Új privát üzeneted érkezett!

Hát ez nem jó hír Viki! :( Azt hittem már minden ok vele.
Nem megy ki a doki?
Én mikor Gabika nagyon lázas volt kihivtam,s szó nélkül jött.
Így nekem is könnyebb volt,nem kellett betegen cipelnem. :wink:
Várom a hireket!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Megjöttünk. Most már kaptunk antibiotikumot, orrcseppet, szemcseppet (már az is váladékozik). 37,7 volt a láza nemrégibben, de talán kicsit jobban van. Remélem most már ezek a gyógyszerek rendbe hozzák, mert idáig nem kapott semmi gyógyszert, csak köptetőt.

Boszi: most már odaadta a doki a mobilszámát, bármikor hivhatom (igaz kérnem kellett, de odaadta.)

horvviki
 
 


Viki remélem rendbejöttök hamar! :wink: Jobbulást a kis betegnek!

Én nem a mobilján hívtam(nincs is meg),hanem van nekem egy vezetékes számom,amin direkt orvos kihiváskor kell telefonálni!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

viki: jobbulást fanni babának ++++++++++++++++++++csak túl lesztek már rajta

nika70
Salgótarján
 
 


Boszi: nem küldenéd el azt a számot, amit orvos kihívásakor kell hívni??? Mert én ilyet nem tudok, és biztos ami biztos alapon, ki tudja mikor lesz rá szükségem... Megtennéd?

Később még jövök, az éjszaka kicsit jobb volt, mint az elmúlt 2-3 éjszaka.

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Ma is meleg lesz!
Apjuk ma veszi meg az XBOX-ot! :lol: Na aztán remélem egy ideig csendben lesz! :P Vesz hozzá 3 játékot is,köztük jéhokit,amivel majd jót játszunk együtt! :wink:

A sógi ma este jön hozzánk,készítek kis rakott krumplit,meg sütök vmit sütit,meg van jégkrémtorta.
Ő már holnap repül vissza! :roll:

Viki itt a szám: 8-10 óráig lehet ezen a számon - 454-0962

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Köszi, Boszi!

Xbox: na akkor párod egész nap játszani fog... Én párom is nagyon sokat játszik, és ez néha nagyon tud idegesíteni :twisted:

Fanni még mindig köhög, és folyik az orra, de úgy látom, kicsit már jobb kedve van, elevenebb, és nem olyan sápadt már. Reggel a tápszert is megitta (tegnap szinte semmit nem evett). Én délre megyek dolgozni, de ha nem lesz jól, megint jövök haza. Melóm egy hete nem nagyon halad, de most Fanni az első, és a legfontosabb.

horvviki
 
 


Viki: elfelejtettem, melyik dokihoz jártok? Fanninak sok gyógypuszi :)

Kép
fiora
 
 


Fiora: Kozma Andrea (eddig Nagy Erzsébet volt, csak elment nyugdíjba, és 2 hónapja ő vette át a praxisát.)

Fanni elaludt, azt hiszem én is ledőlök még egy órára.

horvviki
 
 


Viki eddig is sokat játszott a pc-n,de most erre izgult be,s hát 80.000-at sporolunk vele,mint,ha Pct vennénk,ezért is mentem bele! :wink:
Úgy látom akkor a férfiak örök gyerekek! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!



Viki,
Orulok, hogy a mostani ejszakatok jobb volt Fannival! Hatha tuljuttok a holtponton es az antibiotikum meg a tobbi gyogyszer segit kikecmeregni belole! Az antibiotikummal egyutt a normaflore-t is felirta a doki, vagy az nem kell, csak ha a gyomrat bantja az ab?
Azert az jo, hogy nem adtak meg azt a szamot, amellyel ki tudod hivni az orvost, nalunk az volt az elso, hogy ezt beirtak a kiskonyvbe!

Fiora,
Ti mikor jartok setalni?
Olyan jo lenne latni eloben is Zsofi babat!

Ja, es tok jo lenne kicsit talalkozni, eloben dumcsizni! Ha Fanni es Zsofi meggyogyul, nincs kedvetek?

