Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak elköszönök, nemsokára indulunk. Apa már pakol az autóba, irány Balcsi!!!!!!!! Kicsit sok a cucc :roll: pedig nagyon szűkén pakoltam így is :wink: . Sokat szeretnék olvasni mire hazaérünk, bár lehet, hogy onnan is be tudok majd kuksizni, hogy rendesen viselkedtek e!!!! :wink: :)


Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Nutella, nem semmi! Nekünk hála égnek - hasonlóan Mazsuzshoz, jók a tapasztalataink. Mondjuk mi újpesten voltunk. Amikor megláttam a kis lepukkant épületet, hát nem fűztem hozzá nagy reményeket, de kellemesen csalódtam.
Doki néni nekünk is azt mondta, hogy laza a csípője - erre hála égnek semmi. Az ultrahangon azt mondták, nem értik mi ezen a laza. Ortopéd orvos meg is kérdezte, hogy minek hoztam.

Szandra, köszönjük a dícséretet! És az ötletet is az altatással kapcsolatosan ebben a nagy melegben! Kívánok nektek nagyon jó utat és kellemes kikapcsolódást! Reméljük kapunk majd jó kis baltonipancsizóspihenős fotókat rólatok!

Mazsuzs, meg kell állapítanom, hogy Nándi egy igéző kis hapsi! Nagyon édes!

Képzeljétek, robot lettem. :( Tegnap egy rossz mozdulat következtében egy nagy roppanás, aztán se leülni, se felállni, feküdni meg pláne. Voltam dokinál, röntgenen aztán meg irány a gerincsebészet... Majd mesélek.

Többiek merre vagytok? Szami, Poci, néha remélem benéztek!
Judit, megy a drukk az építkezéshez! Nem is meséltél a Dancával kettesben töltött napról! Mit szólt a Tropicáriumhoz? (Ha jól emlékszem oda mentetek.) A képek, mint mindig, szuperek! Édes a rövidhajú Szonjus!

Dóri, veled mizu? Hogy van a csajtrió?

Dalmacska nagyon rég volt már. Valaki tud róla? Remélem minden ok vele!

Eszti, ti merre jártok?
Finike-né? :D :D

Adra még pihen, de ha jól emlékszem ez már a második hetük!

Szép napot mindenkinek!
Hexina és Hanna Sára

KépKép
hexina
 
 


Szandra!
Jó utat, és pihenj is egy kicsit!

Domi!
Én csináltam a 90 napost, de szigorúan szopi után!!!! Nekem naggggyon bevált, szerintem az egyik legjobb "recept" a fogyáshoz! Nekem a 90 nap alatt 13 kg! ment le. És nem éheztem - nem tudok nem enni, ezért nem is tudom fogyózni. Persze elkezdtem én is a tornát mellé, az is nagyon fonto! Anélkül szerintem nem is lehet igazán fogyózni, mármint mozgás nélkül.
Egyébként én is pilates-re járok már fél éve lassan.

Nálunk minden OK, élevezik a kis szarosok a jó időt, medencét, kertet.

Mi is megyünk nyaralni, de ez titok, szóval amíg nem árulhatom el, addig nem is írok róla :P

Mennem kell, mert a csapat még mindig alszik életet kell beléjük lehelnem :shock:

Mi lesz így velem este?????? 8)

Pápá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 

 
 

Eszti!

Köszönöm az infót! Sajna már nem szoptatok.
Először megcsinálom a Dr Steinberger 5 napos méregtelenítést, aztán nekifogok a 90 naposnak.
Az tetszik benne, hogy semmi sem tilos, csak a keverése a szénhidrátoknak és fehérjéknek.
Én üres tésztával is jóllakok, csak hagy EHESSEK!!!

És a jojó elv??? Nem jönnek vissza a kilók?

Sajna én nagyon "mucsán" lakok, itt nincs csapatos sportolási lehetőség.
Vettem ugyan egy Réka DVD-t de egyedül ki a penész akar tornázni!? :shock: :oops:
Egyedül a hétfői babaúszás van Erzsébeten. Ennyi.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Hexina!

Vagyok, csak sok a dolog :wink:

elkevertem a mobilszámodat, nem dobnál egy sms-t és akkor elmenteném.
leslek a padnál, de mostanában nem bandáztok :D

Finike fotóit átadtam, majd bizti jön és rak fel, na már ha végignézte. :lol:

Dóri
Vendég
 


Sziasztok!

