Új privát üzeneted érkezett!

Jaimee:gyűrű???micsoda kérdés...azzal kérte meg a kezemet szenteste térdreborulva! :D
Neki még nincs, de majd hajlítunk egyet valami alátétből! :wink:
Már megint vasalsz? :shock:
Vendég
 


Akkor ennyit a szexről? Se sikosító, se védekező tabletta, csak megint pusztán a buja vágy! :lol:

Chris: mi sem mérjük már a szopikat, utoljára másfél hetesen ellenőriztem, akkor olyan 100-akat ettünk.

Nálunk a kúszás előbb volt, mert alapból sokat fektettem hasra ( kicsit kötött volt a lába), s ebből a pózból nagyon hamar elkezdett előre haladni...az meg most volt, hogy felemelte közben a fejét, és a könyökén, no meg az alkarján kúszott, mondtam is apának, tisztára, mint a lövészárokban a katonák... Aggódni is csak a napokban kezdtünk, mert eme manőver közben elkezdte a térdeit is használni, és néha felemelte a hátsó lábszárait, féltünk is, hogy így lelövik a lábait, mert azok kilógnak a lövészárokból :lol:

Amúgy meg naná, hogy hiperszuperanyatejjel táplálom, azt nem is mondtam, hogy két és félhetesen már járt, sőőőőőőt, menetelt! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kép
Vendég
 


Bíbi: :D :D :D
Ja és ezt a kommentet is amúgy ő írta! :wink:
Nagyon zabálnivaló ez a kis mogyoró és már 4 hetes!!!Boldog hófordulóóóóót!Hogyhogy nincsenek kifestve a körmei pirosra? :lol:
Vendég
 

 
 

sziasztok,

már jó régen voltam, így esélyem sincs nagyon a visszaolvasásra.
Nagyjából azért követem az eseményeket.

Bibi,

Boldog hófordulót csiribébinek, nagyon szép kis formás kislány. :lol: :lol:

Heni,

Alexi bébi milyen szép nagy lett már!!!!Hogy szalad az idő!!! :lol:

Betsy,

Jó nyaralást nektek. :lol: :lol: :lol: Szupi lett a meghívó. :lol:

Rólunk

Még csak egy hete tart a nyáriszünet, de párszor már felhúztam magam. Képtelenek megérteni, hogy halkabban legyenek, mert Barbika alszik, illetve aludni szeretne. Azóta hogy itthon vannak szegénykém alig alszik napközben. Minden nap megyünk anyuékhoz, ott kiteszem a levegőre, de ott meg fociznak meg hangoskodnak, így ott sem nagyon tud nyugton lenni szegénykém. Mire vége lesz a szünetnek megőszülök. :lol: :lol:

Barbika tegnap először hangosan felkacagott. A fiuk fociztak fent a lufival, Barbika meg hason fekve figyelte őket, majd egyszercsak elkezdett kacagni. Annyira kis zabálnivaló volt. :lol:
Már vagy 2 hete oda-vissza forgunk, nem lehet az ágyon hagyni, mert lekepeszt. Hason meg a lábait probálgatja mászó alakzatba tenni, de még nem igen megy neki. :wink: :wink:

Mi is megyünk nyaralni július 21-én 5 napra anyuékkal a Szelidi-tóra. Ott lehet pecázni is meg fürdeni. Már alig várom. Persze addig még be kell szereznem egy fürdőrucit, mert nincs az a pénz amiért én most bikinire vetkőznék. :lol: :lol: :lol:

Ja és képzeljétek, hogy 6-án történt egy kis balesetünk az óvszerrel. Olyan ideges lettem, felhívtam a szülésznőmet aki azt mondta, hogy van egy tabletta amit 72 órán belül be lehet venni, de attól valszeg elmegy a tejem. Na azt meg nem kockáztatom. Így most eszem a kefét és jövő héten szerda körül csinálok egy tesztet + rá 1 hétre mégegyet, fő a békesség, csak akkor nyugszom meg.

néhány kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Még élünk :D

Minden héten lopok magamnak pár percet, hogy olvasni tudjalak benneteket,de írásra már nem futja.
Időm alig, ugye a 3 gyermek, a hatalmas kert, háztartás ,ráadásul befőzni, eltenni a gyümölcsöket.
Most galád módon csak pizzát sütök ebédre is és vacsira is ,amíg kel a tészta gondoltam adok némi életjelet nektek.

