Új privát üzeneted érkezett!

helló,
hát tényleg semmi,bezzeg a 2007 őszi népek pörögnek ezerrel,irígy is vagyok rájuk,szerintem mi is így pörögtünk babaneten tavaly ilyenkor. :lol:

Hettie,
Nekünk felírt a gyerekdoki egy immunerősítő port,Broncho Vaxom a neve állítólag nemcsak immunerősítő,hanem sok köhögős-antibiotikum adós betegségnél a gyógyszerrel kombinálva segít a gyors gyógyulásban. Kérdezd meg a dokitokat,hátha...


Képzeljétek,mi is vettünk ágyat Rékának olyan szép lett a kis szobája,majd holnap töltök fel képet,majdnem bőgtem,az én nagylányomnak már rendes,igazi ágya van...imádom. Most aludt el benne,fuccs az édes északáknak :lol: :lol: :lol:

Kaptam fizut,mert ugyi már szabin vagyok és a pénzem egy petákkal nem több mint a gyed volt,még lehet kevesebb is. Hogy lehet ez??????????????? Kétségbe vagyok esve. Azért ez nem ér.

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


TRue
Nem próbáltam még. Nem tudom allergiás-e, mert a köhögése hurutos. AZ orvos ugy igazábol nem mondott semmit, azt mondta hogy ebben az allergiás időben lassabban mulik. Nem tudom.
AZ akkor nem drága, keresek én is valami olcsobbat akkor errefelé.

Santos
Megkérdezem majd a dokit rola, de mi nem szedtünk még antibiotikumot.
Fizetés :evil:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok,

nem voltam, pedig tudtam volna panaszkodni. Nagyon nehéz volt ez az "első" betegség. Főleg az első lázzal teli nap :(
De már jól van a pindurka, csak köhög még, meg a foga fáj ezerrel. Minden cumiját széjjel tiporta :o És a nagy betegség után belépett egy extra hisztis dackorszakba. De olyan szinten, hogy bármi amit én csinálok, tök jó dolgot neki, az NEM! Sőt, ma az erkélyajtóban csodálva saját magát, azon örvendezett, hogy a tükörképének elmondta vagy 10x, hogy NEM! Amúgy tényleg jó a közérzete már ;)

ÉS! Apának hála, a gyógyszerbeadás is öröm. Képzeljétek, apa vett matricát neki, és minden kanál gyógyihoz választhat egy matricát, és azt felteheti ahova szeretné (persze lehet befolyásolni, és segíteni neki) a szobájában.
Nagyon tuti módszer. Nem fogmosósoknak is ajánlott. Állítólag ettől lesz kedvük fogat mosni.
A nagy betegségkavalkádban én teljesen elfeledkeztem a házassági évfordulónkról, apa nem, de pont a nagyon lázas napra esett, így hanyagoltuk ezt a témát. Hétvégén tervezzük a pótlást ;)


Hetti: örülök, hogy maradtok együtt.
Köhögésre: lándzsás utifű szirup? Én mindenkinek csak ajánlani tudom.

True: emelet. Mikor mutattam a képeket apának a tervezett lakásról, pont azt jegyezte meg a tetőtéri szobákra, hogy melegek lesznek.
Sötétítés, ventilátor és légkondi ajánlott. Persze a most tök hűs házatokhoz képest katlan lesz. De kibírható, megszokható ez az életforma is :?

Edi: én még mindig vígan emelgetek :D olyan jó felkapni ezt a kis (szarcsimbókot---az előbb nagyon felhúzott-fent említett dackorszak :cry: ), azaz veronikát ;)
Ha tehetem megyek vele délelőtt is valahova. De délután a legtutibb, bevásárlással kötjük össze. Mert délelőtt vagy főzök, vagy takarítok.... De ha tehetjük, akkor lelépünk délelőtt is. Már heti 3x van sulis kaja (480,- és napi 4féléből választhatok) meg hétfőn esszük anyósom vasárnapiját ;) így már csak kedd a lehetséges főzős nap, meg a szombat, mikor páromat próbálom lefőzni :lol: :lol: :lol:

Mi is megrendeltük már két hete a kiságyakat (emeletes, ami szétszedhető). Csak mivel kértem az alsó szintre is egy védőkorlátot, ezért rendelni kellett, nem volt jó a készletes ;)

Santos: tudtad, hogy vannak olyan oltások, mint pl a 18 hós, melyekben tojásfehérje van? És az erre allergiás csemetéknek bizony bekavar rendesen. Barátnőmnek is hasonló kajastopja van a csemetéjének, mint nektek. (vagy nem rosszabb ott, mert a gyümölcsökkel is csínján kell bánniuk, főzelékek... mert a kiscsaj mindentől felpuffad.... és mindentől fáj a hasa.)
Szóval nektek tök nehéz lehet. Bár hallottam cifrábbakat is, hogy pusztán az anyuka érintkezett a kezével a tiltott élelmiszerrel, és ha éppen nem mosta meg rendesen utána kiskacsót, csemete meg már vakaródzott :o Azért ez már extra durva lehet.

Mi a zöldséges előtt már el sem mehetünk, hogy ne kiabálná Veronika, hogy eper. Múltkor kapott egy doboz málnát ajándékba, a "két szép szeméért" (na, nem hagytuk ott). Tök jó, hogy eszi a gyümölcsöket. És így az anyja is ;) :lol: :lol:

Pofa befog, írás abbhagy. :)

Mindenkinek szép napot!!!

True: könyvre majd visszatérünk....szerintem megoldjuk, csak még nem tudtam-tunk vele foglalkozni azóta :oops: :?

KépKép
rizibizi
 
 

 
 

Na helló!

Végre bejött a babanet,2 napja semmi!!
Mostanában igaz elég sokat maszekoltam,meg Balcsiztunk,s mire ide ülhettem volna addigra már nem volt kedvem,meg fáradt is és kifacsart is voltam...ez van.
Újra kánikula.Laura tele van ezermilliárd apró pattanás szerű kiütéssel,a karjai,kenegetem de nem nagyon akar múllani.Még valaki ,hasonló pöttyök?Naptól lehet vagy mi?Melegtől?A doki szerinte mosopór vagy öblítő,de a karján? amikor 2 hete ruha nélkül szaladgálunk :roll: ,mármint a lakásban...
Közben szépül a házunk,most éppen a terszt járolapozzák...
Laura múlt héten elég sokat fosizott,napi kettőt,de már jobb,igen piros is volt a popója,sudókrém segített.3 foga jön egyszerre ,fent 2 mintha rágófog lenne,meg lent is egy rágó,így már 10 foga van :lol: de továbbra is csak a trutyákos pépes kaják jöhetnek szóba.Ma fött krumpli miniatűr husicafattokkal,holnapra egy kis karalábélevest gondoltam.

Ildi,mikor költöztök??most csak azért hogy közelebb legyetek a városhoz,vagy miért akarsz elmenni onnét?Hiszen szupi helyen laktok,van kert is...
Akkor visszavettek a fégi melóhelyre.az jó. :wink:
Levi szókincse mivel bővült már?Mit tanult el a nagyoktól??

Santos,szóval te is mész melózni,vagyis most már a szabidat töltöd,mégha nem is érzed úgy :wink: :lol: Mi újság Rékával?Miket eszik mostanában??
Kivi vagyok az ágyra,Laurának kivettük mi is a 3 ágyrácsot elől,ügyesen közlekedik ki-be,szónélkül megy aludni és ott is marad!Bár egyik éjjjel fejtetőn lógott ki a nagy résen :lol:
Réka mond már valamit??

Edi,tök jók a feltett képek,a, pocid is csini,a szoba is klassz lett. :wink:
Laura díszeit a szekrényre én gyártottam,filc virágok,öntapadós ragasztóval felragsztva.Sárga,narancs és zöld színek,ha majd netán neki is kis öcsse lesz majd.passzoljon hozzá is :wink:
Lua szandija:Kínai boltban vettem 4 pénzért.Néztem a Deichmannban is ami tetszett az 13 guriga volt,nem veszek többet,őszre úgy is nagyobb kell,meg zárt.

Hetti,remélem jól alakulnak a dolgaitok,de én Santos véleményén vagyok!Tutkó odadörgölném mindig....ha egyáltalán visszaengedném....
Persze azért csak szépülj,vannak még csodák,és drukkolok is ! :wink:

Írjatok,s tegyetek fel képeket!

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


sziasztok (már aki jár errefelé.... LInda?????? HOl vagy?)

Zsuzsi, én azt olvastam, az a broncho izé legyengített bacikat tartalmaz. Ez nem hangzik túl bizalomgerjesztően.
A fizut nem értem. A tippem az, hogy nem igényelted az alkalmazotti adókedvezményt és a gyest nem kaptad.
Hát mi soha nem pörögtünk úgy, mint a 2007. ősziek, mivel nekik már most 100-al több oldal van, mint nekünk, pedig 1 évvel később kezdték :shock: Én is őket olvasgatom, mivel itt nincs mit.

Ma gyümilevi és rizibizis csirkemáj volt.

Sziasztok

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Na pont akkor írtatok, amikor én...

Riz: okés, jó lesz, ha segítesz, mert nekem nem nyitja meg azt a fájlt a gép.

A férjem is attól fél, hogy nagyon meleg az a lakás, de klímát tuti rakatnánk bele, azzal kezdenénk. De még az is lehet, hogy találunk kertest is. De még nem vagyok olyan lelkes, lehet, egy évig is áruljuk majd ezt, ki tudja???!!!

Linda, azért akarunk elköltözni, mert mostmár nagyon gáz ez a bejárás, egyrészt rohadt sokba kerül, másrészt ha én Szekszárdon leszek, apáék Bonyhádon, kétfelé menni nagyon nehéz, harmadrészt a gyerekeknek sincs itt semmi haver, havercsajszi...
Még nem voltam a munkahelyemen tárgyalni, de mivel 3 éves korig vissza kell vegyenek, én erre apellálok...

Levi szinte már mindent mond, bár van néhány szó, amibe beletörik a nyelve, ezeken nagyon röhögünk, pl. a palacsinta nem megy. Palacsicsa, pacimaci, meg ilyesmiket mond. Amúgy nagyon vicces kiscsákó, ma pl. felállt a kis dobogóra, amiről kezet szoktunk mosni, egyensúlyozott, és énekelt: TADÁM!! Ezt bizti Hannától tanulta, van egy csomó ilyen. A múltkor ültem a szőnyegen, Hanna elkezdett ölelgetni, simogatni, és mondta ÉDESANYA. Erre Levi is azonnal, és ő is mondta édesz-anya. Le is videoztuk őket.

