Új privát üzeneted érkezett!

Óh, Dittke!!!! Nagyon nagyon sok örömet, jó egészséget, és nem utolsó sorban dunányi tejcsikét kívánok Neked, Nektek!!!
Csudaszép Lányotok született!!! GRATULÁLOK!!!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Svédbabó! A jóslófájásom úgy volt, hogy egyszer jött, de már akkor majd leszakadt a derekam, és fájt a hasam, eltelt kb. 40-50 perc, amikor keményebben kezdett fájni a hasam, hogy meddig tartott nem tudom, mert csak szorítottam a fogam. Aztán még egy ideig nagyon fájt a derekam, majd elmúlt.

Ma délelőtt jól voltam, de délután már fájdogált megint a derekam.
Anyukám szerint lejjebb ment a pocakom........

Ti jól vagytok??

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!
Svédbaba, köszönöm, ari vagy, hogy dicsértél, hát én eléggé meglepődtem a képeken, ennyire még a tükörben sem tűntem kereknek. :) Az arcberendezésem teljesen megváltozott :) A gyűrűt meg a férjem elég nehezen húzta az ujjamra, pedig májusban rendeltük meg a gyűrűket. :)
Kislány... akkor lehet Te leszel a kövi :) De akkor Svédbabát beelőznéd, ha jól emlékszem. tényleg pont 2 heted van hátra :) gratula a betöltött 38-hoz, Mia, neked meg a 37-hez :)

Kép

Kép
pindimano
 
 

 
 

sziasztok..szóval beindulunk..jajjjj de izgi-mizgiiii!!! :D

remélem senki sem fél..harcra fel Csajszikáim, fogakat összeszorítani és nemsoká ölelhetjük babaszagú kis manócskáinkat végre!
a tegnapi vizsgálat óta kissé barnázgatok..mára meg elment a nyákdugóm..bár azt mondta a szülésznőm, h ez nem jelent sokat, mert az hetekkel előbb is elszállhat.. mindenesetre "izgalmas", h történnek ilyen dolgok..
igen, úgy néz ki, h kislány lesz a következő..ha csak Svédországban nem indul meg valami :)
na hajrá Mamucik!!

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!
A kislányunk neve Izabella. Majd mesélek, mert eléggé hosszú történet, meg persze rakok fel képeket, csak mindjárt jön a doktornő. Tegnap meg itt volt a védőnő. :roll:
Pindi! Gratulálok az esküvőtökhöz!!! Mi az hogy nem férsz rá a képekre?! Szinte nem is látszik a pocakod!
Vigyázzatok magatokra!

Kép
dittke
 
 


Sziasztok!

Mia!!! Mi az, hogy barnázol??????? És elszállt a nyákdugód???
Nem nézeted meg magad a dokiddal is?? CSak mert nekem azt mondta, hogy ha ilyesmit tapasztalok,azonnal szóljak!!!
Azt írtad, reméled, senki nem fél......... hát ami azt illeti, én már kezdek parázni............ de itt vagytok Ti nekem, és így könnyebb!!!!

Annyira jó, hogy indul a "babaeső" :)))))))))))))))))))))))))))))

Dittke, várjuk a beszámolót!!!! Nagyon!!!

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislány..nyugi :) a barnázgatás attól van, h a doki tegnap "megbolygatott".. a nyákdugó meg hetekkel előbb is elszállhat..természetesen ezek mind jelek, de nem jelentik a szűlés automatikus elindulását.. beszéltem erről a dokival, nincs semmi gond, természetesen egyúttal az ember már jobban figyel most, mert ezek már a dolgok felgyorsulását jelentik..

és nem szabad félni, mert annak csak pánik lesz a vége..gondolj arra, h hány nő szült már..te is túl leszel rajta..én megfogadtam, h azt fogom tenni, h figyelek a testemre, és nem küzdök ellene, hanem hagyom magam úsztatni az árral..mást úgysem tehetek..mert ugye a babucinak ki kell jönnie ;) de amúgy tényleg jó, h vagyunk egymásnak :) tényleg könnyebb így..

pusz és kitartás!
Vendég
 


Sziasztok!

