Új privát üzeneted érkezett!

Szia Pendi!
Drukkolok neked az átjárhatóságihoz!!! Biztos minden rendben lesz!!! +++ Vihar is mondjon le ;)
Igen, tényleg nagyon szupi, h minden úgy alakult, ahogyan elterveztem :D az első mondata az volt, h "ÚRISTEN!" :D :D Olyan kis édes volt .. ő is bekönnyezett, apu se nagyon találta a szavakat, a nővérem párja tudott viccelődni .. :D Mint mindig. A család saját humoristája 8)

Kép
szöszke.
 
 


Csajszik, képzeljétek, haza megyünk!!! :D 10 körül indulunk, úgyhogy megyek pakolni. Nem tudom, h csinálták meg anyuék, de elvileg már 2 hete szervezik, csak a nővérem meg én nem tudtuk (mi már nagyon vágyunk haza). Vasárnap este érünk vissza, majd hétfőn jelentkezem :) Kellemes hétvégét, jó meccsnézést :P (azért örülök, h nem nagyon leszünk itthon a döntőnél :roll: bár ki tudja még, hogy érünk haza ..)
Puszi

Kép
szöszke.
 
 


Szöszke
Aranyos lehetett a párod! :lol: :lol: :lol: Nagoyn jó, hogy minden jól alakul.
Mostmár tényleg nagyon vigyázz magadra, magatokra!
Jajj de jó! jöttök haza!!? :lol: :lol:
Nagyon jó utat, és kellemes hétvégét kívánok!
Vendég
 

 
 

Na még egy utolsó bekukkantás, nem tudtam megállni :D
Köszönöm szépen, Pendi, vigyázok, vigyázok! :) Legyetek jók!!!

Kép
szöszke.
 
 


Vgyok en is visszaolvasok!! 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bocsi csajok de bejelentkezett a barinom msn-re es lelki tamasz kellett neki aztan meg uncsitesomek hivtak msn-en es ezert csak most tom megirni amit akartam :oops:

Na szoval eloszor is az akuposnal kezdtem a napot 12-kor...aki azt mondta,hogy ngyon is jol vgyok de sok a stressz bennem :roll: :oops: Ugyhogy ma sok pontba szurt es megint mondta ne stresszeskedjek mert az ngyon nem tesz jot a babavarasnak :roll: :oops: Ha tudna...en nem is stresszelem mostansag magam ugy,mint anno :lol: Aztan utana elmentem a dokihoz.Ahol is szamomra jo hireket kaptam!!!! :D Szal szerinte a hormonok miatt lehet amire tudna gyogyszert adni...de ha azokat szedem akkor nem ngyon lesz pe-m... :roll: megkerdezte mi legyen...haaat mondom az nem jo :roll: ugyhogy meg nezelodott azt mondta tud kinai gyogyszert adni(Azt elkell mondjam a kinai gyogyszer az azt jelenti,hogy gyogyfuvek!!!)En nem is tudtam,hogy a korhazban ilyet is irnak fel :shock: :o :shock: :shock: Mondjuk tudhattam volna....mindenesetre mondtam az oke az johet :wink: A lenyege az FSH hormonom 14.valamennyi lett :D !!!!!!!!Jo tom ez is ertek felett van :roll: :oops: mert az ertekhatar asszem 9 de nekem allandoan 19korul mozgott!!!!!es most 14. :lol: yeeeeee en ennek ngyon orultem :D Aztan azt is mondta,hogy adhat nekem gyogyot amitol lesz pe-m :shock: Mondom azt a meddosegiben mar nem adtak nekem azt mondtak nincs tobb gyogyo :roll: (most ugye a nogyogyasznal voltam ugyanaz a korhaz)Szal ha visszajottem lesz gyogyi csinalunk petet vgy lesz fagyi babo(a melyhutoben de LESZ!) meg eldol...bar ha jol ertettem a fagyibabohoz kell a sperma is es egyutt fagyasztjak le?!?!?!?!?!?!??!?! :shock: :roll: Errol tud valaki valamit?Bar en ugy hiszem,hogy bevallalom a agusztus szept gyogyi....aztan oktoberben lehet megyunk amcsiba eskuvore...aztan lefagyasztatni a petikeket 8) Szal en ngyon orultem neki :lol:

Bridget
Hát szegény párodnak pont most kell elutaznia? mikor alig van időtök egymásra? Hát lesz majd mit bepótólni, amikor visszaérsz!
ahogy elnézemaz időt, már valószínűleg megvan az eredmny. Mit mondott a doki? mitől lehet ez az izzadás?
az a babaközlési sztori nagyon jó. és gondolod nem tudná, hogy mi ez? Biztos vagyok benne, hogy egyből kapcsolna