Akkor a szombaton gondolkozz el, és akkor egy nagyon pancsiznánk Siófokon, van ott is olyan rész, ahol ilyen egészen picike a víz, az tök jó lenne.

Na puszkó, szegény Santos szerintem Rékával küzd, aki nem akar aludni :lol: :lol:

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Wáháááhháááháá

Elaludt.
Igaz,fél órával később mint szokott,de elaludt,ahoz képest,hogy tegnap üzemeltük be az ágyát rosszabbra számítottam...tök fáradt lehetett az este miatt :lol:

Linda!
Fűű fogak és pöttyök,pötty van itt is a mellkasán hasán millió apró hólyagszerű -melegkiütés-nem kenem,hintőporozom. Átfutási ideje átlag egy hét :lol: van még pötty,éles piros nagyobb,de nem hólyagos,van van 8-10,érdekes,remélem nem bárányhimlő,most váltottam ki az oltást...akkor elájulok. :lol:
Kaja: Tök érdekes,mert anyukáméknál mindent megevett. De tényleg mindent,a nokedlitől a resztelt májon át mindent. Itthon nem mindig. Tegnapelőtt hányt a főzeléktől,tegnap ette a spenótot,ma nem kellett a zöldborsós tokány rizzsel,de kellett a brokkolis rizses bébikaja,szóval a bölcsire gyúrok,szerintem ott enni fog,ha meg nem,hát lefogy.pont. Már nem is hergelem magam ezzel.
Beszéd,na a másik érdekes dolog,zsiványpalánta egy csomó mindent mond,félálomban megszólított: Anya deje! persze rohantam,de éber állapotban nem,pedig mondtam neki,hogy lebukott,mert tudom,hogy tud beszélni... :lol:

Fizu: Megvan a bibi egy része,szerintem én megszoktam,hogy a családi pótlék nekem mindig együtt jött a gyeddel,most meg még nincs rajta a számlán...szóval ez lehet, Ildi,a gyedről le kellett mondanom,mert ez már a fizum,az alap, és csak gyes mellett lehet melózni,így majd novembertől kapom a fizuhoz a gyest.

Ildi!
Tudom,hogy a Broncho izé bacikból áll.Benne van a tájékoztatóban, most találkoztatom a bacik nagy részével ill elkezdem,a bölcsiben így néhány betegséget megúszunk majd- elvileg.
Az Oscillococcinuum is hasonló elven dolgozik, a kacsa májából vonják ki mert az tartalmazza az összes influenza vírust asszem,sőt az oltások egy része is lásd: MMR is,pont ezzel késztetik az immunrendszert ellenanyag termelésre olvasataim szerint.

Riz,
Tudtam a fehérje dologról az oltásban,mert a 15 hós oltás előtt kellett gasztróra menni és dilemmázott a dokink,hogy beadja -e vagy sem,várt a gasztrós véleményre,de az késett,így hát telefon az oltóközpontba és rotty beadta. Semmi nem lett,később jött meg egy hóval a gasztró eredmény tojásra negatív,de ezt tudtam is,mert nem bírtam tovább a korlátozást és az oltás után kapott tésztát a gyermek,ami nem durumlisztes és tojásmentes volt. Szóval tojásost kap.
Fú szegény ismerősöd akkor megszenvedhet babájával,hála az égnek gyermekem nagy főzelékfaló,igaz,hogy nem mindegy neki,hogy Nestlé főzi,vagy anyu,de nekem már mindegy,egyen azt kész.

Hettie,
Mi Stodal szirupot nyomunk köhögésre,homeós cucc,de szerintem nekem általában csak lelkiekben segít és el is hiszem olyankor,hogy kevesebbet köhög a gyermek. :lol:

Nah megyek főzni,mert alvásidő alatt kell mostanában,mivel besült a kaja - helyem. Ma gulyásleves,császármorzsa.

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk, de mostanában már este felé nagyon nincs hangulatom ideülni írni, mert Dóri kiveszi belőlem az erőt! :evil: Mostanában úgy tudom csak eltatni, h valamelyikünk befekszik a szobába mellé. Ő a kiságyban, mi a földön fekszünk. Bizony kb 1 órákat vesz igénybe amíg elalszik. Már arra gondoltam, h biztosan azért alszike lilyen nehezen, mert egész nap teázik és lehet a koffein. De most áttértem a zöld teára és gyerekteára. Amúgy ezt az esti altatást összefüggésbe hozhatom azzal, h éjjeli is felkel, bár akkor csak pici víz és alszik tovább. No, de akkor is ott kell feküdni vele. Az éjjeli nem tart olyan sokáig. Elővettem Suttogót és azt írja, h bizony Dórikám nem tud egyedül elaludni és azért kel fel éjjel is és sír. Most tegnap elkezdtem a kemény menetet. Betettem a kiságyba és kijöttem. Persze sír,sír, de szegénykém egy idő után feladja. De nem kelt fel éjjel. 21 től -6:45 ig aludt. Azért ez így nem rossz. Majd meglátjuk. Most csak ezt az 1 oldalt olvastam el és megpróbálok mindenkinek írni.

Hettie!

Látom ez a munkahelyi téma mindenkinek nagy fejfájást okoz. Mikor adod be Artit bölcsibe? Mit dolgoztál előtte? Oda nem vesznek vissza? Milyen otthon most a hangulat? Azért le a kalappal előtted.

Santos!

Ez érdekes amit írsz. Bármint a pénz. Meg kell nézned, h mennyi a bruttod? Nem lehet, h kevesebb van a papíron? Réka szeptembertől megy bölcsibe? Akkor már várod a kezdést nem? Egy pici feltöltődés azért jól jön mindenkinek. Bár most nekem is nagy fejfájás, h akkor hova megyek. Milyen volt az első éjszakátok?

Riz!

Most úgy látom a soraidat olvasva, h kiegyensúlyozott kismama lettél. Örülök neki! Mikor érezted először, h megmozdult a bébi? Milyen érzés volt?

Linduskám!

Neked csak annyit írhatok, h hamarosan találkozunk. Jó időt szeretnék! Majd megcsörgetlek, h mikor és hol talizzunk. Az jó lesz? Pici apró piros pötty (melegkiütés). Tavaly én is leszaladtam vele dokihoz és akkor mondta. Hintőporozni kell.

True!

Remélem, h most írtam , nem nézed a 2007-es tavaszi topikot

:lol: Most ti is mentek Balcsira? Szívesen taliznék veletek.


Santos!

Már nem akarom törölni amit írtam, de most olvastam, h megoldodott a fizu téma.


:lol:


[KÉP] [KÉP]

Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Timi

Nem oda akarok visszamenni ahol voltam, szeretnék már a szakmámban dolgozni, meg a doktorit is meg akarom csinálni. Arti meg rokonoknál lenne, még nem adnám be sehová.
Itthon a helyzet olyan semmilyen. Vasárnap kiderült hogy neki az esély azt jelenti hogy még mindig a nőre gondol, nem akar velem lenni, mert nem tudja a nőt megcsalni, röhej. Ki csal meg kit? :twisted:
Engem meg megtudott. Ugyhogy eddig legalább adott este puszit , azota megint nem. Nem tudja mit akar. De nekem az mikor azt mondta próbáljuk meg, azt jelentette hogy minket válszt, neki nem. Mindig olyan hülye gondolkodása volt. :roll: :evil:

Ma megyek fodrászhoz kiszedetem a hajamból a póthajat, mert jol összegubancolódott, 8000-ért veszik ki, csak lestem, nem volt elég az a rengeteg pénz amit otthagytam. Mondták hogy vissza is tehetik majdnem egy huszasért :roll: Hát kösz de nem.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok

Zsuzsi, tegnap elfelejtettem mondani, amikor lemondtad a gyed-et, akkor igényelned kellett a gyest, lehet, hogy ez nem történt meg, azért nem kaptad? Mert igaz, hogy a gyed 2 éves korig jár, de a gyest attól hamarabb kaphatod, a kettő nem függ össze. Vagyis vagy gyed, vagy gyes.
Csak ezt akartam
Pusz.

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


na sziasztok,jövök egy kicsit,képekkel is (sok lesz lehet) az új ágyikóról és a boldog tulajdonosról...

Timi,
Igen,szept.bölcsi,augusztusban beszoktatás,nem mondom,hogy nem izgulok,de muszáj lesz neki beletörődni a dolgokba és persze nekem is. A suttogó nagyon bevált nekünk,igaz,most az új ágy miatt kissé nehezebb az alvás,de 21 től ment 6-ig,remélem jobb lesz már holnap,még csak 2 napja alszik az ágyikóban,de úgy tűnik elfogadta.Helyesek vagytok a képen!

Hettie,
Én nem értem az urad,de szerintem ő sem önmagát...most akkor titeket választ,de mégsem,komolyan mondom agyrém.

True,
Köszi az infókat,anyumat ráállítottam az ügyre,remélem valami lesz,a jövő hétig várok,hogy hátha valami el lett csszve.

na íme a képek: Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


a második kép a fentiek közt a séró miatt érdekes :lol: :lol:

na folyt. aztán vége egy darabig megint: Kép Kép Kép

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


ja,Edinek akartam,én egyelőre úgy csinálok mindent,mint amikor a kiságyban volt,ha kijön,szó nélkül visszarakom (73 szor ha kell...)tudom neked ez nem egyszerű...eddig talán működik,biztosan most kiabáltam el,mert ma koncertre megyek (fini Hardcore,meg sem bírnátok hallgatni :lol: :lol: :lol: ) így jó lenne,ha elaludna időben,de hát ugye ember tervez...

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Sziasztok!
Mi is élünk még.Csak járjuk az országot Balaton, Velencei tó,aztán hol az egyik mamánál dekkolunk napokat hol a másiknál.Nagyon keveset vagyunk gép elött.

Nagyon klasszak a gyerekek szobái.Marvin nem kap ágyat épp most készülök venni az emeleteságy ra alulra egy védörácsot és szépen ott fog aludni.Azt még nem tudom hogyan szoktatom oda mert a ksiágy olyan mint egy kabala.Képes olyan hisztit levágni ha álmos hogy rakjam be az ágyába, a szomszédok szerintem azt hiszik nyuzom a gyereket

Hihetetlen hogy elszaladt az idö és a pocisok mindjárt babázhatnak.

