Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa
Akkor téged is jól megszakértettek!! :lol: :lol: :lol: Mi van ma? A pancser szakértők világnapja??? :roll:

Nyugtonmalac
Szuper a hasad, de legközelebb akkor mutasd meg, amikor lement az a felesleges 8 kiló!!!! :lol: :lol: :lol: Én is most ezerrel nyomom a hasizomgyakorlatokat, mert 30. hétig igenis kockás a hasa a kismamának! Nemtom ezt eddig mér nem tudtuk? :?

marek
 
 


Marek
Jól mondod :lol: :lol: :lol:
ugy utálom amikor ilyen rohadt feleslegesen megyek el valahova :?
És a fogkövemet se volt hajlandó leszedni,pedig kértem rá :shock:
Azt mondta majd ha megszültem,akkor menyjek vissza :shock:

na gondoltam ennek sincs saját gyereke :roll:
Újszülöttel nem lessz időm 2 etetés között elmenni a fogászatra,ahol áltlában 3-4 órát kell várakozni :shock: mert nem fogjka kibírni a kicsi, meg nem is vinném be a tömegbe :twisted: na mindegy
remélem hétfőn már valami értelmesebb fogorvost fogok kifogni

Na,itt a babakocsi,amit kinéztem magamnak,mit szóltok?
Vélemény?

Kép

- többfunkciós babakocsi
- nem bolygós kerekek
- két irányból tolható
- mély- és sportkocsivá átalakító záróvégek
- több fokozatú, vízszintesre állítható háttámla
- állítható lábtartó
- tartozékai: lábzsák, esővédő, táska és mózeskosár
- tolókar magassága állítható
- 5 pontos biztonsági öv
- különleges színvilág
- könnyű aluváz

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Perdo
Kitartás!!! Persze könnyű ezt mondani, de a cél érdekében....! Gondolom, hogy nem lehet könnyű, de ahogy nézem a vonalzód, már csak 87(!!!!) nap van!

marek
 
 

 
 

kezdem:
elöször is köszönöm a gratulációkat.
lovaszkata: igen, a DVD is nagyon jó lett. ezt a pár fotót arról csináltam. szép kabátot kaptatok.
babe: gratulálok a kislányhoz, nagyon aranyos
nyugtonmalac: elküldtem pü-be a cimet, amit kértél
sz.bettyna: megoldódott már a légkondis szomszéddal a dolog?nagyon bunkó, én se hagytam volna magam
szöszke: tényleg pici a pocakod, handrea75 neked is
marek: helyes pocakod van, és egyáltalán nem vagy kövér
emmalena: jó pihizést a Balcsin
inez: nagyon édi a kis cipö
zsuzsu75: nálunk nincsenek védönök. az elején még sajnáltam, de úgy látom, hogy jobb ez igy
sensi: irigellek a vásárlás miatt. nektek már annyi mindenetek van, nekünk meg szinte semmi
nusildi: édesek a rucik, nekem is tetszik az a pelenkázó
kata84: csini kismama vagy

egyenlöre ennyi, megyek vissza olvasni

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Marek! Igen a vonalzó szerint már csak 87, de valójában -21, mert szeptember 15. -i héten legkésőbb megindítják a szülést. Így kb 66-73 nap. :)

Ancsa! Ez a fogorvos nem semmi. :shock: Tényleg jobb ha keresel másikat. A babakocsi nagyon jól néz ki! Biztos kényelmes lesz a babának is. :) A nagy kerekeken szinte észre se veszi majd az úthibákat!!! És nagyon sokáig fogjátok tudni használni. Mi azért nem néztünk ehhez hasonlókat, már Dórinál sem, mert sokat megyünk kocsival és a csomagtartóba nem férne be.

Kép

Kép
perdo
 
 


á, feladom. az 59.oldalig jutottam el, de már fáj a szemem. kicsit panaszkodok, elmegyek kitakaritani és du folytatom

kedden voltam endokrinológnál. nem volt növérke és a doki vette le a vért, de úgy, hogy a kezemen folyt a vér és a gyüjtöbe alig ment. most meg annyira fáj a kezem, hogy alig birom mozgatni.
a nöi dokimnál meg kiderült, hogy a törpe lopja a vas tartalékomat és irt ki gyógyszert. méhnyakam változatlan. a strandon sikerült valamit össze szednem, amire kaptam kúpokat, úgyhogy idén a fürdést a medencében be is fejeztem.

a fotóalbumomba dobtam fel 24.heti pocak fotókat.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


66 nap? Tiéd lesz az első topikbaba??? De jó!!! :lol: :lol: :lol: Addig meg kitartás! Gyere sokat, majd mi felvidítunk, mert mint tudod, mi ilyen életvidám társaság vagyunk...izé...vagy nem??? :roll: :lol: :? Mindenesetre...majd igyekszünk... :lol: :lol: :lol:

Ildi merre lehet? Még mindig a cukroslöttyel küzd??? :roll: :lol:
Ki volt még ma terhelésen? Azt tudom, hogy Nyugtonmalac majdnem.. :lol:

marek
 
 


Timi
Nem kéne minket sokkolni ekkora pocakokkal. Néhányan itt épp kockás hasra gyúrunk ugyanis... :?
Egyébként nemtom hogy csinálod, de csini vagy!!!!

