Új privát üzeneted érkezett!

Vicky megnéztem a képeket nagyon jók!!!még-még :lol:

Arwen mennyire vált be a quinny a nyaralásnál?borítékoltam a kosarat hozzá holnap indul ok?

Marietta nagyon jó hozzállás ha inditani kell akkor sem kudarc lényeg Flóra!!én a császárt sem tartottam kudarcnak tudta Nyunyi hogy miért nem fordult be

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok Csajok!

Apa büszkesége:
Másnaposan, egy átbulizott éjszaka után :D Totál kiütve, arcán rúzsfoltokkal, igazi macho :D

Kép

Üdv: Pinki

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinki!
Gratulálok gyönyörű kisfiatokhoz. Nagyon szép baba, és milyen sok haja van.
Puszi Pinkinének is, légyszi add át.
vivi79
 
 

 
 

Esztora, örülök, hogy tetszettek - ha végre a párom hajlandó megcsinálni az albumot, akkor ott 250 kép lesz :wink:

Pinki, köszönjük a képet, nagyon szép és nagy baba! Én is puszilom az Anyukáját! :D

Dorka, bocs, h nem válaszoltam az sms-re, de ilyen témában sajna még nincs tapasztalatom :oops:

Ilyen most a pocakom (a bandázst én varrtam, épp most lett kész, nagyon büszke vagyok rá :lol: :lol: :lol: persze a pocakomra még jobban büszke vagyok) :lol:

Kép

Kép
vickybabe
 
 


Pinki: köszönjük a képet! Gratula a gyönyörű kisfiatokhoz. Csatlakozom a lányokhoz és én is puszilom Pinkinét.

Vicky: nagyon csini kismami vagy. A bandázs is klassz. Ügyes vagy!

Marietta: akkor jó, várjuk a fejleményeket és nagyon-nagyon drukkolunk!!!

meriann
 
 


Pinki!

Köszönjük a fotót! Nagyon édes Peti! :D

Vicky!

Ügyi vagy nagyon. És hát nagyon csini kismami vagy! :wink:

Meri!

Köszi a drukkot. Elraktározom. Apukája nagyon kérleli hogy jöjjön már. Én már nem. Én már csak várom hogy jöjjön amikor szeretne. De azért jó lenne minnél elöbb. 8)

Holnap ismét kórház. Ez a rossz az egészbe hogy mostmár 2 naponta kell járni. :?
csipcsab
 
 


Pinki csalad,
nagyon gratulalok a kis macsohoz!!!!!!
Mennyi haja van es szep nagy!Mintha mar tobb honapos lenne!Draga bogar!

Marietta,
nagyon szuper,hoyg igy allsz hozza!!!!Es akarhogy lesz,a lenyeg Flora,ahogy Esztora is irta! :wink:
En tavaly ilyenkor mar bent fekudtem (nalunk a betoltott 41.het utan kellett befekudni)...es vartam,hogy jelezzen az Urfi,hogy kijonne :lol: Aztan jott is!Flora is jonni fog nemsokara :wink: :wink: :wink: Jaj de joooooooooooooo!
Pocakfoto???

Vicky,
hat nalunk sem ugy volt a kettesben most a kettesben!Ugy,hoyg itt szuszogott Attila a szomszed szobaban. :wink:
Mi meg itthon romantikaztunk.
Monjduk nalunk megoldhato lenne a nagyszuloi felvigyazas,volt is mar ra pelda,de nalunk sem 5 percre laknak.
Bandazs:ugyi vagy!!!!!!!!Es csinos!!!!!!!!!!!!!!

Esztora,
nekunk nagyon bevalt a Quinny,en itthon sem hasznaltam azota a masik kocsit :wink: A nyaralasnal meg egyszeruen szuper volt!
Attila aludt benne jo parszor,seta kozben,pedig a masik kocsiban mar reg nem :wink:
Okes,koszi a csomagot,akkor add fel,amikor Neked jo!!!!!!!!!!

Kép

Kép
arwen07
 
 


Pinki,
nagyon zabálnivaló kispinki :lol: :lol: Pinkinénel sok puszi és mihamarabbi felépülést kivánok.

Vicky,
annyira nagyon csinos vagy :lol: és nagyon ügyes :lol: pihenj sokat, vigyázz magadra

Meri,
Gabcsit a 32. héten nézték lánynak, mikor már fotónk is volt a kukiról :shock: Végül meglett az a kukac, csak eldugta :wink:

Hajni,
én is örülnék a hotel nevének ;)

Arwen,
mi azt csináltuk, hogy apa fürdéskor ad-hoc lehúzta egy picit a bőrt amennyire engedett a kukiról. De nem mindig és sosem erőltettük egy icipicit sem. Én úgy tudom, hogy 2 éves korig nem is nyúlnak hozzá, de én meg sem mutatom senkinek. Most ott tartunk, hogy fálig már lejön a bőrike.

Szeri,
Gabcsi is elég verekedős, illetve elveszi mástól a játékot és utána ő sír :roll: mostanában eléggé kis akaratos lett.

Nahh... többen kérdeztétek: nem bírtam ki és múlthét csütörtökön elmentem a körzeti rendelőintézet nőgyógyászatára, mert a magándokik nem igazán tudtak közeli időpontot mondani. Gondoltam, nem baj, ez ingyen van. Fel is hivtam őket előre és az asszisztens is mondta, hogy persze menjek, minél hamarabb. No odamentem másnap (11-től volt rendelés) 11-re!!! Ekkor én voltam a 28.!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: Másfél óra várakozás után bejutottam az asszisztenshez, aki mondta, hogy szerinte ha másnap pénteken vissza tudok jönni, akkor tegyem ezt, mert még 16-an vannak előttem, ami még legalább 3 óra. Másnap rutinosan 7-re mentem, 8-tól volt rendelés, én voltam az első. Klassz, a doki bácsi meg is érkezett fél 9-kor. Na végre bementem. Mikor meghallotta, hogy még ilyen korai fázisában vagyok a terhességnek, megkérdezte, hogy szültem-e már, mert igazán tudnom kellene, hogy ilyen korán még úgysem lehet látni semmit és teljesen feleslegesen mentem :shock: Dehát azért megnéz ha nagyon akarom :evil: Persze, hogy akartam. Nem talált SEMMIT, az alatt a közel 20 másodperc alatt amig vizsgált. :cry: :cry: Ja és közölte, hogy máskor menjek el pisilni UH előtt. MIntha nem tudná, hogy a terhesség egyik tünete az állandó pisinger és kb 30szor voltam, amig rá vártam. :evil: :evil: Azt is mondta, hogy ebben a korban a terhességek 70%-a vetéléssel végződik és lehet, hogy már nem is vagyok terhes, mert a terhességi hormonok még másfél hétig az ember szervezetében vannak. :roll: és milyen kár, hogy vannak terhességi tesztek, mert igy sokan feleslegesen rohannak az orvoshoz. :evil: Aztán hazajöttem csalódottan és csináltam megint egy tesztet. A T-nél 10 másodperc sem telt el és már ott viritott a csik, mig a kontroll csikra 2 percet kellett várni. Szóval most pocsékul érzem magam :cry: :cry: :cry: Bocsánat, hogy igy kifakadtam. Igazából nem is az fájt nagyon AMIT mondott, hanem AHOGY mondta...
Na ennyi, most tényleg befejeztem

