Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gombóc!
Nézd mit találtam Neked! Azt hiszem Te kerested: http://www.multiprint.hu/

Momo!
A Tescoban szokott lenni Mikulás, de szerintem bármelyik plázában, vagy hipremarketben fellelhető. KépDe a talin ott lesz az én Mikim, Ő is névrokon. Kép Hajráááá autóóóó!!!

Sofka!
Jobbulást az egész családnak.

Anita!
Mi 5 hónaposan hagytuk abba a K vitamint, mert doki szerint már Zsuzsi almalevezhet és nem írt fel többet. :o Kép Nem tudom, hogy hova kéne sietnünk, de Zsuzsinak nem is ízlik az almalé. Kép

Beu!
Miért aggódsz, már jól megy a vezetés, nem?

Zsuzsi!
Látom, nálatok is zajlik az élet, nálunk is. Kép Ez a 3 gyerekes lét már csak ilyen. Kép

Hívnak, megyek.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Freud Zsiga csendben röhög a sírjában. Ugye tegnap este halasztottunk. Reggelre MArcipánon egyetlen pötty nem volt! Kép Nme szörcsög, jókedvűen játszik, gőgicsél a maga tarzanos telitüdős módján. (Nyilván nem véletlen, hogy a varjak a szomszuéd diófáján csemegéznek, a mienket elkerülik. Kép )
Kata gyomorpanaszai, Orsi gyomorpanaszai huss eltűntek. Mindketten elmentek isibe, oviba (este még nem akartak, reggel a bejelentés után fontos dolgaik akadtak. Pl. Mikulás Kép )
Apa pedig levonult a pincébe Betlehemi jászlat faragani. (Eddig szabotálta)
Egyedül az én csalánom nem múlik, na de ugye én tudom, hogy ez csak haladék, ők meg úgy tesznek, mintha már túllennénk rajta. (Mama állásfoglalását nem ismerem, de az ő hangja is kialudtnak tűnt a tegnapi sms hatására)

Felhívtam a titkárnőt, intézkedik. A bűvös skarlát szór hangsúlyoztam. Kép Legalább ennyi hasznunk legyen belőle.

Elli, engem úgy engedtek át énekből (Döbrögi tanár úr, a rendes neve nem jön be), hogy megesketett, hogy sosem fogom tanítani. Kép Amúgy magyar szakkolos voltam, és ha valamit, hát azt szívesen is tanítanám. Technika brrr. Egyszer kellett gyártani fából egy xillophont. Megbíztam vele a papámat. Hát nem alábélelte filccel a kis precíz? Erre hármast kaptam, hogy ugye úgy nem szól. (Na meg én vágtam fel a fát, az is lehetett gond) Szép idők is voltak!

Zsuzsi, Mikulás ünnepség magyaroknak volt, vagy a németek szókicsét bővítette az üvöltő jógyerek. Ezek a középsők úgy látszik tényleg problémásak. Ha meg nyugodtak, hát valamelyik másik átveszi a szerepüket.

Csucsuka, micsoda anyalelkű fiad van! Még szerencse, hogy a női nem ellenpontoz.

Momo, gyermekvasutas Mikulás jó ötlet. Nagyon jó buli szokott lenni.

Miszike, tavasztól már nem kell fűteni, milyen jó lesz Bekivel a kertes házban! Autó Kép

Gombóc, shoppingolást így jövő héten bepótolhatjuk!!! Kép

Szép jó napot Nektek. Ha megvan a szabdalás következő időpontja, jelentkezem.

sofka
sofka
 
 


Maci 2, a smecta gyógyszertárban kapható csodapor, hasmenéses betegségnél tényleg nagyon beváli, ha a páciens le tudja nyelni a gipszszerű cuccot. Nagyon nem lehet rossz, mert Orsi múltkor bevette, pedig ő nem nyel le akármit. Joghurtba kavartyoltam neki. És tényleg rendet tett. Sókat tartalmaz, nyugtatja a gyomor nyálkahártyát.

sofka
sofka
 
 

 
 

Sziasztok,

Csucsuka (es Elli),
koszi a mail-t. Kép Mar kezdetm azon agyalni, hogy mivel nem kaptam terkepet, talan nem is vagyunk meghivva...Kép

Magdi, es aki meg segitett bogre ugyben:
jelentem, tegnap este megtalaltuk a megoldast. Kép Felhivogattam-megkerestem a bogreseket, akiket javasoltatok, de olyan magas arat mondtak, hogy nem eri meg. Dragan, kis ertekkel biro karacsonyi ajandekot csinaltatni nem kifizetodo. Kép A profik meg olcson csak 100 db-tol vallalnak bogret. Kép Igy most egy kis ceg fenykeptartot fog gyartani, allitolag elkeszulnek vele karacsony elottig. Kép De koszi a cimeket, tippeket. KépKép

MAci_2,
a haziorvosom azert Smectat ad ilyenkor, mert a szentabletta a szervezetben tartja a fertozest (azzal, hogy fog), a SMECTA meg lassan kiuriti a fertozest is, es meg fog is mellette. En almalevel, meg ilyenekkel vettem be mindig, kibirhato. Kép

Sofka,
jo, akkor jovo heten! Ezek a gyerkocok, belebetegedtek a varhato hianyodba! Kép

