Új privát üzeneted érkezett!

A férfi és nő ül egymás mellett a repülőn. Egyszer csak tüsszent a nő, majd elővesz egy pzs-t, és gyengéden megtörölgeti a lába közötti területet. A fickó értetlenül néz, azt gondolja, hogy rosszul látott. A nő pár perc múlva megint tüsszent, megint elővesz egy zsepit, megint megtörli a nevezett területet. A férfi továbbra is meglepetten, csendben figyel, de már alig tudja magát türtőztetni. Pár perc múlva megint tüsszentés, megint törlés...
A pasi már nem bír magával, és megkérdezi:
- Bocsánat, de ön 3-szor tüsszentett, és mindhárom után megtörölte a p-ját. Meg tudná ezt nekem magyarázni?
- Sajnálom, hogy megzavartam ezzel. Tudja, olyan betegségben "szenvedek", hogy valahányszor tüsszentek, orgazmusom van...
- Ooooh, nagyon sajnálom, hogy kellemetlenkedtem. De szed valamit erre a problémára?
- Aha, borsot!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Két pasi beszélget. Azt mondja az egyik:
- Borzasztó a feleségem. Ha elmegyek a barátaimmal egy kicsit inni, kocsmázni, mindig hatalmas balhét csap. Pedig amikor hazaérek, már egy sarokkal előbb leállítom az autót, a kertkapuban lehúzom a cipőmet, lábujjhegyen osonok a lakásban, az előszobában levetkőzöm, s a sötétben settenkedem az ágyhoz. De semmit sem számít: mindig felébred, s hajnalig szid.
- Mert nem jól csinálod, barátom! - feleli a másik.
- Amikor én buli után hazaérek, behajtok a garázsba, felpörgetem a motort, becsapom a garázsajtót, a bejárati ajtót, felkapcsolok minden villanyt, bekapcsolom a tévét, fütyörészek, dúdolok. Majd azt rikkantom: ha már úgyis ébren vagy, kedvesem, mit szólnál egy kis orális szexhez? Mindig úgy tesz, mintha mélyen aludna.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

dita75
 
 

 
 

Na itt a gólyáról a kép,ma láttam párat :lol: Remélem szerencsét hoz!!!
Kép

annus11
 
 


Köszike, Annus!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok
Huncutka
Elküldtem a zsét a számládra!
Annyira ne rohanj a postára, mert ma már 1. cn lesz! :cry:
ráér! :shock:

dita75
 
 


Dita!
Sutba pirivel :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna!
Sebaj, az inszem sikerülni fog.

Pont az imént szórakoztattam a kolléganőmet a vicceiddel! :lol:

dita75
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na voltam dokinál.Nem vizsgált meg.Köv hónaptól már nem kell szednem a clostyt,aztán ah most nem jönössze,akkor átjárhatósági.1 napra kell befeküdjek.De remélem erre nem kerül sor!Egyébként minden rendben.Van szép peteérésem,vannak jó kiskatonák.Ennyi!
2 napig nem leszek netközelben,tartsátok a frontot :lol:

annus11
 
 


Igyekszünk tartani!

Ezek jó hírek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti is szépen haladtok előre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus
Ne félj tőle ezen át kell esni. A főnökasszonyom az átjárhatósági utáni kontrollon már terhes volt! :wink:

dita75
 
 


Annus!
Kitartás, hidd el lehet jobb és tényleg babás leszel minnél hamarabb!

Most szült a barinőm. 3,70kg 61cm. kislány
12,10-kor burokrepi és 14-re baba.

Nálam semmi, mérem a hőm, iszom a palástot.
encike 2
 
 


Encike!
Mondtam már, hogy egész szép a görbéd :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát igazság szerint annyira nem félek ettől,csak nem szeretném...azért csak kellemetlen lesz...jobb ha addig gyorsan babásodom!!De ha nem,akkor megyek mindenképp,hamar túlleszek rajta!!!!

Enci,Zsu!
Mennek a drukkok!!!!Remélem pozitív tesztel vártok majd vissza!!

annus11
 
 


Igyekszünk mindketten mindent megtenni az ügy érdekében :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encike
Sok boldogsagot a barinodnek.... :wink:

Annus
jo pihenes nektek.

bocsi eltuntek az ekezeteim :roll:

dita75
 
 


Ékezetek!

Gyertek vissza :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi csajiok, átadom neki. Most is ő jár az eszembe. Vajon mit csinál, hogy néz ki a babo, de a héten megyek megnézem őket.

Kuzsi!
Mult hoba is ilyen volt a hő és puff leesett. De remélem most fenn marad!!!
De tényleg szép???????

Mindjárt megnézem a tied.

