Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !

Mi most töltöttük be a 6 hónapot, eddig csak anyatejet kapott a kisbabám. 5 napja tízóraira gyümölcsöt kap, de már tegnep kiváltottunk vele egy egész étkezést. Nem baj ez ? Nem marja meg a kis gyomrát ez a savmennyiség ? szerintetek mi a maximum adag? most 1 barackot és 3/4almát adtam neki, utána jutott eszembe ez lehet,hogy sok neki, de ő még enne.... ennyi gyümölcs után már nem adok neki anyatejet. mennyi üres gyomorba a maximum gyümölcsadag ?
Vendég
 


Hú lányok nagy a csend, biztos mindenkinek elindult a Mini Manója!!!!
Levike is már kúszik, annyira cukibogyó!

Niki nekünk mostanában alig eszik Levi gondolom a nagy meleg miatt a tízórai és az uzsonna szinte pár falat, de nem aggódom van miből fejlődni! :D :D A főzi után nálunk is simán kibírja a 3-4 órát. Ti is HA 2-eset adtok neki, Mert Levi azóta eszik kevesebbet mióta a 2-est használjuk, lehet hogy ahhoz szokott a kis Réka pocija? Szerintem is nagyon laktat ez a 2-es tápszer. :shock:

Nyafi hogy vagytok?

Flóra, Réka baba nagyon cukorfalat igazi kiscsajszik!!! :P :D

Zuzi, Hunci hogy sikerült a keresztelő????? Képek!!!
Hogy bírták a picik a vízet?

Puszi Mindenkinek!
Anna, Levi Manó
Kép
boganna07
 
 


Szia Anna! Jól eltüntél, de látom itt vagy! Mi jól vagyunk, tegnap babatali volt nálam egy másik topicból, 7 anyu, 1 apu, 8 gyerek! Jó volt nagyon, nagyon! Arra készültem, azért nem írtam. Nem lehet, hogy Levikének Abigél tanította meg a mászást? bár inkább az a szupi vonat, amit vettetek neki. Mondtam, hogy utánna, hogy hazajöttünk két napra rá, Gigi elkezdte mondani, hogy baba és mama?

Kép
nyafi
 
 

 
 

kobuki, ha jól esik neki akkor adhatod neki ezt a mennyiséget. asszem kb 190-220grot adhatsz neki, és ha kívánja utánna a tejecskét hát miért ne?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!!!

Kobuki szerintem is annyit egyen a lurkó amennyi jól esik neki!

Anna gratula a kúszáshoz!!!Mi is 2-es tápizunk már 1 hónapja....de most annyira megnőtt az étvágya cicának hogy néha alig bír ki 2,5 órát pedig megeszik 120 gr főzit és utánna 120 gr tápit :shock: Ma is elmentünk tanácsadásra és ez volt az ebéd mire hazaértünk majd meghalt éhen...pedig 2,5 óra telt csak el...és bekajált 180 ml tápit :shock: Na jó inkább így legyen mint ne egyen!!!!Mert abba belehalok!
Ma megkaptuk az agyhártyagyull.elleni oltást....egy nyikkanása sem volt.....7400 gr még csak .... pedig rengeteget eszik magához képest....na de szó se róla letornázza!!!
Jaaa és kitörőben minda2 alsó foga...dokinéni szerint napok kérdése....na ezt már hallottam egy párszor ....de szó se róla....2 napja naponta 1szer fosi van.....ami tuti a foga mert amúgy meg reggel teljesen normális a széklete...és fosizni ált. du.szokott de akkor aztán híg a javából és a színe is teljesen más...na bocsi hogy ilyen részletes vagyok! :oops:
Amúgy szerintem tök jó ez a borostyánlánc...komolyan....elmúlt a nyügink!!!! :D

Jaaj és képzeljétek mennünk kell holnap vérvételre mert állítólag nagyon fehér a fülecskéje és ez vérszegénységre utalhat.....szegény tündérkém....megfogják szúrni....remélem nem a kutacsán keresztül mert akkor rosszul leszek!

Na megyek mert kimosott a m.gép és teregetnem kell!!

Többiek mizu?Nagy a csend!!!

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Milyen nyügire jó a borostyánlánc ?

