is sokat vannak együtt.
Igazából iskolaidőben időm sincs játszóterezni :roll:
ha időben el tudunk indulni akkor néha megállunk egy útbaeső játszón hintázni.De ez nem rendszeres így nem történhet meg az mint régen.

Juca
Én is örülök,h láttalak :lol:
Holnap szerda!
Utána már zöld utat kap Paca! :wink:
De azért még maradhatna. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nem is tudom, hol kezdjem....
Így, több mint 1 hónapos kihagyás után ismét adok életjelet magunkról.
Visszaolvasni csak nagyon felületesen tudtam, de a képeket megnézegettem, és meg kell állapítanom, nagyon édesek a gyerkőcök!
Eltűnésem oka (még mindig) a sikertelen babaproject és ennek lelki vonzatai. Túl vagyunk a 8. sikertelen hónapon, a probléma úgy néz ki, kiderült, és most kapom a gyógyszert, ami talán sikerességet hoz, bár már lassan semmiben és senkiben nem tudok bízni. Az utóbbi időben nagyon magam alatt voltam emiatt (főleg, miután a bátyámék is bejelentették, hogy nekik összejött tesóka és ráadásul elsőre), de mostanra talán összeszedtem magam és újult erővel vágok neki a következő ciklusoknak.
Én továbbra is tanulgatok, lassan a gyakorlatot is elkezdem, bár ezt is húzza a suli, mint a rétestésztát.
Dani sokat fejlődött, rengeteget tanul a bölcsiben és most már szerencsére tőlem is hajlandó mondókákat tanulni. már úgy 10-et biztosan tud, ismert 6 betűt: A - mint apa betű, D - mint Dani betű, M - mint mama betű, P - mint papa betű, B - mint bátyus betű, és N - mint nene betű. Elszámol 10-ig, bár néha 1-1 kimarad. Folyékonyan beszél, sőt... most már néha olyan dumát is megejt, hogy csak lesek. Bilizéssel nem állunk valami jól. A bölcsiben a gyerekekkel hajlandó ráülni és most már itthon is fürcsi elött (amíg engedem a vizet), de amúgy tiltakozik, vagy csak épp játszik a bilovel. Na, de mit is akarok... Nem lehet mindenben tökéletes! Nem? :wink: :lol: Hiszen hamar elindult, hamar megtanult beszélni is, ez meg majd alakul. Sőt... Az alvás (láttam volt téma is), kb. 2-3 hónapja kezdte teljesen átaludni az éjszakát, és rá kb. 2 hétre már teljesen egyedül aludt el. Ezalatt azt értem, hogy bekísérjük a szobájába, felmászik az ágyra (emeletes ágy alsó részére), jó éjt puszi apának és anyának, betakarom, mondjuk egymásnak, hogy : Jó éjszakát!, becsukom az ajtót és egyedül szépen elalszik. Szóval nem panaszkodhatok.
Hiszti azért van nálunk is, de nagyon sokat számít az apai szigor.

Na, azt hiszem így (újbóli) elsőre elég lesz, és ígérem megpróbálok visszacsatlakozni hozzátok!!!

Mindenkinek szép napot!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok

Oriandy

Sajnálom,h ilyen nehezen jön össze a baba. :cry:
Tudom milyen sz@r ez!
Most végül milyen kezelést kapsz?Hova jársz dokihoz?
Nem akarod az enyémet?Tudom,h messze vagy,de hozzá még messzebről is jártak,járnak.

Dani nagyon ügyes!
Zalán még mindíg nem beszél :roll: Viszont mindent megért és megértet jelbeszéddel. :lol:

sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Csandy: Örülök, hogy szép élmény volt a szülés. :) Nálam is császár volt az első, kíváncsi vagyok hogyan fog majd alakulni a második. De ez még a jövő zenéje. Némi rálátásom van egyébként a lisztérzékenységre, mert anyósomnak (nem vér szerinti, tehát nem örökíthette) 2 éve jött elő egy nagyon komoly betegség után. :( DE – igazad van - inkább bele sem gondolok addig, amíg nem tudok biztosat. :wink:

Alziza: Mi sem nagyon játszózunk. Leginkább azért, mert a városban nincs egyetlen normális játszó sem!!! :evil: Előfordul esetleg hinta, vagy fa mászóka, de ezeket is rögtön rongálják. A legtöbb helyen régi vas játékok vannak. :( A mi terünk pedig olyan jó lenne, mert nagy és árnyékos. Van elkerített salakos focipálya – egy selejtes kapuval, meg beton kosárlabdapálya pálya is – szintén egy selejtes palánkkal, egy mászókás csúszda, egy törött körhinta és olyan hinta, amire csak nagyok ülhetnek, mert csak egy műanyag csík az ülőkéje, de ennek a láncát is szétszaggaták már. Még homokozó sincs!!! :evil: Az a szerencsénk, hogy kb 5 percnyire van tőlünk a csónakázó-tó, így oda szoktunk menni homokozni, kavicsot dobálni a tóba és botokat a patakba (szigorúan ilyen párosításban :P ), vagy csavargunk a városban.

Andy: Nagyon ügyes Dani! Remélem a gólya is hamarosan kopogtat nálatok.


nancsa
 
 


Sziasztok!
A szülinaposoknak sok boldog boldogságot kívánunk!

Oriandy!
Sajnálom ami most történik veletek de keseredj el hiszen van már egy gyönyörű gyereketek és hidd el lesz még másik is.

Tegnap előtt kész lett a csajok emeletes ágya, rendes felnőtt méretű, Panna annyira elvész benne. Szemmel láthatóan nagyon élvezi eddig még nem esett le róla ( ő alszik alul, Kata pedig felül)
Nagy szerencsénk volt mert csináltattuk az ágyat és csak 25.000.- ft volt.

Reni!
remélem minden rendben lesz a kórházba, szorítok neked!

Csandy!
Jó, hogy jöttél és az is jó, hogy simán tudtál szülni másodjára.

Juca!
Ti már szültök?

Kép

Kép
katus73
 
 


Helló!!!!

Peti! boldog szülinapooot!!!
Preni!Drukkolok, remélem minden rendben lesz!!!!!

Juca! ÚÚÚ, 38 fokhétvégére,ha már lehet, gyorsan pottyantsd ki pacát-ha ő is úgy gondolja!!!!!

Alziza! Azt nem nézem, de az Adisont köszi!!!!!!!

Katus,tégy már ágyas képet! Tök édik lehetnek!!!!!

Andy! Végre!!!Dani nagyon ügyes!!!!
Te meg próbálj lazitani, tedd le egy kicsit ezt a baba témát. Élvezd a nyarat,majd tudja az a paca mikor van itt az ŐŐŐ ideje!!!!!Ha Dani összejött,olyan nagy gáz nem lehet!!!!!!!
Éljen a suli,ügyi vagy!
Élvezd Danival, hogy ilyen okos!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a bíztatást! Most már azért sokkal jobban vagyok lelkileg!!
Kezelés? Semmi egyébb, mint 2x1 Clostilbegit 5 napig a ciklus 2. napjától. Én még emellé iszok egy ún. "fogamzás teakeveréket" és holnaptól szedem a barátcserje kapszulát. Megpróbálom gyógynövényekkel helyrebillenteni a hormonháztartásomat, aztán Mini manó majd csak jön! :wink:

Katus!
Daninak is rendes nagy méretű 90x200-as emeletes ágya van és ő is nagyon élvezi. Kb 2-3 hónapja alszik azon, és már talán el sem aludna rácsos ágyban.
Mi a Praktikerben vettük 35.000 Ft-ért, és a matracok is vadi újak benne, mivel a múlt karácsonyra a szüleimtől 2 db 90x200-as matracot kaptunk a francia ágyunkba. Szobacsere volt nálunk és az a franciaágy nem fért be, így egyértelmű volt, hogy legalább nem kell vennünk az emeletesbe.

Kép
oriandy
 
 


Nagyon sok boldogságot kívánunk minden kis szülinaposnak! :)

(Ne haragudjatok, hogy nem név szerint!)
Vendég
 


sziasztok!

Köszi a köszöntést Peti nevében!

Anita!
Nekünk is jól sikerült a buli hétvégén. Most hétvégén jisó ráz az én szüleimmel.