Nővérke meg mondjon le! Hogy lehet így vért venni?

marek
 
 


Perdo!Nálunk se lesz az,hogy ha van szülinap mind a kettő kap ajándékot.Sőt ha most vásárolunk Zsebinek Zsófi nem kap semmit mert legközelebb meg ő kap valamit és akkor Zsebi nem.

Ancsa!Nem semmi a fogdoki.Nekem is volt,hogy azt hittem kilyukadt a fogam.Elmentem dokihoz kiderült csak fogkő de nem fájt csak észre vettem a tükörbe. :roll:

HAndi!Szerintem pasi függö,hogy ki milyen apa.Nálunk Gabi is meg apukám is maximálisan kiveszi a részét a gyerek körül.Nekem ez a megszokot.Sogorom teljesen más beálítostságu pedig tesója a férjemnek de hát a felesége elfogadta ilyennek.Vizsgálatokra sem kisér el?Lehet ha meg lesz a 2.baba és megkérde pár dologra jobban ráhangolodik és tuti jobban kiveszi majd a részét és segít.

Timi!Hú nem semmi.Én nem is merek fürödni.Canesten kaptál?Van már neve a kistrónörökösnek?

Jövö hlten kedden megyek dokihoz már úgy várom!!!Olyan kiváncsi avgyok a kisfiam milyen már ducika Kép

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


köszi marek,
a levételt nem a növérke csinálta, hanem az ORVOS
nem tudom a pontos nevét, mert úgy lesokkolt a hir, hogy nem tudtam figyelni
talán Alexander lesz az apja utánn, de még nem biztos
nekem a Norbi, Tibi, Tomi tetszik

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


a nagy kérdés:
a dokim mondta, hogy 24-28.hét között menjek el erre a cukor terhelésre. szerintetek melyik hetet válaszam? és mit ne
egyek, igyak hogy jó legyen az eredményem?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Leginkább a cukros löttyöt kerüld, el akkor biztos jó lesz... :lol: :lol: :lol:
Ok és komolyabban:
Kevés szénhidrát, semmi cukor az előtte lévő napokban. Gyümölcsből is kevés, az is leginkább alma, semmiképpen nem dinnye.... :lol:
Időpont: jobb túllenni rajta aztán gyorsan elfelejteni. Egyébként gőzöm nincs, mikor érdemes... :roll:

marek
 
 


Na fajin én tegnap dinyéztem :evil:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Kata
De nekem érzékeny a hidegre és fáj is :shock:
és nem olyan régen még semmi se volt ott :shock: ilyen méretű fogkő meg nem alakul ki 1 hónap alatt :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Mondjuk elég fura, ha egy fogorvos a fogkövet nem tudja megkülönböztetni egy lyukas fogtól... :? Nem lehet, hogy csak nem volt kedve dolgozni? Mondjuk ez tök egyértelmű, mert különben legalább a fogkövet leszedte volna... :roll:
Pont azért kell a kismamáknak elmenni fogászatra, mert azt minden hülye tudja, hogy egy baba mellett nem fognak eljutni... Na mindegy! Keresd meg a betegjogi képviselőt, ha van hozzá türelmed... :lol: :lol: :lol:

marek
 
 


NyugtonMalac....sajnálom hogy ilyen szenvedés volt a várakozás! :? Azért a kismamákat beengedhetnék soron kívül! :evil:
Hát ez a dokinő, vagy ki... :roll: nem semmi! Szóval akkor én is túlsúlyos kismama vagyok! :roll: Mert én most szedtem fel a 9.kilómat és csak a 26.hetet kezdem holnap :oops: Fasza...már bocsi! :oops: :(
Csak dühít az ilyen szöveg, főleg hogy ő is túlsúlyos és ilyet mond. :shock: Én úgy tudom, hogy ha valaki nem hízik semmi az a veszélyes!
Én azt vallom amit a védőnő mondott, hogy 13-14 kghízás belefér!
Nekem csak a dokim fog beszólni jövő héten, az tuti! :?

Ancsa...a fogkövet le kéne szedni, nem? Nekem leszedték, át is polírozták. A lyuk is jobban látható lenne,ha van. És a fogkő nem fájhat, attól maximum az ínyed gyullad be és fáj! Úgyhogy hülye ez a fogorvos! :evil: :shock:
Menj el máshoz, ha tudsz!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Vasalnom kéne, de nincs kedvem. :evil: Valami ötlet a vasalás elkerülésére???
Olllyan lusta vagyok!!! Nincs kedvem órát tartani se...akkor pedig már tényleg itt a vég... :?

marek
 
 


Perdo: Ne legyél szomorú… Lécci lécci. Annyira meg tudlak érteni. Ami nekünk megadatott, (óriási has), az neked hiányzik. Biztosan az is rossz lehet, úgy mint nekünk, hogy minden nap szülőszobára küldenének idegenek ikrekkel. :S Ezt le kell nyelni. A szuri miatt is :( És a nem kaptál TP-t még, meg a szaladó lakás miatt is :( Bár az nálunk is szalad, de ez a dolgozó apuka, kimerült anyuka, de aktív rendetlenség csináló kislány miatt van így…
Küldök neked sok-sok vigasztaló napsugarat, jó? Meg egy bátorító, kitartás mosolyt :)