Hala, nalunk apa nem jatszik a szamitogepen, bar neki is vannak hobbijai, fotozas, meteorologiai muholdazas, es maga a meteorologia is... de ezek legalabb lekotik, es ezekhez nem kell a piacon levo legjobb gep :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


a játék nálunk is megy és mióta a videókártyát kicseréltük ha itthon van nem mindig tudok a géphez jutni :):):):):) foci foci ezerrel :) meg autóverseny:)

nika70
Salgótarján
 
 


Nem akarom elkiabálni, de jobban van Fanni! :lol:
Mondjuk még keveset evett, de már alig köhög és nem lázas. Az éjszaka is remélem jó lesz...

horvviki
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

A tegnapi délután/este nagyon jól sikerült.
Sóginak is nagyon ízlett a rakott krumpli és a sütike! :P
Ma délután repül haza. Jó hamar eltellt ez az időszak,de szerencsére idén még jönni fog haza 1 hétre ősszel.
Mivel kint elég drága a fogászat itt csináltatja meg a fogait,s ezért is kell ősszel jönni neki újra!

Jó múltkor,mikor anyóséknál voltunk apóssal beszélgettem,hogy majd mi is akkor megyünk le Komáromba,amikor csak tudunk.
Említettem neki ezt a 7végét. S mondta,hogy szombaton nem tud minket levinni,mert akkor kell kimenni a legkisebb gyerek elé,jön haza Londonból-de pénteken szívesen levisz minket,s akkor utána ők is lejönnek.
Tegnap este felhív minket anyós,s akkor a párom mondja,hogy akkor 7végén lemennék a kempingbe. Erre anyós mondta,hogy ez nem jó,nem is volt megbeszélve,s tuti vmit félreértettem,mert após nem mondott ilyet! :twisted: Na persze! Meg,hogy,ha ma kiviszik a sógit a reptérre és szombaton kell a másik elé menni,ne várjuk már el,hogy pénteken minket levisz,s vasárnap értünk jön,mert ők most nem is jönnek le! :evil: Szép mi? Ők hívnak,erre ez van! :twisted: Mondjuk állítólag hidegfront is jön,de,ha nem jönne....
Párom megmondta anyjának,hogy utána meg már csak augusztus végén tudnánk lemenni,mert addig minden 7vége foglalt,meg ő csak 2hetente szabad!

Tegnap megvette az XBOX-t,3 játékot is vett és egy + írányítót.
Jó kis gép,csak még ki kell ismerni,melyik gombbal mit kell csinálni! :P Egyik írányítót meg holnap vissza kell vinni,mert nem érzékeli! :roll:

Viki ez nagyon jó hír,amit írtál,.s remélem jó éjszakátok volt! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


NYERTÜNK LIBERO MOTORT! :lol: :lol: :lol:
NEMRÉG HOZTA A POSTÁS! :lol:
MAJD LEFOTOZOM GABIKÁVAL,DE MOST ALSZIK:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

GRATULÁLOK Boszi!!
:lol:

Egy kicsit / nagyon eltűntem az utóbbi időben..
Levi mellett alig van idő.
Tegnap - szinte egész nap - ha volt időm visszaolvasgattam..

Minden baba nagyon szép! ...és nagyon ügyes!
Zsófinak tényleg nagy haja van :P

Viki
Remélem Fanninak jobb volt az éjjel és hamarosan meggyógyul, mint Zsófi is!

Váladékos szem... (Fiora)
Nekünk is volt az elején.
Levinek is cseppet kellett kapnia 1 hétig, amitől helyrejött.
Hogy vannak a csomók? Sikerült kimasszírozni? Remélem nem gyullad be...

Köszi a névnapi köszöntéseket!

Én nem tudom, hogy Manó most milyen súlyban van, mert már rég mértük.. majd a héten megnézzük.

Levinek nem ízlett pár napja a sima krumpli, így most ismét gyümölcsözünk egy ideig... az újabb próbálkozás előtt.

