Új privát üzeneted érkezett!

Pici!
Szerintem abszolút nem gáz.... kis kívánós.... csak nem... :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Gabi!
Lánykáddal voltatok szemésznél tegnap??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én például ha van valami édesség simán reggelire megeszem :!: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Ó, én tegnap kolbászt ettem joghurttal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Körtés joghurttal :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Zsuzska!
Na az is szép! Körtés joghurt, kolbász.. hmm
picimami
 
 


Gabi!
Nagyon köszi, már túl vagyok rajta.
És nemsokára hoznak nekem, fokhagymás, tejfölös, lángost is.. :oops: :lol:
picimami
 
 


Ja igen voltunk hát ÁPRÁJA van, neheze megszerezte, kaptunk rá kenőcsőt. De kiderült hogy lejárt a kenőcs, mert a csajszi rendes volt és ő adta a hűtőjéből gondolom meg se nézte hogy jó-e csak adta :? Majd most azért felhivom hogy használhatom-e :?:

Utána pedig Sisykét kellett orvoshoz vinni tiszt boldogok háza volt tegnap du. Neki meg az egész szemét eltakarta a szőre mert beleragadt valami növény, hát nagy nehezen sikerült az állatorvosnak kiszedni, szerencsére nem kellett kábítani. Szegénykém ott remegett egész végig, de sikerült csak most itt-ott egy kicsit 2kopasz" :P :P , de majd kinő :!:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Picimami

Hmmmmmmmmmmm, most nagyon irigykedem az én is imádom, küldj nekem egy kicsit :!: :!:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Szegényk kutyuska!

Jobbulást a kislányodnak is.
Én én kutyám is beteg. De rajta már nem lehet segíteni.
Anyuka volt a drága, tavaly nyáron.
És emlő daganata lett.
Nagyon csúnya neki...
Lehet ma már el kell altatni.Mert kezdenek fájdalmai lenni.
S az egyik tüdeje nem működik..
Már tegnap is sírtam.. Drága Titikém... miért lettél beteg? :cry: :cry: :cry:
picimami
 
 


Gabi!
Küldenék nagyon szívesen.
Képzeld, picikét is csinálnak. csak nekem, :lol:
És isteni finom
picimami
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ Picimami nagyon sajnálom, mindjárt sírok, de jobb lesz neki ha tényleg vannak fájdalmai, csak tudom hogy milyen nehézlehet elegendi :oops: :cry: :oops: :cry:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Na jó inkább beszéljünk másról mert mindjárt lemegyek hozzád :lol: :twisted:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi!
Jobbulást mindkét lányodnak :!: :!: :!: :!: :!:

Pici!
Annyira sajnálom a kutyusodat :cry: :cry:
Anno az enyémet is el kellett altatni, mert neki is daganata volt, csak neki a hasában és már nagyon szenvedett :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Viszont a lángosból küldhetnél :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/i]

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na a kajának örömére felbontottam egy pálcikás jégkrémet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi lányok az együttérzést!
Aranyosak vagytok.
Gyertek el egerbe, és meghívlak titeket egy óriás lángosra...
S lógunk egyett a városba.
Na? :wink:
picimami
 
 


Nagyon nehéz lesz elengedni.
Annyira szeretre méltó kutyus.
Nem tud beszélni, de mindent megért... kis édes.
Imádom őt.
picimami
 
 


Pici!
Nekem nem kéne kétszer mondani :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az egyik barátnőmis egri. Sőt, rokonaim laknak is Egerben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Okés!
Gyertek. Várlak titeket.

Szép hely, én szeretem.

Szoktál is járni Egerbe?
picimami
 
 


Sziasztok!

Kép

Lányok! Hogy pörög ez a topik... Ti aztán tudtok írni!! :lol: :lol: :lol:

Cat!
Ma veszek tesztet, de csak hétfőn reggel csinálom meg. Aztán akármi is az eredmény, megyek este a dokimhoz.

Picimami!
Sajnálom a kutyusodat! Nekem eddig csak kis állataim voltak (hörcsög, tengeri malac), de még azokat is nehéz volt elengedi az örök vadászmezőkre!

