Új privát üzeneted érkezett!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja és Zolim puszil, most beszélek vele msn-en :lol:
Ő is nagyon örült, hogy nálunk voltál.... ma a maradék pizzát esszük, de nekem nem kell... rá sem bírok nézni :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Viszont a sós keksz az jöhet :!: :!: :!: :!:
Se barbabás, sem piroska :!: :!: :!: :!:
MEgint a holnapi nap lesz a döntő :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Laptetuuuu :lol:
Oruok,hogy akkor ti is jol ereztetek magatokat :wink: A pizza meg isteni volt :wink: Piri nincs az jooooo :D Kittyvel pofaztam fel orat azert csak most irok :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Megyek mer bezar minden meg anyuert is elkell menjek :roll: fel 4-re legyetek jok delutan vgy este jovok :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Oksika, én 7-ig itt leszek :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Tegnap küldtem egy linket este, ahol a képeket felraktam, de most látom, hogy nem jelent meg a hozzászólásom.

Szóval itt vannak a képek, a babaalbumok között a babaneten:

http://www.babanet.hu/album/index.php?album=15561

Kuzsanna, Bridget!
Nem semmi! Ti már találkoztatok is? Tök jó nektek!

Bridget! Én a héten még dolgozgatok, aztán jövő héten megyek anyuhoz Vas megyébe, mert ott maradt a Levente nyaralni, és én is ott maradok még egy hétre. Meddig vagy te itthon?
Majd később megbeszéljük, le tudsz e esetleg jönni Komáromba. Biztos jó zsófolt a programod!

Bocsi, de most mennem kell, mert elfáradtam. Most épp melóból írok még. Majd este jelentkezem.

Nekem is írhattok telefonszámot!
Én is megadom priviben!

Puszi!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Szia KAti!
Nagyon jól sikerültek a képek :!: :!: :!: :!:
Nagyonszép család vagytok :lol: :lol: :lol: :lol:
Látszik a képeken, hogy jól éreztétek magatokat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Olyan lányos pocakod van :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon csinos kismami vagy :wink: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


na vgyok csak tevezunk

Kata meneztem a fotokat tenyleg ngyon szupik a szamom meg kuldom priviben :wink: Hol voltatok helyileg mer naon tetszik?! 8)

Zsu hazaertel te szegeny :? jol elaztal mi?! :roll:

Csajok esokabatot kell venni!!!Az ved csak ettol a nagy vihartol :wink: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát haza értem szerencsésen.... még szerencse, hogy papucsban mentem dolgozní, így nem ázott el a cipőm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És mázlim volt, mert csak szépen csendben esett, amikor jöttem haza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csináltam hagymás-szalonnás rántottát apácskának :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Megyünk alukálni!!

Szép álmokat mindenkinek!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg drágám!
Hogy milyen szép megint a hőd :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj Zsu ne is mond :roll: a hom mindig szep bar ketseg kivul most szebb,mint maskor :wink: meg van par napom aztan kiderul mi van de jo lenne ha mar valaki SZoszke nyomdokaiba lepne :roll: mondjuk en :lol: na jooo nekem jo a z is ha en leszek az uccso csak szepen egymas utan tortenjen mar meg a coda :roll:

Olvasattam a bneten mert nem volt itt senki.Jo ejt
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


marmint Zsu nak jo ejt en meg vgyok :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na a ciklu.hu-t is potoltam :wink: ime:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 88800_.png

Csodak csodajara ez is akkorra rakta be a pe-t mint a ferti :D es elotte 2nappal volt akcio 8) ugyhogy elkapva ellett...sok sok pozitiv energit kerek csajok :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hat nem jott senki igy megyek aludni....reggel fogdoki Kép
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
MEgjött :!: :lol: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
Végre :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Bridg drágám!
Kitartást ma fogdokihoz :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Kíváncsi leszek, hogy fogja megcsinálni..... majd írj, halesz időd és erőd :shock: :shock:

Pendi szívem!

Milyen volt a meló :?:
Volt nagy vihar nálatok is :?: :?:
Itt dörgött, villámlott, csattogott :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Szöszke mami!
Jelentkezz, jelentkezz!!!
Nálatok milyen idő van :?: :?: :?: :?:
Hogy vagytok :?: :?: :?: :?: :?: Tesód :?: :?: :?: :?: :?:

Nóci édes!

