Új privát üzeneted érkezett!

Szegény Ancsi!!!! :evil: :lol: :lol: :lol:
ilgya1
 
 


Jöhettek ám hozzánk is, csak előtte ki kell takarítanom...

Úgyhogy legyen szerda v. csütörtök!

Katus!

Akkor ma meg is veszem! :P Köszi!

a.
kállai
 
 


Katus,
örülök, hogy jól vagytok! Holnap nekünk is ott a helyünk! :lol: :lol:

Anikó,
mostmár tényleg meg kell, hogy látogassalak, van még valami amit nem láttam :?: :lol: Maja ügyesen görkorizik, sokkal jobban még Bogának sem megy :oops: :D

Ildi,
örülök, hogy jól telt a hétvégétek, látszik a sok vigyorból :lol:

Évi, Adri,
holnap itt a remek alkalom, hogy bemutassátok a pincurokat...remélem éltek a lehetőséggel :wink: :lol:

Szandra, Ibolya,
nektek is jól sikerült a nyaralás :?: Vagy még tart? :oops:

Katára csak irigykedni tudok, és bizom benne, hogy élvezzi Marci is :!: :D

Kriszti,
de jó Neked, hogy ennyi meggyed van (fogyasztásra készen) :lol: :lol:

Zsani,
hogy vagytok, birjátok a meleget? Gyertek hűsölni!

Reni,
rég írtál...pocaklakó :?: Suli :?:

Andi,
holnap randizhatok Lőrinccel? :lol: :lol:

Anett,
de jó!!!!!!!! Ne takaríts, inkább csak főzz kávét :roll: :lol: :lol:
Lehet szerda?

Gyöngyi,
Mariettának külön dicséret a labda gyüjtéshez :!: :lol: :lol:
Nagyon ügyes, és látszott rajta nagyon élvezte az egész órát! :lol:

Anita
putyu
 
 

 
 

Sziasztok!

Évi,
Csak a Te kedvedért felmásztam a padlásra (ott van a kávéfőző doboza), hogy megnézzem a számát. Felkapcsoltam a lámpát és kiégett az izzó :? Tomi örülni fog nekem :roll: Így a fotón kicsit visszavillant a vaku, de azért remélem látszik a készülék. Ha gondolod fotózom élőben is, csak akkor kicsit rendet kell raknom körülötte :oops: :wink: A dobozon nem volt túl sok szám: EC9, talán ez az. 800w-os.
Ez áldatlan állapot! Mi az hogy nincs meg a számom :?: :roll: Ezen változtatni kell :!: Mindjárt átküldöm priviben :D Küldd át légyszi a Tiedet is. Bár én megkaptam anno, de nem kaptad meg a gratuláló sms-em, így ellenőrizném :wink:
Mi júli 12-20-ig leszünk Sóstón. Hozzunk össze valamit :P
Ja, pakolgattam a nővéreméktől öröklött cuccokat, aztán kiszúrta Maja a görkorit. Azóta folyamatosan tologatni kell :roll: Persze még nagy a lábára :?
Milyen kis szemfüles vagy :lol: Igen, vettünk új ülőgarnitúrát. Már mikor ideköltöztünk újat akartunk venni, mert a régi nem illet ebbe a szinvilágba. A régi lakásunk vadabb színű volt, sárga és narancs. Oda szuprerul illet. Csak aztán nem volt "kedvünk" újat venni. Most a Kikában töknagy leárazások vannak, úgyhogy megleptük magunkat egy valódi bőr (eddig textilbőrben gondolkodtunk az ára miatt) sarok garnitúrával :D

Kriszta,
Jó kis pihenés.... :roll: De utána milyen fincsi :P

Katus,
Mi megyünk! :lol: Majának már Cini elvonási tünetei vannak. Egész nap a dalokat, mondókákat énekli szünet nélkül. Hosszú távon azért ez fárasztó :roll:
Ancsi :lol:
Tényleg megkaptad az emilemet? Jó címre küldtem a képeket? Ha igen küldöm a tegnapiakat és a sütireceptet.
Erről jut eszembe: nagyon fincsi volt a süti :D Tomira úgy kellett rászólni, hogy hagyjon Majának is :D Köszönjük!

