Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !

Most jöttünk vissza Balcsiról, szuper volt ! Egész nap a strandon voltunk, Lor imádta a társasági életet! A Vichy 50-es krémmel hófehér maradt, igaz árnyékban volt.

Niki nem hiszem el !!! Azta mindenit !! Nem semmi !
Gratulálok !

Nekem még mindig nincs peteérésem, elvileg mert erősen szopizik a babám.

Az én etetési táblázatomban csak rizspehely szerepel 6 hónapos kortól, van ilyen ?
És rendes rizst mikortól lehet adni ?
A védőnőnk a 7 hónapos sorból kihúzta a búzát is, kenyeret mikortól ehetnek majd, ti tudjátok ?
Vendég
 


Kobuki, én már adtam neki kenyeret, szerintem 6 hóstól mehet ha már több dolgot is kapott Lorin béjbi:)
Vendég
 


Hunci küldtem neked püt!
Vendég
 

 
 

Kit érdekel a tali csütörtökön 13 órakor Margitsziget?????????Cicusnak írtam smst, Nyafi nyaral, de a többiek????????
Vendég
 


Sziasztok!

Bencus stabilan ül, félkézzel kapaszkodva áll :lol: ... és mászik is de ebben lusta, pár lépés után felül inkább.

Kijött az első fogunk a hétvégén, volt kis hőemelkedés, de egy kis nyügösséggel megúsztuk.

Kobuki én Holle rizspépet rakok a pépekbe.

Én mennék csütörtökön de 1 óra pont az alvásidőnkben van nem lehetne később?? esőprogram van vagy akkor strono az egész?

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Zsuzsi, figyu jössz később!Mikor érsz oda?(amúgy az nekünk is pont alvásidő, de majd alszik a szabagdban :wink: ) Esőnap sztem jövő héten lenne valamikor, mert Cicus írt, jövő héttől jó neki, költöznek vissza, és neurológushoz mennek,Csabi furcsa fejrázásokat csinál :cry:
Nekem csüt péntek jövő héten is jó!
Bence nagyon ügyes!
Vendég
 


Sziasztok!

Niki
GRATULÁLOK a + teszthez!
Tényleg hihetetlen hír!
Biztos minden rendben van a picivel! :wink:
Réka nagyon édes, mindig mosolyog :P

Kobuki
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!

Zsuzsi
Bence tényleg nagyon ügyes. Gratula az üléshez, a fogacskához és az álláshoz!

Nyafi
Remélem jól érzitek magatokat a Balcsin ebben a ... időben.

Hunornak visszamenőleg is Boldog Hófordulót!

Kilók
Ha tükörbe nézek rosszul vagyok, de Apa ezt mondta, hogy amíg Manó szopik ne gyötörjem magam fogyival :lol:
Szót fogadok :wink:

Levi tegnap (ez volt a 2. alkalom) kapott egy babakekszet - bár még nincs foga - amikor mi épp ettünk, hogy ne nézzen úgy, mint aki lassan éhenhal....
Szépen eszegeti. Apa jobban megrémül, mint én vagy Levi, amikor 1-1 darab letörik :lol:

Vasárnap már 9180 g volt.

Ma 3x evett (nem tejet) :shock:
Délben sütőtököt, délután őszibarack és alma turmixot, este pedig egy kis s.répa és krumpli turmixot (a levesből). Ezt megette, biztos azért, mert így íze is van :lol:
De ezek mellett sok tejet is eszik :shock:

Felvonulás
Melózott Apa. Szombat 11-re ment és másnap reggel 7-kor végzett :? Szerencsére őt nem találta el sem kő sem tojás.

Tegnap elmentünk Apával (nem dolgozott) pelust venni a IV.ker-be, hazafelé bementünk a Tesco-ba.. A Colosseum üzletben minden - szinte féláron van - annyi ruhát vettünk magunknak..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Voltunk ma bölcsi beíratkozáson, jövő szeptemberre kértük és ma volt a beíratkozás, 9-16 között van és 9.10-re mentem oda, én voltam a 70. most végeztem...az életem is eluntam.
Azt mondták, jövő júniusban kiderül, felveszik-e, erre rákérdeztem, és mi van ha nem, vállrángatás...hát remélem felveszik így több mint egy évvel előtte való jelentkezés esetén...Huni lesz a legkisebb, az biztos minegyik totyog, jár megy stb...
Vendég
 


Sziasztok!!!