Egyébiránt az idegbaj kap el miután a férjem átvette a gyest tölem és ezen ülnek febr 5. óta.Azota egy fillért nem kaptunk.A hölgyemény azt mondta annyi ügye van hogy ki sem látszik belölle.Na de 5. hónap? :shock: azzal vigasztal visszamenöleg kifizetik.Köszönöm .De nekem most kell a pénz!

Nyaralni olaszba megyünk 1 hétre Bibionéba 9-en Párom örömére anyám is jön :)

Edi:
Nem nagyon járok már a Brendonba mert most nagyon rákaptam a Cherokee cuccokra.Kata szobája is nagyon szép igényes.

Hamarjában ennyi.Mennem kell épp rétest sütök.(persze az összes lap vagy 20 felé volt törve megint :twisted: )

Pussz nektek.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak pár sort írnék...megyek vízszintbe tök álmi vagyok, de a Hősöket még megvárom vhogyan :D

Voltam ma dokinál, méhszáj rendben, változatlan, aztán Katával megy a hajolgatás, guggolás, emelgetés...szóval kellemesen csalódtam :)
Viszont dokimmal 5hét múlva taliznék legközelebb, mert 2 hét múlva megy szabira. Így aug. 11-ig min. ki kellene bírni, hát nem tudom...az még messze van ugye.
Ha ő nem lesz akkor megmarad 60e Ft-om, viszont ügyeletesnél kell szülni. Ami persze nem gond, mert hányan ott szülnek, de vannak kifejezetten olyan dokik a karban, akik nem szimpik...remélem kellemesen csalódom. Ezen nem parázom, lesz ami lesz.
Múlt szombaton nosztalgiáztam a szülőszobán, látogatás keretén belül. Láttam újszülöttet, olyan pirinyók, nem mertem volna megfogni :lol: a mama-mama szobában láttam.

Múlt héten UH-on is voltam, a bébi egy héttel min. nagyobb volt. 1890g. Ilyenkor Kata 1700g volt.

Képzeljétek Kata 2 napja a hintában alszik el este és úgy tesszük a saját ágyába. Reggelig alszik, bár ma éjjel fél 2 kor az ágy szélén alul össze volt kuporodva, és ahogy mentem wc-re hallotta az ajtónyitást, parketta nyikorgást és ahogy kimentem, felsírt. Így nagyágyban aludt velünk, kért tejet és reggel 7-ig aludtunk.

Szupi lett az új ágya Rékának, baromira tetszik. Nálunk nem fért volna el, csak ez a kihúzhatós jöhetett szóba, na meg, hogy fenyő illik a szobába. Ha tehetem nem emelgetem Katát, napközben a kiságyba be ki párszor, de ez is hamarosan megszűnik. Az ágyába nem tudom hogy lesz beszoktatva, de nem is érdekel most. Majd apa szabin lesz szoktatja. Én sajnos nem tudom 50x beemelni őt :(

Sőt a nagyágyban is ha lámpát kapcsolgatja nem tudok felmenni érte és lehozni, mert nem bírom. Szép szó, ronda szó nem használ. Lecsalogatás sem mindig, így lehúzom az ágyról. El van kicsit kapatva a Kata, de az használni szokott, hogy kikapcsolom a Pingut...akkor abbahagyja a rosszalkodást, ha meg nem, kikapcs. tévé és előbb-utóbb megnyugszik, megyünk játszani vmit.

Egyébként semmi játék nem jó 5 percen túl, én is unom már a játékokat, így hétvégén elviszek pár játékot anyukámhoz és onnan hozok. Ott sok olyan játék van ami enyém vagy tesómé volt én csak retró játékoknak hívom, de baromi jók. Kiskonyha, tologatós járássegítő, pénztárgép ilyeneket hozok majd.

Múlt hétvégén kimosta anya a kisruhákat én teregettem, forgattam őket, mamám kivasalta őket és szépen eltettem a komódba. Még a pelenkákat, plédet, takarót kell kimosni. Kórházi csomagom is alakulóban. Szombaton szeretnék venni bugyit, hálóinget meg vmi köntöst és kész vagyok. Katánál is kész voltam ilyenkor :D

Na hirtelen ennyi jutott eszembe, majd vmikor még jövök és visszaolvasok normálisan.

Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok!!!

Bocsi hogy bezavarok, néha elolvaslak titeket, és most tűnt fel, hogy Dóri napra pontosan annyi idős, mint Norbim.
Gondoltam megosztom veletek :lol: :lol:


Jó éjt!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok

Fontos info melóba visszamenőknek: a gyed alatti szabit csak 3 éves korban tudod kivenni, vagy pedig kiveszed, de arra az időre nem jár a gyes, csak ha elkezdesz melózni.
Úgyhogy október 7-től szigorúan meló, szept. elején elkezdem beszoktatni a bébikémet, rá fogok szánni simán 1 egész hónapot, hogy szép fokozatosan menjen.

Jó lett nagyon Rékababa ágyikója, és a séró is figyelemreméltó. De a frufru :shock: :lol: :lol: :lol: Mekkora lehetett, amikor levágtad, kb, 2 hónapja????

Nagy kérdés: rajtatok felbuzdulva én is kifordítottam Levi ágyát, mivel a bölcsiben sem karfás ágyban alszanak, megkérdeztem. De minden éjjel leesik róla :shock: :shock: Igaz, a miénk nagyon alacsony, talán 10 cm, mellette pedig szivacs van, de ma reggel is a lába a padlón volt. Fel se tűnt neki, aludt mint a bunda. Visszaraktam az ágyba, arra se kelt fel. Nálatok nem esnek le a bébik??

Tegnap elmentünk bevásárolni, és tiszta ideg vagyok, ugyanis lőttek a gyedemnek. Ki vagyok borulva. Még utána a moziban is ezen idegeskedtem, pedig jó volt nagyon a film, Szex és New York, ajánlom mindenkinek. Pedig ami nem kaja, az Levinek 3 db akciós póló volt, a férjemnek egy nagyon akciós felső, meg nekem egy turis felső, meg egy melltartó-bugyi szett kemény 690 Ft-ért :lol: :lol:

Vettem Levinek is ilyen fürdőpólót, Hannának már volt, Marcinak is akarok, nagyon féltem őket a naptól.

BNa megyek, mert Levi nem hagy békén, még a faluba is le akarunk menni, egy csomó jó kis cukkinit kapunk mindenhonnan, így a neten vadászom a recepteket.
Sziasztok

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Edi 60 ezer forint :shock: :shock: :shock: Hát ennyit bizti nem adnék még az atyaúristennek sem... Azért, ami a munkája...

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Hell

Fűű de királyság volt a koncert,szétugráltam magam (elfelejtettem a derékbántalmaimat,pároslábbal magastérdemeléses,zúzda volt,imádom,a srácok is rendesek voltak akikkel mentem,vigyáztak a testi épségemre :lol: :lol: ,az egy négyzetméterre eső tetoválások száma egymillió....most hulla vagyok,kettőre értem haza,azt mondta az uram,nem volt semmi gáz,egy icicpici felsírás és kész,így hát,augusztusban is megyek koncertre az uram nélkül... :lol:

Edi,
Tök ügyes vagy,hogy már el is készültél mindennel...ilyenkor irígy vagyok a várakozásra,meg a babára,aztán mikor rosszalkodás van (sűrűn) akkor elfelejtem a tesó - tervezetet.

Ildi,
Réka nem esik,inkább lefolyik az ágyról,néha megnézem,ha lelóg a lába visszagyömöszölöm. Egyelőre még nem találtam a padlón reggel. Mi is egy nagy párnát tettünk az ágya mellé zuhanás esetére...
Gyed: Köszi az infókat,el vagyok kenődve,de kibírom valahogy,igaz a tegnapi koncerttel az én kereteim is kimerültek,szóval én is ezen görcsöltem a Come Back Kid és a Madball közti szünetben... :lol:

Na lépek,mert a kávék ellenére muszáj aludnom is.

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Sziasztok!
Néha olvaslak titeket, csak írni nem jöttem régen!
Rizibizi,
A gyerekeink is egyidősek, meg a születendő gyermekeink is! :)

Kép
Kép
dalminha
 
 


Na helló csajok!

Ma vártam a postást én is hogy hozza a lovét,de nem jött,(nem kártyára kapom)így a dugi pénzből kell vennem pelust(dugi pénz=maszek melóval keresett pénz,kerti növényekre eltéve,és hóvégén mindenfélére sz@rságra elköltve... :roll: )
Nálunk még mindig tök meleg van,minden délután a Balcsin kötünk ki,Laura tök ügyesen lebeg a karúszókkal még a mély vízben is,jővőre simán megtanítom úszni.
Mi nem vettünk kiságyat,marad ez egyenlőre majd csak az oldal rácsokat szedjük le.

Ildi,mi az a fürdőpoló,sima poló?Sex és New Yorkot már én is alig várom hogy lássam,ezer éve voltunk moziban,itthon szoktunk filmeket nézni.Gyerekek hol voltak addig?
Majd én is megyek a teszkóba rucikat turizni,lesz 70 %-os leárazás :lol:

Santos,király lehett a koncert,menj csak el máskor is!
Gondi böndi sérós csajszi szúros szemekkel nagyon cuki :wink:
az ágyikója is klassz.

Edi,fú már ezerrel készülsz a kisbabára,tök jó,én szeretnék már ott tartani ahol te most,majd jövőre ,reméljük.Akkor egy szobában lesznek a gyerekek,vagy az elején még veletek,hogy Kata tudjon aludni?

Timi,nagyon aranyosak vagytok a képen!Nekd is jó színed van,nem fogsz fehérnek tünni mellettem jővő héten!

Akarok venni wc szűkítőt .Lau imád bejönni velem a klotyóra,adja a papírt,meg neki is meg kell mosni a kezét....
Ma paradicsomomártás van,fött krumpli,meg tegnapi borsóleves.

