Új privát üzeneted érkezett!

kuzsanna mér jönne? szép a hőd is... jobbulást neked!
Vendég
 


Köszi Boni!

Reménykedem azért nagyon titokban, hogy már elhagy a frányája :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok!

boni: pihenj! ez az eskis évforduló, a másik bő másfél hete volt, azt kivételesen megünnepeltük, ha már ilyen szép kerek szám.

misszike, vera: drukk++++

zsu: jók a viccek :lol: jó a görbéd :wink:

rólam: ma szemészhez megyek, kell az alkalmassági vizsgálathoz.

kati
katica30
 
 

 
 

Hahóka!

Zsu, hát ezek a viccek :lol:
kitartás!!!

Kati! hajrá szemészet

Boni! jól vagyok, köszi :) látom, te is jobban!
Apukám is 08.08-as, csak kicsit korábbi kiadásban :)

Bocsi, most csak ennyi, meló van, de tudjátok, hogy mindig mindenkit ölelek :wink:
sonjus
 
 


Boni! Szerintem az a szőnyeg tutikirály! Én is fogok olyat venni. Nagyon praktikus. Hungarocelljeim könyönik a tartózkodási lehetőséget. Most úgysincs nagyon ilyen jellegű ihlet.
Jó, hogy kidagult a lábad :lol:

Zsuzsi! Ilyen hőven ne jöjjön piri! Most nincs dolga arrafelé :twisted: Gyógyulj!

Kati! Mire akarsz alkalmas lenni?

Sonjus-meló csökkenj! Nincs görbéd?

Kép
zölddisznó
 
 


Lányok!
Köszönöm görbém nevében, hátha....... igyekszem meggyógyelni, apácskámtól ragadt rám sajna.

Sonjus!
Kevesebb melót neked :!: :!: :!: :!: :!:

A keresztfiamnak is ilyen laticeles szőnyege van és ő nagyon szereti. Meg tisztítani is könnyű :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kint voltam 3 órát ügyintézni (Doki, bank, doki) ...huhhhh! Eddig is csak sörüzemanyaggal működö biciklin bírtam a nyári szabit, de most úgy kipurcantam ettől a melegtől, mintha 100 km-t lenyomtam volna bringával. Miért nem rendel éjjel a doki? Miért nincsenek nyitva éjjel a hivatalok?

Kép
zölddisznó
 
 


A kérdés nagyon jó.....
Sokszor én is ezt kívánom :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én meg két napja nagytakarítok. Már csak az uccsó függönynek kell kimosódnia és megy fel a helyére az is. És a kádat kell kisúrolnom, de amíg folyik bele a szutykos víz, addig nincs értelme.
Mindjárt ülve elalszom.... azt hiszem, megfürdök, iszok egy neo-citránt és lefekszem aludni egyet.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna! Nagyon gyors jobbulást! A csajok majd jól megerősítenek remélem, mert a legyengült immunrendszer lehet a babától is! :wink: Drukkolok hozzá! :lol:
Jaj és köszi a kitartást! Azt hiszem nem is lesz rossz ez a diéta! :oops:

Zöldi! Dokinál mit intéztél? Én mint "hivatalban" dolgozó nem akarok éjszaka dolgozniiiiiiiiiiiii! :lol: Egyébként jó volna tényleg! :wink:

Sonjus! Tessék szabira küldeni a melót! :twisted: :lol:

Katica! Alkalmas lettél? De mire is? :lol: Tegnap sikerült vásárolni? :oops: :lol:

Boni! Már csak 1 hónap! :lol: További apadást a bokádnak! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Ja Boni! Köszike a linket! :wink: :lol:

Képzeljétek el ..................

9-kor hívott a dokim a mobilon :shock: :shock: :shock: :shock: (nem is adtam meg neki, vagy nem is tudom, hogy honnan tudja) és nem árulta el délután sem!
Azért hívott, hogy tudom-e már a vércukor eredményét, mert magas lett és meg kellene beszélnünk! :shock: :shock: :lol: Teljesen le voltam döbbenve, mondtam is neki délután a rendelésen! Ő meg ezen csodálkozott és mondta, hogy ő ilyen gondoskodó! :lol:

Na a lényeg! Szívhang ok, méhszáj ok, egyébként minden ok! Azért megnyugtatott, hogy ha csinálom a 160 g-os diétát, akkor bizti rendben lesz minden, bár igen szigorúan elmondta, hogy nem lehet ezt sem, meg ezt sem, meg ezt sem! De azt már a neten elolvasgattam, így nem lepett meg!

