Új privát üzeneted érkezett!

Szia Gabi!
Legyen szép napod!
És kívánom, hogy gyorsan sikerüljön majd ha eljön az idő, nektek is a kisbaba. :D

Nálunk nem volt vihar, csak esett az eső.

Mi jót csináltok ma Viviennel?
picimami
 
 


Hopsz! Enyém lett a laptető...
:wink: :wink:
Ugye lehet kívánni valamit?? :P

Mindenkinek bébit a pocakba, aki szeretné... :D :D
picimami
 
 


Szia hát én 1-ig dolgozok. A lányom meg a nagymamival van (ebbe szerencsések vagyunk mert az én édesanyám :P nem dolgozk) tehát majdnem egész nyárra megnyerte az uncsit :!: :!: :!: Ma ha minden igaz talizik a barátnőjével a mamiéknál igy legalább nem unatkozik :P

Holnap megyünk kerti-partyra a haverékhoz.

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 

 
 

Gabi!
Én is dolgozom 15-ig...
De már mennék haza.
Te hol dolgozol? Milyen munkát végzel??

Kerty-parti az nagyon jó lesz!!!
Ebben a szép időben.
picimami
 
 


Én a Danubia Szabadalmi és Jogi Irodában dolgozom, hát leveleket csomagolok, árazok, gépben rögzítem, számlákat ellenőrzők és továbbítom a pénzügynek, valamint a védjegyosztálynak levelezek. Tömören ennyi :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Szia Gabi!
Végeztél mára Te is?
Én nagyon elfáradtam.
Úgy várom már hogy teljenek a napok.
Szeretném, ha már pozitív tesztet produkálnék.
:oops:
Tudom nem jó görcsösen akarni. De mi számít annak??

Te hogy vagy?

Szép hétvégét neked
picimami
 
 


na szép cat nincs itt és már senki sem ír semmit :):):):):) puszi mindenkinek :)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt lányok!!!!

Picimami,

Hát a drukk az megy ezerrel+++++++++++++ :P
Köszi én amúgy jól vagyok, csak ezek a hétfő reggelek ne lennének :twisted: :evil: :evil: :evil:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Jó reggelt!

Nem volt nehéz visszaolvasni... :?
Már mindenki elpártolt ettől a topictól? :shock:
Vendég
 


Hogy teljen az oldal felteszem a görbémet:
http://www.fertilityfriend.com/home/2079f9
Vendég
 


Sziasztok!
Jó reggelt.
Most még millió dolgom van. Melózom. 16-ig.
De jövök majd.
Cat??
Hogy vagy?
Gabi, köszönöm a drukkot.
A hőm még eddig mindíg fönn van
picimami
 
 


Cat!
Mikor tesztelsz??
És hogy érzed magad?
picimami
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok ám, csak közben voltak nálunk történések...
Csüt. este (kiborulásom napján) jól összevesztem apával, mert úgy éreztem, hogy őt egyáltalán nem zavarja, hogy már 8 hónapja sikertelenük próbálkozunk!!!! Persze biztos nem így van, max. ő nem tudja annyira kimutatni ezt az érzést.
Na, de azóta lehiggadtunk, és szent a béke. Megfogadtam, hogy a következő hónapban nem fogok ennyire görcsösen a babával foglalkozni. Csak 1 baj van! Azért érdekelne pl. a hőm is, hogy ha valóban terhes leszek, nekem hol lesz... Meg a kislány érdekében azért nem ártana az ovu tesztelgetés, nem is beszélek a gyógyszerről, amit szedek és teákról, amiket majd iszok. Szóval valahogy nem tudok majd nem arra figyelni. Na mindegy!
Lesz, ami lesz!!!!
Amúgy most egy hétig magunk vagyunk apával....
Dani nyaral a maminál (anyósnál). Nagyon furcsa, hogy nincs itt velünk és máris rettenetesen hiányzik, pedig csak tegnap este vittük el. Szólt anyósom, hogy leállás lesz náluk a gyárban és nem lehetne-e ott 1 hetet a kisunokájuk, hiszen úgyis igen ritkán látják:
5-6 hetente egy hétvége.
Így, most hogy egész nap magam vagyok, nekiugrok a lakás nagytakarításának. Már elkértem a keresztszüleimtől a takarítógépet és szőnyeget meg a textilbőr ülőgarnitúrát is kitisztítom, mert Dani előszeretettel issza ott a kakaót, és hát nem egyszer kicsorgatta már!! Nagyon ronda, foltos.
Na, nem azt mondom, hogy ezután már nem fog ott kakaózni őnagysága, max. jobban odafigyelek rá, és megpróbálom neki elmagyarázni mi is a helyzet! :roll: :lol:
Szóval, unatkozni nem fogok.
Magamról: piri még mindig sehol. Bizonytalan vagyok a dokival kapcsolatban, mert az utolsó találkozásunkkor azt mondta, hogy akkor menjek vissza hozzá, ha a 3 hónap Closti után sincs baba, vagy ha terhes vagyok. Na most nekem a tesztem negatív lett és a hőm sem támasztja alá, hogy esetleg korai volt. Most menjek megint vissza hozzá, hogy megint késik 1 hete, de terhes nem vagyok??? A múltkor is megnézett Uh-al és azt mondta, valóban nem vagyok terhes, van egy megvastagodott nyálkahártyám és valószínűleg hamarosan meg fog jönni. Még vártam 1 hetet és akkor meg is jött. Akkor most megint menjek el hozzá??? Most már majd azt mondja magában, hogy türelmetlen vagyok és nem várom meg soha hogy megjöjjön, hanem egyből szaladok hozzá. Vagy nem???? NEM TUDOM!!!!! TANÁCSTALAN VAGYOK!!!!!!!