Mia, én ma már szorítgatom a protkót :) Most értem haza ctg-ről, hát elaludt a manóm út közben, szóval fel kellett állnom, helybenfutás meg ilyenek :) ennek következménye lett néhány gyengébb fájás, keményedés! De a doki szerint még nem akar kijönni Krisz babám, még jó, pont tegnap beszéltem vele, hogy ki kéne várni az időnket! :) Egyébként tiszta ari ez a főorvos úr! :)
Mia még a végén beelőzöl te is mindenkit :) De amúgy ne már, ha te barnázgattál és tegnap fej fej melletti haladásban egyeztünk meg, a kövi vizsgálatnál lehet én is barnázni fogok :)
Dittke! Nagyon szép neve van a kislánynak, pont olyan szép, mint ő maga! :) Köszönöm a gratulációt! :)
Lányok!!! Legközelebb egy kórházba szervezzük már a szülést és ha lehet egy időpontba! :)
Na de tényleg jó, hogy itt drukkolunk egymásnak! Meg majd ha pelusozunk egymásnak panaszkodunk akkor is! :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Mia, akkor jól van, ha minden rendben van így!
Amitől én kicsit parázok, az a fájdalom. Elég alacsony a fájdalomküszöböm, és a dokim semmilyen fájd.csillapítást nem javasol, és inkább ettől félek.

auuuuuuuu, fáj a hasammmmmmm......... :cry:

Vagyok, elmúlt.... elég kemény most a pocim.......?????

Tegnap közöltem apával, hogy vagy behozza a számgépet a kórházba, hogy írni tudjak Nektek, vagy a nevemben feljelentkezik és majd megírja Nektek a hírt, ha megszültem... :lol: :lol: :lol:
Mi 3-4 napot kell, hogy a kórházban töltsünk, ha minden rendben lesz. De ha esetleg egyszer csak eltűnök és mégsem jelentkezem, akkor lehet, hogy megszűltem.. :)) Már várom!!!! :))))
Szeretném a pici lányt már a karjaimban tartani! :)

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány! Azért reméljük nem tűnsz csak úgy el! :) Minden rendben lesz, úgyhogy tutira veheted a 3-4 napos kimenőt tőlünk! :)
Átküldöm az én fájdalomküszöbömet (bár az sem valami magas, de éveken át edzettem, mikor fájt a fejem) ha a kettőt összerakod, az már csak lesz valami! :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép az Izabella név, Dittke!

A nyákdugóról én is azt hallottam, hogy hetekkel a szülés előtt eltávozhat, sőt, van, aki észre sem veszi, mert csak egy erősebb (színtelen) folyás.

Én is azzal próbálom nyugtatani magamat, amivel Mia: a nők mindig is szültek, és a testünk tudja, mi a dolga. A kórház, a doki és a szülésznő csak arra kell, hogy segítsen nekünk, a helyzettől függően többet vagy kevesebbet. Nem ők fogják megszülni a babát, ha hanem mi!!!! Szóval fel a fejjel, ne féljetek, menni fog! Az a tudat, hogy szurkolunk egymásnak, még többet segít!

Ma kértem meg a húgomat, hogy írjom be ide nektek, ha meglesz a baba. Szívesen elvállalta!

Nektek papás szülésetek lesz?
Nekünk igen, és talán még egy unokahúg is bent lesz (18 éves). Szülésznőnek készül, ezért gondoltuk, megkérdezzük, hogy van-e kedve élesben részt venni egy szülésen, ami nem az övé... Nagyon megörült a lehetőségnek, a gond csak az, hogy vasárnap elutaznak egy hétre Görögországba, ha akkor jön a baba, lemarad...

Ja, beköszöntött a svéd nyár, most pár napig 20-25 fokot mondanak, aztán a hétvégén jön a normális 15-20 fok plusz eső. Most eszem a hideg görögdinnyét, egész hazai hangulatom lesz tőle... Közben kérdezi anyósom, hogy bírom ezt a NAGY meleget. :D

Sziasztok!

Svedbaba

Kép
svedbaba
 
 


na itten megint..csak főztem egy kis tökfőzeléket sült oldalassal..annyira szeretjük anyummal..muszáj volt csinálni..a kismama kívánsága szent ;)
meg megint csináltam sütit, most fahéjas-barackosat..remélem az is finom lesz, mint a múltkori..akkor mogyorósat csináltam és lett hozzá vanília sodó.. kicsit ínyenckedem..a főzés nagyon megy, de a süti készítés nem az erősségem..de ezek az egyszerű sütik tényleg jók.. (örök hála a receptért ;) )

az apás szülésről annyit, h Apa sztem az elején ott lesz, de szinte biztos, h leváltatja magát Anyummal..sztem nem fogja bírni..de majd meglátjuk..történhetnek még csodák..

a fájdalomküszöböm hál'istennek mindig magas volt,de még nem szültem, szóval lehet, h tőlem zeng majd a kórház :D
a hasam nekem is nagyon keményedik, és olyan fájásaim vannak mint amikor a mensim jön, vagy mint amikor hasmenésem van.. szóval nektek az milyen? mármint amikor görcsölgettek?
na abbahagyom, mert a végén még tényleg megszülök..és az nem lehet..hiszen van még 3 hét..