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Az also dolog az a Bridget bla bla bla az csak aze volt ott hogy tudjam mire kell valaszoljak pendinek de lanyos zavaromban azt is jol elkuldtem :evil: :x :lol: :lol: :lol: :lol:

Szal Pendi
Ha mondom neki ne menjen tuti nem megy de mar ho elejen beszeltunk errol az utrol mert egy sulistarsaval (amcsibol) akit mar evek ota nem latott na vele osszetudna futni ha megy....es erre en mondtam persze ok :wink: Aztan mondta miert nem megyek akkor elozo nap azaz csutortokon de az nekem tul koran van :roll: es mondtam ne aggodjon menjen csak aztan majd meg lesz 2napunk mielott megyek 3 :wink: Amugy jobb is...mennem kell fodraszhoz,kormoshoz mindenfele...ugyhogy nem gond 8) de a draga mar irt!!! :lol: A dokit meg tok orulok,hogy lecserelted :wink: Apa vizsgalata megtortent mar? Mer annelkul is eleg gaz am gyogyot szedni :roll: Meglatod jo kezekben leszel nala...es majd benned is jobban no a hit :wink:

Szoszke
Tegnap nem tom mi volt a pangas...de noci gepe beszart...Zsu meg nem tom hol van....Melus csak olvasgat :lol: Kata meg nyaral 8) Masok nem jonnek :roll: Tuti franko lehetett a vacsi!!! 8) en meg az is lehet elrejtettem volna akamerat es felveszem....ezek nagy pillanatok. :wink: es ,hogy jottok haza...na ezt mondjak hab a tortannak :lol: :lol: :lol: Jo utat es idotoltest...bar csak eleg rovidke idore jottok ahogy latom :roll: de a semminel tobb :wink: Erezd jol magad remeljuk roka koma nem latogat meg utkozben :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Drágáim! Vettem a bátorságot és vok!!!!!!!!! Iszonyuan hiányoztok!!!!

Szöszikém! Neked nem is tudom mit mondjak ez a hír miatt muszály voltam jönni! Nagyon gratulálok!!!! Tiszta szívemből!!!! Örülök mindennek! Voltál már dokinál????? Vagy mi zu?? Rosszulétek??? Mesélj!!!

Brid!Naon jó a vonzod!!! Ferihegy 1 vagy ferihegy 2???

Csajok nagyon hiányoztok!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Drágáim! Vettem a bátorságot és vok!!!!!!!!! Iszonyuan hiányoztok!!!!

Szöszikém! Neked nem is tudom mit mondjak ez a hír miatt muszály voltam jönni! Nagyon gratulálok!!!! Tiszta szívemből!!!! Örülök mindennek! Voltál már dokinál????? Vagy mi zu?? Rosszulétek??? Mesélj!!!

Brid!Naon jó a vonzod!!! Ferihegy 1 vagy ferihegy 2???

Csajok nagyon hiányoztok!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Drágáim! Vettem a bátorságot és vok!!!!!!!!! Iszonyuan hiányoztok!!!!

Szöszikém! Neked nem is tudom mit mondjak ez a hír miatt muszály voltam jönni! Nagyon gratulálok!!!! Tiszta szívemből!!!! Örülök mindennek! Voltál már dokinál????? Vagy mi zu?? Rosszulétek??? Mesélj!!!

Brid!Naon jó a vonzod!!! Ferihegy 1 vagy ferihegy 2???

Csajok nagyon hiányoztok!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na ezt most jó sokszor sikerült elküldenem!!! sorry!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendi neked is nagyon jók az uj vonalzoid!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csajok! Nagyából átollvastam amit írtatok! Annyira fogtok hiányozni a jövöhétig nekem! Amugy van medencénk és én egész délután ott meresztem a kis nagy hátsom melo után! Szal nem uatkozom! A dokinál nem volt semmi, mert nemhogy szerdán nem volt, mert szülésen volt, de pénteken a fönök asszonykámmal voltam a dokinál és akkor meg valami konferencián volt! Szal ezt nem értem miért nem tudták szerdán megmondani, de mindegy! Kaptam egy telefonszámot, hogy érdeklödjek a köv héten és hétfön telefonáltam is! Na az lett az eredmény, hogy a doki most meg szabin van! FASZA! Szoval elvileg holnap meg kell jönnie és itt állok mint fasz a hideg vízben mert nem tudok semmit! Tegnap olyan kiborulos napom volt mert délután ugy felhuztam magam, hogy jól kibögtem magam! Na röviden ennyi! Hétfön jövök!!!!! Mindenkinek sok csók!!!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Vgyok am en is!!! 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Noci
Jah latom csak beugrottal 8) :lol: epp akartam irni nincsenek-e elvonasi tuneteid :?: :lol: :lol: Te is hianyzol mer miota nem vgy nincs aki kezdje a napot...nalam mindig te kezdted mert te irtal uccsonak :wink: Hianyzol ngyon es gyere hetfon....dokid meg monnyon le :evil: bar az is lehet teis bebabasodtal :wink: sose lehet tudni :lol: 8) Meg 1nap...hetfore kiderul :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es koszi a vonalzo dicst :wink: Amugy meg ferihegy 2 mer az 1 az ugy tom a fapados jarat 8) Tokyoba nem jar :wink: Tudom en konnyen beszelek :lol:

Cshajek itt a hom is katasztrofa :lol: de talan ezzel leszek babas :roll: mer amikor meg jot produkalok semmi sincs :? :roll: :
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 24800_.png

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok ne tegyetek ez velem....mer sztrajkolni fogok :roll: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szal korulneztem a gyogynovenyeknel....es ezt talaltam nektek....ezek erositik a szervezetet!!!!Mindenkinek csak ajanlani tom :wink:

http://www.hazipatika.com/topics/gyogyn ... 5&x=26&y=9


Ott van az en gyokerem is koztuk a Ginzeng 8)

http://www.hazipatika.com/topics/gyogyn ... eng?id=110

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

Jó reggelt!

Még félig alszom. Apácsak most ért haza a melóból. Végre nem volt az az elviselhatő hőség éjszaka, így már két napja végigaludtam az éjszakát. És egészen idáig!
Hívtam a dokit, és el kell halasztani egy ciklusidőt a beavatkozást. Nem lesz röntgenesük. Hát jó! Ez van. MEgy hónapon már nem múlik semmi.

Bridget
A barátnőd remélem megnyugodott!
Ne stresszelj annyit! Jó is lesz, hogy jössz haza, itt legalább kikapcsolódsz, és megnyugodsz. Ez az akupontos egy-két hónap alatt úgy rendbe fog vágni, hogy csak na.
Erről az FSH értékről semmit nem tudok, de az már jó, ha ennyit csökkent. :lol: :lol: :lol:
A fagyibabák, ha jók az ismereteim, már megtermékenyített petesejtek. tehát kell hozzá sperma. :roll: :roll:
hát, két napotok lesz még együtt. Ez idő alatt dolgozik a párod?
akkor most nagyon szép leszel!
Apa vizsgálata egyszer már megtörtént. Akkor volt baj. Abból kikezelték, rendbe jöt, és most fogunk majd visszamenni kontrolra júliusban. :roll: :roll:
A hőd miatt szerintem ne aggódj. Az enyém is így szokott kinézni pé előtt. Valószínűleg, most később van pé.
köszi, hogy felraktad azt az oldalt. Nagyon hasznos kis növények vannak benne. Én mindig is inkább gyógynövény mint gyógyszerpárti voltam. Jobban hiszek a növényekben. azok természetes dolgok. Nincs a mellékhatás, nem készíti ki az ember gyomrát.

Nócika
Na csak nem bírtad ki, hogy ne gyere fel! aranyos tőled! Te is hiányzol nekünk! :wink: :lol:
Köszi a vonalzóim nevében!
Az a medence az nagoyn jó! Nekem is kell egy olyan!
Szegénykém! Nincs szerencséd ezzel a dokival! Na de pont azért fogsz jó hírt kapni, mert ilyen döcögősen megy!

Zsu
arról volt szó, hogy jössz! És nem jöttél! :roll: :roll: Valaki mindig eltűnik!!! :roll: :roll:


Most megyek, mert nekünk is el kell vinni a gépet megnézetni. Valami nagyon zúg benne. Lehet, hogy ventillátor baja van.
Majd jövök, amint tudok. Bár ilyenkor amikor Apácsak itthon van, nem nagyon jutok ide.

Kép
Vendég
 


na most nézem, csak nem azt a képet raktam fel elsőnek, amit akartam. Na mindegy.
Ez lett volna az első kép:

Kép
Vendég
 


Szia Pendi itt vgy meg...minnya visszaolvaslak :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Eloszor is jooo reggelt bar itt mar 3ora van delutan :lol:
Kép

Megtort a jeg....szoktak mondani na itt a mai hom lassatok csodat :wink: :
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 11200_.png

18-as karika!!
Bar ha jol latom akkor jo lett volna meg tegnap egyuttlenni emborrel ehez a hohoz...sajna uccso nap mar olyas valami volt amibol babao nem lehet :lol: :roll: :oops: :lol: neha azt is kell sajna mert o szereti ngyon :oops: Na mind1 azert meg ramaszok majd vasarnap ez termeszetes de igy is gyer lesz a termes :roll:

Vegigaludtam 10orat pipiles nelkul :wink: yeeeeeeeeeeeeeeeeh :lol: A gyogyteam meg nem vettem be marmint amit a korhazban adnak mer nem tudom,hogy kell :roll: ugyanis kis zacsikban vannak..most akkor teakent vgy poralakban lenyelni...nem tom ugyhogy megvarom embort aztan elolvassa nekem :roll: Mindenesetre most iszom majd amig van a gyokerem meg kozben iszom majd ezt is amit a korhazban adtam a hormonokra...aztan a herb boltban meg megveszem azt a masik teat amit ajanlottak,hogy erosit!!Valami 8-10fele mar nem emlexem pontosan hany fele gyogynoveny van benne(azsiai) es nem is olyan draga olyan 7000ft lehetett :roll: asszem erre se emlexem pontosan...szal betankoltam gyogynovenyileg...otthon meg az otthoni akupos majd ad amit gondol ha gondol valamire.Mindenesetre agusztusban egy hormonfelterkepezessel szeretnem kezdeni na meg oersze a gyogyi ami petecskeket csinal nekem :lol: es tom,hogy jo eredmenyekkel zarok meg ok is meglepodnek majd es babas leszek sitty sutty :mrgreen: Hianyzik embor mar most pedig csak 1napja van tavol :roll: Na persze otthon mashogy lesz mert lesz mivel lekossem magam 8) :lol: Mar alig varom,hogy talalkozhassam a kutyusommal :D ugy hianyzik o is :( :roll: Felek nehogy inkfartus kapjon,hogy igy 1ev utan lat megint :roll: max eddig a 6honap volt az is csak 1szer meg egyszer 5...amugy 3-4-2havonta mindig hazamentem :roll: Majd megprobalok azert 2-3szor hazamenni most is 1evben...hat majd meglatjuk :roll: 8)

Pendi
Na nem baj az ha 1honap halasztas van addig is mar nyugisabb leszel es talan meg e-hoban spontan osszejon....ugy szokott lenni :lol: Az atjarhatosagit meg uhu-val is megtudjak csinalni vgy o ragaszkodott a rontgeneshez? :roll: Te nem vgy aszmas?
Barinom nem tom megnyugodott-e mert en oszinten elmondtam a velemenyem ami epp nem igazan tetszhet neki :roll: dehat barinom...es velem szokott a gondjairol beszelni mert en mindig megmondom a frankot :roll: 8) Probalok en nem stresszelni de uccso nap azaz utazasi nap tuti mar a hasam olyan kemeny lesz az idegtol,hogy csak na :? :roll: errol nem tehetek :oops: persze probalok allandoan relaxalni 8) :lol: Az FSH hormon meg most nem tom elmagyarazni mi de a lenyeg,hogy nekem duplaja a kelletenel :roll: es ez most lement soot ngyon "kozel" allok a felso hatarertekhez!!!!Ami nekem ngyon jo hir :D A fagyibabakat meg csak gondoltam,hogy igy van mert a no azt mondta ember is kell,hogy jojjon.Eloszor nem ertettem aztan utana jutott eszembe,hogy talan mar egyutt fagyasztjak le?Olyan nincs,hogy csak az en peteim kulon?!Mert akkor nem tom,hogy lesz megoldhato ez is :roll: Most 1kicsit elkeseredtem ez ugyben :(
Ember mar jon haza vasarnap es en szerda reggel utazom.Bar dolgozni dolgozik de mar 6-8korul hazajott a heten is foleg az uccso napjaimon tuti hazajon korabbna,hogy velem legyen :wink: Leszunk mi egyutt azon nem aggodom :lol: 8) Jah jol megszepulok...bar most is jol nez ki :lol: :lol: csakhat mire megyek legyenek friss kormeim,ne legyen lenott hajam..stb. FONTOS! :wink:
Parod vizsgalata megvolt akkor oke.Csak erdeklodom am nem akarok mindenbe beleszolni :oops: Jo,hogy akkor lesz a kontroll is mielott lesz closty szedes :wink:
Olyan kis biztato vgy hougyben :D de tenyleg igy van latod ma mar felis ugrott :wink: latom mar te is azert kiismered magad rajta 8) A gyogynovenyek meg tuti jok en is mostmar ngyon szeretem oket...foleg,hogy szamomra ugye nincs gyogymod....csak is ezekkel a szerekkel tom erositeni a szervezetem,hogy eros legyen,egeszseges es ellanallo!!! :twisted: 8) :D

Masnak nem irok :roll:

Kép

Az olvasoknak meg uzenem lehet am batran irni is!!!!! :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Erdekes szosszenetek:
-1800 elott nem készült külön cipő a jobb és bal lábra
- A két legmagasabb IQ, amit átlagos teszt szerint mértek, nőké.
- Anglia összes hattyúja a királynő tulajdona.
- Semmilyen papír, legyen az még olyan nagy vagy vékony, nem hajtható 7-nél többször félbe.
- Évente több ember hal meg szamár által, mint repülőgép-szerencsétlenségben.
- Tom Sawyer volt az első regény, amit egy írógépen írtak.
- Egy zsiráf képes a több, mint 1 méteres nyelvével a fülét pucolni.
- -90 °C fok alatt megfagy a lehelet, és leesik a földre.
- A földimogyoró a dinamit egyik alapanyaga.
- Egy macskának 32 izom van mindegyik fülében.
- A Kung Fu jelentése szabadidő.
- Al Capone névjegykártyáján „használtbútor-kereskedő” állt.
- A nők kb. kétszer annyit pislognak, mint a férfiak.
- Kenyában a zenészeket egy ketrecbe zárják a színpadon, nehogy ellopják a hangszereket.
- Buzz Aldrin volt az első ember, akinek széklete volt a Holdon.
- A Manhattan szó egy régi indián nyelvből származik, és azt jelenti, hogy: „A hely, ahol részegek voltunk”.
- Mikor 1694-ben Angliában II. Mária királynő meghalt, a jogászok fekete palástot öltöttek, és máig is hordják.
- A jojó eredetileg fegyver volt a Fülöp szigeteken.
- Napóleon félt a macskáktól.
- Az azték uralkodónak, Montezumának volt egy unokaöccse, Cuitlahac, akinek a neve annyit tett, mint „nagy rakás szar”.
- Los Angeles teljes neve: „El Pueblo de Nuestra Senora la Reina de los Angeles de Porciuncula”, és a hosszának 3,63% -ára csökkentheto: L.. A.
- A cápák nem betegednek meg rákban.
- A szamár szeme úgy helyezkedik el, hogy egyszerre láthatja mind a négy lábát.
- A „szamba“ szó köldök összedörzsölést jelent.
- Az utolsó mohikánul beszélo indián 1933-ban halt meg.
- Thomas Edison, a villanykörte feltalálója, félt a sötétben.
- A denevérek mindig balra repülnek, mikor elhagyják a barlangjukat. - Lehetetlen nyitott szemmel tüsszenteni.
- A leggyakoribb keresztnév a világon a Mohamed.
- A Pulp Fiction címu filmben minden óra 4:20-at mutat.
- A Biblia nem tesz említést macskákról. - Uruguayban tilos párbajozni, kivéve, ha az ember bejegyzett véradó.
- Az utolsó 3500 évben összesen 230 év volt háborúmentes a „civilizált világban“.
- A görög himnusz 158 versbol áll. Egy görög sem tudja az összest.
- Egyedül az ember és a delfin szexel szórakozásból.
- Egy földrengés következtében 1811. december 16-án a Mississippi visszafelé folyt.
- A szú kétszer olyan gyorsan rágja át magát a fán, ha rockzenét hallgat.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridget!
itt vagy még?
Én miután itt voltam kiléptem, mert elvittük a szerelőhöz a gépet. Kiderült, hogy a processzor ventilátora szállt el. Ki lett cserélve, és mostmár olyan szép halk. :lol: :lol:
A hőd tényleg szépen felugrott. Tényleg egyre jobban átlátom a grafikát. Bár egy kielemzésre nem vállalkoznék még. :lol: :lol: Biztosan az a gyökér csinált valamit, és ha őszintén nézzük, így a normálisabb. Nagyon korán volt neked pé-d. Így most kb helyreállt arra megszokott 12-15 napra. Kár, hogy nem tudtatok együtt lenni. Még a vasárnap ott van, hátha még nem késő. :roll: :roll:
[quote]V írta:egigaludtam 10orat pipiles nelkul