Hexina! Köszi a dicséretet. Egyébként sokan mondjak (pl. apósom kollégái) hogy olyan szép a fiam mint egy lány. vagy nem szabad egy kisfiúnak ilyen szépnek lennie stb... Hát ezeknek én sem örülök, főleg a kijelentés első részének, hogy lányokhoz hasonlítják. Ja, és persze azért hozzáteszem, hogy én lányt szerettem volna mikor várandós voltam, de természetesen imádom a fiamat. Azt pedig ne feledd, hogy vőlegényjelölt Nándi Hanna Sáránál!! :wink:

Szandra! Neked jó pihizést. Mi itthon abban reménykedünk hogy nem lesz hétvégén ez a "gatyarohasztó"(! :oops: ) meleg, és talán ti is jobban tudnátok fürdeni ha nem tűzne ezerrel a nap. A Balcsi már így is biztosan jó meleg...
Majd írd meg nekem, hogy hány fokos volt a víz, érdekelne...

Hexina, igazad van tényleg régen volt már Dalmacska is. Jó lenne valamit hallani felőle is.

Krisz, én egy kicsit meglepődtem mikor láttam hogy nem kellett mennetek csipőszűrésre.... :roll: Akkor ez nem egy általánosan javasolt szűrés mindenki számára? Én azt hittem, hogy igen.
Ha a 90 napos diétát végigcsinálod és utána még 90 napig csak gyümölcsöt eszel, akkor nem jönnek vissza a kilók. Egy volt kolleganőm rá az élő példa, ő 15 kilót adott le és egy év múlva talán két kilót szedett vissza egy vizsga előtti tanulás miatt...

Mindenkinek jó hétvégét!

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Bocsi Krisz, kicsit kapkodtam!

Szóval a 90 napos diéta vége után még 90 napig reggelire gyümölcsöt kell enni és akkor nem lesz jojó effektus.

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Sziasztok Lányok!

Hazajöttünk... igyekszem visszaolvasni,látom,volt némi termés a 3 alatt :lol:

Minden szülinapos és névnapos Babát szeretettel köszöntök így utólag :)

Finike!
Gratulálok és Nagyon sok Boldogságot kívánok Nektek!!

szép estét Mindenkinek!

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!


Mazsuzs!
Küldtem privit.


A másikba írtam, bocs régen jöttem, de most is olyan fáradt vagyok ettől az iszonyat melegtől. Ti hogy bírjátok? Én nem tudom, de rólam állandóan szakad a víz. De amúgy már nem ennyire melegben is állandóan melegem volt, és szerintem a szoptatás is okozza, merthogy a hormonális változások miatt is mindig hőhullámaim vannak.

Na megyek aludni.


Jó éjt,
Évi

Kép
evisan
 
 


szia mesi de jó hogy már vagy!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csekkolok-csekkolok :wink: .

Mindenkinek millió puszi innen a Balcsiról. Kívánok innen sok jókedvet nektek.

Mi jól érezzük magunkat, az idő hál istennek nem túl forró így sokkal jobb mert a csajokat sem szívja ki annyira a nap. Pancsiztunk sokat, egy csomó képet csináltam a csajokról amikor pacsáltak, búvárbékák :wink: :lol: .

Na megyek "pihenni" :wink: :lol: .

Szandra

szandrakiss
 
 


Helló Csajok!

Megjöttünk, de most csak egy gyors bekukk.
Nagyon jó sikerült a nyaralás, de Zsófi mire hazaértünk belázasodott. :cry: Egyenlőre nem jöttünk rá mi ez, mert azon kívül, hogy egy kicsit bágyadtabb, semmi baja nincs. Jól is eszik, ezért remélem nem lesz semmi komoly.
Ha tudok, akkor holnap már írok bővebben, de nem ígérem, mert holnap muszáj még vásárolni is, és nem tudom, holnap Zsófi hogy lesz.

Szandra!
Nagyon kellemes nyaralást kívánok Nektek! 8)

Szép estét Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak egy gyors bejelentkezés. Mi jól vagyunk, már nagyon várjuk a nyaralást! Július 14-én 4 napra Egerbe megyünk, de az igazi nyaralás majd Alsopáhokon lesz ahova Július 25-én megyünk.


Mesi, Adra!

Remélem jól telt a nyaralásotok és azért tudtatok egy kicsit pihenni is.

Adra, Zsófikának nagyon sok gyógypuszit küldünk!


Szandra!

Nagyon jó pihenést kívánok nektek. Remélem végig jó időt fogtok ki.


Mazsuzs!


Nándi nagyon aranyos a képeken. Ne törödj vele, hogy sokan azt mondják olyan mint egy kislány! Az én öcsémet (aki kilenc évvel fiatalabb mint én) annak ideén mindenki kislánynak nézte, ráadásul neki még a haja is hosszú és fürtös volt, most azonban igazán férfias jelenség markáns arccal.


Judit!

Nagyon édesek a gyerekek a képeken! Szerencsés vagy,hogy Szonjus így elmarad bárhol.


Kriszti!

Szerintem fontos, hogy el vidd Domit csípő szűrésre, mert ott nem csak azt nézik meg olyankor és szerintem most sem késő!