Ildi,
Nem tartott sokáig a nyaralás :( Azt hittem több időre mentek.

Anett,
Engem nem zavar a kupi, kár takarítanod, csak már ihassuk a csodakávédat :P

Ibolya,
Hazaértetek? Milyen volt?

Anita,
Hol vagy?

Szandra,
Képek?

Adri,
Mi van Veletek?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anita,
Közben beelőztél :lol:

Évi,
A kép meg lemaradt :oops:
Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anita,
Bármikor..... :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Tegnap este hazajöttünk :cry: :cry: :lol: :lol: Olyan dugó volt az autópályán :roll: :roll: :roll: hogy vagy 50 km-en keresztül csak max.30-40-el jöttünk,mindenki rohant volna haza a meccsre?????? :roll: :roll: -persze mi is -
Még csak átfutottam a termést 2 táska kipakolása és a mosógép inditása közben :oops: csak hogy lássam mindenki jól van.
Ha jól olvasom ,holnap cini Katuséknál :lol: :lol: ,ha még van hely mi is mennénk :oops: :lol: ,és esetleg Anettéknél kávé szerdán?Hát ha még nekünk is marad,akkor ott a helyünk :oops: :lol:

késöbb még jövök....
bibolya
 
 


Anita,
És már esik is...... :roll:
Pont kiteregettem :x

Ibolya,
Mesélj majd hogy éreztétek magatokat.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a csipőszűréssel kapcsolatos megnyugtató hsz-eket. 8) 8) 8)

Csütörtök, péntek, szombat elég katasztrófa volt, már kezdtem kiborulni a sok sírástól :cry: :cry: :cry: , de aztán valahogy felülkerekedtem a dolgon. :? :? :? És az is segített, hogy szombaton sokat bíztam Zolira a manót. A vasárnap kimondottan jó volt. Főleg, hogy annyit aludtunk éjszaka, mint még soha, 6 órát egyben. :P :P :P :P :P :P :P
Ennek a fő oka az lehet, hogy előtte 3 nap és 2 éjjel viszont alig pár órát.

Ma reggel pedig egy fél órán keresztül egyfolytában kakilt, már nem tudtam mivel felitatni a sok kakit, csak folyt az egész pelenkázon. :oops: :oops: :oops: Majd mikor sikrült végre kimosnom a sok kakiból és bepelenkáztam, 5 perc múlva újra kakilt egy nagy adagot. :? :? :? Ezek után felvettem egy kicsit a vállamra, mert még mindig huzogatta a lábát és úgy lebukott, hogy végig folyt az egész hátamon, az ágyunkon lett egy tenyérnyi folt, valamint a padlón két kisebb tócsa, mert sugárban jött vissza neki minden. :evil: :evil: :evil: Ezekután megmértem a lázát, de szerencsére nincs neki! :lol: :lol: :lol:
Nekem ez csak azért fura, mert ő talán ha kétszer bukott, de az nagyon minimális volt (kb 2 csepp) és minden pelenkázásnál kakil. (Ő csak anyatejet kap és néha forralt vizet!) Így nem is értem honnan jött ebből a piciből ennyi minden.
Lehet, hogy olyat ettem, amitől elrontotta a gyomrát???? :?: :?: Mi számít egy ilyen picinél hasmenésnek? :?: :?: Mikor kell ilyenkor orvoshoz vinni? :?: :?:
Most láthatóan megkönnyebbült és elaludt! :P


A nyaralók jó pihenést, a betegeskedőknek jobbulást kívánunk!

Teszek fel még néhány képet! A strandosakat meghagyom az Évinek!