Hunci.....ez a bölcsi téma nagyon gáááázzz. Szerintem nálunk ez tuti kimarad mert addigra itt a kitesó és tuti nem veszik fel mivel "anyuka úgyis otthon van a picivel" na majd meglátjuk....elvileg van ismerős az egyik bölcsiben :wink: Hátha sikerül....Anyukám tesója....csakhát alig találkozunk...aztán kitudja segít-e...bár csak nem mond nemet :!:

Mi most éppen tanuljuk újra az egyedül elalvást....mivel ugye anyuci rászoktatta kicsinyét az ölben elalvásra mert ez kb. 5 perc.....Rékuci pedig ezt szívesen vette....namármost nagy pocakkal nem tudom majd még 5 percig sem ringatni majd a kis popóját szóval kb. már 1 órája a kiságyban viháncol a kisasszony viszont alvás semmi....de muszály mert nem fogom bírni sajnálom...mert szó se róla imádtam amikor az ölemben pilledt el...akkor legalább újra eggyé válhattunk....de ettől sajnos meg kell fosszam magunkat(fáj a szívem érte nagyon) :cry:
Vendég
 


Kia köszi a gratulációt!:)
Milyen fajta kekszet adtál Levinek...mert én is tervezem egy ideje de nem tudom eldönteni milyet vegyek :roll:
Vendég
 


A Bölcsin én is gondolkoztam már, mert ha 2 éves lesz mennem kell vissza melózni.
Már csak azt nem tudjuk, hogy itt Bpen is és Nyíregyen is irassuk be :?: :shock:

Már most be kellene, mert ahogy hallottam alig van hely... :(

A keksz : Milupa Biskotti - 6 hótól adható.
Ezt láttuk meg a babyoutletben és megvettük...
Finom :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Csajok....segítsééég....segítség :!: Katasztrófába torkolott a du. altatás...áááá...nem bírtam és kivettem....olyan sokat sírt már a végén :( Hogy tudnám leszoktatani az ölben alvásról?
Vendég
 


Niki:így!Hagyod sírni egy darabig...vagy elfárad vagy megunod és felveszed,DE!!!a következő meg a következő nap is hagyjad had szenvedjen egy kicsit.Elöbb utóbb csak megszokja. :?

Tudom szívtelenül hangzik,de a te érdeked!

Nálunk is ez volt,csak a babakocsival...Kellett kemény egy hét,mire sikerült átszoktatni...

Kia nincs kedvetek holnap kisétálni a Margitszigetre?

Hunci akkor várunk Titeket!
Szerencsére jó időt mondanak holnapra...
Vendég
 


Sziasztok!

Niki: nálunk ugyanez volt 3 nap után már egész jó volt általában másodjára sikerül letenni.

Hunci, Kingii: holnapi tali : remélem tudunk menni de borzasztóan fáradt vagyok így ez az egy gátat szabhat :? valamelyikötök elküldi a számát hogy tudjalak hívni benneteket.

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Nicolete, figyu én ezt kicsiként csináltam neki végig, aztán meg minden hónapban amikor hazamegyünk, anyós felkapkodja így havonta 1x ismét eljátszom, kell 2-3 nap, de erősnek kell lenned...nagyon erősnek...és akkor te nyertél!

Zsuzsi ment pü

Kingii viszek kicsi sátrat is kipróbáltam össze tudom rakni és abban tudnak majd játszani a picik!
Vendég
 


Sziasztok!

Először is Niki szívből gratulálok és kívánom, h a másik kicsibabád is egészségesen jöjjön világra és legyetek boldog család Ti együtt 4en :)
Én nem vagyok híve a kiságyban hagyni és sírnihagyni dolgonak, így én mikor nagyon nyűgi és nem tud elaludni magától, akkor odaviszek egy széket és dúdolog neki, simizem a hasát, az orrát..sokáig szenved így, de később elalszik és mégsem érzi, h magára hagytam, miközben mégis csak én nyerek, mert nem veszem fel.

Milyen ügyesek már a babák. Bence áll :!: , többiek kúsznakmásznak. Panka még nem csinál ilyesmit. Néha hátról hasrafordul, de ennyi. Nem erőltetem, mert azzal nem érek el semmit. Helyet úgy változtat ha nagyon akarja, h háton odakúszik, szóval ez is haladás éshát fejlődik ő is, de a maga tempójában.