Most mennem kell. Mindenkit puszilok és ha nem baj, majd én is teszek fel Szofiról képeket.

Puszi mindenkinek Szami

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


Szami!

Köszike az infót. Most jól ledöbbentem. Leköltözök vidékre és megáll az élet???
Semmi vizsgálat???
Na megyek kihisztizni a csipővizsgálatot, mert a fél év alatt például 1x mértek csak fejkörfogatot is és a mókuskerekem is kivan ebből a szedetvedett bandából

Védőnőt mért nem lehet váltani?????????!!!!

Mazsuzs!

Az nem lesz nehéz, köszike, mert általában reggelizni sem szoktam. :oops:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


jóéjt lányok! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Szami, örülök, hogy jöttél! Hol vannak a beígért képek a kis hercegnőről? Én itt jól rákészülök, aztán... Na, lécci-lécci-lécci! :D

Szandra, tessék jól és nagyon pihenni! Leselkedünk, leselkedünk?

Finike, kémeim infói szerint vannak már fotóid. Megmutatod? :D :D

Dóri, ma megy az sms! Ne haragudj, kicsit szétestem ebben a pár napban, nézd el nekem!

Adra, hahóó itthon! Zsófinak hatalmas gyógypuszi! Remélem nincs komoly baja a barátnőmnek!

Mesi, üdv újra itthon! Jó volt? Mesélhetnél!

Nálunk a legújabb, hogy meglátogatott egy régi "ismerős". Piroska...
Hanna meg folyton álldogál, már fél kézzel is tudja tartani magát, nekem meg a hajam az égnek, mikor pl. az üvegasztalba vagy a hintaszékbe kapaszkodva próbál artistáskodni. Babanyelven egész nap magyaráz!

Szalad a ház, megpróbálom utolérni, mielőtt a hercegnő felébred!
Szép napot mindenkinek!
Hexina és Hanna Sára

KépKép
hexina
 
 


hexina mostmár jönnek ezek a jó dolgok,hogy fogod a fejed,hogy miket csinál a gyerek! :lol: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hexina, most aztán lassan tényleg rohangálhatsz... :) Nem akarom lefényképezni Neked, Nándi milyen sebeket szerzett a hétvége alatt.
A nagy meleg nagyon kikészíti őt is, és tegnap egész nap nem aludt. Este el is perecelt, még a szája is tele volt homokkal. Mondjuk mi sem tudunk aludni, még hajnali kettő órakor is fent forgolódtunk a párommal. Annyira meleg van, hogy már a kíma gondolata jár a fejembe, és hogy honnan vegyek rá pénzt és hogy mi lesz a környezetvédelemmel és mennyi áramot is fogyaszt stb... :wink:

Finike! Én is nagyon kiváncsi vagyok a képekre és már régen jelentkeztél! Minden rendben?

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Helló Csajok!

Na végre, van egy kis időm! :wink:
Nyaralás szupi volt, bár fáradtabb vagyok, mint előtte voltam, de az a lényeg, hogy a törpik 2 hétig reggeltől estig a szabad levegőn betyárkodtak! :D
Volt nagy homokozás, pancsizás, nagy séták, de ez a meleg így is nagyon kikészített minket. Szerencsére a legmelegebb órákban a házban voltunk ami nagyon jó hűs volt.

Köszönjük a gyógypuszikat, használt, mert Zsófi ma már nem lázas. Egy kicsit izgultam, mert szombat éjszaka 39 fok fölé ment a láza, és a lázcsillapító nem használt. Aztán éjfélkor kapott egy kúpot (Zéti tavalyi popsimizériája óta nem használjuk), ez és a hűtőfürdő szerencsére hatott.

Finike!
Nagyon jól sikerültek a "nászutas" képek, és látszik rajtuk milyen jól éreztétek magatokat!
Nagyon várjuk már a képeket!

Nutella!
Terpeszbetétes pelenkát szerintem gyógyászati segédeszköz boltban kapsz. A rendes pelenka fölé kell tenni. De ha nem sikerül beszerezned, akkor írj privit és felhívom a barátnőmet és megkérdezem hol kapsz, az ő kislányának 5 hónapig kellett hordania.
Remélem Petrának mielőbb használ, és nem kell túl sokat hordania!

Krisz!
A 3 hónapos csípő szűrés kötelező vizsgálat, nem is értem a dokitok miért nem írt beutalót az ortopédiára?! Szerintem most sem késő elmennetek, csak a biztonság kedvéért!

Csajok!
A gyerkőcök egytől-egyig nagyon szépek! :D :D :D

Bocsi, hogy nem írtam mindenkinek személyesen, de még van pár elintézendő dolgom.
Hamarosan dobok fel egy-két képet is!

