Új privát üzeneted érkezett!

Vera! Mi a tököm az a kereszteakció?

Kép
zölddisznó
 
 


Szép du-t mindenkinek!
Csajok ma du-án +at teszteltem! Reggel tesztelek még egyet!
Magam sem merem elhinni,hogy ez igaz!? :roll:
Puszka
misszike
 
 


Hinnye Misszi! Azannyát!
Mi itten majdnem kihalunk, és ma ketten is bejelentkeztek gólyákkal? Jeeeeeeeeeeeeeeee!
Hányadik nap? Görbéd van? Mesééééélj!

Kép
zölddisznó
 
 

 
 

miszzike: juhéjj, képet nem raksz fel? :)

cocám: hát, hogy a hcg is lh-t mutat, nem is hcg-t, de akkor mi a fenétől ilyen rohadt erős az lh, jajj, de hülye lökött egy nőszemély vagyok.
és egyáltalán nem örülök ám, mert nem merek, különben meg olyan boldog /vagyok/ halkan.....!!!!!, hogy nem tudom elmondani.
mit tegyek? :oops:

a hüle nő :twisted:

Veramama
veramami4
 
 


Misszike!
Felteszed a tesztedet majd? És hogyan, miként és volt valami bevetett rafinária :?: :?: :?: :?: :?:
Halk gratula egyenlőre :wink: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Beindult a babásodás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote]h írta:ogy a hcg is lh-t mutat, nem is hcg-t,

...hát ezt most nem értem...

Kép
zölddisznó
 
 


Ez csak fordítva lehetséges! Ha az LH mutat HCG-t. Ne aggódj!

Kép
zölddisznó
 
 


Csajok,köszi a gratukat!
Coca:ma teljesen vagyis inkább hirtelen felindulásból vettem tesztet. Szurkálódik alul a pocim,már rákészültem,hogy piri lesz belőle! Abszolut esélytelenül indultam mivel a tüszőrepi után 12 napra csináltam már egy tesztet az - lett! Túl korai még a cikluson belül. Ma pedig már 5 napja kellett volna mensinek lenni,de nincs!
Ráadásul du-án csináltam,ha akkor +,akkor reggel is +nak kell lennie! Igaz? :roll:
Kuzsanna:feltenném most is a tesztet,de nem tudom :cry: ,hogy kell! Segííííítsetek :!: :!: :!: (rafinériának nem mondanám:4 Bromo+Closti hónap előzte meg,a mostani pedig így nézett ki Bromo 2*1,Closti 5 nap 2*1,14.nap Choragon,15,16,17nap merional inj. (Merional erősebb mint a Closti,főként azoknak adják akik a Clostira nem reagálnak.Pedig nekem attól is voltak tüszőim!)
Veramami4:köszke a gratut!
misszike
 
 


IGen, szerintem is. Csatlakozom Zöldihez! Ezért is használják az lh-t orákelnek. Vagy nem?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szóval egy próba: Kép Hcg tesztem

Most vagy sikerült,vagy nem!
misszike
 
 


Misszi! Vazze, ez két egyforma csík!!! Ez nagyon bíztató! Hány tüsződ érett?

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi: 2db 19mm-es volt és egy 12mm-es!
misszike
 
 


Zöldi:azért reménykedem,mert nemis reggel csináltam,hanem du-án,és totál egyforma erős kék csík mind a kettő!
misszike
 
 


Hinnnye (Zölditől lopva!) Hogy mikre nem jövök!

Veramami, Misszike! Babaragacs hegységek! :wink:
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Izgatottan várom a fejleményeket! :wink: :lol:

Sonjus! Köszi kérdésed! Cukorterhelés eredménye holnap!
Azt nem mondom, hogy jól esett a lötty, de már marhára éhes voltam, szomjas voltam így egész könnyen bement! Egyébként tök olyan, mintha vennél egy csomag szőlőcukrot és egyszerre betömnéd a szádba! :lol: A többiek ott bénáztak a citromlé, meg citrom facsarás meg minden én meg már meg is ittam! A nővér még rám is nézett, hogy kész is? Aztán megdicsért, hogy ügyi voltam! :lol:

Aztán a 2 órás "szünetben" turiztam a gyerkőcnek 1-2 cuccot! :lol: Itt nem foglalkoznak az emberrel, hogy mit csinál, ihat is vizet, csak enni nem ehet! :roll:

Katica! Könnyen adtad véred???

