Új privát üzeneted érkezett!

Toffi Kép
összekuszálódott karifa Kép

Lányok Kép
ha én mondjuk úgy döntök, hogy elég ebből az alaktalanságból, akkor szopi mellett milyen csoportos tyúkedzésre járjak? Callanetics, zsírégető, alakformáló? Ez a három van itt közel. Step nem megy, mert tériszonyom van a sámlin Kép
Plíííz help, mert már unom ezt a bálnalétet!

Köszpussz
Kangi
kangi
 
 


Pályázom a nagymagyaranya címre. Dekupáltunk, festettünk, aranygaluskát sütöttem, vaníliasodóval, Marcipán seggét ringattam. És még csak egy óra van!!
Mivel tíz perc békére vágytam, meg a dokinéni szerint sokat kell innia a kölöknek (anya szoptatósteával kapkodja be az uu-t), adtam neki egy cumisüvegben kamillateát. Míg elmosogattam, tökéletes priznicet alkotott saját magának. Ezzel megvolt a mai harmadik átöltözés is, amit egyszerűen imád. Pláne most, hogy némi hasmenést hozott a vírus, így bősz anyja átlagban óránként tesz tisztába.

De most alszik, lányoknak csendespihenő az emeleten. Lehet, hogy én is feldőlök kicsinyég.

Kangi, én Callaneticsre mennék, ott leng legkevésbé a kebel.Meg a másik két alföldi sportág bármit takarhat. A hegyes-völgyes meg nlam végképp nem jön szóba egy ideig. Stresszfaktornak elég a lépcsőzés a mosógéphez.

Beu, mégiscsak el kellene látogatnod hozzánk. Tíz éves gyűjteméényem van karácsonyi újságokból. Tudod az mennyi kifestenivaló??? Kép

Toffi, szerintem a festék sem mindegy. Bár most már tökmindegy. A többi tuti sikerülni fog. Tavaly merevfóliára matricáztam, nem kell lehúzni (nem is lehet), hanem fel lehet akasztani Ha végre tudok majd képet kicsinyíteni (Neki is ülök a gép saját szoftverének) megmutatom. Koszorúra tettük őket. Meg mindehova. Az étkezőben még a húsvéti lóg, du csere. Hóember nekem tetszik!!! Engedd Szandit is nyomni, Orsi már nagyon ügyesen töltöget. Bár akkor a saját gyönyörűséged lehet, hogy csökkenni fog. 8Német lapban van matricafesték-eltávolító mosószer hirdetése, de nálunk a lányok apa régi pólójában festenek, az is jó.)

Ja és KAngi, szeretnék én akkorka bébibálna lenni, mint Te. Na de sebaj, ha egyszer végetér a szoptatás, leszámolók a kilókkal.

Megyek, megnézem az emeleten sziesztázókat, mert gyanúsan erősödik a suttogás.

sofka
sofka
 
 


Beu
Képek: Oviboltból, internetről (uvegfestes.lap.hu), meg én is nézegettem már Szandi mesekönyveit, abból is tuti lehetKép

Kangi
Úgy, ahogy Sofka írja, elméletileg a zsírégető és alakformáló tornák ugri-bugrisak (még ha kicsit is, én is melltartó + két szoros felsőben csinálom és így is valamikor rossz), szerintem próbáld ki a Callanetics-et, pláne, ha két hónap múlva indul a kistesó projektKép

Sofka
Festék tényleg mindegy. Ha a következők sem jönnek le, kifogyáskor váltok.
Engem az ajtódíszek is érdekelnének és az asztali is KépKép(ha nem túl bonyolultak, műszaki vagyok, nem művészKép)
Lehet, hogy Szandival is megpróbálom a festést, erre még nem gondoltam. Ma egyébként pólóra rajzolt (az egyiket elrontotta, remélem, mosással kijön, ha nem, akkor jó lesz matricát festeniKép)

"Bálnák", ugyan márKép

Zsombi nem aludt vasalás végéig, az uccsó három inget már úgy vasaltam ki, hogy mindenáron le akarta őket húzni a deszkárólKép De én voltam az erősebbKép Közben evett is egy kicsit és ivott is, sárgarépalét, éppen azt nem mondta hogy fújjjKép
És Club Nokiáztam is egy sort, költöttem a tavaly karácsonyra kapott pontokatKép

Megyek hóembert festeni, Szandi addig krumplinyomdázik, de hogy Zsombival mit kezdjek??? Ha Szandi ügyi lesz, ő fogja megcsinálni a karácsonyi ajándékok csomagoló papírjátKép
Toffi
Toffi
toffifee
 
 

 
 

Hali Csajok!

Toffi, nekem az jött be, hogy a kontúrt is hagytam 1-2 napot száradni, aztán szineztem. Azóta nincs gubanc.

Tutuja, Urszila Andrisoknak húzzátok meg a fülit!Kép

Leszter, kiscsaj bizti elfelejtette már a balesetet! Zsófit én már tanítgatom lemászni az ágyról, mert Danóm ilyentájt esett le 2x 3 nap alatt, ráadásul dupla szülői felügyelet mellett... Most meg már jobban ismeri az autómárkákat, mint énKép

Kangi néni, mennyé calaneticsre, olan öreglánynak, mint te vagy, az a jóKép. Ha van lehetőség, a szülés utáni torna a legeslegjobb, mert azt szoptatós anyákra találták ki. Csakhogy sárguljá: az utobbi két hétben 3 kilót adtam le, amióta svédmasszni járok, 4 centi lement a pocámról és két centi a combomról, kezdek beleférni az átmeneti ruhatáramba. Sajna még jó 10 kilóra vagyok a tervezettől, de legalább leflé megy - értékelhető sebességgel - a mérleg mutatója.

Danóm Mikulás-lázban égKép. Sütök egy kis darálóst a bölcsibe, péntekre. Ebben szeret segíteni is, a felét bemártjuk csokiba. MEgvan a karácsonyfa helye, nem ott lesz, mint tavaly, mert két manótól nem tudjuk ott rendesen megóvni... Olyan jó, hogy este már gyertyázunkKép

Na menek, fő a csilisbab, jó kis fogyókúra mi?Kép

Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok lanyok!

