Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért, de pénteken vizsgám volt, utána meg elutaztunk a szüleimhez.
Velem a helyzet az, hogy péntek óta nem vagyok túl jól. A vérnyomásom a béka feneke alatt van és sokszor érzem úgy, hogy el fogok ájulni. Hogy mitől????
Piri még nem jelentkezett, és egyenlőre tünetem sincs hogy akarna jönni. Viszont álomkórban szenvedek. A mai napot majdnem teljes egészében átaludtam.
A hőm valamelyest feljebb ment: 36.4-re. Kinek mit jelent, nem tudom, nekem a 36.1-hez képest magasabb, de szerintem még mindig nem megfelelő a baba dologhoz.....
Mindegy, a napokban majd úgyis elválik, mi lesz!

Ma a sógornőm akaratlanul is megforgatta a szívemben a kést...
Persze, örülök az örömüknek, hogy nekik elsőre összejött tesó baba, de azért az mésigcsak durva volt számomra, hogy ma ebéd közben az asztalnál azt boncolgatták, hogy milyen nevet adjanak majd a babának!! Még csak 7-8 hetes, és ráadásul tudja, hogy nekem milyen szar, hogy 8 hónapja várunk a csodára!!!
Na, mindegy!

Kép
oriandy
 
 


Laptető!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem most már szerencsét hoz!!!

Kép
oriandy
 
 


Andi!

Megbocsátunk!
Vizsga hogy sikerült?
Sógornőddel ne törődj! Nem mindenki veszi észre amikor megbántja a másikat. Nem is biztos, hogy direkt teszik, inkább csak magukkal vannak elfoglalva.

A hugomék például nem árulták el a férje bátyjáéknak, hogy elsőre összejött baba, mert tudják, hogy évek óta próbálkoznak hiába. Inkább azt mondták, hogy fél év kellett hozzá. Ezt nevezem kegyes hazugságnak.

De most már nektek is összejön, mint itt mindenkinek! :D Én már szervezem a dolgot! :D :D :D :wink: :wink: :wink:
Vendég
 

 
 

Cat!
Akkor jól szervezd! Mert én ma voltam/ vagyok azon a szinten, hogy feladom az egészet és jön majd amikor jön, nem csinálok ezentúl semmit (hőmérőzés, ovu tesztelés stb..)
Én már egyszer szenvedtem eleget babáért (még az exemmel), és miután Dani rögtön összejött, nem hittem, hogy újra át kell élnem ezt az érzést: "miért pont nekem nem sikerül???"

A vizsga sikerült, nem volt nagy cucc, csak elsősegély gyakorlat volt.

Látom, most neked jö a kb. 2 hetes várakozó időszak....
Szorítok!!

Kép
oriandy
 
 


Jó reggelt mindenkinek! :D :D :D

Andi!
Ne gondolj arra, hogy nem sikerül!
Pontosabban, arra gondolj, hogy sikerül! :!: :!: :!:
Ha annyi embernek összejön, akik nem is akarják, akkor miért pont te lennél kivétel, aki szeretnéd? Csak várnod kell még egy picit... ennek is oka van. Talán még egy kicsit Danival kell foglalkoznod.

És különben is, az álomkór jó jel! :D :D :D

Én azért nem hagyom abba a hőmérőzést, mert így legalább azt tudom, hogy mikor van pém. Nem kezdek majd el azon izgulni holnap, hogy miért nem jön meg és ennek ellenére miért negatív a teszt. Nem fogok azon izgulni, hogy miért olyan pici a baba a pocakomban, hogy még nem látszik az UH-on, miért nincs még szívverés? Hiszen tudom, hogy ha a 25. cn-on volt pé, akkor 11 nappal fiatalabb, mint a szokásos. :D