Cat!
Nekem nagyon gyanús a te hőgörbéd!!! :wink: :lol: :lol:
Tényleg, mikor tesztelsz????

Picimami!
Neked mikorra is várható /azaz nem várható piri??
Nekd is lehet már drukkolni???

Gabi!
A vonalzód szerint nálatok meg most jön az a bizonyos 2 hét várakozási idő. Most jön, hogy: türelem babát terem! :wink: :lol:

Többiek???

Kép
oriandy
 
 


Vagyok már.
Hát tényleg elűnt mindenki??
Pedig én írtam..

Mónika??
veled mi újság?
picimami
 
 


Szia Andi!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 84000_.png

Még van időm, izgulni. 07.08.-án nem kellene megjönnie a pirinek.

De ezért drukkolhatsz nekem, már most.

Én a helyedben még tesztelnék egyett.
És ha az is negatív. Lehet keresnék egy másik orvost. Akihez mehetsz bármikor.
:oops:
Gondoltam ám rád sokat. És szorítok én is.
Puszi
picimami
 
 


Andi,

én még nem izgulok :twisted: tudod nekem csak augusztus-szeptemberbe lehet bébi addig vigyáznunk kell :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi!
A varratok miatt nem lehet elöbb bébike? vagy amúgy is várni kell egy ilyen eset után? És mi van, ha elöbb becsúszik? Vagy tényleg ennyire figyelni ekll és vigyázni??
Sebaj, augusztus lesz a mi hónapunk meglátod! Én is úgy szeretném, ha akkor jönne össze, mert akkor az egész család májusi lenne. :wink: :lol:

Kép
oriandy
 
 


picimami: vagyok és még nem volt pém elvileg mostanában kellene lennie de ha ez most a 36 napos ciklus akkor még pár naP DE TEGNAP ELKAPTAM VÉGRE APÁT hogy nem volt olyan meleg agyammal meg programozom a dologt de ramélem cat is küldi majd a babákat mindenkihez

Cat: nagyon gyanús a görbéd:):):):) lassan tesztelhetsz egy érzékenyebb teszttel :):):):)

Andy: drukkolok hogy augusztiusra már baba legyen :):):) ahogy szeretnéd:) viszont szerintem menj el a dokihoz inkább többször menj az meg hogy mit gondol ne érdekeljen :) jogod van annyiszor menni amikor csak te akarsz legalább megnyugszol te is

én ha most adja isten babás leszek akkor már március vége április eleje lesz a baba én is áprilisi vagyok :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak nehéz most egy kicsit Benivel.
Reggel magára rántotta a vasalót, és egy kicsit megégette az arcát. Remélem nem fog látszódni később! Most így néz ki:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Örülök neked Mónika!
Drukkolok ám neked is nagyon.
És igazad van. Cat tett lépéseket a babákért :D :D :D
Bízom benne.
S szerintem neki, már be is jött!++++++++++++++++++ :D
Szorítok.