Ma is egyedul.Kép Viszont kihasznalva az itthon unatkozast, megsutottem a Zsuzsi-fele kakaoscsigat, hat nagggyon fincsi lett!Kép A masodik adag, ami reszben fahejas, meg sul, remelem, a nagy babanetezes miatt nem egetem oda!Kép
Voltak itt ma anyukamek, es szerintuk meg kene mutatnom Petrat a haziorvosnak, vagy orr-ful-gegesznek. Annyi a tunet, hogy nagyon sokszor a szajan at lelegzik, ha pedig az orran, akkor neha rofiszeru hangot ad ki, hang alapjan talan mintha az orrmandulaja meg lenne kicsit duzzadva. Ok nem is tudjak, hogy foleg szopikor van ez igy. Egyebkent amikor alszik, tok normalisan lelegzik. En ugy gondolom, hogy talan egy nagyon enyhe megfazas van csak a hatterben, aminek mas tunete egyaltalan nincs is. Szerintetek igazam lehet? Vagy inkabb vigyem dokihoz???
Na mindjart visszaolvasok, addig puszi:

Leszter
leszter
 
 


Leszter,
Ez nalunk is igy van mostansag, de nalunk eleg egyertelmuen natha. Ejszaka semmi gond viszont. Es ha megmutatod a haziorvosnak, vagy a ful-orr-gegesznek, akkor mi tortenik. Most egy ekkora problema miatt gondolom nem akarod Petrat begyogyszerezni, vagy igen? Ha meg megmutatod, attol altalaban nem szokott jobb lenni! Kép

Na, milyen anya az ilyen?!?!?! Fentiek irasa kozben legkisebb gyermekem eleteben eloszor benyalt egy kis viragfoldet. Persze orditott, ahogy mostam ki a szajat. Csak ne legyen semmi baja tole! Ki tudja, mennyire veszelyes a viragfold eves kozel 10 honapos korban? Es milyen buszke pofat vagott hozza!!!
Ja, Leszter, meg helyesbitenek, az leginkabb Horvath Ilona- fele csiga...

Kangi,
Mi az, hogy balna? En lennek olyan balna, mint te, nem is bannam!

Sofka,
Latod, en meg nem jutottam el az aranygaluskaig. De csak azert nem, mert mar delben szoltak a szomszedbol, hogy ne is nagyon ebedeljunk, mert annyi kaja, suti lesz!

Meg 20 nap, es megyunk haza. Nem tudom, most ennek orulok, vagy nem?!
Mindjart december. Zuluek mar sielnek is! En uuutalom a telet. Maris meglatszik a hangulatomon.
Adventi koszoru mar figyel az asztalon. Remelem este majd olyan allapotok uralkodnak, hogy meg is lehet majd gyujtani a gyertyat rajta.

Miki szolit...
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Teljesen kivagyok, pedig nem is dolgoztam tegnap sokat, de matrica-Julkával foglalkozni sem semmi. Ma még megyünk frisskolbászt enni, a testem inkább itthon maradna, de lelkem is vanKép

Kösz Andris nevében a gratulákatKép Könyvet kapott a nagyfiú.

Apa +nagyok elmentek Halász Jutka koncertre a Vígbe. És a Westendbe Salamander bakancsokat cserélni. Képzeljétek, 3 hét hordás után az egyiknek lejött félig a talpa, a másikénak meg kiszakadt a tépőzáras lefentyűt tartó bőrnyelvecskeKép Ennyit a kínai is kibír tizedannyi pénzért.

IldiKép nekünk van jó bundás kocsicipőnk és nem tudom ráadni, annyira begörbíti a lábát. Így bársonyborítású, belül termos tappancsot vettem. De az Ankáé jobbKép

LeszterKép leesés nálunk is volt, 2x is, azóta nagyon óvatosan közelíti az ágy szélét. Én meg ugrásra készen. Most meg nagyokat koppan térdelésből. De csak így tanul sajnos. Gratula a fogacskához!

BeuKép gratula a II. foghoz. Hátha most már jobb lesz az éjszaka!

GombócKép remélem, még találkozunk!Kép

FranyóKép nálunk valszeg a festék a hibás, dél-koreaiKép Most már merev fóliára csinálják, kétoldalas átlátszó képragasztóval tesszük fel az ablakra.

SofkaKép irigy a koszorúkért. Nálunk ma csupasz koszorúalap lesz gyertyákkal, majd holnap megalkotják a többit. Ma de. ui tanultak szegények. Fél órácskát ugyan, de tekintve, hogy 9-kor keltek...

Julka ma megint nem ette a krumplis főzit, a krumplis epret annál inkább. De végül is a krumplitól már az is főziKép

TimiciKép más ötletem nekem sincs kötőhártya-gyulladásra, mint az eddig írtak. Viszont irass fel extra Brulamycint, még ki is válthatod, felbontás nélkül évekig eláll.

Urszila
urszila
 
 


Taliképek feltöltve a Kangi képei után!
Mindössze 9 darab, ott jöttem rá, hogy nagyobb kártyát kell vennünk a gépbe. És ráadásul 5 megásra volt állítvaKép

Urszila
urszila
 
 


Nalunk egyelore igy all a karacsonyi deko. Az ag meg tavalyrol van, husvetkor tojasok logtak rajta.

Kép

Kép

A heten vettem olyan foliat, amirol nem kell lehuzni a mintat, hanem foliastul feltapad, es ezt allitolag el lehet tenni jovore is.

Timici,
Gratula a jarashoz Bencenek! Nagyon ugyi!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok megint!

Megsult, odaeges nelkul!Kép

Orsoly,
Kesz nagyfiu ez a Lacko! Aranyos nagyon.Kép

Kangi,
Orulok, de legkozelebb ne add oda a kocsit, hogy el is tudj jonni!Kép Hatha lesz akkor is kakaoscsiga!Kép

Sofka,
Szegeny Marcipan.Kép Hogy viseli?

Toffi,
Hoember, jajj?Kép Pedig de szep volt...
Szocpol: lakasmeret meg van hatarozva. En ugy emlekszem, hazasnak kell lenni hozza, vagy gyermeket egyedul nevelonek. Itt talalsz infot rola kicsit bovebben: https://www.otpbank.hu/otpportal2000/online/A0105000027.html?sid=ALOGJ5VH2JZZ968 209AH#10

Franyo,
Brumimaci, jaj, tenyleg! Valoszinuleg azert emlekeztem rosszul, mert bennem az maradt meg, hogy a Minimanoba kell majd elmennem erte, mert ott is ugyanazok vannak.Kép

Zsuzsi,
Ha csak ennyire enyhe natha, akkor nem adnek neki gyogyszert. Remelem, hogy csak natha, nem valami nemtommi, amire nem is gondolnek. Eszembe sem jutott volna ezen agyalni, csak hat anyukam bogarat ultetett a fulembe...
Igen, a kakaoscsiagrol tudom, hogy Horvat Ilona-fele, de ot nem ismerjuk, teged meg igen.Kép

