Új privát üzeneted érkezett!

Beu,
úgy látszik Lőrinc átvette a stafétát, ugyanis Bence most ébredt.Kép

Maci2,
apának jobbulást! Roninak jó szunyát.

Sajnos nekem most már dolog van(pelenkázás, ebéd, játszásKép), de majd a talin dumcsizunkKép.
Addig is pusza,
Timici
timici
 
 


Ááááá! Tényleg!

Mikik! Boldog névnapot!

Beu
beu
 
 


Hali Mindnekinek,

Na, milyen volt Elliéknél a Mikulás-tali? Mikor lehet a képtárba menni képetnézegetni?

Képzeljétek,
Ma megint sütöttem kenyeret, és ez is sz@ar lett. Pedig langyos vízet tettem, arra liszt, arra az élesztő. Még mindig olyan kis cipó marad, és nem kel meg rendesen (mivel az állaga is nagyon sűrű). Ilyenkor mit lehet még tenni? Hol rontom el? Segítsetek lécci!!!! Hogy sütök így karácsonkor fini kalácsot a családomnak?

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 

 
 

Sziasztok!

Szerencsésen megérkeztünk. Egyszer eltévedtünk. Kép De visszataláltunk! Kép Pedig féltem. Most indulunk tovább, pénteken találkozunk. Jók legyetek.

Elli szuper volt, köszi!!!

Puszi,
Beu
beu
 
 


Elli,
nagyon köszi, a tali szuper volt, nagyon jól éreztük magunkat.KépKépKép
Bence hazafele beájult és azóta is alszik.Kép
A lakásotok nagyon szép, gratula!Kép
Köszi még egyszer.
(Szomszédok nem szóltak a ricsaj miatt?, remélem)

Beu,
de jó, hogy hazakeveredtetek, látod milyen ügyi vagy, még sötétben is hazataláltál.Kép
Jó Pápázást, majd jelentkezz, ha megjöttetek.

Csucsuka,
kérem szépen a süti recipét!Kép Nagyon nyami volt!!! jól jönne karácsonyra, köszi.Kép

Lányok,
nagyon örülök, hogy taliztunk, gyerkőcök csuda helyesek és ügyesek és nem lehet betelni velük.
Jó volt látni ennyi emberkét együtt!!!KépKépKép

Holnap mi is elutazunk 2napra anyósomékhoz, mire megjövünk remélem sok-sok talikép vár minket a tárban.Kép

Addig is jó hétvégét Mindenkinek, pusza
Timici
timici
 
 


Idesüssetek, mit tudok!!!

KépKépKépKép

Na jó, azért van mit tanulnom még. Miért áll MArcipán keresztben?
sofka
sofka
 
 


Képzeljétek: pont most néztem ki és kit láttam? A Mikulást , amint elrobog az ablakunk alatt:


Kép

Közben a Hóember is intett neki, szegény azt hitte, hogy már nem is látja idén a Mikulást:

Kép

Bekopogott az ablakunkon a Tépaló és közölte, hogy nagyon siet, mert már így is késésben van, de jól tudja, hogy vannak itt még nagyon sok csodálatos gyermekek, akik már nagyon várták Őt.Így ezt a hatalmas puttonyt hagyta itt , hogy adjam át Nektek:

Kép

Fogadjátok sok sok szeretettel a mi kis Mikulásunkat, melyben a szeretetünket is hozzácsatoltuk.

Most sietek én is, mert kint nagyon sötét van és hideg .A Mikulást elkísérem félúton, vagy legalább a kapuigKép.

Kép

Hamarosan jelentkezem , sajnáljuk, hogy a talira nem tudtunk menni. Mindenkinek szép estét az első (tisztelet a kivételnek akinek már a második Mikulást tölthetik csemetéjükkel) Mikulásunk estéjén.Halkan súgom meg nagyon izgi voltKép.


Anita+Robó
anita77
 
 


Tali nagyon jó volt. Roni fél perc alatt elaludt hazafele a kocsiban. Ízelítőül pár kép:
Csacsi-párbaj
Kép
Elkaplak
Kép
Viola
Kép
Te mit csinálsz?
Kép
Az ünnep jegyében
KépKép

Maci_2
maci_2
 
 


Elli,
Köszi a szervezésért és a helyértKép

Babák sokat fejlődtek (vagy mi voltunk régen talizniKép), nagyok és ügyesek egytől egyig!
Sajnos most sem tudtam annyit dumcsizni, amennyit akartam (majd legközelebbKép), Roni nagyon ragaszkodós kedvében voltKép

Beu,
Ügyesen hazataláltál. Jó utat.Kép

Timici,
Jó utat nektek is.