Zöldi! Én meg azt hittem, hogy az a folt az úgy van neked, hozzád tartozik, mint valami anyajegy! :oops: :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


sziasztok, Coca, akkor megnyugodtam, ezek szerint örülhetek?
szerintetek ? :)

misszike: ez nem vitás, ez babuci a javából !!!!! :lol:

Veramama
veramami4
 
 


Veramami neked is gratula 1000-el,ott is baba van a dologban!
Mikor mégy dokihoz?
misszike
 
 


Sziasztok!

micsoda hírekre térek "haza"

Misszike extraerős a csíkocska.. halk grat és drukk+++++++++++

VEramami drukkolok nagyon hoyg igazi legyen és valóságos és maradjon már ez a kis csöppség+++++++++++++++++++++++


kinntről igértek kocosit, de sajna nem jött be, így ma elmentünk venni(Züldi köszi a címet
:lol: )

http://www.bergon.hu/index.php?oldal=te ... ar=&maxar=

a 2.sor zöld szin..de van hozzá merev mózes is..

nagyon be van durranbva lábam, fexem..
Vendég
 


Boniko:köszi Neked is!
Holnap jelentkezem a reggeli teszttel is!
Puszka mindenkinek!
misszike
 
 


Bettike! Csak nehogy rászokj a "limonádéra".
...az meg a tehén, ami ilyen foltos, nem a disznó! :lol: :wink:

Örülj Mami!

Szivi Boni! Lábapadást kívánok!

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok, misszike hol vagy a teszttel?
közben rájöttem, hogy tegnap mégcsak a 12. dpon voltam és ma vagyok a 13.on.
ezt csináltam most, elkezdtek fájni a cicik, remélem nem pé-t jelez :lol: tudom, hogy tiszta hülye vagyok egyébként Kép Kép

Veramama
veramami4
 
 


Veramami: a tegnapim kicsitt feljebb van,ha vissza lapozol,a
mai ugyan olyan,kicsit késöbb felteszem mind a kettőt!
A reggelim is 2 csíkos,irány a doki!
misszike
 
 


misszike: gratulálok nagyon :) hova jársz dokihoz, ma mész?
én úgy tervezem holnap, bár nálam semmit nem láthat még....

Veramama
veramami4
 
 


Veramami:hát most nagy dilemmában vagyok énis! Pécsre kellene mennem,de ebben a hőségben kimozdulni sincs kedvem itthonról,nemhogy kocsikázni! Dokim 5-25-ig szabin lesz,még eltudnék menni hozzá,mivel eddig Ő írta a tabikat stb...
De az is megfordult a fejembe,hogy mi lenne,ha ma elmennék itt Baján csak,hogy megállapítsa a terhességet aztán,ha visszajött a másik elmegyek oda is! Nem tudom mit tegyek :!: :?:
Miért vársz holnapig :?: Teszted tuti jó++++
misszike
 
 


Sziasztok!

Én most lelketlen lettem! :lol: cukorterhelés 8.5!

Holnap irány a doki aztán meg a diéta! :?

Kép
bettike
Eger
 
 


misszike: ha jól vagy, nem kell még menned sztem, gyógyszert kaptál?

nekem holnap rendel a dokim, aztán meg semmit nem fog még látni sztem 4 + 1 lehetek....

Veramama
veramami4
 
 


Babásoknak gratulálok :)
Nagyon szeretem ezeket a képeket nézegetni :)

Bettike :(
sonjus
 
 


jó reggelt!

misszike, vera: drukk++++ szép tesztek.

bettike: 1 szúrás volt, mostanában jók a vénáim. sajnálom a diétát :(

zsu: jók a viccek :lol: :lol: :lol:

kati
katica30
 
 


Sziasztok!
Jajj de jó hírekre jövök.
Szuper: Veramami, Misszike szurok,szurok.

Velem: munka eltemet, sajna múlt héten barnáztam egy kicsit okát nem találták. Már csak auguszus közepéig kell ilyen sokat (9,5 óra)dogozni!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Jó regeglt!

Bettike sajnálom az eredményt, hajrá diáta

mától nekem is fehérjedús táplálkozást kell folytatnom, meg grapefruitlevet iszok, mert állítólag az jó a vizesedésre!

Klara vihgyátz magadra! és pihenj amennyit tudsz!

Misszike ha szeretnél nyugodtan menj el BAján dokihoz... ++++++++++++++++

VEramami alakul, alakul

:lol: +++++++++++++++++++++
Vendég
 


Vera! Misszike! Nagyon szép csíkok!

