Új privát üzeneted érkezett!

Hova mentek Balcsira?

Zsu
svs
 
 


eszetlen cuki ez a kép!!!!
nálunk hőség van, nem is kicsit, mindkét pasi többnyire pucér. samu már 3x pisilt mindent össze...

balatonakalira megyünk :) egy baráti házaspár is pont akkor megy. ez pedig szuper!!!egy házat bérelünk 10ezer ft/nap- ez teljesen okés. (főleg mert nem mi fizetjük hehe)
kerekpocak
 
 


ti hova utaztok?
kerekpocak
 
 

 
 

Tök jó! Nekem amúgy mindegy lenne, csak legyen Balaton. Nagyon szeretjük! Megyünk majd Siófokra is augusztusban! :D
Most Ausztriába megyünk Anyósomékkal és a 2 uncsitesó kiscsajszival. Nem vagyok oda az ötletért olyan nagyon, de anyagilag nekünk sem lesz rossz dolgunk! :oops: 8)

Mármint teljesen pucérok? Vagy hogy történtek a balesetek? :roll:

Zsu
svs
 
 


Ja, és köszi, nekem is nagyon tetszik ez a fotó!

Zsu
svs
 
 


samu totál pucér, jónáson van pelus.
samu ide-oda pisil :) (van bili, h hátha majd abba, de egyelőre nem :))
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Zsu, Emma képe annyira szuper! Nagyon szép kislány!

Zsófi, pasiaid is édesek, jók a képeitek! Ugye már mósosítottátok bankár-Jónás elnevezését, mert annyira édes kis formás feje van :wink:

Olvastam Samu írását a hisztiről, nos, ez csak rosszabb lesz :lol: Nekem az a "kedvencem", amikor közel négy éves csemetém még közli is, direkt azért hisztizik, hogy a felnőttek idegesek legyenek :evil:

Zsu, igen, T-Comos vagyok, vagy inkább Magyar Telekomos, mert a Vezérigazgatóságon dolgoztam összevonás előtt.

Köszi a csajszi-dícséreteket. A hercegnős képek a T-Com szigeten készültek. A Ford sátorban van hercegnő bál (party szervíz reklám), ott adták a jelmezeket is, sőt, ki is sminkelték őket. Persze Csengének ki kellett próbálni :wink: A macis meg Veresegyházán, a Maciotthonban volt.

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Jaj Zsu, annyira édes ez a kép! Igazi kis csajszi... :D :wink:

A tali nekünk sem jó, mert valszínűleg Balatonon leszünk.

Bocsi lányok, most csak ennyi, mert hulla vagyok.

Nelly

Kép
breeki
 
 


Sziasztok!
svs Köszönöm az invitálást.Ha nemgond csatlakozom...
3 gyerköcöm van a legkisebb Zsófia 29hónapos.Ő jánosban született.
Mi is a bilizésnél tartunk,nemeröltetve nagyonjól megy ,déli alváshoz sem kell már pelus :lol: Nemakarom valahogy elhinni,hogy a Jánosben mostanáben nemszül senki.Kérdezzetek nyugodtan....

Kép
veronak
 
 


szia vero!!!
de jó h jöttél!!!!!!!!!!!!!!
gyere gyakran!!!!
kerekpocak
 
 


mivel úgy tűnik, mindenki nyaral, teszek fel képeket.
Kép Kép Kép Kép
kerekpocak
 
 


Az uccsó kép nagyon jó Zsófi! Látszik hogy Jónás oda van Anyáért!!!:D
Samu hova készül?

Vero, üdv köztünk!

Nelly

Kép
breeki
 
 


Sziasztok!
Én is itt,csak a nagy meleg miatt próbálunk minél több időt kint a szabadban tölteni,mert a lakásban lassan elviselhetetlen a hőség,és estére mire hazacuccolunk ki van purcanva az egész társaság.
Zsófi-nagyon édesek a képek,Samu csaknem villágá megy megint :D ?
Annyira jó az utolsó kép :D Örülök,hogy találtatok jó Balcsi szállást,biztos remekül fog telni.
Irígy minden Balatonozónak,a mi nyaralásunk még nagyon messze van,csak aug.vége ill szept.eleje a dátum,de az még olyan messze van :cry:
Vero-Isten hozott a topicban!Ezek szerint a negyedik baba érkezik a családban.Tegyél majd fel képet a többi babóról is.

Zsu-irtó helyes Emma ezen a képen.A hello kitty-s kendőjében annyira cukimanó.

Klári-gratulálok Juli bilireszoktatásához,ha így haladtok hamarosan már pelus sem kell egyáltalán.

