Új privát üzeneted érkezett!

Jaj Niki nagyon jók a képek.Látszik Emma pofiján,hogy mennyire élvezte.És hogy mennyire imádja a vizet,hihetetlen :D .

macarella
 
 


Lányok köszi a bókokat! Annyira hihetetlen hogy eltelt 1 év.

Niki, nagyon jók a képek! Mi leszünk a váltás.

Holnap megyünk Balcsira kb. 2 hétre. Majd jelentkezem, most pakolnom kell! Puszi mindenkinek

Nelly

Kép
breeki
 
 


niki nagyon jók a képek!! irtó édes a kiscsaj!!!
kerekpocak
 
 

 
 

a 2. képen konkrétan gyönyörű.
samunak lestoppolhatom??
kerekpocak
 
 


Köszi Lányok :)
Zsófi, stipp-stopp?
Hát már Tarek is pályázik :roll: :wink: de Samu is esélyes :lol:
Jaajjj, olyan jó lenne már találkozni.
Csak most olvasom, h. váltásban mentek nyaralni :cry:
Mikor legyen?

Kép
niki30
 
 


Niki, szuperek a képek!!
Nekem a kutysasimizős az egyik kedvencem, de tényleg, a másodikon kimondottan gyönyörű a kiscsajszi :wink:

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Na, hogy ilyen sikert :) aratott ez a közeli kép (imádom én is egyébként az ilyen közeli fotóit), jöjjön még kettő:)

Kép Kép

Kép
niki30
 
 


Mennyi Emma....
Nagyon jók a képek!
És mennyi 1-es!
:wink: :shock: :D

Zsu
svs
 
 


szép pár...

Kép Kép
kerekpocak
 
 


hehehe
milyen szőke gyerekeik lennének :) :)

te niki, ezek simán lehetnének tesók :)
kerekpocak
 
 


Zsófiiii :D háhhháááá :lol: :lol: :lol:
Szerintem nagyon szépek :lol: Nem elfogultságból mondom.
Samu olyan pasis mellette, Emma meg kis finom puderlány :lol:
Tesók? Jaja, a szemük nem egyforma, de egyébként orrtól lefelé tök hasonlóak. Úr isten, naaagyon!! :lol:

Kép
niki30
 
 


hihi samu tök macsós, emma meg a finom hölgy :) :) iszonyú vicces :)
kerekpocak
 
 


Abszolute :lol:

Kép
niki30
 
 


Abszolute :lol:

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!
Én ma egy ráérős pillanatomban gondoltam egyet,és visszakerestem az első babafotóitokat itt a topicban.Mit ne mondjak annyira elérzékenyülem,hogy az nem igaz.Annyira jó volt látni,hogy ezek a kis gézengúzok mennyire kis törékeny babák voltak.

Niki,Zsófi-valóban szép pár lennének :D
Én is stoppolnék le csajokat,van is kiszemeltünk,de sajnos Balázs még kis "pisis" ezekhez a nagylányokhoz,így esetleg csak plátói szerelem alakulhat ki :D

macarella
 
 


Gondoltam bemásolok egy pár képet,nosztalgiázzatok ti is :D
Kép Kép Na ki van a képen?

macarella
 
 


Kép Beni
Kép Emma
Kép Emma

Kép Luca
Kép Petra
Kép Samu

macarella
 
 


Szonjusról nem találtam :cry:

macarella
 
 


Kép Szonja

macarella
 
 


Kriszti, de jó fej vagy :lol:
Szerintem mindenkit fel lehet ismerni.

Kép
niki30
 
 


Jövök majd nemsokára, csak most annyit akartam mondani, hogy:

DÖBBENET MENNYIRE HASONLÍT JÓNÁS MEG TAREK EGYMÁSRA!!! :)

fatima
 
 


tényleg nagyon hasonlítanak!!!!
így én csak őszintén remélni tudom, h jónás olyan szépséges gyönyörű kisfiú lesz, mint tarek!!!!! húúúúúúúú de jó lenne!!!

abszolváltam a 2. napot is csaba nélkül. jobban megy mint gondoltam :) minden ok szerencsére.
kerekpocak
 
 


jónás annyira jó kisfiú, h olyan nincs is. most azt találtam ki, h reggel 8-kor amikor kel, csak az egyik mellemből etetem, így kb 130at eszik, délben éhes lesz és két mellből kap 200at így hatalmasat (!) alszik du. aztán 4-kor megint csak 1 mellből és 8-kor kettőből. így akkor alszik nagyot, amikor kell neki és kicsit amikor pont jól jön ki, h korábban kel és elfárad.