Ha jól látom a csoda tisztítószerről lemaradtam, de ha lesz még lehetőség, akkor én is szeretnék egyet kipróbálni, főleg ha a barackot és egyéb gyümölcsöt is kiszedi!

Kép 1 hónapos vagyok.

Kép A hintaágy nagyon tetszik!

Kép Az óriás lábikóm!

Kép A sapit utálom!

Kép A nagynénémtől kaptam a kedvenc játékomat 1 hónaposan.

Kép A kedvenc vízilovamat álmomban sem engedem el.

Kép Segítség megtámadott a vízilovam!

Kép Anyával a kertben.

Kép Fürdeni szeretek!

Kép Apa fürdet...

Kép és törölget.

Kép A büdösbogár-póz nekem is megy!

Kép Ez is kényelmes!

Kép Hasfájás után beájultam!

Kép Jól érzem magam!

Kép Kati babámmal szeretek aludni!

Kép Anyánál jó!

Kép Szép ruhában várjuk a vendégeket.

[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 71.482.jpg[/img] Gyömrön az oladra fordultam, egyedül!!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Anikó!

Nagy ez a Vecsés, mert nálunk még nem esik, mi mindig így járunk, eső csak akkor van, ha özönvíz jön! :evil:

Remélem holnap eltudunk menni, és bemutatkozhatunk! Remélem a jobbik formánkat hozzuk majd!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Anikó!

Nagy ez a Vecsés, mert nálunk még nem esik, mi mindig így járunk, eső csak akkor van, ha özönvíz jön! :evil:

Remélem holnap eltudunk menni, és bemutatkozhatunk! Remélem a jobbik formánkat hozzuk majd!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Anikó!

Nagy ez a Vecsés, mert nálunk még nem esik, mi mindig így járunk, eső csak akkor van, ha özönvíz jön! :evil:

Remélem holnap eltudunk menni, és bemutatkozhatunk! Remélem a jobbik formánkat hozzuk majd!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Bocsi, de ez a babanet már megint nem normális!

Az utolsó képet újra felrakom, hátha működik!
Kép Gyömrön az oldalamra fordultam, egyedül!!!!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!!

Katus!!

Juj de jó lett volna menni hozzátok!!! :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: De mi holnap festünk :roll: :roll: Már ki is pakoltuk a nappalit, a csajok hordták a könyveket! :lol: :lol: És nekem még délelőtt kicsit "dolgoznom" is kell :cry: :cry:


Adri!!

Gyönyörű lányzó Dóra!!! Édesek voltak az enyémek: meglátták a képeket és egyszerre kiáltottak fel: "Anya, jaj, de édes!! Ki az?" :lol: :lol:
Hú én is emlékszem ezekre a döbbenetes mennyiségű székletekre!!! :lol: :lol: :lol: Lehet ettél valamit (meggy, barack), de lehet "csak" csinált egy nagy tisztítást Dóra! :lol: :lol: Viszont ha kakil, akkor felbolydul a gyomra is és könnyen bukik!! :lol: Ördögi kör!! Ne, aggódj ebben még nincs semmi kóros, ............ha nem naponta ismétli! :wink: :wink: :wink:

Anita!!

Igen nagyon élvezte a Marietta a kézit! :lol: :lol: Látod erre mondtuk azt, hogy neki szüksége van ilyen sikerekre, ezt az uszival nem tudta elérni. Így másnap a szigeten is tök felszabadult volt, jelentkezett a bóhocnak segíteni :o :o Ilyet még soha nem csinált! :lol: :lol: :lol:
Beszélgettem erről a Judittal is, ő is azt mondta, hogy a csapatsport azért is jó, mert ott nem egy emberen múlik a kudarc/ vesztés. Nála ez fontos szerintem, mert ő nem jól tűri ezt, ügye! :roll: :roll:

Ja!! Most kellene telefonálnom a Szilvinek bazsalikom olaj ügyben. Akkor mi legyen???

Szandra!!

Ti hazaértetek már?? Milyen barnák vagytok??? :lol: :lol: :lol:
Neked bazsalikomolaj???