Mi megvagyunk.
Nem kellett mennem nőgyógyászhoz, mert így fél év után megjött múlt héten. Fájdalmas volt.
Kisbaba nekem csak álom még, bár megbeszéltük anno, de sajnos még a kicsihercegnőm mellett is dolgoznom kell.
Találtam neki egy anyukát aki mától vigyáz rá. Mikor otthogytam fél óra után hívott, h menjek, mert zokog. :cry: :cry:
Ölbevettem és azonnal elaludt.
De később nagyon jól elvoltak ketten is, és sokat evett nála.
Ő egy nagyon békés természetű baba aki sokat mosolyog, úgyhogy nem nehéz vele kijönni.
Játék, alvás, séta.
Én pedig bőgtem egy jót, h ott kellett hagynom.
Hétfő, kedd péntek, 8-14 lesz, kivéve ha szabadsága van a nőnek, vagy ha valamelyikük beteg.
Majdcsak túléljük. Jó fogyókúra. 3 hónap alatt 11 kg minusz. Persze még van mit a tejbe aprítani. :?

Hétvégén otthon voltunk 3 napra. Keresztelő volt. Kicsinyítek majd képeket és felrakom őket.

Talán augusztusban hazamehetünk hosszabb időre is mikor a nő aki Pankára vigyáz szabadságon lesz.

Hát most így ennyi jutott eszembe, másokhoz is akartam ám szólni, de elfelejtettem.

Szép estét,
Panka&Betty

dhbetty
 
 


Szia Betty!!!


Köszi a gratulációt!


De jó hallani felőletek! :D Sajnálom hogy nem tudsz Pankával több időt tölteni.... :( De tényleg túl lesztek rajta reméljük hamarosan! Megértem hogy bőgtél egy jót én is így lettem volna az tuti!Nagyon nehéz lehet nektek!
Jaaaaj már nagyon várom a friss fotókat Pankáról!!!!!

Nekem sem lesz könnyű 2 pici gyerkőccel....de az az igazság hogy hiszek a sorsban.....ennek így kellett lennie.....!Most pl. nem is vérezgetek....Rékával ilyenkor már tök para voltam.....már a dokit is megjártam akkor és pihennem kellett!Most meg nem is érzem hogy ott a kitesó a pocakban :) Réka 7,5 kg-ját simán emelgetem cipelem fel a 4.-re és semmi...de mégcsak ki sem vagyok fulladva!Remélem most sokkal könnyebben fogom viselni ezt a terhességet!

Na puszi nektek!!!

Niki és Réka baba
Vendég
 


Sziasztok!

Levivel ma megkóstoltattam (a lefagyasztott) krumpil+s.répát ismét.
Most lecsúszott kb 6 kiskanállal, de sírt már a végén.
De még éhes volt - kapott őszibarack+alma turmixot. :P

Niki
Alvás...
Mi lefexünk egymás mellé, összebújunk és így hamar elalszik Manó.
Rékának ez nem teszik?

Milyen volt a szigeten?

Én ma főztem, elkezdtem Levi ruháig válogatni (ismét sokat kinőtt :shock: )...

Betty
Elhiszem, hogy nehéz Panka nélkül :cry:
A képeket várjuk!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


tezsik helyett tetszik :oops:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, az a baj az én Rékámmal hogy egy kis atombomba....nálunk a nagyágyban sose aludt kivéve ha beteg volt....ott nálunk fürcsi előtti és reggeli hancurozás folyik apával....:) Szóval amint lerakom az ágyunkra rögtön hasra vágja magát és rohangál 4kézláb(hozzáteszem nagyon édes :lol: ) Próbáltam már összebújni vele....de nem lehet mert kiszökik a karomból....lefogni meg nem akarom!
Háááát nem tudom mi lesz.....mert nem bírom sírni hagyni...lehet ez is megoldás lenne de nekem nincs lelkierőm hozzá....imádom ezt a kis atombombát :lol: Fogalmam sincs nagy pocakkal hogy fogom altatni..... :roll: És a kisággyal is az a baj hogy rögtön hasra vágja magát......és.....kapaszkodik a rácsokba és áll fel térdelőállásba....ráadásul pont ma vettem észre hogy próbálkozik a felállással is....már az egyik lábára támaszkodik....csak még gyengus...de szerintem napok kérdése és feláll :roll:
Vendég
 


Íme:

Kép Próbálkozom... :)
Vendég
 


Margitsziget nagyon jó volt!A sátoramitt vittem megjó ötlet, elvoltak benne a gyerekek!Jó idő is volt nagyon és hamar eltelt, Kingiinek ment a busza, épp hogy észrevettük , hogy indulni kell, fagyiztunk is és kaptak a gyerekek tölcsért...Huni a combinon be is aludt :lol: úgy elfáradt, végig aludt a metróban is. Amúgy volt egy srác, aki mindkettőnk babakcsoiját felvittte-levitte a lépcsőkön, aranyos volt, meg akartam hívni fagyira, mármint hogy adok neki pénzt, de nem kért. Aranyos fiú volt és kedves nagyon.
Zsuzsi, sajnálom, hgoy Bencus most átvariálta az alvási szokásait, majd legközelebb.
Vendég
 