Annus!
Ez az, tul leszel rajta és jön a babo.
encike 2
 
 


Kuzsi!
7. nap az beágyazodás???? :D :lol: :twisted:
Tényleg jo a tied is. Nekem 1* volt 37.
encike 2
 
 


Szerintem abszolúte szép a tiéd is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Főleg az a kiugrás tetszik nagyon :wink: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Azért megbocsátanám a görbicseknek, ha nem menne lentebb :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És mi lehet az a kiugrás szerinted?
Én is elfogadnám, ha ilyen maradna és nem menne lentebb.
encike 2
 
 


Zsu
Neked a 19. napon beagyazodott a kisbabad. Legalabbis jo lenne.
a te hod is izgi.... :wink:

dita75
 
 


Hát Dita, a próféta szóljon belőled :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Encike!
Nem lehet esetleg valami kósza pé, vagy rossz álom???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!
A másik topicon általában bejönnek a jóslataim! :wink:
Amúgy nem tudom észrevettétek-e!
Visszataláltak az ÉKEZETEIM!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Jó éjt mindenkinek!

dita75
 
 


Éljenek az ékezetek :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Dita, remélem, ez is bejön :wink: :lol:
Ha igen, akkor kapsz valamit cserébe :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csodás álmokat mindenkinek!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
csak egy babára vágyom, de abban nem hiszem hogy tudsz segíteni.
max. ha ikreket szülsz és az egyiket odaadod! :wink: :lol: :lol: :lol:

Jóéjt mégegyszer! Pápá

dita75
 
 


Bocsika, de ezt a megoldást a sógornőm már lefoglalta magának :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amúgy jó reggelt mindenkinek!!!

Én barnázásra ébredtem. És fáj a pocakom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kedves Péter!

Örömmel értesítelek, hogy szerelmünk gyümölcse, a kis Péter, megszületett.
Sajnos anyatejem nem lévén szoptató-dajkát kellett alkalmaznom.
Õ kubai származású, így a tejétõl gyermekünk bõre szinte teljesen fekete lett.
Errõl ugyebár én abszolúte nem tehetek...

A te szeretõ Anitád

*********************************
Drága édesanyám!

Az imént vettem kézhez Anita levelét, melyben értesít, hogy kisfiúnk született.
Mivel nincs elég anyateje dajka segítségére szorul, aki színesbõrû, és a tejétõl
kisunokád bõre is csaknem fekete lett, amirõl persze az én drágám
egyáltalán nem tehet.
Remélem te is együtt örülsz velünk

Ölel fiad, Péter

**************************************
Édes fiam!

A te születésedkor én pontosan ugyanúgy jártam, mint most a te Anitád.
Elapadt a tejem, ezért téged tehéntejjel kellett tápláljalak.
Valószínûleg ettõl lettél te ekkora marha...
Amirõl persze én egyáltalán nem tehetek.

Csókol Anyád

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sok mindennel tisztában vagyok, de van amit még mindig nem értek

- Miért nyomjuk erősebben a távirányító gombjait, amikor az elem kifogyóban van?
- Hogy lehet, hogy a téves szám sose foglalt?
- Mit teszel, ha látod, hogy egy védett állat eszik egy védett növényt?
- Hogy kerülnek a "Fűre lépni tilos!" táblák a gyep közepére?
- Az analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
- Miért nem ütötte agyon Noé a két szúnyogot?
- Miért nincs egér ízesítésű macskaeledel?
- Miért nem fekete dobozból van az egész repülőgép?
- Miért van a 24 órán át nyitva tartó bolton zár?
- Miért kell felébreszteni a másikat, hogy megkérdezd, hogy aludt e?
- Milyen színű a tükör?
- Mér nincs a csapon langyosvíz engedő gomb?
- A Coca-Colás Napocskán miért van napszemüveg? Mi süt a szemébe?
- Hogy nézne ki egy szék, ha a térdünk a másik irányba hajlana?
- A ragasztó miért nem ragad bele az üvegbe?
- Amikor az autó megy, a kerekeiben forog a levegő vagy helyben áll?
- A termosz nyáron hidegen tartja az italt, télen melegen. Honnan
tudja, hogy mikor van nyár és mikor tél?
- Ha nincsen minden veszve, akkor hol van?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

Zsuzska!
Az meg hogy lehet, még van pár nap a ciklusod végéig :roll: :shock:

Iszod a palástot?