Megyek, mert ZSombi pakolja a borosallvanyt. Amig Apaja borait pakolta, addig nem szoltam, de most mar az enyemeket kezdi...Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Zsombi csak 40 percet aludt, így nem tudtam a tornát végigcsinálni. Pont a hasizomnál kezdett nyügizni, most meg jól elvan, bemászott a számítógépasztal mellé, most a fonalaimat rendszereziKép

Sofka
JobbulástKépKép pedig jó lett volna találkozni, mi még nem is...
Koszorút kb. 10 perc alatt csináltam, mindenkinek tetszikKép. Ha tudom, hogy ilyen egyszerű...Kép Ajtódíszt vettünk, de jövőre azt is csinálok, mert nekem nagyon nem tetszik.
Én is dokira szántam a pénz egy részét, most már viszont kiharcoltam a bicót, Apa ugyanis megint spinningelni megy, én meg nem mehetek Kép
Csacsi felírvaKép

Miszike
Fel a fejjelKépKép Lesz ez még így seKépKép
Beki édesKép alig várom, hogy láthassamKép

Anita
Én megint kaptam egy spenótost Kép
Nem sikerült, ez csak egy hitelközpontKép (cicibank)
Mi addig kaptuk a heti egy K-vitamint, amíg napi egy szopit le nem cseréltünk "normális" kajára (de orvosa válogatja)

Megy a hiszti, Zsombi álmos, mint a fene, úgyhogy lemegyünk sétálni. Remélem, még tudok jönniKép
PusziKép
Toffi + nyafi_Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Egy kérdés, mert most én itt teljesen le vagyok maradva:
Most akkor van csacsi beszerzés újra?
Amit Momo írt az ugyanaz?
Most pici csacsi projekt van?
Mert én is szeretnék egyet!
Kinél kell jelentkezni?

Réka
muki
 
 


Beu,
A kórság oka nem derült ki.

Gombóc,
Már jól vagyunk. Azóta nem folyt Roni füle. Remélem így is marad.
Az a legrosszabb, hogy több helyre kell mászkálni ügyintézni az autó miatt és mindezt gyerekkel tömegközlekedveKép

Csucsuka,
Neked még rosszabb lehetett, ráadásul 2 gyerkőccel!

Sofka,
Ha gyógyultnak minősül Marcipán, akkor talizhattok is.
Gipszszerűt lenyelni?! Hááááát... Azért majd beszerzem.
Mikorra kaptál új időpontot?

Ari,
Márti nyitott egy új topikot, epebetegség címmel:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/281/44589.html?1069149134

A maradék kezemre is igény van. Mentem.

Maci_2
maci_2
 
 


Gomboc,
En eddig ugy tudtam, a szen tabletta pont azert jo, mert az aktiv szen megkoti a "mereganyagokat", epp ezert ki tud urulni a szervezetbol. A Reasec tabletta az, ami ugy hat hasmars eseten, hogy a belmozgast benitja, ezaltal nem kell "rohanni", viszont ezaltal a termeszetes kiurules nem tud ervenyesulni. Gyereknek nem is adhato epp emiatt a Reasec. A Smectat meg nem hasznaltuk, de mivel annyira dicseritek, legkozelebb, ha szukseg lesz ra, lehet, hogy bevetjuk.

Sofka,
Magyar Mikulas volt! Itt letezik egy kis Magyarorszag, legalabb annyi fele programmal, mint otthon egy kozepes meretu varosban. Van filmklub, tanchaz, zeneovi, cserkeszet, magyar-bal, minden...Es noi vacsi is, a honap fenypontja, es egyetlen kimozdulasi lehetosegem. Bar multkor olyan fustos helyen voltunk, hogy azota hiaba szelloztetem a kabatom...

Miki megevett ma egy egesz szojas "joghurtot". Meg nem kapott ilyesmit, remelem nem lesz gaz, hogy mindjart befalt egy egeszet! De olyan ritkan eszik joizuen...

En olyan, de olyan almos vagyok!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Hali Lanyok!

Lehet megis el tundank menni a taliraKép, valaki megdobna engem is terkeppel, infokkal? Bar azt nem tom, elmerek-e vezetni odaig....Kép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Ma voltam az Istvan korhazban a mutetet megbeszelni hetfon megyek a mutet elotti vizsgalatokra es akkor dol el hogy a jovo heten mikor mutenek.
A kilatasok: mindenfelekepp laparoszkopiaval kezdik a mutetet, de vannak olyan esetek kb. 20% amikor ez nem jarható ut akkor nagyot vagnak. Ha laparoszkopiaval mutenek kb. 4 nap (ha minden OK akkor rovidebb is lehet) ha nem akkor 1 het. Az altatast ugy csinaljak, hogy minnel elobb megkaphassa Bori a lefejt tejet. Fagyi tejunk nem sok van es nem is issza meg, igy valoszinu tapi lesz, mar megkostoltattam Borival es ivott belole. Meg gyumlcsot almat es barackot joizuen eszik vegso esetben azt az 1 tejmentes napot talan azon is kihuzza. Nagyobb gond, hogy segitsegem nem tudom, hogyan lesz.
Nagyon felek!

Ari
ari
 
 


Hali Csajok!

Orsoly, mél ment.

Ari, ezerrel szurkolok, hogy megúszd 3 pöttyel!!