Most azokhoz szólok, akik barnáznak, így pirit várják!!
Nekem Danival ugyan ez volt! Végig vártam a mensit, és az elején barnáztam (a 8. hétig), de piri mégsem jött. hanem helyette egy édes kis fiúcska! Úgyhogy nem feladni a reménykedést!!!!!

Kép
oriandy
 
 


Jó reggelt lányok! :lol:

Hát titeket utánolvasni :!: :lol: :roll:

Nem sok időm van ma!
Mindenkinek köszi aki bejelölt az iwiw-en, visszaigazoltam! :lol:

Nika!Annyira jók a biciklis képek Gegéről! :lol:
Csucsu!Szerintem ez jelent valamit
Én is mind a 3 terhességemnél megéreztem, hogy történik ott benn valami már a pé után egyből. Szeri ntem elkezdődött a beágyazódási folyamat! :lol:
Egyszer azt mondta nekem valaki, hogy ez hülyeség, mert ha a magzat mozgását csak a 16 hét körül érezzük, akkor nehogy már megérezzük a beágyazódást! :roll:
Hát én meg azt mondom(kicst nagyképűen, mert csak harmadjára vagyok babaás :lol: ), hogy igen is vannak akik érzik. Én személy szerint mindenre, de mindenre érzékeny vagyok!!
És szerintem létezik olyan, hogy pár nappal pé után érezheti valaki a jeleket.
Én ennél a terhességemnél már egy héttel a mensi ideje előtt itt írtam nektek, hogy bizony itt van valami mert érzem! :lol:
Kívánom hogy minden rendbe legyen!

Pici!
Kutyuskádat sajnálom!! :cry: :cry:

Még Catnek írnék pár sort aztán megpróbálok jönni mikor alszanak a gyerekek!

Cat!
Hát ez a piri téma!!!!!Nem is tudom mit lehet ehez szolni :?
Kérdezted a kendős dolgot!
Nem szoktam nagydobra verni, mert nem akarom fél vállról venni, nekem ez fontos dolog, de azzal, hogy az iwiwre kirakom a képem, felvállalom!
Nem baj, hogy rákérdeztél, sőt aranyos vagy hogy érdeklődsz!
Próbálok rövid lenni!
SDzóval engem a törökök kultúrája annyira nem fogott meg! :oops: :wink:
Elfogadtam hogy a férjem olyan amilyen. Bár én mindig Istenfélőnek tartottam magam, de nem tartoztam semmilyen valláshoz, nem voltam hívő, de szinte minden vallásról tanultam.Már 2 éve voltam a férjemmel mikor nem lett munkám és otthon unalmamban az ő magyar vallási könyveit olvastam. És egyre többet akartam tudni, aztán már jártam olyan magyar lányokhoz, akik szintén felvették a vallást és ma már 5 éve hogy muszlim vagyok! :lol:
A kendő nem zavarja a férjemet, azt mondta neki mindegy csak vigyázzak magamra!
Hiszen olyan országban élünk ahol a "másokat"sokszor élik atrocitások! :cry: Amíg a gyerekeimnek nem okozok ezzel komly gondot addig nem áll szándékomban levenni a kendőt, büszke vagyok arra hogy vállalom ezt a dolgot. És azért az emberek többsége az utcán kedves, érdeklődő, és segítőkész! :lol:
Van aki gratulál, hogy ezt egy keresztény társadalomban fel vállalom, van aki megkérdezi, honnan tudhatna megtöbbet erről a dologról. de van aki felhívja a figyelmemet, hogy "szabad országban élünk" :lol: és itt nem vagyok köteles hordani! :lol:
Egyébként sem, és nem zavar ha nem hiszik el hogy nem a férjem erőszakolja rám, hiszen régen én sem hittem volna el másnak. Ami zavar, az a mikor Törökországban kapom meg hogy biztos csak ezzel akarom megfogni a férjem és ha van valami vallási ünnep mondják, hogy ne akarjak má muszlimabb lenni a muszlimoknál! :oops: :cry: Ez rosszul esik, mert szerintük én ezt nem szívből csinálom. Pedig szerintem pont ők akik sokszor gúnyt űznek a vallásból. Ahogy azok tudnak viselkedni :shock: :evil:
És csodálkoznak ha aztán az iszlámot az emberek olyannak ítélik meg !
Hú!Bocsi! Elszaladt a ló! :lol:
Szóval csak annyi, hogy én ilyen vagyok, de attól még én is nő vagyok, anya vagyok és nem hagynám hogy egy férfi elnyomjon. Az iszlámról nem írnék ide, mert az komoly dolog, de ha valakit érdekel írjon privit, szivesen adok internetes oldalak címét, könyvek címét, ahonnan többet megtudhat ha érdekel. Vagy válaszolok, ha tudok! :lol:
Bocsi!
Sziasztok!
Később jövök