Viccek: Kép

dita75
 
 


Zsuzska

a hőd még fent van, nekem még a barna előtt le szokott esni, no para, biztos kis progihányod van, idd a palástot szorgalmasan! :wink:

dita75
 
 


Dita Drága!
Barna pirosra váltott. Ugyan maszatol, még nem az igazi és hasfájáson kívül más tünete nincs. De nincsenek illúzióim.
És igen, reggel és este iszom a palástot :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!
23 napos ciklus?
Tudod mit nem értek? A hőd miért maradt fent? :shock:

dita75
 
 


Még szerintem két napig pecsételek és utána leesik és megjön rendesen.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska
Érdekes. Nekem pont fordítva van, ezért is nem használtam el mostanában teszteket, mert nálam úgy szokott lenni, hogy leesik a hőm, aznap már van kis barna, másnap meg már piri!
A 12. dpo-ra szoktam tenni a tesztelés idejét, de eddig mindig leesett aznap a hőm, és már nem sok értelme volt. Most csak azért teszteltem, mert nem tudtam, hogy mikor volt pém, a teákat sem nagyon ittam, mert éreztem, hogy ha ennyi év spontán után sem jött össze itt a finish-ben sem fog, úgyhogy én lelkileg már az inszemre készültem.
Inszem előtt pár nappal és azután is hőmérőzni fogok.
Remélem jó magasan stagnál majd. :roll:

dita75
 
 


Nagyon drukkolok, hogy az inszem sikerüljön :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Ha szeptemberig nem jön össze magától, én is megyek inszemre.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska
Eddig milyen vizsgálatokon estél át?

dita75
 
 


Volt teljes hormon panel, átjárhatósági, páromnak katonavizsgálat.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Meg szedek Bromicriptint és Clostylbegyt-et is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Magas volt a prolactinod? Azért szedsz bromot?
Amúgy minden eredmény okés?

dita75
 
 


Hát szeptemberben volt a prolactinom 630 környékén, onnan felvándorolt 1000 fölé. Most a Bromoval 195 :idea:

A progim viszont kicsit alacsony, de arra a dokim még nem akart adni gyogyót.....

Egyébként a többi teljesen hibátlan... csak a két főfő car :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Úgy szeretném, ha holnap felébredek és valaki azt mondaná, hogy szia kismami, a tegnapi véreske csak rossz vic volt, mert sokat takarítottál és megerőltetted magadat :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nálatok mi újság? Mi miatt nem akaródzik jönni piciének?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Megértelek, én minden hónapban a 15. napon megyek uhu-ra és mivel van két ismim is akiknél ugyanúgy megjött pirianyó mégis babásak voltak, mindig abban reménykedem, hogy az uhus doki azt mondja, hogy látok egy X mm petezsákot! Ehelyett mindig csak a tűszőméreteket sorolgatja. :roll:

Nekem is legutóbb magas volt a prolactinom. 720 asszem.
De sztem nem jól csináltattam, mert azt hallottam, hogy éhgyomorra kell a 3. cn-en. Nekem csinálták a 3. napon és a 21.-en is. A 3. napi tűrhető volt, a 21. napi volt 720! :shock:
Na majd meglátjuk, most mit mutat.

Progim tökéletes 58 volt.

A többire nem mondott semmit.
Lehet, hogy endokrinológus véleményét kéne kikérni.