Sofka,
Ügyi vagy. Nagyon gusztákat sütöttélKép Marcipán azért áll keresztben, mert álló képet csináltál. A gépről viszont így töltödik le, neked kell elforgatnod.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,

Elli, naggggyon jo volt a tali! Kép Es fantasztikus, ahogy keszultel, tok fincsik voltak a kajak. Kép Remelem, nem csinaltunk tul nagy rumlit...Kép

Mikiknek boldog nevnapot! Kép

Miszike,
kis kemenyfeju leanykad. Kép En nem lattam ma rajtad a "nyomokat". Kép

Beu,
jo utat! Kép

Sofka,
ugyi vagy! Kép Most akkor nem csak a kepeket, hanem a karacsonyi keszulodesedet is megcsodalhatjuk... Kép AZ az utolso kep kulonosen tetszik, azokkal a gombocokkal..O

Bocsi, hogy nem voltam a talin nagyon szoszatyar kedvemben, de Zsombi nagyon anyas volt mar megint. Nem ertem, itthon nagydumas, vigyori hapsi, uj kozegben, babak kozott meg felos...Kép Viszont Elli, csucskoszonet a masik lakasban biztositott alvoszobaert! (BAr Apaja kicsit nehezen talalt igy rank. Kép) Es nagyon kedves a hugod! Kivancsiskodhatok, ki volt a masik lany?

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok csajszik,

újra itthon!Kép
Kicsit visszaolvasgattam, még nem elég alaposmód, de látom, Toffi jó híreket kapottKép, Julcsi egészséges, mint a makkKép, és a Mikiparty is jól sikerültKép.
Mikiknek boldog névnapot kívánok!Kép
Szülinapi köszöntőket nagyon köszönjük, tisztára meghatódtam, hogy nem felejtettétek el az öreglánytKép.
Síelés jó volt, a hazautazás viszont horror, végig ment a hiszti, mondtam is a srácoknak, hogy most jó darabig nem tesszük ki a lábunkat Bp. közigazgatási határán túlraKép.
Teszek fel pár képet ide, aztán holnap talán lesz időm feldobni a többi fotót is valahova.

Kép

Kép

Kép

Kép

puszka

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,
de jóóóó, hogy jól iskerült a síelés.
Képek szupik, még, még, még, had irigykedjünk.Kép
Szalfétkiket megkaptam köszi, mindjárt írok is.

Maci2,
jók lettek a képek, a Mikisapisak különösen tetszenek.Kép ügyi vagy!
puszi,
Timici
timici
 
 


Felraktam a talis képeket http://kep.tar.hu/friss_babak/index.phtml?aid=27612905

Zulu,
Újra ittKép Leveleidet is nézted?
Részletesebb élménybeszámolót kérünk! (Én pl. azt sem tudom hol voltatok? Felváltva vigyáztatok a lurkókra? Gyerekeknek tetszett?)
Képek szupik, irigykedem ám! Jöhetnek még!

Leléptem. Jó éjt mindenkinek!

Maci_2
maci_2
 
 


SziasztokKép

Elfelejtettem a tár-os jelszót, és felhasználónevet.

Valaki elküldené mailben??

Heni

HELP!!
heni1979
 
 


Haliho csajok!

Bocsi, hogy nem tudtunk vegul elmenni a talira, igazsag szerint nem mertem elindulni, mert itt szelvihar volt, es esett az esoKép Hat igen, ilyen gyava vagyokKép

Azert remelem klassz volt, minnya nezem is a kepeketKép

Zulu: klasszak a kepek, foleg az utolsoKép MIt eszik egyebkent Maca?Kép

orsoly

ps: heni, minnnya elkuldom
orsoly
 
 


Sziasztok,

Orsoly,
nekem hiányoztálKép

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Bár az elején jól betömörült mindenki a nappaliba... de aztán megéhezett a társaság, es elkezdődött a szivárgás az étkezőbeKép
Nem is lett nagy rumli, hála Andi műanyag poharainak csak összedobáltam a szemetet, és már kész is volt minden. Ja, és Magdi Nikije nagyon lelkiismeretesen elrámolt Magdi Mikije után, akiről a férjem csak annyit modnott: "az a bűnrossz gyerkőc"Kép Pedig nem is rossz, csak nagyon él, és nagyon fiúKép

Sofka,
köszi a festéket, megkaptam, Kép de a nagy jövésmenésben nem rendeztem az anyagiakat Gombóccal. Ha járok a Moszkva tér felé, (szoktam néha) legfeljebb felugrok vele vmikor, de valszeg már nem idén...nem baj, ugye? Majd nézek valami mélcímet vagy telszámot a táblában, és egyeztetünk, jó?Kép

Na, szóval talit bármikor, Kép de az elmúlt éjszakát ha lehet soha többet nem szeretném, visszatértünk a 2 óránkénti keléshez, pedig nappal sem alussza bucira magát KevinKép Namindegy.

Lányok (Zulu, mint nagy utazóKép)
Mennénk mi is telelni, valszeg nem síelnénk, mert csak 3an mennénk Kevinnel, szóval a férjem azt kérdezte tőlem(! mintha mintha több tapasztalatom lenne) hogy mi kell ahhoz, hogy én is jól érezzem magam a gyerkőc mellett is. Most nem bébiszitterről beszélekKép bár az is klassz lenne, hanem hogy ahova megyünk, mi az, ami feltétlen kell, a szálláson/környéken hogy az ember jól -ellegyen egy 7-8 hós bébivel. Kirándulós, túrázós esetleg élményfürdős helyre mennénk, Ausztria. Gondolom az utazás minima 1 nap oda, meg vissza is... Mivel lehet megkönnyíteni az utat/ottlétet, amire esetleg az ember nem is gondol?
Gondolom többen is kíváncsiak ilyesmire, nem?