Hiányzol :!: :!: :!: :!: :!:
Küldök varázsenergiát, hogy meggyógyuljon a gépetek :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jooo reggelt :?
A hom megy lefele es a hasamban is erzek valamit de amig nincs piri van remeny :roll: Megyek dokihoz Zsu koszi erom lez irni majd utana en is kiwi vgyok hogy oldja meg :roll: Delutan jovok!!!es lezek i mer en doki utan seha nem megyek :evil: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu neked meg elfelejtettem irni,hogy piri monnyon le!!!
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Húúúúúúúúú..... akkor majd délután beszélünk majd....
Na majd a mostanit figyeld meg, milyen szépen fel fog menni és már töbet le sem jön majd :!: :!: :!: :!: :!:
Aztán majd amikor jövőre jössz haza, majd jössz babázni hozzánk :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát tényleg kezdesz ereszkedni.... szerintem mensi lesz a tiedből is :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annyira jó idő van most..... csak ne legyen ennél melegebb ma....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A varrónő egy nap a folyó mellett üldögélt és varrogatott, s hirtelen
a gyűszűje beleesett a folyóba.
Sírni kezdett, mire megjelent az Úr és megkérdezte: "Miért sírsz?"
A varrónő elmondta, hogy a gyűszűje beleesett a vízbe, pedig szüksége
lenne rá a megélhetéshez.
Az Úr lebukott a víz alá, majd megjelent egy aranygyűszűvel.
"Ez a te gyűszűd?", kérdezte. A varrónő azt válaszolta: "Nem."
Az Úr ismét lebukott és felhozott egy ezüstből készült gyűszűt.
"Ez a te gyűszűd?", kérdezte újra.
A varrónő ismét azt válaszolta: "Nem."
Aztán újra lebukott és felhozott egy fagyűszűt. "Ez te gyűszűd?",
kérdezte az Úr.
A varrónő azt válaszolta, "Igen."
Az Úr nagyon megörült a varrónő őszinteségének és odaadta neki
mindhárom gyűszűt és a varrónő nagyon boldogan tért haza.
Nem sokkal később a varrónő a férjével sétálgatott a folyóparton, mire
az hirtelen megbotlott és beleesett a vízbe.
A nő ismét sírni kezdett, az Úr újra megjelent és megkérdezte: "Miért sírsz?"
"Ó, Atyám, a férjem beleesett a vízbe!"
Az Úr lement a víz alá és felhozta Mel Gibsont. "Ő a férjed?", kérdezte.
"Igen", mondta a varrónő.
Az Úr dühös lett. "Hazudtál! Ez nem igaz!"
A varrónő ezt válaszolta: "Ó, kérlek bocsáss meg nekem, Uram! Ez egy
félreértés. Tudod, ha nemet mondtam volna Mel Gibsonra,
te felhoztad volna Tom Cruise-t ... Aztán ha őrá is nemet mondtam
volna, felhoztad volna végül a férjemet.
Aztán mikor igent mondtam volna rá végül, nekem adtad volna mindhármukat.
Uram, én egy szegény asszony vagyok, nem tudok három férjről
gondoskodni, mindössze ezért mondtam igent Mel Gibsonra."

A történet tanulsága: ha egy nő hazudik, annak mindig jó és
tisztességes oka van és mások javára szolgál.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lánykák!

Végre van időm válaszolni az elmúlt napok írásaira. Szépen termeltetek! :lol: :lol: :lol:

A hétvége eseményei:
Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat! Jól is sikerült! :lol: :lol:

Péntek: reggel munkából jöttem haza. A srácok elmentek horgászni, mi meg a tesómmal felfedeztük a város üzleteit (a fiúk legnagyobb bánatára). Amikor hazaértünk főztünk, a Kedvesem pedig megfőzte a kifogott csodaszép tükör pontyot. Nagyon fini volt. Szépen el is telt a nap.
Szombat: irány a szomszéd kisváros, ahol tuti jó kis strand van. Hullámmedence, csúzdák stb. (ja és sok-sok üzlet). Olyan kafa fürdőrucik voltak, csakhogy rám nem találtunk.
A hullám medence az volt a kedvencem. Nagyon jó volt. Csúsztam is, mert a párom felrángatott. Bajd' be pisiltem úgy féltem. De aztán nem volt olyan rossz. Itt jól elfáradtunk estére. :lol: :lol: :lol:
Vasárnap: Eszünkbe jutott, hogy vásár van a városunkban. Ki is mentünk elég időben, hogy utána mehessünk egy másik szomszéd faluba a tópartra fürdeni. Aztán olyan nagy vásár volt, hogy 11 elmúlt mikorra végigjártunk az egészet. Úgyhogy itthon ebédeltünk, és aztán mentünk ki. Ott is tök jó volt. Uszómatrac, és vizipisztoly csatát rendeztünk. Nagyon jól szórakoztunk. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