A vizsgához pedig gartulálok! :D :wink:
Vendég
 


Andy: sogórnőddel ne foglalkozz tényléeg vannak ilyenek akik nem veszik észre magukat és akaratlanul is megbántanak másokat:) tudom néha én is vagyok ilyen :):):):) de már dolgozom rajta hogy sokkal odafigyelőbb legyek néha előbb mozog a szám mint hogy végig gondolnám mit mondok és én is szoktam akaratomon kívűl bántani meg embereket de én legalább beismerem és szoktam bocsánatot is kérni :):):)

andy: ez a vérnyomáscsökkenés+fáradtság+álomkór lehet babás töünet is :) drukkolunk hogy most az legyen és látod Cat dolgozik az ügyön lehet nálad már célba is talált :9

nika70
Salgótarján
 
 


látom cat ma is korán keltél :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Sajnos nem csak én keltem korán...
Most hallom, hogy a kisfiam szólongat... :shock:
Vendég
 


Szép reggelt Lányok!
Andi!
Én is szorítok neked. És gratulálok a vizsgáidhoz.
Én is úgy érzem feladom...

Cat, Mónika!
Tegnap nem volt apázás... :cry: :cry: :cry:
Nem volt jól.
És hamae elaludt.
Én meg egész éjjel virrasztottam és szomorkodtam.
Tehát én ebben a hónapban nem reménykedem.

Bár még ma is erős volt az lh teszt és pozitív...
De inkább nem élem már bele magam.

De örülök, hogy van pé-m.

Cat!
Kicsit jobban dolgozz az ügyön, hogy majd legközelebb én is beleférjek.

remélem ti már pozitív tesztet produkáltok hamarosan..

Puszi.
Szép napot nektek

És tényleg jó, hogy vagytok nekem.
PHPBB:
Kép
PHPBB:
Kép
picimami
 
 


Kedves Andi!

Ne foglalkozz másokkal! Tudom milyen érzés.
Én is ismerem. Sok ember nem figyel másokra, és megsérti őket.
Szerintem az is tapintatlan, ha valaki állandóan kérdezi, mástól, hogy mikor lesz már bébi.
Engem nagyon zavar. :roll: :cry:
Mert hát soha nem tudni. Kinél mi lehet a baj, vagy az oka.

fel a fejjel!! Sikerül majd nekünk is :D :D :D
picimami
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi szépen a bíztató szavakat! Aranyosak vagytok!
Tényleg nem tudom, mi van velem, mert ma sem vagyok túl jól!! Danit elvittem a bölcsibe, utána elmentem vásárolni, és mire hazaértem éreztem, hogy szarul vagyok. Hányingerem van és szédülök nagyon. Nem tudom mire vélni, ugyanis nekem mensi elött is szokott hányingerem lenni. :roll:
Igaz nem ettem addig reggelit, de egy 2 dl jeges kávét bevágtam indulás elött. Tehát a vércukorszintemmel nem lehet gond. Mindegy, most reggeliztem is, majd meglátjuk, hogy alakul!
Elméletileg holnap kéne megjönnie, de volt aki azt mondta, hogy a Closti meghosszabbíthatja a ciklust. Mennyire?? Meddig várjak pirire??

Picimami!
Te se add fel máris a dolgot! Ha még ma is pozitív volt a teszted, akkor minden esélyetek megvan a babóra!!! Csak ma aztán tényleg: Apára fel!!!! :wink: :lol:

Ja és képzeljétek!
Tegnap tudtam meg, hogy az exem, akivel 7 évet voltam együtt és 2 sikertelen lombikon vagyunk túl, most apa lesz! Hát nem csodálatos??? Úgy örülök nekik!!!! :D :D :D

Kép
oriandy
 
 


Andi!

Inkább feladom, mint hogy csalódjak.
Majd elválik.
Van még időnk. :D
Hátha ma apa, már aktívabb lesz. :oops:
S pénteken, szombaton is volt lehetőség...

Próbált te sem gondolni rá.
De bízom benne, neked már zebrás teszted lesz. :P :D

Pihenj ma egy picit, ha tudsz. Hátja jobban leszel.

Én is émelygek ma nagyon. És szédülök is.
Szeretnék hazamenni és aludni.
picimami
 
 


Hol vgytok csajok??? :shock:
Hiányoztok. :oops:
picimami
 
 


Mindenki eltűnt??!! :roll:
Én mára végezem a munkával.
Ma már nem leszek gépnél.

Apa velem lesz. Ő is hazajön hamarabb hogy velem legyen. :oops: :oops: :oops: :D :D :D :D :D

nagyon boldog napot nektek.
Puszi
picimami
 
 


Jó reggelt!