Találka nagyon jó volt! :D Sátor egyik felében Hunór másikban meg Flóri... :D

Hunci:az a fickó egy isteni áldás volt! :D :D :D

Flóri a buszon rendezett egy 5 perces műsort,utána meg simán bealudt!
Holnap kipróbáljuk a görögdinnyét...
Vendég
 


Kép Indulunk a templomba

Kép Mókázás úton hazafelé
Kép Maminál a kertben


Kép Zsiványkodás a templomban

Kép Kersztelő

Kép PankaAnyaTorta

dhbetty
 
 


Betty nagyon szépek vagytok!!!!Panka 1 Tünemény :D
Vendég
 


Egyveleg I.
Babatali nálam és most:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Egyveleg II.
Keresztelő és egyéb nyalánkságok:

Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Egyveleg III

A keresztelő

Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

De jó kis tali!:)Minegyik baba gyönyörű,és nagyon ügyesek!

Csajok!
Mikor lehet a 2-es tápot elkezdeni,rögtön 6hónap betöltésekor,v kell várni még egy kis időt??

Betty:Nagyon szépek vagytok!:)Nagyon csinos vagy!
Kia:Jó kis súly:)Mi is közel járunk hozzátok:)8600g volt 2hete!
Rékuci nagyon ügyes!

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok!

Niki
Gratula! Tényleg feláll lassan Réka :shock: :P

Betty
Tényleg nagyon szépek vagytok! :wink:

Hunci és Kingii
Jók a képek!
...lehetett volna ott a sátorban 3 gyerek... de majd legközelebb :wink: :D

Aniko
Tényleg szép kis súly...
Vivien olyan, mint Levi... imádja a hasát :lol:

Levi ma leült a 4kézlábból :lol: egy kézzel tartotta magát és mosolygott.
...sikerült lefényképeznem:
Kép

Pár napja pedig feltérdelt, mellette feküdtem és ő belém kapaszkodva megmutatta mit tud :lol:

Anya szórakoztat:
Kép

Elkaptam a kedvenceimet:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! Megjöttünk a nyaralásból!Nagyon jó volt, két nap mikor nem volt túl jó az idő akkor Keszthelyen és Tihanyba és Tapolcán voltunk. Kislány jól viselte nagyon, soha nem sírt. Ha akartok egy jót nyaralni, ajánlom azt a házat!
Nici gratulálok! Sok sikert és nagy kalappal!
altatásnál én benn lennék a szobájában míg meg nem nyugszik, aztán ha közel jár álomországba, akkor kijövök. Ha meg sír akkor várok picit, az is álmosítja és utána megint vissza, simi nyugtatás.
Babatali 20-25-ig valamelyik nap nálam?

Kép
nyafi
 
 


Szia Nyafi!
Örülök, h jól éreztétek magatokat.
A nyaralásból mindig olyan rossz hazajönni, igaz?
Bár nekünk idén kimarad.. :evil:

Lányok!
Valamit rosszul csinálok, h Panna még nem mászik, nem áll négykézlábra és nem is forog?
Kb 3 hete párszor a hasára fordult, de azóta nem. Ha hason van, akkor játszik, aztán ha elfárad sír. Nem fodul vissza.
Nem akarok semmit sürgetni, de itt már lassan mindenkinek szuperaktív a baája, ő pedig elvan jól háton, köszöni szépen.
Háton nagyon picit tud kúszni.
Szóval csak arra lennék kíváncsi, h ez nem baj-e, mert nekem is jó így ha neki is..
Vagy valamit rosszul csináltam?
Gyakran van a földön, szóval nagy tere is van elég. Járókába már be sem teszem, mert az olyan pici.
Ja..foga sincs még. :) De azt tudom, h nagyon változóan bújik ki.

dhbetty
 
 


Nyafi üdv újra itt. Mi most indulunk nyaralni, és Levike tízóraija után indula mandula!!!!!!
Tegnap volt a keresztelő szuper jól sikerült 30-an voltunk és hullák voltunk a végére. Levike nagyon ügyi volt a templomba végig figyelt, és nem is sírt.
Betty szerintem jól csinálod, nálunk is Levi azóta kúszik mióta a földön van , jó nagy a tér és kicsit messzebb rakom a játékait hogy legyen egy kis kihívás. Kis idő és Panka baba is beindul mint a motorla! :D :) :lol:
Majd ha hazajöttünk rakok fel képeket!
Addig is puszi Mindenkinek!!!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!!!