És most jönnek a válaszok:

Találka:
Nekem nagyjából bármelyik hétvége jó, csak nem biztos, hogy mindkét nap. De valamelyik biztos jó. Zsuzskával beszéltünk, mondta, hogy Bridget Te fogorvoshoz jársz a héten, Nócika Te pedig délutános vagy. Elvileg a jövő hét vasárnap az jó, mert én szombaton melózom. össze tudjuk hozni, ha mindenkinek jó. Nagyon várlak benneteket! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska Drága!
Annyira jó volt hallani a hangod! :lol: :lol: :lol: Bevallom, nagyon zavarban voltam az elején, de egyáltalán nem éreztem azt, hogy mi még nem ismerjük egymást személyesen! Olyan volt, mintha mindig is beszélgettünk volna! :lol: :lol: :lol:
A vicceid vitték a pálmát! Főleg a "Kedves Péter" kezdetű, meg a szőke, monoklis! Tesómék majd' szét röhögték maguk
at, velem az élen! :lol: :lol: :lol:
Sajnálom, hogy megjött a mensid. Majdcsak már egyszer sikerül az a babóca. Most valószínű elfáradt a gólya. Nagyon melege van,és nem dolgozik annyit. De majd útnak indul ám az hamarosan!
[quote]A írta: páromra ebben a témában nem nagyon számíthatok .A mai megjegyzése: hömm.

biztos vagyok benne, hogy őt ugyanúgy bántja, csak nem tudja hogyan reagáljon. A férfiak ilyenek. de te csak oszd meg velünk, és mi majd reagálunk rá, ahogyan "kell, rendesen"! :lol: :lol: :lol:
A closty az bekavarhat. Nekem is bekavart a mensimbe. Kitolta a ciklusomat.
Annyira irigy vagyok, hogy te már találkoztál Bridgettel, és Nócikával is. :roll: :roll: :wink: :wink: Én is várom már nagyon.
A meló fárasztó volt. Sok munka volt. Rengeteget kellett vidékre menni, és kevesen maradtunk benn. De eltelt. A vihar itt nem volt olyan vészes., mint másfelé.
Ez a vizbe-esős sztori nagyon jó!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Szöszke Szívem!
Hogy vagy? már megint nem jöttél régóta. :roll: :roll: :roll:
Nem említeted, hogy hétvégén szerveztek valamit. Merre vagy? Épp azt beszéltük a Zsuzskával, hogy még a végén addig nem jössz, hogy megint meglepsz bennünket, most egy "ikrek lesznek" bejelentéssel. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Az uh eredményre már nagyon várunk veled együtt. Azonnal írd meg, hogy mit mondtak.
Azt azért újra el kell mondanom, hogy a pocikép nagyon édi. :lol: :lol: :lol:
Tesód, hogy halad a babanettel? A Zsuzska véleményét támogatom: venni kell másik gépet, hogy nekünk ne kelljen nélkülöznünk téged! :wink: :wink: :wink: :roll: :roll: :roll:

Nócika Drágaságom!
Látom, azért néha-néha felszaladsz! Ez olyan jó, mert így tudjuk, hogy hiányzunk neked! Jó lenen, ha már megjavulna az a gép, mert hiányzik a mi "Kis Cserfeskénk"! Remélem nem veszed sértésnek, nem annak szánom. Sőt. Így szeretlek ahogy vagy! Ilyen kis csacsogósnak, szókimondónak. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi volt az a panaszkönyves? Küld el, és örüljön, hogy szóba álltál vele! :lol: :lol: :lol:


Kata Kismamink!
Hú de jó lehetett az a nyaralás! :lol: :lol: :lol: A kislányod is élvezte a pociban? Hogy viselted az utazást, és a pörgést? Nagyon fárasztó volt?
Az átjárhatósági még nem volt meg, mert nem volt röntgenes a múlt héten. Szóval csúszunk egy ciklusidőt. Az a hónap végére esik. Nekem is azt mondta a doki, hogy mégsem kell befeküdnöm, hazaenged utána. Jó, hogy írtad, a szobatársad esetét. Ad egy kis energiát, és hitet. :lol: :lol: :lol:
Végre nem dolgozol már. Szükséged is van rá. Gondolom éppen elég Leventével és a háztartással foglalkozni. Csak vigyázz magadra, és pihenj sokat. :lol: :lol: :lol:
Tegnap írtad, hogy a melóhelyről írsz. Valamit félreértettem? Nem terhesszabin vagy már? :roll: :roll: :roll:
Azok a képek nagyon jók! :lol: :lol: :lol: Nagyon helyes kismami vagy! Olyan szép pocid van! Húú és milyen jó alakod! Nem híztál semmit. Hogy csinálod? Olyan csinos vagy! :lol: :lol: :lol:
Látom , voltatok a Kinizsi várnál is! Oda szívesen elmennék még egyszer. Valamikor gyerekkoromban voltam ott, és akkor nagyon tetszett.
Nagyon jópofa az a kép, amelyiken a Levente fürdik a lavorban. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hol voltak azok a szalmatetős kunyhók? Tök jók!
Küldöm a számomat! Várom a tiédet is!

Bridget Drágám!
annyira jó, hogy végre itt vagy! :lol: :lol: :lol:
És neked is elmondom, hogy irigy vagyok a találkátok miatt. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:
Gondolom, nagyon élvezed az itthoni légkört, a családot, meg az itthoni ízeket!
Az a kiállítás nagyon érdekes lehetett.
Nagyon várom, hogy mi is beszélhessünk, ha más nem, egyenlőre telón. Mondta Zsuzska, hogy ma fogdokinál vagy, de azért remélem mielőbb tudunk beszélni. :lol: :lol: :lol:
Mamikámnál nem csináltam fotókat, mert oda nem szoktam kivinni a gépet. De legközelebb csinálok, és majd itthon megnézzük őket. Most hazahoztam a múltkori munkahelyi fotókat! Hát, vannak benne érdekes részek! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jók a viccek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gyertek-gyertek, és már főzöm is a borsólevest! Na meg rá vagyok nagyon kattanva Nócika fánkjára! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ugye lesz hozzá Mamika féle nagyon fini sárgabarack lekvár is. Olyan édes volt, hogy hozta nekünk. :lol: :lol: :lol:
Várom a hívásodat, mert nekem nincs meg a számod.
Nem gond, hogy nem műxik egyik-másik betűd. A lényeg, hogy itt vagy velünk! :lol: :lol: :lol:
Tényleg nagyon ígéretes a hőd. Remélem ott is marad!
Mennek a pozitív energiák! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Mikor mégy akupontoshoz?
Vendég
 


Hát sziasztok itthonról!!!
Én hazafelé bevásároltam, itthon megebédeltem, megfőztem a kukoricát, amit párocskám vett a piacon ám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Egy tündér ember, amit szeretnék,igyekszik megcsinálni, még ha csak poénból is mondom :oops: :lol: 8)

Pendi Drága!

Én is annyira örültem, hogy végre tudtunk beszélni telefonon.
Annyira kedves hangod van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ilyennek képzellek az életben is.

Kismamiaink!

Remélem, jöttök hamarosan és beszámoltok az elmúlt napokról :roll: :lol: 8)

Bridg Drága!
Minden rendben? Nem fáj már a fogad????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na megjottem :x ugy faj a fogam vgyis erzekeny :twisted: mindig ez van mig nem nyulunk hozza nem faj mikor meg megvan bolygatva akkor me faj :twisted: e 10-fel 3ig ott voltam ne is kerdezzetek en s ma tok kivoltam a vege fele :evil: az erzestelenito masfel ora mulva mar nemis hatott mar ugy faj de mondta a dokim minnya kesz vgyunk az ma nem fog fajni a nyavajat nem :evil: szegyen de vgy oda en sirtam :oops: naon fajt pedig aztan van fajdalomuro kepessegem :evil: Ma ma nem is megyek semerre :evil: csak ithon fogok pihizni.

Zsu
Meg nincs se piri se barna es bar a hom is meg jonak mondhato :roll: de orulok,hogy oszinten leirtad mit gondolsz nem csak na jo en igy erzem de nem mondom neki mer nem illik aztan odanyogsz valamit :wink: koszi erte :P

Pendi
Ne is mond mar irni sincs energiam.nem tom mikor megyek akuposhoz egyenlore mai nap folyaman eloszor eszem most :? Ugyhogy megyek is es kesobb jovok :roll:

Megyek csajok enni mer kivgyok :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Egyél csak,nehogy mán rosszul legyél :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Szegénykém, nagyon megkínozhattak :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


(((((Bridg)))))

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na hol van mindenki? :shock: Ne csinaljatok ma ahogy tt vgyok nincs it senki :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Pendi! Köszi a pocakdícséretet! Eddig kb. 5 kilót híztam, de pont 5-6 kilót adtam le a teherbeesés előtti fél évben. (A Leventével 65-ről indultam és 71 voltam kb. tavaly szeptemberig, aztán utána a PCO-ra szedett gyógyszertól lementem 65-re újra)
Tehát elvileg még jól állok.