Mindenki eltűnt? :?: :?: :?: :?: :?:

Tegnap este már senki nem írt semmit?
Vagy csak Ti is kivagytok ettől a melegtől? Én nem bírom! :shock: :shock: :shock: Jó dolog a nyár, de lehetne egy kicsit hűvösebb is. Mondjuk 27°C?
Vendég
 


Szia Cat!

Én már vagyok. :D
Alig élek. Imádom a meleget. De ez már sok.

Merre jártál tegnap?
Nem hallottam rólatok. Beni jól van?

Puszi
picimami
 
 


Szia Picimami!

Tegnap csak szenvedtünk a melegtől. :shock: :shock: :roll: :roll: 8) 8)
Még a házból sem mentünk ki, mert olyan magas volt állítólag az UV-B sugárzás, hogy nem akartam kitenni neki Benit. Viszont itt voltak a szomszédok, úgyhogy jól éreztük magunkat! (A körülményekhez képest.)

Este pedig 50x50cm-es kőlapot kellett volna vennünk a napernyőhöz, de mindenhol csak 40x40-eset árulnak. :( Ma gondolkodom, hogy mi legyen.
Vendég
 


Cat!
Értem. Én már aggódtam. Mert mindenki eltűnt... :shock:
Jó lenne otthon ma.
Kimerítő éjszakánk volt. :oops: :oops:
Én szerencsére klmía alatt vagyok.
Ezért jól viselem.
:twisted:
De jó lenne egy kis eső.

Te hogy vagy? Hol tartasz a ciklusodban? és hogy érzed magad?

50*50 nehéz taláni.
Mi is azt kerestünk.





http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 65600_.png
picimami
 
 


Catherine: Nem találtál a neten ilyen kőlapot? És miért pont 50X50 kell? A 40X40nem jó? vagy az kicsi?
Hogy haladtok a kerttel?
Végül ti csináljátok meg?
Tegnap nagyonmeleg volt nem lehetett kibirni.Mára azt mondták kicsit enyhül. szerintem pont ma lesz jó idő. Mert tegnapilyenkor már meleg volt.
Én is szeretem a meleget de azért a tegnapi túlzás volt még nekem is.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Picimami!

A ciklusom: http://www.fertilityfriend.com/home/2079f9
Ahogy a Tiédet néztem, az is lehet, hogy egy napon volt pénk. Csak a ciklus.hu minidg később húzza be.
Tehát most jön a reménykedés, hogy a következő 10 napban (és még vagy 1 évig) elkerüljön piri. Akkor csinálok ugyanis tesztet. Addig nem érdemes szerintem.
Egyébként van émelygés. De ez az előző hónapban is volt pé után. :shock:

Csucsu!

Azért kellene 50x50-es kő, mert az van a napernyő papírjára írva, és az a méret a tökéletes. A másik már kicsi. Az a baj, hogy csak Tüzépeken láttam ilyen méreteket, de ők nagy tételben adják. Nekünk csak 4 db kellene.

Kertet nem csináljuk még. Kicsit halasztottuk, mert brutális árakat kaptunk. :shock: :shock: :shock: Most van a gondolkodás időszaka, hogyan legyen... Ha füvesítünk, jó lenne az öntözőrendszer. Ha locsolni akarunk, jó lenne a kút, mert brutális vízdíjak vannak nálunk. Állítólag kb. 5-6 év alatt behozná az árát, és ugye mi hosszú távra tervezünk itt.
Jelenleg annyit teszünk majd talán, hogy elszórunk egy kis fűmagot, hogy ne csak a csupasz föld legyen, és megfogja a port. Nem igazi gyep lesz, csak egy kicsi zöld. Tavasszal pedig talán majd rendesen csináljuk, ha lesz rá pénz.
Vendég
 


Mennem kell. Beni ismét korán kelt. :roll:
Vendég
 


Catherine: Jó ötlet hisz a fű hamar kinő kb 10nap. És nem lesz por. Ha pedig eldöntitek majd akkor megcsináljátok a kertet viszont addig is zöld lesz a kert:)
Nálunk is van fúrt kút arról locsolunk mert a vizdij is drága meg ahoz a csatorna dij is hozzá társul.