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk is apus szülés lesz, már amennyire majd bírja apuci :)
A görcsök nálam is dettó mensis görcsök, lányok én még így nem könyörögtem, hogy bárcsak megjönne :) akkor megnyugtató volt, hogy akkor egy-két napon belül múlik a görcs. Viszont folytonos, nincs benne rendszeresség, csak egyfolytában görcsöl! Jah meg tegnap óta lent a csontjaim is fájnak, meg a legszebb, hogy recsegnek, na még hallgatni is rossz!
Svédbaba, milyen jó lesz majd amikor az uncsihugi már szülésznő lesz :) kövi babánál már lehet akár ő is a szülésznőd! :)
Nálunk 33 fok van, meg lehet dögleni, és közben meg felhősödik az ég. Ez az időjárás tuti velünk szórakozik!
Mia küldheted a sütit :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok Csajszik!

Most értem haza ,fogorvosnál voltam :( Meg sétáltam kicsit ,de dög meleg van 8) Pedig próbáltam árnyékban maradni.De azért jól esett.Mármint a séta :)

Dittke!Gyönyörű a pici lány és igazán szép és komoly nevecskéje van!Még egyszer szívből gratulálok! :D

Jó lenne már Magdiról is tudni valamit!!!Olyan kíváncsi vagyok rájuk is!Hahóóóó...gyere mesélni :D

A többieknek meg nyugi, most már úgy is mindenki sorra kerül és eddig még minden simán ment a -körülményekhez képest- és ez már a végén sem fog változni:)Úgyhogy csak lazán anyucik! :D :D

Nálunk is apás szülés lesz...remélem a párom végig fogja bírni és nem fog beájulni félúton :D :shock:
Így a vége felé én is egyre éhesebb vagyok,általában már hajnali f5-kor meg tudnék enni egy egész elefántot :D és a bébi is ilyenkor aktív...a kis drága :)
Erről jut eszembe,megyek és eszem valamit....

Kép
hubcsa
 
 


Sziasztok!

Svédbabó!!! Tényleg, hogy bírod a meleget?????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mia, Te ilyen aktív vagy, hogy sütsz és főzöl?? Hogy a fenébe bírod?? Én állni nem bírok,mert rögtön olyan vagyok mint Velence..... (cölöpökön állok...:)

Csajok, nemtom mi ez, de ma alig mocorog Hannám, és hol éhes vagyok, hol hányingerem van......... ráadásul délután mondom magamnak, hogy egy fél órára behunyom a szemem, és ma is aludtam 2-3 órát! :shock: :shock: Pedig én soha nem tudtam aludni délután. Már az oviban is gond volt velem!! :lol:

Igen, apukás szülésünk lesz nekünk is!! Kis drágám!! Csak érjen haza!!! Persze, hogy most megint 50 km-re dolgozik tőlem. Csak tudom, hogy nagyon jól vezet Apa, és ha menni kell, akkor itt vannak a szüleim, és még több barátom, bárki bevisz a kórházba, Apa meg száguldhat utánunk, le ne késsen......

Mia, a folyamatos mensis görcsölést én is érzem, de van amikor iszonyúan belelendül, és akkor a derekam is nagyon fáj. Tényleg olyan, mint amikor hasmenésed van, csak éppen most nem megy a hasam... :shock: :shock:

Pusszantás (ennem kéne, de még annyi lelki erőm sincs, hogy a nokedlihoz tojást süssek.....) léccci, léccccci, kűdjetek egy kis energiát!!!!!!!!!!!! :)

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

nesze egy kis plusz :)

mondom, h rajtam van a fészekrakó :lol:
ha közel lennék megcsinálnám neked a tojásos nokedlit is :D

a hányinger nálam is játszik..egész éjjel ezen morfondíroztam, h most hányjam ki a zöldbabfőzeléket vagy nem.. szörnyű..azt hittem, h hányingere csak az elején van az embernek..
az én Apucim is sokat utazik..erre a hétre ütemezte be a hosszabb utakat, mert a jövhéttől már a közelemben akarja tudni magát..biztos ami biztos alapon..ma én is aludtam 2x..de csak szundikálás volt..persze folyt rólam a víz végig.. most jöttem a körzetitől, elkértem az utolsó táppénzes papírt, mert mától szülési szabin vagyok.. a gyerek persze ma egész aktív..a CTG-n meg mindig lejárat..sztem nem szereti hallgatni a szívverését..emlékszem gyerekkoromban én sem bírtam..féltem tőle..lehet, h az anyjára ütött??