Mi amíg csak anyatejet ettünk székrekedésesek voltunk, most a gyümiktől rendbejött. :)Ti meddig szűrtétek le a rostjait a gyümiknek? mi 1 hete eszünk ( iszunk) gyümölcslevet, de szívesebben eszik kanállal, mint cumisüvegből. Sűrítsem tejpéppel a gyümölcsöt? Akkor talán nem is lesz annyira savas...babarizst seholse kaptam :(,de nem is tudom hogy lehetne -e már 6 hónaposnak adni, a táblázatunkban 7 hónapos kortól lehet csak.
Vendég
 


Fogzásra nagyon jó a lánc....nekünk bejött mert volt pár nyügis napunk amikor semmi sem volt jó és azóta minden ok.Szerintem nyugodtan adhatod a gyümik rostjait is....bár én elejétől kezdve bébiételes gyümit adtam és az rostos....semmi baja nem volt tőle.....vagyis igazából nem ízlett neki.....mi tejpéppel esszük mert úgy nem túl intenzív és így elfogadja!
Vendég
 


Nicolete

Akkor holnap már én is tejpéppel adom :) kicsit nyafi is mostanában , lehet, hogy éhes marad vagy a foga, talán most kiderül...

Nyafi

8 kislurkó !!! van fotód? Biztos baromi helyesek voltak !
Vendég
 


Niki:kérdésedre a válasz:nagyon változó mikor mennyit eszik.Egyszer elég neki 50 ml van amikor simán benyom 130 főzit mikor milyen bugyi(pelenka) van rajta...

Most látom!

Rékának
Boldogságos Hónapfordulót Kívánunk!
Te szoktál egy pici olajat tenni a főzijébe?7 hósan már mondják,hogy lehet.

Kobuki!Üdv itt! :D

Hahó TÖBBIEK!!!!Zuzmara,Linus,Betty,Cicus,Hunci hova tüntetek?
Vendég
 


Kobuki:én is így csináltam.1 hétig kapta a gyümilevet,utána meg cumisüvegből a pépet.
Vendég
 


Kingii köszi....kösziiii....kösziiii :D Amúgy én husit is csak most kezdem el majd adni neki.....olajra is gondoltam már...eddig még nem adtam...örültem hogy végre elfogadja így de....próbálkozom...csak szépen lassan :wink:
Kobuki tényleg Üdv.közöttünk....és kérünk szépen képet a pici lányról!!!! :D

Tényleg többiek tessék jelentkezni!!!!!! :)

Puszi nektek!!!

Niki és Réka baba
Vendég
 


képet lehet találni ebben a topicban a 2007 novemberi babáknál a babataliról. Én vok a kék pólós.
kobuki sztem is adhatod a rostját.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Kicsit ugyan megkésve, de ABIGÉLNEK ÉS RÉKÁNAK NAGYON BOLDOG HÓFORDULÓT KÍVÁNUNK!!!!

Kicsit eltűntem... :)
Megvolt a keresztelő, nagyon jól sikerült! Mindenki jól érezte magát, Patrik is nagyon jó fiú volt mint mindíg. A szertartást végigpukizta, úgyhogy jókat röhögtünk közben. Amúgy egyáltalán nem sírt, szerintem még tetszett is neki, amikor a pap összevizezte a fejét :lol: :lol: :lol:

Képeket majd teszek fel!

Mostanában megint nincsenek felhőtlen éjszakáink. Már több hete felkel éjjel. Vagy szomjas, vagy kajás, nem tudom, mindenesetre mindíg megszoptatom, de már vészesen kevés a tejem. Amúgy a felső foga nem jön még, nem tudom mi a fenétől kel fel....
Így azt sem, hogy mit tudnék vele csinálni. Remélem most, hogy elmúlt fél éves, nem fog visszafejlődni itt nekem :D
Nekünk még 1 hét itt Pesten és megyünk Balcsira!!!!! Jaj, már annyira várom :P remélem jó időnk lesz!

Tényleg!!! Hova tűnhettek a többiek???

