Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bölcsi: mi is megyünk jövő ősztől. Mi a Tóvárosi Bölcsibe fogunk járni. Én is szeretnék visszamenni dolgozni, mert most egy munkaerő közvetítőtől vagyok gyeden, és szeretném ha átvennének, de ahhoz vissza kell mennem. És majd úgy eljönni megint, ha jön a kistesó.
voltunk tegnap a Balcsin, Martin nagyon élvezte, mindjárt keresek pár képet. Szombaton apa kint volt pecázni és fogott egy szép nagy pontyot, dobok arról is képet.

Márti! Engem is érdekel a suli témád.

Nati! Az éjszakák elég jók, nem is mindig szokott felkelni. Fogacskánk még nincs. Gratulálok a 36.héthez és Bencének is, hogy ilyen ügyi és még bent marad. Amúgy hogy érzed magad?

Judy! Sajnálom anyudat, majd írj, hogy mit mondott a doki. Én nem unom, amit írsz, hisz ezért vagyunk, hogy meghallgassunk mindenkit.

Alexa! Tündéri Martinka a képeken, milyen nagy már. A fürcsis kép nagyon tetszik.

Tand: Én még nem merek enni puffasztó dolgokat, de ha enni akarsz olyat, akkor egyél egy kis köménymagot és nem lesz bajotok.. Mikor kelt fel Gréti? És nyugodtan írd a "hülyeségeidet"-te szavaiddal élve- ezért vagyunk itt. Milyen volt a hétvége anyósékkal?

Gabi! Gratulálok a 2 fogacskához. Elhiszem, hogy várod már a talit, biztos jól fogjátok érezni magatokat. Nekünk is voltak kecskéink anyóséknál. Olyan aranyosak tudnak lenni.

Ani! Nagyon jók a képek, szépen nődögél Roni. Mi is drukkolunk Vikikének és várjuk őt nagyon. Sok puszi nekik!

Vicuska! De örülök, hogy jelentkeztél! És pirinek is, meg annak, hogy úton vagytok a babásodás felé. Már nincs olyan messze és reméljük mihamarabb zebrásat tesztelsz. Drukkolok nektek nagyon és azért jelentkezz. Amúgy hogy vagy?

Ildi! Nem semmi álmod lehetett. Én is Schwarczihoz járok, néha álmodtam vele én is, csak nem emlékszem rá.

Andesz! Hogy álltok a festéssel? Sikerült felrajzolni a képet?
Vendég
 


Alexa: Édes lehetett Martinka a bilin :) Sok szerencsét hozzá, biztos nagyon ügyi lesz :)
Én remélem hog ybódítják a Kismanót és nem érez a beavatkozásokból semmit. Így is csípni fogja egydarabig a nyelvecskéje is meg a kukija is, az hogy szegényke ott üvöltsön abból én nem kérek :)
Bár ha úgy gondolod hogy egyáltalán ne kelljen beavatkozás akkor köszi :))

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok

Tündike
Hát remélem úgy lesz ahogy mondod és a többi fogacskával nem fogunk így megszenvedni.
Sajnálom Barnit,hogy ilyen beteg.Láza nem volt?gondolom kapott antibiotikumot a torkára.A fütyi miatt ne izgulj,egyszer muszáj megcsinálni,meg sajnálom a nyelvlenövést is.Mindegyiket sebész csinálja,nem lehetne egyszerre a bódítás alatt?Mindenesetre megy a drukk 3-ra.

Ildi
:lol: :lol: :lol: Jó pofa pasi Sch. nem fogja zokon venni,hidd el. :D De azért csodálnám,ha erre tudnál gondolni szülés közben :D


Judy
Van egy csini gatyóm és Andesz adott kölcsön egy fölit szép ékszerrel,azt veszem majd fel.Szerintem összességében csini leszek.
Amúgy igazad van,én is megnézetném magam a helyedben dokival.
Sajnálom anyukádat,reméljük semmi komoly,de azért tényleg fontos,hogy lássa doki.