De Mikulásoztunk én kidögöltem... és még du is megyünk... Dani pörög ezerrel, kiscsaj szerencsére kidőlt.

Na menek, mert anya kell
Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Elli,
Mehetnenk mi is a talira?
Kaptam listat az osztalytalalkozon resztvevokrol es akikkel talalkozni akartam senki sem megy el. Meg ruham sincs, vagy szuk, vagy log rajtam mint tehenen a gatya.

Ari aki eppen pityereg.
ari
 
 


Sziasztok,

Elvileg most tanulok, de pssszt Kép meg ne tudja senki, hogy mégsem. Holnap vizsga. Kettő is Kép ami azt jelenti, hogy reggeltől délutánig a főiskolán vagyok Kép Pedig úgy elmentem volna veletek talizni. Azért kicsit sajnáljatok majd holnap.

A menzis infokat köszönöm. Lili még szopizik naponta 4-5-ször, úgyhogy örülök inkább Kép

Képzeljétek tegnap éjszaka 39 fölötti lázam volt és sehogy nem birtam letornázni legalább 38-ra. Bár hűtőfürdővel egy rövid időre 37,8 volt, de utána megint felment 38.8-ra. Algopirinen kívül mást nem mertem bevenni, merthogy Lili szopizik még...de most már jól vagyok. Csak valahogy mindig vizsga előtt betegszem meg. Na nem baj, legalább nem leszek túl okos Kép
megyek is vissza kedvenc könyveimhez

ja csak mégegy...
Miszike,
Nagyon jók a kép-párosítások Kép

pusz,
gömb
gombolyu
 
 


Sziasztok!

semmi időm mostanság, Dani úgy döntött, neki elég napközben 1 alvás, az is csak úgy 45 perc Kép Alig eszik (mármint cici jöhet ezerrel, de más...), néhány kanálra még jó esetben tátog, de utána öklendezik, szájzár, tudjátok Kép

Toffi, Sofka
most ha tényleg lehet rendelni csacsit, akkor én kérnék egyet!! Kb mikorra lenne meg?

Holnap is tök zsúfolt napunk lesz, délelőtt úszás, 2-kor mh-i Mikulás ünn., du. vendégek. Komolyaín mondom, már néha herótom van ettől a sok vendégeskedéstől, utálom, ,h goy sosem lehetünk hármasban, mert mindig rohanni kell valahova vagy épp jönnek hozzánk. Na nem akarok panasznapot tartani. Próbálok a teljesség igénye nélkül írogatni

Toffi
nagyon örülök a P2-nek, ez jó hír KépKép

Nadine
kicsit megkésve, de boldog félévességet Zsaninak Kép

Maci
remélem Roninak nem tér vissza a fülfolyás
autós ügyintézés Kép

Zsuzsi
vödörben sétálgató Miki Kép
szegény, nem tudsz valami sokat pihenni, mi?
jogásszal beszéltél?

Sofka
elmúlt pettyek és jobban lévő lányok KépKép
mikor lesz a műtét?

Ari
drukk Neked is a műtéthez

Elli
playback felelés KépKép
én ének-zene tagozatos általánosba jártam, és nálunk is volt a kórusban, aki csak tátogott a fellépéseken Kép

Miszike
eszméletlen a hasonlóság köztetek Kép

na megyek bekapok valamit

Andi
psandi
 
 


Orsoly!Ha én el merek indulni, Te is. Menjünk egymás mögött, és okozzunk gutaütést a többi autósnakKépKép

Ari! Tök jó, hogy jöttök holnap, majd egy kicsit vígasztalgatunk.

Andi! Már azt hittem, annyira elmerültetek az évforduló ünneplésében, hogy nem is törődsz velünk. Kép Kajálás miatt ne aggódj. Nehéz ezt elhinni, mikor az ember éppen küzd a szájzárral, de előbb utóbb beindul. Ha fejlődik a tejcsitől, nem kell parázni, majd megjön a kedve. Lásd az én zabagéppé váló fiamat. Vendégeskedésnek meg örülj, legalább nem unatkoztokKép

Gömb! Ügyes légy, drukk megy.

Zsuzsi! Megpróbálok kérdezősködni, de kicsi az esélye, hogy megtudok valamit. Sajnálom.

Gyerek úgy kimerült úszáson, hogy bealudt még ott, alva felöltöztettem, alva hazahoztam, alva átpakoltam a babakocsiba, sétáltunk, alva felhoztam, és most nyitott erkélyajtónál felöltöztetve alszik a hordozóban. Én kicsit fázom.Kép

Apropó úszás: én hétfőn is voltam, meg ma is. Elvileg ugyanazt kellett volna csinálni. De a hétfőiben a hátravevős volt az új gyakorlat, a maiban az úszógumis. Nem értem.
Toffi! Ti már úszógumiztatok?

Beu
beu
 
 


Jaj, Nadine! Én sem gratuláltam még féléves Zsaninak! Akkor most: gratula!!!!!!!!!!!!!
Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Na végre itthon!
Lehet pihhenni, nagy hajtás volt a héten ezzel a boltnyitással kapcsolatosan.Na meg a hétvége elején Dorkácska betegsége fárasztott ki.
Igaz tegnap délután buliztunk egy kicsit.Kaja pia élő zene, meg amit akarsz...Jó volt, egy kicsit szórakozni, igaz 7 kor már jöttünk is haza.

