Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon régen voltam már fenn, de ennyi tök jó képet!!! Olyan gyönyörűek a gyerekek, babák!!! Én Johannát még nem is láttam, nem is emlékszem, hogy képet is láttam volna róla, de milyen gyönyörű kislány!!! :shock:

Bocs, h ilyen ritkán jövök mostanában, de tanulok is (semmi komoly, csak Kresz), meg egy csomó mindent csinálok mellette. Meg aztán állandóan kinn vagyok az udvaron, kertben.
Most meg elmegyünk egy hétre nyaralni Nagybörzsönybe. Csinálunk majd egy csomó képet, és akkor teszek fel Zsófiról újakat.


Puszik,
sziasztok:

Évi

Kép
evisan
 
 


evisan jó pihenést és kellemes nyaralást! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hoztam pár Balcsis képet, végre volt időm kicsit kicsinyíteni, remélem írni is tudok nemsoká.


Kép
Edó van egy seb a pocakján, több mint valószínű szunyogcsípésből indult, sajnos jól elfertőződött, de erről majd mesélek :(

Kép
Tami a sógórnőmnek súg valamit

Kép
Kicsit nagy volt a szél de ez nagyon tetszett a Taminak mert nagy hullámok voltak

Kép

Kép
Tami a Zsolt bátyjával

Kép
Apa Edóval a Balcsiban

Kép
No komment :roll:

Kép
Tami szántja a vizet :wink: :)

Kép

Kép
Melegedő

Kép

Kép
Edó a Zsolt másik bátyjával csibészkedik

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Játszótereztünk

Bocsi de kicsit sok lett
Alig tudtam így is szelektálni.

Szandra

szandrakiss
 
 

 
 

szandra nagyon jók a képek na és a gyerekek is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szandra,

Szokás szerint nagyon jók a képek. Hihetetlen, hogy Edó mennyit nőt, mióta nem láttam :D Ti is levágtátok a haját?

Feldobok gyorsan pár képet, írni nincs időm, mert még teregetnek kell, és még főzni is valami gyors főzeléket holnapra...


puszik mindenkinek:

judit

Kép
Szonjus a gyerekszigeten
Kép
együtt a medencében
Kép
együtt a szőnyegen
Kép
állandóan magyaráz

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek köszönjük a dicséretet. Szofi kb. két hete mindent ismétel amit mondunk neki annyira édes. Jövő héten 4 napra Egerbe utazunk, de az igazi nyaralás majd Alsopáhokon lesz.


Szandra!

Nagyon jók a képek. Nekem a kalapos a kedvencem. Látszik, hogy nagyon jól éreztétek magatokat.

Finike!

Az esküvői képek fantasztikusak. " Süt róluk a szeretet-szerelem"! Hogy sikerült a kimenő napotok?

Adra!

Köszi a biztatást cici ügyben. Rám fért, de egész jól haladunk!

Hexina!

Hogy van a hátad? A csontkovács csodákat tud tenni.

Nutella!

Annyira édesek a gyerekek a képeken, mind nagyon jó!


Nitacska!

A másik topikon láttam képeket rólatok. Nagyon helyesek vagytok!


Akinek most külön nem írtam attól elnézést kérek!

Puszi mindenkinek, Szami

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


Judit!

Szupik a képek, szokás szerint. Danca nagyon hasonlít Rád, Szonjusnak pedig olyan édes baba arca van. Nagyon cukik együtt.

Szami

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


karpijudit nagyon helyesek a gyerekek így együtt!!!!!!!!!szépen növögetnek!!! :lol:

szamika köszönjük a dícséretet!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló Csajok!

A "gyerekeink" egytől egyig olyan szépek! :D :D :D

Nutella!
Nekem is teregős kép a kedvencem Petráról! Andis olyan komolyan segít a befőzésnél! Nagyon édesek! :D

Hexina!
Nektek jó pihizést! Remélem segít a csonkovács a hátadon!

Szandra!
A képeket nézve, látszik, hogy milyen jól sikerült a nyaralás! A csajok gyönörűek, és Edó abban a kalapban, tündéri! Az a kedven képem! :D :D

Judit!
Nagyon édesek a srácok! Annyira édi, ahogy Danca a medencés képen segít Szondjusnak a sapiját megkötni! :D :D

Szami!
Nagyon ügyes kislány Szofi! Olyan jó érzés lehet, ahogy mindent mond utánatok! Viszont innentől gondolom, nagyon oda kell figyelni, hogy mit mondtok.