A nyaralás szuper volt, nagyon jól éreztük magunkat. Mostanában azt figyeltem meg, hogy sokkal jobb, ha folyamatosan mozgásban vagyok, a baba jól bírta. Kaptam apától egy horgászszéket, jó kényelmeset, azt cipeltem a Balaton-partra, a Füredi viziparkba, és így kényelmesen elüldögéltem, míg a Levente homokozott és fürdött.

Igen, Nagyvázsonyba is elmentünk, ügyes vagy, hogy így felismerted a várat! Először kicsinek tűnt, de kiderült, hogy sok kis bejárható zuga van. A magas várba, fel magasra nem másztam fel, csak a többiek. A Levente is. Én meg alulról néztem őket.

A szalmatetős kunyhók Balatonedericsnél az Afrika múzeumban vannak, ahol állatokat tartanak, meg vadászmúzeum van. Olyan sok állat nincs, de azért meg lehet nézni.

Úgy terveztem, hogy nem nagyon akarok bemenni dolgozni, de még mindig az van, hogy 100%-ban szinte én irányítom az új kollégát, mert magától még nem tud dönteni a nehezebb dolgokban. Inkább még csak végrehajtja amit mondok neki. Pedig jó lenne már letenni róla teljesen. Mondjuk csak 10-re mentem ma is, tegnap is, aztán délben másfél óra szünet, fél 3-kor meg hazajöttem, mert nagyon felidegesítettem magam a kollégám szar munkáján.
És egyenlőre (lekopogom) jól vagyok, szedem a magnéziumot, és egyenlőre már napok óta nem görcsöltem, sőt keményedés is csak akkor van mikor mozog, de nem sok szerencsére.
Mivel itt a Hivatal velünk szemben csak át kell sétálnom, aztán hazajövök amikor akarok. Mondjuk hétvégén sokat dolgoztam, mert el voltak maradva az ügyek. (itthonról rá tudok kapcsolódni a szerverre, ahol az anyagaink vannak)

Bridget! Remélem hamar megnyugszik a fogad! Sms-t megkaptam! Szóltam most apának, hogy töltse már fel a telefonomat, most épp elment. Remélem nem felejti el. A piri meg messze kerüljön el....

Ma egy kicsit úgy éreztem, hogy nőtt a hasam, kicsit nehezebb, ülve már vigyázni kell, hogy ne nyomjam ösze a gyomrom, meg a gyereket. A baba egyre mozgékonyabb, már bukfencezik ezerrel. Nyomatom neki a tejet, gyümölcsöt, állandóan a dinnyén, az őszibarackon jár az eszem...
Szombaton pl. pogácsát sütöttem (aztán vittem be a munkahelyemre hogy elfogyjon), mert annyira ehetnékem van.

A Levente jól érzi magát anyáméknál, már nagyon hiányzik nekünk. Beszélünk telefonon minden nap. Apu lenyírta a haját, majdnem kopasz. Imádnivaló...

Megjött apa, megyek fürödni!

Többieknek is puszi!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Na lányok!
Ezek most készültek egy órája :lol: :lol:

Kép

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu ez ngyon szep :shock: az en kepeim nem ilyen jok mondjuk en elobb csinaltam :roll: felrakni nem birom mert a zsinort nem hoztam el :? Bocsi de meg nem voltam mikor irtal. :oops: Zsubertetted amit az elobb nemreg irtam? :roll: mer elegge erthetetlen voltam vgy megsem? :?