Nálunk szerencsére Dorka meggyógyult, mostmár nagy zsivány, kezd akaratos lenni.
Lányok azéert egy kis lelkifurdalásom van ám, nem vettem elég komolyan ezt a Dorka féle lázat az egyik ismerősöm mondta, hogy nagyon komolyan kell venni a gyerekeknél a lázat, mert 40 fok felett lázgörcs is lehet abba meg bele lehet halni, így nagyon felelőtlen voltam hogy otthon maradt a kúp. Bár tényleg 39,9 volt a láza de izzadt rendesen, én úgy tudom, hogy az a jobbik eset ha izzad az ember ha lázas. Kinek mi a véleménye, mert tényleg bánt egy kicsit a dolog.

Manó: Jó lenne jövö héten összefutni, egy kicsit kései mikulás alkalmával...Csak mostanában el voltam rendesen havazna, így elnézést kérnék.

Miszike:Ezek a hasonlóságok lenyügözőek én is szoktam hasonlígatni Dorka képeit az én kiskori képeimhez, de ennyire nem hasonlítunk.

Jó hétvégét
Sziasztok
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Orsoly, Ari,
gyertek!!!Kép
Akkor plussz 4 fő a listára, vagy Apa is jönne?Kép Egyelőre úgy veszem, csak babával jöttök jó?

Ari,
nem depizni, holnap házigazdát (engem) megnézni, (ha akarod, előásom én is mind a 20 doboz nemférekbele-rucimatKép) és közösen vihoghatunk a hurkáinkon. Ja, de látom neked vannak lógrajtam ruháid is. Nekem nincs olyanKép

Csacsiügyben meg nálam a drágábbik/Oktogonos van. Most hoz valaki olcsóbbat, hogy meg lehessen vizslatni mindkettőt? Momo jogosan nem akarja becígölni Pestre "csak úgy mutogatni". Vagy ha apával jössz, akkor behozod, Momo? Szerintem mongyuk simán elkel, ha neked nincs rá szükséged, pl Rékának is kell, és ő itt is lesz, lehet, hogy nyélbeüthetitek a biznisztKép

Beu
Megszámoltam a lámpákat.KépAki még a Pólus felől jön, és szeret lámpákat számolni:Kép a felüljáró után 7. lámpánál balra, aztán a 3. lámpánál megint balra, a térkép szerint. Beu, neked méltem egy részletesebbetKép

puszpusz
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!

Senki nem írt nekem csacsi ügyben, de nagyon szeretnék én is egyet.
Nem is tudom kinél kell rendelni.
Momo!
A ti csacsitok milyen, mert ha az amit a többiek is rendelgetnek, akkor én azt átvállalnám és akkor férjurad sem lesz mérges, hogy szórod a pénzt. És akkor holnap a talin meg is ejthetnénk a biznisztKép

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Van egy hírem:

A Mikulás már elindult otthonról.
Íme:

Kép


Heni
heni1979
 
 


Réka Elli! De egyszerre írtatok csacsibiznisz ügybenKép)))

Mikulás! Hurrá!!!

Manó2! Én aggodalmas tyúk vagyok, nekem már a 38 is őrült magas láz. De most már meggyógyult, ne emészd magad!!!

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Már megint nincs időm, csak azért ugrottam be, hogy szóljak, Sofka már lecsapott a csacsira. Anyukámék vasárnap amúgy is mennek feléjük, így ők el is szállítmányozzák a gumijószágotKép
Szóval én már nem viszem mutogatni, jó?

Bocs, hogy megint nem írok, de tényleg el vagyok havazvaKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Toffi! Te hozod a csacsit, nem?
Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Elli apaval meg Kristoffal egyutt mennenk, de ok csak bekoszonnek es mennek tovabb. Kerek szepen terkepet, vagy leirast.

Udv ari
ari
 
 


Csucsuka koszi a mailtKép

Elli nekem is kuldjel reszletest, ha megyunk, en is Polus felol kozelitekKép

Beu: hmmm, megfontolando az otlet, max mindenki menekul elolunkKép

Tegnap voltunk mazsalason, jelentem en is befejeztem a nem hizik a gyerekem parat, Lacko 580 grammot birt magara rantani az elmult honapbanKép Igy most kereken 9 kiloKép

orsoly
orsoly
 
 


Ari, most könnyen kibicelek, mert vagy nem hívtak, vagy éppen nem voltam itthon (Beu, Elli barna üvegfesték elküldve Gombóccal), de két technikám van, a parázás mellett/ellen. Az egyik, hogy mindig csak a következő lépésre koncentrálok. Tehát mondjuk egynapos benttartózkodás. Kalkulálom, hogy másképp is lehet, de csak átgondolom, hogy akkor mit kellene megszervezni. Egy napra készülök. Ezt a márciusi katasztrófahelyzetben alkalmaztam, és szerintem ennek köszönhető, hogy maradt hajam.