¤mia¤
Vendég
 


na remélem,h mindenki jól van..ez az idő kikészít..na ha nem most indulunk be, akkor sosem.. :?

¤mia¤
Vendég
 


Szijasztok!!

Hogy vagytok?? Nagyon eltűnt mindenki??? Csak nem szülni mentetek????? :lol: :lol:

Nekem most kezdett el fájni a pocakom, ami igencsak kemény.. ja és a derekam megint majd leszakad....

Egy kérdés, hátha tudja valaki a választ:
mivel táppénzen vagyok, és ha bekerülök a kórházba akkor is azon leszek, a tgyás kezdő napja az a nap lesz, amikor hazajövünk és már nem leszek táppénzen??

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislány: nem lenne jobb elmenned szülési szabira?? az több pénz..
és ha megszültél, jöhet a GYED...sztem jobban jársz,mert az jobban fizet.
nézz utána, itt egy hasznos link:

http://www.csaladinet.hu/kisokos/gyed-g ... es_tarsai/


pusz
¤mia¤
Vendég
 


Mia, a szülési szabadság és a Tgyás egy és ugyanaz........
vagy tévedek???????

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


ja de.. :D


de akkor azt már most igényeld..
A tgyás már a szülés várható időpontját megelőző 28. naptól igényelhető, ehhez bizonyítani kell, hogy már –28 nap van hátra. ne maradj táppénzen, mert az lópikulát sem fizet..

pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Jajj nagyon fáj a fejem!!! Utálom a szelet, lányok ez így tényleg nem vicces, húhh ez az időjárás.... :S
Noss, jelentem hányingeres visszaemlékezős elsőháromhónapos rosszullétek nálam is befigyelnek! Áldott egy állapot :D Ráadásul liftezik a hasam :D hol fent, hol lent :) Ja igen, és hasmenéses görcs is van, de nekem mellé társul a hasmenés is.
Kislány, az oviban velem is szenvedtek, meg anyukám is előbb bealudt délutánonként. Én ki nem állhattam, de most mit megadnék azokért az időkért, szóval kezet foghatunk!
Apuciknak csak óvatosan a vezetéssel, én előre féltem az enyém, hogy miket fog csinálni izgalmában (pedig nagyon jól vezet).
Jajj ma az egész délelőttömet az okmányirodában töltöttem, borzalmas ez a mai magyar ügyintézés. és még csak a lakcímkártyám és a személyim lett kicserélve, hajjjajj hol van a vége!
A többibe bele sem merek kezdeni, pedig a TAJ kártyát nem ártana szülésig elintézni.
Sajna szabikról nem tudok semmit sem, a GYED sem érint ismételten sajna! :S
Ja igen és MAGDI jelentkezni tessék mostmár! :)
Na meg azok is légyszi, akikről keveset hallunk (illetve olvasunk)! Dittke felmentést kap egy kis időre :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Isteni idő volt ma. :D Elmentem fodrászhoz,még jó hogy nem volt hőség,mert így is izzadtam mint egy ló a szárítás alatt. 8)
A baba viszont nem szereti ezt a sok frontot.Éjszaka alig hagyott aludni.És jelentem nekem is majd leszakad a derekam és fájdogál a pocóm is.Pedig jó lenne ha még egy kicsit bennmaradna :roll:
Pindi nem irigyellek a papír cserék miatt-az okmányirodák rémesek :evil:
Mia,Kislány ti jól vagytok?

Kép
hubcsa
 
 


A fene........ véletlenül kitöröltem amit írtam.........de kétszer!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Mia, kiderült, hogy akkor járok a legjobban, ha a szülési szabadságot akkor kezdem meg, amikor hazajövünk a kórházból, adddig pedig maradok táppénzen. Ha megkezdtem a szülési szabadságot, akkor igényelhetem a Tgyást, ami a fizum 70 _%-át jelenti. Ezt kapom 168 napig, és ezután majd a Gyed, ami max 81 ezer körüli összeg.