Urszila,
Felbatorodtam azon, amit a talin mondtal, es en is vettem epres bebietelt Petranak. En mar varom, hogy megkostolja! (Vagy inkabb megkostoljuk?Kép)
Szoval Julka is esett mar le agyrol? En azt hittem, csak Beki es Petra, es talan meg egyszer regen Reka Danijara emlekszem. Gondolod, hogy ezt is megtanuljak, hogy akkor le kell maszni? En nem hisszem, hogy ezt ki tudom varni.Kép

Na megyek, rendbeteszem a konyhat. Olyan, mintha bomba robbant volna benne. Mindent szanaszet hagytam a sutes utan, mert Petra igenyelt... Jajjj, de nincs hozza kedvem, de mar nem tudok mit iiiirniiiiii......Kép

Puszi:

Leszter
leszter
 
 


LeszterKép dokinénink a múltkor pont azt kérdezte, hogy szopi közben van-e olyan hangocskaKép merthogy akkor nem orrmandula-gyulladás, hanem a még nagyon lágy lágy szájpad rezeg be. Megmutathatod OFG-nek, de tekintve a mostani vírusos időszakot, nem biztos, hogy jó ötlet.

Urszila
urszila
 
 


LeszterKép megint énKép nemcsak Julka esett le, hanem Andris és Zsuzsi is, sőt én isKép Mindig akkor kapcsoltam, hogy a gyerek már forogKép Kép Korrekt lemászást lehet kicsit segíteni azzal, hogy popsival lemászatod az ágyról, előbb-utóbb rájön a technikára. És akkor már csak a fákról kell leszedniKép KakaóscsigaKép

Urszila
urszila
 
 


Jeeeee, vagy inkább brühühü. Míg Titeket olvastalak, Orsi leszabadult a pincébe. (MiApánk pénzt keres valahol), és gipszet öntött. Egyedül. Kata már takarítja. Kép Kép

És bárki bármit mond, én szeretem a hétfő reggelt! Félnapos béke, elég a beteg, fölöttébb nyűgös dedet ringatni, nem marakszanak tízpercenként a lányok, nem alkot folyton a háziboszorkánk.

Mikor lesz már este?

sofka
sofka
 
 


Sofka,
Szivembol szolsz! De neked legalabb van egy Katad, aki takaritja.
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Na lányok, mindenki lefektetve, MiApánk meg nemigen várható már ma. Kép Szóval itt az ideje, hogy kicsit mea culpázzak. Szóval nem is olyan csoda, hogy zizik a kölkök, mert anyjuk is az. Egyszerűen feszült vagyok. Meg félek. És ez bármennyire jogos, mert kiben ne lenne szorongás egy műtét előtt, valahogy el kellene titkolnom. És bár próbálom, de nem megy, mert sokkal hamarabb robbanok, és mert bármennyire is vágynék valamiféle levezetésre, nem találom a kiutat. Mindenesetre most megyek, kötök egy kcsiit, (apának sapka, vastag fonal, hátha-hátha), meg az jót tesz az idegeknek.

És bocsi, hogy nektek sírok, de kinek másnak tehetném?

Zsuzsi, és igazad van, Kata egy főnyeremény. Pedig mostanában ő is boszorka, na de ez sugárzik anyjából...

sofka
sofka
 
 


Az, hogy apa nem jön, az Kép Mit szólna a jó öreg Freud? De most tényleg hiányzik. Kép
sofka
sofka
 
 


Annyira mondjátok, hogy nem vagyok bálna, hogy bosszúból ideteszek egy esküvői képet (a baloldali vagyok én):

Kép

Na EHHEZ képest igenis bálna vagyok, sőt, dinoszaurusz! Kép

Betegeknek, leesetteknek és gipszöntötteknek gyors javulást!

Leszter Kép
hoci ide nekem a csigábul! Kép

Zsuzsi Kép
nézd a kakit, ha meggilisztásodik a földtől, a doki majd ír féregirtót. Egyébként nem árt többet, mint a padlóról felnnyalt házikosz Kép

Sofka Kép
teljesen értem, hogy feszült vagy a műtét miatt. Inkább esetleg menj ki a reptérre este és ordíts egy nagyot. Gyerekek tudják, hogy műtét lesz? Ha igen, akkor biztosan mondhatod nekik, hogy nem szeretsz odabent lenni és már előre utálod, és ők megértik. Remélhetőleg. És akkor máris megosztottad a félelmeidet, és nem is leszel olyan feszült. Talán KépKépKép

Pussz
exkarcsú Kangi
kangi
 
 


Most visszaolvasni nincs időm, de a képeket azért megkukkantottam. gyönyörűek vagytokKép.Jó látni ahogy készültök a karácsonyra.Nekem is van egy két általam készített dísz majd lefotózom.
Valamelyikőtök írt arról, hogy a baba kezecskéjéről és tappancsáról lenyomatot készített. Hogyan? olyan jó lenne megörökíteni.
Robóka már nem annyira nyűgi, de mostanában a kezét rágja állandóan, én meg pánikolok, hogy éhes lehet???remélem nem a tejcsi fogy, bár most a mai mérés csak 10 dkg heti hízást mutaott, szóval el vagyok kenődve, megyek is csinálok egy kis tejserkenő teát.

Jó éjt mindenkinek:Anita
anita77
 
 


Sofka,
Minden rendben lesz, meglatod! Es pihensz egy kicsit mutet kozben, utana! Ne felj, a tobbiek meg majd elboldogulnak otthon!
Bogyeszokat ne felejtsd otthon! Sot, erre a felelemre mar tuti lehetne szedni valamit! De mit?
Nalunk meg csak most kezdodik az esti procedura, most ertunk haza a bulibol! Hol van meg az este?!

Anyu meg valahol Munchen magassagaban jarhat mar, vagy meg nem? Jo neki. Becsukhatja a szemet, anelkul, hogy azon jarna az esze, hogy most epp ki hogy tesz kart magaban vagy masban, vagy hogy nem sirast/nyoszorgest hallott-e a gyerekszobabol! Nyugdijba akarok menni!!!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Beu!

Küldtem néhány karácsonyi sablont.