Kép
Kép
adrienna
 
 


de mréges vagyok, írtam ezer oldalt és eltűnt...

NAGYON GRATULÁLOK PTEIBABÁHOZ. SOK BOLDOGSÁGOT ÉS EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK NEKTEK. Bár Apukát nem ismerem személyesen, de ez a Gyönyörűség nagyon hasonlít Anyára :lol:

Marietta, örülök a hozzáállásnak, már nagyon izgulok, várom a jóhírt. Kívánom, hogy gyors és gyönyörű szülés legyen!

Hát Adri, szóhoz sem jutok! Pici gratula!!! Egyelőre :P Az orvos egy paraszt!!!!!!! Hogy mér megy az ilyen dokinak, nődokinak meg pláne alkalmatlan. Megkérdezném tőle. Csak egy UH beutalót kellett volna kérni tőle, mert azon tudják megnézni az 5-6.héttől, hogy hol van a kIscsikó!

Orsi, Veletek miújság?

Apa 2 hétre ugyi elutazott, mi lent voltunk a Szüleinél, jó volt végülis, de nagyon jó, hogy végre megérkezett Máltáról Apa. VOltunk a Balcsin, Csongi nagyon élvezte.

De mindent megbonyolít, hogy Őfelsége még nem akar járni, és a kutyák mellett a koszban hentereg...utána a szájába teszi a kezét...szóval nem volt egyszerű.

Van valakinek valami ötlete, hova érdemes menni BAlcsira? Mindenképp szeretnénk 1 hétre lemenni! Úgy szeretem.

No megyek is kutakodni a neten.

pusza

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Kedves Picipinki, vagyis Peti!
Isten hozott! Sok boldogságot kívánunk Neked, Anyának és Apának, és mindent, ami ehhez kell!!!!
Nagyon szép vagy, Apukádnak meg remek a humora! :wink:
Anya pedig nagyon-nagyon ügyes volt, büszke lehetsz rá!!!

Marietta, nagyon drukkolunk Nektek ++++, sztem az, h így megnyugodtál, annak is a jele, h mindjárt jön a pici Flóra baba! :wink:

Adri, ha nem első kézből hallok ilyet, el se hiszem! Hát ember az ilyen?! De ne hagyd, h épp egy ilyen bunkó bármennyire is befolyásolja a hangulatodat! Mi Veled örülünk a csíkocskádnak... ha szabad... :roll: :) Fel a fejjel, lényeg, h jól vagytok!

Arwen, sztem nem hülyeség, amit mondanak, h 2 éves korig várni lehet fütyiügyben. Én is jópárszor rákérdeztem a dokinál, h tényleg nem kell még semmit csinálni vele, de megnyugtatott, h nem, és utána szépen fel is jött. Mondjuk ennek megfelelően rá is bíztam a dokira az első felhúzást. :D És engem még az is visszatartott, h épp az idő előtti húzogatás, ha erősebbre sikerül, a pici sérülés miatt, ami keletkezik, gondot okozhat.

Viki, nagyon szép a pocid! Mh-re bejárogatsz? Van már utódod? Mit szólt az a lány, na, hogy is minősítsem... az a kurtizán :wink: , mikor megtudta, h elmész?

Ragota, Balcsiról sajnos nem tudok nyilatkozni, 1-2 éve nem jártam arra.

Nagyon szépek a képek, amiket feltettetek a galériákba, lányok! Külön jó, h pocis utazásokról szólnak! :wink:

Képzeljétek, mi hamarabb hazajöttünk a nyaralásból, mert volt egy kezdődő mellgyuszim. Holnap visszamegyünk, ha jól vagyok, de tegnap jó lázas lettem, és úgy fájt a cicim, szinte szülési fájdalmaim voltak szopi közben (biztos a hasamat is megfeszítettem önkéntelenül). De meg is lett az eredménye a masszírozásnak és a fájdalmas szopinak: lejjebb ment a lázam. Ma pihenek (felhívtam a szopitanácsadót, ellátott tanácsokkal, ez is közte volt). Megyek is pihenni...

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Adri:
jaj szegényem. :( Mekkora egy bunkó az ilyen. :?
a barátnőm a MOMba jár dokihoz, ott van uh is, esetleg menj el oda. lehet csak uh-ra is jelentkezni.
bár gondolom nem olcsó. :?

Arwen, Ardi:
Sunrise Festival Resort a hotel neve.


Ragota:
mi Füredre járunk, de nekem a szívem csücske Badacsony.
Fürden van egy aquapark www. annagora.hu
mi voltunk 1 hete, nagyon jó, pici gyerekkel . :) Csongi is élveznémár. :)

Vicky:
csini a pocid.

Csipcsap:
drukkkkkk

Kép
Kép
h@jni
 
 


Adrienna: próbáld túltenni Magad ezen. Elég bunkó egy doki. Nyilván csak az angyagiak miatt lett nőgyógyász, és nem elhivatottságból.

Marietta:???????
Drukkhegyek ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nán-dorka: gyors gyógyulást Neked! Régebben nekem is többször volt mellgyuszim, de csak télen. Hogy hogy most ???

Pénteken megyünk 4d-re újra. Jaj, már nagyon várom. Hozok majd képeket, de csak szombaton, mert pénteken a párom szüleinél alszunk.

meriann
 
 


Most látom, hú de ügyi vagyok. Bocsi a széles hozzászólásért.

meriann
 
 


Nikó ,Arwen feladtam a csomagot ma!!
Arwen átköldöm majd a szla számot ok?