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

nem tüntünk el csak volt néhány nehéz napunk...Bencus nem akart elaludni egyedül eddig ilyen nem volt ugyhogy az egyedül alvást tanultuk....sok sírással. De lekopogom mutatkozik némi változás ugyhogy mostmár kis sírás után megy neki.

Kobuki:Üdv... én még nem váltanám ki a cicit... ha nem akarod hogy csökkenjen a tej két étkezés között adjad és akkor magától fogja elhagyni vagy kitolni a cicizést, persze csak ha nem akarod.

Nyafi: én megnéztem a képeket :lol:

Zuzi: jó nyaralást!!!!!

Rékucinak boldog hófordulót!!!!!!!!!!

Én kicsit szomorkás hangulatban vagyok... :( a hőség miatt beragadunk a lakásba csak este tudunk lemenni és most semmi társaságom nincs, és nagyon egyedül érzem magam. Tudom hogy ez átmeneti, de ilyenkor nagyon sajnálom hogy nem lakunk egymáshoz közelebb.

Na eldugulok mert nem akarom rontani a hangulatot.

puszi mindenkinek:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Kép Íme a kislányunk !
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Egy kicsit / nagyon eltűntem az utóbbi időben..
Levi mellett alig van idő.
Tegnap - szinte egész nap - ha volt időm visszaolvasgattam..

Minden baba (kicsi és nagy) nagyon szép! ...és nagyon ügyes!

Mindenkinek, akinek most volt a hóforduló - utólag is - GRATULÁLOK!

Kobuki
Szia!
Szép nagylány Lorin!

Hunci
...hogy ette Levi a tölcsért?
Szinte csak nyalogatta... ha már szépázott levettem róla... de élvezte :)

Levinek nem ízlett pár napja a sima krumpli, így most ismét gyümölcsözünk egy ideig... az újabb próbálkozás előtt.

Nekünk még most sincs fogunk... érzem az ínyében, hogy ott vannak, de még nem akarnak kibújni :P

Minden nap - ha nagy meleg van - délben kettesben fürdünk Levivel... nagyon élvezi :lol: .. de én is.

Megpróbálok többször jönni...

Képek:
Kire hasolnít?
Kép
Kép
Etetőszék
Kép
Rendőri karjelzés :shock: :lol:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


szépázott helyett szétázott

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk :lol: péntktől Kecskeméten voltunk, vasárnap volt keresztelő!

Kobuki, nagyon szép a babád!

Kia Levi édes!

Zsuzsi, sajnálom amit érzel de majd alakul meg hát ott vannak a babatalik...

mikor és kinél lesz a következő??? :lol:

Keresztelő jó volt nagyjából, gyerek néha üvöltött de azért jó volt, képek később :lol: a képek nálam mindig később :oops: lusta vagyok feltölteni... :oops: még a babatalis képet sem töltöttem fel :oops:

Levin felbuzdúlva Huni is kapott tölcsért, odavolt és vissza :lol: nyalta és bezabbantotta :lol: rájott az ízére :lol:
én olajat nem rakok a főzibe, margarint rakok helyette...

2 hete nem hízik egy grammot sem de gondolomnormális, alig eszik...na meg mozog, lassan mi is kúszunk, valami hasonló dolgokat művel...de nem kúszik még.ülni már ülöget, nem ül, de ülöget, szóval ha fogódzkodik, tartja magát!
Vendég
 


Na végre az eltűntek is lassan előkerülnek.... :D :D :D

Kia:a második kép nagyon édes...nem csodálkoznék,ha levi is rendőrnek szegődne majd... :D

Álmatlan éjszakák:nálunk is vannak,amióta beköszöntött ez a nagyon meleg.hajnali 1-3-ig kukorékolunk mindketten.Már teljesen hozzászoktam.

Találkozóval kapcsolatban arra gondoltam,hogy mi lenne ha szerveznénk egyet a Margitszigeten.Mi vidéken lakunk,szerintem(sajna) nem mindenki tudna idáig eljönni,de ha mégis akkor szóljatok!
Visszatérve margitszigetre.Vihetnénk takarókat és behúzódhatnánk vmi árnyékos fa alá.
Mit szóltok hozzá?
Vendég
 


Mi is itt vagyunk ám!! :D :D

Abigélnek és Rékának így utólag is NAGYON BOLDOG HÓFORDULÓT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!!! :D :lol: :P 8) :lol: :o :D :) :)

Zuzi mi is megyünk a Balcsira 13-tól 19-ig!!! Mi is nagyon várjuk már!!!