Most pedig megyek, magamba döntöm a 2. kávét, és a 3. szelet boldogsághormont (csokiKép) annyira kialvatlan és égőszemű vagyok, hogy csak na. Apának meg rengeteg a melója karácsonyig, most is dolgozóba vanKép szal' egyedül nyomulok Kevinnel.

Egyetlen vigaszaim a talis képekKép már megnéztem páratKép
pusza
Elli, aki naggggyon fáradt, de nem a tali, hanem a kölke miattKép
ellimami
 
 


Maci,
tök jók a képeidKép
E
ellimami
 
 


Sziasztok!

Bocsi, teljesel eltűntem, Ancsi taknyos plusz köhög. MIndehhez szerdán annyira dugult az orra, hogy ebszolút nem kapott rajta levegőt, déltől éjfélig egyáltalán nem szopizott, már ha meglátta a cicit is bőgött. (azután kidugult és végre tudott szopizni, addig fejés-kanalazás ment valamennyire). Most már valamivel jobb a helyzet, bár még most is nehéz a kapok levegőt és a cicit akarok állapotokat egyszerre előidézni. Disznóvágásra végül nem mentünk.

Látom a csacsikat, akkor a Toffi-féle az olyan, mint a kék??? Mi a helyzet most ezügyben lányok?????

Toffi: gratula a p2-höz!!
Orsoly: Lackónak a 9 kghoz gratula!!

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

CSUCSSZUPI volt a tali, nagyon jol ereztuk magunkat! Kép Kép Kép

Ellimami,
MAXIKOSZI Neked es egesz csaladodnak a szervezesert, es a turelmetekert! Kép Kép Kép
Ariek,
szinten MAXIKOSZI a hazafuvarert! Kép Kép Kép Remelem, Bori is jot aludt!
Es MINDENKINEK NAGYON KOSZI, mert olyan kedvesek es segitokeszek voltatok kis benazasaim kozepette, es ugy ereztem, hogy annyira odafigyeltetek rank! Vegre tudtam kicsit dumcsizni, persze szerettem volna meg tobbet es mindenkivel, de hat arra 3 nap se lett volna elegendo...

Kangi,
azota is a majkremes szivacson toprengek, de becsszo nem en meseltem... Beleszamoltam osszes szenilitasomat, de egy ilyen sztorit nem felejt el az ember ;-)))

Muszaj eldicsekedjek: Viola egyszer ebredt ejjel Kép, reggel zabalt egy jot, amikor felszendvicseztem kirandulni indulo apajat, delelott jot jatszottunk, aztan a 11 orasi szopinal hozzam bujva elaludt, es ugy ram jott az alom, hogy nekem is odakoppant a fejem Kép ilyen meg nem volt, valahogy pont jol helyezkedett, tok kenyelmes volt Kép kozben egyszer regisztraltam felalomban, hogy megint rarabolt a cicire Kép de fel 1kor masztam ki mellole, mert KIALUDTAM MAGAM! Kép Kép Kép
Summa summarum: per pillanat NEM VAGYOK ZOMBI! Kép Kép Kép

Most pedig kimegyunk, ezt a gyonyoru idot vetek lenne nem kihasznalni!

Napsuteses kedvu Kaska Kép Kép Kép
kaska
 
 


Sziasztok,

Megnéztem a képeket, és sárgára irigykedtem magam. Olyan jó nektek...

Most mennem kell

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Elli, mi is nagyon köszönjük a vendéglátást, Zsebi teljesen kitikkadtKép. Gyönyörű a lakásotok, a férjem is lehidalt, hogy panelból ilyet is ki lehet hozni.
Csajok, nagyon jó volt találkozni veletek, de remélem, jövőre egyszer hozzánk is eljön a társaság. Majd valami nagy kerti partit csapunk, van hely bővenKép
Éjszakáért nagyon nem irígy, talán ez csak egyszeri kihágás volt Kevin részérőlKép

Heppi,
kenyér kérdést most már kénytelen vagyok élőben megszakérteni, majd a jövő héten beütemezzük sűrű programunkba, ha neked is jóKép

Zulu,
képek szuperek, jöhet mégKép

Maci2,
képek megnézve, ügyi voltál, mint fényképészKép
Roni tényleg elég matrica jellegű voltKép

Na mennem kell, mert anyósomék ma váratlanul beállítottak, az marhára nem érdekelte őket, nekünk jó-eKép, és kissé lefárasztottakKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


sziasztok

Zsuzsi vagyok,a fiam Bence 2hónapos.Andy78 a barátnőm és Ő mondta,hogy ismerkedjek meg Veletek, mert jó a társaság. Majd még jelentkezem puszi mindenkinek.