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!

Ismét itthon. :-) Hát ne tudjátok meg mi volt ma is a kórházban. Annyi ember hogy az valami iszonyat. Reggel 9re mentünk és majdnem délután 2 volt mire végeztünk. Pedig ahogy tudott a szülésznőm egyből vitt be ctgre aztán ahogy kész lettem szólt a dokimnak és egyből megnézett meg uh-ott.

Minden rendben velünk. Viszont ha szerda reggelig nem indul meg a hölgyinke magától akkor szerda reggel 8:30-ra a kórházba kell lennem és bekell feküdnöm. Kérdeztem a dokim,hogy akkor másnap indítja? És azt mondta hogy megbeszéljük akkor. DE eddig nagyon úgy néz ki hogy igen. És akkor talán csütörtökön már velünk lesz Flóra.:-)

Olyan furcsa csajok hogy mostmár nem csak úgy várunk hogy majd vmikor lesz vmi hanem konkrét időpontot tudunk. Hát azért izgulok. De indították már másnak is. Én is kibirom. Muszály lesz. Csak azon rimánkodok hogy legyen helyem alapítványi szobába. És pont nem lesz szerdán bennt a szülésznőm. :-( Mert akkor ő intézné nekem.

Ha bármi van akkor Vickynek küldöm az üzit. :wink:
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Hát, ismét itt :)

Először is, köszönjük a gratulációkat :)

Ma du. jöhettünk haza, gyakorlatilag kidobtak minket, mert az újabb hidegfront miatt tele voltak a szülőszobák, kellett a hely :) De persze nem bánjuk. :)

Hát, azt kell mondjam - nagy hálával Apának - hogy jó élmény volt a szülés. Pont olyan, amilyennek megálmodtam :) Na és persze Peti is fantasztikusan ügyes volt :)
Mint tudjátok, pénteken a délelőtti vizsgálat után hazaküldött a doki, hogy 60% esélyem van arra, hogy hétfőig spontán megszüljek.
Hazajöttünk, lefeküdtem - lábaim totál bedurrantak - majd du. fél 3 körül újra megtaláltak a 15-20 perces fájások. Fél 4-ig ment ez a rendszertelenség, akkor úgy döntöttem irány egy forró vizes zuhany - vagy erősebb lesz vagy elmúlik alapon.
Hát, a zuhany után nem sokkal megjöttek a 7 perces fájások, amik kb. 1 órán belül már 5 percesre redukálódtak. Én a konyha pultba kapaszkodtam fájások alatt :) míg Apa lelkiismeretesen masszírozta a derekamat. :wink:
Fél 5-kor felhívtam a tesómat hogy induljon el értünk. Még dolga volt, de utána jött. Szóltam a dokinak és a szülésznőnek is.
3/4 8-ra értünk be, akkor már 3 percesek voltak a fájások. Megvizsgált a szülésznő, bő 2 ujjnyira voltam nyitva, a méhszáj papírvékonyságú volt. A magzatburok pedig bármikor megrepedhetett. Felvett az ügyeletes doki, a szülésznő felhívta az orvosomat és mentünk a szülőszobára ctg-t csinálni.
A ctg alatt, kb. a 2 fájásnál elment a magzatvíz.
Utána még kb. 20 percet kellett feküdni, hogy Peti feje be tudjon ékelődni.
Utána felkelhettem, sétálgattam, Apával táncikáltunk (nyakát átkarolva dőlöngéltünk Gloria Estefanra :)). Közben megjött a doki, Ő is megvizsgált, akkor már bő 3 ujjnyinál tartottunk.
Elég sokféle testhelyzetet kipróbáltam, térdeltem az ágyon, ültem zuhany alatt is. Apa végig lelkiismeretesen diktálta a légzést, bátorított :)
Aztán lefeküdtem az oldalamra. 3 fájás volt az egyik oldalon, 3 a másikon.
Csajok, elmondhatom igaz a hír, lehet 2 fájás között aludni :):):) Legalábbis nekem sikerült :)
A doki látta hogy eléggé elfáradtam (ugye már hajnali 2 óta ébren voltam) így bekötöttek egy cukros infúziót, hogy magamhoz térjek a végére, plusz kaptam egy méhszájlazító szurit, mert hogy - Peti feje beékelődött és elég erősen nyomta a méhszájat - az még nem tűnt el teljesen.
A szuri után megint jött egy ctg, ami után leszálltam az ágyról, hogy sétálgatnék.
Na és ekkor jött az, hogy 1 lépésre sem voltam többet képes, olyan tolási inger jött rám :)
Az ágy mellett állt egy szék, annak a karfájába kapaszkodtam, miközben Apa és a szülésznő győzködtek, hogy vissza kéne mászni az ágyra. Erre persze nem voltam hajlandó, mert úgy éreztem, nem tudok megmozdulni. Szó szerint lefejtettek a székről és felraktak az ágyra :)
Megvizsgált a szülésznő, benézett a lábam közé és közölte: "látom a haját" :)
Valószínüleg ez volt a végszó, mert a következő tolásnál elkezdtem nyomni. Mondta hogy nem kéne, mert a méhszáj még nem tűnt el, el kéne lihegni 2 fájást, hogy tudjon rendesen hatni a szuri. Közben felhívta a dokit a szobájában, hogy áthaladóban van a fej.
Megjött a doki, a szülésznő előkészült és indult a buli :) Bal lábam a doki derekának támasztva :) jobb lábam a szülésznőében, Apa meg fogta a kezemet, én meg nyomtam mint a fél őrült :) Apa mondta, hogy látta, ahogy a szülésznő kézzel igazgatja el Peti feje körül a hüvelybejáratot, engem lihegésre felszólítva, hogy védjük a gátat.
S ezután 2 fájással, 22:33-kor megérkezett a srác :)
Csuda jó volt, s hatalmas megkönnyebbülés. :roll:
Ezután Apa elvágta a köldökzsinórt, majd 2 tolással később megérkezett a lepény is.