Szép napot Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Hurrá nyaralunk! :D :D

Kép
Kép
Kép Kép

Kép Kép Kép Kép Kép

Szép estét Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


adra nagyon édesek a gyerekek!!!!!!!!Látni hogy olyan jol érzik magukat! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hexina!

A hintaszék még csak a kezdet! :wink: Nálunk a törpik már a hintapacin egyensúlyoznak! Mikor először megláttam, hogy kapaszkodás nélkül állnak rajta, a szívem majdnem kiugrott a helyéről!
Mi történt a hátaddal/derekaddal? Jól vagy már?

Mazsuzs!
Az biztos, hogy Nándinak nagyon szép pofikája van! Látom ebben a melegben Ti sem hagyjátok ki a pancsit! :D

Judit!
Nagyon szépek a gyerkőcök! Szonjusnak nagyon jól a rövid frizura! :D Drukkolok, hogy mielőbb be tudjatok költözni!

Sid!
Lécci, lécci tegyél fel képeket a gyerkőcökről!

Szami!
Milyen úton haladsz a ciciről leszoktatással?

Mesi!
Mesélj, milyen volt vidéken? Lara baba hogy érezte magát! Kérünk képeket!

Dóri!
Csajok hogy vannak? Hogy bírsz velük egyedül?

Eszti!
13 kg???? Le a kalappal előtted! 8) Nagyon ügyi és kitartó vagy!

Szép estét Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Sziasztok Lányok!


Adra!

Nagyon jók a képek! Nekem a virágos a kedvencem. A kérdésedre válaszolva, sajnos nehezen. Vívjuk a harcainkat ami nagyon megvisel minket. Úgy hogy ha majd már túl leszünk rajta akkor írok róla bővebben.

Szívesen fogadok ötleteket mindenkitől hátha tudjuk hasznosítani!



Most akkor jöjjenek a képek amiket ígértem. Egy fényképész lány készítette őket. Szerettem volna ha készülnek Szofiról ilyen képek is. Kép Kép Kép Kép

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


szami nagyon jók ezek a képek!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jó nézni ezeket a képeket a gyerekekről. :D Olyan édesek, meg gyönyörűek.
Zsófi gyógyuljon meg mihamarabb.

Én meg azon gondolkozom, hogy megszerezzem e a jogsit. Igazából csak azért lenne kedvem, hogy tanuljak valamit, h használjam az agyamat. Már egy jó ideje semmit sem tanulok, és úgy érzem, h teljesen leépülök. Ma telepítette fel az oktató pasi a KRESZ progit a gépünkre. Én meg nézegetem a kérdéseket, és csak annyi jön le belőlük, hogy atyaúristen milyen sötét vagyok, úgyhogy inkább hagyjuk. Most vegyem elő az általános iskolai és gimnáziumi fizika tankönyveimet is, és ismételjem át ami abban van? Merthogy néha olyan kérdések vannak ebben a kreszben, hogy pl.... ilyen... hogy négyzetes arányban nő a sebesség a mozgási energiával, vagy mi a sz.r. ?????
Nem tudok dönteni. Döntsetek már helyettem lécccci.
:lol: :oops: Megszerezzem-e a jogsit ezzel milliók életét veszélyeztetve? Vagy inkább menjek ki a kertbe kapálni két szoptatás között??? :lol: :oops: :lol:

Meg kéne egy légpuska is, hogy lelőjem a kutyámat így esténként. Mindig este kezd el ugatni a nagy csöndben. 8) :oops:

Na jó, megyek aludni, mert lefáradta magamtól, bocsa sok hülyeségért.


Jóéjt!

Kép
evisan
 
 


Helló!

Evisan, köszi a privit megkaptam még anno csak nem jeleztem vissza.
Nagyon érdeklődő vagy ha még a fizikakönyveidet is előkerested! :) :)
A kutya ügyében nyugodj meg én is gondolkodtam már hasonlón, ugyanis nálunk mindenki este 8 után (mikor Nándi le van fektetve) hozza erre a kutyáját. Nem értem miért a szűk utcákban sétáltatják itt, mert van egy nagy mező is a közvetlen közelünkben. Mi régen odavittük ki a kutyát futtatni.
Mivel nekünk is van két kutya ezért mikor pár "okos" ember este "sétáltat", képzelheted milyen hangzavar van az egész utcában. A legjobb az egészben, hogy az utóbbi egy évben itt ebben az utcában majdnem 10 kisgyerek született de ez a kutyásokat nem érdekli. Néha kimennék elmagyarázni nekik a helyzetet.... :oops: :oops:

Szami, ezek a profi képek nagyon jók lettek! Első ránézésre a napraforgós és a hintás lesz a kedvencem. Jól bírta Szofi az átöltözéseket? Látom, több ruha is van rajta. Nándi amilyen jól viselte az ilyen ceremóniát mint pelenkázás és öltözés , most már üvöltés kíséri minden ilyen tevékenységünket.