A másik meg Popper Péter Belső utak könyvének egy meditációs témája: Ma van az a holnap, amitől tegnap úgy féltél. Még a szülések közben is ezt mondogattam, sok más mellett. Nekem segít. Meg az is, hogy van hol, van kinek panaszkodni, és tudom, hogy mind gondolnak rám. Kép

Segítséget megpróbálhatnál kérni a Home start (Otthon segítünk) szervezettől. A Nagycsaládosok Országos Egyesülete biztosan tudja a telefonszámukat. (NOE: 3174909) Ők önkéntesek, akik az otthonodba jönnek segíteni, igény szerint, na meg amennyire lehetőségük van.

Manó 2, a lázgörcs egy hajlam. Vannak olyan gyerekek/felnőttek, akiknél kialakulhat. Ezért nagyon kell figyelni. De én sosem adom állandóan a kúpot, mert a láz feladata meg pontosan az, hogy segítsen a szervezetnek legyőzni a betolakodókat. Érdemes hűtőfürdővel, prizniccel is próbálkozni. (Prizniccel csak teljes testen!! Különben nem használ igazán).

Toffi, akkor nekünk egy csacsit számoljál. Te szegény szamárszervező Tündér!


Beu, Orsoly, riogassátok csak az autósokat! A nők különben is jobban vezetnek, kevesebb balesetet okoznak. Remélem nem kaptok havat. Essen mondjuk a tali után, mikor mindenki ügyesen hazaért.

Heni, mIkulás Kép

Apa éppen betlehemi jászlat farag, én meg mint hajdanán a Mikulás ajándékait keresem. Ollyan jól eldugtam, hogy egyszerűen felét sem lelem. Na megyek is, különben üresen maradnak a kiscipők.

Ezt meg Nektek, sok szeretettel, és jó talizást.




Kép

sofka
sofka
 
 


A csuda vigye el, Kata nem mondta ezt a boldog Karácsony feliratot! BOLDOG MIKULÁST!
sofka
 
 


Orsoly, Ari
mentek a mélekKép
E
ellimami
 
 


Jeeeee! Ne izguljatok tovább, a jó öreg Nagyszakállú megtalálta az összes ajándékot! Még apának anyának is jut bögre, mert kétszer vettünk!!! (És jóleldugtuk)

sofka
sofka
 
 


Vettem ma Urticát (D6-os). Nem is tudtam, hogy ilyen minibogyeszKép

Zsuzsi,
Hogy kell használni a kövirózsát? Levet préselni és belecseppenteni a fülbe (mennyit)?

Orsoly,
De jó, gyertek ti isKép
580 g jó, miért is aggódsz?Kép

Ari,
Természetes, hogy félsz. Drukkok mennek!
Nekem is mondták, de laparoszkópia maradt. Neked is az lesz, meglátod.
De jó, talizunkKép Majd felvidítunk egy kicsit.

Gömb,
Drukk a vizsgákhoz!
Jobbulást!

PsAndi,
Ismerős, nálunk is vannak ilyen időszakok, aztán meg semmi. Most hogy nincs kocsi, főleg hozzánk jönnek majd.

Sofka,
Meglelt ajándékokKép

Manócskának szólt végül valaki a taliról?

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Koszi a viditast, mar jobb kedvem van. Delutan azert volt rossz mert apa elment dolgozni Bori elaludt en meg magam ala zuhantam....
De azota szomszedneni felajanlotta, hogy foz a fiuknak amig nem leszek itthon.
Szerintetek hol lehet olcson avent tejes zacsit venni. Valahol lattam, de mar nem emlekszem Kép, akkor nem kellett. Nehany van de nem biztos, hogy eleg lesz.
Megyek kreativkodni, ha kesz lesz holnap megmutatom addig titok...

Heni, Mikulasod kesve indult es igy jart Kép
Kép

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Toffi
Epp gondoltam ma Rad, hogy mi ujsag lehet a citologiaddal, es most olvasom, hogy HURRRAAAA P2!!! Kép
Szandi-Johnson Kép Kép Bocsiii Haha, most olvasom, hogy legutobb fel is toltotte Kép
De jo,hogy amugy minden ok!

Miszike
Ujabb kep Kép
Nem tudom mit lehetne kezdeni ezzel az eberenalvassal. Dokinak nincs tippe? Nehez lehet. Kocsieladas Kép

Magdi
Nekem tetszik ez a zsebpenz dolog! Nekunk sosem volt, de szerintem Jazinak majd bevezetjuk (mar jovore Kép )

ZuluMac
Boldog Szuletesnapot!!!! Kép Kép Kép Kép

Reka
Es eddig meregetted is Danit?

Sofka
2x kuldtem mail, lett valami belole?
Mi az a padlóösszefolyó (timsó)?
Tyuhuuu állskarlát!
Mikulas gif Kép

Heppi
Csokigyaaaarrr!!!!!! Kép

Maci2
Gratula a felallashoz! Kép
jAjjjajj, most olvasom a fulfajos ejszakat Kép Meg a hasmeneses-hanyasost. Kocsi Kép sok erot nektek! Kép

Momo
Zsebiacsorgashoz nagy gratula! Kép

Nadine
Hihetetlen,hogy mar feleves a kiscsajod! GRATULAS! Kép A kepe nagyon jooo!
Mi is kutyaval elunk, legjobb haverok, de naponta 2x porszivozok, mar kezd elegem lenni...

Mosogatogep
Lanyok Ti mivel mostok? Eddig tablettaztunk (3 az 1ben) de kellett meg melle so+oblito.Gondoltam akkor veszek kulon mososzert (Calgonit) de nem jooo Kép Olyan nem szepek az edenyek. Szoval tanacsot kerek!