Nálunk a következő a helyzet:

A féléves mérésen Csabi: 9540 g és 72 centi volt, de itthon azóta 9700 g alatt nem mértünk. :oops:
Úgyhogy a legnagyobb zabagép, azt hiszem megállapíthatom, hogy Csabi. :lol: Ennek nem annyira nagyon örülök, mert mi is kb. egy nap 3x eszünk rendes kaját, plusz ugye a cicik, amik szintén sokat kitesznek. És hát van jó nagy hordópocakja is. :lol:

Amiket eszünk: meggy, banán, alma, őszi és sárgabarack, szilva - de fájt a hasa tőle akkoriban még, krumpli, srépa, fehérrépa, brokkoli, főzőtök, sütőtök. (A brokkoli újdonság, még nem annyira ízlik). Emellett babapiskóta természetesen minden gyümölcsbe, különben egy óráig sem bírná ki, olyan éhetetlen. Azt hiszem, hogy Kingi kérdezte, mi a Manner Biskotten für kinder-t fogyasztjuk, sokszor úgy, mint Kiáék, nyalogatunk, eszegetünk.
Ezeken kívül adtam neki egyszer rizses tejpépet, és a vaníliásat, de a doki leszidott. Azt mondta, hogy a tejpépet feleslegesen ne adjam neki, amúgy is tartalmaz tejszármazékot és csak puffasztja és hízlalja a gyerekeket. Így most azt nem kapta azóta, amúgy Peti is nagyon ellenzi őket, így a munkahelyről kapottak meg a vettek szépen csücsülnek a szekrényben egy jóideig. Azért egy héten 1x tervbe vettem, hogy adok neki.

Ezen felül én is nagy nehezen vettem neki Hipp-es instant teát, a gyermekteát és a málna-csipkebogyót. Ezek voltak az egyedüliek, amiket szeretett. Szintén nem adhatom neki, a magas cukor tartalma miatt, ellenben mást nem iszik meg a gyerek... mit tegyen ilyenkor a szülő? :?:

Az alvás nálunk is nagy mumus. Régebben ha esti etetés és fürdetés után beraktuk Csabit az ágyban, elaludt magától. Most azonnal hason van, és onnan persze nem szeret megfordulni, úgyhogy nyűg van. De általában annyira elfárad estére, hogy a cicin elalszik. Éjjel mindig kel egyszer legalább, de mivel én is akarok pihenni, így automatikusan magam mellé veszem, cicire teszem és együtt alszunk tovább. Tudom, hogy ez nem jó, és nem megoldás, de ha majd eljön az ideje (mármint nem lesz cici), akkor lesz időm szenvedni az éjjelekkel. Talán őszig kihúzzuk, és akkor nem is lesz gond, mert ha hűvösebb van, a gyerek jobban alszik.
Nappal lehetetlenség elaltani. Próbáltam simogatással, énekléssel, sétálással, babakocsival, sehogy nem megy. De csak nekem nem megy!!!!
Nekem csak a cicivel megy. Mindenki másnak sikerül valahogy, az apjának simán az etetőszékben bealudt. De nekem nem alszik el sehogy sem. :(

Sikeresen visszaköltöztünk, de nem egyszerű mostanában, meghalt a nagymamám, és hát Csabival sincs minden rendben.
Mint hunci írta nektek korábban, valami nem stimmel Csabival. Kedden megyünk neurológiára, nagyon félek. Elég gyakran megrázkódik a feje, és a karjai. Ilyenkor szélesre húzódik a szája, és hát látni rajta, hogy nem direkt csinálja. Nem tudjuk semmihez sem kötni. Leginkább ha nagyokat viháncol, akkor csinálja, de ha fáradt akkor is, felkelés után is, szóval változó. Kezdetben csak ülve csinálta, így megfogadtam, hogy amíg magától nem ül fel, nem ültetem. De rá egy napra elkezdte hason és háton is csinálni. Nem tudom leírni, mintha kirázná a hideg, de kicsit hosszabb és kívülről nézve félelmetes.
Elvittem dokihoz, ott nem csinálta, és megnyomta a fülét, arra meg sírt. Elküldtek fülészetre. A fülésznéni azt mondta, hogy semmi baj sem a fülével, sem a foga nem jön :!: sem a torka nem beteg. Viszont ott is az ölemben volt, és ahogy beszélgettünk, elkezdte csinálni. Beszélt, viháncolt, és egyszer csak elkezdte. Talán ez volt a szerencsém, azonnal kaptunk beutalót. :( Megkértem anyukámat, hogy jöjjön el velem, nem merek egyedül menni, amúgy is viszem a laptopot, hogy a felvételt megmutathassam a dokinak, hátha ott éppen nem csinálja és nem hisznek nekem.