Ildi!!

Képeket várunk!!!! :lol: :lol: :lol:

Évi!

Tőled is!!!! Mert szeretnénk mi is kipróbálni azt a strandot!! Kérek ízelítőt!!!!!

Anikó!!

Húúúú az a görkori szuper!!!! Mekkora lábra való??? Honnan van???? nekünk is kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan feldobom a gyömrőn készült képeket...hisz holnap úgy is talizunk Katuséknál :lol: :wink: :P :!:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Gyöngyi!
Beelőztél :lol: de csak azért, mert velem is carakodott a Babanet :evil:

A fotók szöveg nélküliek lettek, mert ébredezik manócskám...így nem kockáztattam :wink:

De van valami amit nem hagyhatok szó nélkül:

Drága Anikó!

Ne haragudj, hogy ilyen gondot okoztam :!: Azt hittem csak ránézel a kávéfőzőre és rajta van a típusszám... :roll: :oops: Azt hiszem pont ilyet láttam is...reméltem hogy nem valami 3 betűs kódja van, mert azok 20000 fölött voltak :?
Izzót viszek neked holnap! Milyen legyen???

Na, most tényleg mennem kell...etetés és játékidő következik :P

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Gyönyörűséges ez a két gyerek is!!!!! :lol:
Jaj, de jó, holnap megnézhetjük Zétit :!: :lol: :lol:
És Dórát? :lol: :lol:

Gyöngyi,
kérek szépen egy bazsalikom olajat.

Ajánlom Mindenkinek, hogy kérjen, köhögésre nagyon jóóóó! A többit kérdezzétek Gyöngyitől....

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Hú csajok, tökjók a képek a kis prüntyökről :lol:
Akkor remélem holnap látjuk Őket :P Na jó Rátok is kiváncsiak vagyunk azért :lol:

Évi,
Ne hülyéskedj már :roll: Csak a pén miatt írtam le a megpróbáltatásaimat. Meg hogy lásd mit meg nem teszek érted... :D

Gyöngyi,
Mi ez a bazsalikom olaj?

Milyen gagyi idő lett most meg :? Pedig holnap megakartuk nézni mi is ezt a híres gyömrői tavat :(

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó!

A bazsalikom olaj száraz, kínzó köhögésre jó mellkas bedörzsöléssel.
Anita is el tudta volna mesélni, nem tudom miért nem tette a kis piszok :lol: :lol: :lol:
Nekünk nagyon bevált. Ha éjjel köhögnek a csajok, akkor bekenem a hátukat és 5 perc alatt viszaalsznak. Ez oviban elég gyakori gond. Az ovónénink elvégzett egy aromaterápiás tanfolyamot és ő ajánlotta, ő is szerzi be. A mestere tiszta olajat készít. Azt ne kérdezd, hogy a gyógyszertárba kapható miért nem jó! Ők azt mondják ez a legtisztább és a legkoncentráltabb. Ellenörízni nem tudom, csak hiszek neki, mert bevált. Pont ezért még nem is próbáltam mást kenni rájuk köhögés esetén :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Ezt Anikó küldte nekem, nagyon jó :

Próbáld ki az alábbi címet:

http://www.20q.net/ (Majd nyomd meg a _"játssz-Magyar"_ lehet~oséget)

Egy programmal fogsz barkóbázni, 20 kérdésből rájön, hogy mire gondoltál!
Nagyon érdekes!

Anita
putyu
 
 


Fyongyi,
alkotunk, alkotunk, jó ez a kép! :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Bocs..Gyöngyi :oops: :oops:

Anita
putyu
 
 


Aromaxosat kipróbáltad???

Anita
putyu
 
 


alkotok :oops: :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Jók a képek a csajokról is :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Szerencsére még nem kellett :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: Köszi
Még nem alszol???? :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


az enyémet nem találta ki :) :lol: :lol: :lol:
ilgya1
 
 


Várom azUram, leltároznak! :lol: Dehát nélküle nem tudok elaludni :oops:

Anita
putyu
 
 


Szia Ildi! Mit nem talált ki, kicsoda?