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


:lol: sehol senki?Nyaraltok?
Tegnap mikor Laura elé tettem a paradicsom mártást,azonnal eltolta és sűrűn ismételgette:nem nem nem.... :? :lol: így csak levest evett...
Vettem wc szűkítőt,imád rajta ücsörögni,de egyenlőre még semmit nem produkált,délutáni alvás közben kakkantott,így fel is ébredt és már nem aludt vissza kettőkor,így elég hosszú volt a délután,de jól elvoltunk,motoroztunk az új teraszon,meg homokoztunk,málnát szedtünk -ettünk,közben jöttek a barinőmék ,aki 2 hét múlva fog szülni,Szent Imrében.
Mindennap adok neki tejet vagy kakót,kis pohárból iszikamit csak félig töltök,ha kiürült szól hogy: mé mé mé(még)Dobok majd egy vacsi képet foci.kacsák társaságában.
Ma vettem akciós sonkát a Spárban,feltekertem mint a palacsintát,úgy adtam Lau kezébe,3-at megevett hazafelé a bringán,a negyediket itthon a szőnyegbe kente. :roll: :lol:
Szerdán fodrászhoz megyek,kicsit vágatok elől,de máshol nem,most újra növesztem,egy darabig...hihihi
Most ennyi,írjatok!

Kép

Linda

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Sziasztok!

Na visszaolvasgattam…
Nem tudjátok hol lehet kapni jó áron, jó minőségű műanyag csúszdát?

Hettie!
Remélem tényleg alakul a sorsotok és minden rendbe jön…hiszem azt, hogy megbánná a párod, ha elhagyna…csak ő most nem lát tisztán sajnos. Majd írj mizu. Nem teszel fel képeket magatokról?

True!
Kérdezted az emeleten a meleget. Mi a harmadikon lakunk, de jó idő van. Éjjel-nappal nyitva mind a kettő oldalon 1-2 ablak + redőny du. egyik oldalon leeresztve, de. a másik oldalon. Dög melegben is bírtam az otthonlétet, viszont éjjel többször ki kellett mennem lelocsolni az arcom és karom, mert nem bírtam elaludni.

Zsuzsi!

Réka haja nagyon csini lett!!! Neki is milyen göndör.

Ribizli!
Nem semmi mennyit mész Veronikával. Én kb. 1,5-2 órát tudok Katával elmenni, de akkor csak babakocsikázunk, közben vásárlás. Sajnálom is szegényt, mert keveset van így kint, de vásárlás mellett még kienegedni és utána futkosni (baromira nem fogad szót, zebrán sem fogja meg a kezem stb…), főleg már játszótér nem fér bele nekem. Főleg sokszor amikor már elindulunk kell pisilni és ugye még jó hogy közel a kórház, de nem szívesen megyek oda be Katával, de a szükség nagy úr…Törlőkendő mindig van most már nálam, de az nem olyan, mint egy kézmosás, de még mindig jobb, mint a semmi. Most már nehéznek érzem néha a hasam, húz lefelé, de szerencse még mindig fürge vagyok. :wink:
Mekkora neked a bébi, voltál mostanság UH-on?

Linda!

Házatokról nem teszel képet? Kivi vagyok hogy haladtok. Emelet?
Laura jól belehúzott a fognövesztésbe :wink:

Timi!
Keresel melót egyébként? Nagyon édes Dórid. Kilókkal hogy állsz? :wink:

Tina!
Nektek nem nyúlik ki a cherokee cucc?

Én is elmennék moziba, de apa azt mondta, terhesen oda nem mehetek…:shock:

Reggel elmentünk piacra vásárolni, meg elmentem a kínaiba és nagyon örülök, mert mindent megkaptam, ami még hiányzott a kórházi csomaghoz. Vettem kettő pizsamát, 6 bugyit, egy köntöst. Mindent kimostam, holnap el is teszem a táskába. Sőt Kata új ágyába is vettem színes lepedőt, meg kell majd varrni.
Aztán hazajöttünk és csak 2órát voltam a konyhában :( (Kata anyukámnál aludt tegnap így volt időm) apa is segített, de k. sok volt. Zöldbableves, rántott patiszon, cukkini, krumpli, ubisali. Főtt kukorica volt a menü. Sok volt baromira a megpucolás, panír, kisütés, aztán a ramaty a konyhában és 2 perc alatt felfaltuk. Fini lett, de nem szeretem az ilyen bíbelődös melót, és főleg gyors vagyok és mégis elment az idő…Holnap marad a leves és egy gyors csirkepöri lesz tésztával.

Na mentem, ketten vagyunk Katával, apa elment legénybúcsúztatóra, remélem időben hazaér stb. holnap dolgoznia kell egész nap. Nem szeretem ha vasárnap is meló van, mert egybefolynak a hétköznapok meg hétvégék. Meg aztán, holnap is kettesben Katával, meg kezdődik a hét, utálom, hétfőn este is focizni megy apa, így megint este kettesben vagyunk…de remélem eljutunk a héten strandra, még ha 5-7ig is, Kata kedvéért jó lenne.

Kép
Kép
edi78
 
 


Linda! Laura a leesett kaja maradékot nem eszi ki az előkéből?
Hol vetted és mennyiért a wc-szűkítőt, érdekel.

Kata 2 napig bealudt a hintában, azóta sem...Ágyából meg jön éjjel át hozzánk. Ma kiságyban aludt el, de sírt mint állat, annyira fáradt volt. Kivettem, meséltem, közben megitta a tejet és úgy vissza. Szerencse 9 óta durmol én is megyek, csak kihasználtam enyém a gép :wink:

Edit

Kép
Kép
edi78
 
 


Sziasztok

Na végre, van itt egy kis élet :wink:

Edi: én úgy, de úúúgy megsajnáltalak, amiket írtál. Annyira visszajött most a terhesség, fú én úgy utáltam :oops: :oops: Főleg Levinél. Érdekes, Marcinál semmi bajom nem volt, még szülés előtt is úgy ugrándoztam, mint egy kis bakkecske. De Hannával és Levivel ugyanez volt, mint nálad, hogy olyan nehéz volt a hasam, na meg az állandó pisilés :roll:
Tényleg így volt, hiába mentem el 5x is pisilni, mikor a kapuhoz értem, már megint kellett..
Miért nem mehetsz terhesen moziba?? :shock:
Nekem tök jók a cherokee cuccok, nem szoktak kinyúlni sose.
Ha kihűl a lakás most, hogy kicsit hűvösebb van, próbáld ki, hogy csak éjjelre nyitod ki az ablakot. Főleg, ha hőszigeteltek a nyílászárók. Sokkal jobb úgy, mi mindig úgy csináljuk, reggel mindent becsukok, és így nem tud felmelegedni nagyon. Sajnos, délután gyerekek ronangálnak, és nyitva hagyják az ajtót, így most hamarabb felmelegedett.

Linda, édi Laura, ő is belehúzott akkor a beszédbe. Levi továbbra is katasztrófa, ahogy eszik, idegállapottól függ, hogy hogy bírom, tegnap beletömtem a tökfőzeléket a szájába, de kiköpte. Ma gombapörkölt volt, 2 falatot evett belőle (azok után, hogy nem is reggelizett semmit, csak kakaót), ezután kakaót szórtam a tésztára abból megevett 2 tányérral. Boááá. De ha nem adtam volna neki azt, akkor nem evett volna. Kérdezem: megeszed a tésztát? Azt mondja: nem. Miért? azééé. Nem vagy éhes? nem, anya. az hogy lehet? azééé. Odarakom elé a kakaós tésztát, mondom ez jó lesz? azt mondja : simom. Viszont szemezgetett ribizlit a bokorról (na azt én utálom), és este evett toászt. (rántottát). Apukám mindig azt mondja, mindegy mit eszik, ő még mindentől nő. Hát gratulálok, még szerencse, hogy szedi a folsavat, mert nála mindig ch nap van. A joghurt az egyedüli, amit szeret és egészséges.

Apa melóban, és meg pörgök, holnap megyünk a Balcsira, sütöttem rántott csirkét meg görögsalit, viszünk kaját, nem fogok 300-ért palacsintát venni. Mama is jön, ő meg hoz sütit, arra már nem volt energiám, mivel csak akkor tudtam hozzákezdeni, mikor 9-kor kicsik elaludtak. Levit is mostanában kell altatni, mióta kifordítottam az ágyát, de nem sokat, kicsit simizem a hátát, meg szuszogok lassan a fülébe, és akkor lecsukódik a szeme.

í
Na megyek, még be akartam festeni a hajam, de fél éjfélkor asszem nem fogok hozzá.

Sziasztok

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Linda, bocs, elfelejtettem válaszolni, mama itt volt, míg mi moziztunk, a fürdőpóló pedig olyan fürdőruci anyagból lévő passzentos felső, ill. Levire nem kaptam passzentost, csak 104-est, de még így is huzigálja magán, de nem érdekel, holnap abban fog fürödni.

majd készítek fotót

pusszantás

délután is ott leszünk, nem ugrasz le????

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Háj

Nem semmi a termés az eddigiekhez képest!!!

Edi,
Nekem is folyton pisilni kellett és tök nehéz volt a hasam,a végén már úgy "vittem" fogtam a kezemben....ja és a szeméremcsontom is annyira fájt,hogy mozogni is csak nehezen. Szóval minden tiszteletem...
A mozit nem értem... :shock:
Ildi,
Hát nem gyenge,hogy még éjjel főzöl stb..biztos jó lesz a balcsi irígy vagyok,de én most elcsszem az összes lóvém,vettem kávéfőzőt mert az uram nem érzi át,hogy megpukkanok kávé nélkül,így nem tudok fél évet várni egy Philips senseo-ra (merthogy azt ígérte kapok) hát most már nem kell,vettem egy kukás dryast de kávét főz és kész,plusz kellett botmixer is persze nem a moulinex amit akartam,de jó lesz ez is,le voltam pusztulva konyhagépek terén...
Igazad van a gyeddel kapcs,nem igényeltem,mert nem is mondták és én meg hülye vagyok,szóval igényelnem kell majd,hétfőn hívom a sulit.
Úgy bezsongtam koncert ügyben,hogy mennem kell még még,aug.ban fogok még menni tök jó lesz alig várom. ( a fesztiválok kimaradnak,most jött haza az uram egyről reggel,mondanom sem kell hogy úgy nézett ki mint egy iszapbírkózó,plusz a karja teletetováltva (merthogy tetkósnál is járt a héten) bizalomgerjesztő arc és még csodálkozik,hogy nem ülnek mellé a buszon :lol: :lol: :lol: :lol:

Linda,
De aranyos a bébid,tök jó látni,ahogy eszeget (ilyenkor megnyugszom,hogy nemcsak az én babalányom eszik nyócvan játékkal és mesekönyvvel...tök,jó,hogy beszédbeindulás van...Réka totál összefirkálta a falat a minap nálunk és közölte,hogy TITA szóval rajzolgat cicát és Nyunyu-t ez pedig a nyuszi....

