Új privát üzeneted érkezett!

Hétőnként kap új árut
Vendég
 


SZIASZTOK LÁNYOK!

DORKAMAMA NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!


LÁNYOK KÖSZÖNÖM SZÉPEN MINDENKINEK!

Padlón vagyok rendesen, szerdán temetés(nagybátyám) nem hiszem el, túl jóban voltunk ahhoz, hogy ez igaz legyen s várom, hogy felébredjek ebből a rossz álomból....

Ne haragudjatok! Nem akarom a vidámságotokat rontani. Jövök ha minden lezajlik....

Millió puszi mindenkinek!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok!

Amit az előbb írtam, elszállt, de most kitolok vele, és először leírom word-be… :D
Na, akkor még egyszer:

Anitáknak én is boldog névnapot kívánok!!!

Zsuzsi, gratulálok a sikeres félévhez!

Kíraanya, az a lényeg, hogy nincs nagy baj Kíra szemével! Az a vizsgálat meg szerintem is ráér még, ha itt nem találtak semmi olyat, ami miatt érdemes lenne magán dokinál is megismételni.
A vizsgádhoz drukk! Biztosan sikerülni fog!

Csipisz, már alig van hátra néhány napod!!! Ezt már féllábon is kibírod! Aztán majd jön valami front, és hipp-hopp kibújik a lurkó! :D

Sensi, ne aggódj a kaja miatt! Tényleg fog enni Anna, ha éhes. És igaza van Anitának, ilyen melegben valami könnyűvel próbálkozz, az jobban esik! Vagy az sem baj szerintem, ha minden nap ugyanazt eszi, feltéve, ha tartalmas, nem cukor, csoki, stb.
Nem tudod kb. leírni, hogy hol van pontosan a turi? Mi elég sokat járunk arra, de még nem tűnt fel. De majd kinyitom a szemem jobban. :)

Mi jól vagyunk, csak a délutáni alvások ne lennének. Kész kínlódás, mire elalszik Csenge. Robi már mondta, hogy ne fektessem le, de én úgy gondolom, hogy azért ahhoz még kicsi, hogy napközben ne aludjon. Arról nem is beszélve, hogy estére akkor totál kikészülne, illetve nekem is ilyenkor van egy kis időm megcsinálni a dolgaimat. Na, majdcsak lesz valahogy, ezen is túl leszünk egyszer. :D
Pocaklakó jól van, ficánkol egyfolytában. Tök gáz, több mint 6 kg-t híztam már!!! Mondjuk ennek nagy részét az elején, amikor egyfolytában ettem. Most próbálok nagyon odafigyelni, nem akarok elszállni a végére.

Mindenkinek szép napsütéses napot! :)
Vendég
 

 
 

Rubinia!

Sajnálom, és részvétem!

Betti!

Megpróbálok pontosítani, szóval van a vasvárin majdnem egymás mellett 2 baba bolt a sarkon pedig egy "kínai"divatáru na attól fölfelé kb a 3,ik üzlet igazából ha benézel nem is tűnik turinak először én is azt hittem sima gyerek bolt.

Délutáni alvás nálunk se volt ma. De Anna még alszik délelőtt 1 órácskát így ha nem alszik akkor is kibírja csak egy kicsit hamarabb fürdünk ilyenkor.

Dobok képet a kisrucikról: Kép
Kép

Kép

Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Sensi!Hát a csajok úgy néz ki megtalálták egymást! :wink:
Nekem mondjuk gyanus volt már ott is mikor szóltál Annának de mertem rákérdezni mert azért van egy pár Anna! :lol:
Az evés miatt szeintem se aggódj egészséges az a lényeg! :lol:
Betti!Ne izgulj majd lemennek a kilók ha kettő után szaladgálsz! :lol:
Csipisz!Akkor bizti sürün látogatjhátok a rendelőt mostanság!
Kitartás!Már nem sok van hátra!
Aniták!
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!
Kíra sajnos egész éjszaka fenntvolt,nagyon fojik az orra remélem nem az influenza!
Mindenkinek szép napot!
Detti

Kép
kíraanya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:06-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Köszi Sensi, ha arra járok, megnézem. Anyósék nem messze laknak, meg a védőnénink/dokinénink is ott van, szóval biztos útbaesik valamikor. És tényleg nagyon klasszak a ruhák!

Detti, jobbulást Kírának! Tömd bele a c-vitamint, Cebiont, az sokat segít ilyenkor. Legalábbis nálunk.

Viki! Babakocsi van már? Bababirodalom hogy áll? Készülget?

Rubinita, :( :( :(

Többiek, csak titokban olvastok? :)

Én csak jövő héten leszek, holnap utazunk anyukámékhoz.