annyira jó gyerek, és egyfolytában gagyog meg mosolyog :) imádom!!!!
kerekpocak
 
 


Zsófi :lol: :lol: :lol:

Jééé, tényleg hasonlítanak :shock: :lol:

Na még ki hasonlít kire? :wink:

Kép
niki30
 
 


Háááát... nem tudm, hogy még ki hasonlít kire, de megmondom őszintén, hogy sose értettem, hogy miért mondjátok (Zsófi+Niki), hogy Emma meg Samu hasonlítanak egymásra. :shock: Sztem azon kívül, hogy szöszkék semmi nem hasonló bennük. :oops: Vagy csak én látok rosszul???? :roll: Sztem Samu a barna (??? mindenesetre nem kék/zöld) szemével tök más hatást kelt, mint Emmácska a tejfelszőke hajával, kék szemével és a fehér bőrével.
Na nem akarok én beleszólni! :) Ha ti úgy látjátok, ám legyen! :)

Cserébe nagyon úgy látom, hogy valóban egy mesébeillő pár lennének! És inkább legyenek azok, mert mindketten szépek! :)

Lehet, hogy Zsömi lemond Emmácskáról??? :roll: :cry: :roll:

fatima
 
 


És jajjj csajok! Olyan bunkó vagyok!!! :oops: :oops: :oops:

Utólag is nagyon köszönöm mindenkinek a kedves szülinapos köszöntést! Aranyosak vagytok nagyon! :)

Zsu! Megkaptam az SMS-t, de úgy döntöttem idén nem válaszolok 100 embernek vissza, hogy "köszi"! :oops: De azért köszi! :lol: :wink: :lol:

fatima
 
 


Jaaaaaaaaaaaaaaaaaa! És milyen híreim vannak??!!!???

Zsömi napok óta (de leginkább tegnap óta) egyre többször tesz meg 4-5-6-7-8 lépést!!! :lol: :lol: :lol:

Van két típusú lépkedése:

1. Ha pl Salim fogja a hónaljánál és én hívom: na ilyenkor "rohan" és éppen hogy csak elér engem.
2. Ha pl kapaszkodik valamibe, és én hívom: ilyenkor előbb elengedi a bútort, megáll a lábikóin, egyensúlyozik és tök határozott léptekkel odatotyog hozzám! :)

Utóbbi a kedvencem!!! Annak már nagyon járós a feeling-je! :)

fatima
 
 


Még vannak híreim!

Emlékeztek Kevinszpészire? Vagyis Katára és Péterre? Tudjátok, akiknek nagyon korán érkeztek meg az ikreik. Sajnos a kislányt elveszítették, de a kisfiúval minden OK. Az egyik topikban leltem rájuk. Vecsésen élnek és abba a topikba ír Kata. Minden OK velük. Tök tündéri az a picike baba. Nem írtam ám neki vagy ilyesmi, csak beleolvastam és örömmel hallottam, hogy jól vannak. :)

fatima
 
 


fatima! samunak nagyon nagyon kék szeme van :) :) :)
mélykék. de nagyon kék!!!!
kerekpocak
 
 


én is olvastam már bele a kevinszpészis vecséses topikba. szerencsére jól vannak :)
kerekpocak
 
 


GRATULA TAREKNAK!!!!!!!
kerekpocak
 
 


tán itt látszik:
Kép
kerekpocak
 
 


vagy itt:
Kép
kerekpocak
 
 


Igen-igen, azon a képen pont úgy tűnik, h. barna szemű Samu, közben pedig kék:)

Samu is tejföl szöszi és nézd Fatima a szájtartásukat.
Szerintem hasonlítanak.
Emma egyébként most tök sokat barnult az alapszínéhez :wink:

Fatima! Hát ezek szuper hírek! :lol: :lol: Édes kis Tarek elindulni készül, de cuki lehet! Figyeld meg hogy fogja élvezni, h. így is tud közlekedni. Aztán majd nemsokára már csak így fogja megközelíteni a dolgokat, tök jó!

Ma nincs kocsink, apa elvitte, pedig el akartam menni a Brendonba.
Meséltem már, h. vettem egy forgókát 500 ft-ért a veszprémi bolhapiacon (barátnőm kisfiának)?
Tök jó állapotban van, semmi folt vagy ilyesmi, brendonos forgóka, csak a zenélőkéje hiányzik (puff neki :wink: )
Aztán próbáltuk Ferivel felrakni, hogy is kell és lehet hiányzik egy alkatrész az állványából. No, el akarok menni megnézni, h. is néz ki pontosan (a netes kép igen pici, azon nem látom), és ha hiányzik belőle, akkor megkérdezem, lehet e külön állványt kapni. Jó lenne, mert így nem sokat ér. És nemsokára megyünk látogatni őket.