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Picimami, egyszer szavadon fogunk és tényleg lemegyünk, egy kis kikapcsolódás mindenkinek jár :!: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi!
Hidd el, nagyon örülnék neki.
Komolyan. :D

Asiye!
Köszi, hogy írtál nekünk.
Nagyon jó, hogy itt vagy.
Szerinted akkor még én is reménykedhetem?
Lehet azért fájdogálok, mert kezd befészkelni az én Tündérbogaram?
Nagyon jó lenne.

Engem is érdekel a téma. Hisz írtam, vannak Török érdekeltségek.
Azért megnéznélek, kendő nélkül ism nőnek, anyának.
Nagyon szép vagy!

Puszi
picimami
 
 


Gabi!
És úgy lenne jó, ha már mindenki pocakkal érkezne. +++++
Meghívnálak titeket, házi sütésű tepertős pogácsámra. Jó kis gulyásra. Majd egerbe a Dobos cukrászdába...
És közben sokat beszélgetnénk..
picimami
 
 


Andy!
Köszi, a részvétet.
És a megnyugtatásokat.

Még én izgulhatok. Nem barnázok, nem vérzek, csak fájdogálok...
És zabálok, mint a ló.
Lassan bálna lesz belőlem.
picimami
 
 


Pici!

Nekem az első terhességemnél, meg most olyan erős görcseim voltak már, amilyenek mensi előtt sem szoktak. Bár én alpjáraton nem vagyok egy fájós fjta, de most a 7.hétig görcsöltem. Még írtam is ide a lányoknak, hogy rosszul vagyok. A dokim azt mondta ez a legtöbb nőnél természetes fájdalom, maga a beágyazódás pedig a terhesség legfontosabb pillanata és sokan érzik!
Látod Andy is írta, hogy barnázott is a 8. hétig!
Reménykedj nyugodtan!
Reméljük nem hiába! :lol:
És kösziu aranyos vagy!De én már nagyon rég(tini korom óta) nem tartom magam szépnak! :roll:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


picimami: kis kívánós:) ubi mi? azért ez már csak valamit jelent :):):)

én Kos vagyok :)

Nekünk törpe uszink volt de tavaly sajnos el kellett altatni mert ő meg sosem szült és neki is melldganata volt és már nagyon fájlalta. annyira sajnáltam szegénykémet :(


nekem szerintem ma hajnalban volt tüszőrepedésem :)úgy három körül begörcsöltem nem volt vészes de ez csak havonta egyszer fordul elő velem:):):) vagyis ma apát előveszem meg két napja is voltunk együtt meg a jónáskám is 6-7 -e közé van téve :) szóval most kell belehúznunk :)

asiye: tök tisztellek érte hogy ilyen körülmények között is vállalod hogy muszlim vagy. tényleg nagyon sok rosszat lehet hallani erről a vallásról és sokan képesek a vallás mögé bújva annyi rosszat elkövetni de ez már szerintem kivül áll a valláson. minden tiszteletem a tiéd és nem mond hogy nem vayg szép szerintem is szép vagy és egyáltalán nem látszik rajtad hogy mennyi idős vagy :):):):)sokkal fiatalabbnak látszol :)

nika70
Salgótarján
 
 


Asiye!