Jó hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:07-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok !


Húúú de nagy volt itt ma a csend........

Viki!

Szép a kocsi :wink:
De ez is a Bergonnak az egyik modellje nem??? Vagy csak ennyire hasonlít???
Hol vettétek?

Betti!

Jó pihenést!!
Vendég
 


Sziasztok!

Viki! Tényleg olyan a kocsi mint a Bergon!
Használjátok egészséggel!
Voltunk ma a doktornéninél, Dorka egy nyikk nélkül tűrte az oltást :D Büszke voltam rá rendesen!
Azt üzente neked a dokinéni, hogy ha bírod majd magad akkor július első hetében rendelés végén látogasd meg (most a hónapban már szabin lesznek), akkor találkoztok és megírja a recepteket is. Ha Te már nem bírod majd magad akkor mehet bárki a receptekért, csak hivatkozzon rám. Mi is megyünk majd azon a héten beadatni Dorkának a Prevenart, ha gondolod jöhetsz majd velünk.
Addig még megkonzultáljuk.

Én is csak a jövőhéten leszek legközelebb, a férjem ma szétszedi a gépet, mert ki akarja cserélni az alaplapot, meg a vinyót, holnap este megyünk dokihoz babanézőbe, úgyhogy akkor biztos nem fogja összerakni, meg telepítgetni. Szóval egyszer csak majd jövök :D
Addig is minden jót mindenkinek!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:07-kor.
20150601134430
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:07-kor.
20150601134430
 
 


Viki!
Köszi az érdeklődést :) Megvagyunk, csak zsúfoltan telt a hét. Nagyon klassz a babakocsi, amit vettetek, mi is a Kállói úton vettük a miénket. Jó árban vannak ott a cuccok.
Úúúúgy telik az idő, már ennyi idős PocakLackó??? Nemsokára megyünk nyaralni, juhiiiiii :lol:

Mi megvagyunk, Tominak kicsit folyik az orrocskája, nyügös mellé egy kicsit. De amikor nem nyügös, akkor nagyon eleven :lol: mászik mindenhova...
Kristófom minimum cukrász vagy szakács lesz. (Hal a tortán...) múlt hétvégén sütit sütött anyukámmal. Kristóf mondta, hogy mi kell neki ( 3 tojás, liszt, cukor, olaj, ásványvíz) mindent összekonyvasztott, anyukámmal megsüttette, én meg segítettem neki eperöntetet csinálni. Vajon ez normális egy 5 és fél évestől???
Apáéknál megvoltak az év végi záróhangversenyek, nálunk volt a bizonyítványírás szerdán, csütörtökön. Ma meg Kristóféknak oviszünet volt és a kis haverjaival meg az anyukájukkal elmentünk az élményfürdőbe. Hmmm, szerintem én tikkadtam el legjobban.... :oops: Úúúúúúúúúúúúgy szeretnék egy napig unatkozni!!!!!!! :roll:

Sensi!
Aranyosak a rucik :)

Anita!
Szuper, hogy jól bírta Dorka az oltást!

Rubinita??? Kriszti??? Detti??? Betti??? Többiek???

Kellemes hétvégét mindenkinek:
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 06:05-kor.
Vendég
 


Sziasztok lányok!


Bocs most nem tudok visszaolvasni.

Eladtuk a lakást!!!!
Aug 1-re ki kell költözzünk.
Megy a para mert még nincs meg az új ház de remélem a héten sikerül rendezni.

Amit tudok jövök és vissza olvasok.
Vendég
 


Anita!

Nem veletek taliztunk ma a postánál??????
Visszaköszöntetek, de nem ismertél meg :cry: :oops: Vagy én nem ismertelek meg és másnak köszöntem...???? Na lehet amilyen zsúfolt most az agyam.
Vendég
 


Sensi!
De igen, mi voltunk :oops: :oops: :oops:
Nem tudtam hirtelen honnan ismerlek. Bocsi mégegyszer!!!
Legközelebb nyugodtan szólj rám és ez másokra is vonatkozik, mert igen bamba tudok lenni :oops:
A lakáseladáshoz gratulálok! Sokáig hírdettétek? Ti is kertesbe mentek? Ha van egy kis időd akkor írj részleteket is!

Kriszti!
Elismerésem a kétgyerekes egyedüli estéért. El is hiszem, hoyg meg és kettészakadt a szíved! Azért jó, hogy Bori barátkozik. Előbb-utóbb biztos nagyon büszkén fogja mutogatni Orsit, hogy az Ő tesója!