Zsuzsi
zsuska
 
 


Elli,
Remélem csak a sok élmény miatt volt rossz éjszakátok és már feldolgozta Kevin. Drukk!

PIldi,
Jobbulást Ancsinak!

Kaksa,
Örülök, hogy ilyen jó kedved vanKép
Én is tudtam volna többet dumcsizni, de rövid pórázon tartott RoniKép

Momo,
Mostanában kezd állandósulni a matrica jelleg. Néha még az sem elég jó, ha az apja és én is ott ülünk mellette, valamelyikünkbe kapaszkodik és mégis kiabál.

Zsuzsi(Zsuska),
Üdv köztünkKép
Részleteket is megtudhatnánk rólatok (mekkora Bence, miket tud, van-e tesója...)? Képet is szeretnénk, ha lehetKép

Maci_2
maci_2
 
 


Nahát, az előbb írtam, elküldtem, most meg nem látszikKép

Maci_2
maci_2
 
 


Hát ez nem igaz! Most meg itt van. Szórakozik velem.Kép
Le is lépek. Jó éjt!
Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Megnéztem a képeket, és irigykedtem. Viszont Kata igazából még ma sem egészséges, úgyhogy jobb hogy nem mentünk.

Zulu, de jó, újra itthon. És mesélj, milyen volt? A képek alapján nem lehetett rossz. Mac tündéri a napszemüvegben!

Elli, remélem ma behozzátok a tegnmapi lemaradást, már ami az alvást illeti. Ilyenek ezek a fiúk. Gyakran elromlanak, de szerencsére meg is javulnak gyorsan. Kép

Kaska, irigy a nappali alvásért. Nekem valahogy sosem jön össze. Talán a Jézuska majd hoz a gyerekeimnek egy kipihent anyukát!!

Ildi, szegény Ancsi. A történet ismerős, drukk hogy hamar vége legyen!

Tegnapi képbűvölői képességeim mára romokban. Az a nyomorult akku nem lemerült a barkácsolástól? Most töltődik. Mivel gyorstöltőnk nincs, nem is tudok mutogatni. Kép De majd holnap!

Holnap lesz MiApánk szülinapja. 47 éves lesz. Gondoltam halászlét hozok neki a közeli étteremből. (Vagy két falu, de naggyon tuti.) Meg legyártom az évi rendes képviselőfánkot. Ajándékba vettem neki egy új fekete macinacit, hogy legyen egy alkalmibb darabja a sátoros ünnepekre. Kép Karácsonyra kap hozzá egy kézzel festett selyem nyakkendőt. A lányok fogják festeni.

Na megyek, MArcipán szólít.

sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Remélem azért mindenkinek hozott a mikulás valamit.
Ma mi Domonyvölgyben voltunk a Lázár lovasparkban mikulás ünnepségen. Nagyon jó volt, volt lovasbemutató, dörmögő ház, mikulás gyerek zene kézmúves foglalkozás.
Na meg nagyon jó kaják voltak.
Szóval nagyon jól éretzük magunkat.

Manó: ez ügyben hívtalak, csak nem tudtalak elérni, volt még 4 db potya jegyünk, de sajna csak az utcsó pillanatban tudtuk meg, hogy aki jött volna az nem jött végül is. El szerettünk volna hívni.

Kicsit ugyan hideg volt, de szerintem Dorka elég jól fel volt öltözve, duplabélésű rugi, és egy vastag kezeslábas, sapka sál, kesztyű..Nem tudtam volna mit ráadni már, ez olyan borzasztó, mert hazajöttünk és már megint 37,8 volt a láza, egyszerűen nem értem, ilyen gyorsan megfázott vagy még a multkori, de szerda óta láztalan volt szerintem, ugyan nem mértem, de nem láttszott rajta. Most is tök véletlen mértem meg és teljesen elképedtem, hogy ennyi. Semmi kedély változás arc pír semmit nem láttam a gyereken.
Most ezek után mindig mérni kell esténként a lázát, nehogy sok legyen, mert én nem mindig érzem a homlokán, hogy gond van, már kezdek teljesen kiakadni ez ügyben.

Tényleg most adtam neki egy kúpot, de lehet, hogy nem kellett volna még, de mi van ha éjszaka még feljebb ment volna...

Ki hogy csinálja ezt?

Manó: Valószínű, hogy csütörtökön mennénk, ha nem esik a hó...Na meg ha jó Nektek..Vagy talizzunk valahol pl: Árkád, Ikea Nekem mindeggy..

Nállunk Dorka nem ilyedt meg a mikuálstól, hisz tudod mindenkire vigyorog.