Hát, ennyi a mi történetünk. :wink:

Marietta, nagyon drukkolok Nektek, hogy Flóra úgy gondolja, elindul magától. Hátha ez a jó kis hidegfront elindítja Őt :)

Adrienn, sajnálom hogy ilyen bunkó volt az a "doki". Nem is értem, az ilyen minek választja ezt a szakmát. Menne inkább hentesnek, illene a bárdolatlan stílusához. :evil:

Vicyk, nagyon csini vagy :) Látszik ám már, hogy ott egy Manó fejlődik :)

Megyek gyorsan fürdeni, mielőtt a srác ébredne a következő etetéshez :)
Ja, egyébként istenien szopizik, már a szülőszobán a 2. alkalommal ráérzett a dologra.
A tejcsi mennyisége növekszik, bár abszolút nem érzem, hogy be lennének keményedve a melleim :roll: Kicsit félek, hogy kevés lesz, dehát még csak 3 napja született :)

Íme búcsúzásképp 1-2 kép :)

Nézelődöm a nagyvilágba :)

Kép

Nagy és kis Pinki :)

Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Azta, Pinkiné :lol: üdv itthon és gratulálok még egyszer, nagyon ügyesek voltatok mindhárman! Gyönyörű Peti baba, és Apa is milyen büszke! :lol: :lol: :lol:

Adri, sajnálom a bunkó dokit...sajnos én ezért nem is mentem el pénteken, tudom, hgoy erre lehet számítani az "ingyenes" ellátás keretében :evil: Hogyan tovább? A 4D rendelőkben csinálnak 2D UH-t is pár ezer Ft-ért, és 5 hetesen már tutira látszik a petezsák, 6 hetesen meg szívhang is van... :roll:

Marietta, gondolom a Te kórházadban is a front miatt voltak ennyien? Az jó, hogy ilyen pozitívan gondolsz a csütörtökre, aztán hátha Flóra addig sem várat már magára :wink: Drukk Nektek!

Meri, várjuk a fotókat pénteken! Állítólag ilyen idősen lehet a legszebb felvételt csinálni a babákról :lol:

Hajni, mi újság Veletek?

Dorka, már 1 hete nem voltam bent :lol: kezdem megszokni :lol: A p*csának csak most kezd leesni, hogy ez nem átmeneti helyzet :lol:

Arwen, akkor Atti volt jófej, hogy hagyott kettesben Titeket :lol:

Ágota, Balcsira nincs ötletem, mi egy napra szoktunk csak leruccanni :)

Kép
vickybabe
 
 


Pinkiné: hát csak ámulok, így kell ezt csinálni. Hát hiába profi csapat. Peti, apuka, anyuka és a segítők, mindenki tudta a dolgát. De ügyesek vagytok. Gyönyörű a fiatok. És hogy már otthon is vagytok, én is így szeretném majd.

Vicky: szeretném látni a képét amikor leesik a p*nak a dolog.

Azért megyünk most 4d-re, mert nekünk is mondták, hogy most a legjobb. 5-re megyünk, elvileg még olyankor ébren is szokott lenni. Bár ha elmegyünk itthonról, akkor mindig kizökken a normális ritmusából, na majd meglátjuk.

Jaj, azt hiszem kezdek betojni. Már csak Marietta van és lassan mi jövünk. Hajajaj. De még ráérek parázni.

Marietta: amilyen időjárás van, tuti elindul Flórácska is és nem várja meg, hogy piszkálgassák. Drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!

meriann
 
 


Sziasztok Drágák!

Hát igen, kis KEresztfiam az életben még szebb, tanúsíthatom ;) Én már nem is rakok képeket, mert csak olyanok vannak, amiket Apája is felrakott. :D

Nino:D
Én még nem látttam ezt a Gyönyörűűt nyitott szemmel, de most meghűlt bennem a vér...tiszta Anyud!!!!!!!

Képzeljétek Csajok, leugrottunk Balcsira a hétvégén hirtelen ötlettől, meg egy kedves baráti Pártól vezérelve. Az Ő kislányuk 2 éves, olyan édesek voltak együtt!!

Ágota:D
Mi Siófokon voltunk. Előnyei: közel van, egy óra alatt leértünk, sekély a víz, sok a homokos rész, ahol lehet várat építeni, sarazni, stb...és egész olcsón lehet apartmant találni, mi pl. 4000 Ft /fő/éjért béreltünk egyet, (persze Baba nem számít), közvetlen a vízparton, volt saját konyhánk, fürdőnk, egy kétszemélyes ággyal és egy kinyitható kanapéval, tv-vel (bár ez nem mérvadó, mi sem használtuk) bíró szobánk, szép nagy teraszunk + kertünk. Hátránya: ugye elég kedvelt szórakozóhely nyáron, sok a bulizó, hangos fiatal, de pl. Ákost egyáltalán nem zavarták, és nálunk is csak úgy éjfélig-egyig ment a tivornya,utána elcsendesedtek.
Szerintem jópogfa, érdemes megpróbálni.

Adri:D
Ez a nőgyogyi egy bunkó. Komolyan. Kispici miatt meg próbálj nem aggódni, ha akar Ő jönni, bármit mondhat egy ilyen hülye kis mitugrász :D

Dobok néhaány képet, ezer éve nem láttátok a Srácot:

bogarászik:
Kép

Apának örül:
Kép

nyuszimotor:
Kép

kutyát-és virágot locsol:
Kép

Balcsiban hajókázik:
Kép

nagyfiúsan komoly:
Kép

Nézd, milyen szupit találtam!
Kép

bocsi, de gondoltam, kárpótollak Titeket az elmúlt majd' félévért

porsika
 
 


Pinkiné, üdv újra közöttünk. Annyira édes ez a bébi és apuka kezében a kis tigris, hát én teljesen elolvadtam. Mikor volt az én gyerekem ilyen kicsi bébike??? Mintha évekkel ezelőtt lett volna.
Szuper, hogy ilyen jó szülésed volt!!!!

Vicky, nagyon csini kismami vagy és ügyi, hogy csináltál bandázst magadnak!

Ragota, klassz, hogy jöttél, végre hallottunk rólatok is. Ne aggódj, majd elkezd menni Csongi, aztán meg se tudod állítani. Balatoni szállásra nem tudok ötletet. Majd tegyél képeket a képtárba!!!

Adri, ez a doki-ügy teljesen felháborító. Minek megy az ilyen nőgyógyásznak???? Nagyon durva!!!!! Ne aggódj, minden oké, hülye köcsögje rendesen rádhozta a parát. De megrúgnám ezt a pasit, huhhhh nagyon felháborodtam rajta!
És most mi lesz? Mész majd augusztusban a dokidhoz, vagy esetleg valaki máshoz maszekba?