Adra! Jó, hogy újra itt vagy te is! (Bár lehet hogy te jobban érezted magad vidéken.... :wink: ) A képeken látszik, hogy a törpék nagyon jól érezték magukat. Játékok, kert, fű, zöld, fürdés...
Igen, már mi is bevetettük a pancsoló medencét. Igaz Nándi nem olyan aktív benne mint gondoltam, hogy lesz. Inkább elüldögél csak és megfog egy játékot. Azt hittem, hogy nagy pancsizás lesz.

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


sziasztok!

mindig elszáll az oldal! :evil:

Adra!
Nagyon tetszenek a képek! hihetetlen arik a törpik :lol:

Nagyon jó volt otthon,szinte vissza se akartunk jönni :shock:
Lara is élvezte, persze mert állandóan körülrajongták :)
voltunk strandon is,Őt nem érte víz,csak a napernyő alatt játszott,de nagyon élvezte :lol:

képet majd teszek fel,csak kicsinyíteni kell :?

Szami!
Szofi egyszerűen Tündéri! :wink:

üdv Mindenkinek!

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!

Csajok, köszönöm a képeket!
Adra, a törpik csak úgy ragyoknak! Olyan édesek! Már nagyon várom, hogy lássam őket élőben is! Biztos tök nagyot nőttek a két hét alatt! Örülök, hogy Zsófinak használtak a gyógypuszik!

Szami, Szofi csodaszép! Olyan kis édes a profi fotókon! Látszik, hogy ő is élvezte!

Mazsuzs, ismerős. Nálunk a motoros a sláger. Csak tudnám, hogy a lakótelepen, ahol kb. 50 m-t van egy fekvőrendőr mi a csodának húzza rá a gázt? Ettől gerjed? :evil: Tudom sajnálni az ilyen lelkileg szegény embereket... Biztosan nem volt gyerekszobájuk...

Mesi, jó, hogy megérkeztetek és az is hogy ilyen jól éreztétek magatokat. Lara baba biztopsan levett mindenkit a lábáról! Nagyon várjuk a fotókat tőled is!

Finike, nagyon rég jártál felénk! Mi van veletek? Remélem nincs baj!

Judit, alakul a ház?

Szandra, milyen volt a Balcsi? (Ha jól emlékszem már itthon vagytok.)

Dalmaról tud valaki valamit? Én egy kicsit aggódom, olyan rég járt itt!

Puszi mindenkinek!
Hexina és Hanna Sára

KépKép
hexina
 
 


Sziasztok!

Tegnap éjfélkor felakartam rakni a képeket, de kétszer is kiléptetett, és elszállt minden, aztán már nem volt lelkierőm újra feltenni.
Velünk minden okés, csak még mindig olvadozunk. Ma voltunk a Gyáli úton a Sconto-ban mert minden termék 50%-os árengedmény van mert átépítés miatt kiárusítás van, így most végre vettünk egy vitrint amiben tárolhatom az esküvői emlékeimet. :lol: :D 85 e helyett 42 -ért vettem. Jól néz ki, pénteken ki is hozzák. Úgy vesznek mindent ott mint a cukrot.

Hexina,
A derekad hogy van?

Mazsuzs,
Nándi egyáltalán nem kislányos, sőőőőt! Nagyon hapsis!

Krisz,
Én végig csináltam azt a diétát, végülis nem olyan nehéz, csak nekem az okozott gondott a vége felé, hogy mit főzzek mert ár untam egy kicsit. Utána én nem gyümit ettem reggelire, lehet, hogy ez volt a baj, mert a leadott 10kg vissza is jött mára már. Azért szerintem amíg szoptatsz addig még várj vele.
Nekünk még a kórházban adtak beutalót a 6 hetes csípővizsgálatra.

Adra,
Nagyon jók a képek. Nekem is a virágos és az amelyikben mind a ketten egy lavorban ülnek. Nagyon édesek!

Szami,
Szofi milyen ügyesen pózól. Vicust biztos nem tudtuk volna így lefotózni, Dóri tudja, hogy nem egyszerű feladat. :wink: És azok a rucik... Szenzációs milyen jól tudja hordani őket.

Szandra,
Jó pihenést Nektek!!!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Akkor a várva várt képek!!!!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Jajj micsoda képek lányok!!!

Még a szám is tátva!

Szami!

Kellettek ezek a képek, hidd el! És is gondolkodtam már rajta, de most, hogy látom is, Dominak is készíttetek egyet!

Finike!

Hű de csinik voltatok! És az a tortaaaaaa nyami nyamika.
És az a virágcsokor.....jaj de szép!!!
Gratula nektek ezerrel!

Diétát meg elkezdem, talán nem jönnek vissza majd a kilók... :wink:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok!