Márti
A mérgező növényekre én is ugrok,anyósom is mindig azzal jön,hogy náluk egyik gyerek se nyúlt hozzá,nem értem ezt a felelőtlen gondolkodást és nagyon mérges vagyok érte,ezért nem is fogom hagyni :evil: -elég ha egyszer eszik be vmit az a gyerkőc és már kész is a baj-ezt olyan nehéz megérteni?


VICUSSKAA!
Te olvasol minket,vagy ez telepátia,hogy pont most jöttél?Nagyon örülök neked és,hogy piri anyó is jelentkezett így már nagyon közeli az a beülti és hipp-hopp már babás is leszel. :wink:
Nyaralás?Lesz?vagy már volt?

Tesó
Nagyon szívesen,remélem hamarosan kifested és nagyon szép lesz!

Alexa
Drukkolok,hogy a bilizés simán menjen!Martinka ügyes fió,biztos menni fog neki.

Chrissyy
Bevitted a Balcsiba a kiscsávót?Örülök,hogy jól éreztétek magatokat!
Vendég
 

 
 

Bocsi csajok,de most megyek,hátha kell segíteni a kecskének,látszik,hogy fáj neki és néha már nyom is,de egyelőre még semmi.Szerintem 1-2 óra múlva meglesznek a kiskecskék.Már vittem ki jódot meg lepedőt.A jódot azért hogy lefertőtlenítsem a köldöküket a lepedővel pedig megtörlöm őket,hogy meg ne fázzanak,aztán segítek az első cicizésnél is.Már nagyon izgatott vagyok.
Vendég
 


Gabi! Ez tényleg izgi! Már lehet meg is vannak a kiskecskék. Majd írjál ám, és tehetnél képet is a picur/ok-ról.

Tündi! Gondolok Rátok 3 óta, bár már lehet túl is vagytok rajta.

Vicuska! Örülök, hogy jöttél, meg hogy jelentkezett nálad Piri anyó. Gyere majd sűrűbben.

Bessy drága! Veled mivan?

Chrissy! Várjuk a pancsis meg a halas képet! És gratu a halihoz. Meg is ettétek?

Judy! Mielőbbi jobbulást az édesanyádnak! Remélem már jobban van.

Tand! Nyugodtan írjál. Én is megkönnyebbülök, ha kiírhatok magamból egy-két dolgot. Grétivel miújság? Húsvétkor Őt meg sem kell locsolni, annyira szép kislány.
Meg Krixta Rékája is, és Barbi hercegő is.

Lányok! Szerintetek miért van az, hogy sokkal több a fiú, mint a kislány? Legalábbis a topikban?
Bár Tündi most javít a lányok arányán, meg szerintem Bessy pocijában is csajszi van.
n.k.ildi
 
 


sziasztok,
nemrég értünk haza, kettőkor végeztünk :shock: :shock: . Minden rendben, a részletekkel majd jövök később!!! Most el kell nyúlnom, "kicsit" kipurcantam :wink:
Vendég
 


Sziasztok

Már egy kiskecske van!Nagyon tündéri,sajnos kisfiú.Csináltam róla fényképet majd felteszem,de még várok,hátha lesz mégegy kecskusz.Amúgy tök aranyos már felált,de botladozik,néha a földre huppan,ügyesen szopizik!
Vendég
 


Nati
Örülök,hogy minden rendben,várjuk a részleteket.
Vendég
 


Sziasztok!

Tündike! Már bizti végeztetek, gyere és mesélj.

Gabi! Grat az első kecskéhez. Izgatottan várom a képeket! Igen, bevittem a Balcsiba, nagyon élvezte.

Nati! Várlak a részletekkel, de a pihenés előbbre való.

Ildi! Hozom majd a képeket. Nem ettük meg még, majd kerítünk rá sort. 6.5 kg-s volt, egy kg-s a feje és egy kg ikra volt benne. Fincsi halászlé lesz belőle... nyamiiiiiii.
Vendég
 


Íme az elsőszülött gida:
Kép Kép

Nem hiszem,hogy lesz másik,mert ilyenkor már meg szokott születni a második is.
Vendég
 


Jaj, de drága! Nagyon édi!
Vendég
 


Képek:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Halacska!
Kép Kép

Bocsika, kicsit sok lett, de nem tudtam választani.
Vendég
 


Chrissy
Tündéri Martin,látszik,hogy nagyon élvezte a vizet,zabálni való.És már olyan nagy!
Azta ez a hal hát :o :o :o nem semmi mekkora!
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi: Láza nincs. Megvárjuk míg begyógyul a szájacskája és utána megyünk fül orr gégészetre kaptunk beutalót.
Tüneményes a kiskecske. És tudtál neki segíteni?