Ma gombócleves,rántott máj,sült krumpli és koviubi volt ebédre
,hát 5 kanál leves,1 gombóc,máj szétdobálva,sült krumpli rohangálva evése volt a program délben-

Ildinek írom,hogy katasztrófa Réka is evésügyben,van,hogy zabál,van,hogy napokig bébikaja,van,hogy csipsz...nem érdekel már..
,ma a krumplit ette hát egye...csupa csalánkiütés,talán a homokozóban felevett valami kedvére való kavicsot...a fene sem tudja már nem vergődök..szerintem este is tök egészségtelen kaját fog enni,mondjuk csilis kolbászt. Hát ez van,nekem is az idegállapotomon múlik mennyire bírom elviselni ezt az evés dolgot.

lépek kávézni végre nem 3 az egyben,hanem a finom finom idegméreg...

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


találtam egy új helyet 550 a kaja,leves és második,hordani fogom megint az ételt,mert a mai ebédkészítés is katasztrófa volt,ugyanis ezek frissen finomak,nem tudtam elkészíteni előre tegnap,így hát egy csomót karatéztam Rékával,mire elkészült az ebéd,még mosogatnom kéne....

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


ÍSziasztok!

Edi
Én is nehezen viseltem a végén a terhességet, menni sem tudtam már akkora volt a hasam. Moziba nekem nem is lett volna kedvem menni, akkora ott a hangzavar, szerintem manó is meggajdult volna, de amugy persze szeretek járni, nemrég voltunk is, de terhesen nem jo, nekem legalábbis nem.
Nem tudom mi lesz itthon a helyzet, most 2 napig a Balatonon voltunk egy baráti párral. Hát mit is mondjak, jo is volt meg nem is. Jo volt fürdeni meg ilyenek, de olyan rossz volt látni a másik párt, meg a sétahalyókázáson is tele volt párokkal. Ő meg ugy viselkedett velem mint egy idegennel, nagyon rosszul esett, a sírás kerülgetett sokszor.
Nem tudom meddig bírom ezt igy még, de az is lehet azért csinálja hogy azt várja én dobjam ki, hát arra várhat ezt nem fogom megadni neki, aztán még a végén én leszek a szemét majd a rokonok szemében is.
Sajnos a képfeltöltés nem megy, de próbálok majd küldeni Tinának, ő mondta lekicsinyíti nekem.

Az evéssel már nekem is tele van a hócipőm, kínszenvedés néha, néha meg olyan ügyesen magátol is eszik.

Én sokat fogytam, hála egy kapszulának, na meg ennek a szar helyzetnek itthon, alig tudok enni. Most 57 kg vagyok, már simán rámjönnek a régi cuccok.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


sZIASZTOK!

Tudom, h már engem leírtatok, pedig itt vagyok én is :cry: Csak belehúztam a suliba és 1 vizsgám maradt szeptemberre. Így úgy néz ki, h márciusban lesz a nagy NAP! Már éppen itt az ideje.

Holnap megyünk Balcsira, majd vasárnap jövünk. Remélem az idő jó lesz.

Rólunk egy picikét: Dóri 3 napja nem cumisüvegből iszik, hanem csőrös pohárból, vettünk neki fellépőt a Wc-re(6000ft), ebben a házhozszállítás is benne van. Nagyon nem érdekli, pedig nagyon szép kis darab :lol: Pedig amikor írtam, h 1 hétig bilizet olyan boldog voltam. Most már akkor sem szól amikor kaki van. Mondjuk elkeseredve nem vagyok. Még mindig nem beszél, csak az ő kis nyelvén, de azt folyékonyan. Bár szokta ismételni a szavakat, de az sem olyan, h azt mondjam beszél Dóri.

Hettie!

Doktori? Milyen doktori? Azóta mizu van otthon? Milyen apropóból csináltál műhajat?

Santos!

Azért látom Kobold rosszaságát a szemében.(2. kép) Gyönyörű, mint mindig. Hogy alakul az ágy dolog? Kivel mentél koncertre? Akkor volt ereszd el a hajam? Amúgy azt már akartam kérdezni, h Neked a kávé használ? Mennyit iszol naponta? Én csak a 3in1-ben iszom, de azt is napi 3*szor. Apának hány tetkója van? Neked van?

Edit!

Hogy vagytok? Szóval amit múltkor beszéltünk, látod nem számít, h mekkorát mutat a gép. Azt hittem, h Dóri 4kg feletti lesz, mert az Uh-n nagynak látszott. Erre meg: 3570g, teljesen átlagos bébi lett. Nem keresek melót, mert azt szeretném ha az előző mh-re mehetnék vissza. Még nem hívtam Őket, mert félek a csalódástól, h elutasítanak. Tudod 94 óta vagyok ott. Első munkahelyem. Kilókkal úgy állok, h még mindig mehetne le rólam -5 kg, de úgy nehéz, h nem teszek ellene semmit.

Rennye!

Melyik kórházban szültél?

True!

Én is úgy tervezem, h októberben megyek dolgozni.(még nincs hova), de remélem addigra lesz. Szeptember 21 a mi hetünk amikor a beszoktatás lesz. Remélem sima ügy lesz. Itt csak 1 hét a beszoktatás. Nálatok 1 hónap? Ti is mentek Balcsira, vagy csak 1 napos kiruccanás volt?


Legyetek jók, madj jelentkezem.

Timi

Kép

Kép
hogyor timea
 
 


Timi

Nálunk a helyzet itthon:
Nem tudom mi lesz itthon a helyzet, most 2 napig a Balatonon voltunk egy baráti párral. Hát mit is mondjak, jo is volt meg nem is. Jo volt fürdeni meg ilyenek, de olyan rossz volt látni a másik párt, meg a sétahalyókázáson is tele volt párokkal. Ő meg ugy viselkedett velem mint egy idegennel, nagyon rosszul esett, a sírás kerülgetett sokszor.
Nem tudom meddig bírom ezt igy még, de az is lehet azért csinálja hogy azt várja én dobjam ki, hát arra várhat ezt nem fogom megadni neki, aztán még a végén én leszek a szemét majd a rokonok szemében is.
Ezt irtam nemrég.
Már egy szavát nem hiszem el, folyton hazudik. Abban is biztos vagyok hogy hazudott, hogy nem tőle kaptam el a fertőzést, pedig biztos vagyok benne. Remélem mást nem szedett össze ettől a kis k-tól, na meg a többitől. Mert ugye a méhnyakrákot okozó virus is igy terjed.
Beszélgetni sem lehet vele, mert ha kérdezek valamit elintézi pár aha, meg ilyenekkel, ugyhogy látszik rajta hogy leszar. Meg főleg a hogy velem beszél, tegnap anyós is megmondta neki, oszt még neki állt feljebb. :twisted: :twisted:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


sziasztok

Timi: arra figyelj, hogy ha nem is vesznek vissza melózni, Dóri 3 éves koráig nem rúghatnak ki, beszélj velük, hogy mi a helyzet, de gyes mellett NEM RÚGHATNAK KI. Ha nem tudnak munkát adni, akkor is fizetniük kell, ezt Santos írta, de így is van. Szóval próbálj velük egyezkedni.

1 hét beszoktatás bölcsibe nagyon kevés, ha lesz rá időd, akkor csináld sokkal fokozatosabban, képzeld el Dóri helyzetét, neki ez a természetes, hogy folyton veletek van, el sem tudja képzelni, miért van bölcsiben, stb. ez egy hatalmas élethelyzet változás. Én ezért akarom fokozatosan, az első 2-3 hétben még nem is altatom ott, hogy legyen ideje megszokni.

Hettie, szerintem ezeken át kell esni, azért a férjednek se lehet könnyű, ha már ilyen hülye volt, hogy beleszeretett más nőbe. Szorítok, hogy sikerüljön rendbejönni, de lehet, te leszel az nemsokára, aki azt mondja, hogy menjen a francba, ha már ilyen szemét volt veletek, és még most is neki áll feljebb ahelyett, hogy meghúzná magát.

Tegnap este itt volt egy barátnőm, ők most Szöulban laknak (Nem HOnkongban Santos, rosszul mondtam, csak kevertem a szezont a fazonnal). Itthon volt anyukájánál a kisfiával, innen mentek tovább az USA-ba, és onnan vissza Szöulba. Jó volt, eldumcsizgattunk, Marci meg tök pengén nyomta az angolt, ugyanis James nem igazán beszél magyarul.

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Timi!

Máv-ban szültem. Te?

Látom, a te kislányod is megy bölcsibe. Mi holnap tudjuk meg, mikor kezdhetünk, és detto fogalmam sincs, hova megyek vissza dolgozni. :? Az tuti, hogy szept. 17-nél előbb nem kezdhetünk, mert akkor bukom a gyed-emet.

Bocsi ismét a beirogatásért, de szeretek a babáimmal egy napon született bébiket találni.

Szívesen olvasnék arról, hogy kinek mit tud a babája ennyi idősen, mert Norbi........hát hogy is mondjam....... :oops: Levihez képest kutyafüle, de kezdem azt hinni, hogy Levi "túl jó példa" volt.

Szép estét!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok,

Timi: először úgy egy hónapja éreztem a pocaklakót. Nekem Veronikával is pont ilyen volt. Mint amikor horgászás közben a kishalak rákapnak a csalira, és az úszó fel-le mozog. Apró pici kis rángások, olyan behatárolhatatlan, de mégis.... Szóval érzékeny kis mozdulatok.... Nekem teljesen ez a "kapás" dolog ugrott be róla mindkét babával.
Rendszeresen viszont júni 22 óta mocorog, és apa is érzi (!!!!!).

Hettie: sajnálom ami párod fejében kavarog. vagyis ami köztetek most zajlik.
Én hívő vagyok, de inkább élnék remeteként ha kell, nem hiszem, hogy a temperamentumom ezt el tudná viselni, amit a férjed tesz :o
De azért neked kívánom a kitartást, és hogy sikerüljön megmentenetek ezt a házasságot!!! Szakemberhez nem tervezitek, hogy elmentek? Hátha ő még tudna segíteni?