De a lényeg, amit már szintén tudtam (más kismamától, akinek szintén rossz lett az eredmény), mert itt ezt csinálják a kórházban, hogy be kell feküdni 3 napra ilyen eredménnyel! :?
Így hétfőn reggel irány a kórház, amikor még nem csinálnak semmit (doki úgy fogalmazott, hogy ismerkedés), kedden reggel 6-tól este 10-ig óránként vesznek vért, szerdán délelőtt ha megvan az eredmény és a diabéteszesek hazaengednek, akkor jöhetek! Ezért megkért, hogy már most nagyon szigorúan kezdjem el a diétát, hogy az eredmények már jók legyenek, mire bekerülök! :lol:

Ja és a doki tök könnyen rámondta, hogy már nem sok van hátra, ez a 3 hónap már nem sok a diétára sem! (Hát a fene se tudja!) :lol: Még szerencse, hogy ismerem magam annyira, hogy ha kell igen csak fegyelmezett tudok ám lenni! :lol:

Szóval meló mellett ismét egész mozgalmas napom volt! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Hú, Bettike!
Nem semmi egy napod volt :!: :!: :!: :!: :!:
Be kell feküdnöd :?: :?:
A barátnőmnek is nagyon magas lett a cukra, de oda figyelt, betartotta, amit kellett és nem lett semmi baj sem.... szóval kitartást :!: :!: :!: :!: :!:
Mi az a három röpke hónap :?: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bettike, sajnálom, de minden oké lesz, de tartsd be a diétát.Puszillak.
Mindenkit puszilok, néha olvasgatok, de nincs kedvem írni, sorry.
Veramami+++++++++++++++++++++++++

Misszike+++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bettike! Az nem is hivatal, hanem közalkalmazás! Doki lemázsált (+2 kg) és beutalót meg táppénzes pépört adott. A másik meg jogsihosszabbításhoz időpontot, mert elhívták beteghez és meg nem vártam meg.

Hát akkor diétára fel! Én is elkezdem - megelőzésként.

Kép
zölddisznó
 
 


Babaaaaa! Jó nektek a 19-e Snufizni?

Kép
zölddisznó
 
 


Tesó ide miért nem irsz? :shock:

BAbim puszi

BEttike akkor tényleg hajrá

Zöldi és velem összefutni sem semmi mi? :lol:
Vendég
 


Azám, Boni!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Csodás napot kívánok!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Reggelt!

Kuzsanna nem semmi a hőd :wink:

Veramami?

Miszzike+++++++++++++++
Vendég
 


Boni!
Köszike, csak sajna reggelre barnáztam már :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kedves Péter!

Örömmel értesítelek, hogy szerelmünk gyümölcse, a kis Péter, megszületett.
Sajnos anyatejem nem lévén szoptató-dajkát kellett alkalmaznom.
Õ kubai származású, így a tejétõl gyermekünk bõre szinte teljesen fekete lett.
Errõl ugyebár én abszolúte nem tehetek...

A te szeretõ Anitád

*********************************
Drága édesanyám!

Az imént vettem kézhez Anita levelét, melyben értesít, hogy kisfiúnk született.
Mivel nincs elég anyateje dajka segítségére szorul, aki színesbõrû, és a tejétõl
kisunokád bõre is csaknem fekete lett, amirõl persze az én drágám
egyáltalán nem tehet.
Remélem te is együtt örülsz velünk

Ölel fiad, Péter

**************************************
Édes fiam!

A te születésedkor én pontosan ugyanúgy jártam, mint most a te Anitád.
Elapadt a tejem, ezért téged tehéntejjel kellett tápláljalak.
Valószínûleg ettõl lettél te ekkora marha...
Amirõl persze én egyáltalán nem tehetek.