Ildi: Köszi a drukkot. Szerintem azért van sok kisfiú, mert mindenki fiút szeretett volna vagy nem ? :)

Kriszti: A képek szuperek. Látszik hogy jól éreztétek magatokat :) Szuper lehetett. Martinka nagyon vagény a napszmcsiben :) Hányan ettétek a halat? :)

Vicuska: Szia! :) Akkor nemsokára Te is babás leszel!!! De izgi :)

Rólunk: Barnika szája tele van aphtákkal,é sjelentem nem ő az egyetlen. Fertőző.
Kukijával a dokinő nem csinálna semmit. Azt mondta nincs gond csak esténként húzogatni kell, azért sutyiba egy gyereksebésszel is megnézetem.
Nyelve tényleg le van nőve. Kaptunk beutalót egy vizsgálatra de megvárjuk míg ezek az aphták eltűnnek.
Remélem nem lesz gond, bár ma nem mondták a bódítást. Az ügyeleti doktornő kicsit kedvesebb volt de másként nem igazán engedném nekik hogy hozzányúljanak.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündike! Nem ettük még meg a halat! Majd kerítünk rá egy megfelelő alkalmat, hm, mondjuk apa 30.születésnapját 10-én.
Vendég
 


Hali!

Csak egy gyors bekukk!

Szerencsére nem volt gond az éjjel, csak negyed ötkor jelezte, hogy éhes, de kaját és rögtön vissza is aludt!

Chrissyy
Hogy Te milyen szemtelenül jól nézel ki! Mintha nem is szültél volna, illetve nem is szoptatnál! Martinka nagyon édi a strandos képeked, látszik rajta, hogy élvezi!

Tündi
Nagyon sajnálom Barnikát! A kukiját szerintem mindenképpen nézesd meg egy sebésszel. A fönökasszonyomék a Kukucskával nézették meg a kisfiúk kukiját.

Andesz
Várjuk a fotókat a szobákról!

Van valami hír Ibiről?

Bocsi, hogy nem reagáltam mindenkinek, de most már indulunk haza Grétivel. Ma otthon alszunk.

Kép
tand
 
 


Tand! Még nincs hír Ibiről, szombat óta nem írt nekem.
Köszi a bókot, pedig nem csinálok semmit, és így is mínuszba vagyok. Köszi Martin nevében is, tényleg nagyon élvezte.
Örülök, hogy minden rendben volt az éjjel. Gréti ügyes kislány!
Vendég
 


Tand: :D :D :D Kukucska? Ő gyereksebész? Van magánrendelése?

Kriszti: Sárgulok az irgységtől!!!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündike! Miért?
Vendég
 


Anyut bevitték a kórházba. :cry: :cry:

Olyan mérges vagyok, 3 óra körül ment be a sürgösségire, és most jutott fel osztályra. 5 órán keresztül tartott, hogy megnézte egy ideggyógyász, aki szerint agyérgörcs, meg egy rohadt "CT"aminek persze még nem tudjuk az eredményét.
Szegény addig egy kocsiban ült, szédelegve és hányingerrel. :twisted: :twisted: :twisted:

Nesze neked magyar egészségügy. :twisted: :twisted:

Később még hívom aput, hogy mi lett a "CT" eredménye.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy! Nagyon sajnálom anyukádat, remélem mihamarabb rendbe jön. Kitartást mindenkinek! Remélem hamar meglesz az eredmény.
Vendég
 


Sziasztok!

Tündi
!Majd írj,amikor már túlvagytok a kukivizsgálaton,mert engem is érdekel!!Ha szereztél gyereksebészt és van magánja,légyszi írj nekem privit!Félek,hogy egyszer nekünk is szükségünk lesz rá. :cry: :?