Sirkici

Gergő arca is csupa pötty,dokinéni írt fel neki krémet amivel naponta kétszer kell kenegetni.
Kedden mérte a védőnő 4800 gramm.
Voltunk a kórházban ultrahangon, sajnos a vesetágulat még megvan és még pár dolog /amit fejből nem tudok /tágultabb lett nála.

Bíbi

Nagyon ügyes kislányod van és persze nagyon szép is :D

Kedves többiek sajnos ennyire futotta most Nóri, Babszi, Arikon nektek nagyon drukkolok, hogy minél hamarabb beköltözzön a várvavárt bébi a pocitokba!

Jaimee,Betsy,Heni még mindig nagyon szépek a gyerkőcök :D

Christell

Rólatok nem láttam képet ,vagy nem emlékszem?

KépKépKép
bambika
 
 


Kép

KépKépKép
bambika
 
 


:( :( :(

Kinyírtam a topikot :( :( :(

KépKépKép
bambika
 
 


Jó estét!

Na, ennek a hétnek is vége. :D

Nóri: Jaaaaa....én aszittem, hogy a kísérőgyűrűvel kértek meg, a jegygyűrűt közösen választjátok. Nézd el nekem. Tapasztalat keine.

Judy: De kár hogy nem jössz gyakrabban. Gyönyörűségesek vagytok!!!!! És te hol vagy a képeken????

Bambi: Na vééééégre. Megértem, hogy nagyon elfoglalt vagy 3 pindúr mellett, de nagyon jó, hogy írtál. Úgy látom, Gergő jó erőben van. :D Van sok tejcsi? Mi újság veletek?

[quote]K írta:inyírtam a topikot


Ezen én olyan jót nevettem..... :lol: :lol:

Ennyire futotta, szép hétvégét!
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Nem sok időm van irni sajnos, már teljesen elvonási tüneteim vannak, nagyon hiányoztok! Nálunk is az a helyzet mint Bibiéknél, hogy cserébe az éjszakai alvásért nappal egy perc időnk sincs majdnem, Niki két óránként eszik, úgyhogy szoptatásokból áll a nap. Sokat vagyunk anyuéknál is, ott van nagy udvar, kert, lehet tologatni a kocsiban, sokat bir kint lenni. Ott szoktatjuk a kocsiba, mert egyenlőre nem igazán marad meg benne, csak ha alszik, vagy nagyon jó kedve van. Remélem ez meg fog változni?! Emigy egyre aranyosabb, már ad ki különböző hangokat, kommunikál velünk, mosolyog, olyan aranyos. Szépen tartja a fejét, hason fekve is felemeli, ha vállon van, akkor is nagyon tudja tartani (főleg ha mérges :lol: ), meg át is forditja szépen. Ő csak akkor kúszik egy kicsit, ha a kiságyból nem vesszük fel rögtön, mérgében odakúszik a sarkához és emelgeti a fejét, meg ordit, még szerencse, hogy van védő az ágyon, mert beleverné a fejét. Meg most kezdte, hogy amikor pelenkázni akarom, akkor oldalra forditja a csipőjét, hogy ne legyen olyan egyszerű...

A dicséreteket mindenkinek köszönjük!!!

Gabi,
Nem gáz, ha vásárolni akarsz, ez teljesen normális! Ha úgy jobban be tudjátok osztani a pénzt, akkor szerintem nyugodtan megvehetsz pár dolgot!

Jaimee,
Kenegetem az arcát anyatejjel, azt mondták az mindenre jó, azóta egy kissé javult neki, remélem mihamarabb elmúlik!

Bibi,
Hát igen, nálunk ez a " Tényleg kislány?" szindrómán nem is csodálkozom, én is csak akkor voltam benne biztos, amikor először tettem tisztába, és megbizonyosodhattam róla rendesen... :lol:
Nagyon szép a kismamanapló, te is nagyon kreativ vagy, és jól tudsz irni, biztos örülni fog neki Bibi baba!

Nóri,
Gyönyörű a cipőd, és nagyon jól áll! Szép a tetkó is!

A gátsebbel én is szenvedek még mindig, remélem mihamarabb elmúlik, én is szexet akarok (már azt sem tudom lassan, hogy mi az), de én is félek attól, hogy majd fájni fog... :oops:

Chris,
Örülök, hogy mostmár minden rendben van nálatok!