Egy kicsit én is dicsekszem, mert a törpik is, főleg Zsófi már nagyon sok mindent próbálnak utánunk mondani. Egy-két rövidebb szót kimondanak, de inkább még csak a szavak elejét, vagy végét próbálják utánunk mondani. A kedvencem az, hogy Zsófi a sajtra azt mondja, hogy: "tas". Olyan édes, ahogy fordítva mondja!
Eddig Zsófi volt nagyon dumás, de most Zéti is ráerősített, eddig csak egy-két szót mondott, de most már ő is amit csak lehet, próbál mondani.
A másik kedvencem, hogy mikor rosszat csinálok, rájuk szólok, hogy "na-na, nem szabad" és a mutatóujjamat megrázom (biztos tudjátok mire gondolok és hogyan), és a múlt hét végén valami rosszat csinált Zsófi mikor ezt mondtam és csináltam, erre Zéti is odaállt elé felemelte a kis kezét és a mutatóujját megrázta, közben pedig mondta ő is hogy "na-na". Mikor megláttuk Ádámmal, majd megszakadtunk a nevetéstől, annyira aranyos volt! :D

Szép napot Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Bocsi Sid! Majdnem kihagytalak! :oops:

A te törpijeid is olyan édesek! :D :D Johanna, a hosszú hajávalnagyon szép kislány! Bulcsú pedig olyan édes kispasi! Nekem egyébként nagyon anyásnak tűnik Bulcsú. Így van?

Szandra!
Várjuk ám a beszámolót a nyaralásról!

Szép napot Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a dicséretet!

Sid! A férjed készítheti a puskát, olyan szép zöld szeme van Johannának!

Judit! Az állandóan magyaráz című kép Nádas Andrisról is készülhetett volna: szoktam mondani, hogy reggel vesz egy nagy levegőt, az kitart a délutáni alvásig, abból ébredve veszi a következőt és az az esti lefektetésig elég.

Szandra! Édesek a csajok és gyönyörűek! Én is imádom a Balatont!!!

Szami! Szofi egy igazi királylány! Megkérdezhetem, hogy hol szerzed neki ezeket a gyönyörűséges ruhákat?

Adra! A Ti nyaralós képeitek is szuperek! Hogy telik az idő: még csak most születtek a törpik és már sátoroznak...

Ha valakit kihagytam: BOCSI!!!

A múltkor még azt akartam megírni, hogy Andrissal elkezdtük a szobatisztaság projektet és nagyon szépen haladunk. Ritkán vannak kisebb folyékony balesetek, de ez belefér. Kb. 1 hónapja mondtam neki, hogy van még két és fél csomag pelenkája, azt ossza be, mert többet nem kap: úgy néz ki, hogy hatott.

Petrácska még mindig egy tündér, jól viseli a terpeszpelust, sokat mosolyog, sőt, ma reggel azt vettem észre, hogy próbál a hasáról a hátára átfordulni :) . Csak sajnos ez a terpeszpelusban nem könnyű :( . Na de nem baj, nem hajt a tatár...

Kép

Kép

Kép

Nutella

Kép

Kép
nutella
 
 


nutella olyan cukik együtt a gyerekek!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Judit!
Nagyon édesek a gyerkőcök, Danca milyen nagyfiú már! Szonján az a kendő nagyon édes!

Szandra,
Nem csodálom, hogy nem bírtál válogatni a képek közül...
Örülök, hogy magadat sem hagytad ki a képekről! Fogytál?

Nutella,
Hogy hasonlítanak a gyerkőcök egymásra, eszméletlen! Olyan egyformák! Petrácskának kitartás a terpeszpelushoz, és a fordulással még tényleg ráér!

Adra,
Aranyos lehetett Zéti ahogy neveli Zsófit. Ilyen nálunk is van csak nálunk Viki apát neveli, hogy mondogatja neki, hogy nem érted (persze ezt bla-blázza) és közben a kezét rázza, mint ahogy magyarázni szoktunk valamit, hogy nem érted?? Vicus is sok mindent mond, de ő imád bla-blázni, de olyan hosszan és kiabálva mondja, hogy mi csak röhögni tudunk rajta. Már szól ha kaka van a pelusban, és kétszer a bilibe pisiltünk már!!! Nem sürgetem, szép lassan nem sietve, de azért próbálkozunk.

Szami,
Jó pihenést kívánok Nektek, és jó időt!