Kép
csucsu05
 
 


Cat!
Hát olyan érdekes ez. Nekem a hőmet még ne vedd alapul. Tudod ezt beszéltük, hogy nem mindíg a reggeli órákban van.. :?
Jónás napom akkor volt, mint neked pé-d.
Az lh tesztem vasárnaptól pozitív.És párfányok is voltak. Ciklus szerint 27-re van pé-m írva..
Na szóval ezen eligazondi.

Szorítok neked. Mikor kellene(nem kell!!!!) megjönni a pirinek?

Mert már nem fog.
Úgy döntöttem! Okés?? :oops: :oops: :twisted: :twisted:

Én is reménykedem. Majd elválik.
picimami
 
 


Picimami: Honnan van neked jónás naptárad?
Valaki segitsen már. Volt nekem is de tavalyi. Idei még nincs.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

A Jónás naptárt itt találod:
http://www.lunarium.co.uk/jonas.php
Beírod a születési dátumodat, lehetőleg óra, percre, beállítod, hogy mely óraszámítás alatt születtél (ha Magyarországon, akkor a CET-et kell beállítani), illetve azt, hogy mikortól számítsa ki a Jónás napjaidat.
Kidob majd egy táblázatot, amiben ott lesz a pontos időpont, amikor a hímivarsejteknek már ott kell lenniük a méhben, ott lesz, hogy nagy valószínűséggel milyen nemű lesz a kicsi, és hogy mekkora a rizikófaktora annak, hogy nem lesz egészséges a baba.
De azért ne nagyon hagyatkozz erre. Van, aki esküszik rá, hogy ennek köszönhetően lett terhes, van, aki nevetségesnek tartja az egészet.
:D :D :D
Sok sikert.








Kép
picimami
 
 


Csucsu!

Nekünk a kertlocsolás után nem kell csatornadíjat fizetni. Van felszerelve egy almérő a vízórára, és azon keresztül megy a kerti csap. Így ha annak az állását is bejelentjük akkor annyival kevesebb a csatornadíj.

Jónás naptár van itt is: www.astro.com
Ez egy kicsit bonyolultabb ugyan.

Szerintem GMT+1 időzónában vagyunk. (Sőt talán a nyári időszámítás alapján GMT+2, de ebben nem vagyok biztos) De ezek az eltérések mac 1-1 órát jelentenek.


Picimami!

A mai naptól kezdve bármikor jöhetne piri, ha azt akarnám, de én nem akarom!!!!
Tehát távozz tőlem piri!

A ciklusodat pedig nem értem! Majd meglátjuk 2 hét múlva! :wink:
Vendég
 


Cat!
Én sem értem. :?
De ha a 28 napos ciklusomat vesszük alapul. Ami eddig mindíg úgy volt.
Akkor minden stimmel.
Mert 19-24 ig kellene számolni a pé-mel.
De mivel késett =és volt egy halvány pozitív tesztem.)
És hát oda ezek az adatok lettek rögzítve menszesz első napjának.. Így későbbre tolta kis, a pé-met.
Ami mégis most 19-24 között történt meg. :roll:
na mindegy. Bonyolult vagyok. :? :shock:
Majd elválik

A pirit üldözzük el. :twisted: :twisted:
picimami
 
 


Sziasztok!

Velem egyenlőre változatlan a helyzet. A ma reggeli hőm 36.4, de úgy, hogy Dani 5.44-kor felébredt és át kellett mennem hozzá, ja és onnantól kezdve már nem aludt sem ő sem én. Én csak bóbiskoltam, így lett 6.30-kor ennyi. Hát.....
Piri még nincs, de ahogy írtátok akár 10 nappal is meghosszabíthatja a Closti a ciklust (ami nekem már amúgy is 35 napos :roll: ), így várok még türelmesen.

Lányok!
Azt náézegetem, hogy amikor ti magasabb hőről beszéltek az kb 37-37,1, de emellett az alaphőtök is legalább 36,4-36,5. Na, nekem általában 36,1, de volt már 35,9 is, ehez képest is alacsony a 36,4-es ébredési hő???