Finike, végre! Megérte várni mondhatom!
Annyira-de annyira szépek voltatok! Igazi mély szeretet-szerel süt a fotókról! Őszintén mondom csodaszép pár vagytok! Mégegyszer gratulálok nektek!!!!
Köszönöm kérdésed, kicsit jobb, de a gyógyszernek nagyon pocsék az íze, és jövő hét hétfőn várnak a gerincsebészeten. Majd akkor talán okosabb leszek.

Dórinak is gartula a csodaszép képekhez! Lehet, hogy egy fotó miatt megkereslek én is! :oops: :oops:

Indul az esti program, mindenkinek további szép estét kívánunk!
Hexina és Hanna Sára

KépKép
hexina
 
 


Ja, kicsit melege van az agyamnak...
Szóval helyesen: szeretet-szerelem :oops: Bocsánat!

KépKép
hexina
 
 


Sziasztok!

Finike! A képek szenzációsak lettetek! Annyira szépek vagytok! Nagyon szép volt mind a két ruhád!
Dórinak is gratulálok mert olyan jól eltudja kapni a pillanatot vagy jó beállított képeket csinál. Amikor Vicus a mézeskalács szívért nyúl az is nagyon szuper...
A tortátok is nagyon szép volt, a csokrodról már nem is beszélve....
Gratulálok újra és legyetek mindig ilyen boldogok mint a képeken!

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Finike!

Minden nagyon szép volt!!!! Nem is esett az eső, ugye...? :wink: Nagyon aranyos, hogy a menyasszonyi tortán Viki is ott van.

Holnap megpróbálok képekkel jönni.

Jó éjt!

Nutella

Ui: Sikerült venni terpeszes pelenkát, hááát, elég szörnyen néz ki, de Petra hősiesen tűri.

Kép

Kép
nutella
 
 


Helló Csajok!

Finike!
Tuti jók lettek a képek! Sugárzik róluk, hogy mennyire szeretitek egymást! :D Mégegyszert gratulálok és sok boldogságot kívánok Nektek!
Ja igen, és Dórit is megilleti a dícséret ezekért a szép képekért!

Szami!
Tündéri kiscsaj Szofi! Nekem a virágos és a kisboszis képek a kedvenceim! :D
Kitartást kívánok Nektek a szopi elhagyásához!

Mesi!
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás! Nagyon várjuk ám a képeket a kisasszonyról!

Mazsuzs, Hexina!
Nálunk meg kvadosok szoktak néha őrültködni. :? Úgy látszik mindenhol van egy-két unatkozó idióta!

Nutella!
Biztos nem könnyű látni a kiscsajszin ezt a szépnek nem mondható pelust, de az biztos, hogy segíteni fog Petrán! Nagyon szurkolok nektek, hogy minél hamarabb elhagyhassa azt!

Nitácska!
Hogy álltok a költözéssel?

Évi!
Szerintem, ha van kedved, és időd, akkor nyugodtan vágj bele a tanulásba! Szerintem a legtöbben közülünk, amikor elkezdték a jogsit azt gondolták, hogy nem lesz könnyű, meg lehet, hogy nagyon bénán fog vezetni stb. stb., aztán mostmár nyugiban beülünk a kocsiba, és megyünk ahova kell!

Hexina, Dóri!
Jövő héten egy közös séta?????

Szép napot Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


finike meseszépek voltatok!!!!!!!!!!!
Gratulálok mégegyszer!!!!!!!!!
adra julius végén jön ki a papír hogy megvásárolható e a lakás!
utána már lehet költözni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló Csajok!
Gyorsan-gyorsan, kicsi szundizik, nagy anyukámmal shoppingol 8)

Adra!
Tüncik a gyerkőcök, látszik, hogy élvezték! Azért remélem te is pihiztél kicsit!

Szami!
Jó volt hallani rólatok, még pár év, és apa hajthatja puskával a kérőket :lol: Nagyon szép a lyány!

Mazsuzs!
Nem baj, ha szép a fiad, csak majd ha idős lesz, inkább ne tanuld meg az aktuális barátnő nevét, mert lehet, hogy bukfenc lesz belőle, amikor véletelnül másik néven szólítod azt, aki éppen ott van :lol:

Judit!
Építkezés?

Finike!
Nagyon csoda szépek voltatok! Üdv a táborban :wink:
Nekem is nagyon tetszett - többek között - a tortán, hogy rajta van Vicus is! És hát ő is milyen kis hercegnőcis volt!!!
Légyszi a kövi talira majd összekészíteni egy nagyobbacska albumot, hogy majd jól megnézhessünk minden mozzanatot az esküvőről!

Dóri!
Nagyon király képeket csináltál! Remélem, látunk még többet is! Ti hogy vagytok?