Cat!
Nagyon sajnálom Beni!
Szegényke. Ha meg is marad, csak nagyon picit fog látszódni.
Phantenolod van??
First? Ezek jót tesznek ilyenkor
picimami
 
 


Hazafelé, Szlovákiában összefutottunk négy gólyával! :D :D :D
Mindenkihez elküldtem őket. Annyira a határ ellett voltak, hogy remélem megértették azt is, hogy magyarul beszéltem hozzájuk! :wink:

Tesztet legkorábban holnap, bár még az is csak 11 dpo... De most már próbálkozom minden nap! Hátha ezzel megijesztem pirit és elkerül jó messzire....
Elvileg 4 nap múlva kellen kimutatnia.

Andi!

Szerintem is menj el dokihoz! Ha nem tudja megérteni, hogy aggódsz, akkor keress másikat!

Nika!

Hamarosan meglesz az a pé! Apával foglalkozz! Ma sincs nagy meleg. Legalábbis itt most estt az eső.


Picimami!

Nagyon ígéretes a görbéd! Eddig jól néz ki!

Én tegnap már elkeseredtem kicsit, mert ment lefelé. De ma ismét felment. :D Bár ez múltkor is így volt, és akkor 3 nap múlva megjött. :( Na mindegy. Reménykedem!

Pár kép a hétvégéről:

Kép Kép Kép
Kép Kép Kép
Vendég
 


Picimami!

First van. Azt rögtön használtuk is. Emiatt gondolom, hogy nem fog látszódni. Szerintem az nagyon jó.
Vendég
 


Cat!

Bízz benne, hisz Beni még picike. És lehet elmúlik teljesen neki.
Én két évesen égettem meg a popsimat, anno, még kályhával.
First sem volt. És semmi nem látszik...
Páromnak tetszik a popsim.. :oops:

Köszi a gólyákat! Pont négy kell most!
Ugye?? :shock: :wink:

Nem adom föl. Bár még nekem van miért izgulnom.
Egy hét van piri nem jöveteleéig.

Remélem neked is minden rendben lesz, és nem lesz piri.

Itt is hüvös van. De nem is bánom. :roll:
picimami
 
 


Beni, nagyon szép a képeken!

Mónika, Catnek igaza van.
Ma is hűvösebb van. Apára fel.
Te számoltál Jónás napot?? :oops: :wink:
picimami
 
 


Cat!
Neked van valamlyen tüneted??
:roll:
picimami
 
 


Émelygés néha, iszonyatos fárdtság és ingerlékenység. Bár ez utóbbi két tünet máskor is előfordul. :roll: Émelygés pedig mostanában szinte menetrendszerű pé után. Tehát semmi különös.
De azért reménykedem.
Vendég
 


Beni dícséretet köszönjük! :D
Szerintem is nagyon szép, de én elfogult vagyok! :D :D :D Viszont ezzel tiszában is vagyok! :oops: :D :D :wink:
Vendég
 


Szia Cat,

Szegény Beni de biztos elmúlik neki, nagyon sírt :cry: :cry: :?:

Nagyon jók a képek, látszik élvezték a jó időt.

Várjuk a tesztelést :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Ezek nálam is megvannak.
Ma nincs türelmem az ügyfelekhez sem.
És fáj a cicim is. :oops:

Reménykedjünk együtt. :D
picimami
 
 


Megy a drukkkkkkkkkkk nektek, hajrá, hajrá, ++++++++++++++++hajrá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Köszi Gabi!
Szükségünk van rá!
Nagyon aranyos vagy!