Zsuzsi! Nem semmi Kristóf a főzöcskével! Még híres mesterszakács lesz a gyerek! :D

Csütörtökön voltunk UH-on, a Minimanó éppen a fenekén csücsül :cry: :cry: Nagggyon szeretném ha mielőbb megfordulna és úgy is maradna!!! Kicsit elkeserített, tudom még sok helye van és a többi, de akkor is.......

Rubinita! Részvétem!

Viki! Merre vagy? Vagy a gép van szétkapva? A miénk már kész, apa nagyon ügyes volt, gyakorlatilag csak 1 napig nem lehetett használni :lol: Valahogy kibírtam :oops: :D

Jó éjt mindenkinek!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:08-kor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Viki, nagyon klassz a kocsi. Igazi fiús járgány!

Sensi, gratula a lakás eladásához! Biztos, hogy az újjal is minden rendben lesz, mire mennetek kell.

Kriszti, de jó, hogy jöttél! Szedem ám az információkat, hogy mire számítsak majd. Örülök, hogy írsz. Bori nagyon kis ügyes, hogy kezd barátkozni. Lesz az majd úgy is, hogy le sem lehet lőni, olyan kis gondoskodó lesz. :)

Zsuzsi, nagyon jópofa fiad van! Szerintem nem baj, ha próbálkozik, amíg nem egyedül csinálja. :D

Anita, nincs azzal gond, ha nem fejen áll a babó! Lesz még torna odabenn egy darabig!

Velünk minden rendben, szép csendben telnek a napjaink.
Csenge egyre helyesebb, egyfolytában magyaráz mindennek, olyan felnőttesen. Nagyon szereti a tudod, látod, jó legyél, vigyázz magadra, jóó? kifejezéseket használni, meg tudnám zabálni, amikor okoskodik. :lol:
Amikor lehet, a kertben vagyunk, és segít borsót szedni, fejteni, málnát/epret szedni, locsolni. Mondjuk a kedvenc programja a krumplibogár szedegetése volt, de szerencsére a permetezés óta már nincs, így erről már leszokott. Igazi kis parasztlány lesz belőle, ha így folytatja :D
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2010.02.17 13:08-kor.
20150601134430
 
 


Sensi!
Gratulaaaaa!!! Minden úgy alakult, ahogy szerettétek volna?

Betti!
Nagyon édes lehet Csenge a dumájával :) Használd ki, hogy segítget, amíg nincs nagyon útban :) Várja már a tesót?

Viki!
Hogy bírod a meleget? Vagy még nincs annyira meleg?

Anita!
Szerintem is megfordulhat még a tesó. Van már neve? Bírod még a strapát? A babás tali a héten is kilőve, szombaton telefonált a barátnőm, hogy a fia bárányhimlős lett (nagyon durva, még a szájában meg a szemhéján is pöttyös, 39,2 volt a láza), és kétszer is voltak nálunk a múlt héten. Szóval várakozó állásponton vagyunk, nagyon remélem, hogy Tomi nem kapta el, Kristóf be van oltva. Ha mégis elkapta Tboy, akkor elvileg most fertőz, míg kb jövő hét elejére kijön :cry: be vagyok sz@rva....

Rubinita!
Sok erőt, remélem hamar sikerül összeszedned magad és jössz, mesélsz egy kicsit :roll:

Nálunk telnek-múlnak a szorgos hétköznapok. Kristóf még a héten oviban. Viszont én lehet holnap a körzetinél kezdek. Már tegnap nagyon rossz volt a közérzetem délutánra, éjszaka rázott a hideg, most meg a jobb mellemben van egy forró keményedés, fáj, ahogy a melltartó hozzáér :( rámférne egy vérvétel is már...

(Kristóf és Tomi most egy doboz TikTakon osztozkodnak. Tomi egy darabig adogatta a dobozt Kristófnak, hogy nyissa ki neki, mire a nagytesó: Tomi, te már olyan ügyes fiú vagy, ki tudod te egyedül is nyitni :lol: )

Szép délutánt mindenkinek:
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!


Köszi mindenkinek a gratulációt!

Anita!

Pont 1 éve hirdettük, de volt télen egy kis kihagyás, most májusba ugrottunk újból neki.
Kistesó biztos megfordul még :lol:

Viki!
Nálatok mi újság?
Minden megvan már? Lassan megérkezik a kis bébi. Együtt vágjuk majd a centiket te a szülésig, mi a költözésig :oops: :lol:

Betti!

Édes lehet Csenge, hogy már ilyen szépen beszél. Mikor kezdett el normális szavakat mondani?
Anna egyenlőre csak pár szót mondd meg soknak az elejét.
Ugye jól emlékszem hogy Fábiánhoz jársz? Nem tudod júliusba lesz szabin??És hogy mennyi most egy rákszűrés?