Ma egész nap útón voltam reggel 10-től este kilencre értem haza, ez volt az első napom ilyen sokáig volt nélkülem és hiányoztam is neki ami nagyon jól esik, de ő is hiányzott nekem nagyon. Egész nap csajszis napot tartottam találkoztam a barátnőimmel és szupi volt! Szóval fel vagyok pörögve!

Én tarthatok baba talit júli 20-a utáni héten, kinek mikor jó???
Zsuzsi kitartás gyertek hozzánk a babatalira, és lubickolhatunk egy jót! :D :lol:

Levike annyira de annyira szeret úszni a medencébe hogy szó szerint kifulladásig úszik és úszik és úszik. Képzeljétek már liheg a végére és kiveszem és teljesen kiakad mert ő még szeretne tovább úszni. Na nesze neked babaúszás! :D :D :D :D :D

Kia, Levike eeeeegggggyyyyyyssssszzzzeeeeeerrrrűűűeeeeennnn
ZABÁLNIVALÓ!!!!!!!!!!
Anyukák akiknek nem alszik este a kis pötömük, nem lehet az hogy melegük van? Mi Levinél buktatva hadjuk este az ablakot, és egy kis badiba alszik csak max egy bagyobb pelussal betakarjuk. Próbáljátok ti is meg nálunk van bent egy hőmérő és max 26 fokra hül csak le a szobája.

Jó éjt mindenkinek!
Puszi!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk!Jön a két felső foga Vivinek! :shock: :)

Üdv Kobuki!
Nagyon szép kislányotok van:)

Kia:Levi is,a 2.kép nagyon tetszik:)

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok!!!

Na véééégreeeee az eltűntek újra itt :D Tudjátok ki hiányzik mééééggg.....hááááát Betty és Linus..... :!:
Betty tudom hogy dolgozol sokat ....de lécci pár sort írj!!!Hogy vagytok?És képet is kérünk Pankáról...lééécciii...lééécciii :)
Voltál nődokinál...remélem minden ok!!!

Kia, ez a Leeeeviii haláli!!!

Kobuki nagyon tünemény a kicsCsajod:)

Köszönjük a köszöntéseket!!!

Nah ma megvolt a vérvétel az én csajom egy hős annyira édi volt....és tök rendesek voltak az ápolók vagy asszisztensek akik a vért veszik....kellemesen csalódtam...1 percet nem kellett várnunk!!!Mondjuk én annyira félek a vérvételtől hogy ihajjjj....pláne hogy Rékáról van szó...nem hiszitek el de olyan hasmas kapott el reggel.....vagy 4-szer voltam ..... ez az idegesség.....nálam így jön ki :oops: Szóval persze cica sírt amikor megszúrták és míg vették a vért de utánna 1 hangja nem volt....kimentünk apuci már várt és elmeseélte apának hogy mit is csináltak vele....1 tündér :D Ma meg is lett az eredmény......sógornőm meg is nézte hááát nem vérszegény Réka de igen az alsó határt súrolja....szóval nem tudom mi lesz...holnap viszem le dokinénihez megmutatni!
Nekünk még most sincs fogunk :roll: óóóóó pedig már minden a szájában landol....sőtt ha nincs semmi a szájában már én csodálkozom.....ha nincs semmi kéznél akkor természetesen a keze az bent van.....nem hiszitek el de úgy eszi a főzit hogy adom neki kanállal.....és vagy a keze....vagy a lába benne van közben a szájában......már kanalat is adtam neki az is benn van egy darabig aztán ledobja és marad a kéz vagy láb.....amúgy írtó édes :D

Ma is alakított Rékuci már csücsül négykézlábból....persze még támaszkodik.....1 nagy terpesz és csücs.....jaaa és amin nagyon meglepődtem felhúzta magát ma a kanapénk mellett térdelőállásba.....egyszercsak odanéztem és látom már ott térdel....veszem elő a gépet és persze rögtön elindult felém a kis ravasz :)

Na lelövöm magam mert velem tellik be az oldal :oops:

Jó Éjt!