Csajok , 5. hét előtt szerintem nem lát semmit a doki. Vera, viszont neked - az előéleted miatt - kéne nézetni HCG-t és progeszteronszintet!!! S.O.S! Hol laksz?

Hú Bettike, vazze! Az éhgyomri mennyi lett? Már ma kezdj el diétázni!

Sonjus! Milyen volt a vasárnapod? :wink: :oops:

Klarissza! Mé! dolgozol? Pihizned kéne! Lepényed hol tapad?
(Te mikor érezted először Kismackót mozogni?) ...de lehet, hogy már kérdeztem :lol:

Boni! Hogy vannak a hungarocelljeim? :wink: Függöny van már? Miért kell sok mammutot és elefántot enned? Próbáltad már a petrezselymes zelleres hamikat? Engem a grapefruit nem hajt vizileg. Egyél görögdinnyét! Sör/föccs is mehet néha!
Neked mikor jó Snufizni?

Babaaaaaaaa! Hooool vaaaaaagy?

Tbbiek?

Kép
zölddisznó
 
 


Coca igen már kérdezted 14.hét :lol:

Már van kolleganő, de csak júli 16-tól jön dolgozni és 1 hónap mire betanul. :cry:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Lányok mindenkinek Nagyon köszönöm a szurkolást! Nagyon aranyosak vagytok,énis nagyon drukkolok mindenkinek,hogy mielöbb babyzápor legyen!
Boniko,Veramami:azért szeretnék elmenni dr-hoz,hogy kicsit megnyugodjak! Mivel Clostyval és Merional szurival (sztem a Merional a tuti,én ennek tudom be) jött össze,Bromocriptint a 12.hétig kell még szednem,félek,hogy elveszítem,úgy érzem szükségem van arra,hogy ezt az orvossal kibeszélhessem! Meg kell,hogy nyugtasson ha kell még valami tabit szednem akkor is,ha nem akkor is!
Lehet sokan most nyafkának vagy gyagyásnak gondoltok!
misszike
 
 


Már Utrózok serényen :) és holnap este megpróbálok a dokihoz is elmenni. nem rajtam múlik.
a VI. kerben lakom, miért?
Persze cocám, nekem rossz az előéletem :cry: igazad van, megyek is, bár már ma tudna fogadni

Veramama
veramami4
 
 


Misszike! Akkor dokira fel!

Vera! Én csak azért írtam, hogy kéne progiszint ellenőrzés, mert lehet, hogy nem elég az utró. Minnyit eszed/dugsz?

Kép
zölddisznó
 
 


Coca! Tuti volt a vasánap :oops: :wink:
sonjus
 
 


Zöldi: az lesz!
Este jövök a dokis hírekkel!
Pusz mindenkinek!
misszike
 
 


Misszi én is azt mondtam hogy menj... :wink:

Zöldi szerintem az azt követő hétvége is jó, meg utána is-.. aztán ha mégis megszülöük akkor nem megyek :wink:
Vendég
 


Vendég
 


Sziasztok!

Látom, vissza tért az élet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én egész nap takarítottam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Viszont hoztam vicceket:

Fiatal pár nászéjszakáját tölti, de az ifjú férj nem igazán aktivizálja magát, konkrétan befordul és buzgó horkolásba kezd. Az asszonyka tipródik, hogy mivel vívhatná ki férje figyelmét és gondoskodását, hisz neki egyáltalán nem az alváson jár az esze. Így szól:
- Te, Józsi! Nagyon fázom!
- Akkor takarózz be! - hangzik a cseppet sem "kielégítő" válasz és alszik tovább. A nő nem bírja tovább öt percnél, újra próbálkozik:
- Te, Józsi! Én még mindig fázom! Gyere feküdj rám!
Józsi kelletlenül bár, de megteszi, amit kér, de hortyog tovább. Az asszony kisvártatva újra megszólal:
- Te Józsi! A lábam között van egy lyuk...
- Na látod?! Ott megy be a hideg!


- Kisfiam, van már barátnőd?
- Van. - feleli a fiú bátran.
- És adtál már neki puszit?
- Igen.
- És mit szólt hozzá?
- Nem hallottam, a combjaival összeszorította a füleimet...