Marietta, nagyon izgulok érted, remélem neked is szupergyors szülésed lesz!!! Flórát már várjuk!!!!! (remélem meghallotta, és mostmár kibújik).

A beszéddel kapcsolatban megnyugodtam, mármint ami Balázs beszédét illeti. Tegnap pl egész nap mondta, hogy nem-nem-nem... már ez is valami, nem? :D Lassan kialakul ez... egyébként is, ez olyan, mint a járás, hogy van aki elindul egy évesen, van aki hamarabb, van aki sokkal később. A beszéd is ilyen, majd mondja a szavakat, ha úgy gondolja. Csak rám is folyton rámjön a para, ha látok hasonló korúakat, hogy azok már mennyi mindent tudnak.

Most ennyire volt időm.

Puszi Nektek!
szerika
 
 


Pinkine,
Isten hozott itthon Titeket!
Peti baba nagyon-nagyon aranyos!!!!!!!!Es szuper szules lehetett!Nagyon orulok,hogy ilyen jo elmeny volt!Apa-fia kep nagyon joooooo!!!
Sikerult a gatvedelem???Mazlista!!!!! :wink:

Adri,
jaj nem is tudom mit monjdak.....ez egy rohadt nagy okor volt!
Tuti ott a baba,probald meg elfelejteni!
Az en dokimat si jo szivvel ajalnom,ha kell szolj,kuldom a szamat,rendelojet,mindent.Mondjuk azt en sem tudom,hogy mikorra tud idopontot adni,de hatha.Ultrahangja is van,es szuperjo fej.
En az elso vizsgalaton 6+5nel voltam,akkor mar volt szivhang,mondjuk az en dokim annak a hive,hogy ennel elobb ne,mert az elejen nem kell piszkalgatni a dolgokat.
Mehen tuti nincs kivul a manod! :wink:

Meri,
varjuk a 4D kepeket majd!!!!!Bizony,Marietta utan ti jottok,de az meg odebb van! :wink:

Marietta,
sztem megindul meg Flora csutortokig :wink: Sok viz lefolyik addig meg a Dunan :wink: :wink: :wink: De akarhogy lesz,jo lesz! :wink:

Agota,
de jo,hoyg Te is elokerultel!!!!!!!
Orulok,hogy Apa is hazaert epsegben!
Balaton:szallodara gondoltal vagy apartmanra,esetleg egy hazra?
Tudok ajanlani,csak nem tudom milyen helyre mennetek. :wink:
Mi is keszulunk par napra,de meg nem tudom mikor,hova,semmit.De ez nalunk megszokott :wink:

Hajni,
koszi a szalloda nevet,hol is van ez? :lol: En azt sem tudom :oops:

Esztora,
okes,koszi szepen,varom a szlaszamot,meg az utalando osszeget :wink:

Nandorka,
jaj szegenykem a mellgyuszival!
nekem is volt szopi alatt 2x lazzal, 1x anelkul,nagyon aterzem!
Kegyetlen!nekem ami bevalt:meleg vizes borogatas,masszirozas,cicre tenni amennyiszer tudod,pihi (emnniyre lehet)...
Hallod nem semmi mennyisegu tejed lehet meg,ha begyulladt! :shock:
remelem meg vissza tudtok menni nyaralni!

Koszi a kukac hozzaszolasokat :wink:
En sem huzogatom eroltetve,en is felek,hoyg bereped vag yvmi,de azert tisztitani kell.De neki anniyra szuk,hogy nem is lehetne....ezert aggodom en...remelem 2 eves koraig valtozik majd... :roll:

Kép

Kép
arwen07
 
 


Szeri,
en is szoktam parazni,sztem ez ilyen "Anya tulajdonsag" :lol: :lol: :lol:
Attila sem mond semmit,es magatol meg nem is indult el,es nem ugy latom,hoyg valaha is elengedni a kanapet-falat-keritest :lol: neha alldogal elengedett kezzel,de ennyi.
Persze,ugy ahogy irod,ez egyik naprol a masikra alakul kb ilyen piciknel,de az ember azert varja,meg figyeli,meg aggodik!Ez a dolgunk,na :wink:

Porsi,
Akos de edes!!!na tessek csak hozni gyakrabban kepeket!!!majdnem nem ismertem meg!Milyen nagyfiu!
Es tok jooooo,hogy lementetek Balcsira vegul :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!

Pinkiné! Üdv újra itthon! Gyönyörűszép fiacskád van! És milyen sok haja van! Akkor ezek szerint nem is volt gátmetszésed? Milyen mázlista vagy! Én is mindent megfogok tenni, hogy a következőnél elkerüljem. Még még fotókat! :D :wink:

Marietta! Hátha megindítja Flórát hidegfront. T :wink: udja ő hogy mikor kell jönnie. Ha csütörtökön, akkor csütörtökön. Élvezd ki az utolsó napokat még így 2 in 1. :wink:

Porsika! Milyen rég láttunk fotót Ákosról! Nagyon sokat változott! Nyuszimotor :lol: Csengének is vettünk kismotort, mert mindig az kellett neki a játszótéren, alig bírtam leszedni róla, nagyon kínos volt. Már kezdi is hajtani magát, mondjuk nem villámsebességgel... :lol: Ákos nem félt beleülni abba a csónakba? Csengét egyszerűen nem tudtuk beleültetni, mert sikított. Mondjuk az úszógumitól is fél... :roll:

Nándorka! Sajnálom a mellgyuszit! Remélem minél hamarabb rendbejössz. :wink:

Vicky! Nagyon csini pocid van! És ügyi vagy nagyon, hogy ilyen bandázst tudtál varrni!

Adri! Hogy milyen bunkó ez a doki! Próbáld meg gyorsan elfelejteni ezt az inncidenst és gondolj sokat kis picurkádra aki a pocidban van! :wink:

Mi szombaton megyünk a Balcsira egy hétre. Remélem jó időnk lesz. Már úgy várom. :D

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Sziasztok!

Hát Flórát marhára nem hatja meg a hidegfront! :lol: :lol: Férjem is azt gondolta hogy majd ez a mostani. De nem. Kérdezi tőlem hogy de miért nem jön már ki? MOndom neki mert talán a Te génjeidből többet örökölt és olyan lusta mint te!! :lol: :lol:

Hát ha más nem lesz akkor reggel befekvés. Igazából csak ezzel van bajom.