Ez nagyon jó!! Amióta iszod azt a gyökeret, nem kellsz fel éjszaka pisilni. Egyre jobbak az eredényeid is. Ez egyenes út a babához! Lehet, hogy kell még idő, mire a szervezeted helyreáll, de az tuti, hogy nagyon bíztatóak az elmúlt hetek eredményei. Nagoyn örülök neked, és szorítok, hogy mielőbb összejöjjön mostmár az a babó is.
Majd szorítok, hogy ennek az új teának jobb íze legyen, mint a gyökérnek.
Agusztusban hormontérképezés? ez mi? Nem tudom mi az.:roll: :roll:
Az akupontosod megírta az a levelet az ittnoni akupontosnak? Fogsz itt is járni? Megvan már, hogy kihez?
Azt elhiszem, hgoy várod a kutyussal a találkozást. Szegénykém! Biztosan hiányzik neked! Meg tuti, hogy neki is hiányzol A kutyák nem felejtenek. Már csak pár nap, és látni fogod a családodat, és a kutyusodat is. Van róla képed?
Elhisze, hogy izgulsz az út miatt. Én már akkor stresszelek, ha csak a szomszéd megyébe megyek, nemhogy a világ másik felére. A relax az nagoyn jó. Én is szoktam csinálni. Tavaly megtanította a munkahelyemen a pszichológus. Tényleg sokat segít. Úgy hogy csináljad csak szorgalmasan. Az még a babaprojekhez is hasznos.
Ne legyél elkeseredve a fagyibabák miatt. Mindig az lebegjen előtted, hogy egyre jobban vagy, rendeződött a pisilés, az értékeid egyre jobbak stb. Ez már nagy dolog. hidd el, hogy a baba is meg fog foganni majd spontán. Csak lehet, hogy várni kell egy kicsit! Csak pozitívan!!!!!!!
Remélem igazad lesz, és spontán összejön a baba. Nem is vagoyk most ideges miatta. Most olyan megnyugvás van bennem, hogy mostmár történi fog valami hasznos is. Igaz az is hasznos, hogy szedem a clostyt (ill. most pont nem), de azért nyugodtabb vagyok, hogy megnézzük, egyáltalán van-e út a petécskéimhez. Aztán majd lesz hormonvizsgálat. Az uh-os átjárhatósági is ugyanolyan állítólag, mint a röntgenes. Az kolléganőm (a doki asszisztense) elmondta, hgoy teljesen mindegy melyikkel csinálják, mert, ha el van záródva mindkettőnél érzékeny. Nekem mindegy melyikkel csinálják, csak legyen meg.
[quote]C írta:sak erdeklodom am nem akarok mindenbe beleszolni

jajj nem haragszom én ez miatt!!! Sőt. Tudom, hogy jót akarsz a kérdéssel. Nekem is eszembe jutna a kérdés. de szerencsére nála már nincs baj.
Készen vannak a körmeid,és a hajad? De jó neked! Nekem is mennem kellene. Anyuhoz is be kellene jelentkeznem egy körmözésre, és pedikürre. A hajamról már ne is beszéljünk. Valamiért nagoyn zsírosodik, és lapul. Minden nap meg kell mosnom, hogy álljon valahogy. Nincs rá valami ötleted? A baj az, hogy nagyon vékony szálú, és kevés is.

bocsi nagyon sokat írtam. :oops: :oops: Csak igyekeztem mindenre válaszolni. :lol: :lol:
Vendég
 


ja, és ezek a kis szösszenetek nagyon jók, és érdekesek :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Egy ngyon vicces kis tortenet:

Élt egyszer egy uralkodó Arábiában, Akbar király. Ennek a királynak volt egy gyönyörü felesége. Az udvarban Egy Ahmed nevü hivatalnoknak nagyon megtetszett a királynö, és a hosszú évek alatt, amit a szolgálatában töltött, teljesen magával ragadta a vágy, hogy a királynö gyönyörü melleit csókolgathassa. Egyszer aztán elmondta ezt a titkos vágyát a király fötanácsadójának, Birbalnak.
Azt is hozzátette, hogy bármit megtenne, csak szájával a királyi keblekhez érhessen. Birbal, - aki nagyon csalafinta ember volt - hosszas gondolkodás után azt mondta neki:
- Nézd, Ahmed! Nem kis dolog, amit kérsz, ámde én segítek rajtad.
Természetesen nem ingyen, megígérem, ha fizetsz nekem 1000 aranyat, akkor büntetlenül csókolgathatod a királynö melleit 4 óran keresztül!
Ahmed nagyon megörult ennek, meg is egyeztek, hogy a müvelet elvégzése után kifizeti Birbalnak az 1000 aranyat.
Birbal másnap egy speciális anyaggal kente be a királynö melltartójat, ami erös viszketést okozott. A király összehívta az orvosait - akiket Birbal persze jó elöre kioktatott -, hogy állapítsák meg a viszketés okát. Az orvosok a vizsgálat után közölték a diagnózist és a gyógymódot:
- Ez egy nagyon veszélyes, gyors lefolyasú betegség! Egyetlen gyógymód van ellene, egyfajta emberi nyál. Sajnos egész Arábiában csak egyetlen ember nyála alkalmas gyógyításra, megpedig egy Ahmed nevü alattvalóé!
A király gyorsan elökeríttette Ahmedet, és ráparancsolt, hogy nyálával gyógyítsa meg a királynö kebleit. Ahmed boldogan vette kezelésbe a kérdéses testrészeket, 4 órán keresztül nyalogatta, szopogatta nagy böszen, majd földöntúli boldogságban úszva távozott.
Másnap megjelent nála Birbal, és kérte a jogos fizetséget, ám
Ahmed kijelentette, hogy ö nem gondolta azt az 1000 aranyat komolyan, meg különben sincs annyi pénze.
Azonban nem számolt Birbal - aki, mint már említettuk, igen okos ember volt - bosszújával. Következö nap Birbal a viszketést okozó szert becsempészte Akbar király alsónadrágjába. És Akbar király hamarosan Ahmedért küldetett... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Pendi!!!!! :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Vala miert nem jo a gep most meg nalunk...es nem enged bejelentkezni pl a borsonline oldalra a forumba.....meg az msn-be se :evil: Tegnap ledobott megszakadt es azota nuku Bar van meg kint a szobaban 2gep meg de en a haloban vgyok egesz nap :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