Nati!Örülök,hogy minden oké,pihenj csak ,az a lényeg!!! :D

Gabi
!Hát ez a kiskecske nagyon édes és szép!!Nagyon megszenvedett a mamakecske?

Kriszti
!Jó lehetett a Balcsin,és az a hal nem semmi!! :shock: Elég lehetett kiemelni!! :shock:
Vendég
 


Judy!Most olvasom,mi van anyukáddal!!Még jó,hogy bevittétek!!Sajnálom!!Jobbulást neki!!!++++++

Tand
!Én addig nem ettem puffasztót,amíg hasfájós volt Martinka.(3 hós koráig)
Vendég
 


No, mostanra egészen magamhoz tértem, végre a hasam se fáj :P :P

Judy,
remélem jó lesz a ct eredménye és anyukád a gyógyszeres kezelés után hazamehet!!!!! Hát, a magyar eü-ről ma én is tudok mesélni :shock: :twisted: Jobbulást neki!!! Most legalább jó kezekben van!!!!

Gabi,
nagyon profi vagy kecske elletés terén. Majdnem mint egy igazi szülés, ezért ment neked olyan könnyen Noel megszülése :wink: A kiskecske tüneményes!!!!

Tündi,
csak nem te is elkaptad??? Hű, vigyázzatok nagyon magatokra!!! Sajnálom, hogy ennyi minden összejött most, de emlékszem már rég a végére akartál járni a kukis dolognak is... Reméljük hamar túl lesztek rajta!!!

Kriszti,
nagyon jók lettek a képek!!! Tényleg látszik, hogy Martinka nagyon élvezte a vizet :P

Alexa,
hozzánk is küldheted Martinkát, még itt is van egy-két szerelnivaló, amivel Apa nem halad :P . Bilin hason - hát ez nagyon jóóóóóóó!!! :P

Andi,
de jó, hogy Gréti megint ilyen remek kislány volt!!! Szép estét mára otthon!!!

Andesz,
no látod, vége a nagy meccsnek!!! Hajrá Gabi művének festése, egész biztos ez is nagyon klassz lesz!!!!! Kérünk képeket, már nagyon kíváncsi vagyok rá!!! És az egész házra!!!

Vicuska,
hajrá-hajrá, nagyon drukkolok, most már itt az ideje egy új babásnak is a topicban!!!!! Itt a helyed!!!!!!!

Márti,
várom én is a storyt!!! Kíváncsi vagyok rá!!!

Lányok, köszi a hátsós tanácsokat, még egy kérdés - amikor dokiról beszéltek akkor a házidokit értitek alatta???? És meg is vizsgál vagy elhiszi nekem amit mondok??? :oops: :oops: Vagy a nődikor, aki amúgy is lát mindent :oops: :shock:

Ani,
készen lettek a képek?? Milyen volt az elmúlt 4 hetet úgy nézni, hogy az már elmúlt???? Nem furi???

Mai eüs storim:
fél tízre értünk NST-re, 10 körül bejutottam, Bencus egész szép kiugrálós görbét produkált. Fel is hívtam BB-t, hogy jöhet kiértékelni, de kiderült, hogy még a héten otthon van szabin... Igy húztam egy sorszámot uh-ra - nagy nehezen meguh-ztak, de ezt a szakrendelőben kellene... :shock: Délben!!!! kiértékelte egy nődoki az NST-t, hogy nem jó, mert kétszer 120 alá ment a pulzusa... Ismételtünk, de itt Bencus aludt, többször eltűnt a szívhang is.. A nő mondta, hogy ebből kórház lesz - én meg löködtem a hasam, hogy legalább vmi kiugrás legyen a görbén. Fél egykor ismét kiértékelés - hm, ez már egész jó, de még kell egy flowmetria - ha az jó, nem kell befeküdnöm. fél kettőkor oda is bejutottam, ahol Csetényi doki mindkét nst-re azt mondta, hogy szerinte teljesen rendben van, és a flow is tökéletes :P :P . Kettő körül végeztünk is :P Teljesen ki voltam borulva és akadva: meleg volt, se levegő se orvos, aki kiértékelne, két vajúdó nőt másfél órán keresztül váratták, míg felvitték őket a szülőszobára. Szóval nonsense az egész.
Ibit még meg akartam keresni, de alig vártam hogy magunk mögött tudjuk a kórházat... Remélem jól van!!!
Szerdán kell mennünk BB-hez magánrendelésre, ott megvizsgál.
Vendég
 