A randi jól sikerült, jó volt a mese is amit néztünk, aztán a vacsi is nagyon finom volt és romantikus, majd elmentünk a Váci utcában sétáltunk, elmentünk a Lánchídra ott voltak árusok eszméletlen drágán adtak mindent. Éjfélre értünk haza. Nagyon hiányzott ez a kis kikapcsolódás. Vicus nagyon jól viselkedett, este anyuék megfürdették, megetették és ment aludni egy szó nélkül. Reggel 8-kor kelt. Jól bereggelizett bundáskenyeret, majd mentünk érte. Szóval minden jól sikerült.

Megkaptuk a videóstól a filmet még előző héten. :lol: Ő azt mondta, hogy általában háromnegyed órásra vágja meg a filmeket ahaaaaa, csakhogy a mi esküvőnk az átlagostól merőben eltérő volt és a végén egyszerűen nem tudta sehogy sem lerövídíteni és végül: 3 és fél órás lett. Hát köszi, gyerek mellett mikor nézünk meg egy ilyen hosszú filmet??? Két napba tellett, de sikrült megnézni. Tényleg nem lehetett kihagyni semmit, hisz annyi feladat volt. Egyáltalán nem unalmas, nagyon nézhető, pörgős, profi munka. Nagyon tetszik. :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek nagyon szép estét!
Kép

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


finike így legalább tényleg minden emlék megvan a kazettán!
Ha nosztalgiázni támad kedvetek csak előveszitek a kazit és már repültök is vissza az időbe! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Próbáltam visszaolvasni, de a vége már nem igazán a topic címéről szól a bejegyzéseknek, remélem azért tudtok segíteni.
Valaki ismeri Dr. Bottyán Ferencet? Az első babámmal vagyok pár hetes és előttem áll az orvosválasztás....
Köszönöm!
M
monka76
 
 


Helló Csajok!

Nutella!
Annyira édik a srácok! :D Szerencse, hogy Petra ilyen jó kislány és jól viseli a terpeszpelust. A fordulással pedig igazán ráér még!
Nagyon ügyes fiú Andris! :D Gratulálok, ha így haladtok, akkor biztosan hamar szobatiszta lesz! Már éjszaka sem kap pelust, vagy most még csak nappalra nincs rajta?

Finike!
Örülök, hogy jól sikerült a meglepetés és jól éreztétek magatokat! Szerintem ennyi igazán rá fér mindenkire. Kell egy kicsi lazítás gyermek nélkül!
Biztos nagyon mókás lehet, ahogy Vicus apát neveli!:D

Dóri!
Hogy van Réka? Csomagolással hogy állsz?

Szami!
Nektek nagyon jó pihenést kívánok! Majd várjuk a beszámolót!

Üdv Monka!
Sajnos nem ismerem a dokidat, de ha még nem döntöttél, akkor szívesen ajánlom azt akinél én szültem. A neve dr. Tarcheh Viktor, szerintem nagyon kedves, lelkiismeretes orvos. Ha szeretnéd priviben megadom az elérhetőségét is.

Szép napot Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


monka hol fogsz szülni?
ezt a dokit sajna nem ismerem! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska
még nem tudom, keresgélem az orvost
területileg a délpesti kórház lenne az illetékes
monka76
 
 


Adra!

Teljesen jól van, csak a foga volt, egyszerre jön 4.
Doki mondta, hogy vigyázzunk rá, óvatosan a huzattal légkondival, mert ilyenkor sokkal könnnyebben elkap bármit.
Tegnap képzeld, hogy jártunk, a párommal sétáltak és vett nekik zöld téát, a Réka jó sokat ivott belőle, és este meg nem akart elaludni, itt műsorozott, fennhangon kiabálta, hogy "Anya, anya".

Már olyan édesen dumálnak, az egyszerűbbszavak mennek, cumi, lufi, stb...

Réka megtanult integetni és sziát köszönni, oylan édes, azt mondja, hogy ija, ija és integet édesen.

Most rohannom kell, mindjárt itt lesz Finike és Vicus :lol:

Dóri
Vendég
 



Helló Csajok!

Délelőtt látogatóban voltunk a kolléganőméknél! Annyira édesek voltak a törpik együtt! :D A kolléganőm kislánya 1 hónappal fiatalabb nálunk, Zsófival egy csomószor megsimogatták, és megpuszilták egymást. Amikor pedig elindultunk, nagyon integettek egymásnak. :D

Tegnap megkapták a 18 hós oltást, de nem volt a doki nénink, így nem tudtam a bárányhimlő ellenit megbeszélni vele. Állandóan szabadságon van! :evil: Tavaly is egész nyáron mikor mentünk oltásra, folyamatosan másik doki néni volt.
Most már asszem megvárom az őszt, remélem attól fogva lesz folyamatosan a doki nénik, és akkor adatom be nekik a bárányhimlő ellenit.