Kata en azt felejtettem el emliteni,hogy ngyon kis formas kismami vgy sehol semmi felesleg :shock: le a kalappal 8) El se tom kepzelni milyen erzes mikor valaki bukfencezik a pocidba :shock: :o :roll: :lol: De majd en is megerzem talan meg iden :wink: Koszi a enegzsit a homre mit mondassz? :roll: Csorges elmaradt mer egesz nap fusztralt voltam :? :roll: :oops:

Pendi draga ma nem csorogtem me kivoltam most meg ma keso van :? :roll: holnap ok? :roll: ne hari gondolom vartad most meg itt filozom rajta de ma keso van :roll:

Van meg itt valaki? :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


joooo ejt :? Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

Lányok!
Én akkorát aludtam, hogy csak na. :lol: :lol: :lol: Tegnap kidöltem 8.15-kor, és egyszer egy pisilésre ébredtem csak fel. De akkor is gyorsan visszaaludtam. reggel 6-ig bírtam. :lol: :lol: :lol:

A hőgörbém változatosabb, mint a hullámvasút. :roll: :roll: Még mindig nem rakta be a függőlegest, pedig már a 17- napon vagyok. Valószínűleg az kavart be, hogy most nem kellett szednem a clostyt.
Ime:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 61600_.png

Kép

Zsuzska
[quote]A írta:nnyira kedves hangod van Ilyennek képzellek az életben is.

Kösznöm! Remélem nem fogok csalódást okozni az életben sem. :roll: :roll: :lol: :lol:
Bár a legnagyobb hibám, hogy szeszélyes vagyok. :roll: :roll: :oops: :oops: Gyorsan tudok durranni. Aztán lehiggadok, és semmi gáz nincs utána. Ezt a párom, és a kollégáim már megszokták. Nem foglalkoznak vele. Szegénykééim. Mit ki nem kell nekik állniuk.
:lol: :lol: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll:
Nekem is nagyon szimpi voltál. Nagyon jó volt beszélni veled. Tényleg olyan volt, mintha nem is 2 "idegen" beszélt volna. nagyon kellemes lágy hangod van. :lol: :lol: :lol:
Az a naplementés kép nagyon szép. A lakásból csináltátok?

Kép

Bridget
Óóóóóó! úgy sajnállak! :cry: :cry: :cry: együttérzek veled! Szegénykém! Hogy csinálhatják meg azt, hogy az érzéstelenítés után másfél órával kezdenek dolgozni?
Most fáj még? hogy vagy? :cry: :cry: :cry:
Szívem! Mi az hogy délután majd' 6-kor eszel először :!: :!: :!: :!: :!: :shock: :shock: :shock: :shock: Ilyet nem szabad csinálni! Kikészül a gyomrod! Tessék enni rendesen! :!: :!: :!: Ígérd meg, hogy erre figyelsz jobban! Fogdoki előtt kellett volna enni. Nem akarlak lecseszni, csak aggódok érted. Nehogy nekem összeess valahol, mert még nem ettél. :roll: :roll: :roll:
Vártam a telefont, de tudtam, hogy fogászaton vagy. Ezek után meg nekem sem lett volna kedvem telefonálni. :? :? Dehogy haragszom. :lol: :lol: A helyzet az, hogy nálunk este már nem nagyon van telefonálás, és le is szoktam némítani. Ez megszokott, az ismerőseim is tudják már. Ennek múltbéli okai vannak. Ha már 8 után van a telefon, max fél 9, én már parázok, hogy mi történt. Ez sajna megmaradt. Na meg tegnap be is aludtam jó korán. Majd ma bepótoljuk! :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kata
Jó ötlet volt az a horgászszék. Anyuka pihent, és baba is jól érzi magát :wink: :lol: :lol: :lol:
Nagyvázsonyt csak azért ismertem meg, mert mint írtam nagyon tetszett akkor. :lol: :lol: :lol: És amúgy is olyan kevés várnak van ilyen tornya. Gondolom volt mit megnézni ott. Szeretem a várakat, kastélyokat. Engem ezek mindig is érdekeltek. :lol: :lol:
azok a szalmatetős kunyhók is tök jók, de azért lakni nem laknék bennük. Gondolom Afrika egyes részein ilyenekben élnek. Nekem csak mint látványosság tetszik. Nem hinném, hogy Afrikában szeretnék élni. :roll: :roll: :lol: :lol: Gondolom sokan így vagyunk ezzel. :lol: :lol:
Vigyázz magadra! Ne idegesítsen fel béna kolléga, mert az neked nem tesz jót! :cry: :cry: :roll: :roll: Tudom, én hogy tudod, csak aggódom a kismami miatt.
Mit dolgoztál? Vagy beszéltünk már róla? Ha igen, akkor bocsi. Tudod a fejem már nem a régi. :oops: :oops: :lol: :lol:
Azért az otthoni munkával is óvatosan!
Te vagy a mi hőszakértőnk! Elmondanád nekem, hogy a hőgörbén a függőlegest mikor rakja be? A peteérés kezdetén,vagy a végén? És a tüszőrepedés az pontosan mikor van? A pé azzal kezdődik, vagy az a vége? Bocsi, de ezt nem igazán tudom. jó vagyok mi? nem ismerem a saját testemet sem.
:oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:


Én most megyek zuhizni, hajat mosni, aztán piac. veszek valami gyümölcsöt, mert semi nincs itthon.