Lányok,
ti málnalevél teából mennyit ittatok? Hány bögrével naponta? Egyet?
Ma abbahagytam a magnéziumot és a pipolphent, és elkezdtem a homeos bogyót :P Nagyon kíváncsi vagyok, Bencus mikor akar kibújni :wink:
gyenge mensisen szinte non stop fáj a hasam, gondolom ezek a jóslók, igaz?
No, mára berekesztem magam :wink:

Vikike,
mi volt ma a dokinál????
Vendég
 


Na jó estét! :D
Nati!
Tényleg kiváncsi leszek meddig bírja még a pocidban Bencus! :roll:
Ja,amugy még elég sok melo van a házon,hétvégén kibontottuk az ajtókereteket,meg egy régi ablak helyét,amit nem használunk,Ati glettelget,én meg olyan péntek fele szeretném ezt is lefesteni,szóval a konyhát,előszobát,és előteret,ezek mind egyszínűek lesznek,ja addig meg festem a gyerekszobába a rajzot! :D
Ma már elkezdtem,szerintem nagyon szupi lesz! :D
Alvás:
Hát én asszem,összetehetem a kezem,mert pici fiamnak szuper alvókája van :lol:
Este fél 9kor fürcsi,kaja,aztán 9 körül már alszik,és reggelig simán nyomja,8-9 ig!
Ma például 9.20kor már úgy keltettem fel :shock:
ha néha meg is ébred éjszaka(ritkán)akkor cumi be,és alszik is tovább! :)
Napközben általában 3×1órát alszik kb!
Szóval nem panaszkodom! :)
Képet majd dobok a mi szobánkról!
Judy!
Remélem minden rendben lesz anyukáddal!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Megvan a CT eresdmény. Hála istennek negatív.
Doki szerint agyérgörcs. Kap infúziót, aztán meglátják. Meg a vérnyomását kell beállítani, mert már 3 hónapja 130-170 között ingadozik. 7-10 napot kell bentmaradnia.

Most megyek, mer Barbika nem akar aludni csak bömböl ma egész nap. Nem tudom mi van vele.

Jó éjszakát.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kép Kép

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!!

Örömmel tudatom, hogy Gergely MEGÉRKEZETT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3750g és 59 cm.

Sajnos császáros lett, de a műtét közben kiderűlt, hogy jó döntés volt (köldökzsinór a nyakán , nem volt jó helyen a baba, zavaros magzatvíz, stb...). 9:30-kor elment a víz, 18:42-kor felsírt a pici! :D :) :D

Képeket majd rakok fel és az Ibolya elmeséli milyen volt.!


Köszönöm, sziasztok Zsolt!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Jaj Judy!
De jó hogy nem nagy a baj!
Chrissy!
Nagyon szupik a képek! :D
Tényleg nagyon szupi alakod van :D
Majd holnap reggel rakok én is képeket!
Na jó éjt Mindenkinek! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Hatalmas nagy gratula Gergő babához!!!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Zsolti!
Köszönjük ,hogy írtál Nekünk,pusziljuk Ibolyát,és a picurt,és nagyon sok boldogságot Nektek!
Várjuk a képeket! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Zsolt,
gratulálunk Ibinek és Neked!!!!!! Az adatok alapján gyönyörű babátok lehet!!!!
Szegény, azért egy álló napot végigszendvedett, a minden jó, ha jó a vége!!!!!!! Mielőbbi felépülést és sok-sok tejcsit kívánok nekik!!!
Vendég
 


Judy,
nagyon örülök, hogy anyukádnál negatív lett a ct!!!! A vérnyomását meg nagyon jó, ha beállítják, később nem lesz vele gond és legalább most jó kezekben van!
Barbika pedig biztos érezte rajtad, hogy feszült vagy, ezért volt ő is nyugtalan. Most már próbáljatok meg egy kicsit megnyugodni (persze, tudom, könnyű mondani...)