Judy,
Drukkolok, hogy ne őszülj meg a szünidő végére! Nagyon szép Barbika, tündéri baba! Jó nyaralást majd nektek is!

Bambika,
Nagyon erős baba Gergő, aranyos! A vesetágulat nem jó hir, de tudnak vele valamit csinálni? Mit mondtak a dokik?

Mi is voltunk dokinéninél csütörtökön, csak olyan hülyén mérik le őket, hosszra ők 56 cm-t mértek (pedig 55-el született, és már van kinőtt rucink, igy nem nőhetett csak 1 cm-t), mi itthon 58 cm-t mértünk, súlyra pedig 4500 g-ot (3700-al született), de ott is kilengett nagyon a mérleg, és a legkisebb értéket mondta be a nővér, igy nemtudom mi van. Szerintetek kevesett hizott, ha ez az igaz érték?

Ennyire futotta most, bocs, ha valakit kihagytam, de most is rohanok, ideért anyu, öltöztetjük Nikit, és már megyünk is hozzájuk, jó idő van, ma sokat kint birunk majd lenni!

Jó hétvégét mindenkinek!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Nekünk már megvolt a keresztelő 2 hónapja, adós is vagyok a képekkel. Most tele rakom a topicot, mert már régen raktam.



Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Upsz, egy kicsit tényleg sok lett, bocsika!
Vendég
 


Chrissy, Martinka nagyon aranyos! És nem lett sok a kép!!!!


Nóri, nagyon vagesz a cipő és a tetkó is!!!! És nagyon jó lábaid vannak!!!!! :D

Hír: Csütörtök óta mocorgunk!!!!! Olyan jó érzés, de komolyan! Már annyira vártam!!! 8) :D

Gátseb: Nagyon parázok, mert nem bírom a fájdalmat!!!!! :shock: :shock:

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi! Gratulálok a mocorgáshoz. Ugye milyen jó érzés? És még milyen lesz, hajaj.
Ne félj a gátsebtől, nem is biztos, hogy lesz.
Vendég
 


Helló mindenki!

Nóri: tényleg jó a tetkó, a papucsról én kb. az első 3 lépés után esnék le!!!

Gabi: gratula a mocorgáshoz, annak idején mindannyian így örültünk neki, ugye lányok???

Chrissyy: Martin baba nagyon aranyos, olyan huncut szeme van....

Bambika: örülök, hogy jelentkeztél, nem csodálom, hogy nincs időd, nekem már most sincs semmire.

Judy: Barbika gyönyörű és nagyon sokat nőtt,amióta nem raktál képet.


Rólunk: ma megyek dokihoz, kíváncsi vagyok mikor rendel be NST-re, mert azt mondta ne kérjek időpontot, majd ő megmondja mikor menjek.
A nyelvemm fullra be van dagava és fáj, ma voltam dokihoz, közölte, hogy az ízlelőbimbók bepukkantak. Olyan mintha lenyeltem volna egy bogárrajt és mind mnegállt volna a torkomnál...
Tavalyi gipszelt lábam tegnapra bedagadt és belilult, pont úgy mint a gipsz előtt...tehát minden összejött, ami csak lehet, de amúgy rendben van minden.

Ja és a doki szerint torzulok...hiába mondtam, hogy alapból ilyen vagyok, nem hitte el!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Judy: tényleg sokat nőtt Barbika, és nagyon helyes kislány

Chrissyy:. jó volt nézegetni a képeket! Elképzeltem vajon az én kisfiam milyen lesz.

Gyabi: ez a nyelvdagadás nem lehet valami kellemes dolog, és a lábad.............jobbulást kívánok! Ha a doki szerint "torzulsz" (hülye egy kifejezés) akkor lehet, hogy nemsokára megérkezik a kis Benedek. Kórházi pakk össze van készítve már?
Olyan fura, hogy utánad már én vagyok a következő. Hihetetlen, hogy repül az idő.

Gabi: én is gratulálok a mocorgáshoz! Ez még csak a kezdet, egy hónap múlva már valóságos buli lesz a pocidban.

Kép
Kép
mirci74
 
 


[quote]G írta:átseb: Nagyon parázok, mert nem bírom a fájdalmat!!!!!