Kórházból ma jöttem haza. Tegnap műtöttek. 2 hét múlva eredmény. És tudom, hogy morbid, amit írok, de jól éreztem magam a kórházban. Ilyen kedves és segítőkész személyzettel még nem találkoztam, mint itt. Nagyon aranyosak voltak, nemhiába most kaptak év kórháza (vagy valami ilyesmi) díjat.
Peti jól elvolt az apukájával és anyukámmal. Egy csomó új szót tanult az elmúlt 3napban. Ma fél 7-kor közölte, hogy híradó. Esett az eső és sütött a nap, erre közölte, miután az apja felvilágosította, hogy erkélyen szívárvány. :lol: Amikor megjöttem, mondta, hogy anyának fáj a hasa és amikor mondtam, hogy nem bírom felemelni, akkor hozta a kis székét!

A hétvégi melegtől én is tarok, pláne, hogy most nem lehet fürdeni sem, de majd csak túlélem. Most itt kimondottan hűvös van!

Bocsi, megyek aludni, de nagyon fáradt vagyok!

Fanninak nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!

Szülinapi: Kép
Laza:
Kép Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Katus!

Még nem szülök, csak készülök. :lol: :lol: :lol:

A csúszdás ágy nagyon bejött.

Hát én a meleget jobban csípem, tegnap fáztam, fújt a szél, nem találtam a helyemet. :roll: Holnap jön az én időm. :twisted:

Andy!

Jól kivizsgáltak? Mert ez a kezelés nagyon soványnak tűnik. :cry:
Én nem írok olyat, mint Benianya, mert ettől harakirit tudtam volna elkövetni anno. Tudom, hogy bifor Dani másik fickóval már megjártátok a hadak útját, úgyhogy bírni fogod, fel a fejjel, és remélem nem kell sokat várni.

Dani pedig nagyon ügyes, okos. Most mit mondjak, szobatisztaság terén mi vagyunk az utolsók, de akkor mi van??? Semmi. Másban jó. :lol:

Mindenkinek köszi a háló dícséretet, nekem is tecc. :wink:
A bordűr csak egy dolog, nagyon szép a krémsárga rózsaszín festés is, olyan igazi vad, hálószobai dekor.
Miután egy farostlemezt nem sikerült parafával leragasztani, mert a spéci ragasztó szart azt megfogni, nem kísérletezübk bordűr ragasztással. Az már a sorssal való packázás lenne. Most egy jó darabig nem szeretnék fúrót, vízmértéket, csavarhúzót, tiplit, dübelt, vas és áramkeresőt stb. látni. :lol: :lol: :lol:

tjuca
 
 


Szép jó reggelt!

Juca!
Az attól függ, mihez képest vizsgált ki rendesen a dokim...
Megnéz rendszeresen Uh-val, és volt 3. ill. 23. napi vérvétel. Mivel ezekből jött ki az alacsony Progiszint, ezért írta fel a Clostit. Aztán most hogy minden összepasszolt, volt peteérésem, és a nyálkahártya is megfelelő volt, de mégsem lett baba, azt mondta, hogy talán az FSH/LH arány borult fel. És így is van. Erre mondta, hogy a következő hónapban kapok a Closti mellé egy kiegészítő gyógyszert és akkor már tuti a baba. Szóval ez a hónap még csak Clostis, ezért gondoltam magam a barátcserjét plussznak és a teát.
Meglátjuk.
Neked volt valami más vizsgálat is ezen kívül???

Reni!
Mivel műtöttek? Sajna lemaradtam sokmindenről. :roll: :oops:
Nagyon édes Petike a képeken! Így utólag is SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKI!!!

Kép
oriandy
 
 


Andy!

Nem nekem closty sem volt, csak a szekrényben, mert jött Paca.

tjuca
 
 


Akkor nálatok a Closti ezek szerint bevált, mint ijesztgetés!! :lol: :lol: :lol:

Kép
oriandy
 
 


Hát azért nem ilyen egyértelmű. Így máig nem tudni, hogy utró nélkül miért nem maradnak meg a babáink. Paca is kemény vérzéssel indult...

tjuca
 
 


De most már ott van és hamarosan a karjaidban tarthatod!!! :D :D :D :D
Olvastam, hogy titkolózik, ami a nemét illeti... Kíváncsi leszek! :D :wink:

Kép
oriandy
 
 


Ő nem titkolózik, mi szeretnénk meglepit. :twisted: :twisted: :twisted: Már csak max. 2 hét, és kiderül fiú vagy lány. :lol:

tjuca
 
 


ÁHÁÁÁÁÁÁ!
Szóval ti nem akartátok előre tudni! Értem már!!
Nemsokára úgyis kiderül!! :wink: :lol:
De áruld már el, hogy hogy bírtátok ki??? Én Daninál sem bírtam és szerintem majd ketteskénél sem fogom bírni.....