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Manó 2, ha este észlelek lázat, akkor én is szoktam kúpot adni. De 37,8 (levonás nélkül) nem vészes. Ha sokat ugrálnak, túl vannak öltöztetve, néha akkor is magasabb a hőmérsékletük. (Tapasztalatom szerint). Viszont annyi vírus rohangál mostanság... Figyeld a kis Tündéredet, és ne aggódj annyira!! Nálunk a lányok ha lázasak, a mi ágyunkban aludtak. Akkor tuti észrevettem volna, ha gond van. (Na meg a gyakori hányást is könnyebb volt így rendezni. ) Most már csak Orsi jön, Kata ebben is önálló.

Jó és nyugis éjszakát, sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Maci2, Sofka: köszi!

Manó2: én 38-nál (levonás nélkül) húzom meg ált. a határt, afölött adok kúpot, bár ez sem mindig igaz, mert alvás előtt "engedékenyebb" vagyok, sokszor egy-klét tizeddel tovább nem avatkozom be. Anno első gyerkőccel jártunk úgy, hog egy nátha után megmaradt a méregetős szokás. nátha már rég elmúlt, gyerek meg még mindig 37,6-37,8 körül volt estére. Egy adag ilyen olyan vizsgálat, negativ. Már kaptunk egy láz-klinika telcsiszámot is, de végül nem mentünk. Akkor panelban laktunk, télen nagyon meleg volt, Kipróbáltam, hogy hagytam jóval lehúlni a lakást (26 fokról 24 -re), mindjárt lejjebb ment a gyerkőc hője is. Azóta tudom, hogy nála estére a 37,6 popsiban teljesen normális érték, még egy-két tizeddel följebb is, ugrálás stb után.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


manó2!

Bocs, láttam hoyg hívtál tegnap este, csak ma nem volt időm visszahívni. Biztos nagyon jó volt, de nem tudtunk volna elmenni, mert a férjem sajna tegnap is meg ma is dolgozott (kicsit ki is akadtam reggel emiatt, hogy nem elég a teljes versenyszezon, még most sem hagyják békén, ráadásul nem úgy tűnt mint aki nagyon bánja). Így délelőtt cska a parkban sétáltunk, délután meg bementünk az Árkádba,a barátnőmékkel taliztunk,a ddigar szerencsére Dudi is hazaért és így a délután már egész jól telt. Vettem Emmának vastag kesztyűt. Kép meg elhoztuk a digi gépet a holnapi miki bulira.
A csütörtök nekünk jó, egész nap itthon lennénk úgy is, mert még bölcsi se lezs. jöhetnétek akár egész napra is, ha van időtök, és délután bemehetünk nézelődni is az árkádba, de nekem az is jó ha itthon maradunk.

Én ha este ennyi a hőmérséklete (a normál, én már hónaljban mérem általában) akkor szerintem adnék kúpot. ha nappal van, akkor nem. Én már elég sokszor jártam úgy hogy éreztem hogy picit meleg a homloka és nem adtam és éjjel tuti lázas lett. Csak nálunk aza baj hogy csak akkor enged hőmérőzni ha már nagyon lázas, így én általábana homlokára puszi módszerrel mérek, és eddig mindíg meg tudtam állapítani így.
Egyébként vírusos betegség után sokszor fent marad a hőmérséklet vaalmennyire akár hetekig is.

Ildi!

Én is épp így jártam a hőemelkedéssel Emma 3 hónapos korában. nekema végéna védőnő mondta hoyg enm méregessem márKép neki is levonás után olyan 37,1-37,2 volt (posiban 37,6-37,7)

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó2!

Most értelmezem amit írtál: 37,8 levonás nélkül, az normálisan 37,3? Áááá, arra nem kell kúp.Kép Ez a még a vírus utóhatása. ha jól van, akkor nem méregesd! Ha levonás után 37,8, arra vonatkozik amit írtam.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Maci2! Beu! Gombóc! Zulu!
Miki nagyon szépen köszöni.

Zulu!
Köszi szépen a szalvétákat. Kép

Sofka!
Boldog szülinapot apának. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok,

Momo,
Személyes megszakértésre igényt tartok. Nekem csak a szerda délután húzós egy kicsit, mert jönnek hozzám látogatóba, szal délelőtt takarítás ezerrel. Egyébként bármikor jöhettek Kép

Zsuzsa,
Üdv közöttünk Kép Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Kicsit bővebben és ha lehet képeket magatokról, lécci. Remélem, jól fogod itt magad érezni Kép

Láz: én ebben hallgatok a dokimra Kép Csak oltás után, vagy ha beteg (vagy betegnek láccik) a gyerek, akkor mérek. Nála az az előírás, hogy popsiban mért 38,3 alatt nem kúpozunk! Ennyi láz megengedett, és jó is, hiszen a láz azt jelzi, hogy dolgozik a szervezete. Engedjük kicsit fejlődni az immunrendszerét. Ha viszont a fentebb említett esetekben lázat mérünk, akkor 4 óránként mérés és kúp (3 napnál tovább tartó láz esetén orvos hívni, popsiban mért 39 közeli mérés esetén MINDENKÉPPEN orvos, ha nem elérhető, mentő!) De ezt is mindenkinek magának kell eldönteni, nem én vagyok a nagykönyv Kép