Nekünk még most sincs fogunk... érzem az ínyében, hogy ott vannak, de még nem akarnak kibújni :P

Viki
Hogy mi van kakiügyben?
Elég változatos.
Most pl már 3 napja semmi, de előtte 3 napig minden nap volt. :shock:
Utólag is Boldog Névnapot a Pétereknek!

Mi minden nap - ha nagy meleg van - délben kettesben fürdünk Levivel... nagyon élvezi :lol: .. de én is.

Manó már nagyon szépen iszik a csőrösből egyedül - forralt ásványvizet.

Nyaralások...
Csak irigykedek... :lol:

Megpróbálok többször jönni...

Képek:
Kire hasolnít?
Kép
Kép
Etetőszék
Kép
Rendőri karjelzés :shock: :lol:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia tényleg nagyon rég voltál! :wink: Nagyon jó,hogy tudtál jönni,s írni egy kicsit! :P
Boldog 7. hónapos fordulót nektek! Lassan 1 éves lesz a manó! :lol:
Nagyon jók a képek!
Múlt héten megvetted a Micimacis újságot?:)

Hát én hulla vagyok!
Bergon kocsinkat szétszedtem,s kimostam a huzatját. Majd miután megszáradt,elcsomagoltam,mert most nem használjuk!
Gabikának átrendeztem a szobáját,élvezi,hogy másképpen vannak a dolgok,s nagyobb helye van,hogy a babakocsi kijött! :lol:

Hát én meg mérges vagyok,mert a digi gépünk szarakszik! Lassan 3 éves lesz,s eddig semmi baj nem volt vele.
Vasárnap csinálta először,hogy nem húzta vissza a lencsét,de aztán megjavult. Na ma megint kezdte! :twisted: Fel is hívtam a szervízt,hogy hogyan vannak nyitva,mert valószínű el kell vinni. Remélem megússzuk 5000 körül és nem kell új gépet venni! :roll:

Amikor teregettem az erkélyen láttam Trécsit sétálni a gyerekeivel! :wink: :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki: :D Fanninak

Helga: ált. reggel szoktunk lemenni, mert később nagyon meleg van.

A szeme mintha javulna.
Kaki: ahogy a doki kérte vittem neki pelust hogy megnézze és elküldje a laborba. Megnézte és azt mondta várjunk még1 hetet. A kaki még mindig zöld, pedig nem iszom a szörpöt. Ami miatt kicsi ideges vagyok, hogx nem hÍzott Zsófi az elmúlt héten. De jókedvű és eszik rendesen. :? Túlparázom a dolgot?

Amúgy Zsófi 60 cm és 5050 gramm.

Kép
fiora
 
 


boszi ügyi vagy :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Viki: :D Fanninak

Helga: ált. reggel szoktunk lemenni, mert később nagyon meleg van.

A szeme mintha javulna.
Kaki: ahogy a doki kérte vittem neki pelust hogy megnézze és elküldje a laborba. Megnézte és azt mondta várjunk még1 hetet. A kaki még mindig zöld, pedig nem iszom a szörpöt. Ami miatt kicsi ideges vagyok, hogx nem hÍzott Zsófi az elmúlt héten. De jókedvű és eszik rendesen. :? Túlparázom a dolgot?

Amúgy Zsófi 60 cm és 5050 gramm.

Kép
fiora
 
 


A nagy pakolás eredménye meg is lett.
Majd leszakad a derekam bal oldalt! :roll: :?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Vegre elindult Aron!!!! :D :D Kozel 16 honaposan! Ugy orulunk neki! Mar megtesz 10-15 lepest is onalloan!!! Ma nagyon lelkesen tolta a babakocsijat az Omszki to partjan :) annyira edes volt, ahogy szedte a labacskait :)

Boszi,
Gartula a motorhoz! Lassan jo lenne kiprobalni azt a fajta pelust, hatha konnyebben ra tudnam adni Aronra, mert a hagyomanyost mar egyre nehezebb, orokke elmegy, elmaszik, ha ra akarom adni!
Babakocsi: ne is mond! Akkora hely felszabadult, mikor elraktam!!!!! :)

Kia,
Levinek boldog hofordulot! Nagyon aranyos a kisfiu :) Erdekes a felirat, hogy Levi arca egyforman hasonlit anyukaja es 7% arcara :)

Fiora,
Nagyon meleg van! Szerintem ezen ne csodalkozz! Sot egy kicsit beteg is, ugyhogy ez nem meglepo! A lenyeg, hogy jokedvu!