Fickó a fehérnemű boltban:
- Melltartót szeretnék a feleségemnek!
- És milyen formájú a kedves neje melle? Tán görögdinnye?
- Nem mondanám...
- Netán sárgadinnye?
- Az sem igazán...
- Akkor almácskák?
- Az sem...
- Hát miféle?
- Olyan... vizslafül...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy alak a kasszánál áll a kígyózó sor végén. A mellette lévő sorból rá-rá pislant, mosolyog, nevetget egy szőke bombázó. A fickó nem bírja tovább, és kedvesen hozzászól:
- Nem ismerjük mi egymást valahonnan?
- Nem vagyok benne biztos, de szerintem az egyik gyerekem apja lehet.
A fickónak eszébe jut az egyetlen eset, amikor hűtlen volt:
- Úr Isten! Ön az a sztriptíztáncosnő, akit a legénybúcsún a csocsó-asztalon dugtam meg a haverjaim szeme láttára, miközben a te
barátnőid nedves zellerlevéllel vertek és egy uborkát dugtak a seggembe?
- Nem. Én a fia angoltanárnője vagyok.


Két barátnő beszélget. Az egyik büszkén mondja:
- Képzeld, a múlt hónapban nagyobb melleket csináltattam magamnak!
- Aha - méri végig a másik - És miért nem hordod?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A férfi és nő ül egymás mellett a repülőn. Egyszer csak tüsszent a nő, majd elővesz egy pzs-t, és gyengéden megtörölgeti a lába közötti területet. A fickó értetlenül néz, azt gondolja, hogy rosszul látott. A nő pár perc múlva megint tüsszent, megint elővesz egy zsepit, megint megtörli a nevezett területet. A férfi továbbra is meglepetten, csendben figyel, de már alig tudja magát türtőztetni. Pár perc múlva megint tüsszentés, megint törlés...
A pasi már nem bír magával, és megkérdezi:
- Bocsánat, de ön 3-szor tüsszentett, és mindhárom után megtörölte a p-ját. Meg tudná ezt nekem magyarázni?
- Sajnálom, hogy megzavartam ezzel. Tudja, olyan betegségben "szenvedek", hogy valahányszor tüsszentek, orgazmusom van...
- Ooooh, nagyon sajnálom, hogy kellemetlenkedtem. De szed valamit erre a problémára?
- Aha, borsot!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Két pasi beszélget. Azt mondja az egyik:
- Borzasztó a feleségem. Ha elmegyek a barátaimmal egy kicsit inni, kocsmázni, mindig hatalmas balhét csap. Pedig amikor hazaérek, már egy sarokkal előbb leállítom az autót, a kertkapuban lehúzom a cipőmet, lábujjhegyen osonok a lakásban, az előszobában levetkőzöm, s a sötétben settenkedem az ágyhoz. De semmit sem számít: mindig felébred, s hajnalig szid.
- Mert nem jól csinálod, barátom! - feleli a másik.
- Amikor én buli után hazaérek, behajtok a garázsba, felpörgetem a motort, becsapom a garázsajtót, a bejárati ajtót, felkapcsolok minden villanyt, bekapcsolom a tévét, fütyörészek, dúdolok. Majd azt rikkantom: ha már úgyis ébren vagy, kedvesem, mit szólnál egy kis orális szexhez? Mindig úgy tesz, mintha mélyen aludna.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Misszike, Veramami,
gratula és szurok 1000-rel!!! Dejónekteeeeeek!!!!!!!!!
(Veramami, akkor majdnem szomszédok vagyunk :lol: )

Berttike,
már lehet, hogy kérdeztem :oops: : hol csináltattad az IR-t?

Én péntek-reggel megyek a Biovitalba, de vmi amatőr pultoscsajszi vette fel a kágyillót, mert hiába magyaráztam, hogy az IR több óra (ezért ne tegyen csütörtökre, mer' 10-től dógok), majdhogy meg nem sértődött, és magyarázta, hogy náluk az csak 15 perc...akkor most mi van? :shock: Nekem teljes IR köll...

tillidian
 
 


Biniko:
bocccsssi,hogy kihagytalak a sorból,de ez cseppet sem jelenti,hogy megis feledkeztem volna Rólad! Oksika?
Tillidian: köszke! Mindenki babásodni fog! Te is! És a 12.hétig én sem merem magam beleélni! Csak reménykedem,hogy velem marad babókám!Voltam dokinál! Még nagyon picúrka! Alig látni! Cocinak igaza volt,még nincs 5 hetes! Szombaton kell mennem hüvelyi UH-ra,akkor elvileg képet is kapok róla! Holnap viszont irány Pécs,az eddigi dokitól át kell jönnöm a bajaihoz,az utazások és a baba miatt! (ami még alig látszik :cry: ) Ki kell kérnem Tőle,hogy milyen további kezelést javasol a terhesség fenntartására,mert lehet a bajai mást alkalmazna és nehogy bajság legyen belőle!
Kicsit kellemetlen,de a cél egyértelmű: B A B A :!: :!: :!:
Hogy kezdenétek ennek a feladatnak :?: :?: :?:
misszike
 