Mi is drukk, a következő hónapokra, amikor már neked is lehet.
Puszi 8)
picimami
 
 


itt is most kezdette el esni az eső :):):) apa el lesz kapva :):):
Cat neked megy a drukk a + teszthez

Beninek jobbulást panthenol tényleg jót tesz talán nem égett ez akkorára meg hogy megmaradjon :) én meg tegnap a kenyérsűtőnek érintettem a kezem szép nagy piros égési folt van :):):) de én fenistillel kentem meg a gyerek sudokremével :) végülis fertőtlenitő hámositó krém talán az is jó rá ha van otthon :)
Jónást én még januárban megcsináltam egy évre és elmentettem ez szerint 6-7-e közöttre esik most a jóni:) majd előtte napokban együtt leszünk :) nem ír nemet igy akár fiú akár lány is lehet :)

Gólyácska jöhet erre is szlovákiához mi közel vagyunk :):):) hátha könnyen idetalálnak :9


Drukkok mennek mindenkinek :)++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Cat tényleg nagyon helyes a kisfiad és ez csak természetes hogy elfogult vagy :):):) én is az vagyok :)

nika70
Salgótarján
 
 


Mónika!

itt is esik! sőt szakad.
Ez most akkor a te napod! :wink:

http://www.idokep.hu/?oldal=elore
picimami
 
 


Itt most nem esik! :D Csak jó hűvös van! :D
És Beni is alszik. Szokatlanul hamar elaludt, és csak keveset ellenkezett . :D

Mindenkinek köszi a drukkot! Remélem segít. Már csak tesztet kell majd vennem. Vagy vetetnem Apával... :wink:
Vendég
 


Cat,

reggel remélem hamar jelentkezel a + tesztel :!: :!: :lol:

Én múlt hét csütörtökön csináltam egy lh-tesztet és volt halvány csik az azt jelenti, hogy mostanság lesz a pém amikor mindkét csík erős, ugyi????

Tudom, hogy már mondtátok de igy talán, ha csinálom is jobban megtanulom.

Bocsi előre is, hogy ilyennel zaklatlak titeket megint, elég egy igen igy van válasz is. :P :P

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi!

Szerintem akkor van pé, amikor halványodni kezd a tesztcsík. De én soha nem csináltam... :oops:
Vendég
 


Már itt is elállt.
De nagy vihar volt.
Nekem van tesztem betárazva.
Ha kérsz adok én is. :lol: :wink:


Gabi.
http://babatervezok.otthona.net/LH-teszt.shtml
a pontos válasz.
picimami
 
 


Én is úgy tudom, két nap erős az lh teszt.
Utána az első nap halvány, vagy negatív, akkor van pé-d!

Én csináltam. És így volt. :wink:
picimami
 
 


Tehát a két nap erős akkor már próbálkozhatunk majd?

Kép
Kép
minimano74
 
 


Igen.
De az a biztos, ha minden másnap elkapod apát.
és van egy ovu teszt, ami nem vizeletből, hanem nyál, vagy cervix váladékból mutatja meg mikor van pé-d.
ha érdekel, előkeresem a nevét.
picimami
 
 


Gabi!

Igen! Erős napokon próbálkozhatsz. És utána is. :D
Vendég
 


De tudjátok én kislányra megyek :P :P :P

Picimami, küld el légyszi a nevét, gyógyszertárba lehet kapni??

Kép
Kép
minimano74
 
 


Tudod Cat, te irtad, hogy előtte kell valami cikkből másoltad be.

:P :P kinyomtattam :P :P

Kép
Kép
minimano74
 
 


A PG/53 Fertility Tester a családtervezés és fogamzásgátlás ideális eszköze. Alkalmazása egyszerű, teljesen természetes, semmilyen kémiai vagy mechanikus beavatkozást nem igényel, és így semmilyen mellékhatással nem jár. Az eljárás megbízhatóságát klinikai tapasztalatok, ovulációdiagnosztikai módszerekkel (pl. hormonvizsgálat, ultrahang, laparoszkópia, hőmérsékletmérés) végzett összehasonlító vizsgálatok támasztják alá. Ámbár a módszer megbízhatósága megfelelő alkalmazás esetén meghaladja a 90%-ot, a többi természetes módszerhez hasonlóan teljes biztonságot nem nyújthat.






Az első hetekben célszerű a tesztet nyállal és cervix-váladékkal egyaránt elvégezni, hogy mielőbb megfelelő tapasztalatot szerezzünk a mikroszkóp használatával kapcsolatosan.

A tesztet mindig szabad szemmel, tehát szemüveg nélkül végezzük természetes fénynél vagy izzólámpa fényénél. Az utóbbi esetben 30-40 cm-re legyen a mikroszkóp a fényforrástól. A teszt fénycsővilágításnál nem végezhető!




