Új privát üzeneted érkezett!

Hali Csajok!

Talis képek irtó édesek, meg szuperek, meg minden, én meg sárgulok... Viszont, Elli talijára hatörik, haszakad megyünkKép

Most zombisodó anyukák ne olvassanak, csak saját felelőségreKép: Mindenki meggyógyúlt, és mindenki alszik éjjel újbólKép! Én is alhatnék akár 8-10 órákat is, ha nem lenne olyan jóillatú hálótársam, dehát azvanKép. Különben apucika is értékeli, hogy többet alszom naponta, mint 2 óra, sőt még udvarol is: "Istennőm, végre nem nézel úgy ki, mint a mosott sz@r!". Kislányom meg szerintem próbálja mondani, hogy anya: ha hozzámbújik mindig azt dödögi: aja, de olyan édesen, hogy mindig benedvesedik a szememKép

Leszter, nálunk is egyszobában vannak a manók. Danó nem egy ébredős fajta, általában a kicsi sem. Persze, ha betegek, akkor mindkettő érzékenyebb, és duplaügyelet kell. Bár én olyankor kirúgom apát a hitvesi ágyból és viszem magamhoz az egyiket, így tud aludni a másik. Apucika csak azért van olyankor kirúgva, hogy tudjon másnap normális kinézettel dolgozni menni. Ha van rá lehetőségetek, inkább 2 szoba legyen, de az egyet is túl lehet élniKép.

Toffinéni, no para, szorítunk Neked ezerrel! Szóval Zsombi vigyáz a vonalaidra? Angollecke végül lett, nemlett?

Franyó, akkor értem már, mitől olyan jó kislány AnkaKép, lehet nekünk is ki kéne próbálniKép

Menek, mert szalad a lakás, meg benne a nőci
Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Zsurló,
Szerintem a babanetes lányok mind a digigépre szavaznak.Kép

Urszila,
Kép szuperKép

PIldi,
Kis ügyes AncsiKép

Elli,
A pasik már csak ilyenek.
Tegnap morc voltam. Semmi különös, csak sok kis apróság összejött. Párom szerint netfüggőség - éppen megdöglött a netem kb. huszadjára, így feladtam; persze előbb befejeztem a babanetezéstKép
Majd a talin csinálunk képeket Kevinről, oké?
Jézuskával már megbeszélted?Kép

Toffi,
Én még nem próbálkoztam még egy réteggel, de már gondolkoztam rajta.
Kicsit hepehupás lett azon a részen és vékonyabb ott a festék, de azért még nem kezdem újra. (A4-esnél kicsit nagyobb kép)
Nekem a fehér fogy a leggyorsabban.

Momo,
Szegénykém, kitartás!
Tömd azt a gyereketKép Nincs semmi kedvence?

Csucsuka,
Szupi, hogy mindenki meggyógyultKép
Akkor Elliéknél találkozunk!

Ébredezik a drágám. Megyek turmixolom az ebédjét. A kedvence, sütőtökKép

Maci_2
maci_2
 
 


Kangi,
Nagyon jó képeket csináltál! Édesek a babák, és milyen nagyok már!Kép
Végül hányan voltatok a talin?

Lányok,
Egy kérdés azokhoz, akiknek a babája tud pohárból inni.
Hogy tanítottátok meg rá és mennyi idő alatt?

Maci_2
maci_2
 
 

 
 

Maci_2 Kép
16 kisbaba és 2 nagyobb.

Most csak egy pillanatra. Levesben főtt husi az ebéd, áfonyás almával. Meg még a májat bütykölgettem, hátha kéri. Erre odanézek, és mit látok?

Kép

Korán ébredt ma, és persze a sétaközbeni alvást elbliccelte KépKépKép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Na még egy, mert olyan édi:

Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi !KépKépKépKép

TÜNDÉRI!!!!!KépKépKépÉn is akarok egy kislányt......!!!!APA!!!!!


MariannKép
Mariann
 


Muffinosok!
itt egy újabb remek a mindmegette. hu-rólKép

Adventi muffin

Hozzávalók 12 darabhoz:
20 dkg aszalt sárgabarack
5 dkg mazsola
3 evőkanál barackpálinka
12,5 dkg vaj
10 dkg cukor
25 dkg liszt
fél csomag sütőpor
fél mokkáskanál őrölt fahéj
fél mokkáskanál mézeskalács fűszerkeverék
2 tojás
1 evőkanál méz
fél dl tej

Előkészítés: Az aszalt barackot és a mazsolát apró darabokra vágjuk, és összekeverjük a barackpálinkával. A vajat felolvasztjuk, és a muffinformát kikenjünk vele. A maradék vajat félretesszük. A sütőt 200 fokra (gázsütő 3. fokozat) előmelegítjük.
Elkészítés: A cukrot összekeverjük a liszttel, a sütőporral, a fahéjjal és mézeskalács fűszerkeverékkel. Hozzáadjuk a barackot és a mazsolát. A tojást habosra keverjük, hozzáadjuk a vajat, a mézet és a tejet. Kanalanként a lisztes keverékhez adjuk. Ne legyen túl folyékony a massza! A tésztát a formába töltjük, és a sütőben kb. 20 percig sütjük.