A meleget én most már jól bírom, hiszen 1 hete van klímánk, és így Hawaii az élet, de csak a lakásban :roll: :evil: .
Már engedtem vizet a medencébe, ha hazahozom Danit a bölcsiből, mehetünk is az udvarra.
Ki mit csinál ilyen kánikulában???

Kép
oriandy
 
 


Ja, bocs, a Closti + hosszab ciklust nem ti írtátok, hanem egy másik topikban a csajok.... :oops: :oops: :oops:

Kép
oriandy
 
 


vagyok én is csak tegnap anyósnál voltunk meg vásárolni hát a legnagyobb melegben sikerült :):):) gege tegnap 40 percet aludt napközben éjszaka meg sokat ébrdet nehezen bírja ezt a meleget:) de majd kiteszem a medencét is délután pancsizunk egy kicsit ebéd után :)

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Mónika!
Andi!
Én dolgozom. Igaz nem nagy kedvvel. Bár itt hüvös van...
De én álmos vagyok nagyon.

Jó pancsizást Mónika..

Andi! Szorítok, hátha nem a closi okozza, hanem a picurka a késést. :roll: :D
picimami
 
 


Sziasztok!

Beni alszik, így van egy kis időm. Bár erősem küzdök az álmossággal. 8)
Azt hallottam ma a rádióban, hogy ebben a melegben kétszer annyit kell inni. (Ez nem volt újdonság.) De azt is mondták, hogy ha kevesebbet iszol, mint amire a szervezetednek szüksége van, akkor jön az álmosság, alacsony vérnyomás, szédülés és esetleg ájulás is! Úgygyhogy a kiszáradás kezdeti tüneteit nem szabad összetéveszteni a terhességével! :wink:

Picimami!

Egyszer csak kiigazodunk majd a te ciklusodon is!

Andi!

A hődet mindig magadhoz kell viszonyítani. Pontosabban az alaphőt a pé utánihoz. Ha jól emlékszem 3-4 tizedes eltérés van közte általában.
Pajzsmirigyedet nézték már? Ezt találtam ugyanis a babatervezők otthonán:
"Alacsony ébredési hömérséklet (36,2 fok alatt) utalhat a pajzsmirigyhormonok alultermelödésére.
Szimptómák: megmagyarázhatatlan testsúlygyarapodás, lelassulás, fáradtság, emlékezötehetség csökkenése, depresszió, erös hangulatváltozások, félelemérzet, ciklusproblémák (sárgatest elégtelenség, PCO, PMS, túl rövid vagy túl hosszú ciklus, pecsételö vérzések, tüszörepedés kimaradása, endometriózis, ciszták, megnövekedett prolaktinszint, erös menstruációs vérzés), ösztrogénhiány, korán fellépö változókor, vízlerakódások, állandó fázás, száraz bör, törékeny körmök, székrekedés, magas koleszterinszint, szívdobogás, lecsökkent libidó."


Persze az is lehet, és ennek van nagyobb valószínűsége, hogy egyszerűen csak hidegvérű vagy!
Egyébként volt olyan ismerősöm, akinek a szülés után alakultak ki pajzsmirigy problémái. Előtte nem volt semmi baja. Kapott rá valami bogyót, és azóta megszületett a második babájuk. :D

Nika!

Sajnálom, hogy Gege nem alszik jól! Szerencsére Beni egész jól viseli ezt az időt. Bár a házban csak 27-28°C van. :shock: :roll: :D
Vendég
 


Oriandy: Hú ebben a melegben jó elbújni. Bár mi reggel a lányommal kimegyünk a kertbe játszani akkor még elég jó az idő. Csúzdázunk homokózunk. Aztán még úgy 11ig fürdünk egyet a mediben. Utána irány be a ház ahol elág jó az idő. Igaz van klimánk de még nincs beszerelve. :( De igy is jó az idő a kintihez képest.
Délutáni alvás majd megint ki a kertbe játszani fürcsizni. Este locsolás. Röviden ennyi:)

Kép
csucsu05
 
 


Hát igen a kertes ház előnyei:):):):) nekem is könnyebb lenne ha cxsak ki kéne menni a házból mint hogy három emeletet lemenni elsétálni a játsziig meg vissza na ezért szeretnék majd egyszer ha isten is úgy akarja kertes házban lakni :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Ezért költöztünk mi is kertes házba. Mindkettőnknek hiányzott már, hiszen abban nőttünk fel. 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Szokásomhozhoz híven már csak heti egy-két alkalommal jelentkezem és akkor is inkább magammal vagyok elfoglalva! :oops: :oops: :oops:

Bocsi ezért!