Marek: még egyszer megnevettettél :) Akkor a következő időkben kockásítom a hasamat. :) Megyek is hasizom gyakorlatokat végezni. :)

Végül is van benne valami, elkezdem a felüléseket csinálni, begörcsöl a hasam, bevérzek, megindul a szülés, hipp hopp leadok pár kilót gyerekben, vízben egyaránt. Bár akkor majd meglepve tapasztalom, hogy valami nem stimmel, a gyerekem, és a többi járulékos cucc mégiscsak több mint 0 kg. De lehet, hogy kockás lesz a hasam. Az a baj, hogy én nem értek hozzá… Tudom, hogy az a baj. :D

Ancsa: a babakocsinál szerintem fontos a bolygósítható kerék. Hamar rá jössz majd, hogy a bolygósat fixálhatod, de ha nem tudod bolygósítani a séták alkalmával a karod minden kanyarban, gödörnél, itt-ott meg lesz erőltetve. Persze ha karra gyúrsz :)
A többi funkció kifogástalan. :D (ez csak az én véleményem)

Timi: neked is meggymagod van :D Csinos kis meggymag. :D Nekem meg dinnyém, és nagyon tetszett valaki baba becézése a dinnyemaggal :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


megyek bepótolom a reggel kiesett alvásomat...

Előtte azért bedobok néhány cuccot a mosásba.

Felhoztam Lili első babarucijait a tárolóból. Még sokat nem találtam meg, de már lenne mibe csomagolnom a kis békámat. Ettől kezd megjönni a "lesz mégegy kislányom, hurrá!" hangulatom :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Timi! Ez azért nagyon szomorú, hogy az orvos így veszi a vért. Mit csinálhat akkor a nővérke???? Cukorterhelésre meg hogy hogy te mondod hogy mikor akarsz menni???? Nem a dokinak kellene kiírnia vagy a védőnőnek??? Én ezt az egész cukros kavalkádot nem is értem. Bár miért pont ebben lenne egyforma valami ebben az országban?? :roll:

Kata! Akkor leszünk már ketten a "másik oldalról" is tesókérdésben. :) Aztán lehet hogy majd áttérünk mi is a másik módszerhez...

Marek! Hoztam neked képet. :lol: Vasalás helyett... :) Az az érdekes hogy a multkori képekhez képest is kisebbnek tűnik. Meg mindenki azzal cseszeget hogy fogytam. Ami mondjuk igaz is, pedig eszek rendesen... Van egyáltalán ilyen hogy ilyenkor fogy az ember?????

Kép

Vettem fürdőrucit a c&a-ba, 6000-be kerül, van több méretben is. És volt egészen kicsi is. (Értem ezalatt a 34-36)

Kép

Kép

Kép
perdo
 
 


Nyugtonmalac! :lol: Köszi! Látod erre mondják hogy nem látszik. Terhesség előtt is kb ekkora voltam, csak akkor minden háj volt, most csak egy része. :roll:

Kép

Kép
perdo
 
 


Vikcy, nekem kislányom lesz!

Timi, én vízbe se merek menni, nehogy elkapjak vmi nyavaját megint. Balatont is kihagytam, meg ki is fogom, ezt a nyarat már kihúzom..

perdo, én örülnék ha avval cseszegetnének, h fogytam :D Engem is cseszegetnek, de azért meg lett rajtam 6 hónap alatt +14kg.
Már az utcára sincs kedvem kimenni...most hívott párom, h ha hazaért kimegyünk pizzázni...pff.Csontok helyett husi mindenhol, már alig várom, h koplalhassak :twisted:

Kép
babe.
 
 


Marek, én mindig csak azt a ruhadarabot vasalom ki, amelyiket éppen fel fogok venni, vagy a férjem felvesz. Így mondjuk halomban áll a szekrényben a vasalatlan ruha, de nem dolgozom kétszer, ha rosszul hajtogatom be. És kell hozá egy állandóan ugrásra kész vasalóállvány vasalóval együtt.

Ancsa, nekem is csak fogkő leszedés volt, meg tanácsot is adott a doktornőm, ha esetleg fogínyvérzésem lenne. De nincs.
Különben régebben úgy néztem meg, hogy van-e fogkövem, hogy a sötét fürdőszobában elemlámpával belevilágítottam a számba, de az arcomon kívülről, és ez az érdekes fény mindenféle elszíneződést, hibát megmutat. A fogkő sötét, semmi mással nem téveszthető össze, és ha ügyesen megkapirgálod, mállik. :D

Kép
szöszke
 
 


Perdo
Lehet ilyenkor fogyni...de valaki meg tudná mondani, hogy milyen módszerrel? :? :lol:
Egyébként miért is mondják, hogy nem látszik rajtad? Igazi kismama hasad van!
ÁÁÁÁ az embereknek semmi nem jó! Le kell sz@rni...mondom én, aki nem tudja lesz@rni.... :roll:

Nyugtonmalac
Nekem is megvan a "leszegykislányomhurrá" hangulatom. Csak ott van mellette a "demikormármostakarom!!!!"hangulat is... :lol: Most épp az utóbbi az erősebb...kissé türelmetlen vagyok... :oops:

marek
 
 


