Új privát üzeneted érkezett!

Ezek a pasik...
Hát szegényke. Majd csak lenyugszik.
picimami
 
 


Miért is?
encike 2
 
 


Encike

sajnálom! :cry:
én sem hiszem hogy minden napjólenne :wink: ki tudja
én annó olyan praktikákat vetettembe,hogy a fenekem alá párna aztán eksön után reggelig fel sem keltem,a lábamafalnak támasztva gyertyáztam.meg ilyen okosságok. deki tudja ezek használtak e?
sok túrót ettem megszedtem avitaminokat.mégis fél év alatt jött össze az első baba :cry:
de aztán a másikkettő :roll: :roll: .........

Kép Kép Kép
asiye
 
 

 
 

Mi történ vele?
picimami
 
 


encike sajnálom a pirit. de tényleg annyira egyszerre jött meg nektek :):):):)

én még nem tudom hogy mi van majd két hét múlva hiszen most volt csak pé-m jól elkaptuk apával remélem sikerül

nika70
Salgótarján
 
 


Most ez a hónap nekem is pihenő.
Kicsit magammal foglalkozom újra.
és újból akarok tornára is járni.

Jönni menni, pörögni.
Lehet az volt a baj, hogy pihentem, és vitaminokkal bombáztam magam.
És csak vártam sikerüljön a bébi
picimami
 
 


Én is párnáztam.
Gyertya, láb a falon..
Vitaminok.
Igaz nekem ez a második hónap, védekezés nélkül.
És csak most néztem pé-t, és hőt is.


Mónika!

Neked sikerülnie kell.


Megy a drukkk +++++++++++++++++
picimami
 
 


Párom, nyugtat. Ne akarjam már ennyire görcsösen.
Ő is nagyon akarja már.
És szerinte jönni fog hamarosan. :P
picimami
 
 


Gabi!
Mi történt az első terhességeddel?
picimami
 
 


Ja nem tudjátok, azt hittem hogy irtam. 96-ban novemberében 42-hétre, indítással szültem (szegénykém nem nagyon akarozott kijönni, jobb volt bent neki :lol: ) Reggel hattól sűrű fájások közepette délután 3 körül lett meg. (olyan fájásaim voltak, hogy egy percse sem enyhültek :cry: ) én már nagyon kivoltam bukva, erőm semmi :cry: közölték hogy a gyerek feje beszorult pedig már látták, illetve tapintották, igy vákummal szedték ki. De sajna kb. 10 percig nem kapott oxigént és az méreteimhez képest nagy volt (3.800 gram) :cry: Az egyik doki azt mondta, hogy császárhoz már késő volt és nem gondolták, hogy ekkora bébi :cry:
Sajna nagyon nem emlékszem rá, mert rögtön elviték a klinikára őt :cry: egy hétig tartották életbe gépek segítségével de aztán szegénykém nem birta tovább :cry: (A klinikai gyermekorvos megmondta a férjemnek, hogy "örüljünk" ha nem éli túl mert annyira fogyatékos lett volna, hogy soha nem vihettük volna haza, tehát valahogy igy jobb mindenkinek, főleg neki :oops:
De ebbe még az volt a gáz, hogy a férjem szülinapja előtt szültem egy nappal és ő azóta nem ünnepli a szülinapját, a mai napig nem tudta feldolgozni, hogy elvesztettük. És ezek után most mégegyet elvesztettünk hát ezt is elég nehezen dolgozuk fel :cry: JA ÉS MINDKÉT GYERKÖC FIÚ VOLT :cry: :oops:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi!

Ez borzasztó!
Nagyon sajnálom.
Ez nehéz lehetett nektek. És párodat ezek szerint mélyen érintette.

Akkor most hajrá.
Sikerülnie kell neked, egy egészséges kisfiúnak.

Puszi neked
picimami
 
 


Picimami,
köszi, a férjem ingen érzékeny minden téren, főleg lelkiekben csak nem mutatja ki.
Őszintén én már inkább kislányba gondolkodom mert remélhetőleg neki semmi baja nem lenne, lehet hogy nálunk a fiúk nem jönnek össze.

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi!