Andesz,
hű, akkor még van mit csinálnod, látom, nem unatkozol.... De a Ti szobátok gyönyörű lett, nagyon ügyesek vagytok!!!! Ugye milyen jó ilyenkor benne aludni??? Én imádom a friss festék és építkezés illatát :P
Remélem a mi Bencusunk is ilyen jó alvó lesz, mint a Tietek. Nem semmi, mennyit tud durmolni a kis csöppség :wink: Biztos jól szoktattátok :wink:
Vendég
 


Ildi,
látom, nektek is szerdán lesz felkészítő. Nektek ez a második vagy harmadik alkalom lesz?
Köszi,
Nati
Vendég
 


Jó reggelt! :P

Nibcsike, Zsolt, hatalmas gratula nektek! :wink: Nagyon sok boldogságot, rengeteg tejcit kívánok!! :D Várjuk a képeket!!

Képzeljétek, a kicsi fiam már eszik gyümit, az alma is nagyon ízlett neki, de fájt tőle a pocija, így maradtunk a baracknál, amitől egy hete mindennap produkál! :lol: :lol: :lol: :lol: Van, hogy kétszer is! :P Úgyhogy kakigond kipipálva!! :D Így kicsit korábban kezdtük a hozzátáplálást, de a doktornéni melegen ajánlotta ezt a kakigondok miatt. Most meg jól is jön ki, rengeteg gyümölcs van.

Majd jövök ma még, de most ezerrel pakolok, fut a lakás :oops:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt!

Nibcsike és Zsolt! Micsoda hírek!!! Köszönjük az infót! Hatalmas gratula Gergő babához, sok erőt, egészséget, boldogságot és rengeteg tejcit kívánunk!

Judy! Örülök, hogy negatív lett a ct eredménye. Remélem a vérnyomását is be tudják állítani.

Andesz! Nagyon szép lett a szobátok, ügyesek vagytok. És a kicsi fiadra is büszke lehetsz, hogy ennyit alszik.

Nati! Hogy vagy? Milyen volt az éjszakátok? Én napi egy bögre málnalevélteát ittam, de én később kezdtem és nem is ittam sokáig. Azt hiszem a 37.héten kezdtem és 37+4-en szültem.
Vendég
 


Kata! Örülök, hogy megoldódott a kakigond. Remélem most már minden rendben lesz.
Vendég
 


Jó reggelt!
Na dobok pár képet,bocs,ha egy kicsit sok lett! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Micsoda hírekre jövök:

Ibi, Zsolt hatalmas gratula, sok boldogságot, egészséget és rengeteg tejcit kívánok. Ibi épülj fel minnél elöbb és gyere a beszámolóval, képekkel.

Judy, örülök hogy végül csak kihivtátok a dokit, és hogy végül a CT is negatív lett. Beállítják a vérnyomását és minden rendben lesz meglásd. Sajna a magyar egészségügy ilyen, engem is nagyon bosszant. Barbika pedig biztos azért volt nyügi mert érzete hogy feszült vagy.

Alexa, a plazaba vettétek a szerelőszettet? Jó lehetett ahogy ráhasalt a bilire :D

Gabi, nagyon tündéri a kiskecske. Szülésznő lettél? :D

Chrissy, nagyon jók a képek. Látszik hogy Martin nagyon élvezte a vizet. Tényleg nagyon csini vagy :) (irigy-irigy, bárcsak augusztusra én is ledobnék még pár kilót, mert így hülyén nézek ki bikiniben). Ez a hal fantasztikus, biztos fincsi halászlé lesz belőle.

Tündi, nagyon sajnálom Barnikát. :( Ha jól tudom a nyelv felcsípése abszolult nem fáj. Roninak is felcsípték még a korházba, meg se nyikkant (bár látni nem láttam, de az ajtóban álltam, nem sírt). Gondolom csak azért bóditják mert a szájába turkálnak egy ollószerűséggel, persze hogy védekezni akar. A kukival meg csak nem lesz gond, de azért nézesd csak meg.