Képzeljétek Csajok,
Az összes kütyüt megkaptam, amire vágytam Kép Még új telcsóm is van, annyira szupi! Orsi egyre inkább áll egyedül, néha annyira belefeledkezik, hogy talán már egy percig is csinálja. De ilyenkor meg sem merek mozdulni, persze fotógép nincs a közelben, és nem tudom megörökíteni, de az első esetet feljegyeztem Kép Most éppen a kinőtt ruháit rámolja le a polcról. Ezzel és az idegeimmel jáccik már napok óta! Hányszor kell még újra összehajtogatnom őket?

heppi (aki még egyszer megpróbál kenyeret sütni)

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Elli Kép
mi is nagyon köszönjük a meghívást! Szuper volt, és az én Apacukám is odavolt a lakástól Kép

Kaska Kép
persze, hogy nem emléxel, hiszen ÉN meséltem NEKED a sztorit! Kép
Apacukának csak annyit mondtam, hogy neked vannak még hasonló történeteid KépKépKép Bocsi, hogy félreérthető voltam! Kialvadtság, hurrá! Tegnap én is aludtam Anyuéknál egyet, tökjóvót! Kép

Heppi Kép
mér hajtogatod a kinőtt ruhákat? Rakd el őket egy zzacsiba, és hagyj neki néhányat a polcon, hadd pakolja őket. Így ő is boldog lesz, te meg nem idegeled magad rajta Kép
Kütyükhöz gratula, kenyérsütéshez drukkdrukk! Kép

Megyünk sétálni lassan, úgyhogy pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Tegnap csak olvasni maradt időm, kipróbáltam a szobabicót, fél óra után ledőltem róla, mint egy zsákKépKép De a szemem mozgottKép

Valami megint történt itt a környéken, már negyed órája szirénáznak...

Norka
Újságolvasó JáziKép

Zulu
Örülök, hogy jól sikerült a síelésKép Nincs valami jó kis Zulus-sztori?Kép

Elli
Kösziköszi a hiper-szuper talitKépKép Mi nagyon jól éreztük magunkat, Szandi is jól elvolt, hiszti csak tegnap este jött elő újra (és am hajnalbanKép)

Sofka
Boldog szülinapot a párodnakKépKép

Csacsi
Aki volt a talin, látta-"kipróbálta" mindkettőtKép
Akit érdekel a kék csacsi (esetleg pirosban is van), olyat tud enyém Apa venni. Egyébként strapabíró, Apa rá is állt oldalról, és egyben vanKép
Szóval csacsilista újra-indulKép, ahogy megvan a kb. 5 , Sofkától elkérem a szükséges adatokat, és mehet az ügy (közben reménykedek, hogy van a cégnél, nem fogyott el)
Csacsilista:
Sofka 1 db

Megyek, mert Zsombi is felébredt, gyümölcsözünk egyet, aztán elrobognék megvenni a karácsonyra-kapom szép csizmámatKép

Képek szupik, majd a tárat is megnézemKép
Betegeknek jobbulástKépKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Andi, Réka
Nektek is csacsi?
Mert akkor
<font color="ff0000">Csacsilista:
Sofka
Andi (?)
Réka (?)</font>

Tényleg megyek, Zsombi megint papírt aprítKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Toffi!

Igen én szeretnék egyet (mármint csacsit)és jó a férfias kékKép Köszi, köszi, köszi!!!
Jössz ma úszni, mert mi megyünk ma pótolni, valszeg Elli is jön!
Szobabicóért nagyon irigyKép
Én már megvettem a karácsonyi ajándékomatKép

Réka
muki
 
 


Sziaszotk!

csak gyorsbekukk, mert no time, gyerek épp mikor elaludt a kedves szomszédnak fúrni támadt kedve, mondanom sem kell, megijedt és sírt. Most a nagyágyon szopival elaltattam, és körbepárnáztam, remélem nem gurul le.

Toffi
igeeeeeen, szeretnék csacsit, ha lehet kéket, de mindegy. Köszi! Kép

örülök, hogy mindenki jól érezte magát az Elli-talin, sajnálom hogy mi nem voltunk, bár a mh-i Miki party is jó volt. a Planetáriumot bérelte ki a mh-em, taliztam néhány kolleganőmmel is, mindenki agyondícsérte a Danit, és a Télapótól kapott +1 csokit Kép (anya már meg is ette Kép)

na tényleg megyek, remélem még tudok majd bővebben

Andi
psandi
 
 


Toffi Kép
Kangit is vedd bele a listába plííz.

Köszpussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok, csak röptében: Az előbb gyűjtöttem vissza a lányokat oviból-suliból, mert Katáéknál villámorvosi ellenőrzés volt, ésa skarlátgyanús a gyerek torka. Még jó , hogy nem mentünk talizni. Még jó hogy elhalasztottam a műtétet.
Na rohanok a gyereorvoshoz.

sofka
sofka
 
 


Sofka Kép
Katának sok puszi, gyógyuljon meg hamar!!! KépKépKép És drukk, hogy Orsi ne kapja el!!!