Értem. Minden rendben lesz. Nagyon megérdemled. És szorítok érted.

Én is kislányra vágyom.

De fiúnak is nagyon örülök.

Mindegy, csak szeretném már, ha jönne.
És vigyázhatnék rá...
És tolhatnám a nagy pocakom magam előtt. :oops: :D
picimami
 
 


Igen az csodálatos érzés amikor már mozog meg az egész terhesség :lol: :lol: :lol: bár a vége már egy kicsit nehéz és nyügi de megéri a minden rendben :lol: :lol: és nagyon vágyom már rá :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi!
Hogy döntöttél.
Vársz még?
Vagy, most piri után, próbálkoztok?
picimami
 
 


Hát én már nem várok, PRÓBÁLKOZUNK :lol: :lol: ugyis a pé-m (már megnéztem) júl. 27-31-ig van esélyünk a lányra, tehát az már úgyis augusztus majdnem, te hogy gondolod :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Igazad van!
Jól teszed. Én is próbálkoznék már.

Én is megnéztem mindent. Jónásom 18-án lesz.
Pé-m 21-25 között.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/1 ... 61600_.png

Ja, mégis mértem hőt. :oops: :oops:
picimami
 
 


Cat!

Segíts nekem a fertillyfriendsnél...
Lécci Lécci :oops: :oops:
picimami
 
 


Az ember egy pár órát a gyerekével és a háztartással foglalkozik, aztán olvashat oldalakat... :D

Asiye!

Szerintem is úgy néz ki Beni, mint egy leukémiás kisgyerek. :D De csak pár nap, aztán megnő. És mi úgyis tudjuk, hogy egészséges.

Nagyon szereti ilyenkor simogatni a fejét. Simizi és mondja, hogy szúr. :)

Ahogy néztem a képeket, minden fiúnak jól áll ez a rövid haj.

Én a lányomnak hosszú loknis hajat szeretnék, és hogy alapból erős legyen, ne kelljen levágni neki kicsire.
Vendég
 


Picimami!

Itt vagyok.
Mit segítsek?
Vendég
 


Picimami, akkor ha összejön majdnem egyidős kismamik leszünk, hurrá, hurrá :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Hát, jó lenne mostantól oda rögzítenem.
és a regisztációnál stb.. elakadok.
picimami
 
 


Gabi!

Hamarosan a kezedben tarthatod az egészséges babádat!
Csak erre gondolj! Az mindegy, hogy fiú vagy lány lesz. A lényeg az egészség!
Vendég
 


Jó lenne Gabi!

Szép lenne, ha itt most sorban mindenkinek sikerülne.

Cat-nek!
Zsuzskának!
Neked!!
Nikának! :wink:
Nekem :wink:
Encikének.
Andy-nak

És aug elején, jönnénk a sok +++++++++++++ teszttel. :P :P :P
picimami
 
 


Válaszd ki:
New User:
Register Now For Free
Vendég
 


Hogyan kell kitenni, hogy ti is láthassátok...
Stb...
picimami
 
 


Encike, bejelöltelek az iwiw-en, nagyon helyesek a gyerköceid.

Kép
Kép
minimano74
 
 


Válassz egy felhasználónevet (Choose a nickname:)
Add meg az e-mail címed (Your E-Mail Address:)
Válaszd ki honnan hallottál róluk: Friends (barátoktól)
Vendég
 


Hm... nekem ez nem szimpi..
picimami
 
 


Igen. Sikerült.
Benn vagyok.
Csak sajna nem engedi menteni a hőmet. :oops:
picimami
 
 


Várj egy kicsit!

Kiléptem, és most nem tudom mi volt a felhasználónevem. :oops: keresem, utána segítek.
Vendég
 


Ok.
Nem megy ez nekem.
valahogy idegesség tesz ez az oldal.

Kimegyek kicsit levegőzni
picimami
 
 


Encike!

Arra gondolj, hogy piri csak elköszönni jött Tőled, mert most jó pár hónapig nem találkoztok! :D

A nyaralás a legjobb idő egy kisbabának, hogy beköltözzön a pocakodba.
Vendég
 


Asiye!