Dóri!
Örülök, hogy Rékának nincs semmi komoly baja! A fogak tudnak jó kis balhét csinálni. Zéti is a múlt héten tiszta nyűgi volt, neki is 3 foga jött egyszerre.
Jó lehetett, amikor Réka este rajcsúrozott a teától! :wink:

Holnap délelőtt egy séta még belefér nektek, vagy már nagyon pakolsz?

Szép napot Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


monka ha a délpestibe mész mégis majd akkor tudok egy nagyon jó dokit!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mikor jönnék akkor mindig olyan lassú ez a babanet....alig bírom kívárni míg felenged az oldalra....

Mesi! Annyira aranyosak a képek! Ugyanolyan a játszószőnyegetek mint nekünk. Nándi nagyon szerette, de azt hiszem a játszószőnyeg minden gyereknél beválik!

Szandra! A Balcsis képek jól sikerültek! Edó tényleg egy nagy csibész...!
Olyan aranyos! Látom Taminak jó nagy szúnyogcsípést sikerült begyűjtenie.
Mondjuk ehhez nem kell a Balaton, elég ha nálunk is nyitva marad az ablak szúnyogháló nélkül.. :wink:

Nutella! Már mondanom sem kell, hogy a te képeid is jól sikerültek!
Réka baba nagyon szép a kis fejkendőjében és a rózsaszín ruhájában. Milyen alkalomra öltözött így ki ? (Ha szabad megkérdezni..)
A pelenkáról való leszoktatást azt hiszem én is így fogom csinálni mint te..:wink: Egyébként mit gondoltok, most hogy itt a nyár, Nándi másfél éves lesz egy hónap múlva, lehet próbálkozni? Vagy még nem érett ilyenre egy másfél éves gyerek? Persze siettetni nem szeretném. Finike is jelentős ereményeket ért el mint olvasom.

monka! Ezek szerint nem volt régen nőgyógyászod akihez jártál?
Csak azért azért kérdezem, mert én úgy tudom, hogy nem kell a területileg illetékes kórházban szülni. A kismamákat kivették a törvény hatálya alól és ott szülhetsz ingyen és bérmentve ahová a dokid tartozik. Vagy ez nem így van?
Lányok, mondjatok már valamit?
Kezdek kételkedni, hogy többen a területileg illetékes kórházban akarnak szülni másik topikban is.... :roll: :roll:

Finike! Én örülnék ha ennyi anyagom lenne az esküvőmről. Sajnos mi egy rokont kértünk meg a videózáshoz, na szóval nem is kell többet mondani erről, már azt hiszem kifejtettem régebben.

Adra!
Nagyon édesek lehetnek a gyerekek ahogy beszélni kezdenek....
A kolleganőd kislánya és Zsófi különösen édesek lehettek! Annyira aranyosak mikor így "szeretgetik" egymást.
Nándi egyébként a múlt héten kedden kapta meg a barihimlő elleni oltást.
Én naívan azt hittem, hogy ezt a 15 hós szuri után kell - valahogy ez jött le a doktornő "szövegéből". Ezek szerint lehetett volna később is beadatni? Mert én is vártam volna még vele akkor ha ez így van. Egyébként ez egy por állagú valami amit felhigítanak és szerencsére nincsen benne tartósítószer mint sok más oltásban van/volt de akkor is vártam volna vele. Nem is értem miért nem kérdeztem rá... :(
Valahogy az utóbbi időben megrendült az oltások terén a bizalmam... :roll:

Nitácska! A másik topikban láttam a képeket!
Mennyire friss képek voltak? :) Pl. Mátéról a járműben?

Rólunk annyit, hogy a párom összeszedett valami hányós-hasmenénes vírust és most ezerrel szurkolok, hogy Nándi ne kapja el. Nem tudom mit csinálnék akkor vele, mert semmi nem marad meg a páromban sem és ezt egy gyerekkel. Napközben nem vagyunk itthon és este sem találkoznak így az apjával és mindent lemosok egy nap kétszer a fürdőben domestos-sal, de lehet hogy már ez is túlzás. Bár talán nem....a kórházat kihagynám.


mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Bocsi a fogalmazásért, gyorsan átfutottam a nagy művet. Fáradt vagyok mert tegnap éjjel is pár órát aludtam annyit ment ki a párom a kétbetűsre.
Ha valami félreérthető volt, legközelebb kimagyarázom

Jó éjt!

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Sziasztok!

Szandra! nagyon jók a Balcsis képek!!!! jó nagyok a csajok, és szépek.

Judit! LÁtom Nálatok is megy a pancsi!!!