Szöszke
ÖÖÖÖ...ez most komoly? Mondjuk az megnyugtat, hogy az arcomon kívülről kell bevilágítanom a számba és nem kell mondjuk lenyelnem a lámpát... :lol: :lol: :lol:

Egyébként régen én is ezt a vasalási módszert követtem, de mióta a férjem korábban kel mint én, azóta ez a módszer nem az igazi. Minden reggel felébresztett és megkérdezte, hogy mit szeretnék neki vasalni. Azóta csak minden második reggel ébreszt fel... szóval sokat segítettem magamon a rengeteg vasalással... :lol:

Ja, és jelentem kész a vasalás!!! Várom, hogy a következő adag megszáradjon, remélem este lesz energiám azt is kivasalni... :roll:

marek
 
 


Marek humor bonbont evett ebédre :D
Milyen jókat tudsz ma írni! :D :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nyugtonmalac!

Most szúrta ki a szemem, hogy neked megint kislányod lesz (kár, hogy nekünk nem), és megvannak a ruhái. Mégis érdekelnek az enyémek??? Én csak örülök neki, de egy kislány után azért marad ruha bőven, vagy neked évszak csúszásod lesz????

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Marek mindjárt lelép dógozóba. Ott majd garantáltan elveszíti a humorát...de legalább itt nyugalom lesz... :lol:

marek
 
 


Lányok
Szerintem én terhes vagyok! Egész nap csokis kekszet kívánok!!! Ez valami terhességi tünet, vagy nem??? :roll:
Ja, és a legnagyobb baj az, hogy nemcsak kívánom, hanem meg is eszem... :cry: Ennyit a diétámról... :roll: Majd talán holnap folytatom, de ma nem akarok kockahasakra gondolni!!! :lol:

marek
 
 


Ildi: hűlye emberek…én is megjártam ezt!! Csak akkor még nem tudtuk hogy mi lesz..a pap állitott meg minket, azt mondja, mikor kereszteljük A fiut? Csak én minden ilyen beköpésre kijavitottam őket..VAGY kislányt!!..mondjuk nagyon is csajszit szerettem volna...de elképesztő miket őssze tudnak hordani, csak ugy esik le az állam!! Apropo, nagyon jól néztél ki, és most is jól nézel ki szerintem...tényleg nem jtja ilyen képeket feltenni 
Vagy, egy másik.. a kilokkal...fél éve szült, találkoztunk, csak épp ismerem...látásból (ugymond) az első amit hozzám szollt, ”jol meghiztál”...és ő i sjocskán rakott magára, és pont neki jár a szája aki KÉNE tudja mibőll áll egy terhesség...pont mert ő is hizott....na szóval, csomo bunkó, érzéketlen létezik.

Szöszke: na ez is!! Tőllem is kérdezték már...na és mi lesz? Mondom...errefel a válasz hát nem biztos..és tutti mondd egy ismerőst aki megjárta...20 évvel ezelőtt. Na hát erre mit mondjak...nem érdekel!!

Marek: köszi a recepteket, nállam most nagyon napi menű lett a cukkini, szeretem..nyami

Nyugtonmalac: hagyd a francba ...ilyenkor mindenki olyan OKOS, bölcs, látnám én őt 30. hetesen..0 kiloval...hát hol él??

Ancsa: én ismerek valakit, a kolleganőm járt igy, fogtömésre programálta magát (fájtatta a fogát), és fogkőve volt, leszedték, és nem fájt utánna....de inkább menj el még valakihez...biztos ami biztos , de én sem tudtam hogy fájhat ilyensmitől is. ÉS nagyon tettszik a babakocsi!!!

Kata: mi hétfőn megyünk...rég nem láttuk..én is alig várom, azt a kisss 5 percet

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Sziasztok!!!!

Remélem mindenki túlélte a cukros macerát!
Hát a reggel kicsit döcögősen indult, de aztán rendben volt minden és most nem is kellett veszekednem senkivel! Sőt, meglepően normális volt mindenki! Nem volt gond, hogy itthon előkészítettem a löttyöt, sőt mivel itt lakom egy utcányira még haza is jöhettem. Az uh-ra kellett várnom, hiába volt időpontom, de a néni (Mécs Lászlóné, ha jól emlékszem) nagyon aranyos volt. Jót beszélgettünk, megmutogatott mindent, válaszolt a kérédseimre. HÁL'isten a Babócával minden rendben, kicsit nagyobb a koránál és még minidg szégyenlős!!!! Szóval maradunk továbbra is a semleges beszélgetésnél. Cukor eredmény holnap reggel, fél 8 körül kell hívnom a dokit. Remélem rendben lesz az is.

Marek - Szupi jól hangzanak a redeptjeid, már mentettem is!

Ancsa - Hmmm... no comment fogdoki! Csini a kocsi!