Ügyeljünk arra, hogy a cervix-váladékot középső ujjunkkal megfelelően felnyúlva valóban a méhnyakból, és ne a hüvelynyílás elejéről vegyük.

Ha a hüvelyben bármilyen fertőzés vagy gyulladás gyanúja áll fenn, a tesztet csak nyállal végezzük.

Nyállal ne végezzünk tesztet közvetlenül evés, ivás vagy dohányzás után.

Bármilyen jellegű bizonytalanság esetén kérjük szakorvos vagy védőnő tanácsát.

Figyelem! Fogamzásgátló készítmény használata mellett vagy közvetlenül azt követően, illetve bármilyen jellegű hormonkezelés esetén a teszt egyáltalán nem alkalmazható! A teszt megkezdhetőségét illetően ilyen esetben feltétlenül forduljunk szakorvoshoz.

A törpemikroszkóp alkalmazásának élettani alapja:

A pete- és spermiumsejtek életképessége a méhben 6 napra korlátozza a fogamzásképesség időtartamát, mely a petesejt megérésétől a tüszőrepedést követő 24. óráig tart. Ezt követően a petesejt már nem képes megtermékenyülni. Az ovuláció vizsgálatakor lényeges körülmény, hogy azt egy 48 órás utó-ovulációs időszak követi. Célszerű tehát, ha az ovuláció nyomonkövetésekor a petesejt életképességén túl (első 24 óra) még 24 óra biztonsági időtartamot is figyelembe veszünk.

A ciklus első időszakában a megnövekedett ösztrogénkiválasztás változást okoz a nyál és a méhnyakban keletkező cervix-váladék összetételében és kristályosodási képében. A nyál és a cervix-váladék kristályosodását az ösztrogén hormon jelenléte okozza bizonyos koncentráció elérése után. Ez a hormonkoncentráció, mely a tüszőrepedés előtt 3-4 nappal következik be, és az azt követő 3-4 napig tart, azután csökkenni kezd. A tüszőrepedés során kiválasztott ösztrogén és progeszteron hormonok koncentrációja tehát csökken, és így kristályosodás már nem történik. A fenti folyamat eredménye, hogy a nyál és a cervix-váladék csak a fogamzásképesség 6-8 napos időtartama alatt kristályosodik. A fogamzásképes időszakban mindkét fenti folyadék kristályosodási képe jellegzetes, erősen szálkás, páfránylevelekre emlékeztető képet mutat. A nem fogamzásképes időszakban, amikor kristályosodás nem történik, a látott képben nagyszámú körkörös és amorf alakzat található.

Figyelem: A termék alkalmazásával kapcsolatosan esetlegesen bekövetkező, nem kívánt terhességért a termék gyártója, illetve forgalmazója semminemű felelősséget nem vállal.
Kapható gyógyszertárakban, illetve megrendelhető a www.hazipatika.com oldalon, ára 2.310 Ft.
picimami
 
 


Gabi!
Jó így?? :oops:
picimami
 
 


Húúúúúú, Picimami ez kielégítő válasz, köszike :P :P :P

Kép
Kép
minimano74
 
 


És ez nem megy tönkre. Egyszer kell megvenni. Annyi csak, hogy meg kell tanulni használni.
Szerintem patikába is hoznak. ha kéred.
Akkor nem kell posta költség..
Abból vehetszt tesztet. :lol: :lol:
Nem is vagyok spórolós... csak gazdaságos. :lol: 8)
picimami
 
 


Köszike a gyors választ, majd megláttom. De ez elég macerásnak tünik, eldöntöm van még egy-két hónapom. :P :P

Most hétvégn volt amúgy olyan tojásfehérjés váladékom, mára már kicsi fehérkérmes :P :P , jó témám van :lol: :lol: lassan azon kapjuk magunkat hogy arról beszélünk milyen pózban voltunk apával :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P

Kép
Kép
minimano74
 
 


Na lányok lassan megyek haza :P :P

Kép
Kép
minimano74
 
 


De jó neked!
Nekem még van egy órám.
Jó ez a téma.
Én már a következő hónapot nézem. Jónáskát és Pé-t..
Ha most nem sikerülne.
De sikerülnie kell!
Ugye? :oops:


Nekem van. És nem nehéz. Szerintem nagyon jó!
Próbáld ki. Ne add föl most.

Puszi
picimami
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?