Na lelövöm magam,gyorsan dobok egy pár képet fel.
Kép
Kép
Kép

macarella
 
 


Ja még egy utolsó,hogy lássátok milyen hurka-gyurka gyerekem van :D Kép

macarella
 
 


Sziasztok a fotóalbumba tettem be pár képet hamarossan bövitem :D .Annyira feszült vagyok ma :oops: .
Zsu a kislányod tündéri.
Kriszti nagyon szép a Kisfiad nem is olyan nagyon hurkás egészségessen telt.

Kép
veronak
 
 


és még 1 nevetős:
Kép

balázs gyönyörű!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


De jó hogy ilyen sok képet raktok fel!

Kriszti, nagyon édes Balázs! Micsoda haja van?!

Zsófi, ez a nevetős... nem találok szavakat rá! Tündéri, nem is bankár.

Nelly

Kép
breeki
 
 


na azért toka ott figyel :)

totál ki vagyok anyósomra bukva.
csaba unokatesójának lesz az esküvője 2 hét múlva vidéken (1.5 órás út).
csaba mondta h nem biztos h megyünk mert 2 gyerekkel (2 hónapos és alig 2 évessel...) nem annyira poén egy falusi lagzi. ez a program:

3 óra kikérés
4 polári esküvő
5 egyházi istentisztelettel
8 vacsora

pont tök laza nem?
biztos csöndben végigülnék... arról nem is beszélve h 8kor 2 opció lenne:

a. én lefektetem anyósom házába és ott ülök velük egész este (hű de buli)
v
b, hazajövünk 8kor + 1.5 óra autóval...

csaba sem akar menni ráadásul. nemtom h miért olyan k fontos h én és a gyerekeim ott legyünk ezen az esküvőn??? majd biztos velünk foglalkoznának az uokatesó nagy napján, nem?? sztem nem velem kellene törődni, hanem a menyasszonnyal.

de anyósom szerint ha nyaralni el tudunk menni, akkor ide is (mi az összefüggés???)

ja ráadásul aznap jönnénk haza akaliról tehát + 1.5 óra autózás...


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
kerekpocak
 
 


Jaj de tündérek ezek a kicsi babák :) Elképesztő édesek.


Zsófi: Nekem annó öcsémnek volt esküvője, három hónapos volt a gyermek. Totál gáz volt. Gyakorlatilag végig. Világ másik felére leutaztunk, aztán autóval leparkoltunk a p.m. hivatal elé, ahol szoptattam az autóban, majd férjem húga ottmaradt a hordozóban alvó gyerekkel, míg én berohantam, mivel első sorban kellett ülni. Gyermeket pont az üvöltés rizikófaktor (illetve a vélhetőleg számos rokoni abajgatás para) miatt gyakorlatilag végig az autóban tároltam :) Aztán a végén vigyorgás fényképezés után kirohantam, vendégeknek bocs párdon hellószia. Vissza valami sétálás a templomig, ahol bakker megint kibe rohangáltam. Aztán már nem is emlékszem, de autóban szoptattam Szombathely belvárosában, és állandóan benéztek a járókelők. Aztán vacsora a templom mellett, de közben, nyolc körül egy kicsit messzebbi szállásra autóval gyerek-sógornőm-én (együtt voltunk mind valami hotelben), aholis szoptattam, elaltattam, férjem húga ottmaradt, én autóval vissza a buliba, aztán éjfélkor vissza szoptatni. Á nagyon durva volt. Mondjuk nekem tesóm, tehát muszáj volt, de hátamközepére nem kívántam az egészet. Ráadásul most van a válóper ehhehe :)
Két gyerekkel... hát nem is tudom. Tényleg max. annyit tudsz tenni, hogy ott alszotok, nulla buli, és jópofát vágsz ahhoz, hogy leautóztok a nagy semmiért.
tündérkisfiú
 
 


most csak egy percre jövök, ezért:

Szoninak nagyon boldog első születésnapot kívánunk!!!!!!!!!! :D :D :D

Zsu
svs
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT DRÁGA SZONJA!!!

Remélem szépen telik a mai napotok! Sok puszi és érezzétek magatokat nagyon jól! :)

fatima
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT SZONJUS!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Szonjának Nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk!!!!!!

Edis

Kép
ediske
 
 


Drága Szonja!!!!!!!Nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk!!!Legyen csupa mosoly és kacagás ez a mai napotok.

macarella
 
 


Zsófi-én a helyetekben kihagynám az egész ceremóniát,főleg ha ennyire nincs kedvetek az egészhez,ha tetszik anyósnak ha nem.Ez a ti döntésetek sztem,és ha ti ugy döntötök,hogy nem mentek akkor senkinek semmi köze.

macarella
 
 


Köszönjük szépen! :D Este majd jövök, és mesélek!
Míg ezt végigolvastam elbőgtem magam rajta...
Na puszi mindenkinek!