Lányok Kép
jelentem, a lányom négykézláb mászik Kép Alkalmanként. Ha siet, akkor továbbra is kúszik, mert az gyorsabb Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Kepek a szombati talirol itt.

Udv.,
UG
megint_en
 
 


Sziasztok!

Heppi!
Csatlakozom Kangihoz kinőtt ruha-ügyben. Nagy zacsiba az egészet összehajtva csak egy párat hagyj elő pakolászni Kép. Vagy hónapokig hajtogathatsz...
Én is csináltam egy fiókot Levinek, na persze az nem érdekli Kép. Abban játékok vannak, de őt a ruhák jobban érdeklik.

Láttam, hogy téma volt a fürdőszobában szétlocsolt tusfürdő, habfürdő stb. Én vettem két műanyag kosarat, az egyikben Levi játékai a másikban a flakonok vannak. Így Levi közeledtekor egy mozdulattal átrakom a csapba (azt nem éri el) a mi kosarunkat, tehát nem tudja szétlocsolni. Aztán ha végeztünk akkor visszateszem a flakontartót. Így nem kell állandóan pakolászni a dobozokat, tubusokat Kép.
Múlt pénteken Levi majdnem vegyszert evett Kép. Már mindent elraktam magasra a fürdőben (a WC is itt van), de valamire nem gondoltam. Mégpedig arra a fertőtlenítős tartályra, amiből minden öblítésnél jön a trutyi. Szóval a fürdőben álltam, amikor megszólalt a vonalas telefon. Kirohantam, felvettem, beszéltem pár szót, majd éktelen sírás a fürdőből, telefon lecsap, Virág rohan. Levi kivette a csészéből ezt a tartályt, szétkente a kádon és persze jutott a kezére és az arcára is Kép. Pánik indul, gyorsan kitöröltem a száját egy pelussal, utána vizzel is kimostam, aztán felhívtam a toxikológiát, hogy mi a teendő. Megnyugtattak, hogy ha nincs irritáció, nem hányt akkor valószínűleg nem nyelt belőle. Miközben beszéltem velük Levi leverte a klaviatúrát, szétszedte a távirányítót, felmászott a fotelba, szóval úgy láttam semmi baja. De azért összepakoltam, hogy ha bármi gond van azonnal rohanunk a kórházba. Mellékesen nekem hányingerem volt még utána sokáig.
Úgyhogy jöhet a GYIVI de én mostantól eltávolítottam ezt az izét a WC-ből, nincs antibakteriális védelem minden pisi után.

Kár, hogy az Elli féle talira sem jutottunk el. Pont aznap volt a mhi Mikulás összejövetel is, és sajnos csak egy helyre tudunk elmenni. De nem baj, majd legközelebb Kép! Persze csak ha kíváncsi valaki ránk Kép!

Pusza, Virág és Levi (aki már önállóan jár, ha nagyon akar)
virga
 
 


Leszter Kispapája Kép
juuuj, nagyon klasszak a képek!!!

Kangi
kangi
 
 


Zsuzsi itthon, az apja reggel haza is hozta az isiből, fáj a hasa, reggel rázta a hideg. Julka is taknyos még mindigKép

Látom, jó volt a tali!Kép

ToffiKép nekem is csacsit!!! szín mindegy. Gondolkodtam rajta, hogy jut el, valszeg randizol majd ApávalKép

ZuluKép jaj, de jó volt nektek! Olyan édesek beöltözött gyerekeid! Olyan jó képek, úúúúgy megkívántam a sízést, elhatároztam, hogy csakazértis elmegyünk Julkával, és ha naponta fél órát sízem, akkor is megérte!

VirágKép jó, hogy nem történt semmi bajKép máris kiveszem a tartályt, nem is gondoltam rá.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Toffi: nekem is csacsi!!! Szin mindegy.
Ha jól számolom, ez már hat:
Sofka, Réka, Andi, Kangi, Urszila, én. Hajrá csacsi!!

Ancsi ma szopizik, de nem kanalaz. gyógyul? Kép

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Megint ittKép

Uszi-utáni beájulás van, nekem szekrényben kellene helyet csinálniKép
Ajándék csizmám beszerezve, remélem, enyém Apának is tetszeni fog. Ha nem, nem baj, nekem tetszikKép


Sofka
Jól összejött Neked. Katának gyors gyógyulástKépKép

Kangi
Gratula a mászáshozKép
Zsombi is kúszik, próbál mászni, de még mindig csak a lábával halad, a kezével nemKép

Leszter Kispapája
Nagyon szupi képekKépKép KösziKépKép
Egyik kedvencem:
Kép

Virág
VegyszerevésKép, de jó, hogy nem történt baj!
Gratula a járáshozKépKép
Persze, hogy kíváncsiak vagyunk Rátok isKép

Urszila
Jobbulást a lányoknakKépKépKép Gyorsan-gyorsanKép

Ildi
Igazad van, tényleg hatKép
Ma Zsombi is csak a cicin volt el, pedig finomabbnál finomabb kajcsikat ehetett volna.