Tand, örülök hogy simán ment az éjszakátok. :) Milyen volt otthon aludni?

Nati, hu...nem semmi amin keresztül mentél, de ügyi csajszi vagy. :) Elkészültek a képek, szupik lettek (és még kevés is mint utóbb kiderült). Az elmúlt 4 (azóta már 5) hét úgy elment hogy észre se vettem, na jó észrevettem, 3-4 rugit már ki is nőt a drága. :) Málnalevél teát én 2x3dl ittam naponta a 36. héttől. Látom éjszaka nem nagyon tudtál aludni :D

Andesz, irigykedem hogy Bencus már ilyen jókat alszik. Mikor lesz így nálunk is? Imádok aludni. Jól láttom át is rendeztétek a szobát, vagy csak nem jól emlékszem? Nagyon szupik a képek! Imádnivaló kis husika Bencus, de megpuszilgatnám, a 3. kép a kdevencem.

Kata, gratula a produktomhoz! :) Mikortól lehet elkezdeni a hozzátáplálást?

És akkor hogy ne kelljen várjatok: Vikike jön amint tud, de a gépe még mindig szar, na meg Levi mellet nincs sok ideje, mivel ha alszik a drágaságom akkor Viki is lepihen. Volt tegnap dokinál, minden a legnagyobb rendben van, kisfiú lesz. Nevet még nem tudják, de biztos nehéz lesz mert Levin is sokat gondolkodtak. Jól vannak, nagyon szépen nő a pocakja, tényleg napról napra nagyobb.

madiani
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Kriszti: A mínuszok miatt sárgulok :)

Judy: Sajnálom! Jobbulást anyukádnak, remélem hamar rendbe jön. Ami a magyar egészségügyet illeti az nem létezik ... :(

Alexa: Ok, majd elmesélem. Egyelőre a nyelve miatt aggódom, a kuki miatt meg most kicsit tanácstalan is vagyok, bár semeddig nem tart egy sebészt is megkérdezni, bár tuti azt mondja meg kell csinálni mivel sebész. Meglátjuk

Nati: Én a háziorvosról beszéltem, ő nem vizsgál meg ha bizti vagy benne hogy aranyér. Proktológián vizsgálnak meg rendesen, bár ha külső akkor az kicsit kellemetlen. Ha amúgy is tudod mi az akkor érdemes a házidokihoz menni.

Andesz: A szoba szupi lett :) Ügyesek vagytok! Babucid ténylge tud aludni, szerencsések vagytok. Barnika tegnap éjjel óránként sírt, bár a szája fájhatott szegénynek.
A képen a gyerkőcök tüneményesek. Imádom amikor két baba együtt van olyan zabálnivalók. A medencét irigylem. Jó nagy!

Kata: Szuper hogy a kaki gond megoldódott. Szegénykének ezzel legalább már nem kell "szenvednie" :)

Nibcsike, Zsolti: Gratulálok!!!! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Hatalmas gratula Ibinek és Zsoltnak a kis Gergőhöz!!!

Vikinek is gratula a kisfiához. Pont tegnap gondolkoztam, mennyivel több a kisfiú. Hm.

Judy! Mielőbbi jobbulást kívánok édesanyádnak. Remélejük minél hamarabb hazamehet.

Andesz! Egyszerűen nem tudok ellenállni ezeknek a gyönyörű szemeknek amikkel a kicsi fiad rendelkezik.

Nati! Hát nem semmi a történet. Jobb, ha én is felkészülök erre?
Bár én Schwarczihoz fogok járni NST-re. Legalábbis Anikó ezt ajánlotta. Tényleg azért kell fizetni? És mikor kell menni először?
Igen, holnap megyünk szülésfelkészítőre. Ez még csak a 2. alkalom lesz. Miért kérdezted?

Gabi szülésznő! Gratulálok a kiskecskéhez. A tejcijét én sem innám meg, nálunk a sógoroméknál van kecske, kecsketejcit isznak a macskák, de olyan gyönyörű szört ti még nem láttatok, mint ami nekeik van. És még egészségesek is a kis cicuskák.