Kép
oriandy
 
 


MI meg Kingával is bírtuk-> Stöpszlivel, és most is kibírjuk Pacával. Az olyan szuper, amikor ott derül ki. :lol: :lol: :lol: Meg lehet álmodozni... :wink:

tjuca
 
 


Reni, hogy érzed magad? Szuper, hogy rendesek voltak a kórházban veled. Nekem egy rémálom volt, így utólag is így gondolok rá. Pedig ilyenkor már minden szép és jó szokott lenni. :twisted:
Peti nagyon szép és hatalmas fiú. Hány cm?

Nancsa, olyan furi, Zoló nem is tűnt annyira pehelysúlyúnak a talin. :roll: Remélem semmi baja, csak rossz étvágyú! Vagy inkább könnyű csontozatú.

Milán 14 kg és kb. 94 cm. Mostanában nem eszik valami jól. Lecseréltük az ágyát, így már nyugodtak az éjszakák. Nem írtam, de az utóbbi 2 hónapban mindíg 1-2 kelés volt éjjel, nem akart a kiságyban aludni. Sokat megyünk mostanában, így alig alszik délben, max fél-1 órát a kocsiban. Ennek ellenére sem megy olyan egyszerűen az esti elalvás. Na mind1, nem lehet minden tökéletes. :wink: :)
Vendég
 


Sziasztok

Oriandy
Mi a másik gyógyszer?
nekem medrol volt a closty mellé!
Vendég
 


Alziza!
Még nem biztos, de asszem a Merional szuri lesz. Vagyis hát... Ezt nem a dokim mondta, csak van egy csajszi, aki ugyan ebben a szituban van/volt és ő is ezt kapta. Ebből következtetek a Merinal-ra. De meglátjuk, mert ha most sem lesz babó, akkor a következő ciklusban tuti kapok valamit. 3 hét múlva mennem kell a dokimhoz, akkor tudom meg a kiegészítő gyógyi nevét!

Kép
oriandy
 
 


teszek képet ha nem baj :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 20:06-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Kimike!
Köszönöm, jól vagyok! Bár ma Peti megfutatott, mert kismotorral mentünk posta-bolt-piac körútra! Tepert, mint egy őrült.
Jövő héten megyünk 2éves státuszra, így pontos adatokat nem tudok most írni Petiről, mert mácius óta nem volt mérve! :oops: De hasonlókra tippelek, mint Milán!

Oriandy!
Rossz volt a rákszűrésem, ezért szövetmintát vettek a méhnyakból.
Hajrá kistesó! Férjed még Nyíregyházán van?


Szobatársam mesélte, hogy amikor visszavittek a műtőből, én azt hajtogattam, hogy ne emeljenek fel, mert én nagyon nehéz vagyok, majd én leszállok a hordágyról! :shock: :roll: Hát, nem emlékszem! :oops:

Alziza!
Utolsó képen miben ül Zalán? Babakocsiban?

Peti ma a postán azzal kápráztatta az embereket, hogy ment végig a sorban és az emberek kezéből kilogó slusszkulcs alapján közölte, hogy kinek miyen autója van: szuszuki, opeeel, ódi(audi), sda(skoda) fojd, cicaautó (peugeot) stb.

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok

Prenata
Igen,játékbabakocsiban :lol:

Peti ügyes!És a peugeot miért cicaautó?
Vendég
 


Alziza!

Hát azért, mert oroszlán a jele. Az pedig egy nagy cica! :lol:

Reni
Kép
prenata
 
 


Tényleg! :shock: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Többiek?

Már mindenki alszik?
Vendég
 


Peti nagyon ügyi! Milán csak a Ford Focust és a Suzukit ismeri fel. :lol:

Körkérdés: szoktatok mesélni a gyerkőcnek esténként?
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?