Amúgy Betti ne aggódj, nem vagytok lemaradva! :!: Csabi forgolódik, de leginkább csak hasra és az élvezi, ezen kívül kinyomja magát és hátrafelé tolat. Egy másik fórumozó kislánya nagyjából ugyanazt csinálja, mint Panka, háton mászkálja be a lakást. :lol: (Egyébként szerintem nagyon jól nézel ki a fényképeken!)
Letettem nagy szőnyeget én is, ahogy Anna mondta, de semmi. Mindig csak tolatunk, tolatunk. Vagyunk négykézláb is, de csak rugózunk, hiába nagyon érdekes a játék vagy dolog, semmi erőfeszítés nincs, hogy érte menjen. Nem baj, dagik vagyunk :lol:

Niki
Minden elismerésem!
Egyrészt a gyors babaáldáshoz, másrészt már előre a gyerekneveléshez! Icipicit én is irigykedem, mert hát mi már három gyereket simán beterveztünk, de ilyen hamar én rettentően félnék. Egyrészt a szüléstől, másrészt hát igen... két indur-pindur gyerekkel. Nem fogsz unatkozni, az biztos! :wink: Ellenben, ha már kicsit nagyobbak lesznek, sokkal jobb lesz! Jobban eljátszanak majd együtt, és a legjobb barátok is lehetnek.
Arra nem gondoltatok, hogy esetleg most kisfiút hordasz a szíved alatt, és azért nincsenek rosszullétek sem? :wink: Én annyira izgulnék, megint mennék 12 hetesen 4D-s ultrahangra. :lol:


Nyafi
Visszaköltöztünk, ránk számíthatsz! Megyünk! :wink: :lol:
Örülök, hogy jót nyaraltatok!

Kia

Rajtam is van bőven fölös kiló, de sztem a szoptatás miatt nem moccan a mérleg egy dekányit sem. Ne aggódj, az egy évet húzzuk ki ha lehet, és utána is ráérünk testileg megszépülni. :D

Hunci
Szerintem Hunor elég sokat fejlődött, amióta nem találkoztunk!
Velem is kijöttök valamikor a szigetre???? :oops:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Jujj dejó képek!!!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Cicus, nem veled nem megyünk ki a szigetre :lol: meg hát a strandot is beszéltük...ugye???Csabinak gyógypuszi és remélem, nem lesz semmi baj!

Nyafi jók a képek!
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk ma volt keresztelő,végigvisította azt a 10 percet(kijöttünk a templomból és máris kacagott)
Összegyűlt a család kisebb része(így is 40-en voltunk)Jó volt nagyon,de már hulla vagyok.

Flóri 2 napja hátrafelé kúszásból fel tud ülni!Nagyon-nagyon sokat fejlődött ezen a héten...


Szerdán megyünk vissza a budai egészségközpontba és már most félek,hogy mit mondanak majd.............. :(
Vendég
 


Nicol!

Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!! Annyira maghatódtam, könny szökött a szemembe.Én már úgy várom, hogy mi is belekezdhessünk Sára Borbálába várásába!(Merthogy ugye csak lány lehet a következő babuci :lol: :lol: )Pénteken született meg a tesóm második kisfia.Azóta a várandósság és a szülés mámoros nosztalgiázásába töltöm napjaimat :lol: Csak még nem szeretnénk belekezdeni, amiíg szoptatok.Meg ugye elvileg nem is lehetséges....



Minden babóca aranyos és nagy!
Kristóf elkezdett felállni :D :

Kép

Kép

Kép
linus
 
 


Nukada!Elsősorban Neked írom... :D

végül is Concordot(0-18) vettünk,mert a römer-ben nagyon szarul nézett ki a gyerek.

Linus:nagyon ügyes baba Kristóf! :D
Vendég
 


betty: ha akarod kicsit tornásztatni azt lehet nekem a doktornő mondta hogy egy lepedöben forgassam 4-5 forgás egyik irányba, 4-5 a másikba, de nem 1 ide 1 oda. Ezzel nem sietteted de erősödik tőle. Egyébként meg a szomszéd kislány 9 hónapig szinte csak kúszott most 1 éves és már majdnem egyedül megy. 3 hónap alatt mindent csinált egymás után...lehet hogy Panka ez a típus :wink:

nyafi: szupik a képek, nekünk is hasonló medencénk van :lol:

Ma voltunk védőnőnél 67 cm és 6900 g, mozgásfejődésben előrébb tartunk az átlagnál. Mindennel elégedett volt.

