Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Ezt a Petinek szúrtam be.

KépKép
benó
 
 


Zsuzsi!!!! Ez már nem igaz! Mi is a tűzoltóság mellett lakunk! Kép
Ilyen már nincs!

Kép
flóra 11
 
 


Kép
Jó párossá lettetek. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 

 
 

Kép

KépKép
benó
 
 


Szilzivel mi lehet? :shock: :shock: :shock:

KépKép
benó
 
 


Nem tudom, mi van a többiekkel. Remélem Tancsu jól van.

Kép
flóra 11
 
 


íNagyon bízom benne én is. :wink:

KépKép
benó
 
 


Iskolai újságot próbálok csinálni. Egész délután azzal vacakoltam. Először be kellett gépelnem az anyagot.

Kép
flóra 11
 
 


Most itt is őrült hőség van. Meg sem moccan a levegő. Pedig minden nyitva van,ablak, erkély,minden.

Kép
flóra 11
 
 


Legépeltem volna neked. :cry:
Nálunk is nagyon meleg van.

KépKép
benó
 
 


Ebben az iskolában mindent neked kell csinálnod, én úgy látom. :evil:
Arra gondoltam, hogy elmegyek mégis orvoshoz hétfőn, ha rendel az én dokim, hadd nézzen meg. De ha nem rendel, akkor csak jövő hét hétfőn megyek.

KépKép
benó
 
 


Elmegyek én is fürdeni. Kép

KépKép
benó
 
 


Menj is dokihoz. Nekünk most már ez a sorsunkés a dolgunk. Az örökös orvos.

Jó pancsolást,Benó. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Sajna ez. Megyek pancsolni.

KépKép
benó
 
 


Jó éjt! Most már nagyon álmos vagyok, majd holnap estefelé tali. :D :D :D Kép

KépKép
benó
 
 


Szép álmokat!

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!

Megcsináltam tegnap reggel a tesztet és persze negatív lett! Most mi a fenét csináljak? Az orvoshoz, akihez én a legszívesebben mennék, szerintem csak két hét múlva tud adni időpontot! És egyáltalán menjek vagy várjak még, hogy megjöjjön? Ezek a kérdések kavarognak bennem. :(
szilzi
 
 


Light-os vasárnap reggeli téma! :lol: Teljesen meghülyültem! :lol:
szilzi
 
 


Szilzi, ha most nincs doki, várj még. De ne keseredj el. Még bármi lehet. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Szia Flóra! :D
Te mit gondolsz bejelentkezzek egyáltalán?
szilzi
 
 


Mit csinálsz ma? Megint egész nap dolgozol?
szilzi
 
 


Tegnap sütöttem egy jó krumplis köretet a csirkéhez. Nagyon fini lett, mindjárt megkeresem Nektek is. :wink:
szilzi
 
 


szilzi
 
 


Tancsu, olvastam, hogy megkínlódod ezt a meleget és még fájdalmaid is vannak! :( Próbálj meg sokat pihenni és tusolni, amikor csak úgy érzed! Vagy gyere be hozzám a tescoba, mert itt úgy megy a klíma, hogy mindjárt lefagyok! :wink:
szilzi
 
 


Szia Szilzi!

Dolgozom ma is itt a gépen.Most épp szkenneltem be a rajzokat.

Kép
flóra 11
 
 


Hát Flóra, most már őszintén csalódtam volna, ha pihensz! :lol:
szilzi
 
 


Sziasztok!

Kép
muzsuzska
 
 


Jól hangzik ez a krumplis köret. Nekem nem tudom,mit lenne szabad ennem,hogy fogyjak. Már le se... micsodázom az egészet. Egy dekát nem fogyok,csinálhatok bármit. Aztán mindig megunom és abbahagyom. Meglátom,hogy ha ad a doki bigyókyt, attól merre mozdul a súlyom. Remélem nem felfele. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Szilvi! Szerintem jelentkezz be a dokihoz! Ha megjön addig akkor elmeséled a problémád, ha nem jön akkor is! :D

A hideg klimából küldhetnél nekünk is egy keveset!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia ikertesó! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Szia Flóra!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Igen Szilvi,időpontot kérj. Elvégre azért vannak a dokik,hogy segítsenekrajtunk. Elvileg.

Kép
flóra 11
 
 


Szia Zsuzska! :D
szilzi
 
 


Azt hiszem az összes energiánkra most Tancsunak van szüksége, mert még két kemény és forró hónap van előtte!

Kép
muzsuzska
 
 


Szilvi most te vagy a soros a hormonvizsgálatokkal!

Kép
muzsuzska
 
 


Én kezdek kicsit önromboló lenni! Tegnap a 30 fokba este nekiálltam vasalni! :x Pedig ha a mai forgalmat nézem, behozhattam volna ide is! :lol:
szilzi
 
 


Csobbanunk egyet?Kép

Kép
flóra 11
 
 


Persze, persze. Marhára összetartunk mi itt, miért maradnék ki pont én a hormonvizsgálatból! :lol:
szilzi
 
 


Mosom az ágyneműket vagyis a gép! Aztán összepakoljuk és lemegyünk G. anyukájához, ott kiteregetünk, és mire kész az ebéd addig megszárad, és nem itt párásítja a levegőt!
Imádom a napon száradt friss ágynemű illatát!
Ma este szalma leszek, remélem itt lesztek!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra, nem csak jól hangzik, finom is nagyon! :D
szilzi
 
 


Vasalni útálok!!!!!!!! Nem is nagyon szoktam! Ügyessen teregetek! :D

Flóra, hidd el nagyon csobbannék! Mindenki srandra megy és pancsizik én meg a saját levemben! A lyukas hasammal még csak álmodhatok róla!

De reggel kellemes hűvős levegő volt a lakásba és bekapcsoltuk a rádiót, elvégre peteérésem van vagy nincs! Most már mindegy! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Én tegnap mostam ágyneműt, a teraszon száradt, kb másfél óra alatt száraz volt és olyan jó volt benn aludni! Én is nagyon szeretem :D
szilzi
 
 


Jólnéznél ki Szilvi. Az utazási irodakellősközepén vasalóval! Nagggyon jó!!!!! :D

Kép
flóra 11
 
 


Elolvastam a csirkés receptet , kicsit maceráns?

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok...:)

Tegnap este nem jöttem, mert elmentünk szalonnát sütni a párom egyik haverjához.
Szépen összejött a társaság, voltunk páran....
Fél 12 körül értünk haza..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én is mosok éppen. Nekem van erkélyem,én is ot szoktam teregetni.Jó illata van aztán a ruhának.
Zsuzsi,én sem szoktam vasalni, csak a legzükségesebbet. A többit én is úgy teregetem, hogy ne kelljen. Inkább bármit megcsinálok,csak vasalni ne kelljen. :D

Kép
flóra 11
 
 


Kész a centrizés, megyek . Utána elmegyünk! Flóra pihenj délután!!!!!!!!!!!
Szilvi te pedig élvezd a hideget!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Tancsu!

Örülök,hogy jobban vagy. A labdát szerintem vidd magaddal mindenhová,hogy ne fájjon a szemérmcsontod. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Szia Tancsu!
szilzi
 
 


Nincs időmpihenésre most Zsuzsi. Sajnos. Ezt a hetet még ki kell bírnom,aztán már pihenek. :D

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?