Te Gabi, előfordul ám, hogy a szülés is fáj. :wink:

Chrissyy: Nagyon szépek voltatok a keresztelőn!!! És az a torta!

Gyabi: Még nem voltál NST-n? Nem tom mit ért a dokid torzulás alatt. (Laposra verném, amiért ezt így hívja) Én végig állítottam, hogy ugyanúgy nézek ki mint alapból....szülés után lepődtem meg. :shock: Jujjjj, bogárraj miatt részvétem. :D Összefügg a terhességgel?

Heni: Vettetek már autósülést?
jaimee1
 
 


Mirci: korházi pakkom nagyjából kész, de annyira nincs hangulatom pakolni, hogy hihetetlen. Mindig arra hivatkozom, hogy úgyis jönnek majd hozzám látogatni és akkor majd behozzák.
A háziorvos is azt mondta, hogy úgy látja már nem sok van...de hogy miből????? :shock:

Jaimee:nem voltam még NST-n, pénteken töltöttem a 36. hetet, a doki pedig azt mondta, hogy ma úgyis megyek hozzá és megbeszéljük, hogy mikor menjek be a kórházba ( soron kívül gondolom ).

És rájöttem, hogy még nem vettem semmit amit a gyógyszertárban kell megvenni. A múltkor próbáltam és a nőci özölte, hogy majd szülés után menjen be valamelyik családtagom és annak összerakja...
Anyukák, Ti mikor és mit vettetek? Alkohol, gézlap, hintőpor, krém????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Képekben az elmúlt hónapok ( szerintem nem döntöm meg a pocakméretrekordot ):

:lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi:csini pocak nagyon!!! :wink: Még 26 nap....izgi! :wink:

Jaimee:ne viccelj, fájni fog?....hehe... :D :D :D
Vendég
 


Ja, Jaimee:kísérőgyűrű?Az mi?...nálunk az lesz felhúzva, amivel megkért, ez a kísérőgyűrű dolog egy amerikai baromság...brrr... 8)
Vendég
 


Gyabi! Csini pocakod van. És nem a mérete számít, hanem aki benne lakik. Most te leszel a következő, aki szülni fog?
Vendég
 


Jamiee! Köszönjük a dícséretet! A tortát egy ismerős csinálta, túrós és gesztenyés volt. Hmmmmmmm, de tudnék most enni...
Vendég
 


Chrissyy és Nóri : köszönöm a dícséretet pocakügyileg... :lol:
Nekem is hihetetlen, hogy én vagyok a következő, de így van és kezdek parázni :roll:
Tisztában vagyok vele, hogy nem lesz egy gyalog-galopp, sőt inkább a jóval nehezebb részre készülök, de akkor is. Modjuk az a része idegesít, hogy minden rendben menjen, met ez az elakadás- beszorulás-hírtelen rohangálás-köldökzsinorcsavarodás....stb...ez megöl!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi! Ne félj, minden rendben lesz. Kicsi fiad is megérzi. Beszéld meg vele, hogy ügyes legyen és segítsen neked sokat. Ők nagyon okosak. Mi is csak vizsgálatra mentünk be, de apa mondta neki, hogy nem-e akar kibújni, már nem akar úgy hazamenni, hogy még a pocimban van. És be is indult a dolog, estére meg is lett Martin.
Vendég
 


Gyabi: Nálunk Apa ment a gyermekkorvosunkhoz a receptekért, még mielőtt hazajöttünk volna a kórházból. Minden fel volt írva receptre, ami csak kellhetett egy újszülőtt mellé. Van ahol a 30. hét táján kiadják a kismamáknak. Ez a jobb verzió sztem. :roll:
Aztán a védőnő ha kijön első, második nap, elmagyarázza, mi mire jó.

Gyabi, gyönyörű pocak!!!! Ne parázz! Élvezd!