Niki és Réka baba
Vendég
 


Anikóóó nem semmi már jön a felsőőő....aztaaaa.....és hogy viselitek?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi Mindenkinek! :lol:

Kinga
Remélem ő nem lesz rendőr :lol: :wink:

Éjszaka
Manó elalszik 21 körül, 2-körül ébred iszik + néha eszik is,
alszik tovább 6-ig, eszik és alszik tovább 8-9-ig :lol:
De sajna nappal csak 1-2 órát alszik.

Ő csak egy body-ban alszik, csak a mi szobánkban van nyitva az erkélyajtó - de a két szoba közötti ajtó miatt kap ő is friss levegőt.

Anikó
2 fog egyszerre... remélem nem szenved sokat.

Niki
Örülök, hogy nem volt annyira vészes a vérvétel!

Levi még csak tolat és emeli a hátsót felfelé .... :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! Holnap megyünk nyaralni Balcsira egy hétre. Szerintetetek mit vigyek? Anna nekem jó 20-28ig bármikor és egy nap ti is mind jöhettek hozzánk ezen a héten! Kinek mikor jó?
Kobuki és Kia! Babók édesek!
Hunci képeket!
Zsuzsi! Van kedved talcsizni velem? Jövő héten nyaralunk, de utána szívesen talcsiznék veled! 14-től!
Egyébként Margitsziget is király!

Kép
nyafi
 
 


Jaj! Niki Gratula a kislánynak! Nagyon ügyi!

Kép
nyafi
 
 


Nyafi de jó neketek mentek nyaralni!!!! :D Mi majd júli. utolsó hetében megyünk B.füredre...de csak 3 napra...azért nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalatodra....Nekem is gondolkodni kellene mit is kell vinni majd....na de ahogy magam ismerem a fél lakást el akarom majd vinni..... és így is pakolok majd....és.... a végén meg kiderül hogy a legfontosabb dolgokat hagyom itthon.....áááááá....ha belegondolok anyáékhoz amikor hétvégén kimegyünk mennyi cuccot viszek....és minden az utsó pillanatban jut eszembe hogy még ezt is...és....még ezt is.....aminek az az eredménye hogy kb.8 szatyornyi cucc van nálunk....brrrrr.... :evil:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!!

Csatolok 1 képet!!!

Kép Szerintetek Kiééééé.....????? :)

Várom a tippeket!!! :lol:
Vendég
 


Nicole, na mááááá kié, áruld el!
Vendég
 


Várom még a tippeket!!!! :lol: Tessék csak tippelni!!! :lol:
Vendég
 


Tuti hogy a tied!!!!!!!!
Írtad valamikor hogy lehet hogy már tervezitek a következő pöttömkét, vagy nem??????
Írd meg mert nagyon kiváncsi vagyok ám!!!!!!!!
Puszi!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Nicolete most komolyan!Tiéd?????Mondd már meg!
Vendég
 


Niki!

A TIéd!!!!!
Ugye?ugye? :D

Kép
aniko...
 
 


Niki!

Ne csigázz már minket!Tessék írni,hogy gratulálhassunk! :D
Vendég
 


Na most végeztünk a fürcsivel és a vacsival.....háááááátttt.......AZ ENYÉM :!: :D
Jön a kittesóóóóó :D Legalábbis reméljük minden rendben lesz....amúgy teljesen váratlanul ért a dolog mert védekeztünk....legalábbis én így tudtam a kedves uram pedig bevallotta hogy azért nem volt mindig a helyzet magaslatán :lol: De olyan furi Rékucira 1 bő évet kellett várnunk Kittesó pedig tök hirtelen úgy döntött ő márpedig jönni akar ....hát ha ennyire szeretne akkor jöjjön :D Először sokkot kaptam hogy úúúúúristen mi lesz hogy lesz hogy fogom megoldani stb.....aztán ma már nyugodtabb vagyok...a tesztet tegnap csináltam mert pénteken kellett volna megjönnie....de valahogy éreztem hogy vlm. nem stimmel :wink:

Na puszi nektek!