szia Bridget!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Várj, mert még mindig a történeten röhögök. Már fáj a hasam. ez nagyon jó kis sztori. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ledob a gép? nem tudom mi baja lehet. :roll: :roll: Azért nézd meg a mslikon is, mert lehet, hogy szerver hiba. akkor meg nincs mit tenni. :roll: :roll:
Vendég
 


Koszi,hogy szoritassz es remelem tenyleg nem csak en erzem a valtozasokat hanem igy is van :wink: :lol: A teat meg mar 1huzasra megtom inni :lol: :lol: :lol:
Hormonfelterkepezes....hat en ugy tom a ciklus alatt a hormonok valtoznak FSH LH E2 vgy mi es mindig es ezt akarom leellenoriztetni :wink: cn 3. 10. stb napokon kell menni vervetelre.De ezt nektek is csinaljak :roll: Az akupos hetfore megirja a papirt :wink: Igen persze fogok otthon is jarni!!!!Ngyon jo es hatasos...es Kitty tud otthon egy kinai dokit :wink:
A kutyumnak tuti hianyzom mert a falkavezer szamara en vgyok :roll: en vgyok a GAZDI...de mikor eljovok otthonrol anyuhoz partol.Aztan mikor hazamegyek majd kiugrik a borebol es kovet minden fele :lol: konyhaba erkelyre wcre :shock: :lol: mindenhova es ha elakarok menni valamerre mar ugral ram neha siir is mer azt hiszi megyek megint sok idore :roll: :cry: Kepet nezek de csak 2eves van asszem 2evvel ezelotti :oops:
A fagyibaba dolog azert bant... :roll:
Tudom,hogy nyugodtabb vgy mert tudid,hogy jo kezekben vagy es "latod az utat is amin epp menni keszulsz" ez sokat szamit :wink: Ahh fodraszhoz ma lusti oltam menni ebbol majd hetfon lesz csak valami.Kormoshoz meg holnap megyek....de ma bemegyek a kozpontba megiszom par italt az ismikkel...meglatogatom oket mer mar ngyon reg nem lattam oket :wink: Haat zsiros hajra nincs otletem :roll: :? nekem azzal sosem volt bajom :arrow: de valami gyogysampon tuti segitene...en 2naponta mosok hajat az se egyszeru nem irigyellek :? :roll: Nem gond ha sokat irsz...hisz igy van mit olvasni...es ez 1 forum ahol olvasni es irni kell :lol:
Az atjarhatosagi jah vagom,hogy mind1 melyiket csinaljak...csak azt hittem mivel az egyik doki szabin vgy mi akkor talan a masikat kene bevallalni...vgy en nem tom hogy megy ez nalatok :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah nekem is ngyon bejott :lol: :lol: :lol: Nem hinnem,hogy szerverhiba mer a masikon betudtam jelentkezni...de nem akarok ott kint ulni ezert nem vgyok msn-en....zsu nincs fent?nem tod mi van vele? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A tea megivás amiat megemelem a kalapomat! csak így tovább! :lol: :lol: :lol: :lol:
Igen,azt már írtad, hogy fogsz menni, meg hogy Kitty talált egyet, csak igazából azt akartam kérdezni,hogy maradsz annál, akit ő mondott?
A kutyusodat megértem,. Ha én lennék a kutyád,és így szeretnélek, én is meg lennék ilyedve, hogy már megint nem jössz sokáig. :roll: :roll: :roll:
Elhiszem, hogy bánt a fagyibaba dolog. De lehet, hogy nem is lesz rá szükség, anyira jól haladtok az akuponttal. Én akihez jártam itthon, ő nem tűvel, hanem reflex pontokkal dolgozott, éde tudtommal neki is vaolt több olyan kismamája, kainek azt mondták, hogy nem nagoyn fog kihordani egy terhességet. ismerem a lányt, és tudom, hogy kicsi a méhe. A dokik nem bíztatták. És tavaly mégis kislánya született. többév után. Tehát, ne keseredj el teljesen. Ez az akupont nagyon sokat segít neked! Persze, hogy aggaszt. Mindenkit aggasztana. De a remény az még mindig ott van, és egyre erősebb! :wink: :wink: :lol: :lol:
[quote]N írta:em gond ha sokat irsz...hisz igy van mit olvasni...es ez 1 forum ahol olvasni es irni kell