Tina
tkriszta
 
 


Zsuzsi, ha erre a dilire tudsz bogyót, feltétlenül szóljál! Hátha sikerül épp ésszel megúszni. Kép Ja, és én is irigylem anyámat (sose hittem volna), mert nagyinak lenni fakultatív, anyának lenni pedig... Ti is tudjátok. Ja, virágföldet mindegyik evett nálunk is. Füvet is. Egyelőre megvannak. (Kata egyszer elszopogatta a konyhaasztal alatt egy doboz gyufa fejét, vizsgázni indultam, így örültem annak az ötpercnyi csendnek, és kivasaltam a blúzom. Soha többé. (nem a vasalás, az örömködés a csend felett.) Monsjuk nem lett semmi baja. Bár mostanában nagyon dacos. Lehet, hogy késleltetett mellékhatás?

Kangi tiszta szerencse, hogy előre szóltál, így nem gondoltam, hogy Te nyomultál feketében! Szép voltál. Keresek majd Néked hasonlót, csak az a baj, hogy nem valószínű, hogy rámismernél!!! Lányok tudják, persze, hogy tudják. Kata már ki is számolta, hogy keddre esik. Mennénk is, szerintem a bezártság nem használ, csak Marci láza szüneteljen egyszerre 24 órát. Az előbb voltam bent nála, totál leizzadt. Hát persze a kúp. De nem mertem anélkül lefektetni. Most levezetésül LGT-t hallgatok (fiatalabbaknak: Az egy zenekar volt, mikor még...) és mindjárt felmosok, az rengeteg fölös energiát levesz.

sofka
sofka
 
 


Leszter,
Gratula az új foghoz és a haladósághozKép
Ha rosszabbodik (más tünet) vagy nem múlik el, akkor megmutatnám a dokinak.

Nadine,
Édes lehet a kutyázó ZsaniKép
Milyen volt a szülőlátogatás?

Andrásoknak Boldog névnapot!Kép

Sofka,
Jobbulást Marcipánnak!

Toffi,
SzegénykémKép Pedig nagyon jó lett a matricád. A többiről is lesz kép?
Én 80 ml-s festéket vettem a Munkásotthon u-ban 695 Ft-ért.

Urszila,
Hogy adod Julkának az epret (fagyasztott)?

Zsuzsi,
Mozgókák szupikKép

Leléptem, nyekereg a dedKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Már megint szerda óta nincs időm olvasni, egyszerűen el vagyok havazva, de remélem mindeki jól van.
Rengeteg a munka Pátyon nyitjuk az új boltot azt sem tudom hol áll a fejem, a hétvégén vendégeink voltak a nagymamám és az unokatesom, velük volt közös program, de nagyon jó volt, közben Dorkácskám beteg lett, azaz csak lázas, de semmi más nem köhög, nem folyik az orra, egy kis hasmenése volt, a doki azt mondta egy újjabb vírust sikerült megtalálni, szegény gyerek 3 hetente beteg, már rendszeres vendégek vagyunk hétfő esténként a rendelőben. Így most nincs más mint 6 óránként adni a kúpot a gyerkőcnek, ma délben ebédre anyukámnál voltunk, és mi vittük ki a buszhoz a vendégeket 1/2 4 re és 4 re értünk haza elfeljtettem kúpot vinni, és már 39,9 volt a láza szegénynek egy kis hűtő fürdő majd kúp panadol, így most lassan 9 felé 37,6 ra ment le neki..
Olyan rossz nem tudok mit csinálni, csak látom, hogy sirdogál, próbálom vígasztalni, csillog szegénynek a szeme, olyan rossz...
És holnap munka van, sajnos nem tudok mit csinálni, bölcsibe kell vinni, de 1 kor el fogok jönni, hogy minél hamarabb itthon legyünk...
Elegem van ilyenkor az egész munkábol, miért...sokadszorra teszem fel magamnak a kérdést?? A francos pénzzz miatt,,,
Most egy kicsit ki vagyok borulva,,,Megér ennyit??

Na jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Zsuzsi! Ezek a lógók megfestett, lehúzott fóliák, amiket nem ragasztasz fel, hanem lelógatsz?

Beu
beu
 
 


Manó_2
Beteg Dorkának jobbulást!!!

Maci_2
Holnap vennem kellene még pár színt, amit Te veszel, mi a neve? Lehet, hogy én is átállok a 80 ml-s kiszerelésre, Apáé majdnem kész és ma belekezdtem három újba + barátnét is belerángattam két képbeKépKép

Zsuzsi
Tök jó díszekKépKép

Kangi
Jól nézel ki a képenKép Most is jól nézel ki, ne aggódjKép

Leszter
Megnéztem a sok-sok képetKép A sütibe szúrt egy gyertya mit jelent?
Köszi az otp-st, pedig ott is kerestem, csak nem voltam elég kitartóKép

Sofka
Gipszöntő OrsiKép és takarító KataKépKép
Érződik, hogy közeleg a vastalanítás!

Megyek pancsolniKép
Jó éjtKép
Toffi
toffifee
 
 


Sofka Kép
ahh, köszönöm a bókot egykori magam nevében Kép
Szegény Marcipán Kép Kicsi bogárka, leizzadva Kép Drukkdrukk és gyógyító energiák neki!!!

Manó2 Kép
Szegény Dorka is Kép Gyors gyógyulást!!! Bölcsi Kép Nagyon sajnálom, hogy dolgoznod kell Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Beu, nem kell lehúzni. Van olyan fólia, ami direkt ecélból találtatott ki. Vigyek Neked a talira? (Régebben vettem fénymásolóhoz is. Csak nemtom mi a neve.)
Manó 2. A vírus ugyanaz, és most kicsit megnyugtattál, Marcipánnak is ezek a tünetei, de én már aggódtam, hogy biztos van még valami, amit én nem látok. Szegény Dorka. Kép Marci legalább néha elmozizik a lányokon.
Na most már tényleg megyek. A tiszta nappaliba betlehemi angyalt alotni. 8kötés elnapolva.)

Higgadtabb sofka



sofka
sofka
 
 


Beu,
Nem ezeket kivagtam a dossziebol. Nem spec folia, csak sima dosszie, gondolom azert is olyan kis kunkorik! Vagok hozza egy kis "fulet" is, es atfuzok rajta egy cernat!

Maci2,
De jo, hogy irtad ezt a szot, hogy "mozgoka", az eletben ra nem jottem volna magamtol, hogy hogyan lehet a "Mobile" szot ertelmesen leforditani!

Mano2,
Szegeny Dorka! Kép

Sofka,
Bizti van ra bogyo, csak szereny konyvkeszletem, es meg szerenyebb tudomanyom korlatot szab a nagy felfedezeseknek!