Szandra, Sid!!!! Tessék jelentkezni, amint időtök engedi!

Mesi, Evisan!
KÉPEK!!! :)

Nutella!
Barinőm lányának is kellett hordania a terpesz-pelust, egészen jól bírta, pedig ő is nyáron kellett hordja, most két éves, és minden a legnagyobb rendben nála!!! Kitartás!

Hexina!
Derekad????

Remélem nem hagytam ki senkit, igyekeztem :roll:

Nálunk minden rendben, Bencénél bevezettük a fekete-piros pontos táblázatot, hátha kissé fegyelmeződik 8) Kemény a csávó, mert ha bárhol vagyunk mint a kisangyal, mindenki el van ámulva, hogy milyen jó, meg szófogadó gyerek. Amint hazaérünk, teljesen kifordul magából, jön a nem szófogadás, cirkusz, akaratosság. Nekem meg így kissé fárasztó, mert nem tudunk minden nap menni vhova, csak azért, hogy nyugi legyen.... A héten volt először, hogy megkérdezte, hogy mikor megyünk oviba, mondtam neki, hogy majd ha vége a nyárnak, egyenlőre szerintem nem fogta még fel :roll: Viszont megtanultuk a hét napjait, hogy melyik melyik után jön, nagyon okos. Az angol is nagyon jól megy, mégha hallgatnánk vele a CD-ket, akkor milyen lenn :lol:

Réka ... hát, ha ő nem ilyen lenne, én nem is tudom mit csinálnék. Egy angyal! De komolyan. Egy hangja nincs, csak ha valami baja van - éhes, kakás, álmos. Még saját magában is eljátszik, ha kell. Imádja Bencét, nagyon szeretne vele játszani, de Bence egyenlőre nem igazán veszi a lapot, elhajtja. Ő meg, beletörődik és kész. Nem visít, nem hisztizik, egyszerűen beletörődik. Mondjuk mostanában elkezdte, hogy bepróbál egy-egy hisztiszerűt - toporzékolás, leülés - de ennyi.

Na, most eldugulok, mert sajnos a változatosság kedvéért dolgoznom kell....

Pápá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok!

Egy nap késéssel, de sikerült bejönnöm.

A festés elkészült, nagyon klassz lett, szép tiszta a lakás. Ja, amúgy semmi különös, fehérek a falak, csak eltűntek a repedések. A baj csak az, hogy beköltözött hozzánk "művész úr": ma a kanapét rajzolta össze tollal Andrásunk, Csopakon a falakat...szerencsére grafitceruzával, le lehetett radírozni. De úgy érzem, hogy melegszik a helyzet. A ceruzák, tollak felköltöztek a polc legmagasabb pontjára...

Csopakon nagyon jó volt, bár én gyakorlatilag végig beteg voltam. Egy hétig nem volt hangom, köhögtem, folyt az orrom, szörnyű volt. Elmentem dokihoz, ő adott gyógyszert, azzal fokozatosan jobb lett. Szerencsére a gyerekek nem kapták el. Mókás volt, amikor Andris is elkezdett suttogva beszélni, azt hitte, ez a normális.

A Nagy nagyon élvezte a kertet és a Balatont, a Kicsi pedig minden falevelet alaposan tanulmányozott.

Most gyorsan feltöltöm a képeket, mert ébredeznek, majd még jövök.

Kép Petra málnát szedett

Kép Cseresznyebefőzés

Kép Barackbefőzés

Kép Fülig ér a szája

Kép Teregetünk

Nutella

Kép

Kép
nutella
 
 


nutella nagyon édesek és segytőkészek a gyerekek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Finike! nagyon jók a képek!!!! Nagyon szépek vagytok!!!!

Adra! nyaralós képek is nagyon jók!
Nutella! Málnás kép nagyon tetszik, de a befőzősök is szuperek. Gyönyörű gyerköceid vannak!!!

Fricky! Réka biztos úgy gondolja egyszerre elég egy hisztis gyerköc a családban, majd később, ha már Bence túl lesz rajta!!! :lol:
Bulcsú is rendkívül akaratos és hisztis. Ő is nagyon tud viselkedni vendégségben vagy orvosnál, de egyébként itthon...

pár kép talán Kép Kép

Kép
Kép
sidney
 
 


Sziasztok!

Eszti, nem semmi a két gyerek! Mennyire más habitus mindkettő. Én legalább is azt gondolnám előbb hisztis egy kislány, mint a fiú.
Köszönöm kérdésed, a derekam jobb már, hatnak a bogyók. Majd eldől a gerincsebészeten, hogy mi legyen tovább. (Tesóm már szerzett csontkovácsot, az még bevállalható gyerek mellet.)

Sid, végre! Két ilyen szép gyerkőcöt nem illik ám előlünk dugdosni! :D

Nutella, szenzációsak a képek! A teregetős a kedvencem!