:lol: :lol: :lol: :lol: Oké :wink: :lol: :lol: :lol: Akkor csak győzd olvasni! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
szerintem ott csak egyféle átjárhatósági van, ahova én megyek. Nem is ajánlott fel a doki másik lehetőséget. Szerintem ez van azt kész. :roll: :roll: :roll: Nem egy nagy kórház, csak most újjították fel. De attól a kezelés még nem nagyon sokféle. Sajnos hozznk csak messze van olyna kórház, ahol több választási lehetőség van. Úgyhogy beérem ezzel. :roll: :roll: :lol: :lol:
Vendég
 


Minnya irok...csak keszul a vacsi es azt is lesem meg keresem a fotot :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


oké :wink: :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


A kep tul nagy es itt nincs kicsinyito programom :evil: csak kint...

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


kis lusti! :lol: :lol:

Nekem is vannak ilyen napjaim, amikor egész nap csak fekszem, és tv-zek.
De ha lesz kedved kimenni, akkor várom a képet! :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


hahó!!! hová lettél? :cry: :cry:
Vendég
 


Kittyvel beszelek telon o mar otthon van de csak 3napig aztan jon vissza eszem minnya irok... :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


oké! várlak! :wink: :lol:
Vendég
 


Na most tettem le....felveszi a tesoja gyereket es hozza ki nyaralni 2hetre 8) Meg elmeseltem neki mi volt a dokinal...

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Neked nincs skype-od?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


az nincs. :cry:
De már említette a Drága. Lehet, hgoy azt is felrakatom vele. Régen tudom,hogy volt, csak leszedtük. Még beszéltünk is rajta baráttokal.
Vendég
 


A tea megivasan en is csodalkozom :lol: Mondjuk vana akarat erom az biztos :wink: Igen ugy nez ki maradok a Kittyenel...az ha jol tom a nepstadion kornyeken van en meg az elles saroknal lakom....jah bocs jonak magyarazom :lol: szal az ors korul lakom :wink: igy meg kocsival is 10perc szerintem max :wink: Egyenlore nem aggodom fagyibabo ugyben agusztusig.Majd akkor raerek addig meg "sok viz lefolyik a Dunan" 8) :lol: Szerintem mindenhol van mind a 2fele....az uhu-s atjarhatosagihoz csak 1 uh gep kell az meg gondolom van :roll: Csak tod mondjuk en asztmas vgyok es a dokim egybol mondta akkor nem rontgenes lesz hanem uhu-s.Szal abban kulonbozik,hogy rontgen fotot keszitenek rolad vgy uhu-val nezik meg az eredmenyt...ennyi :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csak azert kerdeztem mert abba betudtam jelentkezni :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote]j írta:ah bocs jonak magyarazom

Hát igen. Pestet kb annyira ismerem, mint Japánt. :lol: :lol: :lol:
Az jó,ha ilyen közel találtál akupontost.

Nem vagyok asztmás. Valószínűleg a doki csak ezt a fajtát szokta valmiért csinálni, mert nem említette a másik lehetőséget. De azt tudom,hogy reggel megcsinálja, és már koradélután mehetek haza. :lol: :lol:

Neked itthon van net? tudunk majd beszélni?
Vendég
 


Van netem is meg laptopom is amit viszek magammal :wink: Bar sok idom nem lesz de estenkent tui fentleszek :wink:

A rontgenes a bevett szokas :wink: ha valamiert az nem megy akkor jon az uhu-s...ugyhogy gondolom azert nem is emlitette :wink: Nekem ez a dokid jobban tetszik,imnt az elozo :D :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bocsi csak kozben masfele is nezelodtem itt a bneten 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


hát igazából ő a régi orvosom. Már tizen nem tudom hány éve. Jobban bízom benne, bátrabban kérdezek, és ő eleve elmondta azt, amit én is gondoltam. Hogy nincs értelme addig szerdni a hormonokat, amíg nem tudjuk hogy áthjárható vagyok-e. Ez a másik dokinak nem volt egyértelmű. Aztán, még mindig válthatok, ha mégsem jön be.
Vendég
 


Deee bejon 8) :wink: Majd meglatod :lol: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Emborod nem nezi a focit?Mikor lesz a donto? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


köszi!!!!! :lol: :lol: :lol:
Kép

de majd nézi. Holnap lesz. :lol: :lol: Aztán vége lesz a focis estéknek. :lol: :lol: Mehet majd mindenhol a babagyártás! :lol: :lol: :lol: Mert ugye ilyenkor használhatatlanok! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?