Na, "adventeztunk" egyet, mikozben Gyuriba igyekeztunk par falatot beletomni, mert ugyan mindenki telezabalta magat a szulinapi zsuron, de az en draga kozepso gyermekem egy arva falatot nem evett, meg tortat sem, talan egy falat marcipant! Bezzeg Miki...egyszer csak elomaszott az asztal alol (ahol a gyerekek ettek), tejszinhabos szajjal. Aztan talalt meg maganak szetszort smarties-t is, meg ezt-azt!

Kangi,
Nekem ugy remlik, hogy nyaron pont ilyennek lattalak a nagytalin, mint amilyen a kepen vagy. Csak nem ez a feher cucc volt rajtad kapucnival, hanem valami batikolt kek szarong, meg zold polo, ha jol emlekszem! Meg is jegyeztem magamban, hogy ossze-vissza kamuzol itt sulyfeleslegrol, aztan persze humbug az egesz, a szel is elfuj! Most mar tudom, hogy a te komplexusaid miatt nem eszik Julcsi! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi!

Baromira megértelek, pedig nekem nincs is 11 és fél éves "kiadásom" Kép
Pl: Azon filózom, hogyan veszek Apának ajándékot karácsonyra, mert boltba bemenni...

Dorina mindenhova felmászik ahova lehet, nem győzök utána futni.

Bence legújabb hobbija, hogy amíg félrenézek leszedi a szárogatót, és szanaszét dobálja az általam összepárisított 25-30 pár zoknit. Ez csak akkor érdekes, ha a férjem sötétkék zokniaival csinálja, ami hasonló, de mégsem egyforma (más a felirat színe, rövidebb a szára stb)

A másik kedvenc a polcokon lévő tárcsak célozgatása kislabdával.

Sokan mondják, úgy szép az élet ha zajlik, na de ennyire????

Manó2Kép

Jobbulást DorkánakKép

SofkaKép

Tudom könnyű mondani, de ez tényleg rutinműtét
Sok ilyent láttam már, de még egy komplikációt sem
Ne izgulj, minden rendben lesz KépKépKépKépKépKép


KangiKép

Gyönyörű menyasszony voltálKép
Ha Te bálna vagy,akkor én mi?
Pedig futok eleget itthon, azt elhiheted.

Virágföld:
Dorina is evett a mamáméknál, de nem volt semmi komoly. Igaz éjjel sírt, de hogy a hasa vagy a foga fájt -e a mai napig nem tudtam meg, de lehet, hogy a hely volt neki ismeretlen, mert érdekes módon, ha sétáltam vele,akkor aludt.

LeszterKép

Szerintem nincs olyan gyerek, aki ne esett volna már le valahonnan.
Én tegnapelőtt esten le három lépcsőn, Dorinával a kezemben. Valahogy elakadt a lábam.
Esés közben csak arra figyeltem, hogy a gyerek meg ne üsse magát. Szegény sokkot kaphatott mert egy órán keresztül nem állt rá a lábára, de se egy duzzanat se egy sírás, azóta sincs kék folt sem. Csakk akkor állt rá, amikor fogtam az egyik kezét, de mindegy melyiket.
Az én lábam térdtől lefele a szivárvány minden színét felvette, de komolyabb baj nem történt.
Szegény anyóson lemerevedve figyelte az eseményt

Szóval mindebből azt akartam kihozni, hogy minden gyereknek van egy őrangyala.
Bence naponta többször akarattal fellöki Dorinát, de komolyabb dolog mondom még nem volt.

Na lelövöm magam, mert vacsorázni is kéneKép

Heni
heni1979
 
 


Anita,
Mi só-liszt gyurmából csináltunk lenyomatotKép
Ha úgy gondolod, hogy éhes még, kínáld meg (cicivel vagy fagyitejcsivel). De amíg van elég pisis, sárga kakis pelus, addig nincs gond.

Tina,
Nekem is elküldenéd a sablonokat? KösziKép

Manó2,
Jobbulást Dorkának!

Toffi,
Creall a festék neve.

Zsuzsi,
Nem én találtam ki, valahol olvastamKép
Gyűjtögető MikiKépKépKép

Sofka,
Az lenne abnormális, ha nem izgulnál!

Maci_2
maci_2
 
 


Sofka,
Kukkants bele a Stumpf-ba, a 271. oldal tajekan, meg a mutetes dolgoknal. Az Aconitum eleg altalanos szere a mutet elotti paniknak, felelemnek. Jo lenne ennel melyebben nyomozni, hatha nagyobb hatekonysaggal el lehetne fujni azt a felelmet! Mitol felsz tulajdonkeppen? Es mikor erosodik ez a felelem, a nap melyik szakaban? Ezt megirhatod mailben, ha van kedved. Van egy angol repertoriumom, de meg eleg kezdo vagyok a hasznalataban.

Mai kepek:

Mozi:
Kép

Telefonszerelo:
Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sofka! És erre a fóliára festettet ki lehet vágni? Megtetszett ez a lelógatós verzió. Ha igen, hozhatsz fóliát. Műtét miatt megértem, hogy félsz, én is félnék. Nem tudok jobbat mondani, mint ezt:Kép

Heni! Juj, ez a leesés!KépKépKép Én olyan óvatosan lépkdek a lépcsőn, mint egy béna, de még így is beakad néha a lábam.

Zsuzsi! Gyerekeid hozzák a formájukat. TEjszínhabos szájú MikiKép

Kangi! Nem bálnakangi, sütyükangi. Zsuzsi komplexusos szövege találóKép
Jeeee! Most látom a képet! De szépek voltatok. De nincs nagy különbség. Legfeljebb a ruha!

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Ferjem melosik most is, szerintem egesz ejjel nyomni fogja szegeny. Remelem, vegeznek, es nem lesz semmi gond!

Urszila,
Lagy szajpad? Jo lenne, ha tenyleg csak ez lenne!Kép
Na ma kiprobaltam az agyrol lemaszatast, hat, vagy a mi agyunk tul magas, vagy Petra nagyon pici meg hozza.Kép Az agy a terdemig er, na most ez kb. Petra hossza is.Kép Szoval teljesen fuggolegesen le kene magat logatni, es ha a kezet magasra tartva valahogy megkapaszkodna a matrac szeleben, akkor _talan_ leerne a laba.Kép Mozgasilag ettol meg eleg tavol vagyunk. Viszont kepzeld, mar o is maszik, rendesen, elorerugaszkodas nelkul! A kezek koordinalasaban meg lenne hova fejlodni, de szinte orarol orara ugyesebb!Kép

Sofka,
Mar fel nyolc elott alszanak a gyerekek? Hogy csinalod? Kata is? Es Marcipan mikor ebred vegleg?
Kitartas! Gondolj arra, milyen jo is, hogy nem kell bennmaradnod ejszakara!
Nekem az LGT mintha remlene!Kép (Persze ki mondta, hogy fiatal vagyok...Kép)

Kangi,
Nagyon szep vagy a kepen!Kép De szerintem most is csini vagy. Anyukasan csini. (Mit mondjak, en sem igy neztem ki az eskuvonkon, mint most.Kép)
Ablakot nyissad gyorsan, kuldom a puhatestueket fenypostan.