Kép
niki30
 
 


Kriszti, tök ari vagy, h így kikerested a képeket! :D De rég is volt már...
Nem tudom, h kit szemelt ki Balázs, de Juli kivételével a többi kiscsajszi csak néhány hónappal idősebb Balázsnál! Na Juli sem vészes, de mondjuk egy fél év különbség hamar eltűnik majd, szal ne adjátok fel a reményt! :wink:

Hááááát Fatima- már bocsi, de bármennyire próbáltam, nem tudom szó nélkül hagyni- de sztem aki felköszönt, az megérdemel egy köszönömöt.
:roll: Legalábbis nekem jólesett volna! :? Inkább örülnél, h ennyien gondoltak rád.
Tarek lépéseihez gratula! :D Akkor már csak napok kérdése, h átszelje az egész lakást! (Nekünk 1 hétbe sem tellet.)

Zsu
svs
 
 


Ja, még szerettem volna mesélni, h tegnap volt a házassági évfordulónk.
Elmentünk vacsizni, meg mozizni és kaptam egy gyönyörű csokrot. 8) :D
Emma a szüleimnél aludt, így miénk volt a lakás, meg a hálószobánk is... :oops: 8)
Jól éreztünk magunkat, de hiányzott nagyon a kiscsajszi!

Zsu
svs
 
 


Sziasztok!
Örülök,hogy tetszenek a képek,reméltem,hogy tudok egy pár kellemes percet szerezni :D
Fatima-nagy gratula Tarek lépegetéseihez.Nagyon ügyes kispasi.Most aztán lehet aprítani utána. :D Még csak ezután fog kinyílni számára a nagyvilág.

Zsu-éljen a házassági évforduló.hány éve vagytok házasok?Remélem kihasználtatok minden egyes kettesben töltött pillanatot :D
Most már bevallhatom Emma a kiszemelt,szerintem ő illenne legjobban Balázshoz :D

Zsófi-Hogy te milyen ügyesen tudod navigálni a gyerekeidet!Örülök,hogy Jónás ilyen nagyon jó baba,így azért nem annyira nehéz neked sem a két gyerkőccel.

Niki-hajrá alkatrészkeresés,milyen ügyesen tudsz guberálni :D

macarella
 
 


Balázsnak 3 napja hőemelkedése van,de elképzelésem sincs,hogy mitől lehet.Megfázva nincs,foga most nem kínozza,betegnek semmiképp nem látszik és mégis.Mondjuk nem olyan vészes mert max 37,5-volt neki,de idegesít,hogy mitől lehet.Még semmi lázcsillapítót nem adtam neki,de már nagyon fontolgatom.
Már olyan ügyesen tud üllni,nem bólogatja a fejét sem,és akkora dumagép lett :P Imádja a zenéket,a nagy favorit a Kaláka,ahogyan meghallja ugrik ki a bőréből,csapkod,vigyorog,rugdalózik.

macarella
 
 


Kép
Kép
Hasonlítani nem hasonlítanak,de találnának szerintem :D

macarella
 
 


Zsu! Íropk privit SMS ügyben!

fatima
 
 


Sziasztok Lányok!
Fú de jópofa képek vannak itt halomba!! Jajj de jól feldobtátok ezt a meleg fülledt napot! :lol:

Kép
Szonjának nagyon-nagyon boldog ELSŐ születésnapot kívánunk utólag is. Legyen mindig egészséges és kedves kislány!!!
Beni hatalmas cuppanós puszit is küld neki sok szeretettel!!!
Beni pedig rá vetett szemet, mert nagyon vigyorgott amikor mutattam a szülinapi képeket és kiabált hogy bababááá.

Kép
viky30
 
 


Kriszti, Balázsnak nem 3 napos láza van? :roll:

Kép
niki30
 
 


Niki: Nagyon jó lehetett Balcsin, Emma egy tündérkisasszony. Szép szöszi mosolygós kislány!!! Éjszakákkal hogy álltok?