Vicky!

Igen az én kórházamba is azért van ilyen tumultus mert a frontok hozzák a babákat. Meg bezárták a környékbeli kórházakat és ez lett a központi szülészet. :? Így ugyanannyi emberre több beteg jut.

Pinkiné!

De jó hogy már otthon vagytok. Nagyon ügyesek voltatok. Hát remélem nekem is ilyen jó élmény lesz,és időben sem lesz több. :wink: Jó lenne. Peti pedig nagyon aranyos!!!! :D

Én is szeretnék ilyen hamar itthon lenni.

Mindjárt mutizok nektek vmit. Tegnap jött a férjem hugától. Ő olaszban lakik és onnan küldte Flórának az ajándékot.
csipcsab
 
 


Kép Kép Kép
csipcsab
 
 


Marietta: klasszak a ruhácskák. Sajnálom, hogy eddig még semmi. De Pinkinének is utolsó pillanatban indult be a dolog. Majd meglátod, hogy nem kell indítani.

Nán-dorka: hát hiába le sem tagadhatnám, hogy szőke vagyok. :lol: A mellgyuszit annak olvastam aminek én akartam, azt hittem megfázott a hátad. :oops: Remélem már jobban vagy és vissza is mentetek pihizni.

Porsika: hú de nagy Áki. Gyönyörű nagyfiú lett.

Pinkiné: szerintem mindannyian levesszük a mintát a szülésetekről, mert annyira idillinek tűnik. Tényleg nem volt gátmetszésed???

Holnap újra mennem kell cukorgondozásra. Őszintén szólva elég furának találom a dolgot, mert azóta folyton szúrogatom magam és mindig rendben, még ha néha bűnözök is. Lehet, hogy sok pénzt hoz a kórház konyhájára a cukros kismamik hada????

meriann
 
 


Pinkiné!
Először is Neked hatalmas gratula. Nagyon ügyi voltál, kis családoddal együtt. Itt sírdogáltam ahogy olvastam a szüléstörténetedet, nagyon meghatódtam rajta.
Petike nagyon édi, és a kép, ahol Apa ölében van. Csak olvadozok itt a gép előtt.

Vicky: szép pocid van már, jól látszik. Ügyi vagy, hogy varrtál bandázst.

Adri: sajnálom a bunkó dokit, próbáld elfelejteni. Nem mész el valami emberibb alakhoz?

Ágota: anyósnál két hét? :( nem hangzik túl jól. Én nem tudom hogy viselném, apa nélkül pláne.

Meri: várjuk a képet Áronról

Porsi: Ákos nagyon nagy fiú lett, és nagyon édi. Hozhatnál gyakrabban képeket.
vivi79
 
 


Pinkiné olyan szép Peti Gratulálok!!!

Nyunyinak szerencséje van olyan szépen működik a kukuja hogy napi 1szer kell neki felhúzni a bőrt hogy ne is tapadjon le.

Porsika Áki nagyon édes ő is igazi kis koszos gyerek már!!Nyunycsa is eszméletlen szutykos tud lenni. :lol:

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!

Igen, gátvédelemmel szültem és megúsztam vágás nélkül :)

A gáton egy 1 öltéses hámsérülés lett, illetve a hüvelyfalon egy 2 öltéses repedés. Ennyivel megúsztam ezt az óriást :)

Marietta, nagyon édesek a cuccok. :) Még mindig megy a drukk ezerrel :)

Képzeljétek, Peti picit besárgult. :roll: Mivel aluszékony lett és a tejcsi sem indult még be rendesen, mondta a védőnő, hogy béreljünk mérleget és mérjem hogy etetésenként mennyit eszik.
A tejcsi érdekében pedig elkezdtem inni a laktoherbet, meg vettem urtica urenst. Remélem hatni fognak. :wink: Ha péntekig nem indul be a tejcsi és a mérleg szerint peti fogy, kapunk tápit. De én nagyon remélem, hogy minden ok lesz :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné: hú de ügyi vagy. Van egy oldal épp ma néztem www.lll.hu és ott kimondottan a szoptatásról, illetve a felmerülő problémákról és megoldásairól írnak. Kinyomtattam a füzeteket és rengeteg hasznos dolog van, szerintem a Ti esetetekre is írnak valamit, ha jól emlékszem.

meriann
 
 


Marietta, drukkhegyek indulnak Vác felé... ha földmozgást észleltek, hát ezért van. :lol:

Meri, de édi vagy. Csodálkoztam is, dehát nem vagyok szakértő. Soha ne legyen, azt kívánom. Még nekem sem volt sosem, most is megúsztam egy lázfölszaladással, aztán Doró meggyógyított. :D
Még van egy kis csomó, de holnap indulunk vissza.
És nagyon kösz a sok rámgondolást, ez is jót tett!

Pinkiné, és fel is lehet hívni a szopitancsadókat. Én pl. Martinovichné D. Biancával leveleztem és beszéltem is már (legutóbb tegnapelőtt, hogy kerülhetném el a mellgyull-t), imádom, roppant kedves és nagyon ért hozzá. Én tápszer kiváltása előtt feltétlenül beszélnék velük. Nem tudom amúgy, mi a helyzet, de sokaknak ilyentájt indul egyáltalán be...

puszi Neked, aki olvasod!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Marietta,
sokat gondolok rad!!!!Tunderiek a cuccok!!!!!

Pinkine,
cicire tenni,ha fent van a mano,minel tobbszor,es beindul majd az atejcsi rendesen!!!De nekem ugy tunik,hogy szuoerhiggadt es nagyon ugyes vagy!!!!!!!!
Gatvedelem,kiraly!!!!!

Esztoraaaaaaaaaaaaaaa,
meg is jott reggel a cucc :lol: :lol: :lol: :lol:
Kuldd a szlaszamot es az osszeget,es utaljuk! :wink:
Nagyon-nagyon koszonom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Angyalkrisz,
drukkolok,hogy jo idotok legyen!Tok jo lesz Nektek!!!!!

Meri,
hat ez a cukros tema nekem is gyanus... :roll: De az a lenyeg,hogy jo a cukrod!

Kép

Kép
arwen07
 
 


Pinkiné,
annyira de annyira ügyes vagy és voltál. Hidd el beindul az a tejcsi.