És akkor emelett kell intézni a családi pótlékot és az anyasági támogatást. UGye ti sem feledkeztek meg erről!!! Ezek alanyi jogon járnak!!!!!

Aztán itt van még a babakötvény, ha már van TAJ kártyája a babónak. Nem sok, de ha az állam adja, el kell fogadni! Nem igaz??

Hogy én hogy vagyok egyébként??
Nyűgösen........... ma nem aludtam semmit délután........... és a pocakom is mensisen fájdogál............ úgy látszik ez már szinte állandósul.........

Pindi, a TAJ kártyát én anno postán kaptam meg a férjhez menetelem után. Szerintem most is lehet postán intézni!!
Nekem az adókártyámat kellene kicserélni, 4 éve hogy férjezett vagyok, de az még mindig a lánykori nevemen van. :shock:

No lépek, a film +-on a micsoda nő megy!!! :lol: :lol: :lol:
Pusszantás Nektek, aludjatok jól!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Jajj ma tiszta idegbajosan keltem fel. Nem tudom mi lesz így, de szerintem még 3 hétig bedilizek, ha sokáig marad rajtam ez a dilikór!
Szédülés, hányinger jelen! Isteni, mint az első 3 hónap, csak most még a derekam is le akar szakadni! :) na panasznap vége! :)
Nekem családi pótlék és anyasági támogatás mellé intézni kell majd a gyes-t is. Annyira jól kitalálták, mert ehhez ugye a tökmagok taj-számára is szükség van, ergo meg kell várni, ami legjobb esetben is két hét a szül. anyakönyvi kivonat és a lakcímig. kiadása után. Imádom majd a bömbölő fiammal végigvárni a sort. Mert sorbanállni már most sem szeret! :)
Kislány... hogy intézted postán? azért be kellett menned az EOP-hoz ugye?
Nekem még a leánykori nevemen marad egy kicsit a kocsim, a jogsim, az adókártyám. majd szépen lassacskán. így is olyan szép dolog, hogy szinte mindenért fizethetek, pedig csak férjhez mentem. na mindegy, ez van!
Ki hogy érzi ma magát? A szél ahogy nézem ránk maradt! Vagy csak én lakom túl szellős helyen? :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


sziasztok!

végre itthon, csodás érzés.1hónap után.... regényt tudnék írni a kórházas dolgokból, de inkább csak szűken írnék néhány dolgot, mert elkap a sírógörcs. Soa többet nem akarok oda menni!!!!!!!!!!!!! Elég mély nyomot hagyott bennem, pláne az utolsó egy hét.

A történet:
pénteken ugye volt az a bizonyos uh hogy most akkor mi is van a méhlepénnyel, hányad fokban érett. Szóval semmi gázos dolgot nem találtak. Felrohantam az ügyeletes osztályos orvoshoz vittem a papírokat, és mondtam hogy márpedig én hazamegyek és azt mondta jól van mert tényleg nincs gebasz DEEEE szombaton jöjjek be diafillynes infúzióra meg ctgre -tehát onnantról kezdve nem megszüntették volna a kezelést, hanem folytatták volna-. Már itt jelezném, hogy max a 36.hétig adják, ha gáz van! De nem volt. Én barom nem kérdeztem rá, hogy miért is folytatjuk!!!!??? Mindegy, eltávra megkaptam az engedélyt. A Föld fölött jártam 10cmrel! Végre itthon. Eljött a szombat. NEkem érdekes mód volt egy fura érzésem, hogy ne menjek be. Gyula is mondta, hogy nem visz be. Aztán mégis bementünk. 11kor ctg, utánainfúzió. Az infúzió jött ki folyt mindenhol a véremmel együtt. Azt mondták nem baj. Aztán beigazította a nővér, azt hittem szétütök valamit, annyira fájt. Ja hogy miért? Mert a vénám már nem bírta és iszonyúan be volt gyulladva, de azért nyomták. Hiába szóltam hogy qrvára fáj.