Kriszti: Aranyos vagy hogy feltettél nosztalgiázó képeket! Nemsokára a te helyes kiskrapekod is rohangálni fog!! Tök arika képek, mindig olyan érzésem van hogy ő tudja hogy kell élni!! Pihen és elégedett pofit vág, mintha egy pálmafás szigeten lenne és mindenki az ő kivánságait lesné. Vagy ebben nem sokat tévedek? Anyuci ott serénykedik és azért olyan boldog biztosan. :wink:

Fatima: Isten életessen sokáig!!!!
GRATULA Tareknek az első próbálkozásokhoz. Pár nap és tényleg igazán járni fog!!! Próbáld meg lefotózni majd!!

Kép
viky30
 
 


Sziasztok

kicsit eltűntem, olyan jó hogy nem kell tanulnom, Julival lógunk egész nap :lol:

Meg elég sokat pihenek is kicsit kimerültem, egyik este nagyon rosszul is lettem, többször majdnem elájultam, mindez a kimerültségtől ami az elmúlt fél évben felgyűlt. De egyre jobban vagyok, sokat alszom, stb.

Emma nagyon szép hölgy a fotókon! Tök jó lehetett a nyaralás!!!
Háát szerintem sem hasonlítanak Samuval, de hát egyikünk sem hasonlít a férjére, nem igaz :wink: :wink:

Kriszti jók a babás képek!! Majd én is teszek fel Juliról. Nála már elég meghatározó a különbség, alig babás az arca.

Tareknak nagyon gratulálunk a járáshoz!!!!

Másik hír rólunk hogy úgy tűnik sikerül elköltöznünk, konkrétan jövő szombaton. Már alig várom, ez a negatív energia ami itt van (Anyóséktól jön...) az már kezd elviselhetetlen lenni.

Tányleg Teri, nálatok mi a helyzet? Maradtok vagy nem???

Zsu gratula a házassági évfordulóhoz!!! Hamarosan nekünk is lesz, a 7. Tök durva hogy megy az idő.

Klári
Kép
ganti
 
 


Niki: konkrétan kedvet kaptam, hogy most azonnal autóba üljek és lemenjek fürödni a Balcsiba!!

Idén még csak kis felfújható medencében pancsoltunk, fel is hívtam apát hogy ugye a hétvégén megyünk valahova végre...

Zsófi: Nekem a hátizsákos Samu képek tetszettek a legjobban! Kisfiú nagy hátizsákkal nagy komolyan készül apával. Meg a világgá menős is nagyon cuki, de lehet hogy az a levelek közt volt. Jónás is nagyon szép baba! Hogy álltok evéssel és alvással?

Zsu: Gratulálok a házassági évfordulótokoz! Hányadik?
Jó az avatar képetek! Jól áll a kis kendő Emmának!!

Kép
viky30
 
 


Balázsnak jobbulást! Jajj de figyelmetlen vagyok! Fogakkal hogy álltok?

Klári: Jobbulást neked! Most aztán pihend ki magad! Ez biztos figyelmeztető jel volt!! Julinak is biztos nagyon jó hogy sokat vagytok együtt! Ki kell használni a nyarat, mert aztán ki tudja mikor kell újra dolgozni!

Magunkról is írok picit. Beni kis akaratos rosszcsontpeti lett. Mindent megtalál amit nem kellene, nem lehet felmosni tőle pl. mert belenyúl a Domestosos vízbe és avval pancsolna, leráncigálja a kiteregetett ruhát, nyomkodja a számítógép, a tv, mosogóp, dvd stb. gombjait össze-vissza, csapkodja az üveges ajtót, felmászik a kanapéra és onnan akar fejest ugrani és még sorolhatnám. Enyhén kimerülök estére!!! De mindezt vigyorogva teszi és alig bírok elég szigorú lenni,hogy megtanulja tényleg mit nem szabad, mert veszélyes!

Sokat vagyunk még mindig a barátnőmnél és már két kis ruhát csináltam megrendelésre. Akit érdekel meg is mutatom, hátha jól jön szülinapra, névnapra vagy babalátogatóba ajándéknak. (Bocs aki zokon veszi a reklámot! Akit érdekel írjon privit) Honlapunk még hónapig nem lesz, ahoz még sok kész dolgot kell csinálni, hogy megtöltsük.
Kép
Kép
Kép
Ilyen ruhácska lesz egy ismerősöm kislányán egy hét múlva az első szülinapján, tegnap lett készen (ez az eredeti kép amiről vettem az ötletet):
Kép

Kép
viky30
 
 


Niki: elmentetek a Brendonba végül kocsi nélkül?
Annyira ügyesen "vadászol" jó holmikat! Tarhatnál tanfolyamot is! :lol:

Kriszti: ebbe beletrafáltam ezek szerint...
Beszélek Apával, de szerintem örömmel elfogadjuk Balázst udvarlónak!!! :lol: :wink: Bár kicsit gáz, h a lányomnak kevesebb/ rövidebb haja van, mint Balázsnak, de majd megnövesztjük! :lol:
Jaj, el ne felejtsem: jobbulást!!!!!
Már egyedül felül? Az igen!