Csókol Anyád

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sok mindennel tisztában vagyok, de van amit még mindig nem értek

- Miért nyomjuk erősebben a távirányító gombjait, amikor az elem kifogyóban van?
- Hogy lehet, hogy a téves szám sose foglalt?
- Mit teszel, ha látod, hogy egy védett állat eszik egy védett növényt?
- Hogy kerülnek a "Fűre lépni tilos!" táblák a gyep közepére?
- Az analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
- Miért nem ütötte agyon Noé a két szúnyogot?
- Miért nincs egér ízesítésű macskaeledel?
- Miért nem fekete dobozból van az egész repülőgép?
- Miért van a 24 órán át nyitva tartó bolton zár?
- Miért kell felébreszteni a másikat, hogy megkérdezd, hogy aludt e?
- Milyen színű a tükör?
- Mér nincs a csapon langyosvíz engedő gomb?
- A Coca-Colás Napocskán miért van napszemüveg? Mi süt a szemébe?
- Hogy nézne ki egy szék, ha a térdünk a másik irányba hajlana?
- A ragasztó miért nem ragad bele az üvegbe?
- Amikor az autó megy, a kerekeiben forog a levegő vagy helyben áll?
- A termosz nyáron hidegen tartja az italt, télen melegen. Honnan
tudja, hogy mikor van nyár és mikor tél?
- Ha nincsen minden veszve, akkor hol van?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan...

Boni, nem igazán. Csütörtökön beteg lettem-hányós-fosingós-lázas. Majd , mire kikecmeregtem belőle, kaptuk a hírt, hogy meghalt Dani nagyija... :(

kispiskóta
 
 


Zsú!

Részvétem a nagyi miatt!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És persze mielőbbi jobbulást!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSu drága küldtem privit :cry:
Vendég
 


Jó reggelt!

Zöldi!
Nincs görbém, mert egy lusta dög vagyok és nem mértem :oops:
Megint tervben van, hogy mérek a köv. ciklusban (ha lesz ;) )
Ne tekeregj 30 fokban!!!!

Zsú, részvétem :(

Bettike!
Nekem is van ismerősöm, akinek diétázni kellett a babával elég keményen, de nagyon kis csinike lett, a baba pedig egészséges és nem óriás :) úgyhogy kitartás!!!

Zsuzska!
Még 5 nap van a ciklusodból! A barna lehet beágyazódás, vagy akármi más, nem kell egyből pirit a falra festeni! :)

Csókpuszi mindenkinek és ölelés és Babának még simisimi is!
sonjus
 
 


Sonjus!
Köszi a biztatást, de sajna barna idő közben piros lett :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Voltam tegnap Pécsett,rendes volt a doki: megbeszéltük,hogy időközben bármi is van,nyugodtan visszamehetek hozzá! Akár csak egy vizsgálatra is. Kaptam egyébként Utrogestant 3*1 et a 12. hétig!
Boniko: most fosok ám igazán,nehogy bajság legyen odabent!
Pusza
misszike
 
 


misszike nem lesz semmi bajság hidd el.. én is így voltam vele.. nyugi :wink:

Kuzsanna sajnálom pirit

mindenki hőgutát kapott? :roll:
Vendég
 


Namajd holnap,ha 10 fokkal kevesebb lesz, majd itt lesz mindenki :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska! :wink: Torkod? Bacca meg a maci! :twisted: Hogyhogy ilyen rövid lett a ciklusod?

Zsu! Jól vagytok már? Nagyi miatt rézvétem! :cry:

Sonjus!
[quote]N írta:e tekeregj 30 fokban!!!!
Igenis, értettem! Ma tök egyenesen jöttem haza UHU után.

Misszike! Mé' lenne bajság? Töröl, töröl, töröl! Ha küldesz címet, szívesen "megajándékozlak" a maradék 26 szem Utrómmal. (2009.06-ig jó)
Ezt a 10 fokot honnan vetted? Csak 4-5 fokot mondanak hülésileg.

Voltam ma 18. heti UH-n. Minden oké, most már tuti, hogy sunnája van, korának megfelelő méretű (mármint a gyerek ) de a combcsontjai másfél héttel idősebb korúnak felek meg. Nem is tudom, miért?