Nutella! Gyönyörű kis hercegnő!!! Édesek az ágyban együtt!!!

köszönöm a bókokat Johanna nevében is.

MI szombaton utazunk Cserkeszőlőre, majd írok milyen volt. Holnap pakolok én is.

Dóri! Ti merre mentek? majd nyaralás után már összehozhatnánk vmit.

jó éjt Edina

Kép
Kép
sidney
 
 


Sziasztok!

Petra baba egy rokon kislány keresztelőjére kapta a csini ruhát. Az ő keresztelője július 27-én lesz.

Adra! Andris még csak napközben van kisgatyában, a délutáni és az esti alváshoz még pelenka van, ahogy másoktól hallom, ez még jó ideig. De a tegnapi nap nagy eseménye: most itthon vagyunk Szolnokon a szüleimnél és tegnap rokonlátogatóban voltunk vidéken. Hazafele úton kb. 10 percnyire a céltól Andris mondja, hogy pisilni kell. Pelenka volt rajta, de mondtam neki, hogy próbálja meg visszatartani. Folyamatosan mondogatta és meg bíztattam, hogy fogja csak szorosan, közben persze nyomtam a gázt. ÉS KIBÍRTA HAZÁIG!!!!! Én majdnem elsírtam magam örömömben.

Megyek, mert vár a NAgy.

Nutella

Kép

Kép
nutella
 
 


Sziasztok!
Mazsusz
Első számú jelölt a saját nőgyógyászom, aki a Szabolcs utcában rendel, de csak magánrendelőbe jártam eddig hozzá, amit ki lehetett bírni anyagilag, de hallottam rémhíreket, hogy mennyit kér a terhesgondozásért és szülésért, hétfőn beszélek vele én is.
Ha elborzadok az összegtől, akkor keresek valakit a délpestiben, azt legalább ismerem (ha nem is a szülészetét).

Nitácska jöhet a javaslat!

Köszönöm szépen!
monka76
 
 


mazsuzs ahol a Máté van buszon az kb idén kora tavasszal készűlt!
:lol:
Jobbulást kívánok a párodnak!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

sidney Cserkeszőlős9n mi is voltunk,nagyon jó hely,főleg a strandjuk nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

monka nekem a Szinte András az uj dokim és nagyon rendes!
pénzt soha nem kért eddig csak én adtam neki egy keveset és még így is mindent meg tesz értem,de ha nem adtam neki akkor is ugyanugy foglalkozott velem!
Nagyon jó doki,én imádom! :lol: :lol: :lol:
Ha kell privibe elküldöm a számát!
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jöttem magyarázkodni....
Monka, nehogy félre érts, nincsen semmi bajom azzal hogy a körzetis kórházban akarsz szülni, inkább magamat nyugtatom ugyanis én nem tartozom körzetileg ide csak a dokim dolgozik a Jahn-ban.
Az én körzeti kórházan sokkal messzebb van mint a Dél-pesti, így nem igazán értem miért az lett a körzeti de az okosok biztosan tudják....
És persze teljesen érthetőek az indokaid is amiket írtál, de nem kell mentegetőzni és ne érts félre! Ha Szandra írt privit akkor elküldte neked a "dokink" elérhetőségét, én is csak ajánlani tudom.

Nitácska! Hát akkor jöhetnek majd a nyári képek is Mátéról!

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


mazsuzs amin ttudom felteszem!!! :lol:

Képzeljétek ma a kis pöcsösöm 3-szor is pisilt a wc-be!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Olvasok, reagálni csak később lesz időm csak elmesélem gyorsan az Edó sebének a történetét (hasán van a Balcsis képen):

Vagy meleg kiütéstől vagy szúnyogcsípéstől lett egy seb a pocakján mert elvakarta, ez a seb elfertőződött és kb 10 forintos nagyságú lett és gennyedzett. Ez a baci bekerült a v éráramba és újabb sebeket kreált a pocakján, igaz ezek már kisebbek voltak de összesen 18 sebe lett. Doki, antibiotikum, kezelés majd egy héten keresztül. A Tami közben egy kicsi megfázást produkált aminek köszönhetően az immunrendszere lepukkant és elkapta Edótól ezt a bacit (pedig baromira figyeltem, hogy az Edónak soha egy sebe nem volt szabadon, nem fürödtek együtt, nem egy törölközőt használnak) és nagy sebek lettek rajta is de neki sajnos a fején. Rádaásul az egyik a haja alatt (ez a legnagyobb) és emiatt lenyírták a haját teljesen (kb fél miliméteres a haja) egy 3/4 tenyérnyi helyen majdnem a feje tetején. Minden nap 3x kell lekezelnem ami csípi és totál be van kötve az egész feje és szedi az antibiotikumot. Teljesen kikészültem (ez kurvára nem a mi évünk akar lenni), lesz@rnám én ezt az egész betegséget úgy ahogy van ha nem nyírták volna kopaszra a gyerekemet. Tudom, hogy hamar megnő a haja (majd 2 év) de akkor is hány gyerek fogja ezért csúfólni!!!??? Ja és hozzáteszem, hogy olyan gyorsan terjedtek a sebek, hogy 1 óra hossza alatt 4 új sebe lett.