Viki,
Fanni? Remeljuk, hogy minden oke!

Senki sem szeretne a masikkal talalkozni???? Nem reagalt senki a felvetesemre! :( Nika, Ti mikor jottok Bekasra??

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga: dehogynem, jövő héten valamikor? Reggel, még a nagy meleg előtt. Hol szoktatok?

Kép
fiora
 
 


Sziasztok!

Helga: Óriási gratula Áronnak! :lol:
Séta: én most nem merem igérni, mert Fanni nem tudom mikor lesz teljesen rendben, betegen meg nem viszem más gyerek közelébe. Ráadásul én is nagyon elkaptam tőle, folyik az orrom, köhögök, szarul vagyok :(

Boszi: grat a nyereményhez! :lol:
Reméljük nincs nagy baja a gépnek! Mi sem használjuk mostanában a Bergont, lehet már nem is fogjuk :roll:

Kia! Jó hogy jöttél. Édes Levi Manó a képeken! :lol: Szerintem Rád hasonlit :wink:

Fiora: most Fanni szeme is váladékozott pár napig, de kaptunk rá szemcseppet és két nap alatt rendbejött.
Zöld kaki: szerintem továbbra se aggódj.
Fanninál is volt olyan időszak, amikor nem hizott.

Nika: gyerekprojekt hogy áll? :wink:

Rólunk:
Fanni jobban van, bár még köhög, folyik az orra, de sokkal kevésbé, mint pár napja. Ma már nem volt lázas, remélem éjszaka sem lesz. Holnap 9-re viszem vissza a dokihoz.
Ma voltam az üzemorvosunknál (lejárt az alkalmasságim), és tök jót beszélgettünk. Neki is 9 hónapos a lánya. Meséltem neki Fanni betegségét, és teljesen megnyugtatott. A májmegnagyobbodás ilyen kis korban teljesen szokványos, csak a legtöbb doki észre sem veszi, vagy meg sem emlitit az anyukáknak! Mondtam még, hogy a dokink kevésnek találja a 8 kilót Fanninál, szerinte ez is teljesen rendben van, átlag súlyú. Ő nem vinné vérvételre emiatt. Mindegy, most már elviszem, mert lelkiismeretfurdalásom lenne, ha nem vinném el. Igy legalább tényleg kizárunk mindent, vagy ha mégis lenne valami vitaminhiány, akkor tudunk rá reagálni. Mondjuk én egész terhességem alatt vashiányos voltam, azon nem lepődnék meg, ha Fanni is az lenne. Tőlem nem sokat örökölhetett :roll:

Jó éjt Mindenkinek, bár ebben a rohadt melegben nem tudom hogy lehet aludni :?

horvviki
 
 


Boszi
Mi volt az újság mellé?
...most eszembe sem jutott.

Remélem nincs nagy baja a gépnek!
Szobaátrendezés... nekem nem lenne erőm ebben a melegben.
Már a porszívózás is kemény :)

Helga
GRATULÁLOK ÁRONNAK!!!

Tali
Jó ötlet...
Mikor, hol?

Fiora
Kamillát próbáltad már a szemére?

Viki
Jobbulást Neked!
Nem könnyű... most magadat is ápolnod kell....

Az éjjelek:
Elszik 21 körül, 2-körül ébred iszik + néha eszik is,
alszik tovább 6-ig, eszik és alszik tovább 8-9-ig
De sajna nappal csak 1-2 órát alszik.
Ő csak egy body-ban alszik, csak a mi szobánkban van nyitva az erkélyajtó - de a két szoba közötti ajtó miatt kap ő is friss levegőt.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Áronnak gratula!