Cicus:írjál hogy mi volt az orvosnál, nagyon szorítok!!!

puszi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Köszi Zsuzsi!
Tényleg Cicc, mit mondott az orvos???

Linus, Kristóf nagyon ügyi. Ahhoz képest, h egy napon születtek.. :shock:

Van még valaki rajtam kívül ahol fog sincs? :oops:

Húú..megyek mert büdi lett itt mellettem. :lol:

dhbetty
 
 


Nálunk nincs fog!
Majd később írok, mert most vacsizom gyorsan. Épp most kakilulnk mi is. :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!!!

Linus,Cicus és Nyafi először is köszönöm szépen a gratulációt!:)
Jövőhéten csütörtökön megyek dokihoz :shock: Annyira izgulok!!!!Remélem minden ok. odabent....tegnap óta van némi émelygésem du. de nagyon elenyésző Rékához képest....és ma kidőltem aludtam 1 órácskát amikor apuci hazajött :)

Betty szerintem sincs elkésve Panka....asszem 8 vagy 9 hónapos koráig kell meglennie a kúszásnak-mászásnak....van olyan baba aki ezt 1 hónap alatt produkálja felállással üléssel megfűszerezve :wink: Réka nálunk is onnantól Kúszik -mászik amióta lent van a földön és körülötte a játékai....nem nagyon adtam oda őket neki hanem hagytam hadd küzdjön.....Tény és való hogy volt nagy mérgelődés de csak pár napig mert utánna rájött hogyan jut el oda érte :D

Linus ügyi Kristóf!!!Réka is már feláll olyan kis bénán de feláll ez a lényeg :)

Kingii majd tegyél fel fotót a keresztelőről:)

Jaaa és még nálunk sincs fog :oops: Pedig már hányszor megjósolta a dokinéni :roll:

Tényleg Cicc mizu?

Nálunk meg mostanában annyi kaki van...napi 4 :shock: és a du. az fosi...úgyhogy hétfőn elvitte azuram megnézetni holnap lesz meg az eredmény...Réka eddig napi 1-et max.2-őt kakilt.....mondjuk most hasfogós kajcsit kap....jó kis alma-banán-keksz kombinációt.....szó se róla meg is fogja rendesen.....de így is van napi 2-3.Nem tudom normális-e...majd most kiderül :?

Na jó éjt!

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek,hogy éppen mit nézek!! Béres Alexandra és Détár Enikő szülés utáni tornáját. Mot kölcsönöztem ki, de egyelőre csak nézem. A 6 hós babákhoz való torna 31 perc, de nagyon nehéz, ahogy elnézem. FŐleg popsi és comb egyelőre. De nagyon tetszik, 31 percet fogok tudni tornázni még Csabi mellett is.
:lol:


Szóval a neurológus néni szörnyen kedves volt. Megmutattam neki a remegéses felvételt, ő elsőre semmit nem vett észre rajta. Másodszorra már látott valamit, de hogy teljesen kizárjuk az epilepsziát, elküldött minket EEG vizsgálatra. Holnap megyünk 10-re. Bár szerinte ez semmi, mert úgy látja, hogy a kisbabák igen sok furcsaságot tudnak produkálni.
A másik dolog, ami ott jutott anyukám eszébe, hogy mikor Csabi pár hetes volt, a bal lábiját kevésbé rugdalta, mint a jobbat. Akkor a védőnő azt mondta, hogy ez semmi, és hogy kinövi. Most megnézettük. Hát semminek egyáltalán nem semmi.
Szóval nincs gond, de a laza izomzatnak köszönhetően, a súlyának köszönhetően mindent később fog csinálni, mint az átlag, és mutattak pár gyakorlatot, amit csinálni kell vele. Pl. talicskázás, bukfenc, stb. A baloldaliság meg icipicit a fején látszik. Ha háton fekszik, a bal füle közelebb van a vállához picit. Erre is van gyakorlat, persze jó ordítós feladat.
A doktor néni azt mondta, hogy ha nem csinálja ezt senki, akkor is helyre szokott jönni, csak hát később.
Bár valószínű, hogy kúszni nem fogunk, annyira mindig négykézláb van Csabi.
Remélem, hogy nagyobb gond nincs.