Niki és Réka baba......és a pocakban figyelő kittesó:)
Vendég
 


Tényleg!

Már egyszer kérdeztem:a héten van kedve valakinek Margitszigetezni?
Vendég
 


Niki!

Gratulálunk!és minden rendben lesz!Küldjük a ++++++++++++++ :D :D :D :D

Kép
aniko...
 
 


Niki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kingii, pl. csütörtök vagy péntek????
Vendég
 


Jaj de jó Niki! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

NAGYON-NAGYON-NAGYON gratulálok Nektek!
Tök jó kedvem lett ettől a hírtől! :D (Megint Balcsin voltunk,megint szénné égett a hátam!)


Hunci:részemről ok,Többiek gyertek ti is!
Vendég
 


Csak 1 mai 1veleg:)

Kép :)
Vendég
 


Köszönjük a gratulációkat....szorítsatok hogy minden okééé legyen....Rékával már rég vitamint szedtem előtte 3 hónappal....most meg semmi..... :!:
Vendég
 


Sziasztok!

Niki, NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK NEKTEK!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

ÜGYESEK VOLTATOK :D :D :D Biztos minden rendben lesz, ez a kismanó nagyon meg akar születni, csak vigyázz magadra nagyon!!!

Pont azon gondolkodtam a múltkor, hogy ki lesz az első aki bejelenti, hogy jöhet a kistesó! Szerintem mi csak jövő év közepén kezdünk el "próbálkozni" aztán lesz ami lesz!
De az tök jó, hogy ilyen kicsi korkülönbség lesz köztük, bár neked nagyon sok munka lesz az biztos, hiszen még Réka is kicsi, de szuper lesz :lol: :lol: :lol:
Bevallom kicsit irigyellek :oops:

Kingii: Sajnos mi nem tudunk a héten elmenni, eddig úgy néz ki, hogy tele van a hetünk minden félével, de majd sasolom, hogy mit beszéltek és azért remélem, hogy ha nem is sok időre, de meg tudunk bennetekek nézni :)

Kép
zuzmara08
 
 


NIKI HATALMAS GRATULA!!!!!!!!!!
Anyira irigyelek, én is a múltkor beszéltem a kistesóról a férjemmel, de igaza van hogy először várjuk meg az építkezés végét, majd beköltözés után próbálkozunk.
Mindenről beszámolni, szerintem ezt a kis pocaklakót az egész babanet kíváncsian várja!!! :P :P :P :D :D :D
Rosszullét volt már, vagy neked Rékánál sem volt?

Puszi!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!!!

Köszönjük mégegyszer a gratulációkat!!! :)
Mondjuk mi sem így terveztük hogy ennyire pici legyen a korkülönbség de látjátok kittesó jönni akar...és...mondom azért védekeztünk...az is igaz hogy mióta megszültem sokkal többször éreztem hogy peteérésem van mint előtte! Szóval lányok akik csak megszakítással védekeznek vigyázat!!!! :) Mondjuk már nem bánom...de tényleg elsőre sokkot kaptam...apuci csak vigyorgott nagy büszkén :D
És hát mi is építkezés előtt állunk...mivel ugye eladtuk a lakást...és...valszínű anyáékhoz költözünk...lehet oda jön a kittesó is....amit annyira nem bánok mert lesz segítségem...és...elég nagy a házunk szóval elférünk!
Rosszullét még nincs bár nekem Rékával volt rendesen szóval az most nagyon nem lenne jó!!!De ma már felírtam az uramnak homeos bogyót....ami jó rosszullétekre!Réka mellett eléggé zavarna ha állandóan hányingerem lenne főleg pelenkázás etetés miatt.
Dokihoz majd csak 2 hét múlva szeretnék menni mert akkor már lesz szívhang is ha minden jól megy!!!
Jaaajjjj lányok azért parázok rendesen....állandóan kattog az agyam!!!Bár emlékszem Rékánál is ez volt!!!Olyan furi....és.....ilyen hülye gondolataim vannak hogy mind a kettőjüket ugyanúgy fogom tudni szeretni....meg hasonlók....olyan lüke vagyok!!!