Pedig a képeken tényleg nagyon szép vagy! :)

Köszönöm, hogy leírtad!
Én nem tartozom egyik valláshoz sem, éppen azért, mert még nem találtam olyat, amelyik teljesen megfelel annak ahogy én ezeket a dolgokat látom. Inkább úgy fogalmaznám meg, hogy vannak részei szinte minden vallásnak amiben hiszek.

Amit pedig én az iszlám vallásról tudok, az az, hogy az egyik legbékésebb vallás ami létezik, egészen addig amíg nem ragadnak ki belőle részleteket és nem magyarázzák azt félre. :)

Szóval szerintem és felőlem itt nyugodtan írhatsz róla és felvállalhatod. Az én szememben csak több lettél ettől, hogy ezekben az időkben "mersz" így élni. És ez a többi emberre nézve lehetne csak elítélő, akik tele vannak előítéletekkel minden és mindenki iránt aki más, vagy máshogy él és hisz mint ők.

Na jó, itt én is befejezem. :)
Vendég
 


Picimami!

Te bálna? Mondjuk egy újszülött bálnára emlékeztethetsz, de annál nagyobbra semmiféleképpen.

Mi holnap reggel megyünk Egerbe. Villám családlátogatás. Vasárnap este már itthon is leszünk.
Anyósomnak jövő hét végén lesz a születésnapja, de mi akkor a Balatonnál leszünk. Így most megyünk, hogy ne legyen túl nagy a sértődés. :roll:
Vendég
 


Picimami!

Kutyust nagyon sajnálom! :( Elhiszem, hogy nehéz most Neked.

Nekem is pár hete ment el kutyám. Igaz, ő egerben volt, a nagyszüleim foglalkoztak vele évek óta. de még én találtam, lassan 15 éve! Amikor decemberben a nagypapám meghalt, akkor akutyából is egy darab. Nem is nagyon bírta már nélküle. :cry: :cry: :cry:

Gabi!

Én nagyon örülnék egy ilyen pici kutyának, de Apával úgy beszéltük meg, hogy most inkább baba. Valahogy nekünk olyan érzésünk van, hogy nem tudnánk annyit foglalkozni vele, amennyit kellene, ha jön a baba. Hiszen egy kiskutya is olyan mint gyerek. Vagy a gyerek olyan mint a kiskutya, bár ezt így sokan nem szeretik hallani.
Vendég
 


Andy!

Nekem nincs annyi türelmem, mint Neked! Pedig a Te babádról/tesztedről van szó. Hol van még a hétfő?!
Vendég
 


Cat!
Asiye! Mónika.
Csajok... leszek majd még lehet.
Titok elhunyt... magától :cry:
picimami
 
 


Köszi csajok aranyosak vagytok! :lol:

Hát igen, a vallás nevében sok borzalmat követnek el, nem csak az iszlám nevében, a kereszténységében épp ugy . :cry: Pedig csak a hatalomról, a pénzről és az emberek félelemben tartásáról van szó!
Na erről ennyit! :lol:
Cat!

EGER! BALATON! :roll: :roll: :roll: DE JÓ! :lol:

Nika!
Akkor tessék belehúzni!
Este itt meg ne lássunk! :lol: :lol:
Te mással legyél elfoglalva! :lol:

Gabi! Az unokanővérem kutykozmetikus és ilyen kutyusa van!
Hogy az mennyit tud bíbelődni vele! :lol:
Én nem merek most még egy kutyust is bevállalni, örülök ha a gyerekeket van időm ellátni! :lol:
De nem fogom megúszni, biztos eljön az idő mikor a gyerekek majd nyúznak érte. Akkor csakis valami öleb jöhet szóba!