Anita
putyu
 
 


Ja közben leesett :oops: de biztos Te is rossz válaszokat adtál neki..én is így jártam...

Anita
putyu
 
 


jó lett az avatar:)Gyöngyi!

Tényleg szuperek a babás képek! Remélem holnap élőben is megnézhetjük őket.

Katus hol vagy? Akkor mehetünk holnap? Nagyon eltűntél....
mit vigyünk?
ilgya1
 
 


Katus nevében mondom: Pogit :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Anita!

A barkóbás gép nem találta ki amire gondoltam,pedig a babakocsira gondoltam,és jó válaszokat adtam :x béna..csak egy gép :lol: :lol: :lol: na jó nem béna,de akkor sem találta ki.
ilgya1
 
 


Juj de jó,hogy mondod a pogit.... :lol:
ilgya1
 
 


Végigmentem, nekem kitalálta a babakocsit :oops: :D

Anita
putyu
 
 


nekem most sem találta ki.....hehe-és teljesen más kérdéseket tett fel,mint az előbb :lol:
ilgya1
 
 


Annamarinak! Sok boldogságos névnapot kívánunk!!!!

képet nem engedi,de akkor azt majd reggel.....
ilgya1
 
 


Drága Ancsi!

Nagyon boldog névnapot kivánunk!


Kép
bibolya
 
 


Sziasztok,

Köszönjük :)

És gyertek csak, gyertek!
Előre szólok, h a frissen behúzott ülőgarnitúra egyikpárnáját Ancsi összecsokizta tegnap, de nem fogom megfordítani :twisted: :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Drága kicsi Ancsi!

Kép

Anita
putyu
 
 


Ancsi!

Nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép


Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Megy ám a kampányolás minden területen :lol: Ha nincs a Judit, kampányol az Anita :lol: :lol: :lol:
Gyöngyi,
Kérek szépen én is egy olyan csodaszert! Remélem nem szólok még későn.

Ildi,
Pogi jó ötlet, én is beszállok :P

Évi,
Nem írok már privit a telcsiszámommal. Egyszerűbb lesz most személyesen:-)

Katus,
Reszkess, megyünk!!!

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Csak gyorsan pár szó, mert "dógom" van :lol:

Ancsi!

BOLDOGSÁGOS NÉNAPOT!



Kép


Katus!

Nagyon szépen köszönjük a meghívást, csudi jól éreztük magunkat!

Csajok!

Komolyan mondom feltöltődtem tőletek és a gyeekeitektől :P :!: Nektek is köszi!

Puszi!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Drága Ancsi!

Mi is boldog névnapot kívánunk!

Tami, Szonja , anett




Katus!

Mi is nagyon köszönjük!
kállai
 
 


Katus,
nagyon szépen köszönük a cinis délelőttöt :!: :lol: :lol: :lol:
Lesz még esetleg ilyen :?: :roll:
Fini a szörp :!: :!: Tényleg lehetne kicsit citromosabb, de én nem ittam Anikónál :roll: nekem így jó ahogy van :!: :lol:

Csajok!
Nektek is köszönöm a kellemes társaságot! :wink:
És nagyon tüneményes az a két kis apróság :D Bár Dórát nem sikerült rendesen szemrevételezni, de Adri Te biztosan örültél, hogy aludt, remélhetőleg, így marad délután is, ha nem... tényleg nem csak a levegőbe beszéltem :D

Andi, Judit, Kata, Szandra,
hiányoztatok azért, de gondolom, mi is Nektek :wink: Nem is olyan jó nyaralni, áááááá :lol: :lol:

Gyöngyi,
Ti is!! :D Hogy álltok a festéssel?