Totál kikészültem szerdán ezen (akkor történt mindez) de mára már beletörődtem.

Rádaásul mikor hazajöttünk Balcsiról a gépünk is tönkrement, újat kellett venni. Bár azt mondom inkább 100 új gép mint a gyerekem mégegyszer így.


:cry: :cry: :cry:



Szandra

szandrakiss
 
 


szandra nemsemmi amin most keresztűl mentek!!!!!!!!
Sok gyógypuszit és kitartást küldök nektek!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szandra,

ezt még olvasni is szörnyű volt.... :cry:

judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Szandra!

Borzasztó ami történt! :cry:
Egy szülőnek ez sokkal jobban fáj, mint annak a csöpp kiscsajszinak! Sajnálom, hogy le kellett vágni Tami szép haját! Tényleg csak azzal tudsz/tudtok vigasztalódni, hogy hamar ki fog nőni.
Millió gyógypuszit küldünk a csajoknak!
Kép


Dóri, Sid!
Kellemes pihenést kívánunk Nektek! Ha hazajöttök várjuk ám a beszámolókat!

Nutella!
Gratulálok Andrisnak, nagyon ügyes kispasi! Azért ez már nem semmi, hogy így vissza tudta tartani! Büszke lehetsz rá! :D :D

Nitácska!
Én is megnéztem a képeket! Nagyon édes kispasi Máté! Komoly, ahogy kormányoz! Neki is hatalmas gratula a produkcióhoz! :D :D

Szép napot Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


adra köszönjük a gratulációt!!!!!!!!
Imádja vezetni a buszt,néha még az apát is kiturja a volán mögűl! :twisted: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nagy a csönd!

Szépen lassan gyógyul a Tami bukesza, szerdán délután viszem vissza a dokihoz, remélem addigra teljesen meggyógyul és koncetrálhatunk a hajnövesztésre

Csináltunk pár képet, voltunk a Tropicariumban és tegnap voltunk lent a Tiszánál a telkünkön. Tami pecázott, sétáltunk az erdőben egy kicsit, hazafelé beugrottunk a hugomékhoz, így elég mozgalmas volt a napunk.

Akkor a képek:

Kép
Ez egy igazi teknős volt, annyira durván nehezen vonszolta magát, de a Taminak nagyon tetszett, meg is simogatta.

Kép

Kép
Ez már a tiszai birtokunkon van :wink:

Kép
Buborékoztunk

Kép

Kép

Kép
Tami a pecakirálynő, van saját pecabotja

Kép
Edó úgy gondolta, hogy a halak már elég zsömi darabot kaptak, most ő jön.

Kép

Kép
Itt tök jó volt a háttér, mondom a Taminak, hogy nézzen rám és vágjon valami kedves pofit, erre ez sikeredett belőle.

Egy idő után megelégelik a gyerekek ha sokszor fotózom őket :roll: :) . Különben a Tami egyébként is nagyon szeret "hülye" fejet vágni.

Na pussz mindenkinek

Szandra

szandrakiss
 
 


szandra nagyon jók lettek a képek,helyesek a gyerekek nagyon!!!!!
Taminak további gyógyulást és puszit küldök! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Holnap elviszem a Tamit a dokihoz szorítsatok, hogy minden oké legyen. Kicsit elegem van az itthonlétből, hát még nekik milyen rossz lehet. Bár most az idő sem olyan nagyon csavargós :wink:

Ja és nem is meséltem nektek, ha minden igaz akkor a Taminak meg tudom úgy csinálni a haját egy hajpánttal, hogy nem kell levágatni (van olyan hajpánt ami alul szinte csak egy gumi és felül majd 20 cm-es és anyagból van) mert teljesen eltakarja és ha meg megnő a haja akkorára, hogy a fejbőre már nem látszik ki akkor meg a hosszú hajszálak eltakarják teljesen. Bízom benne, hogy kivitelezhető lesz az ötletem.