Peva - Megkérdeztem az augusztusi tanfolyamot, elvileg lesz, de a szabadságolások miatt, inkább adott egy telefonszámot a dokim, hogy biztos, ami biztos kérdezzek rá az előtte való napokban. Ő pl. tutira nem lesz azon, amit neki kéne tartania. Ja, meg azt mondta, hogy szerinte én ráérek majd a szeptemberire menni, de ahogy gondolom. Gondold át, ha érdekel továbbra is, küldöm priviben a számot! Amint látod, a miénk is Babynk is titkolózik! :D

Nyugtonmalac - :shock: Fő a tapintatosság, nem de bár??? Sz...ni rá az ilyenekre! Mi már csak ilyen kis husik leszünk, de így vagyunk szépek és így szeretnek bennünket! Én 80-ról indultam és tegnap reggel 87 voltam, mindehhez 172 cm magas. De! Tegnap mikor mentem a gyógyszertárba a cukor adagomért, útba esett az edző terem, ahova jártam a baba előtt. Gondoltam beugrok, bekösöznök a csajoknak. Így fogadtak: "De jó, hogy benéztél és milyen szép vagy! Tök jól nézel ki!" Ennyit a túlsúlyról! A képek alapján veled simcs az ég világon semmi gond!

Perdo - Kitartás! MÉr kevesebb van hátra, mint amennyin túl vagyunk! Csini a fürdőrucid! ÉS a pocid is!

Timirosicka - Elmentek nyaralni, így a héten nyugi van, de hiába kérte már a párom is, szrik a fejünkre! Kedves! De jön még az én utcámba! Lesz még nálunk gyereksírás!!!! :lol:

Megyek én is, emrt korán volt a reggel 6, este még benézek!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Nézzétek a vonalzómat!!!! 8)

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


nyugtonmalac
Nekem volt már bolygósítható kerekű babakocsi a kezem alatt, és attól mentsen meg valaki engem :shock:
olyan hamar tönkre megy,hogy az hihetetlen :shock:
így most direkt olyat szeretnék,aminek nem bolygóstható a kereke :roll:

különben meg ez is egy szempont,hogy séta közben majd gyúrhatok karra is :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Esetleg ha valakit érdekel!
Párszor használtuk csak, tényleg szép állapotban van! Mind a két irányból tolható, lábzsákkal, minden kellékkel eladó. Elöl bolygósított kerekek,Biztonsági öv stb.

0630 616 69 16

Kép Kép

Kellemes babavárást kívánok Nektek! :D
ruby1
 
 


Látom folyik a móka-kacagás!
Perdo, remélem Te is felvidulsz ettől a vidám kis csapattól :lol: :lol: :lol:
Fel a fejjel, 2 hónap van hátra, azt már fél lábon is kibírod!!! És nagyon jól áll a fürdőruci amit vettél! Mentek vhová nyaralni? Vagy lemaradtam :oops: Bocsi!
Nyugtonmalac! Köszi a támogatást, már túl vagyunka témán, de az elválásos dilemmám a kórházban meglátogatással kötöttem össze. Ha Barbi bejön majd hozzám, ott szeretne majd maradni velem. Azt pedig nemigen lehet. Ebből következik egy kisebb/nagyobb konfliktus, ami attól tartok eleve meghatározó lenne a kistesóval kapcsolatban. Szóval asszem jobb, ha Barbi addig mamizik, imádja anyámat, imád ott lenni, ott aludni nála, hiszen ott van Fidó-kutya az ő barátja :D :D Így mindenki happy és aztán boldogan egymásra találunk újra! Reméljük..
Amit itt olvasok a testvérajándékról és az elvekről, arra már csak annyit, hogy majd mindenki meglátja, tudja-e tartani az elméleteit vagy sem. Sokmindenben sztem megváltozik az ember véleménye menet közben, minket is változtatnak a gyerekek...DE az alap nevelési elveinket természetesen jobb előre tisztázni magunkkal és apával is, hogy később elkerüljük a ketten kétfélét mondunk szitut, mert az elég ciki tud lenni :oops: :roll:
Ma megint őrültek háza van itt, ezért is csak most tudtam jönni!
Vicky köszöntelek én is! Jó pocakosodást!!!

MA arra gondoltam, mi lenne, ha a cukros lötty helyett én is 1 zsemlét és 1 pohár tejet fogyasztanék majd? :? Ha máshol pl., István kórházban ez a módi, akkor valószínűleg ugyanazt a hatást fejti ki mindkettő. Senki nem fog mellettem állni, hogy mit eszem-iszom...
Vélemény?

Andi
Kép
handrea75
 
 


hali!
Andi: egyre vigyázz, ha minden igaz, a cukros lötyi után 2 órát kell várni, nekem a zsömi-tej után 50 percet...
Mindenkinek szép estét
M.

macianyu
 
 


Köszi, ezt nem tudtam...de az se baj, akkor 50 perccel később szúratom meg magam másodszor...legalább előbb végzek.
Na, majd még meglátom! Nem hiszem, hogy van félnvalóm, világ életemben nagyon alacsony volt a vércukrom, inkább attól lettem időnként rosszul...
de valahogy őrülten undorodom most ettől az egész tortúrától..
OK, tudom, többen túléltétek már, de ahogy Nyugtonmalacot is olvasom....hááát :evil: :evil: nem sok kedvem van ehhez.
mennyivel kellemesebb a zsömle+tej ügy. Miért kínozzák az embereket????????????????????????

Andi
Kép
handrea75
 
 


Nnnna, most bolygósított vagy nem bolygósított kerekű babakocsi? :?