Beu
Mitol voltal Te "Vereskezu" ?? Kép
Ez igen, hogy bealudt Lorinc! Kép

Zsofi
Te jo eg, 3.46kor irtal uzcsit? Az igen! Kép
Dani babazik, tok jo!

Elli
PlayBack feleles Kép

Gomb
Drukkk! Kép

Ari
Neked is megy a drukk nagyon!

Mano2
Legkozelebb tuti ugy is jobban figyelsz majd! Mar folosleges ezen aggodnod. Minden rendben es ez a lenyeg!!

Kepzeljetek nalunk ma kopogtak, s mikor ajtot nyitottam 3 Mikulas csomag ucsorgott magaba a bejaratnal Kép Apa novere lehetett a ludas, de annyira jo buli volt! Jazi 4kezlebazott rogton,hogy mi tortenik? Mi zorog? Kép
Kiscsajszi mar ugyesen mutogat ha kerdezem merre van a lampa, hoember stb., mindenbe felall, ahogy latom mar nem sok kell neki,hogy elinduljon!
Eszik ezerrel es nem hizik semmit. Vedoneni kicsit aggodik, most kerte irjam ossze a kajait 2 nap, kiszamolja a kaloriakat. De ha ennyit mozog, naná, hogy nem hizik! Nehogy ma ezen aggodjak... (valami miatt nagyon olyan erzesem van,hogy tapszert akar rank eroltetni) :0//
Vasarnap furdeni megyuuunk! Baratosnomek szoktak jarni egy kastelyba es csatlakotunk mi is. Nagy medence, Jazi biztosan elvezni fogja.
Nalatok mar jart a mikulas?

Jo ejt mindenkinek!
Norka & lassan 10 honapos Jazi
norkini
 
 


Manó2!

A jövő hét nekünk Ok. Hétfőn megyünk Miki buliba, de az úgysem jó nektek sem, azomn kívül nekünk mindne jó.
Örülök hogy Dorka meggyógyult. Emma még taknyos, de nem lett betegebb, csalk folyik az orra, semmi más tünet. Ma voltunk a bölcsis mikuláson, de félt a TélapótólKép

A lázgörcs állítólag akkor alakul ki ha nagyon gyorsan, hirtelen megy fel neki a láza.
Azért ha beteg mindíg legyen nálad gyógyszer, sőt ha nem beteg és messzebbre mentek akkor is, de azért szerintem lázgörccsel ijesztgetni így utólag teljesen felesleges. nekem többször is volt olyan hogy lefektettem Emmát este, picit meleg volt a homloka, de azzal még nem tudtam mit csinálni. Aztán hajnalban nyöszörgött, átmentem és 39,2. Ennyi erővel ez is felelőtlenség, de hát mégsem lehet mindne kis hőemelkedésre kúpot adni előre, hiszen jótékony hatása is van,a melegben pusztulnak a bacik meg vírusok.

Zulu!

Macának boldog szülinapot, így utólag isKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Kaptok meg 1 reggel Apaval ujsagolvaso Jazit
Kép
N
norkini
 
 


Na jo, kaptok meg 1 hintasat, ha mar (Franyonak)lekicsinyitettem... Kép
Kép
Eldugultam
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Tekozlo leany megkerult...

Remelem, nem vagyok nagyon bunko, hogy most irok, de szeretnek en is menni holnap talizni, 1 db Violaval!

Eltunes oka annyi volt, hogy folyamatosan fel s ala rohangasztunk dedestul a varosban, ha meg veletlenul itthon voltunk, es aludt, en is lehanyatlottam melle. Ebbol megtippelheto, hogy meg mindig huzos az ejszakai muszak :-( de mar nem is mondok semmit, ugy kezdek hozzaszokni, mint amikor a cipo kitaposodik.

Viszont tegnap vettunk bebifont, igy ha eppen nem dobtam hatast, most mar fel tudok logni ide a tetoterbe netezni a kis szuszogo leny mellol :-)))

Elkuldom, aztan megnezem, apaja hogy boldogul, es ha nem letalis a helyzet, meg visszajovok olvasni!

Csak jokat! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok,

Magdi,
ugye, Te kerestel lovas szalvetat? Ma talaltam egyet a Kaisers-ban. Egy lo benez egy ablakon, es korben telapok vannak rajta. Megvettem. Holnap viszem a talira, ha megsem kellene Neked, akkor legfeljebb uzsonnacsomagolasra mi elhasznaljuk. Kép (Kulonben tiszta hos voltam, kiderult, ez a szalveta nincs is a penztari adatbazisukban, se ára, se cikkszama nincs. Ugy kunyeraltam ki, hogy megvehessem...Kép)

Ari,
ruha miatt ne depizz, ha megvigasztal Kép, nekem szinte tok ures a szekrenyem, mert kipakoltam a ram nem jovo cuccokat. Kép A mutethez sok sok drukk!