Zsófinak ez már 2. szemcseppje. Kamillára nagyon sokan azt mondják nem szabad mert allergizál.

Kép
fiora
 
 


Sziasztok,jó reggelt! :wink:

Helga nagy GRATULA Áronnak a járáshoz!
:lol: Remélem hamarosan Gabika is követi a példáját!
Tali nekem is jó vmikor a jövő héten! :wink:

Kia az újság mellé kis pizzatál volt késsel! :lol:

Viki örülök,hogy javultok,s remélem veletek is tudunk majd talizni! :P
A Bergon kocsit én csak az erkélyre tudtam elrakni,amíg nem kell!
:wink:

Már most nézegetem az emeltes ágyakat,mer,ha már 2 baba lesz olyan is kell. S abból is olyat vesszünk,ami 2 külön álló ágyként is használható majd.
Anyum már most gondolkodik,hogy ő hol fog aludni,ha eljön,mert ugye én és a Gabi a nappaliban. A kicsi majd ahol most Gabika ,s a hálónk lesz a gyerekszoba,ahol lesz az emeltes ágy!
Valószínű majd apja alszik addig Gabikával. Mást nem tudok kitalálni,mert kicsi a lakás! :roll:

Meg előjött a szó megint a repülésről,s le lettem szó szerint cseszve,hogy Gabikát teljesen kifogom készíteni,mert minek olyan korán menni,s hajnalban kelteni! :twisted: De,ha nem megy később gép? Nem hiszem,hogy ő az első gyerek,aki ilyenkor utazik? :wink:
Meg,ha ilyenkor megy csak gép,akkor el se kellene mennünk! :twisted: Na szép! imádom,mikor ilyeneket mond!

1 hét múlva keresztelő,már nagyon várom!
Megvannak az ajándékok,még tortát is szeretnék sütni! :wink: Remélem nem lesz nagy meleg! :P

Na most meg apjuk mérges,mert az XBOX játékokból nem 1 fekete fehéren fut,pedig 50-75Hz-et támogat a monitor,s a játékhoz 60Hz kell,s,ha átállítjuk erre, akkor fekete-fehér,pedig a PAL rendszert is ismeri! Marha idegesítő,mikor a 14.000es játéknál ezt csinálja! :evil:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Fiora Gabikának én kamillát használtam a szemére,mikor kicsi volt!
Méghogy allergizál? :shock: Az a legjobb szerintem! :wink:
A dokink is ezt ajánlotta!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Helga : gratula Áron babának az elinduláshoz :):):):):)nem tudom még mikor megyünk de lehet az idén mégsem lesz belőle semmi majd meglátjuk hogy állunk anyagilag mert nekünk az 10 ezer + kiadás :):)

Viki: projekt dolgozunk rajta:):):)mostanábvan lesz pé-m így most belehúzutunk :):):)

Kamillára én is ezt tapasztaltam saját magamon mikor be volt gyulladva a szemem sokkal jobban bedagadt nem használt semmit :) de bízunk benne hogy sikerül majd a 2. szemcseppel elmúlasztani :):):9 zöld kaki miatt ne aggódj biztosan nem lesz semmi gond :)

nika70
Salgótarján
 
 


A kamilla allergizál? :shock:

..szinte minden nap áttörlöm vele az arcát..a popsiról nem is beszélve :lol: ..bőrnyugtató...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Tegnap nem is írtam... kaptam Apától (vagyis Anyóstól :lol: ) két pár fülbevalót :P
Anyós amikor otthon voltunk nekünk adta a tört aranyakat, amiket Apa becserélt az egyik ismerősénél .
Már biztos volt vagy 10 éve, hogy utoljára fülbevaló volt a fülemben :oops:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bejelentkezés, mert megyünk el. Jobban vagyunk mindketten, bár még Fanni kicsit köhög, nekem meg folyik a torkom, de ez már semmi az elmúlt napokhoz képest.
Fanni végre megtanult egyedül inni csőrös pohárból. :lol:

Kamilla: nekem sem szokott használni, Fanninál még nem próbáltam :roll:

Ja, és éjszaka egy csomót bosszankodtam. Fanni nem hagyja magát betakarni. Betakarom és már rúgja is le magáról, rosszabb esetben még meg is ébred. Pedig most éjszaka azért hűvösebb volt, és féltem hogy megint megfázik....

horvviki
 
 


Megjöttünk, dédipapánál voltunk egész nap, bográcsoltunk. Fanni már nagyon jól van, remélem így is marad :lol: Ime néhány kép máról:
Kép Kép Kép Kép Kép

horvviki
 
 


Tegnap írtam egy csomót,s elszállt! :twisted:
Na akkor újra!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok lányok,jó reggelt!

Vagyok én is,csak most már Gabika sokkal több foglalkozást igényel,s nem tudok nagyon jönni.

Jól vagyunk,Gabika már egyre többször áll fel gugolásból egyedül!
Ő is elindul majd lassan!
:lol:

Szombat délután elmentünk a MC Donaldsba, ugyis rég voltunk,s nem nagyon járunk. Hát siettünk is haza,mert nem semmi időnek nézett ki,aztán pár csepp esőnél több mégsem esett!

Ma jönnek az ablakot cserélni,de persze tegnap nem szóltak,pedig megígérték,hogy előtte nap jeleznek,hogy mikor jönnek! :twisted: Így ma apa hívta fel őket,hogy mégis mire számítsunk. Csak annyit tudtak mondani,hogy délelőtt jönnek! Na de már 9 is elmúlt! :shock: Örültem volna,ha előbb jönnek,mert ez egy 2-3 órás munka!
Tegnap már mindent elpakoltunk. Most a hálószoba egy tárolóhelység,de ez van! :roll:

A fényképező után a DVD is beszart! :twisted: Még vmi is rögtön rosszul leszek! A Tv-t is le kell cserélni,mert szarakszik,meg hát 8 éves!
Már ki is néztük,hogy milyet szeretnék! :lol:
Kép

Igazából anyóstól fogunk majd erre manit kérni szerintem,mert nincs most + 120.000Ftunk!
Persze egyből megkaptuk,hogy a repjegyegre adott,s most megint kellene!
Meg hát az XBOX miatt is jó lesz ez a Tv,mert a mostanikon nem nagyon mennek sajna a játékok! :roll: :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki remélem már rendbejötettek teljesen! :wink:
Nagyon jók a képek!
Gratula Fanninak a csőrős pohárban való iváshoz!

Kia akkor apa meglepett! :lol:

Héten Micimacis újság! :P

S akkor pár kép:

A vagány motoros :lol:
Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ilyen lett a szobája :P

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Többiek? Mi ez a csend???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


11-kor jöttek az ablakosok,s 13-ra el is készült Gabika szobáján az ablak!(igen jól olvassátok,nem a konyhán,de ennek is kis története van)
Mi mikor leadtuk a konyha ablakra a rendelést a nő azt a méretet X-te be,ami Gabika szobájáé! :twisted: A konyhai ablak + 50.000 lett volna majdnem,annyit meg nem tudtunk még +-ban rááldozni!
Így Gabikáé lett megcsináltatva!
Nagyon jó és szép lett! Sötét s zajszűrő! :P

Majd hozok képeket! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


vagyunk mi is:9 gabikának szobájában vigyázz az ablaknyitogatással mert ha már feláll és elindul mászik mindenre :) összel mi is megcsináljuk az egyik kisszobát Gegének :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Boszi:
Nem semmi az ablakos sztori...
Gabika szobája nagyon jól néz ki! Mi Fanni szobáját szinte nem is használjuk, csak alszik benne. A nappaliban van a játszó része megcsinálva, a szobájába be sem megy...

Nika: én is állandóan csukva tartom Fanni ablakát. Nehogy egyszer meglepjen és felmásszon valamire.