Megyek , mert ébren vagyuk és Réka imádna gépelni egy kicsit. :D

Kísérőgyűrű, Nóri? Egy sima gyűrű, amivel meg szokták kérni a csajokat. Tudtommal....Hogy fájni fog szülni, azt nem neked írtam. :wink: :wink:
jaimee1
 
 


Gyabi: Ja, azt én is megmondom neked, hogy nincs sok hátra. Max. 4 hét. :D

ja és recept ügyben a védőnőddel beszélj! Saját szakállra ne vegyél semmit.
jaimee1
 
 


Jaimee:tudom-tudom...csak én nem szeretem az "úgy szokták.." dogokat. :wink:
Ez egy olyan esküvő lesz, ahol minden úgy lesz, ahogy MI akarjuk.A hétvégén egy kedves rokon (drágámé) kiröhögött szó szerint, mikor megtudta, hogy nem fehér ruhám lesz...na, ki is húzta magát a vendéglistáról abban a percben. :D

Gyabi:amúgy mi baj lehet?Az ég világon semmi!Minden rendben lesz! :wink:

Kép
Vendég
 


Ja, megint én.

Kórházi pakk: Háttttttt azért legalább rakd kupacba, ami kell. Legyen meg minden otthon. Jó sok bubimentes ásványvíz, szoptatós tea, amit majd megfőz apa vagy nagymama....hálóingek stb stb. Én is szülés reggelén véglegesítettem a csomagot.

Aszta, tényleg, hogy elszállt az idő. Gyabi anyuka még most jelentette be, hogy babás!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Csodacsiribébi anyu: Jár már Bíbi? :mrgreen:
jaimee1
 
 


Kisbíbi már menetel, sőt, a héten már ő fog írni személyesen! 8)
Vendég
 


Nóri: Miért? :shock: Sztem klassz dolog a színes esküvői ruha.
jaimee1
 
 


Amerikai baromság? Nemtom, anyunak is van. és akkor még befigyelt a vasfüggöny. :lol:
jaimee1
 
 


Szerintem is jó ötlet, sőt, nem az a szokásos...de ő nagyon konzervatív, pedig szinte egykorúak vagyunk...amúgy egy hülye betokosodott tyúk, aki kerekes fa bölcsőt akart rámsózni a múltkorában.(kézzel festett, népművészetes motivummal) :shock: ...mondom, hűű az anyja ennek a fel sem tréfa...gyorsan lebeszéltem róla (először kedvesen, aztán már nem)...no mindegy, jól elcseszte...és igenis nagyon szééép lesz a lila rucim! :D
Vendég
 


Amerikából jött ez a szokás anno eccer mittudoménmikor! :lol:
Vendég
 


Köszönöm szépen mindenkinek a drukkokat, megjöttünk a dokitól, minden rendben. Kicsi fiamat 3100-3200 gr-ra becsüli, fejméret 9,5 cm, mellkas 9,6 cm. Azt mondta, hogy még ha 1 hetet kibírok, akkor jóban leszünk. Hát röviden ennyi...megyek tentikézek.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok Csajok!
Épségben megérkeztünk!! Minden nagyon szép volt, jó volt, és úúúúúúúgy visszamennénk!! Az élménybeszámolót majd holnap megírom és majd képeket is teszek fel.

Ui: természetesen még akkor hétfőn (az induláskor) megjött...mörfiiiii :twisted:
Vendég
 


Arikon:már vártalak! :wink: És mi van pirivel??? :shock: Vonalzó???
Vendég
 


bocsi, az ui-t most olvasom... :oops: :oops: :oops:
:cry:
Vendég
 



Szép jó reggelt!!!

Ma megjött... :? olyan fejfájásra ébredtem, hogy hányingerem is volt tőle, azt hittem a huzattól van, de nem... Remélem nem zavarja be a tejtermelést, bár még pár nap és gyűmi kóstoló lesz :lol:
2 nap alatt Tüncsike rájött, hogy hogyan kell szívni vizet a cumisüvegből :D Olyan boldog volt, látnátok kellett volna :lol: Cuppogtatott és nevetett :lol: :lol: :lol: Én meg örülök, mert most sok folyadékra van szüksége.
tegnap voltunk masszázson, sokat sírt szegénykém ( inkább attól, hogy idegen arc volt közelebb, mint anyuci ), de minden izmát végig tapizott a doki néni, heti 2-3szor megyünk, mert igen rá kell segítenünk a kétoldalazásra. Remélem azért hamar megszokja.

Már leeresztettünk az ágyát, mert ezerrel kapaszkodott a rácsba :roll:

Anyucikám holnap jön ( 5 hónapja láttam utoljára), valamit főznöm kellene ( kiadósabbat ), csak nem vagyok valamni túl jól. :roll:

Gyönyörűek a babák, csak csodáltam a képeket, milyen nagyon már :shock: :shock:

Majd jövök...
Puszika



Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Morgen!