Santos: ez a Réka baba!!!!!!!!! Nagyon aranyos. És mondanom sem kell, nekem szúrós anyai zsűri szemmel is eléggé sok Veronika-vonással rendelkezik ;) Mostani képek láttán apa is megjegyezte, hogy mennyire hasonlítanak ezek a kicsik. :lol: :lol: :lol:
Ágynak, koncertnek örülök, szupi!

Dalminha: ez tök jó!
Te melyik fórumra-topikra jársz amúgy?

Linda: ezt a minden délután Balcsizást irigyeljük ám rendesen!!!!!!!! Én is én is én is...

Edi: örülök, hogy minden rendben nálatok. Meg, hogy a babócák szobája is megvan....
Uh-ra 23-án fogok menni apával. A cukrom tutira jó lett, így azt többet nem szúrják, de diéta továbbra is javasolt.
Méhszáj rendben :) Én jól vagyok. Csak a pumpa megy fel néha túl hamar ;)
Moziba miért nem mehetsz?

Valaki kérdezte: okt 29 - okt. 30-ra vagyok kiírva (már én sem tudom melyik, de a 30-at hirdetem :P )

True: sajnos itt (panel) nem annyira jó napközben a csukott ablak. Mi legalábbis nagyon el tudjuk használni a levegőt. Persze hűvös ha az ember becsukódik, besötétít... de nálunk kell a friss levegő is. Mondjuk mi is úgy csináljuk mint Ediék, két oldalról szellőztetés míg hűs van, majd napos oldalról zárkózás...

Kaján szerintem ne görcsöljön semelyik anyuka sem! Persze tudom, könnyű mondani...
Nálunk sem mindig nagy az étvágy. Bár azért jó evőnek tartom. Egészséges dolgok mennek azért: tej, sajt, joghurt, gyümölcs... meg a menzás ebéd ;) De eltudnám nézni, hogy többet eszik...régen több volt a mennyiség... de így is jó amit bevisz. Görcsöléssel anyuka részéről pedig mindenki csak ront a helyzeten. Ha nem eszik, hát nem eszik. Majd eszik a következő kajaidőben... vagy napok múlva visszaáll... Nálunk is van/volt, hogy pár napig teljesen elutasította a hőn imádott gyümölcsjoghurtokat. Aztán visszaállt. Ilyenek a gyerekek.
Viszont mikor esznek, azt eszik, amit MI adunk nekik. A felelősség rajtunk áll, hogy mit adunk a kezükbe (santos anyuka meg a chips mindig csípi a szemem :roll: :? :wink: ).


KÉRDÉS: ki mit tesz a csemetével? Persze, hogy a szobatisztaság a téma! Ki járatja otthon pelus nélkül... mikor, miért, hogyan (bugyi, pucér...)? hogyan tervezitek, csináljátok ezeket....
Bili, szűkítő.... produkciók, taktikák és praktikák....
Mi van ha anyukának nincs kedve még ezzel bíbelődni, de Suttogó néni azt mondja már most is késő elkezdeni, de még nincs veszve semmmi?!
True: tudom....oké. Tudom, hogy te nem tartod még idevalónak.
Én most csak kérdezem, ki mit tesz otthon a csemetével (-most, hogy nyár van)?!!!!!
Please válaszoljatok ti gaz fórumkerülők!!!!!!!!
Jubi és többiek is!!!!!!!!!!!!!!!!

Kösszke, jó éjt
zi

Ui.: ez nekem nagyon régóta megvan. Mindig mutatja, mekkora lehet a pocaklakó. Csak aláírásba(vonalzófélének) nem fér be, túl hosszú.... Tehát, akit érdekel:
http://babystrology.com/tickers/baby-ti ... abycount=1
na, mentem pihh.....___

KépKép
rizibizi
 
 


sziasztok


Gyorsan írok, mert le akarok szaladni a boltba, míg a kicsik alszanak. Marci úgyis itt van.

Riz: olvasgatom a könyvet, de annyit monhatok, hogy nem tudom ki ez a suttogó néni, de sok baromságot mond. Persze vannak jó gondolatok is, de nagyon sok nagyon elrugaszkodott kijelentése van. Persze nekem nem is lenne szabad hozzászólnom ehhez a témához, hiszen én őszerinte a rettegett ad-hoc anyuka vagyok, akinél minden nap máshogy telik
:lol: :lol: Hát egy gyereknél még talán be lehet tartani, amiket ír, de többnél szerintem lehetetlen.
Szobatisztasággal kapcsolatban nekem nem az a gondom, hogy korai, én egyáltalán nem tartom célravezetőnek a "szoktatást". Úgyis akkor lesz szobatiszta, amikor megérik rá, de akkor meg szoktatás nélkül is. Az udvaron nálunk is meztelenkedés van, sokszor látta már, mikor folyik a pisi, de egyáltalán nem érdekli, szerintem nem tudja összekötni azzal az érzéssel, hogy pisilnie kell, visszatartani pláne nem. A szobában nem szeretem pelus nélkül, mert 1-2szer ráfolyt a pisi a szőnyegre, és nem lehet normálisan kitakarítani, büdös. Majd kiviszem az udvarra, és ott kipucolom.

Kaja kérdés: 3 napja van borostyánláncunk ,és azóta láss csodát: zabál a Levi. Én fel sem figyeltem rá, apja hívta fel rá a figyelmet, és tényleg :shock: Nem mondom, hogy egyáltalán nem hittem a borostyánláncban, de inkább ilyen utolsó mentsvárként vetettem be, nem beszélve arról, hogy baromi menőn néz ki vele a kiscsávóm :lol: :lol: Dobok majd képet. Chipszet én sem szoktam venni itthonra, de ha kikönyörgik, és eszik pár darabot Levi, nem csinálok belőle tragédiát, vagy csokit, ilyesmit. Legalább van valami a hasában :lol: :lol:

Szia Reni. Ha hamarabb lenne melód, igaz, hogy bukod a gyedet, viszont 8 órás mellett kaphatod a gyest, ha megigényled.
Nem egészen értem, hogy miket csinálnak a gyerekek. Hát futkos, játszik, egész szépen beszél... Szobatisztaság még sehol... Nekem is Levi a legkisebb, és a legkevesebbet beszéli. Most olvastam a nagyfiamról anno írtakat, és két évesen ilyeneket mondott, hogy "Mi folyik itt? - Ez lehetetlen" pedig ő a lányomnál később tanult meg beszélni. Levi nem áll ilyen szinten, igaz, még 3 hónap, mire betölti a 2-t. Valamelyik nap azt mondta, mikor az apja megfogta a kezét és nem eresztette el: HADBÉTÉN. Imádom, mikor így beszól valamit.

Még azt akartam nektek írni, hogy Hettie helyében nem tudhatjátok, hogy mit tennétek, mert még nem voltatok ilyen helyzetben. Ez krízishelyzet, amikor az ember egészen másképpen gondolkodik. Én már voltam ilyen helyzetben, és az első reakció nekem is az volt, ami nektek, hogy menjen a francba. De aztán az ember elkezd agyalni, és próbálkozik mindennel, szóval nagyon sokat nyom a latba a gyerek, a család, stb. Nem beszélve az anyagiakról. Nem beszélve arról, hogy belátja, hogy talán ő is hibás volt abban, hogy eddig fajult a kapcsolatuk. Na szóval nem akarom az észt osztani, csak úgy eszembe jutott, Hettinek sem lehet könnyű ezt hallani, hogy mindenki azt fújja, hogy ő nem tűrné el stb. stb...

Na mentem pápá

Elküldöm, aztán jön fotó

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Kép Kép Kép

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok,

True: néztem neked A suttogó mindent megold kötetet is, de ez nincs fent :( pedig ebben ír inkább a nagyobbakról....
Sejtettem, hogy neked nem fog annyira tetszeni. Embere válogatja.
Nekem anno nagyon megtetszett. Nem mondom, hogy mindent e könyv szerint teszek, vagy kell tennem, de nagyon sok jó tanács van benne. És nagyon hasonlít az én hozzáállásomhoz.... Szóval nekem jó, másnak meg csak ajánlani tudom ;)

Persze, néha kaphatnak szerintem is ezt-azt a lurkók, ami nem kajának minősül :D De nálunk útközben a paradicsom, a szilva is nagyon menő. Vagy tegnap is csomagoltam sajtot otthonról, és a fagyis előtt azt nyomtam a kezébe. Nagyon finom a müzliszeletek közül a tökmagos (!!!), és sütit is szoktam adni neki, de azt inkább akkor, mikor megebédelt, és utána.
Én a földkerekség főmakacssága vagyok, szóval nálam a könyörgés-hiszti nem hat :P

Nagyon örülök, hogy bevált a borostyánlánc! És Levi így is nagyon ügyes, ahogy beszél. Nemhiába, gondolom ilyen családban :D:D:D volt mit örökölniük a gyerkőcöknek az anyjuktól. Kommunikáció a tetőfokon! :P

Hettivel kapcsolatban pedig bizti igazad van. És remélem még megtudják menteni a kapcsolatukat.


Kiegyensúlyozott kismama mostanában minden nap, 11 óra után, mikor a kicsi megebédelt, és előadja, a nemmosokkezetésfogatsemarcot... hanemvergődökinkábbaföldönésadjálmárcumit!!!!(mert fáradt és dacolni KELL!)Na arra jól bepipulok. Gonosz módon bedurvulva jól megtörlöm az arcát, majd a cumibetétel utáni csöndet kihasználva én ordítozom, hogy mekkora szemétség ez...és micsoda kitolás velem.... meg mit képzel magáról meg rólam, hogy mindig így viselkedik.... Ez a nap fénypontja mikor a fáradt csajszi kiidegeli az elmés anyját :o A hozzáállásomon kellene változtatnom :oops: :oops: :oops: Amúgy jól vagyok ;) a szám sem habzik ;)

Ma hatalmasat játszótereztünk... Klassz volt, árnyékos jó helyen. Annyira árnyékos, hogy mikor mentünk hazafelé, már egyenesen örültem az utca napos oldalának:P

Na mindenkinek szép napot!

KépKép
rizibizi
 
 


Sziasztok!