Mi már tényleg jól vagyunk, lekopogom gyorsan. Már szinte teljesen meggyógyultunk. Jövő héten kellene vinnem vérvételre meg ultrahangra biztonságképpen. Majd a héten kérek időpontot. Az ultrahang oké, de a vérvételnek ellenne vagyok! Szerintem nem vékony Fanni és sok babát tudok, akik egy év körüliek és 8 kilók szintén... Ezért mégegyszer megkérdem majd a dokit, hogy feltétlenül szükéséges-e a vérvétel. (persze ha az UH-n minden rendben lesz...)

horvviki
 
 


Hú, jó kis eső esik... Tesóm most jött haza és meséli, hogy a Szentendrein a kocsik ajtajáig ér a víz...

horvviki
 
 


Sziasztok!

Viki,
Tok jo, hogy jobban vagytok!
Jo otlet, hogy a vervetelt inkabb az uh utanra idozited, marmint, ha egyatalan szukseg van ra. Inkabb ne szurkaljak feleslegesen Fannit!!!!!
Jo kis zivik vannak mostansag. A ferjem ma nappali szolgalatos volt, ki is adta a piros riasztast.....

Boszi,
Tok jo a motor!!! Es a szoba is nagyon jol nez ki! Szep rend van :)
Nalunk is a nappaliban alszik Aron, a sajat szobajaban csak aludni van :)

Mi is voltunk a gyerekszigeten! Hat eleg nagy volt ott a nyuzsi, tul sokaig nem maradtunk, mert elkezdett esni az eso.

Na ezt elkuldom, kezdodik a BK :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


bocsanat! Most laom, hogy mit irtam! Szoval, a nappaliban JATSZIK (es nem alszik) Aron :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Jövök ma... remélem :lol:

Trécsi
Ha itt jársz és olvasod...
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Tegnap voltunk megint a dokinál. Azt mondta küldjük el a laborba Zsófi kakiját és pisijét. Közben megemlÍtettem, hogy nem hÍzott a múlt héten, erre azt mondta hogy attól is lehet zöld a kaki ha a gyerek ÉHEZIK. Ezt a szót használta. Mondtam neki hogy van tejem bőven, de szerinte lehet hogy Zsófi lusta és nem szÍvja ki amennyit kéne. Szerintetek ha Zsófi éhes lenne, akkor nem jelezné? Nem nyűgös, csak néha sÍr, nevetős....
Most megint mérnem kell mennyit eszik :?

Ma elvittem a végtermékeket a laborba. Nem volt egyszerű, mert Zsófi ált du. kakil, úgyhogy a tegnapiból vittem :) . Pisi meg nem akart jönni. 2 órán keresztül volt rajta a zacsi mire végre csurgatott valamit :)

Kép
fiora
 
 


Sziasztok lányok!
:wink:

Hát igen nem semmi volt a tegnapi idő,csak néztünk! :shock:
Szerencsére pont hazaértünk,s utána kezdödött.
A PLUS-ban nagyon jó kis akciók vannak!
Mi 6db tölcséres jégkrémet 699-ért vettünk! :P

Gabika szobájában csak bukóra van nyitva az ablak,ha ott van.
Nem semmi eleven. Mászik nagyon,feláll,meg mostanában felkapta az ugrálást,mint a béka! :lol:

Párommal megbeszéltük,hogy hetente pár 1000et elrakunk,hogy anyjának vissza tudjuk hamar adni a 20.000et. Hogy lássa,hogy vissza is akarjuk adni! :twisted: Mert majd tényleg az lesz nemsokára,hogy 1 hónapja adta kölcsön,s hol a mani. Pedig,ha olyan lenne,azt mondaná hagyjátok,nektek úgyis kell a mani.

Van nekik nagyon sok manijuk,mert havonta 500.000-at fektettnek be vmi üzletbe,s a párom öccsének 6 millát adtak kölcsön,mikor házat vett. :twisted: Jó mi? Hát nem az a 20.000Ft hiányozna nekik,inkább pénzéhessek és kicsinyesek sajna...