Megyek, kész a kaja!
Sziasztok!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Pici!
NAGYON SAJNÁLOM!
sIRASD MEG JÓL, AZTÁN ENGEDD EL!
SOKSZOR HALLANI OLYANRÓL HOGY HA ELHAGY VALAKI AKIT SZERETÜNK, KAPUNK HELYETTE MÁSIKAT!!
KUTYUS MENT-BABA JÖN!? :cry: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


picimami: hidd el jobb így neki részvétem :(és igaza van asiyenek nekem mikor megszületett gege egy hónappal előtte halt meg anyu:( igaz nem ilyen áron de ez igy igaz ismerősöméknél megszülettek az ikrek és meghalt a nagymama meg még valaki a családból :( tudi van valmi köze hozzá csak én azt nem szeretném hogy apuval legyen gond vagy a tesómmal ha esetleg megérkezik tesó baba:):)

igenis este jövök de ez nem zárja ki hogy apával együtt legyek csak kicsit hamarabb lezárom a gépet :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kedvesek vagytok!
Köszönöm.
Még van egy kis dolgom. De összeszedem magam. És újra veletek leszek.

Remélem úgy lesz Asiye, ahogy írtad. És nagyon szép vagy!!! Nincs vita :wink:
Boldog lennék..
Puszi mindenkinek
picimami
 
 


Mónika!
Köszönöm a vigasztaló szavakat!
Örülök, hogy van pé-d.
Apára fel.. 8)
picimami
 
 


Megy a drukk ezerrel.
Most már velem is történhetne valami jó.
Nem vágyom ám nagy dologra... :? :oops:
picimami
 
 


Sziasztok!

Elbúcsúzni jöttem, na nem örökre, csak a hétvégére, mert elutazunk anyósékhoz (és a kis drágámhoz!!), és csak avsárnap este jövünk haza.

Picimami!
Sajnálom a kutyusodat!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Így búcsúzok mára : egy (most csinált) negatív teszttel, de annál több erővel, hogy a köv. hónap már a mienk lesz!!!!

Szép hétvégét mindenkinek!!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Köszönöm Andy!
Szép hétvégét Nektek.
És a sajnálom a tesztet...

De majd most, ez a hónap sikerülnie kell.

Szió
picimami
 
 


Na sziasztok, megjöttem!
Megjártam Tolnát-Baranyát már!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pici!
Már csak barátokkal kirándulni járunk Egerbe!
Részvétem Titok miatt :cry: :cry: :cry:
(((((Picimamai)))))

Asiye!
Kalapom emelem, hogy ennyire komolyan gondolod a férjed vallását és felvállalod mindenki előtt :!: :!: :!:

Cat!
Jó utazást nektek! És jó ünneplést!!
Nekünk is volt két kutyusunk, de sajna nagyon sokat dolgoztunk és így nem volt időnek velük foglalkozni. Így inkább úgy döntöttünk, hogy vidékra levisszül őket egy olyan házhoz, ahol egész nap rohangálhatnak és szabadonvannak, nem egy panel hatodik emeletén :roll: :roll: :roll: Jobb nekik így :!: :!: :!:

Nika!
Kapd el apát rendesen este :!: :lol: 8)

Andy!
Jó utat és szórakozást nektek is :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska
Merre jártál?
Köszi a részvétet.
Mindjárt végzek... 15 perc kb.
picimami
 
 


Cat!
Mi is Egerben leszünk holnap.
Séta, fürdő, shopping...

Jó pihenést nektek is.
picimami
 
 


Pici!
Elmentem pedikűröshöz (aki mesés munkát végzett :!: ), vettem sárga barackot magamnak ebédre, elmentem a gyógyszertárba, elvittem egy könyvet leadni Erzsébetre, bevásároltam a DM-ben és most Soroksáron helyettesítek :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Az szép akkor.
:-)
Én hétfőn voltam körmösnél.
Imádom, hogy rendbe tesz. :lol:

Én most indulok vásárolni..
Majd mosok, de aludnom kell.
Most nagyon kivagyok.
Sápadt vagyok, fáj a hasam, a fejem...
picimami
 
 


Nekem kedden és szerdán fájt a fejem nagyon, a páromnak meg ma majd szétrobbant szegénynek :cry:
Jobbulást kívánok egy jó nagy alvást :!: :!: :!:

Képzeld, tegnap betettem egy mini tampont és 10 percen belül kidobta a testem :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egyszerűen muszáj volt kivennem, mert magától akart kiesni!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A vörös, a barna meg a szőke beszélgetnek.