Zsuzsi!

Tomi már tényleg nagyfiú ha tik takot eszik :lol:
Tessék holnap elmenni a dokihoz!!!
Utána pedig írd meg mit mondott, remélem semmi komoly.
Egy vérvétel nekem se ártana. A vérnyomim nagyon alacsony sokszor egész nap csak szédelgek, meg fáradt vagyok . Pedig most Anna alszik éjszaka.


Lakás: A mostani pangáshoz képest jól eladtuk. Szombaton írtunk szerződést, remélem már ezzel nem lesz semmi a fiatalok hitelből vették, így arra várunk hogy megérkezzen.
Addig, míg nem volt komoly vevő nem nagyon tudtunk nézelődni, már csak azért se mert nem maradunk Nyiregyen :cry: Gyöngyös környékén veszünk kertes házat(remélem) és oda nem volt egyszerű elmenni 1x voltunk kb 2 hónapja körül nézni hogy egyáltalán tetszik e a hely akkor megnéztünk 1-2-őt amire kivolt írva hogy eladó. Vasárnap voltunk,meg szombaton megyünk még, és akkor remélem sikerül is lezárni ezt a dolgot.
Hogy miért éppen Gyöngyös? Apa nagyon sokat jár pestre és környékére a munkája miatt, így nagyon keveset van itthon, és rengeteget vezet. Ezen akartunk változtatni pest nem tetszik így maradt Gyöngyös közel van, nem túl nagy, de élhető város.


Na mostmár üssetek le!! :oops: Nem akartam senkit se untatni!

Azért remélem utánna is jöhetek még közzétek :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Nem nagy szülinapi bulink lesz, mert két részletben tartjuk a távolság miatt. Vagyis anyukámék, tesóim már felköszöntötték hétvégén Csengét, mikor szüleimnél voltunk, mert nem tudjuk, hogy mikor megyünk legközelebb úgy, hogy nagyjából mindenki otthon lesz. Szóval ott már volt torta, gyertyafújás, minden. Jövő hét vasárnap, ha az idő engedi, anyósomékkal, Robi tesójáékkal sütünk/főzünk valamit a kertben, és akkor meg majd felköszöntik ők is, meg mi is.

Kistesót most nagyon várja, szokott neki kiabálni, hogy "kistesó, gyere ki!", meg mostanában verset mond, énekel a hasamnak, és szoktam rá puszit is kapni. :lol: Remélem, kitart a lelkesedése. :)

Nem is emlékszem már, hogy mikor kezdett el értelmesen beszélni. Ez olyan folyamatos volt. Nálunk is a szavak eleje ment először, aztán néhány kétszótagos szó, majd néhány háromszótagos. Az biztos, hogy Karácsonykor (1,5 évesen) még nem beszélt mondatokban, viszont már mindent megértetett, amit akart.

Sensi, nem félsz elköltözni? Régen én is egyszer majdnem elköltöztem egy olyan helyre, ahol senkit nem ismertünk, de szerencsére nem lett belőle semmi. Tudom, hogy lehet ismeretséget kötni, meg minden, de azért az eleje biztosan nagyon nehéz lehet. Persze az ingázás miatt érthető. Drukkolok, hogy sikerüljön jó házat találni!
Jut eszembe, Gödöllőt nem néztétek? Az is nagyon jó hely, ismerőseink laknak ott. Viszont az lehet, hogy már sokkal drágábbak az ingatlanok, mégiscsak közelebb van a fővároshoz.
És micsoda kérdés az, hogy jöhetsz-e??? Kötelező is! Szeretnénk tudni, hogy hogyan alakulnak majd a dolgaid a messze távolban.

Zsuzsi, nagyon bátor vagy, hogy mersz tictac-ot adni Tominak. Én semmilyen kemény cukrot nem adok Csengének, nagyon parázok tőle, hogy megakad a torkán. Mondjuk az hozzátartozik, hogy egy pillanatig nem tud a fenekén ülni nyugodtan...

Eldugulok, hagyok helyet nektek is. :) Hátha valaki erre téved még.
Vendég
 


Betti!

Gödöllőt nem néztük az már túl közel van:)) itt is eléggé érezni a fővárost (az ingatlanárak szempontjából) Még Eger volt a másik esélyes de oda végül el se mentünk mert ott is horror árak vannak.

Eddig nem gondoltam rá, hogy mi lesz idegenbe...? Most hogy közeledik egyre többet. A páromnak laknak ott kollegái.
Bár én ide is úgyjöttem hogy senkit nem ismertem.
Anyósék utánna költöztek ide, de rájuk sose számíthattunk :cry:

Rengetek ismerősöm ment fel úgy pestre dolgozni, hogy nem ismert senkit pár hónapos kapcsolata volt csak.