Na akkor viszont jöjjön pár kép :lol:
Kép
Kép

Az új ablak
Kép
Kép
Kép
Kép

Gabika még az én rucimban
Kép

Ügyesen fel-fel áll
Kép

Mosdóban fürdés :lol:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsban jövök, mert megyünk vásárolni.

Boszi: hihetetlen mennyit nőtt Gabika, olyan "magas" gyerek lett. Vagy csak én látom így? :roll: (Fannihoz képest :) )
Anyósodra inkább nem is mondok semmit :twisted:
Az ablak szép lett! :lol:

Helga: mint meteorológus család tagja kérdezném, hogy aug. 1-10-ig előre láthatólag jók a kilátások??? Meleg lesz? :lol: Férjed majd nézzen már rá Dél-Dalmáciára... Köszike :lol: :lol: :lol: Csak hogy milyen ruhákat pakoljak nyaralásra. :lol:
Vérvétel: remélem a dokink is belemegy abba, hogy csak akkor legyen vérvétel, ha valami nem stimmel az UH-n :?

Fiora: nem hinném, hogy éhezik Zsófi! Akkor többet sírna. Szerintem téged is csak ijesztgetnek! Van hogy nem híznak a babák, majd jövő hónapban bepótolja! A kaki szine és állaga meg állandóan változik. (Szerintem...)

Mindjárt indulunk apával vásárolni, kifogytunk itthon mindenből. És hogy jót is írjak, az én szüleim ma felajánlották, hogy fizetik a szállásköltségünket Horvátországban. Persze nem akarjuk elfogadni, mert hát spóroltunk rá, meg nekik is van fizetnivalójuk, meg amúgyis rengeteget segítenek. De ismerem őket, ha ezt egyszer elhatározták, akkor úgysem fogják engedni kifizetni. Majd a helyszínen kell fizetni, eddig csak 10% előleget fizettünk be.

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Hát Viki ne is mond a vásárlást! Ma posta+bolt+gyógyszertár= 30.000Ftot hagytam ott! :roll: És akkor még hol a 7vége?
DURVA! :shock:

Nagyon rendessek anyudék,hogy így akarnak segíteni,szép gesztus!
:wink:

Hát a járókás korszaknak azt hiszem vége,mert Gabika ki tud jönni belőle! :shock: Egyik részét kikapcsolja,s már mászik is ki.
Most nézegetek körbe ajtórácsokat.
A BRENDON-ban egész jók vannak,csak az a baj,hogy csak utalni lehet a manit neten! :roll: Remélem máshogy is jó nekik,most várom a válaszukat! A bolt maga meg elég messze van,nem tudunk elmenni! :(

Ilyenre gondoltunk:
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Viki,
Nem lehet megmondani, hogy milyen lesz az ido egy honap mulva! Bar ott valoszinuleg jo lesz. Az mar inkabb kerdeses, hogy nekunk itt milyen ido lesz aug 10-15 kozott a Balatonon :)

Fiora,
Nyugi! Szerintem is, ha ehezne, akkor azt latnad Zsofin! Ahogy Viki is irta, sirna, nyűgös lenne! Mennyiket eszik kulonben???

Boszi,
Szerintem mar nem sok kell Gabikanak, hogy elinduljon! Erdekes modon, Aron meg mindig nem all fel kapaszkodas nelkul. Meg Gabika igen, ha jol latom!

Ma annak oromere, hogy sikeresen levizsgaztatta a ferjem a kocsit, kirugtam a hambol, azaz bementem kicsit a varosba, hogy nezelodjek, vasarolgassak kicsit magamban. Aztan kiderult a penztarnal, hogy nem hoztam magammal a penztarcat :( Sot, telefonalt a ferjem, hogy elhoztam az O kulcsat is, igy nem tudtak lemenni Aronnal :evil: Ugyhogy ennyi volt az en csajos kiruccanasom! Apa azt mondta, nem baj, majd egy honap mulva megint kapok par szabad orat :)

KépKépKépKép
thelga
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?