Nagyon megviselhette Törpit ez a sok költözés, én biztos vagyok benne. Meg hát mégis csak a nagymamával laktunk együtt, ami nekem igen sok fejtörést okozott, remélem nem adtam át neki valahogy.

Niki
Csabi is föltön van, de ő még mindig hátrafelé megy, mintha esze ágában sem lenne előre menni.
:lol: Mindig talál magának valamit, ami éppen hozzá a legközelebb van.

Hússegítség

Segítség!!! Csirke husit vezetek be Csabinál! Ki hogyan főzi? Együtt a krumplival és a répával, vagy külön? Hogyan pépesítitek? Mindent tudni szeretnék!
Tegnap külön főztem meg, egy minicsirkét, és együtt pépesítettem a krumplival. Alig evett belőle, valószínű azért, mert a csak krumplit eleve csak anyatejjel eszi, így mindig krumpli és répa együtt jár nálunk.
Hogy adjam? Most előre felszeltünk egy mellet, de van aki esetleg előbb főz és utána adagol? Ráteszitek a kajára, vagy belekeveritek?

Kép


Kép
fcicus
 
 


Cicus, örülök, hogy nincs nagy baj!

Hús:kezdetben külön megfőztem és külön leturmix majd egybeönt, összekavar, most már külön kapja, vagis egy falat főzi, egy falat hús, már nem turmixolom hanem csíkokat kezemmel szedem le és hagyom hogy nyammogjon rajta, persze kicsit csíkokat.
Vendég
 


Sziasztok!

Nyafi
Szépek vagytok a képeken!

Cicus
Csabi hatalmas méretekkel rendelkezik :shock:
Drukk, hogy minden gyorsan helyrejöjjöj.
A nagyid miatt részvétem!

Zsuzsi
Boldog Hófordulót!!

Linus
Gratula az álláshoz!
Lassan magától is menni fog Kristófnak!

Keresztelős képeket kérek :P

Hús
Mi még csak bébiételben ettünk húst...
Bejött Levinek az alma+csirke...

Levinek jön a foga. Lent és fent is nagyon dagad az ínye...
Lassan jönnek az álmatlan éjszakák számomra is.
..pedig a mostani éjjel után nem akarom :P 21-től majdnem 5-ig aludt, aztán még 3 órát reggel 8-ig.

Ma felült teljesen - nem támaszkodott a kezével. :lol:
Én épp reggeliztem, ő a járókában volt.
Mondta, hogy MA és MMMMMMM (ezt szokta, ha akar valamit) ,
odanéztem és csak mosolygott :D

Hétfőtől van hintánk is (ezt is megörökölte a kerilányunktól) nagyon élvezi :P

Vasárnap már 9320 gramm és 70-71 cm volt (Apával mértük meg).

Kép
Kép
Kép
Uncsitesók
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nagyon szép legény Levike és azért ő se picúrka!
Cicus most hogy hazajöttetek Pestre nem talizunk? Hunci, Anna, Zsuzsi, Kingii, Zuzi te hol vagy egyébként? a többieknek azért nem kérdem, mert ők nem jönnek soha. :cry:

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!!!

Kia, úgy látom Levi is beindul lassan :lol: Nem lesz 1 perc nyugtod sem :wink:

Na tegnap meglett a kaki eredmény....hála az égnek - lett...de akkor miért kakil ilyen sokat....mondjuk szerintem a foga.....olyan büdi a kiccsaj nyála hogy ihaj....mondjuk az uram nem érzi...azt mondja tuti a terhesség miatt lettem megint érzékeny a szagokra :roll: De most adok neki 1 új fajta probiotikumot és tegnap márcsak 2 kaki volt :D Remélem helyre pakolja a kis bélrendszerét!

Cicc, husi téma...én egybe főzöm meg a többi zöldséggel és egybe turmixolom össze...így is tökéletes!Én nyersen feldaraboltam és kis adagokban lefagyasztottam.

Anikóóó te kérdezted a 2-es tápot....én kizárólag amikor 6 hós lett Réka akkor kaptam csak a dokinénitől!

Csajok Réka állandóan feláll mindenhol.....most éppen ezt gyakorolja...én nem tudom hová siet ennyire???

Íme 1 kép:

Kép Alvás helyett....:)

Na megyek pihizek még én is 1 picit amíg lehet :roll:

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Köszi Niki!

Nagyon ügyesek a lányok&fiúk! :D :D :D :D :D :D

(Kibujtak a felső fogak is :) )ha sikerül elkapnom,és jol lefotozni,akkor felrakom!

Kép
aniko...
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?