Adra, a séta a jövő héten nekem nem jó, sajnos. :( Pedig már hiányoznak a törpök!

Dóri, asszem azóta sem küldtem a számom. :oops: Na de majd ma. (Olyan vendégjárásmegőrülés volt nálunk, hogy csak na!)

Finike, Judit, Szandra! Merre jártok, mit csináltok?

Mesi, Évi nagyon rég kaptunk tőletek képeket!

Ha kihagytam valakit, akkor bocsi, nem direkt volt!

Mi egy hétre most elutazunk, csak kettesben a hercegnővel. Anyukámékhoz megyünk, apa marad gályázni. :(
Írjatok jó sokat, majd jövök és igyekszem visszaolvasni.

Mindenki nagyon vigyázzon magára és a gyerkőckékre!
Szép hetet mindenkinek!
Hexina és Hanna Sára

KépKép
hexina
 
 


sidney nagyon szépek a gyerkőcök,a lányod igazi felnőtt csjank néz ki az első képen! :lol:
hexina jó pihenést! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hexina, jó pihenést (vagy festést). 8) De ha az idén kifest anyukád akkor jövőre nem kell. :wink: Az én anyukámnál is fürdőszoba felújítás van, a csempék a hétvégén repülnek le a falról....

Sidney! Milyen nagy a lányod! (na, persze a vonalzón is lehet látni.... :oops: ) Nem tudom őt vitted-e már talira de én már nagyon régen láttam róla képet, mivel talin még nem voltunk. Gyönyörű szép szőke kislány. Készíthetitek a duplacsövű puskát....Érdekes, hogy közben a fiad pedig barna.... Nagyon szépek!

Nutella! Nálam a képeid közül a mosdókagylóban fekvő Petra viszi az első helyezett díját! :) Ötletes fotó! :)


Mindenkinek jó hétvégét!

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Sziasztok!

Vagyok csak megint beszart a gépem a változatosság kedvéért, de most annyira, hogy újat kellett venni. Apa most telepíti a dolgokat, így nem tudom mikor leszek én gépközelben, ez a párom unokaöccséjé (még szerencse, hogy ennyi gép van a családban :wink: ). Balcsi jó volt, bárcsak ne jöttünk volna haza mert utána csak a bajok jöttek de majd mesélek. Olvasni nem olvastam, de a képeket megnéztem, fantasztikusak.

Remélem este majd tudok jönni, rápirítok apára, hogy kapja össze magát :wink: (vagy a gépet).

Szandra

szandrakiss
 
 


szandra várjuk a fejleményeket! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Finike!
Isteniek a képek! Nagyon csinik voltatok! :)

Nutella!
nekem is a mosdóban fekvős a kedvencem de nagyon tetszik az is amelyiken Andris a barackot rakja :lol:

Sidney!
Nagyon édesek a gyerkőcök! :wink:

na akkor néhány kép:

Kép

Kép

Kép

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!

Ennyi gyönyörű babát!!!!!!!!

Sid,
Végre, végre, végre képek a gyerkőcökről. Bulcsú hogy hasonlít rád! Nyugodtan rakhatsz fel még képeket.

Mesi,
Lara baba nagyon édes, gyönyörű az a rózsaszín ruha rajta. :D

Nutella,
Fantasztikusak a képek! Nálam is a mosdókagylóban lévő kis Petrácska kép tetszik nagyon. Milyen nagy fiad van már, hogy tud neked segíteni.

Én most háromnegyed 10-kor elvittem Vicust aludni, mert olyan hisztirohamok jöttek rá, hogy nem bírtam. Egyből el is aludt. :wink: Már lassan egy órája alszik. Ma terveztem egy kis programot a férjemmel, ami meglepi lesz neki. :lol: 8) Fél 5-re megyünk moziba a Kungfu Pandát nézzük meg (imádjuk a meséket), aztán vacsi a kedvenc éttermünkben, majd itthon kettesben. :oops: :lol: Vicust átvisszük anyuékhoz és most először este ott is alszik. Majd reggel megyek érte. Kell egy-egy ilyen nyugis este is. Mostanában annyi gondunk -bajunk volt mióta hazajöttünk, hogy kell a kikapcsolódás. Kiváncsi vagyok hogy milyen lesz nélküle. Biztos nehéz, de muszáj, hogy mi is kettesben legyünk egy kicsit. Remélem meg bírom állni, hogy ne hívjam fél óránként anyut, hogy mi van Vicussal. Remélem jól sikerül a meglepim. :)

Mindenkinek jó hétvégét!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


finike nagyon jó kis meglepit szerveztél!
Minden rendben lesz !!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Adra!

Séta rendben, üzenj, vagy hívj, hogy melyik nap, szerda kivételével nekünk bármijó.

Dóri
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?