Nelly

Kép
breeki
 
 


Drága Szonja! Nagyon boldog 1. szülinapot!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Edis-voltatok Lucával műtéten?Mert ha jól emlékszem 16.-ka környékén kellett menjetek nem?Írjál mi újság a kiscsajjal?

Evu-veletek mi van?

Az esküvőre visszatérve, mi is kell menjünk augusztus 2.-án Erdélybe lagziba,sőt násznagyok is leszünk,ami izgi lesz,mert reggeltől estig ott kell lennünk.Szerencsére a szállodában fogunk lakni ahol az esküvő is lesz,így szopiztatásra fel tudok ugrani a csöppséghez,ja és anyum vigyáz rá egész nap.Hát kíváncsi leszek,hogy hogyan fog telni.Ja és apával annyira felbátrodtunk,hogy Kispál koncertre is elmerészkedünk egyik nap,azalatt bébiszittyóra hagyjuk Balázst,igaz csak akkor megyünk el,ha már elaludt.Egy ennyi kikapcsolódást engedélyeztünk magunknak.

macarella
 
 


Szonjának nagyon boldog 1. születésnapot kívánunk!!!!

Klári
Kép
ganti
 
 


Szonja, nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!!!

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Teri, Klári, Nyuszi köszönjük szépen!

No és akkor röviden...

Tegnap tartottuk a szülinapot, mert a család több tagja elutazott ma jobbra-balra. NAgyon jól sikerült, nagy nyüzsi volt. Szonja nagyon fáradt volt sajnos,biztos érezte hogy valami készülődik, mert du. nem volt hajlandó aludni, így nem volt akkora az öröm sem. Ezt majd a képeken látjátok.
Szűk kis családunk 15 fő-vel volt jelen 53m2-en. 5 gyerek rohangált, és nyüzsgött, szóval volt élet szépen.
Nagyon sok játékot kapott, formaberakót, tanuló teknőst, duplót,angol tanuló macit, és mindnek nagyon örült, azóta csak ezekkel játszik.

Kicsit finnyás lányunk belenyúlt a tortába, majd fintorgott, és elmaszatolta a kezén. Néhány falatot azért evett belőle.

Az igazi emlékezős, nyugodt családi napot ma tartottuk hármasban ami nagyon jó, és megható volt.

Na és akkor a képek

Kép

Kép

Kép

Nelly

Kép
breeki
 
 


Az elmúlt napokban nagyon sokat fejlődött a beszélőkéje. Be nem áll a kis szája, nagyrészt még gagyarászik, de egy-egy szót néha ki lehet venni. :D

Nelly

Kép
breeki
 
 


Jaj most jut eszembe...

FATIMA DRÁGA, BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK NEKED IS!

Nelly

Kép
breeki
 
 


Nelly! Aranyos vagy nagyon! :) Köszönöm a megemlékezést! :wink:

Szonja nagyon édes a képeken! Ő is olyan meglepetten nézte a tortát (gyertyát+tűzijátékot). Olyan cukik! :)

Manjd jövök még.... Most szólít a főnököm. :)

fatima
 
 


FATIMÁNAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk, jó volt, majd hamarosan jelentkezem rövid beszámolóval és sok-sok képpel.

Zsu, Emmusnak gratulálok az elinduláshoz!!!

Viki, köszi:) Reméljük a legjobbakat.

Kép
niki30
 
 


Szonjának nagyon boldog első születésnapot kívánunk!!! Éljen, éljen, éljen, jó sokáig éljen, lálálálá! :D

Kép
niki30
 
 


Fatima Boldog Születésnapot!!!!

Nelli-nagyon aranyosak a képek,szerintem nem is látszik Szonján,hogy fáradt volt.Gondolom azért a meghitt hármas nap sokkal jobb volt :D
Niki,gyere majd mesélj,kíváncsiak vagyunk nagyon milyen volt.

macarella
 
 


Jó reggelt!!!

Nelly, nagyon édesek a képek, örülök, h jól sikerült az ünneplés!!!!!

Niki, várjuk az élménybeszámolót!

Fatima drága, boldog szülinapot!!! Megkaptad az sms-t?

Zsófi: hát nehéz ügy ez a lagzi dolog. :?
Az nem lehet jó megoldás, h Csaba lemegy- végülis az ő rokona- akár csak a szertartásra, akár végig?
Így azért képviselnétek magatokat, senkinek nem lehetne egy szava sem.

Kriszti, Nelly- jók az új vonalzók!

Édesek a béb fotók! Jónásnak édi a mosolya, BAlázsnak tetszik a szeme, meg a hurkái, Samu nagyon cuki a hátizsákkal! :D :D :D
Na meg a szülinapos Szonja is zabálnivaló!