Porsi,
Áki annyira cukorfalat a gyönyörű szemeivel. Majd győzheted elhajtani a lányokat a közeléből :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma újabb bonyodalom történt, csak hogy ne legyen egyszerű az élet. Elkezdtem reggel vérezni. Persze nagyon bepánikoltam és felhivtam a hajdani szülésznőmet, gondolván, hogy majd mond valamit. Nagyon kedves volt. MOndta, hogy vegyek be 2 magnéziumot és pihenjek sokat, és délután hivjam vissza, hogy mi újság. Próbált megnyugtatni, hogy a nyálkás enyhe vérzés ilyen korai stádiumban normális, pláne ha nincsenek mellé görcseim. Na én nem tudtam megnyugodni és elmentem a Mátyásföld Klinikára, ahol összeakadtam egy nagyon nagyon rendes dokival. Végig nyugtatgatott és nagyon nagyon kedves volt. Végeredmény: van egy borsó nagyságu méhszájpolipom!!!! :cry: :cry: :cry: Az öröm az ürömben, hogy diagnosztizált egy 5 hetes 9 mm-es petezsákor is :D Mondta, hogy a polip az ami vérzik és nem vetélés. Nyugtatgatott, hogy ez a polip semmi kihatással nincs a terhességre, csak éppen az a gáz, hogy amikor vérzik, nem tudhatom, honnan jön a vér :roll: :roll: Normál esetben leveszik onnan, de igy terhesen a vetélés kockázata miatt békén hagyják. Szóval szivás :roll: :roll: Most úgy nem is nagyon tudok örülni. Persze örülök a kis petezsákocskának, de akkor is. A doki, nem győzöm hangsúlyozni, annyira kedves és rendes volt velem. Ok, pénzes dolog volt, de nem bánom. Hát ez van.
Nahh... megint hosszú voltam...

Kép
Kép
adrienna
 
 


Adri, drukkok, nagyon gondolok Rátok!!! ++++++

Arwen, nagyon boldog visszaemlékezést kívánok a holnapi napra és nagy bulit a kisfiaddal!!!
Kaptok egy virágot tőlünk:

Kép

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Esztora, Nyunyi szülinapján nagy vszínűséggel nem leszek gépközelben. Sok boldogságot Nektek is!!!

Egy távolabbi képet kaptok a virágokról, mert még távolabb van, mikorra kell, megérkeznek a virágok. :lol:

Kép

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Arwen: Attilának nagyon sok boldog születésnapot kívánok!!!

Nán-dorka: örülök, hogy jobban vagy. Épp tegnap olvastam, hogy ilyenkor is szopiztatni kell, mert az a legjobb.

Adrienna: örülök a petezsáknak és a normális orvosnak. Most a polipnak is, mert így "csak" az paráztatott be. Minden rendben lesz, meglátod.

Marietta: DRUKK!!! DRUKK!!! DRUKK!!! DRUKK!!! DRUKK!!! DRUKK!!! DRUKK!!! DRUKK!!! DRUKK!!! DRUKK!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

meriann
 
 


Na, egy utolsó tábla ebben a formában, hátha Flórácskának kedve lesz belemódosítani gyorsan:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

meriann
 
 


Sziasztok!

Jöttem elköszönni!

Megyek a kórházba befeküdni. Lánykám nem könyörült meg rajtam. 8)

Ha bármi van Vickynél jelentkezem.

De ahogy kinnt lesz ez a kis punás szétrágcsálom a lábát amiért ezt tette velem!! :lol:

Puszik!!
csipcsab
 
 


Marietta: még megindulhat ahogy beérsz a kórházba akkor is. :wink: Vigyázz Magatokra és gyors, könnyed szülést/születést kívánok Nektek! Várjuk a mielőbbi híreket !
Drukkhegyek!!!!

meriann
 
 


Arwen,
Atinak nagyon boldog szülinapot kívánok!!!


Marietta,
nagyon nagyon gondolunk rád ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nándorka,
remélem, hogy mellgyuszi most már tényleg elhagy téged és tudtok pihenni egy kicsit.

Kép
Kép
adrienna
 
 


Atinak nagyon boldog 1. szülinapot!

Marietta! Mennek a drukkok! Reméljük megindul Flóra még az indítás előtt! :wink:

Pinkiné! Tényleg minél többet tedd cicire, és meglátod beindul a tejcsi! Nekem még azt mondta a doki az elején, hogy a vas is nagyon fontos a tejtermelődésben, meg a hús.

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Nohát, Marietta, naggggggyon drukkolunk. Estig még bármi történhet ám!!! :wink:


Attikának SOKSOKSOKSOKSOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!

Kicsipkedést pedig üdvözlöm ithon!!!!! Tedd cicire, ahányszor csak tudod. Nem kell még bedőlni a 3óránkénti evési rítusnak, az még odébb van, de az is ki fog alakulni, ne izgulj. Majd ha már elég lesz a tejcsi, addig akát óránként, félóránként is rá lehet tenni. Nekem 6-7. napon indult be teljes gázzal. Nem tudom, hogy nem gáz -e, ha egyszerre kétféle szaporítót iszol. Nem értek hozzá, csak nehogy üssék egymást. Én egy péceli LLL-es tanácsadóval szoktam konzultálni. Van is ott szoptatós baba-mama klub, ha érdekel, Verner Katalin, 0620-9440225. Én azonnal Őt hívtam, ha bajban voltam, az Ő segítségével hagytuk el a tápszert, oldódott meg a mellgyuszim...



Óóó, abeszéd. Csongi első szava ugye a JarJar volt (tesómék vizslájának a neve), már tudja a Bercit - Beci (Anyósék kutyája), kvak, a béka, kukuriku a kakas (kukuku), goa, a gólya, vauvau, de azt, hogy APA és Anya, no azt egyáltalán nem.
Kinek mi a fontos ugyi :P ja bocsesz, a cicit is nagyon tudj már mondani!!! 8) Apát is elkezdte mondogatni, utánozva engem.
De Nimród pl. még mindig nem mond semmit, csaak őzik, meg mutogat. Egyik ismerősöm kisfia pedig 2 éves kora után kezdett el beszélni, de akkor bepótolt mindent. szóval ez annyira változó.