A férjemnek a jövő héten Münchenbe kell utaznia dolgozni, és vele mennék. De: repülni nem szeretnék, a közvetlen vonatút viszont 7 órás. Szerintetek? :shock:

Kép
szöszke
 
 


Megint itt vagyok! Felfedeztünk egy boltot, ahol korábban csak gyerekruha volt, most már bébi ruha is van! :lol: Főleg magyar termékek, meg ilyen jobbak mint Baby's wear és Leo-poldi
Megkaptam a szülinapi ajándékom előre! Egy kis plüss fehér együttest! 56-os, remélem nem lesz kicsi, mert jó lenne ebbe hazahozni majd! Nagyon édes! :lol:

Kép

Majd lesz nekik őszre hosszú ujjú hálózsák is! És csak 2200ft, nagyon jó anyag.
Egy badyt vettem még, ilyen stílusú lesz a hálózsák is. :wink:
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Andi...nme biztos hogy a dokinak tetszene ha zsömlét ennél! :? Én is azt szerettem volna. De eleve a 120 perceshez a cukros lötty kell!

Bettyna...az én vonalzóm is .... :lol: :lol: :lol: Már holnap kétjegyű számunk lesz! :wink:

Marek..tényleg formában vagy! :lol: :lol: :lol:
Említetted a csokis kekszet...most már én is ennél! :oops: :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


:oops: akarom mondani ennékkkkkkkkkk!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


A depim múlóban hála Mareknek :lol: no meg kicsit hozzájárult azt is hogy végre JÓ a kazánunk. Négy év után!!!! Most mentek el a szerelők. No azóta a pici is rúg ezerrel. :)

Babakocsi kerék: nekünk is a bolygós jött be. Dórinál volt nagykerekű is először, és iszonyú nehéz volt irányítani. A bolygósat mégiscsak le lehet fixálni de fixet nem lehet bolygósítani. Persze nem mindegy a bolygós mérete sem! A nagyon kicsi keréknél elhiszem hogy nem lehetett rendesen közlekedni vele, de ma már abból is van többféle.

Gratulálok a 100-hoz mindenkinek aki már elérte!!!! :wink:

Szöszke! Én a helyedben repülnék. A hét óra vonat az rengetegnek tűnik. Repülővel meg csak 1-2 óra maximum. A 28. hétig nem kérnek orvosi igazolást a légitársaságok. Mindenesetre én vennék speckó kismamaharisnyát az útra.

Handrea! Nem, nyaralni sajnos nem megyünk. :( De mivel kertesházban lakunk, és nincs kerítés az egyik szomszéd felől, a gyereknek meg van medence kirakva, gondoltam mégiscsak kellene valami ami kicsit szalonképesebbé tesz. Meg ha nagyon meleg lesz, akkor lehet hogy elmegyünk valamelyik strandra itt a közelbe. Én vízbe nem megyek, de lehet hogy letusolnék. Ezért a fürdőruha... :D
Kórház és nagytesó nálunk is úgy fog működni mint nálatok. Szerintem ha Dóri bejönne, akkor nem lehetne hazavinni....

Marek! Lehet tényleg terhes vagy? Nem csak szimplán meghíztál? :lol: Ezt a tényt lehet hogy a környezetednek is el kellene mesélned, hátha megértenék hogy ott egy baba lapul és nem a kilóiddal foglalkoznának. :lol:

Kép

Kép
perdo
 
 


Ááááááááááááá, kellett írnod Marek azt a csokis kekszet, már azt eszem :roll: :wink:

Sziasztok!

Túlvagyok a lötyin és egy kemény munkanapon, nem volt időm írni bentről, így most már otthonról jelentkezem.
Odaértünk 7-re, negyed 8-kor vettek vért, majd beültettek lötyit és engem egy kis fülkébe, hogy szépen, nyugiban igyam meg. Vittem citromlét, azt belekeverték, egy sima bögrében volt és megmondom őszintén, hogy túllihegtem a dolgot, mert egyáltalán nem volt gáz meginni!!! Olyan volt, mint egy túlcukrozott limonádé, jó, nem mondom, hogy finom volt, de nem volt vészes, kb. 2 perc alatt ittam meg, a végén volt egy kis cukor leüllepedve, de azt gyors hörpintéssel benyeltem :lol: Aztán annyira jól voltam, hogy hazajöttünk (5 percre vagyunk kocsival a kórháztól és párom vitt), itthon elolvastam az újságokat, amiket ott bentre vettem és mentünk vissza, 9:10-kor levették a köv. véradagot, jóval kevesebbet, mint először, ugyanabból a kézből, de annyira jó a nőci, hogy meg se látszik, és aztán mentünk dolgozni mindketten párommal. Eredményt majd jövő hét kedden a nőgyógyásznál megtudom, ennyi.
Szóval aki túlvan rajta, gratula, aki csak megy, ne parázzon, tényleg nem gáz, pedig én aztán olyan hipohonder vagyok, tipikus rák, belepörgetem magam mindenbe, de semmi probléma. Javaslom a szénsavas ásványvizet, hogy kicsit felkavarja bent a leüllepedett cukrot, de tényleg sem hányinger, sem öklendezés se semmi, szóval NYUGIIIII!!!! :lol: 8)

Köszi Mindenkinek a bíztató szavakat, letojom majd ezeket a megjegyzéseket tevő embereket, nekem nagyon jó, hogy lányom lesz, de ha fiam lenne, akkor is nagyon jó lenne, egyik kolléganőm mondta, hogy tuti féltékenyek, akik így beszólogatnak, mert máskülönben miért rosszindulatúak??? :roll:

Nyugtonmalac - de ügyi vagy, hogy elmentél edzeniiii!!! Le a kalappal előtted, én már régóta mondom, hogy majd megyek, aztán semmi :roll:
Sajnálom a mai vérvételes történéseket és azt, hogy ilyen szemetek voltak, komolyan nem értem, minek adnak időpontot, ha mindenki bemehet az ember előtt??? :roll: A diatetikus nőt meg agyoncsapnám, de tényleg, hol van ilyen, hogy a 30. hétig nem hízhat a kismama? Honnét szedte ezt? És mit képzel, mi az, hogy terebélyesedő alkat vagy? Á, kár ezen dühöngeni, ennyit nem is ér ez a nő, a lényeg, hogy túlvagy rajta!!! És jók a pocis képek, tényleg jó nagy már a hasad! :D

LKata - és terveztük kérdésnél van durvább is!!! Nekem egyik ügyfelem, egy öreg néni, akinek se kutyája se macskája, asszem nem is volt sose férje, gyerek sem kellett... bejött hozzám, akkor voltam a 4-5 hónap között, meglátta, hogy jön a baba és megkérdezte, hogy és megtartja??? Köpni-nyelni nem tudtam :shock: Vannak, akikben nagyot csalódik az ember, ez a néni is mindig kérdezgette, hogy minden oké-e, párkapcsolat, lakás stb. de ezek szerint nem azért kérdezte, mert jót akart nekem és érdeklődött, mert egy ilyen kérdés után nem tudom ezt elhinni, lehet, hogy örült volna, ha azt mondom egyszer, hogy minden szar (bocsi) és akkor megnyugszik a kis lelke. De nem bántom, 80 éves múlt, már nem fog megváltozni, mindenesetre fura egy kérdés volt ez részéről! :roll:
A rucik nagyon édesek, szabad tudni, hol van ez a bolt? A kis fehér plüss együttes nagyon gyönyörű!!!

Peva - de jól emlékszem, hogy te is az Uzsokiban szülsz??? Biztos zsebbe megy, de mi van, ha én akarok EDA-t? Nem akarok fizetni még 20 e forintot, azért ez már durva :? Ma amúgy, amikor ott mászkáltunk a szülészeten, láttam a "tömegszállás" szobát és nagyon-nagyon nem tetszett, de majd úgyis szeptembertől megyek az ingyenes szülésfelkészítőre meg ezekre, ott tuti be lehet menni megnézni, akkor jobban szemügyre veszem, most nem jött be mindenesetre amit láttam. :roll:

Ancsa - legalább te már megindultál a fogászat felé, én még mindig halogatom, bár most jövő hétre lehet, hogy beiktatom. Ha fáj, akkor tuti, hogy nem fogkő, menj el egy másik dokihoz és nézesd meg!
Tetszik a babakocsi, de ez állítható, mármint feljebb, hogy később ülhessen a gyerek benne? Én egy olyat szeretnék, amit nem kell hamar lecserélni ... ötlet???

Perdo - neked majd lehet, hogy hirtelen nő meg durván a hasad :lol: És Vivi is fog mozogni, biztos azért sem aktív annyira, mert te is sokat fekszel. És kitartást ezekhez a szutyok szurikhoz, egy hős vagy, de tényleg!!!
Amúgy jó a fürdőruci és igenis látszik a hasad!!! :lol:

Timi - jók a 24. heti képek, szerintem te semmit sem híztál :lol: De tényleg, nagyon csinos vagy! A vérvétel kemény lehetett, nem is értem, hogy egy doki hogy nem tudja levenni a vért normálisan :roll: Vagy neki épphogy nincs gyakorlata, mert ezt a nővérek csinálják vagy mi??? :shock: Canestent kell használnod? Nekem amúgy elmúlt az az erős sárgás folyás, most is van, de lájtos sárga :lol:
A terheléses vércukrot szerintem mindegy, hogy mikor csinálják, csak legyen a 24-28. hét között, de amúgy hogy-hogy te döntöd el, nem megmondják? :shock: Nekem a doki mondta 3 hete, hogy erre a hétre jelentkezzek be és nekem ez a 25. hét. Hogy mit egyél-igyál nem tudom, én tegnap este is még a csokapikot ettem tejjel :lol:

Csajoook, mi az a bolygósítható kerék? :lol: :shock: Esküszöm, nem tudom, babakocsi téren még cseppet sem vagyok otthon, mert azt toljuk a legvégére a vásárlásnak, nem tudom, milyet vegyek, a lényeg, hogy ne legyen durván drága és lehessen később is használni, tehát állítható legyen, ne csak pár hónapig lehessen használni.

Marek - én a vasalást addig húzom, míg muszáj nem lesz nekiállnom, párom is bankos és ingezik, így ált. kéthetente min. egy órát izzadok az ingei felett :?

Bettyna - örülök, hogy te is sikeresen túlélted a löttyöt! :lol:

Andi - iható az a cukros lötyi, szerintem ha azt kérik, inkább azt idd és ne a zsemle+tej kombinációt. Amúgy azt sem értem, miért nem lehet mindenhol egységes ez a dolog, valahol ez, valahol az, valahol te döntöd el, hogy mikor mész, valahol megszabják... :roll: Fene se tud már eligazodni. Amúgy te mikor mész??