Kép
Vendég
 


húúú!!! hogy ez milyen csicsás lett!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Látszik, hogy most aztán ráértem! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Felkeltem... de milyen álmosan.... azt hiszem, hogy kissé sok volt a tegnapi görcsoldó mennyisége (6 Algoflex-M és 4 Algoflex), és hajnalban már arra keltem,hogy megint marhára görcsölök, de ez volt az utolsó adag.

Bridg!
Értettem, hogy mit akartál :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendi!
Én sem élnék Afrikában, bár kétségtelen, hogy nekem is tetszenek ezek a kis készítmények :roll: :lol: 8)

Ja igen, a képeket az ablakból csinálta párom. Háttérben a Budai hegyek.

KAti!
Pocaknak puszi és mondd meg neki, hogy csak óvatosan bukfencezzen, ne fájjon neked :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lánykák!!! :)

Végre ide is ideértem! :)
Látom, zajlik az élet rendesen! :)
Bridg! Üdv itthon!Hogy érzed magad a honföldön?

Én összeszedtem egy jó kis gombás fertőzést, hétfőn voltam dokinál.Klion hüvelytabl.kell kezeljem. Hát, a másállapot sajnos hajlamosít.... :?
Dobok egy pocakfotót ha nem gond. :) Ez vasárnap készült.:

Kép
Vendég
 


Lányok, mentek valahova nyaralni?

Hogy vagy Bridg a fogorvos után?
Vendég
 


Szia Melus!!!!!

Milyen csini pocid van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon édes :lol: :lol: :lol:

Mi négy hét múlva megyünk Erdélybe öt napra és szeptemberben egy nétre Horvátba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti terveztek valamit????

Gombádnak meg huss, huss gyorsan!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szia Zsu! :)
Köszi a dicséretet :)

Húúú, Erdély az szuper lesz!én még sajna nem voltam, de tervben van.
Mi nem megyünk sehova, pénz sincs, meg energia sincs, a férjem meg munkahelyváltásban van.

Ti fent vagytok az iwiw-en? A Bridg nekem fent van. :)
Vendég
 


IGen, fent vagyok, de szerintem jobb, ha te mondod meg a nevedet, mert belőlem nagyon sok van (NAgy Zsuzsanna) :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lányok!
én is vagyok még!
most zuhiztam, meg készülődök a piacra.
csak még lusti vagyok indulni.

Melus
De szép pocakod van! Küldjél majd a jövő hónapban is, hogy legyen összehasonlítási alapunk!
Mi ugyanúgy megyünk nyaralni, mint ti. Megyünk "maradra". Nálunk is ez a hétvége volt a nyaralás. Pénz hiján ez van.
Én is vagyok az iwiw-en. Priviben adom! Küld majd te is!

Zsuzska
Drágám! Téged is fejmosásban kell hogy részesítselek! Nem szabad ennyi gyógyit bevenni!!! Próbálj meg valami humánusabb módszert, mert így tönkremegy a gyomrod! Vigyázz magadra! Majd utánanézek, biztosan van valami más megoldás. Gyógynövény, vagy tea. Csak ne az a fránya gyógyszer!
Vendég
 


Hová lettetek? :cry: :cry: :roll: :roll:

Na, akkor most megyek a piacra! :roll: :roll:
Vendég
 


Zsu, pendi, privi megy! :)
Vendég
 


Köszi Melus megkaptam, és reagáltam is! :lol: :lol: :lol:

Nagyon szép menyasszony voltál! És csinos kis feleség vagy! :lol: :lol: :lol:

Húú Lányok odakinn olyan meleg van, hogy csak na. Még a blúzom is kinyilt annyira. :lol: :lol: :lol: :lol: Úgy észégyeltem magam. Képzeljétek, a boltból kijövet vettem észre, hogy a blúzom kigombolódott, pont cicinél.:lol: :lol: :lol: Hát hol máshol?:lol: :lol: :lol: Még jó, hogy észrevettem, mert bolt után mentem a henteshez. :lol: :lol: :lol: Na ott lett volna még ciki. Biztosan nem tartotta volna a szemkontaktust a pasas. :lol: :lol: :lol: Visszafele bementem a páromhoz a mentőkhöz, és elmeséltem neki. Az úgy nevette. :lol: :lol: :lol:
Most csak az a ciki, hogy nem tudom, hogy már a piacon is ki volt nyílva, vagy csak a boltba. Milyen jól mutathatttam. :lol: :lol: :lol:
Na innentől tuti mindig ellenőrizni fogom. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szisztok!
Megjöttem a fodrásztól..... nem ilyenre akartam levágatni, és elég carul is lett szárítva. Így, hogy itthon megmostam és beszárítottam, eléggé normális lett :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lassan indulok melózni. Ha elment a főnököm, jövök és reagálok..

Itt olyan hideg szél fúj, hogy pulcsin gondolkodtam már :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Viszont már szombatra mond 36 fokot :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!

Ezért kell kiadni ennyi pénzt a fodrászoknak, hogy aztán otthon mossuk újra. :evil: :evil: :evil:
Így már én is jártam.

Nálatok ilyen hideg van? :shock:

Itt is fúj a szél, de hideg az nincs. Sőt.
Vendég
 


Hellóka!!!!

Bridget! Köszi a pocakdícséretet. Azért a hasamon volt egy kis háj, amivel indultam, de ilyenkor már nem látszik.

A hőd tetszik, az is, hogy a 13. nap után ment fel, tehát most nem volt olyan korán peteérésed (ha jól emlékszem már a 8. körül szokott lenni), tehát szerintem ez mindenképpen pozitív változás (legalábbis jobban közelít az "ideálisnak" mondott 14. naphoz. )
Egyébként neked már megvolt az átjárhatóságid? Nem ám csak épp ez a baj! Ha jól emlékszem még régebben írtad, hogy lehet, elmész Magyarországon nőgyógyi vizsgálatra. Bejelentkeztél valahova?

foly köv.

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


En is vgyok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Annyit irtam es elszallt minden :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: mer car a gepem :evil: es igy veletlen minden ablakot bezartam :twisted: A lenyege ez volt:
-7:10kor congetesre keltem
-utana nem brtam visszaaludni
-utana kivertem a biztositekot
-szanaltam a ruhaimat vgy 3oran keresztul
-mot meg ellzallt az irasom :evil:
ez nem az en napom bar piri meg incs sooot barna se :roll: Koszonom aggodalmatok es erdeklodesetek mar jol vgyok,most inkabb a masik oldalam kimerult mert ott eszem tegnap ota :?

Zsu
Mar alig varom menjunk venni valami fehernemut 8) :wink: Remelem ma nyugis napod lesz en is faztam ma itthon :shock: :? :oops: :roll:

Pendi
Hat tulajdonkeppen nem masfel ora mulva kezdte csak meg utana tomott :roll: ami fajt ...ugyanis 2fogat tomott(pont a 2fog kozott volt lukas)es meg egy csapot is becsavart :twisted: amire fog keszul jovo csutire :roll: furt faragott es vereztem 1000rel :twisted: fajt na :roll: :oops: 2szer is elbogtem magam :cry: :oops:
Akuposhoz me bekell jelentkezze ha tok a heten elmegyek :wink: mer 1heten 1-2zer jolenne menni :roll:

Kata
Koszi a kielemzest :wink: latom neked jo a memoriad :!: :!: :!: :lol: igen koran volt pe-m mindig de most nem :wink: es,hogy ez minek tudhato be nem tom :roll: de nem is az a lenyeg hanem az hogy jobb :wink: A ciklusom is mar tuti 25nap lesz vgy tobb am megnt jobb,mint a 22-23 :roll: Ma vgyok 25.nap piri meg sehol :wink:

Melus
Ahogy latom te se panaszkodhatsz :lol: neked sem kell a kilokkal kuszkodnod :wink: es milyen edes a kis futykos(jol emlexem,hogy fiu ugye) :?: :shock: Jaj koszi neked is mar jobban vgyok de meg nincs kesz meg 2szer megyekfogdokihoz vgy 3szor :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

Mentem csajok anyumert,aztan a speckos fogdokihoz megbeszelesre,utana meg ocsemert a palyaudvarra es aztan haza :? :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na szóval főnökasszony elment :lol: :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek, úgy néz ki a dolog, hogy szeptemberben nagy könyvtárban folytatom tovább tevékenységemet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Örülök neki :!: :!: :!: :!:

Mindjárt elolvasok mindent!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?