Csongi még állni sem áll, de kézenfogva gyönyörűen megy, ha akar.

köszönöm a tippeket. Igazából házba szeretnénk menni, merthogy kéne saját terasz. Orsi, ez elég szimpi, amit mondtál, tudsz adni egy számot. Nem voltak ott túl sokan a parton?? Hajni, Füred is szupi lehet, majd megnézem azt az aquaparkot. Szóval, hogy Csongi még mászik, így kellen egy saját elkerített kert, terasz, no és saját fürdő, wc.

Nándorka, nekem 1x volt olyan mellgyuszim, hogy sírtam fejés közben. Utána többször bedurrant, de lázzal nem járt, csak fájt a mellem, főleg valahogy a bimbó alatt. Fantasztikus érzés volt amikor szopizott (fölé hajoltam és úgy), mintha kiengednék a gőzt, olyan érzés volt.. Nekem azt mondta a tanácsadó, hogy az alsó ajkával azt a részt masszírozza, úgy kell fektetni, ahol a csomó van. Remélem jobban vagy már.

Vicky, nagyon szép a pocid. Ügyes vagy, hogy varrtál.

Adri, hát ez a hír jobb, mintha a vér máshonnan jött volna, bár azért nem örülök neki...én is inkább fizetek, csak bánjanak velem ember módjára...

Meri, remélem azért Áronról felteszed a képet, ha már pocakról nem is akarsz!!

No megyek, pusszancs

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Kicsipinkit akartam írni, hogy hogy lett belőle Kicsipkedés??? :shock:

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyok! :twisted:

Mivel minden a legnagyobb rendben. Nst is tökéletes,így a doki hazaengedett. DE a legutcsó határidő péntek. Akkor már nincs mese bekell feküdnöm. Akkor megint megvizsgál és ha olyan a helyzet akkor indítja ha nem akkor még vár egy picit.

Egyébként csak néztek hogy vannak fájásaim mutatta a gép. Én meg halál nyugisan ültem ott az nst-n és eszegettem a szőlőcukromat,hogy a kisasszony mocorogjon. Kérdezte a szülésznőm hogy nem érzem? Hát mondtam neki hogy csak annyit hogy befeszül a hasam. :D

Dokim is mondta hogy látja a papíron hogy vannak méhösszehúzódások,keményedések de nem rendszeresek. Reménykedik benne hogy ez péntekig változik és nem kell indítania. Nem indításpárti.

Egy ujjnyira vagyok nyitva, a lepényem 2 fokban érett.

Hát velünk ennyi! :D
csipcsab
 
 


Attinak nagyon boldog 1. születésnapot és minden elképzelhető jót, amit csak lehet kivánni!!!

Arwen, végül milyen tortát rendeltél Atinak? Mikor ünneplitek? Mesélj majd mindenről! :)

Adri, örülök, hogy van bébi.... de ez a méhszájpolip nem hangzik jól. Ez mitől alakulhatott ki, kérdezted a dokit? Jó hogy elmentél ehhez a dokihoz. És bármikor vérezhetsz terhesség alatt? Szegénykém...

Marietta, szuper, hogy nem kellett befeküdnöd, de ez a várakozás... kitartást!!!! Nem akarsz esetleg ablakot pucolni, vagy egy kicsit lépcsőzni??? Még van két nap, táncsak elindul Flóra. Biztos jó neki ott bent a kis albérletében:) Jelentkezz, ha van valami, itt izgulunk érted napról-napra!
szerika
 
 


Csipcsab: szorítok, hogy Flóra meggondolja magát, és elinduljon míg magától teheti. De ha nem ez történik, akkor sincs semmi baj. A végeredmény ugyanaz. Végre karodban tarthatod várva várt Babácskádat. Azért szorítok.
:wink:
vivi79
 
 


Csajok, most írt Marietta, hogy 10 perce elment a magzatvize, indulnak a kórházba! Hú nagyon izgulok értük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Arwen: Attinak nagyon nagyon sok boldog szülinapot kívánok. És csatlakozom az előttem szólóhoz, mesélj majd az ünneplésről, és várunk képeket is.
vivi79
 
 


Sziasztok!

Marietta, de szuper! :) Látod, mondtam én hogy Flóra meggondolja magát! :)

Adri, nem lesz semmi baj, hidd el. Az a fránya polip nem fog gondot okozni a zsákocskádnak :)

Arwen, nagyon Boldog Szülinapot Attilátoknak!

Csajszik, tegnap este kénytelen voltam Petinek tápszert szerezni :( Meghozták a mérleget, ami szerint még kevesebb a súlya, mint amivel hazaadták (3540 gr), plussz olyan éhes volt (kevés ugye a tejcsi), hogy este 20-23.30-ig üvöltött torka szakadtából. :cry: :cry: Már majdnem vele sírtam én is. :roll: Aztán szegény beájult.

A védőnő meg mondta, hogy menjek és vegyek neki tápszert. Az ájulás után 1 óra múlva felébredt és cicizés után megivott 60 ml-t. Reggel 3/4 7-ig aludt, kidőlve. :shock: A reggeli etetéskor a mérleg szerint nem evett semmit ciciből (sőt, még 10 grammal kevesebbnek is mérte), a következőnél már azt mutatta, hogy szopott 10 gramm tejet. :roll:

Ágota, amikor ébren van, egyből cicire rakom. Meg az evés is úgy van, hogy előbb cici, utána pótlás. De csak 30-40 ml-t eszik meg. Viszont 2 evés között akár 4 órát is képes aludni, nekem meg nincs szívem felkelteni. Fel kéne keltenem szerintetek? Lehet, hogy ezt kéne?
Csak utána meg újra tápszerrel kell őt visszaaltatni, mert ugye a ciciben nincs elég.
Mindenhol azt olvasom, hogy 8-12 alkalommal kéne ennie, dehát Ő max. 6x eszik egy nap. :roll:
A telcsi számot köszi, lehet hogy fel is hívom a csajszit, hátha tud valami tanácsot adni.
Szeretném elhagyni a tápszert és kizárólag anyatejjel etetni Petit, de most olyan messzinek tűnik. Egyszerűen nem értem, miért nem akar belövellni a tejcsi. :oops: :oops:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok,

Atti babának boldog 1. szülinapot.

Adri:
a lényeg, h a baba jól van. :) Nem lesz gond.

Marietta:
könnyű, szép szülést. és várjuk a híreket.

Pinkiné:
örülök, h úgy sikerült a szülés ahogy szeretted volna. :)

Kép
Kép
h@jni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?