Fatima: írtam válasz sms-t. Na, jó nem- privit! :lol:

Viki: nagyon csinosak ezek a rucik, milyen ügyesek vagytok!
Kis huncut Beni, nem kapunk róla friss képet?

Most kaptunk oltást, szegény Emmus nehezen viseli ezeket. Olyan elkeseredetten bömbölt, h majdnem én is sírva fakadtam. Csak kapaszkodott belém kézzel- lábbal, alig bírta elvenni tőlem a védőnő! :( :?

A 2. ház. évfordulónk volt.
Klári, nektek a 7.? :shock: De hisz akkor jó korán férjhez mentél!
Hova költöztök?

Zsu
svs
 
 


Zsu-reméljük apa is belemegy a dologba :D Nyugi amíg udvarlásra kerül a sor addig Emmának szép hosszú haja lesz,Balázs meg szépen elhullatja az összeset.Már jó úton haladunk ilyen téren,most középen van egy sáv,ahol még van haja,oldalt meg már kihullott.Tiszta punkos gyerek :D :D
Még nem tud egyedül felülni,csak ha segítünk neki,de már olyan stabilan megtartja magát.Idáig olyan volt mint egy kis bólogatós kutya,és folyton dölt ki,de most tartja magát szépen és persze élvezi nagyon,hogy más szemszögből is láthatja a világot.

Viki-annyira jók ezek a kis rucik.Nagyon ügyesek vagytok.Szerintem lesz megrendelőtök sok,mert ilyen egyedi,személyreszóló cuccokat nem mindenhol lehet kapni.Kívánom,hogy mihamarabb belendüljön a biznisz.
Amugy eltaláltad,valóban most minden Balázs körül forog,lessük minden kívánságát,de annyira élvezem a dolgot,hogy az nem igaz.Jó kis főnök,szerencsére nem zsarnokoskodik :D :D
Fogunk még nincs,de már egy jó ideje kínozza,most valamiért kb-egy hete abbamaradt ez a nagy nyálzás meg úgy látom nem is fáj neki annyira.Megduzzadva meg van,csak kibújni nem akar.

Niki-remélem igazad lesz,és csak 3 napos lázról van szó,annyira zavar,hogy nem tudom mitől van.
Ma a változatosság kedvéért hasmenése volt..hmmm,lehet ha tényleg a foga a bibi :roll:

Klári-bocsi,de Juliról nem kaptam képeket,nem szándékosan maradt ki :cry: ,de szívesen látnám őt is kisbabaként.
Pihenj sokat,tényleg használj ki most minden pillanatot,mert ki tudja mikor lesz még ilyen legközelebb.Gondolom most a költözéssel megint egy rakat munka vár rátok.
Hát Klári,hét év nem semmi,ez a vízválasztó :D csak gratulálni tudok hozzá,akkor nektek a nagy változás a költözés lesz. :D :D

macarella
 
 


Kriszti jobbulást Balázsnak!
Orvost kérdezted?

Jajj Viki, ez gyönyörű! Ilyen ügyesek vagytok? Eddig ezt jól titkoltad.
Én azt hittem, h. csak sima ruhabizniszben utaztok, nem ilyen kis kreatív ruhaköltemények készítésében.

Köszi, hát az éjszakáink most talán jobbak, h. itthon vagyunk. Éjjel vizet kap, max. egyszer cicit. Hála isten eddig ez elég neki.
Szal, kap este, éjjel 1x, hajnalban, aztán a deles (11-es) alváshoz és ennyi.

Tényleg! Beniről fotót kérünk!!!!!!

Zsu, most délután mentünk el végülis. Sajna nincs külön alkatrész.
Minimanóban tök segítőkész volt a manusz, azt mondta, ha megnézem a gyártót, akkor ad tel.számot és ott lehet, h. adnak.
De egy olyan kis darabka hiányzik, amit apa simán után tud gyártani fából vagy bármiből, vagy egy barkácsboltban beszerzünk.

Néztünk ma autósülést. Horribil árak vannak :cry:
A srác azt mondta, 9 kg-tól vegyünk (ne 0-18).

Kép
niki30
 
 


szal ne 0-18 kg

Kép
niki30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?