Maci_2,
Elfelejtettem kerdezni, hogy ti hogy csinaljatok ezt a so-liszt gyurmas lenyomatot? Minden reszlet erdekelne!Kép

Tina,
Kerhetek en is sablont? (Vagy toled, Beu?) Vegul is par nap mulva jon a Mikulas, es meghozza a varva vart matricafestekeimet!KépKép

Toffi,
Jajjj, hat nem latod, hogy az fel gyertya???Kép Vegignezted azt a rengeteg kepet?!Kép

Zsuzsi,
Tejszinhabos Miki nagyon edes lehetett.KépKép Es a telefonszerlotok is micsoda egy fess fiatalember!
KapucniKépKép Itt rohogok magamban.Kép

Heni,
Jajjj, hat nem csoda, hogy anyosod lemerevedett. Orulok, hogy a labszivarvanyozodason kivul nincs mas kovetkezmeny.Kép

Egesz nap csak irok es irok, nem pedig vasalok. Talan majd most. Jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


Maci2: köszi szépen , kicsit megnyugtattál. Elküldenéd, hogy ti hogyan csináltátok a lenyomatot?Köszi

Zsuzsi: kedvelem a családod apróbb tagjaitKép.Édesek.

Sofka: próbálj megnyugodni és ne idegeskedj. Tudom könnyű írni, de itt mindannyian sokat gondolunk rád és szorítunk nagyon. Jó ötlet ha pl kötéssel eltereled egy kicsit a gondolataid róla.
Örülök, hogy már kicsit jobbKép.

Anita
anita77
 
 


Végre vége ennek a hétvégénekKép a ház fut, de nem baj, holnap de. csak a miénk JulkávalKép Húsok, hurkák fagyasztóban. Sok nem volt, diszkréten rákérdeztem, hogy hol a karaj, erre a pasik bevallották, hogy beletették a kolbászba, hadd legyen finomabb (hogy kell mérgest csinálni????) Elméletük szerint húst bármikor, bárhol vehetünk, de ilyen házikolbászt nem!!!

MaciKép eper szigorúan bébiételből. Bőrgyógyi barátnőmnek sopánkodtam, hogy bébiételben van a pfúj, allergizáló eper, erre felvilágosított, hogy nagyiparilag sérülésmentesen kilökik a magokat, és bébiétel formában az eperallergiás betegei is ehetik. Azóta megy az eper, szereti Julka.

SofkaKép szegény Marcipán, és szegény te. Az vigasztaljon, hogy tavaszra, mikor én következem, már el is fogod felejteniKép

ManóKép szegény, beteg DorkaKép Valakire nem tudod rábízni arra a pár órára? Esetleg anyós?

KangiKép de szép karcsú voltál! Azért most sem rosszKép Tapasztalataim szerint, legalábbis én, kb. 1 év múlva tudtam felvenni különösebb megerőltetés nélkül a kedvenc farmerem. A II. gyerek után másfél év volt, most meg ki tudja??

AnitaKép heti 10 dkg hízás szinte 5 hónaposan szerintem jó! Kínáld meg cicivel, de asszem inkább az ínyét maszírozza a kézrágással.

ZsuzsiKép mozizó angyalkákKép és a telefonszerelőtök is szuperKép

Na megyek vízszintesbe, olvasok egy jót. Kb. 10 percetKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok,csak gyorsan pár sor:

Mindenkinek köszi a gratut Bence lábrakapását illetően.Kép Azóta is szorgalmasan gyakorol.Kép

Tina,
én is szeretném elkérni a sablonokat, kösziKép

Betegeskedőknek jobbulást!Pozitív energiák mennek:+++++++

Leszter,
mailt el tudtad olvasni? remélem tudod használni

Most csak ennyi....szép és nyugodt éjszakát Mindenkinek
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

Maci2, Leszter, Timici
Sablonok mentek.Kép

Tina
tkriszta
 
 


Hali Mindenkinek!

Minden kisbetegnek gyógyulást kivánunk!!!!!!!!!!

Minden ,valami újdonságot produkáló babának GRATULÁLUNK.

Az Andrásoknak boldog névnapot kivánunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi jól vagyunk,már mint Marci meg Apukája is, csak én vagyok kicsit zombi hangulatban ,kb 2 napja. Még a macska is ku... hangulatban vagyok.Na mindegy majd elmúlik,csak addig nehogy elválljon Apája tőlem....Mindenre ugrok,ideges vagyok,és rohadt feszült.
Na de ez a topik a babákról szól:

Marcikám már nagyon ügyi,nemsokára elindul a mászás,nagyon akarja. És ha sikerül egy kicsit előrébb "kerülnie " rém boldog.
Apukája szerint kimondta az első szót (?????) Ő hallotta én nem-,tornáztatás közben állandóan szövegelünk hozzá,és gyakran szoktuk mondani neki azt hogy gyere,gyere",biztatgatjuk,és dicsérjük.
És most az a legujabb szokása,hogy utánoz minket ,mi meg őt. És állitólag ,-Apukája azt hallotta hogy a gyerek próbálja kimondani a gyerét: Dere,dere formában. Nem vonom kétségbe,de olyan korainak tartom még. De egy biztos amennyit én pofázok egész nap a gyerekhez,nem annyira hietetlen.
Most ott tartok,hogy valahonnét bekell szereznem egy mondókás Cd-t vagy könyvet,mert , azt vettem észre ,hogy mondogatom már magamban is ezeket a rimmeket. Nagyon gáz vagyok.....
De Marcim nagyon boldog ha olyat mondok Neki amit sokszor hallott,és ezerrel kacag- és akkor én olvadok.

Már nagyon készülök a haza utazásra ,csak még azt nem tudom hogy fognak annyi csomaggal felengedni a gépre -amennyit már kikészitettem hogy ezt feltétlen haza kell vinni"....KépKépKépKépMi lenne ha 3 gyerekem lenne.....?
Igaz Zsuzsi? Te mint szintén jártas repülőző ,nem irigykedem olyankor a 3 gyerekért.KépKépKépPedig én is annyit terveztem eredetileg.