Anita
putyu
 
 


Katus,
nagyon szépen köszönük a cinis délelőttöt :!: :lol: :lol: :lol:
Lesz még esetleg ilyen :?: :roll:
Fini a szörp :!: :!: Tényleg lehetne kicsit citromosabb, de én nem ittam Anikónál :roll: nekem így jó ahogy van :!: :lol:

Csajok!
Nektek is köszönöm a kellemes társaságot! :wink:
És nagyon tüneményes az a két kis apróság :D Bár Dórát nem sikerült rendesen szemrevételezni, de Adri Te biztosan örültél, hogy aludt, remélhetőleg, így marad délután is, ha nem... tényleg nem csak a levegőbe beszéltem :D

Andi, Judit, Kata, Szandra,
hiányoztatok azért, de gondolom, mi is Nektek :wink: Nem is olyan jó nyaralni, áááááá :lol: :lol:

Gyöngyi,
Ti is!! :D Hogy álltok a festéssel?

Anita
putyu
 
 


Mi is nagyon köszönjük KAtus! Minden nagyon szuper volt....és megható volt,hogy így készültél,meg minden....reszkess Móni :o :lol: :lol: :lol:


és élőben még szebbek a legkisebbjeink:) :lol:



Mostmár elmondhatom,hogy a ribizlit is szeretik a gyerekeim:)

Csütörtökön Anettnál ismétlünk:)


ildikó
ilgya1
 
 


ez még Ancsikának !!! -kis képecske a névnapjára:)


Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem olvastam a babanetet, most több oldalt megpróbáltam visszaolvasni, de inkább csak átfutottam.
Szombaton nálunk voltak Anyukámék, tesómék, este grilleztünk egyet. Vasárnap meg a férfiak faházat "építettek", mert vettünk egy kis kerti szerszámost. Vasárnap meg gondoltunk egyet és haza jöttem velük én is a 2 gyerekkel. Így most Szoboszlón vagyunk. Laci dolgozik, majd csütörtök este jön utánunk. Addig telefonon, msn-en, webkamerán tartjk a kapcsolatot. :D Gyerekek nagyon jól érzik magukat, ezer dolog lefoglalja őket, mindenki velük játszik, velük foglalkozik. Így nekem sincs túl sok dolgom... :lol: pihenek ezerrel.

Anita,
Köszi Laci nevében a köszöntést! :)
nagyon tutik a saras képek! :D
Bocs, de a szoboszlói tartózkodás miatt most sem jön össze a Lőrinc-tali, de ami késik, nem múlik, ígérem!!

Anikó,
tök cuki Maja, ahogy görkorizik, bukfencezik :)

Kriszta,
ügyes voltál a meggyel! :wink: nálunk az ilyesmit anyósom csinálja, nekem csak tőle kell elhoznom. :lol:

Adri,
olyan kis gyönyörű Dóri! Ahol veled van kettesben a kertben, na az különösen tetszik! És milyen csajos! :D
(Tegnap délután itt is özönvíz volt...)

Gyöngyi,
festés? nem irigyellek... elég lehet a kipakolás, aztán meg vissza! Hogy haladtok?
Én még korábban jeleztem, hogy kérnék bazsalikomolajat, ha lehet. Tudsz most szerezni? Ha igen, én is kérnék.
(Anikó, mi egyszer Gyöngyitől kaptunk kölcsön, és tényleg nagyon jó!!!!!!)
Jó az új avatarod és a csajoké is :D

Évi,
Zéti baba nagyon édes! Jó lehetett Gyömrőn! :)

Katus,
sajnos a mai taliból kimaradtunk :(
Ancsinak nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!

Anett,
sajnos csütörtökön sem tudunk menni, hétvégéig tuti maradunk itt, de emiatt most nem panaszkodhatok... :) Jó talizást nektek!

Ildi,
jó volt a Tiszán? A gyerekek jól kijöttek Dórival és Szabinával?

Szandra, Ibolya,
milyen volt a nyaralás?

Puszi Mindenkinek!

Andi
idna
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?