Olik! :P Háj! Hűűű, de irigyellek piri ügyben. Hogy csak most jött meg.... :) Miért jártok masszázsra? Fotókat teszel fel?

Arikon: A fenébe..... :twisted: :twisted: :twisted: Ez tényleg Murphy....Várjuk a képeket, beszámolót. :D
jaimee1
 
 


Hali!

Jaimee, tényleg lehet az is fáj? :D :D

Arikon, de jó, hogy itt vagy! Sajnálom pirit! De tudod, új hónap.....
PML!!!!!! :twisted:


Nóri, nekem is volt kisérő gyűrűm, mert én szerettem volna. Ne hallgass a rokonokra! Ez a TI nagy napotok lesz!!!!!!
(megjegyzem, nekünk 95%-ban barátok voltak az esküvőn és nem rokonok. Csak azt a rokont hívtuk meg, akiket tudtunk, hogy tuti eljönnek, mert szeretnek minket!!!!!)

Olik, 5 hónap, ez jó sok, nem? remélem jobbna leszel és tejcsit nem zavarja be!!!

Gyabi, ne izgulj! Minden ok lesz.

Lehet egy kérdésem? Sokmindenki írta, hogy (mikor szülésre került az idő) a betéten sárgás folyadék volt.
Ez intim vagy normál? Mikor kell elkezdeni? Vagy ez egyéni? Lehet hülye kérdés, akkor bocsi... :oops: :oops:

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!

Nincs sok időm, csak gyorsan bekukkantottam, látom mindenki jól van.
Olik neked jobbulást!!!
Jaimee Rékáról fotót nem raksz???
Már jó rég nem raktál fel képet.
Sajna mi a múlt méten betegek voltunk, de már jól vagyunk.
Elég vacak volt a múlt hetünk, nagyon nyűgös volt Domika.
Szerencsére már vége.
Egész nap csak rohangál a bébikompjával, ha meg a kiságyba van, körbe körbe megy.
Már csak menni akar, négykézláb már nem is megy sehová.
Ja és kijött fent még 3 fogunk, így már van 5 édes pici fogacskánk!!!
egész nap csak harapdál, és csikorgatja a fogait, amit utálok...
Hát röviden ennyi történt velünk.
Puszi mindenkinek.
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Ne haragudjatok, hogy nem reagálok senkinek.

Padlón vagyok teljesen. :oops: Tegnap délutáni tesztem halvány pozitív lett. Nagyon halvány a 2. csík, de ott van. Reggel megismétlem korai pisiből.
Nem tudom mi lesz. :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nem lehetne, hogy nekem legyen pozitív tesztem?Én nem lennék padlón... :?
Vendég
 


Judy: :shock: Aszta! Pont reggel akartam írni, hogy szopi mellett nehezebb teherbe esni, meg hát hátha nem pé környékén történt a baleset.....Dehátakkor......Húúúúú...... :shock: :shock: :shock: Nem találok szavakat.... ((((((( Judy )))))))))))))))

Niki: A vonalzóm alatt van a blog elérhetősége, ott vannak fotók!

Gabi: Tisztaságit használtam a vége felé, mert akkortájt több lehet a hüvelyváladék. Kelleni nem KELL használni semmit, ha kell, rá fogsz jönni. :wink: Nekem sárgás nem volt.
jaimee1
 
 


Nóri,

Hidd el, ha lehetne most odaadnám neked ezt a tesztet.

Jaimee,

Ráadásul nem is menstruálok. 1x megjött szülés után 4 héttel, azóta semmi. Így esélyem sem volt arra, hogy utánaszámoljak a pé-nek.

Holnap azért megismétlem, hátha téves ez a teszt.

(titkon nagyon megtartanám, de apa tegnap kijelentette, hogy 3 gyerek elég :cry: :cry: )

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Na jó...Bíbi anyu, Jaimee anyu, Mirci anyu gyertek és dobjatok fel, mert kissé elment az életkedvem is... :cry:
És Arikon te is haladjál az élménybeszámolóval, nagyon kíváncsi vagyok ám! :wink:
Vendég
 


körkérdés:kinek hogy tetszik?

Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


mééééég mééég mééééég!!!
Vendég
 


Kép

Pergében is jártunk, gyönyörű volt!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?