Remélem sikerül majd megszokni és nem fogjuk megbánni. Az eleje biztos nehéz lesz azért. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Végre eljutottam ide :)
Túléltem a mai napot. Reggel a körzetinél kezdtem, ő átküldött a sebészeti szakrendelésre. Ott kaptam egy jóóóó nagy párakötést a mellemre, amit egy hétig kell csereberélnem, aztán meglátjuk mi lesz. :cry: Tomi szeretett volna szopizni délután, mikor meglátta a melltartó tartalmát, oltári kétségbeesett sírásba kezdett...

Sensi!
Nagyon drukkolok, hogy jól alakuljanak a dolgaitok! Szerintem mindegy, hogy hova költöztök, ha többet tud veletek lenni a párod :wink:

Betti!
Nagyon ügyes Csenge, hogy már olyan korán kezdett beszélni. Tomi most ott tart, hogy folyamatosan mondja babanyelven a magáét, megérteti magát, csak ugye nem értjük :lol:

TikTakról: Kristóf nagyon szereti. Tomit is érdekelte. Hozzá van szokatva, hogy csak úgy kap, ha ül. Ügyesen eszi (időnként rágcsálja), viszonylag kicsi a cukorka.

Kriszti!
Bocsánat, el is felejtettem lereagálni a hozzászólásod :oops: nagyon ügyes vagy, hogy így bírod a strapát! :D

Viki!
Hova lettél???

Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!
Enci!
Gratulálok!!!
De azért sajnálom, hogy elköltöztök, bár nem sokat találkoztunk még. :)
Sok sikert a házvásárláshoz. Remélem azért net közlben maradsz. Majd gyere beszámolni mit találtattok. Veresegyháza, az is kilőve?

Nálunkm inden ok. Hó végén költözünk, addig nyaralunk. Gázt 25.-én kötik be, így addig még nem tudunk költözni. Fiúk jól vannak. Áélvezik a szabadságot, Mutiék. Szép barna szinük van, főleg Manónak.
Ákosnak két foga van még, de feláll, mászkál, mindent eszik, tejcsi még mindig millió van.

Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Viki telefonszámát tudja valaki? Remélem nincs semmi bajuk....

Többiek???
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Sensi, elfelejtettem válaszolni a kérdésedre.
Nem tudom, hogy Fábián hogy dolgozik nyáron, de hétfőn megyek hozzá, ha nem felejtem el, rákérdezek. Nekem decemberben csinált rákszűrést, 8 eFt volt akkor, de azóta mindig 9 eFt-ot fizetek alkalmanként. Szerintem tarifát emelt januártól.

Jolka, gondolom várjátok már a költözést. Vagyis az ott lakást inkább, mert azért költözni nem lehet olyan élvezetes két pici gyerekkel. Nővéremék most csinálták végig, szerencsére anyukámék tudtak segíteni nekik gyerekfelvigyázásban. Egyébként szerintem még most is csomagolna tesóm...

Én is remélem, hogy Vikivel minden OK. Tegnap du lépett be utoljára az iwiw-re, itt nem járt akkor. A számát sajnos nem tudom én sem. :(

Jó éjszakát, jó hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Próbáltam rákeresni a nyári kismamik topikban, hogy tudnak-e valamit Vikiről. Nem tudom biztosan, hogy róla van-e szó, de ott azt írták, hogy kinyílt a méhszája, és feküdnie kell. :(

Remélem, azért minden rendben van/lesz! Kitartást!
Viki, ha rólad van szó, nézd azt az oldalát, hogy kipihened magad most a szülés előtt egy kicsit, és utána friss és energikus leszel!

Ha esetleg mégsem a "mi Vikink", akkor bocs a vészharangért! Csak már én is kezdtem aggódni, hogy mi lehet...
Vendég
 


Lányok!
Nincs a gépünkön még office, nem tudom megnyitni a táblázatot amit csináltunk az adatokkal. Ha vkinek megvan akkor azt hiszem abban benne van Vikinek a száma.
Most megyünk anyáékhoz ott még megpróbálom megnézni. Ha megtudtok vmit Vikiről írjatok azért!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


sziasztok!


Küldtem Vikinek üzit valóban kinyílt a külső méh szája ezért kell feküdnie, egyébként jól vannak!