<font color="ff0000">Csacsilista:
Sofka
Andi
Réka
Kangi
Urszila
Ildi</font>

Még valaki várható csacsi-ügyben? Mert holnap reggel lezárnám a listát, és kérném szépen privibe Sofkától az adatokat, akkor már holnap megvetetném Apával a jószágokatKép

Megyek szekrényt pakolniKép Lehet, hogy jó lett volna egy lepakoló segítség? Á, nem, csak egy kis helyet kell csinálnom a fonalaimnak. De jól elvagyokKép

PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok lanyok!

Toffi,
Nekunk is kene csacsika, meghozza 2! Kene egy a keresztfiamnak, es egy Petranak is, a talin meggyozodtunk rola, hogy o is szereti.Kép

Elli,
Koszonjuk a vendeglatast, mi nagyon jol ereztuk magunkatKép, remelem, nem baj, hogy olyan sokaig maradtunk.

Csutortokon vegre fodraszhoz megyek!Kép Ez jo, csak hat kicsit felek, mert mivel nem volt delutani idopont, ezert 1-re megyek, amikor Apa dolgozik, szoval viszem magammal Petrat is... Hat, kivancsi vagyok, es aggodom is elegge. A fodraszseged (van ilyen?) csaj rabeszelt, hogy masok is viszik a babat, es o szokott vigyazni rajuk. Na igen, csak Petra meg nem all, viszont egyhelyben ulve sem marad meg, masznia meg nem kene a hajak kozott. Na majd csak lesz valahogy. (Lehet, hogy viszek egy lepedot, amin maszhat???)

Puszi:

Leszter

Ui. Majd meg jovok am, es visszaolvasok, es irok is!Kép Bar lehet, hogy ha ma nem, akkor csak szerdan, mert holnap lesz a furdoszoba szetveresenek napja.Kép
leszter
 
 


Hali Csajok!

Tali megahiperszuper volt, Ellikém köszönet érte!!! Kégli nagyon tecc, bútorokat (gyerekszobában) csináltattátok?

Darálósrecipé:
40 dkg liszt
15 dkg porcukor
15 dkg dió v. mogyoró
25 dkg ráma
1 kanál rum vagy citromlé
1 tojás sárgája

Összegyúrás után jó, ha pihen 10-15 percet, de ha ez nem jön össze, nem zavarja. Én 180 fokon szoktam sütni a légkeverős programon 15 percet. Ha megsült, lehet rá rakni porcukrot (ezt nálunk nem értékelik), vagy csokimázba mártogatni a végét (ezt csak kihűlt állapotban érdemes csinálni, idáig sajna csak ritkán jutok el).
A talis változat dióval és citromlével készűlt.

Toffi, fiam tegnap kétszer is indult, hogy menjünk Szandival jáccaniKépKép

Képeket most töltöm le, remélem meg tudom nézni...

Holnap kéretik rám gondolni, menek a nődokihoz...

Miszike, talin nem mondtam, de remélem gondolod, hogy top secretKép dolgokat kotyogtam, és enyémapa fejemrekoppint, ha ez elkezd keringeni a cégnél!

Különben akik megrettennekKép talikon az én két manómtól, szerintem csak azért csinálják, hogy ne legyen hiteles, hogy áradozom róluk. Hazafelé olyan csönd volt a kocsiban, mintha ott se lettek volnaKép

Menek, mert ezer dolog van még karácsonyigKép
Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Na most kerültem abba az állapotba, hogy kicsit kezd megrendülni a hitem. Dokinéni szerint Kata nem skarlátos (bár Marci lehet, hogy tényleg za volt, meg uncsitesó is), és akár már holnap mehetne iskolába. Másik hazaküldött gyerek orvosa antibiotikumot adott, torokváladékot küldött ANTSZ-be. Csütörtökre lesz eredmény. NA asszem azt megvárom. Mert a legpirosabb torka az én gyerekemnek volt (mindig tudtam, hogy kiugró tehetség, csak nem tudtam, miben Kép ) A legmagasabb láza másnak. De a védőnő szerint az egész osztályt haza lehetett volna küldeni, olyan a torkuk (ja, a skarlát egyik legfontosabb tünete a skarlátvörös torok). Jó lenne még két-három vélemény, és akkor már teljesen elbizonytalanodnék.

Mindenestre pillanatnyilag a csütörtökig tartó karantén is horrornak tűnik, mert annyira egyik sem beteg, hogy ne macerálnák egymást folyamatosan. Különösen Orsi van a topon, úgysem tudom meg soha miért. Most éppen az emeleten üvölt.

Felhívtam a kórházat is, és januárban kell érdeklődnöm, ha addig ők nem hívnak. Nem bántam volna, ha stabil időpontot adnak, így viszont talán a kölkök nem betegszenek bele az eljövendőbe.

Na megyek, ég a ház. Toffi, küldöm az adatokat. És ha egyszer visszajön az ép eszem, majd írok mindenkinek.

sofka
sofka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?