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi!
Köszi kérdésed, torincám javul. Csak a fejem fáj :roll: :roll: :roll:
Gyanítom, hogy még 1-2 napig barnázom és utána meizzít igazából pirkó :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Szóval már tutira lánka lesz :?: :?: :?: De jóóóóóóóóóóóóóó :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Neten olvastam ezt a 10 fokos lehülést..... remélem, kamu lesz :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska,
:( , no, majd legközelebb! :P

Zsú,
részvét! :oops: :(

Misszike,
no para, minden OK!!!!! :P Pocisimi megy! :D

Zöldi,
kosaras lesz a csajszi, az tökkéletes! :lol:

Nálunk holnap IR, APC-szűrés (ugye nem keverem az AFP-vel? :roll: :lol: - Leidenre kéne...), júli 23-án 11-kor randi KP dokival lombikkonzi ügyben, ammeg minnnyán itt van!!!

tillidian
 
 


...én meg remélem, nem kamu! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Meglégednék egész nyáron olyan 25-28 fokal. Egy szavam sem lenne :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok csajok!
Zöldi:elfogadom az Utrot,de csak úgy,hogy kifizetem! Minap énis segítettem,ismerősöm barátnője szeretne babókát,ezért 1dob Clostit küldtem,ezt szerette volna!
(durrogós borítékot kértem,mire a postás csaj kijavított,hogy nekik csak "légbetétes" van) Elnézést kértem a helytelen kifejezésért :oops: Címet priviben küldöm!
Boniko:Utrot Neked is a 12.hétig kellett? Barnáztál?
Tilli:aranyos vagy,köszi,csak múlna már el gyorsan a 7 hét!
Pusza!
misszike
 
 


Misszike! Akkor nem adom! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


misszike igen, a 12.hétig.. én akkor barnáztam amjiikor enm kellett megjönnie.. 1 napig... aztán elmúlt....azóta kétszer volt egyszer a 20.héten barnázás.. egyszer meg piros vér a 28.héten....
Vendég
 


sziasztok!

coca: a munkahelyemre kell az orvosi alkalmassági vizsgálat, talán 2 évente kell újítani a papírt. grat a kislányhoz!

bettike: kitartást a diétához! drukk, hogy csak 3 napig vendégeskedj a kórházban!

misszike, vera: drukk++++

zsuzsi: gyógyulást!

kispiskóta: részvétem! :(

till: hajrá vizsgálat!

rólam: úgy tűnik, hogy hamarabb jött meg a mensim egy héttel, mint kellett volna. a doki szerint ez a hisztero miatt lehet. :?

kati
katica30
 
 


A mai nap poénja:
rávettem Apát, hogy megnézzen egy ciklus-hőgörbét (ez kínai a pasiknak... :roll: ), elmagyaráztam, mi a follikuláris-luteális szak, mikor van PÉ. Hát csak néddegél ki a fejéből, majd felcsillan a szeme: basszus, Anya, te ehhez így értesz, tőzsdézned kéne!!! Ezzel berohan a szobájába, és megjelenik egy batár nagy dossziéval, tele tőzsde-görbékkel, és vadul magyaráz...Hááát, tényleg hasonló!!! (meg kellett ígérnem, ha ezt a 'projectet" megcsináltuk, tőzsdézem vele... :lol: :lol: :lol: ) Pasik!!!!!!!!! :shock: :lol:

tillidian
 
 


Tilli!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kati :cry: kivi vagok doki mit mond a folytatásról...

Tilli :mrgreen:
Vendég
 


Boni! Toll! S.O.S!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Zöldi Gratulálok a 18.héthez! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!!

Zöldi!
Gratu a 18. héthez, mindjárt félidő :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kati!
Köszike! Jelentem, négy nap után meggyógyultam :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Hallottatok már 4 napos nátháról :?: :?: :?: :?: :?: :?: Nem mintha nem örülnék neki, hogy vége :idea:
Sajna egyre jobban barna-pirosozom, de hőm még fent :roll: :roll: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna örüólök, hogy meggyógyultál..

barna pirosnak nem...
Vendég
 


Kösziiiii!

Boni, köszi a toll-infót!

Zsuzska! :twisted: a barnapirosnak üzenem! :twisted:

Kép
zölddisznó
 
 


Andi megvette nekem a babakocsihoz a pelenkázótáskát.. és hozott meglepit Zsiginek! :lol:

Kép Kép Kép
Vendég
 


sziasztok!

till: :lol: :lol: :lol:

boni: hát valószínűleg így a júliusból augusztus lesz. :( de majd a doki megmondja 17.-én. szép rucik.

zsuzsa: sajnálom a barnapirost :cry:

coca: grat a 18.héthez.

kati
katica30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?