Puszil mindenkit
Vendég
 


Sziasztok!
Na végre tul vagyok a vizsgákon és egy szigorlaton,ugyhogy megpróbálok gyakrabban jönni közétek. :lol:
Viki!Ha olvasod:kitartás és pihizz sokat Lackó utánna ugysem fog hagyni! :wink: ja és ne izgulj minden rendbe lesz! :wink:
Sensi!Gratula a lakáseladáshoz,és tényleg bátor vagy!Persze az az első hogy minnél többet együtt legyen a család,ha meg kertest találtok biztos nem fogod megbánni Anna miatt sem! :wink: !
Betti!Aranyos lehet Csenge ahogy csicsereg én is alig várom már hogy Kíra is beszélni kezdjen.
Zsuzsi!Remélem jobban vagy!Kristóf igazán házias lesz!Ilyesmi férjet szánok Kírának majd! :wink:
Én most a bölcsin rágódok.Vissza kellene menni dolgozni jövőre,de hova?Mivel munkanélküliről mentem szülni fogalam nincs mi lesz.
ugy tudom már most be kellen iratnom bölcsibe hogy jövőre felvegyék.De mivel nem tudom hova megyek dolgozni nem tudom merre nézelődjek. :cry: A honvéd utcain gondolkodom nem tudtok valamit róla?
Vagy valami más ötlet?
Megyek mert felkeltt a kisasszony és ohajt! :wink:
Sziasztok!
Detti
Ja, Csipisz hogy vagy?

Kép
kíraanya
 
 


Sziasztok!

Húúú, micsoda pangás van!!!

Kíraanya, ügyes vagy, hogy sikerült minden. Gyere gyakrabban, mert mostanában mindenki csak be-be néz. :(
Bölcsivel kapcsolatban én sajnos nem tudok segíteni, semmi tapasztalatom nincs ezen a téren. Nincs valami a környéketeken? Így legalább munkahely független lenne.

Viki, remélem, minden OK!

Többiek???

Én tegnap voltam uh-n, minden rendben van, méhszáj zárt, viszont annak érdekében, hogy az is maradjon, le lettem tiltva a kerti munkákról. Azt mondta a doki, hogy legyen elég az, amit Csenge megkövetel, ne hívjam ki a sorsot magam ellen. Szóval sok-sok pihi.
Egyébként mostmár tutira mondta, hogy lányunk lesz :D. Indulhat a névkeresés, vitatkozás. Azért remélem, gyorsan megegyezünk majd...

Megyek ki cseresznyét szedni, ahhoz nem kell hajolgatni, szerintem azt szabad csinálni.

Sziasztok
Vendég
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.15 06:05-kor.
Vendég
 


Sziasztok anyukák!

Június 7-én 20.05 perckor megszületett Peti, 3400 gramm és 50 cm. 13-án jöttünk haza, azóta hosszúra nyúltak a napok... :D :D :D

A kórház nem volt leányálom... Főleg amikor kiderült hogy nem engednek haza mert Peti fogyott... Tejcsim nagyon kevés van, egy napra max 110-130 grammot tudok kisajtolni... eléggé elkeserített... tápszerrel kell pótolnunk.

De ezt leszámítva jól vagyunk és ez a lényeg, Peti pedig egy kiegyensúlyozott, tündér kisbaba. Eddig még... :lol:

Kép Kép

Mindig szunyóka van... :D
csipisz
 
 


Sziasztok Lányok!

Csipisz gratulálok Neked a picikédhez és nagyon jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!Nagyon édes Peti baba!


Kép

PETI BABA !

[/size]
Bocsánat Lányok!
Én úgy szégyenlem magam amiért ilyen ritkán tudok jönni csak...és mostanában még igazán visszaolvasni sem tudtam(Kórházat jártam hetekig, majd temetés, most hétvégén Jennikémnek ballagás, vendégsereg stb, s közben Ruben baba is igényli a nagy sétákat, mindig úgy figyelek séta közben hátha valamelyikőtöket meglátom)

Remélem jól vagytok!
Most visszaolvasok rendesen..
Millió puszi mindenkinek!




Kép

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 


Sziasztok!

Csipisz gratulálok Neked Petihez, nagyon jó egészséget kívánok mindkettőtöknek! Nagyon helyes fiú Peti baba!

Kriszti, de jó hallani Rólatok is! A gyes lemondását nem tudom, hogyan kell intézni, szerintem hívd fel az oep-et, ott biztosan megmondják. Nekem a tgyást és az anyaságit a munkahelyem intézte, ha jól emlékszem, de nem tudom, hogy ez bevett gyakorlat-e. Az a jó, hogy nekem a cégnél mindent megmondanak, hogy kinek mit kell csinálni, így nem kell nekem összevadászni az infokat.

Rubinita, ne szégyelld magad! Majd jössz, ha tudsz, és képbe kerülsz! Nem felejtünk ám el addig sem! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Csipisz! Gratulálok Peti babához! Nagyon-nagyon édes! Sok boldogságot és jó egészéget kívánok Nektek!