Aztán a férjem rám néz ilyedten és megkérdezte, tuti hogy jól vagyok? Gondoltam magamban hogy itt paráztat.... aztán kezdtem érezni azt a fura zsibbasztó érzést, aztán nem sokára jött a remegés. Ekkor Gyula rohant nővérért. Mire odaért már annyira járt mindenem mint egy epilepsziás rohamnál. Nem igazán tudtak lefogni. Na akkor még látni a nővér kétségbeesett fejét, ahogy hivja a dokit. A dokii elég higgadt volt de hát tükröződött a szemében minden... GÁZ van. illetve ki volt akadva hogy nekem miért írták továbbra is, sőt hogy nekem egyáltalán nem lehetett volna ezt adni több okból is. Akart adni betalocot, merrt a pulzusom 150 volt, de nem tudtam a számmal semmit kezdeni mert görcsök voltak rajtam. Aztánmondták: szülőszoba. Na akkor már nem érdekelt semmi, mert nagyon kivoltam és alig vártam hogy attól a szar érzéstől megszabadítsanak. Tolókocsival vittek le, de annyira rossz volt a görcsök miatt, azt hittem menten kiugrok a kocsiból. Ekkor már beszélni sem bírtam. Kaptam egy speckó ágyat, mellettem még 3an szültek..... minden szart rámkötöztek, alig bírtam megmoccanni. Tuti hogy nagyon nagy gebasz lehetett velem, mert non stop jöttek hozzám a dokik, különbözőek és csak csóválták a fejüket meg óránként vettek vért, meg mind a 2 kezembe ment infúzió először. Ezt nem igazán értettem..... Aztán nem tudom milyen kórházból azonnal odarendeltek valami belgyógyászt, aki szintén nem tudott erre mit mondani csak azt hogy miért kaptam a diafillynt??????? Hát ezzel nem voltam kisegítve. Aztán a dokik azt mondták még 20 percet birjak ki mert akkorra szűnik meg a görcs, roham. Hát majdnem.... még ráhúztam 2szer 20 percet.......
Aztán semmi nem történt. NAgyon szarul voltam, de rámnézni nem nagyon néztek már rám. Úgy kellett ágytálért könyörögni. a pulzusom átlag 140-150 között mozgott és elég lázas is voltam.
Aztán másnap kora reggel meghozták az ítéletet: azonnali császár, mert gyikőnknek sem jó!
Megszültem és elmúlt minden bajom.
Folyt köv.
magdolnam
 
 


Magdolna, döbbentem olvasom a soraidat.............
ez nagyon durvaaaaaaaaa............. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Őszintén sajnálom, hogy ezen kellett átesned.........
És még azt hinné az ember, hogy a 21. században már odafigyelnek az emberre!!!!!!!! ezek szerint nem......... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Lassan ott tartunk, hogy előbb el kell végeznem az iskolát, tanulmányokat kell folyatnom, hogy ha esetleg valami bajom lenne, akkor tudjam, mit kell(ene) tennie a dokinak és mit nem.......... :shock: :shock:
Szegénykém..........

Pindi! Én anno felhívtam az OEP váci kirendeltségét, mert nekem az a legközelebb, és ott világosítottak fel, hogy küldjem el az eredetit postán (persze másolatban maradjon nálam) és küldik helyette az újat. Szerintem hívd fel Te is a területilet illetékes kirendeltséget, és biztosan segítenek. Talán csatolnom kellett még egy másolatát a házassági any. kivonatnak. De már 4 éve volt, nem tudom pontosan, mit csináltam. De az biztos, hogy nem személyesen intéztem.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


elnézést, hogy nem igazán olvastam vissza, de jól látom??? Dittke is megszült???? Gratulálok neki! És mindenkinek szívből kívánom, hogy problémamentes szülése legyen!!!
magdolnam
 
 


Magdolna!

Szörnyű, hogy mi mentél keresztül!!! Nagyon együttérzek veled. És várom a folytatást, ha majd lesz időd és erőd.

Puszi,

Svedbaba

Kép
svedbaba
 
 


Magdolna: és a babáról is írsz?? mi van Lizával? jól van?

nagyon sajnálom ,h ezt át kellett élned..magyon szomorú..szegény apámat is majdnem megölték a kórházban, mert nem kapott időben inzulint, utána meg túladagolták.. felelőtlen népség..és 2 meber életével játszadoznak!!??

próbáld meg gyorsan kitörölni ezeket a fejedből és csak a kisbabáddal törődni..