Na szóval már számolom,hogy mennyit kell még aludni és otthon leszünk...hurrráááá
És akkor jön a Mikulás.....olyan jó volt amikor még hittünk benne,de most meg az a jó hogy ezt a varázst mi adhatjuk a gyerekeinknek!!!!!!!!!???????????


Olyan sokszor filózok azon hogy biztos szép gyerekkort tudok teremteni Marcinak,úgy szeretném ha sikerülne,és boldog kisgyerek lehetne ,és persze felnőtt is.

Ahogy olvasom Ti is mindent megtesztek ezért ,olyan szépeket készitettetekKépKépKép a piciknek. (vagy ez inkább olyan rekreációs szenvedély?)KépKépKépKép

Na eldugulok,és megpróbálok aludni...már csak 5-öt kell!KépKépKép


Mariann&Marci
Mariann
 


Sziasztok!

Minden Andrisnak boldog névnapot! Kép

Zsuzsófi!
Boldog 5 hót Nektek és gratula a 2 fogacskához. Kép

Elli!
Igen, Miki most tartja, miért, van máskor is? De hát úgy is ez az igazi Mikinap. Kép

Szilvi!
Gratula a sógornődnek. Kép

Zsuzsi!
Nálunk is druszád a legjobb gyerköcöm. Miki keményen dackorszakát éli, 12 évesem pedig rendszeresen a 3 éves szintjét veri és így állandóan huzza, szivatja egymást a két nagyobb, + Miki nem akarja aludni hagyni Zsuzsit napközben. Szegény egész jól viseli a kialvatlanságot és lehet, hogy az is ennek köszönhető, hogy Zsuzsi csak 1x kel éjszaka cicizni, de azt is turbóban lerendezi. Kép
Képek Kép

Orsoly!
Jó lett Lackó sérója, én is megnyírtam Zsuzsit, mert már nagyon a szemébe lógott a jaja.

Leszter!
Gratula a 4. fogacskához.

Kangi!
Miért nem szőlőlevezrek, az is hajt?

Tina!
Én is kérnék sablonokat. Kép

Jó éjt.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyok, nem tudtam megtenni hogy szegény gyereket 39 fölötti lázzal bölcsibe adjam.
Egész éjszaka fent voltam nálla, borogattam a fejecskéjét, noszogattam, hogy igyon enni nem akar.
Na meg szigorúan 6 óránként kapja a kúpot.
Felhívtam a főnököt, mondtam neki, hogy mi van azt mondta, majd szerdán mennyjek ha addigra meggyógyul a Dorka. Egész meglpődtem, pedig tényleg a lehető legrosszabb időpont, ennél már csak a nyitás napja cikibb.
Addigra remélem minden rendben lesz, ma meg holnap itthon pihen csak rendben jön.
Lányok még én ilyet nem láttam, eddig is volt lázas a Dorka, de akkor jó kedvű volt, semmi extra nem volt, de most nem volt semmihez kedve, pedig mászhatott volna is, de nem csak feküdt, mint egy kinyúlt brekkencs, nyugottan hagyta a pelenkázást, a kúpbevarázslását, és még a vizes ruhát is elviselte a fején. Nagyon ilyesztő volt, valahogy nagyon megilyedtem, nem reagált semmire, már nem is sírt...Hát igen 40 fokos láz nem játék.

Most ennyit Jók legyetek

Manó: Mi van veled rég nem hallottam felőled..

Sziasztok
Manó2+Beteg Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Idézet a reggel 7.27-es sms-ből: "Mire megnyugtattam nagyjából, kiderült, hogy csak tornacipőt tudok ráadni. Ordított, mint egy sárkány!" Hja kérem, hétfő van, oviKép

Egyébként Szandi megkapta élete első büntijét Apától, három napig nincs mesenézés. Mindez a milliomodik körömrágás eredménye.

Legújabb hiszti: ne menjek Zsombival úszni. A talikat, csavargásokat már titkolom előle, most már az úszást is?
Pedig voltak jó pillanatai is, pl. krumplinyomda jól sikerült, datolyát ettünk, Zsombi nézte, Szandi megkérdezte, nem lehetne-e Zsombinak néhány szem datolyát leturmixolni?Kép és hasonlók. De aztán jöttek a baráték és onnan kezdve katasztrófa volt a négyzetenKép

Zsófi
Én nem hiszem, hogy kibírom két napig, hogy a kontúr száradjonKép
Masszázs klassz lehetKép

Zsuzsi
Tejszínhabos szájú Miki + smarties evésKép. Gyuri tényleg nem egy jó evő, ha még tortát sem...
Mozi-képKépKép
TelefonszerelőKép

Heni
LeesésKép

Tina
Én is kérhetek sablonokat?

Maci_2
Köszi a festékinfótKép És ez könnyen lejön?
Egyet tegnap befejeztem, a többi arra vár, hogy a hiányzó színeket beszerezzemKép, de ha nem jön le...

Leszter
Megnéztem újra a képet, hát lehet fél is az a gyertyaKép Naná, hogy végignéztemKép

Mariann
Nagyon ügyesek vagytokKép
Miért lenne gáz a rím-mondogatás?Kép
Zsombi kedvence: A kevély kiskakasKép. Jó rímelős-dallamos és jó hosszúKép

Magdi
GyerkőcnyúzásKép

Valami nem stimmel... megyekKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Manó_2 Kép
jeeee, jófej főnök!!! Nagyon örülök! Végre egy jó hír!!! KépKépKép Igazság szerint nekem eszembe jutott, hogy nem tudnál-e szabadnapot kérni, csak nem akartalak felhúzni ... de most igazán, nagyon örülök! Kép Viszont szegény Dorka KépKépKép Itasd, itasd sokat, és még nem is tudom, talán sok-sok puszit küldök neki, hogy gyógyuljon meg hamar!!!

Lányok Kép
most jut eszembe, hogy rossz képet tettem ám fel, mert akkor már 10 hetes terhes voltam Kép És rajtam volt hirtelen 4 kiló, most meg ahhoz képest csak plusz 2 (most összesen 6) , tehát jóhogy ugyanolyan vagyok most! De nem sokkollak benneteket a 48 kilós fotómal, mert kiutáltok a világból Kép
Nincsenek komplexusaim, csak szűk ruháim, azért pampogok Kép

Zsuzsi Kép
valóban kapucni volt a fejemen! Sőt, a menyasszonyi jellegre utalóan mi "kapunci"-nak hívtuk Kép
Tejszínhabos Miki Kép Telefonszerelőcske, hümm, nem műszaki értelmiségi az apuka véletlenül? Kép

Nemtom, mért van ilyen jó kedvem, pedig hétfő is van, Apacuka éjjel jött, már lefeküdtem addigra Kép
És Julcsi szeme is váladékozik (a bal), nem piros, csak csipás, kapott bele tejet meg kamillával törölgetem, dél körül viszem tanácsadásra, ahol meg is mérjük, és majd jövök siránkozni vagy dicsekedni KépKépKép

Magdi Kép
alkalmanként szőlőlevezünk, de nincs érte oda. Hurrá fárasztó Mikinek, hogy Zsuzsika csak 1x ébred! Kép

Jajj, és én is a minden Andrisnak boldog névnapot kívánok!!!