Igazából csak azért néztem be, hogy gratuljak Csipisznek. Még van két vizsgám, úgyhogy tanulnom kell.

Vigyázzatok magatokra! És szép napot! :)
brigi0923
 
 


Köszönöm a gratulációkat, aranyosak vagytok. :)
csipisz
 
 


Sziasztok!

Csipisz! Gratulálok Peti babához, nagyon szép kisfiú!
A szopit ne add fel, ne is idegeskedj miatta, tedd Petit minnél gyakrabban cicire, a mérleget meg hajítsd el a fenébe! Ne keseredj el, lesz tejcsi csak ne idegeskedj! Ha meg nem akkor sem ezen múlik hogy ki milyen anya! (bocsi nem akarok okoskodni de a szopi kicsit a szívügyem)
Ha lesz egy kis időd mesélj azért a szülésről!

Viki! Laciapu tényleg írhatna nekünk pár sort, te mondjuk diktálhatnád. :roll: Kitartást a fekvéshez, gondolom azért nem egyszerű, amilyen jövős-manős kismami vagy :( De ha Lackó megszületik akkor rögtön el is felejted majd az egészet! És az a legfontosabb, hogy ő rendben legyen!

Kriszti! Jó hogy írtad a GYES-t nekem most esett le, hogy a GYEDet visszamondtam ugyan de a GYES-t meg nem igényeltük meg :shock: most gyorsan pótolom. Apa lesz GYES-en :lol:

Szép estét mindenkinek!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Sziasztok!

Ha már így benne vagyunk a gyed/gyes témában... Ugye, ha lejár a gyed-em (hétvégén lesz Csenge 2 éves), akkor nem kell semmit csinálnom, ha nem akarom a gyest indítani?

Sensi, elfelejtettem írni hét elején, hogy Fábián dr. a július 14-i héten tutira dolgozik, nekem is akkorra van időpontom. De szerintem előtte is lesz.
Hogy álltok a ház/lakás nézelődéssel? Találtatok már valamit?

Anita, hogy-hogy apa megy gyesre? Te táppénzen vagy most, utána meg indul a tgyás, gyed? Így lehet csinálni? Ez tök jó!

Többiek? Napoztok, nyaraltok?
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi
rempi
 
 


Betti!
Igen úgy vagyunk ahogy írtad. Én visszamondtam a gyed-et és eljöttem táppénzre, így "kissé" több pénzt kapok. Apa nevén meg fut a gyes... Ha a kicsifiú megszűletik indul a thgy és gyed. És mindennek az alapja az a fizu lesz amivel eljöttem dolgozni :lol: Attól bocsi aki nem ért egyet ezzel a megoldással, de nekem pl a munkahelyemen javasolták, szóval teljesen legális. ÉS különben is ha egyeseknek a nagy semmiért jár a több 100ezer segély akkor...
Tényleg ha te nem igényled a gyes-t (miért nem- legalább apa nevére, ne hagyj pénzt az állambácsi zsebében, bőven levonják azt később a fizetésból :x :evil: ) akkor papíron visszamész dolgozni? Utána néztél mi alapján fogod kapni a thgy-t és a gyedet? Csak azért kíváncsiskodom, nehogy pórul járj!

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Dorkamama, sajna a szopi nem megy, Petinek nem kell a cici, beállt a cumizavar... a cumisüveg a nyerő. :cry: Amennyit tudok, lefejek neki, de eléggé kifogyóban a készlet...

A szülés viszonylag gyorsan lezajlott. Szombat hajnal 2től délután 4ig itthon vajúdtam, de már 4től úgy beindultak a fájások hogy 1percesek lettek. Apa elszáguldott velem a kórházba, mire leöltöztem, elfolyt a magzatvíz... Aztán annyira felgyorsultak az események, sok mindenre nem emlékszem. 6kor kerültem fel a szülőszobába, apa végig fogta a kezemet (amit biztos jól összeszorongattam :lol: ) ő tartotta nekem a gázmaszkot, biztatott. Rettenetesen jó érzés volt, hogy mellettem lehetett. A doki fél nyolc körül jött be, nem tágultam ki eléggé, ezért gátmetszés lett a vége... Alig maradt erőm a végére. Apa elvágta a köldökzsinórt, láttam hogy elpityeregte magát. Mikor a mellkasomra tették picurt minden fájdalmamat elfújták, nekem igazán jó élményként maradt meg az egész. Röviden ennyi. :D
csipisz
 
 


Sziasztok!