Chrissy! Téynleg nagyon jól nézel ki. És Martinka milyen nagyot nőtt...hihetetlen.
Az a halacska meg..hatalmas. Nagyon ügyesek vagytok. Igazi aranyfogás volt.
n.k.ildi
 
 


Vikike! Gratulálok a kisfiatokhoz. Örülök, hogy jól vagytok és minden rendben. Ha jó lesz a gépetek, dobhatnál pocakfotót.

Andesz! Nagyon jók a képek! Imádom Bencus szemeit, olyan szépek!

Ani! Köszi neked is! :D
Vendég
 


Ildi! A 36.héttől kell járni nst-re. Magánba mész Sch-hoz vagy a csnk-ba? Én a csnk-ba jártam, mindig időpontra mentem és utána egyből mentem is Sch-hoz, megnézte az nst-t, megvizsgált, uh. Csütörtökönként délutánonként rendel a csnk-ban. Beszélj vele erről. Amúgy köszi neked is!

Tündike! Ja, értem! Bocsi, szőke vagyok! :D :D :D
Vendég
 


Jó reggelt,

Zsolt, Ibi,

ÓRIÁSI GRATULA "KIS" GERGŐ ÉRKEZÉSÉHEZ. SOK BOLDOGSÁGOT ÉS RENGETEG TEJCSIT KÍVÁNOK NEKTEK!

Lányok,

Köszönöm az együttérzést. Most már egy kicsit megnyugodtam, tegnap tényleg eléggé ideges voltam, lehet igazatok van és Barbika ezt érezte. Este is rettentő nehezen aludt el 11 óra táján, pedig máskor már 9-koe huzza a lóbőrt.

Ma nem igazán tudok jönni, mert össze kell pakolnom, mert szalad a lakás, meg mosnom is kell, mert már lassan nincs mit felvenünk. :lol: :lol: :lol:

Anyunak is még össze kell szednem egy-pár cuccot, délután megyek hozzá.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Vikike,

Gratulálok a kis kukishoz. Gyere minél hamarabb. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Chrissy! A 12.hétig jártam a CsNK-ba Schw.-hoz, azóta magánba nyomjuk. És ha jól láttam, ott a renelője előtt van NST, amit egy nő csinál. Na oda gondoltam. De ha azért is fizetni kell, akkor megrohamozom inkább a Csnk-ba. amúgy most ki van írva, hogy nyáron a csütörtök délutáni rendelések szünetelnek a szabadságolások miatt. Én meg aug. 4.-és héten leszek 36hetes. Az még nyár bőven.

Lányok! Tudnátok Nekem segíteni abban, hogy milyen sorrendeben vásároltátok meg a babáknak a holmijait? Mert még mindig semmink nincs, és mostmár neki szeretnénk állni beszerezni pár dolgot.

Judy! Örülök, hogy jobban van aza anyukád!!
n.k.ildi
 
 


Ildi! Kérdezd meg a dokit, hogy kell-e nst-ért fizetni. Meg, hogy 4-től ő lesz-e a csnk-ba.
Mi nem csináltunk sorrendet. Bár sok mindent megkaptunk, de amik a legfontosabbak az elején otthonra: fürdőkád, fürdőlepedő, kapucnis törölköző, babának ruha, body, rugdalózó, fürdető, hintőpor, köldökápoláshoz alkohol, steril vatta és gézlap, kiságy, matrac, ágyruha, gumis lepedő, babakocsi, babyhordó, pólya, mózes, ha akartok. Hirtelen más nem jut eszembe, de utánajárok. Már régen volt :P :P :P
Vendég
 


Nu lányok! Megvan a sebészetre az időpont. Pénteken negyed 12-kor rákukkantanam a ksifiam kukijára. Még mindig semmit sem csinálnak, csak megnézik a gyereksebészeten. Nem lehetnek sokan, mert holnapra holnaputánra meg péntekre is volt időpont... :)
Izgulok hog ymit mondanak. Párom viszi a Manót, de lehet hog yaddig én is elkéredzkedek a munkahelyről.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?