Most már tényleg kijelenthetjük, h Emma jár! :lol: 8)
Szombat óta simán elegedi azt, amiben kapaszkodik és az egész szobán keresztülsétál. (1 hétig csak akkor lépkedett, ha leállítottuk, és elengedtük)
Közben meg simán nevetgél v cipel valamit! Hihetetlen cuki!
Olyan büszkék vagyunk rá! :D

Zsu
svs
 
 


Balázs mostanában rengeteget fejlődött,már nem fizikailag hanem szellemileg.Mindenre kíváncsi,mindent megfog,ha távolabb tesszük a tárgyakat addig forgolódik meg kúszik míg el nem éri.Folyton ülni akar,húzza fel magát.Nagyokat dumál,ja és felfedezte,hogy van lába :D.
A foga még mindig nem bújt ki,és érdekes most úgy látom,hogy nem is nagyon kínozza őt :roll: Újabban átalussza az éjszakát,este 8-tól reggel 6-is egyhuzamban alszik.Szóval most csupa jó dolgot tudok írni róla,minden napunkat bearanyozza :D

macarella
 
 


Zsu-büszkék is lehettek.Egy új fejezet kezdődik most hogy Emma járni tud.

macarella
 
 


Próbálok visszaolvasni, hihi.
Nagyon tündéri minden gyerkőc.
Samunak az a portréja iszonyú jóó lett. Ezt keretezzétek be Zsófi!
Jónás meg már mosolyog :lol:

Nelly, Szonja még mindig gyönyörűű!

Zsu, tényleg jó ez a kendős képe Emmusnak. Itt már olyan nagylányos. Hiába, ő már egy járó leányzó. :)

Fürtös Balázs meg észbontó, nagyon cuki!

Klári, Julinak gratu a bilizéshez!
És a dumája....beszarás :lol: Olyan észjárásuk van, szinte követhetetlen és megfejthetetlen, nem?

Fatima, tök ügyes Tarek, h. mutatja ha kaki van. Lehet, h. nálatok tényleg előbb kezdődik majd a szobatisztaságra szoktatás?

Emma is sokat fejlődött az elmúlt napokban.
Ő is már mondd pár szót és szinte mindent ért.
Ne tudjátok meg hogy élvezte a Balatont. Kis vizitündér volt. Az emberek meg csak bámulták, h. úr isten, ilyen kicsi gyerek és így pancsol, merül....
Szóval jól éreztük magunkat, azt leszámítva, h. Emmának kellett pár nap, míg megszokta a környezetet és azt h. nem apa van velünk, hanem Andika és Eszter. Na igen, szoknia kellett azt is, h. ott meg kell osztani mindent Eszterrel és nem minden játék az övé.
Én egy kicsit kiborultam, mert ugye nem volt apai segítség, mindent mi csináltunk, főzés, pesztra, főzés, én a balaton partján nem győtem Emma után futni, mert úgy megidult mindig a víz felé.
Egyszerűen már röhögtünk Andikával, h. Emma nem tudott egyhelyben maradni, olyan szinten volt aktív, h. már a látványától lefáradtunk. Voltak hisztik, nehéz altatások, kipurcantam.
Vártuk pénteken apát, mint a messiást.

jövök még...

Kép
niki30
 
 


FATIMA, ISTEN ÉLTESSEN!

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Fatima, sok boldogságot!!!

Nelly, Szonja annyira gyönyörű!! Édes kis virágszál.
Mi is malackás előkében nyomjuk az ipart :wink:

Zsu, Emmádnak nagy gratula a tényleges járáshoz!!!

Niki, akkor "jól" kipihentétek magatokat :( Legalább jó időtök volt.

Zsófi, esküvő tényleg kemény dió mert két ilyen pici gyerekkel ez nagyon kemény menet lesz. Reméljük, addigra anyós is meggondolja magát :wink:

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


na, csaba elutazott, 3an maradtunk. samu a férfi a áznál.
esküvővel kapcs, valszin lemegyünk, megmutatjuk magunkat, megnézzük a menyasszonyt, aztán csaba ha akar marad, mi meg haza.

gratula emmának a járáshoz!!
niki gyere és mesélj még! emélem azért jól éreztétek magatokat! képek???
kerekpocak
 
 


szonjus gyönyörű!! egyre jobban hasonlít rád nelly!!!
kriszti: gratula balázs alvásához!!!! tök szuper!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


És akkor mutatok pár képet a balatoni nyaralásról:

Így pancsiztunk Eszterrel
Kép

Kép
niki30
 
 


Kép

Kép
niki30
 
 


Tiszta hülye vagyok. Nem egyesével akarom ám, csak mindig rányomok az elküld gombra. :x

Kép
niki30
 
 


Kép

A kedvencem:)
Kép Kép Kép Kép Kép

És kutyáztam is
Kép

Kép
niki30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?