SZERETNÉK ELOSZLATNI EGY SZEMET CSÍPŐ :lol: FÉLREÉRTÉST:
Egyszem leányom nem falja a chipset nap mint nap,(csak chips gyűjtőnév alá vontam a kölesgolyót,kukit,puffasztott izékat és az egyéb ilyen rágcsálnivalót ami így utólag valóban hiba volt,hiszen félreérthető. Az egyetlen,amit chipsnek neveznék,az a lidl-ben kapható circuss nevű puffaszott izé,de az sem a klasszikus chips,viszont gyermek imádja...a rendes chips nem is ízlik neki,ellenben anyuka megzabál belőle soksoksok zacskóval néha.)


Wc téma:
Van itt minden kéremszépen. Kis bugyiban szaladgálás,melegebb napokon és összevissza pisilése a lakásnak,amit én nem bírok elviselni,így egy idő után visszakapja a pelenkát és moshatom a szőnyeget,domestossal a padlót stb...merthogy szól a drága gyermek,de csak utólag,megmutatván a helyszínt,ahová éppen sikerült a pisi stb...

Van olyan kis hogy mondja hogy tata tata tata de mire rájövök,hogy bekakált,addigra már lepényszerűen szétterült a produktum a szőnyegen (ezt szintén nem bírom )

Kedvenc pisilős baba ráültetése a wc-re ezek után a többi baba wc-be hajigálása,(majd lehipózása.)

Anyuka ül a wc-n,míg gyereke leteker nyolcvan méter wc papírt és az ölébe nyomkodja,vagy,előkotor 2-3 pelenkát,hogy azt én márpedig vegyem fel,ha nem teszem- merthogy ugye nem teszem- akkor őrült sivalkodásban tör ki,és fetreng a földön...

Pelenka wc-be dobálása,mivelhogy kaka mindig wc-be kerül és Réka húzza le örömmel.

Van tiszta pelenka elővétel és ráfekvés,sőt ön-popsikrémezés,de akkor a fal is olyan persze.

Tervezett wc szűkítő vásárlása,de már ült a gyermek a wc-n kb heti 3-4 alkalommal,mivel semmi produktum nem történt,nem is erőlködtünk tovább. Néha jön,hogy ő oda akar ülni,akkor odaül és ennyi.

Idegileg nem bírok többet,bilizni én nem akarok vele,ott a klotyó,ha kell. Gondolom a bölcsiben majd biliztetik...meg a mamáknál is. Addig is, én a wc-t fogom előnyben részesíteni.

Hiszti:
Nagyon durva. Fetrengéses,hányásos,őrjöngéses,de valahogy mindig vége szakad,most éppen bírom...hullámvölgyeim vannak. Most a kuplerájt nem bírom elviselni,a maszatos bútort és a zsírkrétás falat,de van,hogy ez érdekel a legkevésbé és a hiszti őrjít meg.Naponta változhat.

Tényleg hasonlítanak V és R tényleg. Szerintem is,bár friss képet szeretnék látni Veronikáról...

Kaja:
Most épp nemannyirajóleszem van,de már nem erőlködöm akkor a rendes kaját ne egye.
Ma evett egy fél tányér tarhonyáshúst gyerektányérnyi,meg egy fruttapura pépet az kb 100 ml,szerintem az elég ebédre,szóval közepes,ivott még egy dl tápit alvás előtt (nincs viszonyítási alapom...szerintetek ez normális mennyiség???

Timi,
Apa jobb karja tele van tetoválva (szerintem a bal is tele lesz hamarosan...szóval pulóver.) anyuka a jobb veséjén hord egy koronás szívet,eljegyzési ajándék volt,egyforma az urammal,neki a karján van egy. Lesz még szerintem tetkóm,de olyan helyen,ahol nem feltűnő,mivel nem gondolom,hogy jónéven venné a főnököm... :lol:
Koncertre régi taníványokkal mentem velük fogok menni aug.ban is,tök jó volt (a tenyerükön hordoznak persze :lol: :lol: :lol: ) szóval csípem őket na.
3 kávé fogy el egy nap 2 idegméreg,erős presszókávé,a kedvencem a segafredó,vagy a café pele,de mivel az drága így ritkábban veszek,omniát szoktam vagy zöld "csibót"...és egy három az egyben kávé. Ha csak azt innék szerintem végem lenne.
Voltam allergia gyógyszerért és megmérte a doki a vérnyomásom (110/70) 3 kávé után...hát mondom én hogy nem hat.)

Ildi,
Kiderült,hogy nem igényeltem még a gyes-t holnap megyek,meg a csp-t is kell...szóval egyelőre itt tart a dolog,de már rendes pénzt fogok kapni a jövő hónapban.
Holnap suliba megyek,ma meg fordítani kéne,mert én állat elvállaltam egy baromi nagy anyagot,ingyen,szívességet teszek egy barátnőmnek,persze szívesen teszem,de nem láttam át,hogy ennyi a meló vele,tegnap 15.00 ig le kellett adni egy részét,hát mit mondjak elég durva...Most is azt kéne írnom :lol: :lol: :lol:
Nagyon állat a nyaklánc.Most felhergeltem magam,lehet rendelek én is...
Na megyek gépelek...

puszika

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Riz!

Nálunk már harmadik hete nincs pellus napközben. A bili nem hozta lázba a kiscsajt, wc szűkítőt használunk. EGyik napról a másikra történt. A nagy melegben kidörzsölte a hátát a pellus, ezért bugyiban volt itthon is és a kertben is. Egyszer csak szólt, hogy kaka (ez nála a kaka és a pisi neve is). Ráültettük a wc-re és belecsorgatta. Nagyon megdícsértük, megtapsoltuk, megünnepeltük, azóta a kaka és a pisi is a wc-ben landol. Alváshoz még használunk pellust, viszont a múlt héten néhány napot nyaraltunk, ott sem volt baleset, vittük a szűkítőt, ugyanúgy szólt, mint itthon. Még visszatartani is képes. Ezt onnan tudom, hogy ha a kertben szól, visszatartja, amíg beérünk a fürdőszobába.
Szerintem a pucérkodásnál jobb megoldás a bugyi. Higiénikusabb is, és nagyon cuki kis fokhagyma fenekük van benne :D

Biztosan emlékeztek rá, Jazi nem arról híres, hogy időben - már ha van olyan, hogy időben - kezdi el a dolgokat. A járással és a beszéddel is így volt, de aztán hirtelen nagyon belehúzott. Egyik napról a másikra elhagyta a pellust, megtanult pohárból inni és nagyon sok új szót használ. Végre!! Így azért egyszerűbb kommunikálni...

Örülök, hogy mindenki jól van és szépen nőnek a gyerkőcök. Hetti helyzetét nagyon sajnálom, inkább nem adok tanácsot, úgyis csak "elméleti" lenne. Azért szurkolok, hogy sikerüljön rendbehozni a dolgokat.

Nekem sajnos általában csak olvasásra marad időm, most is a dogámat kellene írnom, csak Riznek gyorsan válaszoltam.

Puszi mindenkinek!!
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


:D:D:D:D Santos, azé nem mindegy ám :)
Én megkönnyebbültem, hogy nem az a chips nálatok a csipsz, ami másnál...szóval érted :D
Mert az tele van mindenféle .....Szóval ez tök jó ;)Így már nem fogja csípni a szemem!!!!! :D:D:D

Válaszotokat előre is köszönöm, meg utólag is!
Pont ilyen válaszokra vágytam! Vagyis, ezekre voltam kíváncsi! :P
És Jubinak külön nagyondenagyon örülök. És hajrá dolgozat!

Titeket nem zavar, mikor betöltitek az oldalt, ami elég lassan történik néha, hogy ott fönt az a sok kép (bogyra) még plusz lassítja. Mert egyesek ekkora reklámfelületnek néznek minket?
Tudom, szót sem érdemel.... de néha olyan lassan jön be ez a babanet, és akkor még azokat a ruhákat kell állandóan bámulnom, valamelyik baba helyet... :o :o :o
Ja, majd rakok én is képet. Tegnap este is szivárványt fényképeztünk - én már csak volna, mert az aksi állandóan rossz :(

Várom a többi anyuka hsz-ait is!
zi- aki szereti a chipset, de nem sűrűn él vele ;) :twisted: :twisted:

KépKép
rizibizi
 
 


Én itt,apa koncerten,pedig én is mentem volna...megegyeztünk,hogy most kettőt ő megy,azután egyet én. De tudom,hogy három is lesz az a kettő,szóval értitek...

Tulajdonképpen csak ennnyit akartam: LINDA HOOOOL VAGY????

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Santos: nincs senki aki tudna vigyázni kicsi csemetére, míg ti KETTESBEN elmennétek koncertre-ilyesmi?
Család közelsége híján esetleg barát, vagy egy tanítvány, aki kis összegért kussban van, míg szülők haza nem fetrengőznek? :?
Tudom, nem egyszerű az ilyesmi. De annyi ismerősöd (tanítvány is) lehet ;) :)

Ma először levittük csemetét strandra, ide a Dunából folyó kis városi folyónkba. Teljes idegenkedésünket e koszos víztől lassan megtörte a csemete teljes mértékű vízimádata, és a Balaton messzesége. (tengerélményünk óta még rondább az a víz, aminek nem látszik az alja :D )
Előtte kikértem védőnő véleményét....
Én szedtem már itt össze egyszer régebben egy jó kis kötőhártya gyulladást. Azóta gondolom nem javult a vízminőség.... De védőnő is azt mondta valószínű nem lesz semmi gond, de meg kell próbálni (ha akarjuk. Mert minden ránk van bízva).
Nos, Veronika teljesen odavolt. Szerelem első pancsolásra.
Holnap sörözünk apával, de pénteken lehet megint lesz ismétlés :D Addig kiderül, összeszedett-e valamit.... (remélem nem).

Jó éjt---zi

KépKép
rizibizi
 
 


Sziasztok

Felpezsdültetek, mint az időjárás.
Zi, most olvasgatom a Suttogókat (napközben nincs rá időm) HOlnap ki fogom próbálni azt, amit a verekedésre tanácsol, ugyanis Levi mostanában rákapott. Sajnos, nem használ neki sem a szép szó, mondjuk ha mérgesen visszacsapok neki, akkor abbahagyja, és elvonul panaszkodni (ha apa nincs, akkor Marcinak :lol: :lol::!: ) de ez elveimmel ellentétes, hiszen hogyan tanulja meg, hogy nem szabad, ha én is ezt teszem. Ráadásul másnap újra kezdi. Szóval kipróbálom, hogy kivonom a forgalomból. Azért sok használható dolog van benne, kérdés, hogy az adott pillanatban eszembe jut-e????