A vörös mondja: Képzeljétek, mi történt tegnap este! Gondoltam,
kényeztetem a férjemet, a Sanyit, letérdelek elé, számba veszem, mikor
érzem, hogy a golyói jéghidegek! Nagyon furcsa érzés volt.

Másnap összefutnak, meséli a barna:
Képzeljétek, mi történt tegnap este! Gondoltam, én is kényeztetem a
férjemet, a Józsit, letérdelek elé számba veszem, mikor érzem, hogy az
Ő golyói is jéghidegek! Tényleg nagyon furcsa érzés volt.

Harmadnap is találkoznak:
A szőke szemei alatt irgalmatlan kék foltok...Mi történt veled? - kérdezi a
Vörös és a barna.
Képzeljétek, hogy jártam tegnap este! Gondoltam, a példátokon okulva én
Is kényeztetem a férjemet, a Bélát. Letérdelek először a számba veszem, mikor
érzem, hogy az ő golyói is jéghidegek! Mondom neki: Drágám, a te
golyóid is ugyanolyan jéghidegek, mint Sanyié, a Józsié! Aztán sötétség..

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A nővér rohan az osztályos orvoshoz:
> - Doktor úr, a kettes jobban van!
> - Megszólalt?
> - Igen.
> - És mit mondott?
> - Hogy rosszul van.
>



> - Halló?
> - Elnézést, ez a kilenc, három, négy, három, hét, hét, nyolc, öt, négy?
> - Nem, igen, nem, igen, igen, nem, nem, igen, igen.
>
>
> - Mi az a speciális berendezés, amivel átlátsz a betonfalon?
> - Ablak.
>
>
> - Apu , hol van az Alpok?
> - Anyádat kérdezd, ő rak el mindent!
>
> Két dolog is bizonyítja, hogy Ön a tettes.
> Egy: magánál volt a gyilkos fegyver.
> Kettő: csipkebokor vessző.
>
>
>
> A nyuszika megy a sivatagban, és már majdnem éhenhal, mikor szomjanhal.
>
> Két ufonauta beszélget:
> - Képzeld, nyílt egy frankó kis vendéglő a Holdon!
> - Nocsak! És milyen?
> - Egész jó, a kaja kiváló, a zene is tűrhető, csak valahogy hiányzik az a
> jó kis légkör

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Jók a viccek ismét! :D

Tampon... :shock: :shock: :shock:

Picimami!

Részvétem! Bár hülyén hangzik ez a szó, és nem is mindig fejezi ki amit érzünk, de akinek mondjuk talán sejti mire is gondolunk. :(

Jobbulást! És kívánom, hogy a mostani rosszulléteidet már a baba okozza! :)

Nika!

Az elmegy egy családtag (jozzánk közelálló) és jön egy új, az a születésre vagy a fogantatásra vonatkozik?

Egyébként Beni születése előtt 1-2 héttel halt meg az egyik nagymamám. Szerencsére nem az amelyikkel együtt éltem egész életemben, hanem az apai, így nem viselt meg annyira.
Beni öt hónapos volt, amikor meghalt Apukám is. :( Helyette nem érkezett senki.
És ami a legfájóbb, decemberben elment a Nagypapám, és öt hónappal később megszületett a hugom kislánya. :?
Nem akarok több embert elveszíteni, csak egy kisbabát szeretnék!

Andy!

Jó pihenést hétvégére!
Tesztet köszi, de más eredményre számítottam. :(

Asiye!

Balaton valóban jól hangzik, de Eger fárasztó lesz.
Mindig az szokott lenni. Fárdtabbak vagyunk mikor hazaérünk, mintha egész hétvégén dolgotunk volna... De Beni imádja a nagyszüleit, így néha el kell mennünk.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?