Csipisz!
Azt hiszem én még nem is gratuláltam! Nagyon édes a kis Peti. Sok örömet és egészséget hozzá!!!
Sajnálom a szopit. Nálunk is ez volt Anna nem volt hajlandó szopni mindent kipróbáltam. 1 hónapos lehetett mikor rájött mit is kell csinálni a cicin de akkor meg csak cumizott rajta órákig és nem szopott semmit:(. Így maradt nálunk is a fejés 9 hónapig

Betti!
Köszi az infót a dokiról. Jó lenne valahogy beszúrni de a jövőhónap elég zsúfolt lesz.


Mi tegnap megírtuk a szerződést az új házra. Tele vagyok tervekkel csak nem fog most minden egyszerre menni.Már nem bánnám ha holnap költöznénk.Kiélveznénk a nyarat, de valószínű csak szeptemberbejutunk odáig!
Vendég
 


Csenge!
2. születésnapod alkalmából sok szeretettel gratulálunk!

Kép

Anita
Kép
Kép
dorkamama
 
 


Sziasztok!
CSENGE!ISTEN ÉLTESSEN SZÜLATÉSNAPOD ALKALMÁBÓL!
CSIPISZ!NAGYON NAGY GRATULA A KISLEGÉNYHEZ NAGYON SZÉP KISBABA!A tejcsi miatt tényleg ne aggódj a lényeg hogy jól vagytok!
:wink:Tetszik a mottód is! :lol:
Betti!Csengének nincs valami javaslata a hugi nevével kapcsolatban? :wink:
Mi jól vagyunk,a fogamat leszámitva amiből kiesett a tömés kb 2hete,ugyhogy hoplnap muszály leszek dokihoz menni,mert már nagyon érzékeny. :cry: Bár szerintem csak időpontott fogok kapni még holnap,de jó lenne még nyaralás előtt letudni. :roll:
A bölcsivel kapcsolatban sajnos a legközelebbi örökösön van amihez nincs buszcsatlakozás.De valaova csak tartozunk,ugy tudom a körzetbe hamarabb felveszik.Na majd megkérdezem a védőnőt hátha kivételesen tud segiteni. :roll:
Mindekinek szép estét!
Sziasztok!
Detti

Kép
kíraanya
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket, aranyosak vagytok! :)

Sensi, nincs képed a házról? Szívesen megnézném, ha megmutatod.

Csipisz, az a lényeg, hogy ameddig tudsz, bírsz, fejj (úristen, ezt így kell írni??? :oops: ) le minél több tejet! Így is megkapja Peti, ami kell neki, csak sajnos egy kicsit macerásabb neked. Az jó, ha szülés végülis nem maradt rossz élmény, a későbbiek szempontjából sokat számít szerintem.

Anita, nem irigyellek a fogorvos miatt. Én is nemrég voltam, de olyan kis ügyes doktornénink van, hogy alig éreztem valamit. Illetve előre szólt, hogy mikor fog fájni, így fel tudtam készülni. Elméletileg most rendben van a fogsorom, remélem, jó ideig nem kell vele semmit csinálni. Iszonyúan tudok ám parázni a fogorvostól...

Megvan a név, de ne tudjátok meg, mit hallgatunk érte. Végül a Réka nem tetszett Robinak, így közös megegyezéssel a Zselyke mellett döntöttünk. Anyósom azóta egyfolytában azt hajtogatja, hogy miért nem adunk valami normális nevet a gyereknek, szegényt, majd csúfolni fogják, stb. Azt hiszem, az én szüleimnek majd telefonon mondom meg, és megkérem őket, hogy otthon mérgelődjék ki magukat miatta, ha nem tetszik, és ne engem szekáljanak vele... Egy kicsit fárasztó tud lenni, mert durván nem akarok szólni, hogy hanyagoljuk a témát, ez ránk tartozik, hallgatni nap mint nap meg nem egyszerű. De hát majdcsak megszokják... Más választásuk úgysincs! :D Hacsak nem lesz mégis fiú...

Jövő hét pénteken megyünk 4d-re, remélem ott is lányt mondanak. A Szegfű utcára megyünk, volt már ott valaki? Valamilyen Ildikó volt a hölgy, akivel beszéltem.

Majd képeket rakok fel, ha eljutok addig, hogy áttöltöm, lekicsinyítem őket.

Most megyek egy kicsit pakolni, vasalni, gyantázni :shock: , mert holnap megyünk nyaralni (Kehidakustányba), és egy csomó dolgom van még addig.

Mindenkinek jó hetet!
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánok én is Csengének NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Remélem Mindenki jól van, és bírjátok ezt a nagy meleget!

Szép napot!
brigi0923
 
 


DRÁGA CSENGE !

UTÓLAG IS NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED!

Kép



Puszi lányok mindenkinek!

Rubinita

Kép

Kép
rubinita74
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?