Nika!

A meleget az én fiaim is "nem alvással" díjjazzák! :cry:
Remélem nektek is összejön egy nap a kertes ház.
Nekünk pont most alakítják, de az előreígért 4hét helyett már a 6.hete csinálják. Mert 2 hét kimaradt az esőzések miatt, szétázott a föld, nem tudtak rajta dolgozni, most meg reggel és este 2 órát dolgoznak a meleg miatt. A gyepszőnyeget nem tudták még felszedni ahonnan rendeltük mert szétrohadt a rengeteg eső miatt és újra várnunk kell pár napot. Szóval semmi haszna hogy van kertünk :cry:
Csucsu!
ÓÓ4 Még medence is! :roll: :roll: Király lehet.Örülök, hogy legalább ti kitudjátok használni.

Cat!
Visszatérve kérdésedre :lol: a babakocsi PIERRE CARDIN S692 és rengeteg színben kapható. Hogy birod hogy nem tesztelsz? Nedm buzdítani akarlak, de én biztos annyira türelmetlen lennék! :oops:
Hogy érzed magad?Vagy ahogy olvasom nem akarod a tüneteket terhességgel magyarázni!? Jól teszed talán!
Azért szorítok!

Pici!
Nem irigyellek!Dolgozni! :? Mármint nem a munkával van bajom, csak azzal, hogy ebben az időben :roll: :roll:
Kitartás!

Andi!Szerintem te ismered a legjobban a tested és ha eddig neked 36 körüli volt a hőd, akkor 4-5tizedes többlet szerintem számít. Pláne ha így marad.
De az az igazság, hogy azt olvastam, hogy ha kánikula van(mi ez ha nem kánikulaa), akkor is alapjáraton felmehet a hő ennyivel :? Remélem nállad nem emiatt, hanem jelent valamit!

A sogórnődre visszatérve, csak annyit ,mondanék, hogy nem biztos hogy direkt csinálta!Magamról tudom. Én is ugy vagyok mint Nika, sokszor előbb mondok, mint gondolkodom. Nekem is most elsőre összejött és egy olyan barátnőmnek is elmoondtam ezt akinek 9éve nem jön össze. Nem direkt volt elhioheted, csak hát az öröm, meg izgalom!
Viszont ha legközelebb is ezzel jön mikor találkoztok mond meg neki nyugodtan,hogy téged ez zavar és nincs jó hatással a lelkiállapotodra.

Képzeljétek ma itt volt a védőnő!
És annyira -de annyira kiborított!!
PIA SZAGA VOLT!TÖMÉNYEN TÖMÉNY PIA!
rÁADÁSUL ODAADTA A KISKÖNYVET, AMI VADONAT ÚJ, ÉS MÁR A KISMAMA magazin állítja elő mint régen egy minta számmal, hanem az EÜ. MINISZTÉRIUM!
És én itt láttam hogy milyen az utolsó kismamás kiskönyv.Aranyos rózsaszín egy édes babával. Az enyém egy teljesen fehér karton. Középen hogy várandós anya gondozási könyve, apró betüvel, a sarokban óriás betüvel, hogy EGÉSZSÉGÜGYI MINISZTÉRIUM!
Állítólag csak azok kapják a régi fajtát akiknek a védőnőjüknek még maradt belőle. De sajnos ezentúl ez a mezei sz@r-t adják. Már bocsi, hogy ennyire kiborultam miatta, de ha eddig igényes volt akkor mért kell helyette ilyen igénytelen, jellegtelen, rosszminőségű ezersuzer ujrahasznosított papírral felváltani. Nekem ezek emlékek voltak az előző terhességeknél, de most olyan mint amilyet anyukám kapott mikor velem volt terhes!