Orsoly,
gratu a hizashoz! Kép

Sofka,
jo volt Titeket latni! Kép Meglett a kabatod vegul? Amint kileptunk az epuletbol, Zsombi bevagta a szundit. Kép Marcipan hogy birta hazaig az utat? Duplabogre Kép

Beu,
a vereskezu! KépKépKépKép El nem tudlak kepzelni! Kép

Norka,
mikulascsomagok Kép Ujsagolvaso, hintabanalvo Jazi KépKépKép

Mi kiraktuk Zsombi cipojet az ablakba, es lass csodat, ket kis mikulas is belebujt. (Apaj is vett egyet es en is Kép). Kép Nekem csak reggelre jon a Mikulasom...
Most meg enis kreativkodom, szalvetatechnikazom. Lesz egy boroskancso alatet, meg egy mikulasos kep Zsombinak. Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sofka! Én is folyton az ajándékokat keresem.

Maci! Küldtem egy sms-t Manócsnak, de nem hívott vissza.

Norka! Holnapi fürcsiért irigy. Mikulásért is. De nem reggelre jön meg???? Én sose tudom. Mosogatógép: szoktad tisztítószerrel átmosni? Időnként kell, mert nem mos szépen. Én is használok plusz sót, öblítőt. Jázi nem látszik sovánkának!Kép Jók a képek. Bealudt vagy csak bedőlt.

Kaska! Karácsonyi bevásárlás? Jó, hogy jöttök.

Beu
beu
 
 


Toffi,
hova megy vegul a lanykad Mikulasozni holnap? Sikerult megnezned a Gyerekvasutas Mikulasnapi linket, amit kuldtem?

Kaska,
de jo, hogy elokerultel! Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a gratulációkat, át is adtam a lánynak mindet Kép

Norka
Igaz nektek vizslátok van, mert nekem is az van, de nem itt a panelban (egy palotapincsi és egy óriásuszkár a két sógornőmé) De ők maradnak így jövőre Zsanira is egy "hülye" vizsla fog vigyázni Kép Amíg kicsi volt Zsani és sírt alig akar odaengedni, mert azt hitte bántjuk és azért sír. Most már ő "szól", hogy baj van Kép

Zsaninál is járt már a Mikulás, hozott sok szép mindent: meleg zokni, bugyi (még nem volt neki) kis rénszarvas, nagy zenélő rénszarvas, csokimikulás (szülők kivégezték Kép), tőlünk hintát is, és kapott virgácsot is, mert már hisztizik. Tényleg mit lehet vele kezdeni ha ülésből hátravágja magát, ha valami nem úgy történik ahogy gondolja pl:kiveszem a kezéből-szájából az újságot, elveszem a távirányítót, képes vagyok leültetni. Az okos könyvek, szakirodalom azt írja, hogy ilyenkor még nem hisztiznek. Akkor ez mi???? Teljesen más hangon sír, mintha visítana. Mit csináljak vele??

Na megyek összerámolok egy kicsit és alukálok

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!
Kaska, de jo, hogy tiis jottk holnap!

Gomboc, ruhak miatt nem depizem mar megszoktam folos kiloim jo resze meg akkor rakodott ram amikor Kristofot szoptattam, meg kb. ket eve amikor rengetet dolgoztam a gep elott ulve 0 mozgassal. Ahoz kepest a terhessegi indulo sulyomhoz kepest minuszban vagyok. Csak ez egy kisvarosi osztalytalakozo lett volna es szepen fel kellett volna oltozni Kép Es nem akartam uj ruhat venni, ezert keresgeltem a regiek kozott.

Na mostmar tenyleg eltunok. Meg egy dolog van ami miatt elkezdtem parazni, hogy ne jojjon a mikulas Kép

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Toffifee,
nagyon orulok a jo hirnek Kép Kép Kép gondoltam Rad, csak nem akartam felhozni a talin, hogy ne idegesitselek foloslegesen. Bar gondoltam, hogy nem lesz baj, tok jol neztel ki, nem ugy mint aki beteg lenne :-))) Azert jo sokaig kellett izgulnod...

Ari,
masszivan drukkolok, hogy a leheto legsimabban lebonyolodjon az epemutet! Bori se fog ehenhalni, nyugi, csak meg ne sertodj, ha meg fel is hizlaljak a pasik ;-)))

Zsuzsi,
szamomra felfoghatatlan, hogy johet egyaltalan szoba, hogy mas disznosagaert Benneteket vadoljanak, szerintem ez csakis vaklarma lehet. Remelem, az ugyved is csak ezt fogja mondani!
Csaladi eletkepek meg mindig a regiek Nalatok :-)))

Maci2,
franc a bankba :-( nem eleg bajnak az ellopott kocsi... remelem, a biztosito hamar fizet!

Anita,
en ugy tudom, K vitamin addig kell, amig csak anyatejes a baba. Teat en nem adok, de hat en vadtejcis vagyok :-) Hidegben en babakocsiban egyszerre kb. 1 orara teszem ki Vilcsit, de ha nagyon jol alszik es szepen sut a nap, akkor megvarom, amig felebred, illetve tobbszor is kiviszem. Kendoben sokaig elvagyunk kint, mert akkor en is melegitem.