Na megyek bealtatom a nagylyányt! :)

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Kingii, megkérdeztem az úszásoktatót és azt mondta, hogy simán lehet Balcsiba fürdetni a babákat, de meríteni nem lehet!!!!!!!

Margitsziget????

Aki jár babaúszni hova jár?Mi a köszi vagy micsoda honalpja?milyen papírok kellenek oda?Mert hogy a miénk nyári szünetet tart és elég sok idő eltelik, a gyerek végre élvezi és nem akarom, hogy elfelejtse és addig vinném máshova....
Vendég
 


Niki, a nagyszülők tényleg nagy segítségek!!!! Nekem is sokat segítenek hogy itt vagyunk. :D :D
Tudsz nekem segíteni egy kérdésben? Írtad hogy Réka előtt neked nem volt rendszeresen peteérésed. A szülés után nekem csak kb 2 havonta jön meg és akkor is nagyon gyengén (nem mintha hú de hiányozna). Most lehet hogy újra elkezdem szedni a fogamzás gátló tablettát, de félek nagyon mert ugye ez a peteérést gátolja, és ha most is alig van peteérésem, akkor elég nehéz lesz a következő babát összehozni, és jövőre ilyenkor már szeretnék pocaklakót. Szóval csak az érdekelne hogy neked miért jött Réka baba csak egy év után? Remélem nem voltam tolakodó hogy ilyet kérdezek. :?

Hunci, a Köszi ahova mi járunk, jövő hét után bezár és csak augusztus utolsó hetében nyit ki újra. Sajna. De szerintem ha már ismered a gyakorlatokat bárhol meg tudod csinálni, talán reggelenként nincsenek annyian az uszikban. Mi is az itthoni medencénkbe csináljuk míg nem lesz uszi, és imádja! :D

Kingii, nekünk szombaton lesz a keresztelőnk és így lehet hogy nem tudunk elmenni pénteken, de az is lehet hogy 1 órácskára lenézünk, csak írjátok meg mikor lesz.
Zuzi, Hunci keresztelő képek??
Többiekkel mi újság?? Betty minden rendben van Pannival?
Zsuzsi, Bence baba miket tud már?
Nyafi Abigél gondolom már mászik!!!??
Puszi Mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Hunci köszi az infot.Vasárnap voltunk,de nem mertem bevinni a vízbe,hidegnek találtam.

Margitsziget ok,mit szólsz(tok) a csütörtökhöz?
1 óra?

Utólag is :oops: :Hunornak Boldog Hónapfordulót Kívánunk!
Vendég
 


Kingii nekem ok!Pontosan hol????És köszönöm Huni nevében!!!!

Nagyszülö kérdésben irigykedem :oops: nekem 90 km-re mindegyik, így anyu hiába nyugdíjas, nem tudom kihasználni. Nagyon nehéz...

Anna, tapasztalatból, fogigátl előtt előbb 3. ciklusnapi teljes női hormonsort, tesztoszteront, tsh-ft3 (pajzsmirigy) sort és esetleg 75 grammos terheléses cukor és inzulin vizsgálatot csináltatnék....Addig nem kezdeném el a fogigátlót...(terhesség van akinek megváltoztatja a hormonjait, a fogigátló pedig ronthat rajta)
Vendég
 


Sziasztok!!!

Anna egyáltalán nem vagy tolakodó...pontosan azért jött nehezen össze Rékuci mert nem volt rendszeres peteérésem....de én talpmasszőrhöz jártam és itt van Réka tehát segített....de ezt már írtam is....hogy a masszőröm megmondta hogy március hónapban már terhes leszek és így is lett :)
Egyébként a terhesség tényleg befolyásolja a hormonháztartást...mert pl. ott van sógornőm ő is gyógyszeres kezelést kapott és inszem.-e is volt és így jött össze az első baba....most a 2.(ő januárban szül) tök spontán összejött nem is számítottak rá!!!!
A fogigátlót én sem tartom jó megoldásnak főleg így...akkor inkább valami más mondjuk duplán....ezt úgy értem hogy vannak krémek, habok...+ mondjuk óvszer.......Ha megszületik kitesó én sem szeretnék több babát szóval marad ez a megoldás!!!De fogigátlót nem szedek az tuti mert én nagyon rosszul voltam tőle!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?