Most felrakom hogy milyenre számítottam: Kép

Ehelyett egy orvosi kartont kaptam, és állítólag ezt fogjág ezentúl gazdasági okok miatt adni :cry: :cry:

Sziasztok!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Szia Asiye!

Kár, hogy a védőnőt nem lehet lecserélni! :evil: Hogy bírja egyáltalán a piát ebben a melegben?
Én azt az aranyos rózsaszínű kiskönyvet szeretném! Olyan volt a hugomnak is!
Azért nem tesztelek egyébként, mert csak 4 nappal vagyok pé után. Ilyenkor még nem is termelődik hcg, nemhogy kimutatható lenne. Tehát csak egy negatív élmény érne. Inkább kivárom még azt a 10 napot. Na jó, lehet, hogy csak nyolcat... :oops:
Vendég
 


Egyébként annak is örülünk, ha bekukkantasz egyszer-kétszer! Olyan jó tudni, pgy van akinek már sikerült közülünk. :D :D :D :wink:
Vendég
 


Képteljétek el, most hívott a férjem, hogy nem fog hamar hazaérni. Valami állat betörte az anyós ülés melletti ablakot a kocsinkon. :evil: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :shock: Mi a fene szüksége volt rá? Állítólag nem is vitt el semmit. Még jó, hogy van CASCO-nk. Bár lehet, hogy az önrész több lesz, mint a javítási költség.
És most még a rendőröket is várhatja, feljelentés... Jó ha este tízre hazaér. Pedig vásárolni akartunk menni.
Vendég
 


Sziasztok!

Asiye! Köszönöm az együtt érzést!
Nem rossz dolgozni, vagyis nem a meleg miatt rossz. Hanem jól esne egy kis pihenés.
De Apa, ma aranyos volt. Elvitt vásárolni.
Gyönyörű ruha darabokkal lettem gazdagabb. :shock: :D :D
És sétáltunk, sütiztünk...
Nagyon jó volt.

Cat!
Sajnálom ami történt!
Remélem már hazaért a férjed. És minden rendben van.

Szorítok neked nagyon!!!!

Intézkedél akkor bébi ügyben?? Sikerült intézni? :wink:
picimami
 
 


Picimami!

Jönnek a bébik! Azt még nem tudom pontosan mikor, de jönnek!

A kocsit még nem tudom mikorra csinálják meg. Az a gond, hogy szemléztetni kell a CASCO miatt, így tovább tart. Pedig hétvégére szereznünk kell egy autót. :roll:
Vendég
 


Jó reggelt Cat!

Sajnálom. Tudom milyen mizéria ez!
Biztosítók+magyarország= katasztrófa.

Jól aludtatok?
Én nem nagy bírtam.
És olyan émelygéssel ébredtem, mint a csuda.
Szóval alig élek...

:? :? :?

Hová szeretnétek menni hétvégén?
picimami
 
 


Picimami!

Jó reggelt Neked is! :D

Émelygés jelenthet jót! (Nekem is volt...) De inkább ne éld bele magad! Tapasztalat... :( Sokkal jobb egy kellemes meglepetés a végén! :wink: :D

Hétvégére barátokkal megyünk a Börzsönybe. Már ötödik éve minden nyáron csinálunk egy ilyen hétvégét. Nagyon jó! :D :D
Vendég
 


Cat!
Nem élem bele magam! :(
nem akarok csalódni. Van még idő, mindenre. :shock:
De azért jó lenne. Valami kis pozitív.

te hogy vagy?
Mikor tesztelsz?

Szép lehet, a Börzsönyben. Én még soha nem voltam.

Mi jót csináltok ma?
picimami
 
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!!!

Hát nagyon jó volt a szabi, csak kevés :evil: :twisted: :evil: :twisted:

A lányom vasárnap elment sátortáborba (Balatonakali) de már ma megyünk érte, mert nem bírja tovább. Fél a sötétben és unatkozik :twisted: , de már annyira hogy nagyon-nagyon fáj a pocija igy nem kinozuk tovább megyünk érte délután. Legalább megtudtuk, hogy nem kell ilyen helyre többet elengedni egy darabig :P

Picimamai megy a drukk, hátha ott a bébi :!: :!: :!:

GAbi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi!
Nagyon aranyos vagy!
Köszönöm. Jól esik. :D :D :D

Szegényke. Én is ilyen voltam, mint a kislányod, nem szerettem menni sehová... ha anyuék nem voltak. Még a rokonoknál sem maradtam.