Ha minden igaz holnap doki, majd jelentkezem.

Többike merre?
Sz@r egymagamban levelezgetni :wink: , persze tisztelet a kivételnek.

Ja tök vicces volt ma mert Tami fellökte Edót, így bezavartam a Tamit a szobájába apa pedig azt mondja Edónak:
- Ha megnősz jól visszaadod neki.
Erre Edó:
- Jó.

Azt hittem lefordulok a fotelről a nevetéstől. Ezek után retteghet a Tami mikor érzi az Edó magát megnőve :wink: :lol: !!

Szandra

szandrakiss
 
 


szandra drukkolok nektek holnapra hogy minden rendben legyen Tamival!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szandra drukkolok nektek holnapra hogy minden rendben legyen Tamival!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Tudom, nem ér csak olvasni...

Szandra!

Amikor először olvastam a levelet (rohanva), úgy értelmeztem, hogy az egész hajának a 3/4-ét le kellett vágni...csodálkoztam is ezek után a tegnapi képeken. De most újraolvastam és látom a valóságot. Nagyon ügyesen megoldottad a seb "elkalapozását" és a fejpánt is jó lesz, tudom, mire gondolsz. Szerintem Levi's kendőből (én ennek hívok minden ilyen típusút, remélem tudod, mire gondolok) is köthetsz neki fejvédőt, az nagyon vagány. Az ovi előtt meg ha Tami is beleegyezik, vágathattok neki rövidebb frizurát, hogy "ne legyen olyan melege" szöveggel. Szonjus is milyen jól néz ki a rövid hajjal. Tami egyébként hogy viseli ezt az egész hercehurcát? Mármint hogy levágták a haját? Drukkolok, hogy holnap minden rendben legyen.

Mi holnap megint elutazunk, majd csak a jövő héten tudlak benneteket újra olvasni (remélem, lesz mit).

A szobatisztasághoz: szombaton Andris Szolnoktól Budapestig alsógatyában jött fel és nem volt baleset :D . Ma este viszont egyszerűen a vacsora után bepisilt az etetőszékben :? .

Teszek fel pár képet, ezek most a kedvenceim.

Nutella

Kép

Kép Koncentrál

Kép Erőlködik

Kép Koncentrál

Kép

Kép
nutella
 
 


nutella nagyon helyes a kis Petra ahogy nagykomolyan néz! :lol:
András elég komolyan tud koncentrálni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Szandra,
Őrület mik történnek. Tényleg még olvasni is szörnyű volt. Szegény Tamika, hogy viseli ezt az egész herce-hurcát? Praktikáznod kell ha el akarod takarni, de kitartás hozzá, gyorsan kinő addig meg csak ügyesen. Sok-sok puszi Nekik!

Nutella,
Nagyon jók a képek, főleg amin Andris krétával rajzol a betonra. Nagyon el van mélyülve a remekműben. A kertetek is nagyon szép. Te gondozod???

Mi meg vagyunk. Ki milyen praktikákat vetett be a szobatisztaságra? Mi sehogy nem haladunk. Tudom nem marad így, csak nektek biztos van valami praktikátok, ami egy kicsit megkönnyítené. Vicut nem zavarja, hogy a lába között csurog a pisi, sőt még pancsol is benne mire odaérek :? , a kaka sem zavarja ha pottyan. Ha bugyi van rajta akkor egyszerűen nem érdekli, hogy pisis lett. Ha mégis zavarja akkor leveszi. Hiába mondogatom neki, hogy ott a bili, meghogy szóljon ha pisilni kell vagy kakilni. Ahol éppen rájön... Nem szeretném sietettni, csak valami praktika, hogy terelhetném a wc, vagy a bili felé, erre kérnék tőletek tanácsokat. Ma fél 10-kor kelt a kislány. Eszméletlen ennyit aludni. :roll: :wink:

Eszti,
Ti hogy vagytok? Rég jelentkeztél.

Pocilo, és a többi régi csapattárs.... Hol vagytok, írjatok legalább egy sort, hogy jól vagytok.

Evisan,
Ti hogy vagytok?

Tényleg nagy a csönd a topicon? Lehet, hogy ez a bolond idő az oka?
Na megyek nasizok egy kicsit.