Szerintem mindenféle strandon össze lehet szedni mindenfélét, hiszen ahol több ember van... Dehát ez van, strandolni márpedig muszáj :) Én - ha el nem felejtem - hazajövetelkor befújok a szájukba Tantum-ot.

Felrakom a Balcsis képeket, mert van 1-2 gyöngyszem :lol: :lol: Aztán elvonulok aludni.

Kép Kép Kép

Ildi
Kép
Kép
Kép
true
 
 


Sziasztok!

True
Igaz amiket irtál, ilyen esetben az ember máshogy gondolkozik, de ha higgadtan elgondolja a dolgokat, akkor megpróbálja az ember itt tartani a férjét, ha még szereti. Mert ha elkergeti azzal az a kxrva győz, és neki szabad az útja. Igy meg csak benne van hogy mégis hozzám jár haza. Habár mostmár kezd elegem lenni ebből nagyo, ugyanis megint együtt vannak 1 hete, és még csak nem is közölte velem. Nem jött haza mult éjszaka sem, én meg nem tudtam mi van.
Ez a helyzet már nagyon megalázó, én mossak rá stb, a nőhöz meg odajár. AKkor mosson ő rá..... Nem tudom meddig birom már ezt igy, de nem sokáig. Azt mondta ő még élvezni akarja az életet. Hát én is. Ugyhogy ha engem választ ha nem én biztos nem adom fel a szakmámat egy ilyen ember miatt, vagy velem jön oda ahol kapok munkát, vagy nem. Mert azt is tervezem kimegyek Egyiptomba, mindig is ott ajkartam élni, meg dolgozni, és nem fogom egy ilyen ember miatt feladni.
Azt sem vette figyelembe mikor lefeküdt az első Kxrvával hogy elkaphat valamit, utána jön haza én meg terhesen vagyok itthon . Ha elkapok valamit akkor a gyereknek annyi lett volna, de ez sem érdekli. Azt mondja tegnap hogy akkor még szeretett, előtte meg azt hogy nem is szeretett már akkor sem. Össze-vissza hazudik, m ár maga sem tudja mikor mit mond. :twisted:

Riz
Igen én is temperamentumos vagyok, de most ésszel kell gondolkozni nem a szívünkkel, pedig de jó lenne.... Legelső lenne hogy ellátom a baját a nőnek meg neki is.
Amugy a férjem is állítólag vallásos, ezért nem is értem hogy aljasodhatott le idáig.

Arti sajna még mindig köhög mehetünk megint a dokihoz. Én már tüdőgyulladásra gyanakszok. Nekem is volt és ugy hogy észre sem vették.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Helló

Ma voltunk a melóhelyemen gyest igényelni,gyermek rajzolt,futkározott és képzeld Ildi Ő is verekszik,tegnap volt az első igazán rossz élményem a játszótéren,gyerek mint a dömper lökte fel a kisebbeket és csapkodott,dúlt fúlt. Csak lestem. Eddig tutira nem csinált ilyet,rácsaptam én is,vissza is adta :lol: olvasom a Suttogót ezügyben,most tutira nem megyek arra a játszótérre.

Hettie!
Nagyon durva dolgok ezek,mivel még nem éltem át ilyet,valóban nem tudnék mit tenni a helyedben,még így is nagyon erős csajszinak tartalak,de úgy látom,érzem,hogy napról napra kétségbeesettebb vagy és nem pozitív irányba változik a helyzet...Mi a szakmád? Egyiptom? fűű jó tervnek tűnik...,csak nem régészként dolgoztál eddig?
Arti nem allergiás? Nekem most nagyon sokszor van köhögőrohamom,a doki szerint ettől...persze nyilván nem függ össze a kettő,csak egy ötlet...

Zi!
Tanítványra neeeeem soha nem bíznám -még a táskámat sem :lol: :lol: :lol: na jó azért nem elvetemültek,de fiúk mind és esetlenek is legalább is a többség...az egyikőjüknek bébiszitter a barátnője,ha még megvan,na őrá talán.
Van egy ismerős csajszi,a múltkor nála volt Réka ,amíg intézkedtem az orvosnál,de éjjelre nem hagynám ott és sajna a koncertek mindig este vannak,mármint azok,amik engem érdekelnek.A zene jellegéből fakadóan kizárt,hogy Rékát ilyen helyre elvigyek,szóval még nemnemnem.
Anyukám jön majd a hétvégén,lehet kilengek majd megint,ugyanis nem lesz itthon az uram ismét koncert,de most ők játszanak.
Az,hogy együtt eljussunk egyelőre csak akkor,ha anyukám ráér,ő pedig tartalékolta a szabiját a bölcsi beszoktatásra,akkor jön segíteni nekem egy vagy két hétre.

Na léptem,pusz

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Helló

Itt vagyok :oops: de nekem mostanában nagyon sok minden összejött,rengeteg maszek meló,s még az itthoni dolgok is,ma kerti buli a haverokkal meg a sogórral aki nemrág jöt haza Anliából( ott melózik egy évig még)tegnap is bealudtam a Hősökön,ma is már előbb akartam írni,de Lau felébredt,most talán el van egy pár percig,de nem sokáig,egy centire nem szakad le tőlem,borzasztó ragaszkodó...
Hamar ami eszembe jut,s majd még vissza kell olvasnaom:
Laura is kakkantott már egyett a wc-be,napközben pelusban jön megy,egyszer volt rajta bugyi de ő még nem szól hogy kell ,csak vigyorog mikor kérdezem,meg mondja hogy nem nem nem...Délutáni alvás után mindig ráültetem a wc-szűkítős wc-re,s a minap akkor sikerült éppen,tegnap meg egy pár csepp pisi is,én is megdicsértem,de ez még csak a kezdet,nem eröltetem,egyenlőre csak délután ücsörgünk,ha tudom hogy érdemes és nem volt még kaka.
Enni eszik rendesen,csak a gyümik nem mennek,víz literszám szerencsére :lol:
Tesómék is itt vannak Pestről,gánce hétvégén,megyek a virágboltba megint,szombaton talizok Timiékkel adacsonyba....
jövök még de Laura odacsípte az újját

Linda

Ildi jók a Balcsis képek,látom a fürcsis polót :wink:

Kép

Kép
czmelinda
 
 


Santos
Igen, egyre rosszabb a helyzet, de ő még mindig nem tudja mit akar. Ma sem alszik itthon....
Artit vihetem a kórházba reggel mellkasröntgenre, a doki azt irta a papirra hogy bronhitis. Remélem nem az, mert az nagyon rossz dolog. Igen, régésztechnikus a szakmám meg antropológus. A szomszéd is arab, és neki vannak ismerősei, hátha valami összejönne, csak Artinak nem tudom milyen lenne. A meleg, meg betegségek, de előbb utóbb kimegyünk, vagyis szeretnék.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie!

Nyugtatólag írom- már ha lehet ilyet,hogy a hörghurut 2 hét alatt meggyógyul antibióval (Réka 2 hónaposan kapta,rossz volt,de legalább megvan az oka.)Nekem asztmám volt,de már tünetmentes 5 éve,ill a terhesség alatt jött elő egy roham. Szerintem hamar hozzászokna Arti az időjáráshoz,2 ismerősöm is van,akik Tunéziában "voltak gyerekek" szóval ott dolgoztak a szüleik és ők ott jártak suliba.

Megyek teregetni. azután meg fordítok,asszem túlvállaltam magam.

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Báá nem szeretek oldalt kezdeni....

Zsuzs

Kép

Kép
santos
 
 


Sziasztok!

Anya elvitte Katát, elkísértem őket egy darabon, benéztem a turiba. Vadi új prince oliver 56-os bodit vettem meg 590-ért cimkés plüss rugit. 56-os bodink ez az egy lesz, többi, mint 62-es, de anno Kata is 2-3x ha felvette az 56-ost.
Sokat voltam a nagy melegben kint, de jól éreztem magam. Elmentem megnézni a hasszorítós bugyit egy bababoltba, de nem vettem egyelőre...Meg vettem barackot, sbarackot, kukoricát, kicsit cipekedtem. Most megy már a mosógép, mosogatógép, aztán megyek kicsit tévézni meg kötni. Konyha takarítás meg még egy adag mosás vár. Este pizzát rendelünk, tévézünk, kettesben leszünk. Gyuri mostanság, vagyis a héten is 7után esett haza, marha sokat voltunk együtt... :(
Kata mamánál van, jó ott neki, ott a kert, tud pancsizni stb. Retro játékokat nyomatja. :D :D

Tényleg linkelek egy oldalt, ma mutatta apa, innen fogok Katának wader meg playmobil játékot rendelni. Ez a wader lengyel, sztem jó minőség és nem drága. A kétszintes babaházat mképpen szeretném neki szülinapjára. Meg a régi játékokat már unja, nem csodálom, kell vmi készségfejlesztő, füzögetős, puzzles játék. Jön a szülinapja meg a Dávidka miatt is szeretnénk neki venni.
http://toystore.hu/shop/index.php?kezd= ... 281c93&m=m

True! Nem kell sajnálni :wink: most jól vagyok, ha tolom a babakocsit, akkor rosszabb a pocimnak. Kedden egyfolytában keményedett du. amikor olyan szar borongós volt az idő.
Kérdezték, hogy egy baba van a hasamban? Meg huuu még 1,5hónap és ekkora a hasam...meg milyen csúcsos stb. A legjobb a bababoltban a nő volt, amikor kérdezte mennyi van vissza, láttam az arcán addig nem húzod ki, még lehet vmi megjegyzést is tett, nem tudom. :lol: 112cm a haskörfogatom, Katával 111cm-rel mentem asszem szülni :D Ez van. Nem is tudom mikor van a legközelebbi UH, asszem 37-38 hetesen, baromi messze van, kivi lennék most mekkora a bébi, 2 hete mérték kb. 1900g-ra.

Na befejezem, mert sokat írtam, de csak magunkról :oops:
Múlt heti és egy mai kép: (sárga felsőben nagyobbnak tűnik)

Kép
Kép

Edit

Kép
Kép
edi78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?