Én is szeretnék szabit... :twisted: :twisted: :roll:
picimami
 
 


Csucsu!
Sikerült kiszámolnod a Jónás napodat?? :)
picimami
 
 


Sziasztok! Szép jó reggelt mindenkinek!

Szebbet és jobbat is, mint ahogy nekem indult....
Bölcsibe menet majdnem elütöttek minket a gyalogátkelőn. Megállt egy autós, hogy átengedje a nekem szemből jövő nénit bicajjal, gondoltam, ha ő megy, megyek én is, hiszen átenged. De nem így tett. Pedig a nénivel egy időben indultunk, de ez a barom majdnem elütött a gyerekkel együtt. (mi is biciklivel voltunk) A néni ugye elöbb elhaladt elötte, mert az ő feléről indult, és azt nem nézte, hogy a másik oldalról is jön-e valaki. És még neki állt följebb! Mutogatott. Erre idegességemben visszaszóltam neki, hogy ha 1 gyalogost átenged, akkor a többit is köteles. Kb 5 cm volt az autó eleje és a bicajom között!!!

A másik, hogy megint szarul vagyok. Érdekes, ha eszek az a bajom, ha nem, akkor meg az. Úgy szar a gyomrom, ahogy van!
Ráadásul a kicsit szűkebb gatyákat nem bírom elviselni, mert ha abban vagyok, akkor vagyok szarul. Pedig most fogytam 6.5 kg-ot és most lett jó rám ez a gatyóm, most mégis ettől vagyok rosszul. pedig nem híztam vissza egy dekát sem!
De nem panaszkodok, mert úgyis az a válasza mindenkinek, hogy : teszt???
Márpedig én még egy darabig nem akarok csinálni!
Hogy miért? Nem tudom, talán babona, vagy tudomisén! Annyi negatív tesztet láttam már..... Elég volt. Ha meg meg akar jönni, úgyis megjön! Vagy nem jól gondolom????

Cat!
Én is sajnálom ezt az autós mizériát! Tudom mivel jár ez, tavaly a bátyám autóját törték így fel. Csak neki el is vitték az autósrádióját is.

Picimami!
Hol tartasz a ciklusban? Mikor kéne megjönnie? Ezek a jelek jók nagyon!!! :wink:

Kép
oriandy
 
 


Szia Andi!
15 cn tartok.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 52000_.png

De még nem bizakodom.

Örülök, hogy nem esett bajotok.

Te mikor tesztelsz? :D
picimami
 
 


GAbi!

Sajnálom, hogy a lányod nem érezte jól magát a táborban! Én gyerekkoromban minden ilyesmit nagyon szerettem. Talán ezért is mentem 14 éves koromban kolégiumba.(Ma sem bántam meg. Életem legszebb öt éve volt! :D )

Szabadság jó! Én csak tudom, már lassan három éve "szabin" vagyok! :D :D :D

Andi!

Szerintem holnap reggel már tesztelhetnél! Nem sejted, hogy mikor volt péd? Ahhoz lehetne viszonyítani, hogy mikor éri meg tesztelni.
Ezért is várok én még. Hiába ez a 30. cn, de csak a 25-en volt pé. Még korai lenne.

Egyébként a tüneteid nagyon babára utalnak ám! :D :D :D

Az autósnak csak annyit kívánnék, hogy próbálja ki egyszer, milyen érzés, ha az ő felesége és gyereke előtt áll meg 5 centivel egy autó. Biztosan jobban odafigyelne legközelebb. :twisted: :twisted: :twisted:
Különben pedig, ha lelépsz a zebrára, kutya kötelessége megállni, mert neked van elsőbbséged. Csak hát nálunk nincs közlekedési kultúra. :(

Picimami!

15. cn nagyon korai még! Türelem, türelem, türelem... (Kicsit átalakítottam Lenin bácsi mondását...)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?