Hallottátok, hogy fegyveres támadás érte az iszambuli amerikai konzulátust? Állítólag négyen meghaltak és többen megsebesültek a lövöldözében.
Ott ennyire nem szeretik az amerikaiakat?
Vendég
 


Vagyok Cat!

De hagyjuk.. Nem lényeg.
Majd ha egyszer lesz hozzá türelmem.
picimami
 
 


Picimami!

Megpróbálom Benit elaltatni, aztán jövök vissza és kitalálok valamit Neked.
Nekem jobban tetszik a Fertilityfriend mint a Ciklus. Bár a ciklus előnye, hogy magyar.

Sietek vissza.
Vendég
 


Nika!

Bocs, hogy visszahozom ezt a témát (a tesódékét), de miután elolvastam a történetet, nem tudom szó nélkül hagyni!
Szóval akkor amikor annó nekünk a másik topikba K. azt írta, hogy két szék közül a padlóra esett, akkor azt akata ezzel mondani, hogy elhagyta a te tesódat a "gyerek apjáért", aztán annak az illetőnek sem kellett?? Így mardat egyedül?? És ki ez a G., akivel a képeken látni? Ő lenne Ádi apukája?? csináltatok, vagyis a tesódék apaságit? Bocs ha túl tolakodó lettem volna!!!

Picimami!
Mindenképp a fertility-re szeretnéd feltenni a hődet?? A www.ciklus.hu-n vezetem én is és nagyon jó. Ez magyar nyelvű és ugyan úgy be tudod rakni az aláírásodba, hogy megjelenjen minden egyes irományod után! Na?

Catherine!

[quote]S írta:zerintem is úgy néz ki Beni, mint egy leukémiás kisgyerek. De csak pár nap, aztán megnő. És mi úgyis tudjuk, hogy egészséges.


Ezt miért írtad?? Lemaradtam valamiről????

Kép
oriandy
 
 


Cat!
Rendben várlak vissza.

Puszi

Andy!

Ott vezetem, a ciklus-on. És az tetszik nagyon.

Csak késéssel jelöli be az ovut..
picimami
 
 


Andy!
És meggyőztél.
Jó nekem az. Azt már ismerem.

8) :wink:
picimami
 
 


Andy!

Te is elmeséled, hogy Danival mennyi idő alatt sikerült teherbe esned?

Ha nem vagyok tolakodó :!: :!: :?:
picimami
 
 


Andy!

Asiye írta, hogy nem meri Hamzának teljesen kopaszra vágni a haját, mert amikor egyszer megtették, akkor azt hitték róla, hogy beteg...

És néha tényleg úgy néznek ki teljesen kopaszon. Beni is. :D
Vendég
 


Picimami!
Dehogy vagy tolakodó!!!
Dani nekünk a 2. hónapban már a pocakban volt, de van bővel előzménye, lehet hogy már egyszer leírtam, de szívesen teszem megint! :wink: :lol:
Szóval:

Volt egy 7 éves kapcsolatom, ahol terveztük a babát, de nem jött össze (az akkori párom ismert betegsége miatt). Így jutottunk el Pestre a Kaáli intézetbe. Mivel nálunk adott volt a probléma, nem is „vacakoltunk” inszeminációval, hanem rögtön a lombik programba ugrottunk fejest.
Az első programon 3 petesejtem lett, de csak 2 termékenyült meg így azt a kettőt ültették vissza. Sajnos belázasodtam és nem maradtak meg. A másodiknál jobban megstimuláltak, így akkor 7 embriónk lett, viszont felvizesedtem és abban a hónapban már nem lehetett visszaültetni egyet sem. Lefagyasztották őket. Amikor mentünk volna a következő hónapban, elkezdték kiolvasztani őket és egy sem élte túl. A harmadikra el sem jutottunk, mert a párom megelégelte a dolgokat és lelépett 7 év együttlét és ennyi kínlódás után!
Sajnos itt még nem ért véget a történet, mert bár megismertem életem párját mindösszesen 4 hónap szingliség után, de az év végén kezdődtek a problémák.
A lombikon sikerült ugye túlstimulálni, így lett egy ciszta a bal petefészkemben. Ezt Pesten le is szívták, altatás és érzéstelenítés nélkül, úgy hogy 5-en lefogtak, a doktornő meg egy tűvel átszúrt a hüvely falán bele a petefészekbe és a cisztába. na, mindegy, ezt túléltem, de mint írtam év végén jöttek a gondok. Késett a mensim, hát elmentem a dokihoz. Megállapította, hogy van egy csokicsisztám. Ez az endometriózis, vagyis a méh nyálkahártya rendellenes helyen van megtapadva és ott ugyan úgy mint a rendes helyén, havonta vérzik, Tehát az a ciszta tele volt vérrel. Ezt leszívták, de hát újra telítődött. Ezután irányítottak fel Pestre az I. Női Klinikára. ott kezeltek fél évig. Minden hónapban jártam fel injekciózásra, hogy ne jöjjön meg a mensim. Amikor a kezelésnek vége lett, jött a műtét. Rendes volta a dokim, mindent meg tudtam vele beszélni! De most képzeljétek bele magatokat a helyzetembe: úgy aludtam el a műtőben, hogy lehet hogy 1 petefészkem lesz csak (mindez ugye családalapítás elött). Rémálom volt. De minden szuperul ment és sikerült csak a cisztát kivenni. Na ekkor azt mondta a doki, hogy 1 hónapot várnunk kell a babatervezéssel, utána viszont mindent bele, nehogy kiújuljon! Bele is húztunk, mert Dani már a második hónapban velünk volt!

Kép
oriandy
 
 


ÁHÁ!
Értem már Cat!! :wink:

Kép
oriandy
 
 


Köszi Andy!

Megható történet!
Kemény lehetett.
Főleg a sok vizsgálat és fájdalom. És még mellette a párod lelépése.

Arra már emlélszem, hogy neki is született azóta kisbaba.

Most is azért szedsz gyógyszert?
Mert van még valami betegség, a cisztákból visszamaradva?

Bocsika.. :oops: :oops:
picimami
 
 


Mennyi mindent kell egy nőnek elviselni, megtenni, átélni...
Szörnyű
picimami
 
 


Picimami és többiek!!!

Ti mentek nyaralni és ha igen hová :lol:
Kiváncsian várom :lol: a válaszokat :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


De azért milyen jó, hogy már vannak megoldások. Vizsgálatok, és kezelések. Hogy sikerüljön picit vállani.

Úgy gondolom sok sok pár van, akiknek szüksége van segítségre.
Sajnos.

Sok a stressz, és a kimerültség.

Régen jobb lehetett. Nem kellett így félni. A férfiak is mertek felelősséget vállalni. Most sok pasit ismerek, aki annyira önző, hogy nem vállalja a párját és a babát sem..
picimami
 
 


Annó nem velem voltak a gondok, csak ugye a lombikon sosem a férfit stimulálják. Azóta a cisztás gondjaim megszűntek, viszont megmaradt ez a hülye hormonszint felborulás. pedig azelött soha semmi baj nem volt sem a ciklusommal, sem a hormonjaimmal!!!

Neki is lesz most babája, igen, majd októberben fog születni (valamikor az ő szülinapja körül :D ). Azt persze nem tudom, hogy a mostani párjával spontán hozták-e össze vagy valami segítség kellett, de ez talán már nem is lényeg.

Engem egyedül az bosszant, hogy abból a kapcsolatból nekem csak a "rossz" maradt meg: + 20 kg és a hormon problémák....

Kép
oriandy
 
 


Gabi!

Igen szeretnénk.
Majd augusztusban.
Hévíz- Ausztria.

És lesz pár nap Szegeden, az még lehet Júliusban.
(ha sikerülne elszökni munkahelytől) :lol: 8) 8)
picimami
 
 


Andy!

Nagyon sajnállak ám!
Nehéz lehetett neked.
És szemét dolog így a természettől...
Neki volt a bibi, és te iszod a levét.

Honnét derült ki, hogy nála nem stimm valami?

Az orvosok, mit mondanak?
Helyre tudják állítani a hormonháztartásod?

Keresel új orvost?
Vagy maradsz a múlkorinál?

:roll:
picimami
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?