Mazsuzs,
Ti mikor tervezitek a második babaprojektet? Mi augusztus közepe -vége felé kezdünk neki mivel mi májusi babát szeretnénk. Kipróbáltuk a téli babát, most kipróbáljuk a nyári babát. :lol: 8) Jó lenne, ha együtt járhatnánk orvoshoz, terhesgondozásra, vagy legalább vérvételre. Jaj nekem már nagyon hiányzik, hogy pocakos legyek újra... :oops:

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


finike mi szinte majdnemhogy 5 percenként vittük a wc-re még ha nem is kellett neki!és mostmár szol ha pisilnie kell!a kakival még mi is gondban vagyunk...multkor le is kakilta az ágyat! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Finike!
Jó rég írtál már te is. A házas élet mi? :wink: :lol: , mennyivel kevesebb az ideje az embernek :wink: .
Én semmi extra fortélyt nem vetettem be Taminál, ő egyszerűen szolt mikor végig csurgott a pisi a combján. Edó viszont egyáltalán nem akar bilizni, nem erőltetem mert majd teljesen magátol menni fog. Pedig gondold el, hogy Edó előtt ott a nagyobb tesó példája és mégsem. De nem parázok jön ez magától is.

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra,
Nem a házas élettől van kevesebb időm, csak most is volt nálunk 2 napig vendég (férjem unokatesójának a lánya), szervezem a diplomaosztóm utáni ebédet, stb. Valahogy már nem marad energiám leülni a gép elé, de még olvasni sem. :( Azért próbálok jönni, csak mostanában annyi minden van és estére annyira lemerülök.

Én sem erőltetem a bilibe való pisi-kakit, csak olyan reménytelennek tűnik, és nem mindig van 30 fok, hogy egy szál bugyiban flangáljon, így sokszor pelusban van. Na mindegy, "hej ráérünk arra még", megmondta Pató Pál Úr is. Csak hátha van valami praktika amivel segíthetek neki. Tudja, hogy a bilibe pisilni kell meg kakilni , mert mikor poénból ráül adja pssssss hangot, mintha pisilne illetve nagyon nyög, de nem jön semmi, csak úgy csinál mint aki kakil. Legalább már elméletben tudja, hogy mire való. Remélem őszre már legalább a nappali pisi-kaki bilibe, vagy wc-be fog menni, bár erre egyenlőre nem látok olyan sok esélyt, de majd meglátjuk, még az elején vagyunk. Csak jó lenne, mire megjön a második baba őt már ne kelljen legalább nappal pelusoznom.

Most is megyek bedőlök az ágyba, mert mostanában ezek a roh@dt szúnyogok nem hagynak aludni, és nagyon lefáradok éjszaka, mivel agyon csapkodom magam, mert állandóan a fülemben zúgnak és megörülök tőlük. Holnap jönnek feltenni mindenhova szúnyoghálót, mivel Vicuskámon is kb. 6-8 csípés van az arcán 4. Hiába van bedugva a legújjabb szúnyogírtó ezek akkor is összemarják. ELEGEM VOLT BELŐLÜK!!!! :evil: :x
Na jó éjszakát!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


látom nem csak mi szenvedünk a szúnyogoktol?!
Jol teszitek hogy nem erőltetitek a bilizést! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 




Helló Csajok!

Szandra!
Itt vagyok, de valahogy annyi minden volt a héten, hogy alig volt időm a gép elé ülni!

Nagyon örülök, hogy a Tami végre meggyógyult! :D :D :D
Asszem Nutella is írta, hogy azt hitte teljesen le lett vágva a Tami haja, és bevallom én is így értettem. Aztán látva a kirándulós képeket, nekem is leesett. :oops: :wink:

Finike!
Sajnos a bilire szoktással kapcsolatban nem tudok tanácsot adni. Mi még egyenlőre nem próbálkozunk vele, bár most már van amikor jelzik a törpik, hogy bek@kiltak.

Nálunk szerencsére nem sok szúnyog van, és időnként előfordulnak, akkor engem tuti elkerülnek. Szerencsére a törpiket sem nagyon csípik! :)

Azt el is felejtettem írni, hogy a múlt héten már megint beszólt a védőnő, :evil: hogy kicsik és vékonyak a gyerekek. Hízlalnom kellene őket. Javasolt egy két dolgot, hogy mit hogyan turbózzak fel, és kitalálta, hogy szeptemberig fél kilót kellene hízniuk! Nem tudom, hogy hol él ez a nő! A gyereket nem lehet tömni, másrészt pedig az én gyerekeim ilyenek, sem én, sem a férjem nem vagyunk túlsúlyosak, hát akkor milyenek legyenek a gyerekek?!!
Jól felment bennem a pumpa akkor, még szerencse, hogy Ádám mikor elmondtam neki mi volt, rögtön azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele.

Többiek: Hexina, Mesi, Mazsuzs, Judit, Dalma, Poci, Szami, kivel mi újság????

Szép napot Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?