 


TILL: Bettike babát vár, neki, mint kismaminak csináltak cukorvizsgálatot. :lol:
Hááááát, ez a Biovital nem vmi rutinos IRben szerintem. Elég gáz, hogy azt se tudják, hogy kell,.... Ha ide mész, akkor extrán drukkolok inkább Neked, hogy minden rendben menjen,....

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Till! Ha Te csak annyit mondrál, hogy IR-t szeretnél nézetni, abból nem derül ám ki, hogy terheléses. Szerintem ezért gondolta, hogy negyed óra alatt kész.

Snufi! 19-e jó?

Kép
zölddisznó
 
 


Ohhh, Bettike!!!! :D :D :D Nagyadag gratula!!!!!
:P (kicsit lemaradtam "infóilag" :oops: - Snufi, köszi! :P )

Coci,
dehogyneeeem! Becsszó, bizonygattam, hogy nekem komlexül terheléses kell...no meglássuk pénteken...(bejelöltelek ám az iwiw-en...ööö...vagy nem Téged? :roll: :oops: :lol: )

tillidian
 
 


Szépséges reggelt!

:lol:

Tesó szijja! 19-e jó? remeélm minden rendben, jól vagy!

Zöldi használ grapefruit és a fehérjedús étkezés, és a felpócolás!

hungarocel ZSigi birodalombanvan, max szüléskor elviszed :wink: függöny még nincs... a szőnyeget meg megoldottam vettem azt a puzzles szines habszivacs szőnyeget... mer akármilyent néztem, mind tujva drága volt...ha időközben találok másikat majd csere:oops:

zelleres receptet kipróbáltam, de mindennnap nem ehetem :wink: de már veszek és rágcsálok zellertnéha

dokim szerint a z autóúttól is lehetett a nagy vizesedés, mert nem tudtam mozgatni sokat, illetve kultúrális programok voltak, és azokra is kimentünk...

most hoyg pihentetem már szépen lement..és mászkálás után is csak minimálisan jön vissza a dagadás...

Szezsó ide is irjál sokat! :wink: idén nyáron megúsztad az elszállásolásunkat :wink:

Bettike kitartás diétához, majd nézd meg a linket amit küldtem..meg szerintem Snufitesó is tud segíteni ő is csináált/ja diétát!

KAtám drága hogy vagy?

Zsu jó volt a hétvége? sajnálom, hogy nem tudtunk találkozni!

Misszi nem kihagytál, hanem rossz sorba irtál

:wink: mintha azt mondtam volna minek mész még dokihoz :lol:
mikor legközelebb mész már látszani fog és majd boldogan hozod nekünk a képet! addig is+++++++++++

Veramami ezek a tesztek 25 ösek? vagy 10 esek? dokival beszéltél?+++++++++++

Babim drága remélem jól vagy!

Gaby most már egész életedben nászúton leszel? :lol:

Szilcsi Lalinkó még minidg annyira édes..és nagyon hasonlít rád szerintem...

Sonja drága remélem te is jól vagy

Andi :lol: csak így tovább! :wink:

na most éppen azon gondolkodám, kiit hagytam ki! sikítson majd aki kimaradt, őt sem szereetem kevésbé

megvan Kati mindjárt itt az évforduló... ti még ezt is ünneplitek? meg eskiset is? Nekünk az augusztus lesz zsufis.. mert Szülünk, születtem, és házasodtunk is... :lol:

bár hétvégén hogy otthon voltunk, mindenki azzal jött hogy ,max 2 hetet adnak... :shock: remeélm hogy nincs igazuk.. a terv 08.08.08
Vendég
 


Jobb reggelt mindenkinek!

Én torok és fejfájással ébredtem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
És mikor megéreztem a páromat arcszeszével, szerettem volna kiküldeni a lakásból :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Ciki :oops: :oops:
Azt hiszem, jön piri :cry: :cry: :cry: :cry:

Bettike!
Kitartást a diétához :!: :!: :!:

Boni!
Kitartást augusztusig Zsebi Zsigivel :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?