Nekem gyerekkorom óta össze-vissza van a ciklusom. 15 évesen elkezdtem fogigátlót szedni, ugyebár akkor ha bevettem a 21 tablettát utána rendszerint volt piri, de ha nem szedtem mert épp nem volt rá pénzem akkor mindjárt kimaradt hónapokra.
Drága gyogyit szedtem, mert nem akartam szőrős lenni, meg felesleges hormonokkal bombázni a testemet, és mivel keresetem nem volt, így ha kaptam annyi zsebpénzt akkor megvettem, ha nem akkor a párom hozott zoknit.
Már bánom, hogy nem akkor kezdtem el kivizsgáltatni magam, hiszen annyira tapasztalatlanok voltunk, egy csomószor letornáztuk a gumit. :oops: lazán terhes lehettem volna jó párszor. Sőt olyan is volt, hogy a párom a nővérétől csórt esemény utáni gyogyót, amiről később derültek ki hogy nem is az volt.
Mindig megúsztam. a mensi továbbra is hol jött, hol nem....
Aztán '99 szeptemberében még volt egy pirim, utána 1,5 hónappal elmentem a dokihoz, nem talált semmit. Azt mondta nézzek vissza pár héttel később. ismét semmit nem látott. az előző vv és vizeletleletek is negatívok lettek. Akkor már felírt egy bogyót ami meghozza a mensit. Azt mondta kb. három hét és megjön. Nem jött. Pont jöttek az ünnepek, gondoltam, volt már három hónapos kihagyásom is, majd visszamegyek januárban. Igy is történt, újév után pár nappal uh.-on már ott volt egy 12-13 hetes magzat. :shock:
Tehát amikor a gyogyót felírta akkor már pár hetes terhes voltam, csak nem látta, pedig hüvelyi uhu volt :roll: :!:
Testem-lelkem-szívem akarta a babát, de sajnos az anyagi körülményeink és a kedves apuka linksége miatt nem tarthattam meg. Az utcán nem nevelhetem, egyik szülő sem tudott volna befogadni minket gyerekkel.
Nagyon sokáig sírtam a baba elvesztése miatt, hiába tettem önként. Előtte is és utána is szarrá bőgtem magam. egyébként már majdnem bedobtam a törcsit amikor először megvizsgáltak. Nagyon rossz élmény volt egy bunkó doktortnő volt.
Azt mondta mit képzelek ez már egy előrehaladott terhesség, miért nem mentem előbb orvoshoz, és hogy ezt már meg kell szülni, olyan durván nyomogatta a hasam, és lekezelő volt, hogy majdnem bőgtem. Akkor úgy voltam vele, hogy mégis megtartom, de a józan eszemre kellett hallgatnom, meg anyukámra, hiszen valszeg tönkretette volna az életemet szegényke.
A minap a youtube-on nézegettem videokat, és véletlenül rákattintottam, egy abortuszos video-ra. Nem a műtétet mutatták, hanem a végeredményt, és én úgy zokogtam, hogy alig bírtam abbahagyni. Mindig volt egy érzésem, hogy Isten ezzel bűntet amit akkor tettem, hogy most nem lehet gyerekem. Tényleg borzasztó amit tettem, de most már nem tudom visszacsinálni.
Előre kell néznem, és bízni abban, hogy az inszem, vagy valami más eljárás tud segíteni rajtam.
A lényeg, hogy eddig semmi olyan dolgot nem találtak ami akadályozna a spontán babásodásban. Nem kitűnőek az eredmények, de ezzel is simán össze lehetne hozni babácskát.
A ciklusom is rendbejött a clostitól. Van peteérésem, szép tüsző(k). apa eredményei megfelelőek.
Az az eset amikor úgy maradtam, az is egy csoda lehetett sztem, mert pont ősz volt, és rossz idők voltak, egész nap bent voltunk a szobába, és ha jól emléxem még tévénk sem volt. Mi más szórakozásunk volt, mint egymást szeretni. Gyakorlatilag ki sem keltünk az ágyból. Sajnos most ezt nem tudjuk megtenni a férjemmel, hisz rengeteget dolgozunk, és ami a legfőbb, hogy én már nem akarok várni a jószerencsére. Mielőbb anya szeretnék lenni! :?

dita75
 
 


Hát nem semmi a történeted :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Én anno már az ált isiben is majd kéthetente jártam a dokihoz. Megjött 10-15 napra és ömlöttem, mint állat. Aztán két hét, három hét szünet és utána megint két hét mensi! Fél év volt, mire gyógyszerekkel beállították valahogy. Aztán szerencsére semmi baj nem volt azóta vele. A szexel meg úgy látszik, szerencsém volt, mert sosem lettem terhes. Most már azt mondom, hogy hála az égnek :!: :!: :!: De felelőtlenvoltam még akkor, te jó ég :!: :!: Most meg már minden adott, és most meg nem akar jönni :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska
Én is felelőtlen voltam, mert egyrészt rég el kellett volna mennem a maratoni ciklusaim miatt a dokihoz.
Másrészt nem akartam feleslegesen gyogyót szedni, ha amúgy sem leszek terhes. Én is mennyiszer megúsztam te jó ég.

Akkor egyszer nem :roll:

Ráadásul ha megtartottam volna valamelyik normális pasimat, akkor már rég anyuka lehetnék. Sokáig az volt a gáz, hogy link alakokkal kezdtem akinek nem lett volna érdemes gyereket szülni. Ha pl. nem hülyülöm el anyuék szomszédjával a dolgokat, akkor anyuék mellett élhetnék egy hatalmas házban, egy jóravaló pasival, és tuti lenne már babánk is.
De mindig hajtott a vérem, nem tudtam megállapodni egészen 25 éves koromig, de akkor sem sikerült normális pasit kifognom. :roll:
Tőle volt egyébként a baba. Amiatt nem bánom, hogy nem született meg, hogy nem köt hozzá egész életemre, mert nem szeretném nagyon látni őt. Szerencsére jó messzire elköltözött, már van is egy kislánya az új asszonytól. Láttam az iwiw-n.

dita75
 
 


Hát igen. Én is nagyon linkekkel kezdtem. Sokszor igazán csak a szex miatt.

Azért nagyon bízom benne, hogy kárpótolódunk ezekért a kínnal teli hónapoért egy egészséges kisbabával.

Énis így vagyok vele, hogy biztosan engem is bűntetnek amiatt, amiket műveltem fiatalon.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?