Szöszke - a 7 óra nem kevés, de a vonat más, mint az autó, simán felállhatsz, sétálhatsz, szerintem simán mehetsz!!!

Na megyek kicsit feltenni a lábamat, mert már fél 6 óta fent vagyok és eléggé be vagyok punnyadva, talán ma még jövök,

Ildi

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!

nálunk is egy zsömle és 2 dl tej a cukorvizsgálat. Megeszed és rá egy órára vérvétel.

Nekünk is a bolygó kerekes jött be, soha nem vennék olyan kocsit aminek csak fix kerekei vannak.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sziasztok!
Nekem a 28.héten kell mennem vérvételre.Nálunk nincs ilyen cukros lötyi (hurrá)!Nálunk itt helyben az orvosi rendelőben veszik le a vért.Nőgyógyihoz csak két hét múlva megyek.Már nagyon várom mert a dokinál 8 hete volt utoljára uh. 4D sen is öt hete voltam.Már nagyon régen volt.A recepteket én is leszedtem.Imádom a cukkinit.Én 79 kilóval kezdtem ami már eleve rengeteg most pedig 84 kiló vagyok.De nem érdekel majd utánna lemegy.Testvérem 24 kilót hízott az első lányával az már tényleg sok.A fogorvos témához nekem négy fogamat húzni kell mert töredeznek.Meg egy jó párat tömni is kell.Rendszeresen járok a dokihoz sajna.Most terhesség alatt muszáj eddig mindig kerültem a fogorvost hát most aztán meg is van az ára.



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!
Megjöttem! Túléltem! Nem is olyan rossz ez a meló. Az ember elugrik másfél órára egy légkondis bankba, ott poénkodik egy kicsit a srácokkal, aztán hazajön... :lol:

Ildi
Jelentem én is megindultam már a fogászat felé...csakhát...zárva volt az ajó :lol: :lol: :lol: De komolyan. Szabadságon volt mindenki! Annyira megkönnyebbültem... :lol: :lol: :lol: De az első lépéseket már én is megtettem... :lol:
Ja, és én alapból nem mennék hozzá valakihez, aki bankban dolgozik! Gyűlölök ugyanis inget vasalni...Látod, ha egy bányászt választottál volna, most mennyivel könnyebb lenne!!!

Lányok
Ma egyen mindenki csokiskekszet, holnap majd koplalunk tovább és gyúrunk a kockahasra. De ma lazuljunk egy kicsit...egyszer élünk vagymi!!! :lol:

Megyek, mert megszáradt egy újabb adag ruha! De én pólót is utálok vasalni, nemcsak inget. Lehet, hogy egy pornószínészhez kellett volna hozzámennem? Annak nincs munkaruhája... :roll:

marek
 
 


Ildi, a bolygósítható kerék az, hogy nem fix, tud forogni...
Különben a Brendon oldalán tök nagy választék van. Nem hiszem, hogy onnan veszünk majd, de nézd meg, mert ott szinte mindenféle (hagyományos és modern) modell megvan. Érdemes szétnézni, hogy egyáltalán milyen lehetőségek vannak.
http://www.brendon.hu/ProductSearch/bro ... -babakocsi

Kép
szöszke
 
 


Ildi
Csak szórakoznak veled! Igazából a bolygósítható kerék az, amit bármelyik bolygón tudsz használni. Nagyon hasznos tud az lenni...főleg ha sokat utaztok... :roll:

Basszus! Látszik, hogy nincs kedvem vasalni! :oops: :roll: :oops:

marek
 
 


5,0 mol a cukrom Kép Pedig tegnap dinyéztem :lol:

Ildi!A bolygokerekes azt jelenti,hogy nem merev szóval ha kanyarodsz a kerék is.Sokkal könyebb az olyan babakocsit tolni mint a merev kerekeset :wink: Lehet még a 2fiú és ha nem kit érdekel csak egészséges legyen :D

HAndi!Én lehet zsömle+tejet választanám.Én ma azon voltam és kicsit biztatobbnak tünik mint a 2X-i vérvétel :roll:

Kata!Tök édese a ruhák.Úgy látom nem csak én vagyok az aki szülinapjára is gyerek holmit kér.Tavaly pelenka jin volt a vágyam :oops: Idén Triumphos szoptatos meltartot kértem az úramtól :lol:

Na akkor én is elárulom én 83-kezdtem és most 85vagyok :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: .Nekem az a célom,hogy ha lehet ne nagyon mennyek 90fölé.De ha megszülök tuti használok haskötöt és tornázok is mértékkel,hogy ne mennyen a tejcsi mennyi/minöségre.Zsófival 74-el kezdetm 86-al fejeztem be 6 simán lejött de a többit nem tudtam ledolgozni mire terveztük a tesót :oops: :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Kata
Mi az a pelenka jin???? :shock: :roll: :shock: Ezt most tök komolyan kérdezem... :oops:

Gratula a cukorhoz!!! Énisénisénis ilyen cukrot szeretnék! De holnap megtudom, úgyhogy lehet, hogy holnap rámfér majd a jó szó... :roll: Valahogy majd kaparjatok össze, ha magamba zuhannék!!! Előre is köszi..!

marek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?