Mariann Kép
nemmá, hogy egy kis morci miatt Apa elváljon, hát nem lesz bolond otthagyni a gyönyörű feleségét meg az édes kisfiát!!! Szövegeléshez gratula, ilyenkor még tényleg csak utánozgat, mint a szajkó, nem beszél, de valóban én is hallottam már Julcsitól, hogy "zuhanyfüggöny" Kép Amikor tiltogattuk, hogy azt megegye Kép

Apropó, beszéd, Julcsi kezdi a gagyogást, amennyiben bármire, ami felkelti az érdeklődését, hangosan kijelenti: "Ba! Ba!" Kép Lehet az kutya, lámpa vagy sült csirke Kép

Urszila Kép
karaj a kolbászba, micsoda barbárság!! Azért remélem, a kóbi tényleg finomabb lett tőle! Kép

Leszter Kép
köszi a csigucit! KépKépKép Lágyszájpados babákról én is most olvastam a Dr. Spockban, ne ijedjetek meg, nem abból nevelem a gyereket, cask kíváncsi voltam, mit ír Kép
Anyukásan csinos Kép

Írnom kell egy mailt. Majd még jövök.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Hát nem illatos levelet kaptamKépKép
És folyik Zsombi orraKép (ez volt a fő baj, az illatos kupac csak másodlagosKép), ennyit az usziról. Pedig holnap és holnapután csajozni mennénkKép

Megnéztem a taliképeket, nagyon szupikKép Miki tényleg nem semmi pasiKép De a csajokat nem zavartaKépKép

Kangi
Beszélő JulcsiKép
Szóval kiderül, hogy nem is bálnaKép
48 kilóKép, megint annyi szeretnél lenni?

Megyek teregetni, utána elvánszorgunk valamelyik boltba festékért + palmatexet is kell venni.
Toffi
toffifee
 
 


sziasztok,

csak éppenhogy beleolvastam,így csak 1-2 gondolat,

Toffi,Zsuszi,
kinyomtattam a hóembert és a vonatot,nagyon klasszak...köszi a sablonmintát. Kép

Első év az életemben,hogy nincs adventi koszorúnk.....még nem juottunk el odáig ,hogy beszerezzünk egyet,időm meg nem volt csinálni. Kép nagyon szomi vagyok. Kép

megpróbálok visszaolvasni
pusz minedenkinek
Évi+Petra
LEszter,
sokat dolgozó apa Kép ágyról leesett Petra mégKép
Ettől én is rettegek,ezért igyekszem fél szememet mindig rajta tartani,bár már előfordult,hogy így is sprintelni kényszerültem hozzá. Ja és hatalmas gratul a 4 fogacskához. Kép

Manó2,
jaj istenem,szegény Dorka. Kép Mielőbbi gyógyolást nektek!!! KépRemélem azóta már jobban is van Dorka!
Évi24
 
 


Minden Andrisnak boldog névnapot!

Kangi: Julcsi beszédeKép.Kis szemének javulást.Nagyon szépek vagytok a fotón.

Toffi: bünti Kép vagyKép.?Érdekes lehat amikor apa bekeményít. Nem tudom nálunk hogyan lesz majd.

Manó: jobbulást Dorkának, remélem a láz mielőbb lemegy és nem lesz semmi gond.

Orsoly: Lackó frizurája szupiKép.

Mariann:mászáshoz gratula, ügyik vagytokKép.

Tina: sablont én is kérhetnék? KösziKép.

Urszila: nem tudtam , hogy a karaj is kolbiba való, de bizti fincsi lettKép.Akkor a hűtö teli, semmi gond.Rendrakásért nem írigykedek ám.

YDhm dvb m u ezt Robó írta nektekKép


Anita
anita77
 
 


Sziasztok,

Psandi,
Jó, hogy eszembe juttatam. Direkt rákérdeztem a dokinál, hogy mennyi időközönként kell húst adni a gyerkőcnek. Azt mondta, hetente kéccer (max 3x), más napokon tegyek a kajájába reszelt sajtot, keményre főtt tojás sárjájának a negyedét (tojás és húsmentes napokon rántással készítjük a főzit). Tehát ha ezt nagyjából betartjuk, akkor télleg csak 2-3x fér bele a husi a hétbe. Persze mindenki csinálja úgy, ahogy szerinte okés, nekem ezt mondta a dokim. Megjegyzem az én lányom még csak eccer kapott reszelt sajtot, tojást még soha, és nem minden héten kerül husi a menübe. Szal ennyit erről. Ja, és hat hós kor után JAVALLOTT a hús adása a vas miatt (a tojás sárgája detto emiatt, csak azt nem tudom, mikortól)

No, megint hiányol a lányom. Pontosabban nem hiányol, viszont már totál szétszedte a szobát. Muszáj kicsit lefoglalnom, mert még maradandó kárt tesz az idegeimben.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi Kép
az én lányom napi kétszer eszik húst, mert mást nem, tojássárgája manapság már 8 hós kortól inkább. Ő még nem kapott. Majd ma letolnak a dokinéni+védőnéni egylet, osztán referálok.

Anita Kép
Robó üzenete Kép

Heni Kép
szegény lábikó Kép Gyors javulást! Aminoerg nevű lötty vagy zselé csodákat tesz. recept nélküli patikacikk.

Megyünk a vérpadra, akarom mondani, a dokinénihez Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Help!
Nem tudtok olyan helyet, ahol fenykepes bogret csinalnak? Apaja befogott dolgozni, kene 20 db ceglogos bogre egy-masfel heten belul!
Amit tudtam boltot, az megszunt. Kép
Please, akinek van otlete, irjon! KépKép
Koszi szepen,
Gombóc
gombóc
 
 


Tina,
köszi a sablonokat.Kép
Timici
timici
 
 


Gomboc,
A Kalvin teren a Varoskapu uzlethazban ugy tudom csinalnak ilyet is...

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?