és melyik kórházban volt ez?? mert oda nem megyünk..

jobbulást!

pusz
¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Jézusom Magdi, ez nagyon durva... szemét rohadék orvosok, meg "szak" ápolók, nem igaz, hogy mindenki ilyen rohadék analfa-béta legyen. UNDORÍTÓ! Sajnálom, hogy ilyen rossz élményeid lettek! Mindenesetre mielőbbi felgyógyulást és mostmár csak boldogságot kívánok nektek!
Ha jobban leszel írj nekünk!
Múltkor én orvosi rendelőben lepődtem meg. A diabetológián rendelésen annyira elhúzták az időt, na meg ha valaki szólt, hogy bocs, de 8 órája itt ülök és kaja inzulin stb akkor sem hívták be előbb, max a kezébe nyomtak egy csokit. Borzalmas, ennyit ér manapság az ember!
Kislány, köszike a tanácsot, szerintem én is így fogom intézni, mert valahogy parázom, hogy a Teve utca kellős közepén rámjön a szülés!

Kép

Kép
pindimano
 
 


igyexem minél többet jönni, csak most... értitek :)
Dobok néhány képet Lizáról:

Kép Kép Kép
magdolnam
 
 


Magdi!

Persze, hogy megértjük!
Jajj, hogy ez a kicsilány mennyire tündéri és milyen szép nagy, ahhoz képest, h mennyivel előbb érkezett!
Jól látom, hogy van fülbevalója? :)
Hát mégegyszer hatalmas gratula hozzá! Gyönyörű! Stipi stopi a fiamnak! :D Bár már annyi lányzó lesz a topicban, hogy Martinnal majd nem is tudnak válogatni, igaz Mia?! :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Magdolna!! Szívből Gratulálok!!! Nagyon édes Liza..VÉGRE!! [size=24]
Vendég
 


Pindi..ha Magdi szemeit örökli, akkor sajna meg kell küzdenünk..akkor sajna a fiamé lesz.. :D
Vendég
 


Magdolna!

Gratulálok a kislányotokhoz, gyönyörű!

Kívánom, hogy minél előbb heverd ki a kórházban szerzett kellemetlen élményeket! Egy ilyen szép baba mellett talán könnyebb!

Svedbaba

Kép
svedbaba
 
 


Mia! Hát nem is tudom, asszem Krisztián küzdő szellem, nem engedi csak úgy át a csajokat :D Húhh itt párbajok lesznek! :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Magdi!
Szívből sajnálom amin keresztül mentél!Minősíthetetlen ami egészségügy néven ebben az országban folyik :evil: :evil:
De egy a lényeg!Liza gyönyörűséges és egészséges.És azt gondolom ez a legfontosabb :D :D És ahogy látom,már két kis kérő is "kardozik" érte :D Hajrá fiúk!!!! :wink:

Kép
hubcsa
 
 


Sziasztok!

Magdolna, egyszerűen csudaszép lányod van!!!!! :)
Mégegyszer gratulálok hozzá, és jó egészséget kívánok Nektek!

Mekkora baba??? (Cm, súly)

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Hahó Anyácskák..olyan fura..annyira jól érzem magam.. nincs semmi fájás..Martin mozgolódik aktívan, igaz, többször járok WC-re, és az étvágyam is elég brutális lett ( :) ), de ettől eltekintve, félelmetesen jól vagyok..lehet,h ez a gyerek nem akar kijönni..?? :?
vagy lehet, h ez a vihar előtti csend.. :shock:
hát nemtom..annyira örültem, h már elindult valami..most meg ez a lassítás.. mondjuk nem bánom, h ennyire "energikus" vagyok, mert még jól jöhet a szülésnél.. na azért a keményedések elég rendszeresek..de kibírhatóak..

pusza nektek, gyönyörű időnk van..bár megint esőt jósolnak..

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Ez tök furi, én csak szeretnék tele lenni energiával :) Krisztián kicsit másképp tervezi a dolgokat. Ráadásul rengeteget ugrál odabent, és nagyon sokat befeszít, lehet Lizusnak, vagy Izabellának akarja a muszklikat mutogatni :D
Nem tudom melyikünk járt jobban, Mia te vagy én. Szerintem közérzetileg mindenképp te. és szerintem nálad ez a vihar előtti csönd. múltkor megállapítottuk, hogy minek a jele, hogy fészekrakó lettél :D itt a kövi jel :D
Jajj beléptem a 38. hétbe :D
Kislány, neked már nagyon kerek az a 10 nap! Semmi gyanús jel?!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Pindi, azon kívül, hogy egész éjszaka pisilni jártam, és már reggel 6 előtt sárgabarackot szedtem az udvaron, semmi jel.......... még a fájásaim is elmúltak......... lehet, hogy tényleg ez a vihar előtti csend????? Bár tegnap nem voltam túl jól, a meleg engem kikészít. De ma, hogy lehűlt a levegő, és lóg az eső lába, semmi bajom. Leszámítva, hogy hamarosan kidőlök szerintem az éjszakai nem alvás miatt.... :shock:

A dokim szerint 14-én kell szülnöm, az pedig pontosan egy hét múlva lesz. A védőnőm szerint pedig 15-én.......... ????
De ezt úgysem ők döntik majd el, hanem az én gyönyörűséges lánykám... :lol: :lol: :lol:

Pihizzetek sokat, már nincs sok időnk hátra! :lol:
Puszi Mindenkinek!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Kislány! Lehet éreztük a ma reggeli esőt, ezért jártunk egész éjjel pisilni :D Nyamm, fini volt a barack??? :)
Nekem is mondtak minden időpontot 25-től egészen 29-ig :) aztán úgyis Krisztiánom dönti el, hogy mikor jött el az ő ideje!
Lehet vihar előtti csönd.
Apropó Miánk merre csavargott el??? csak nem a vihar előtti nagy csönd és a fészekrakás... :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Tényleg, Miaaaaa??????????????????????????????????????

És Svédbaba????????????????????????????????????????????????????????

És mindenki???????????????????

:lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Tényleg tényleg tényleg, Svédbaba volt a következő "páciens"!
Csajok kérjük a füstjeleket!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Húúúúúúúúúúúú..........tényleg nagyon eltüntek a csajok.Csak nem??? :D :shock:

Én még megvagyok. :)
Bár ha ilyen marad az idő,lehet,hogy nem sokáig tartunk ki mi sem.

Holnap megyek dokihoz,nagyon kíváncsi vagyok,hogy mit mond :wink:

Kislány,Pindi?Ti hogy bírjátok?

Kép
hubcsa
 
 


Nyugi, lányok, egyben vagyok. A kiírt dátum néha csal, lehet, hogy ti hamarabb sorra kerültök! :lol:

Ja, itt is hűvös van, reggel 9 fok volt. Gondoltam, hátha ez beindítja a babát, de úgy tűnik, jó, hőszigetelt helye van. :D

Pá,

Svedbaba

Kép
svedbaba
 
 


Na sziasztok!

Huhh két részről akkor "megnyugodtam" Viszont Mia még mindig gyanús... Nembaj, szuggera :D
Svédbaba téged is szugerálunk!
Hubcsa, asszem téged még nem boszorkányozlak, még egy kicsit mi tartsunk ki. Bár én is éreztem azt amit te szerintem. Iszonyatosan keményedik a hasam, szúrkál is és nagyon sokszor befeszít szegény kisfiam! De lehet csak fél a vihartól!
Mindenesetre mindenki vigyázzon magára!!!!! jóéjt szép álmokat!

Kép

Kép
pindimano
 
 


jó reggelt!

Hogy bírtátok ezt a hatalmas vihart??? Babócák, nem ilyedtek meg és akarnak kijönni? :wink:
Lizus, nem fél hála égnek a vihartól. Viszont tegnap egy akkorát dörrent, hogy azt hittem megint kórházban kötök ki, mert majd megállt a szívem, pont ekkor nyöszörgött a baba, erre tök kus lett pislogott rám, hogy na most mi van. Ennyi volt a nagy ilyedelem. Hála égnek egyre tovább bírja éjjel kaja nélkül!!! ezt nagyon díjjazom nála. És mit vettünk észre!? Imád tisztálkodni!!! Kifejezetten élvezi! Pancsi, peluscsere, stb.

Már nagyon várom, hogy Ti is megtapasztaljátok azt, hogy milyen szuper érzés!
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Jajj Magdi olyan jó neked! :) Biztos egy tündér, ahogy imádja a pancsit, és ez tudtommal ritka ilyen picinységeknél! Milyen bátor!!!! Bezzeg az én fiam annyit feszengett tegnap este, állandóan kitolta a vagy fejét, vagy popsiját (holnap már megtudom). Pedig ő még a közvetlen közelemben van, mi lesz idekint???!!!
Mára meg tök buci lett mindkét kezem, ökölbe se tudom szorítani, még jó, hogy a gépelés még megy :D Ja igen és szörnyen fáj a fejem!!!!
Többiek????

Kép

Kép
pindimano
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?