Miszike,
lehet eleged Neked is neha. En is ki szoktam borulni idonkent, aztan gatyaba razom magam ujra. Anyagi gondok kulonosen nyomasztoak tudnak lenni, de most mar csak helyrerazodtok, es ha atkoltoztok, pihenni is jobban tudtok!
Viszont tenyleg dobbenetesen jok ezek a parositott kepek! Kép Kép Kép

Kangi,
keselyufioka :-))) maximalisan megertem Julcsit, en is husimanias vagyok! :-)

Ellimami,
playback :-)))
Eszemben sincs rohogni technika szakon! Mernoklelek emberem olvadt anno a technikaoraktol, az egyik nagynenje meg technika tanszekvezeto, es tok jo az ilyen kezmuves buheralasokban, amiket en is imadok.

Sofka,
Freud papat kozvetlenul Murphy utan szoktam kuldozgetni illetlen helyekre, de orulok, hogy gyogyul a csaladod, aztan majd meglesz az a mutet! :-)))

Nadine,
boldog feleves szulinapot Zsaninak! Kép Kép Kép

Bocsi mindenkitol, aki kimaradt, de labon hordom ki az agyhalalt, ha nem megyek aludni.

Akkor, ha kisbaltak nem potyognak az egbol, holnap! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Rengeteg fordítani valóm volt, most fejeztem be. Holnap majd olvasgatlak.
Julka szegény még mindig taknyi, egész nap rajtam lóg, így marad az éjjel (szopi megszakításokkal) + a mind rövidebb nappali alvások.

Jó talizást holnap!

Ilyen kicsi vagyok Anyu magasságábólKép JulkaKép

Kép

Urszila
urszila
 
 


Beu,
jó strapás lehetett Lőrincnek az uszi, ha ennyi macerálásra sem ébredt fel Kép.

Gömbölyű,
drukk a vizsgához!!!

Ari,
drukk, hogy laparoszkópia legyen és hogy egyáltalán már túl legyél rajta!!!

Zsuzsi,
kedves egészségére Mikinek a szójás joghurtot!!! Végre eszik valamit. Kép (egyébként milyen az a szójás joghurt?)

Toffi,
bejött a "lesz ez még így se", amit írtál Kép. Reggel nagggyon álmos voltam a cicinuku+ordítás miatt, úgyhogy amikor félálomban játszottam Bekivel, sikerült úgy lefejelnie, hogy felrepedt a szám és ömlött a vér...

Sofka,
jó, hogy mindenki meggyógyult! Kép
Még nincs több kép bescannelve, de majd intézkedem Kép.

Maci2,
Opel Astránk van (lassan volt Kép). De azért nem maradunk kocsi nélkül, megvesszük Apukám Ladáját...

Gombóc,
hát... most még biztos nem leszek két csíkos Kép. De nemsokára majd szorgalmasan próbálkozunk Kép.
Dekupázshoz sok sikert! Kép

Norka,
eszméletlen, hogy Jázi milyen komolyan olvassa az újságot! Kép És a hintábaaludt kép is jó!

Kaska,
hát igen, én is felbukkanok néha Kép. Remélem holnap sikerül találkoznunk!

Urszila,
Kékszeműd nagyon aranyos!!! Kár, hogy nem jöttök, de majd legközelebb.

pihent agyú alkotásom:
Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Jó reggggelt!

Mindenki szépítkezik a talira?Kép Vagy netántán süt?Kép
És aki nem jön? Hétvégi pangás van?

Miszike! LefejelésKép Van ereje a csajszinak!

Urszila! Nagggyon jó az a kép. És nagggyon kár, hogy nem jöttök.

Beu
beu
 
 


Kaska,
de jó!KépKépKép
Na, akkor a véglegesnek tűnő listaKép
Ari +1 (+2 "benéző" fickóKép)
Beu +1
Gombóc +1
Kangi +2
Kaska +1
Leszter +2
Maci2 +1
Magdi +3
Mariann +1
Miszike +2
Momo +1
Orsoly +1
Réka +1
Timici +1
Toffi +2
Zsófi +2

Nagyon készülök, várlak benneteket!Kép(Bár ahogy nézem, senki nem olvasgat mostKép)
pussz
Elli
ellimami
 
 


Elli,
én itt vagyokKép, gyerek alszik, remélem jókedvűen magyünk Hozzátok, mert de. elég nyűgös volt.
Timici
timici
 
 


Mikiknek boldog névnapot! (Zsuzsi, Magdi,)

Norka,
Jól írtad, nehogy már aggódjál. A képek is tanusítják, hogy nagyon szépen fejlődik Jazi. Egyáltalán nem sovi. Hát istenem, ennyi mozgással nehéz hízniKép

Kaska,
De jóKép

Beu,
TudomKép Én is. Ma válaszolt:
"Bécsben vagyunk, ma jövünk haza, így csak puszit tudunk küldeni és mindenkinek kellemes ünnepeket kívánunk. Manócsék"

Maci_2
maci_2
 
 


Urszila,
Nagyon édes a kicsilányKép

Miszike,
Milyen keményfejű lányod van.Kép

Beu, Elli, Timici,
Én is benéztem. Roni épp kidőlt.
Párom kezd beteg lenni, fáj a torkaKép Már voltunk gyógyszertárban, bevásároltunk neki. Legalább pihen egy nagyot, amíg mi talizunkKép

Maci_2
maci_2
 
 


Végre az én fiam is elaludt. Csak a hordozóban, és nem merem kivenni. Jelen pillanatban be vagyunk zárva, apa elvitte a kulcsomat. Pótkulcs nincs. Remélem, hazajön kiszabadítani.Kép
Beu
beu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?