Megjegyzés:
Munka: kb. 30 perc
Fogyasztható: kb. 1 óra múlva
1 darab: 280 kcal

Timici
timici
 
 


Kangi,
csuda helyes ez a lányKépKépKép

Franyó,
Anka az üveggelKép ééééééééédesKépKépKép

énisénisénis szeretnék egy kislányt!!!!

Leszter,
küldtem mailtKép

pusza,
Timici
timici
 
 


Sziasztok!
Mi ez a pangas ma? Minden pasi haza ert v mi?

Kangi
Naggggyyyyon ediii! Kép Kép

Csucsuka
Alvas Kép Udvarlas Kép Aja Kép Kép

Maci2
Jazi eleinte csoros poharbol ivott, aztan kb. 6-7 honaposan itthon elkezdtunk a sima poharral probalkozni es most 9,5 hosan mar csak poharbol iszik. Siman megtanult belole fogyasztani. Meg mindig van 1 pelus az allanal mikor iszunk, de mar csak neha folyik ki. Szerintem max 1-2 het volt.

Beu
Ne haragudj, ecceruen nem birom magam ravenni lelkileg,hogy elinduljunk itthonrol.Meg Apat megkerem,hatha o elmegy, ne haragugggyyyyy! Kép

En nemtom mi van ma -folyton aludnek Kép Megyek is!

Norka
norkini
 
 


Megint itt vagyokKép

Sofka
KépműveletKépKép
Csacsi: Veled együtt akkor kettő az enyém Apa féle. Ja, Urszilának is, akkor 3Kép

Mariann
Várom az eredményt... és köszi a biztatástKép
Én is jártam már hasonlóan a beírással és mások is... biztos pillanatnyi zavarKép mármint a babanetnélKép

Franyó
Ilyen korán borozgattok???Kép

Urszila
Nem akarlak elkeseríteni vagy ijesztgetni, hálózsákban is fel tudnak állni a gyerkőcök (Szandi legalábbis fel tudott)
Kép tutiKépKép (láttam "igaziból" isKép)

PIldi
Babygym temetésKép
Nekünk van csacsi, annak a dobozáról van a címKép

Alakul ez a csacsi dolog, lehet, hogy ráveszem Apát a felfújásra (KépKép) és Ellinél tesztelhető lesz Kép

Gombóc
Ügyes ZsombiKépKép
Köszi a drukkotKép

Elli
Marcipánmassza az édességek, pontosabban a csokik között (szerintem, de tuti, hogy nem a hűtőben)

Zsófi
SárguloookKépKép
Lett angollecke, még meleg volt órakezdéskorKép, de leégett volna a képemről a bőr, ha nem csinálom meg.

Maci_2
A második réteget azért kérdezném, mert pl. a piros sokkal átlátszóbb, mint a többi, és egyes helyeken javítani is kellene. De lehet, hogy "kívülálló" észre sem venné, de én látom.
Azért fogy sok fehér, mert tél van???KépKépKép Én nem is vettem fehéret, aztán hóembert festek? Normááliis??? Ja, Munkásotthon u-i bolt drágább, mint az OVI bolt.
Zsombi tud inni pohárból, tanítás nélkül.

Kangi
Nagyon édes JulcsiKép
Nem lehet, hogy lassan bütykölted azt az ebédet?Kép

Timici
Muffin mentveKépKép

Norka
Szép álmokatKép

Megyek, mert a hóember rám várKép
Toffi + Zsombi (aki kidőlt uszi után)
toffifee
 
 


Toffi,Kép
a mostani Auchan katalógusban hírdetnek muffin sütőpapírt, 100db 359.-Ft.

Timici
timici
 
 


Sziasztok!

Szóval akkor:
CSACSI: Sofkának kapásból kettő, Ursziláé a harmadik, Andié a negyedik, enyém az ötödik!!!! Na, alakul már, 6 kell??? (minusz egy, ha valaki eljut Ellihez, és begyűjti Momoét. mi val. nem jutunk el, disznógyilok anyósoméknál miatt)


Hah. Elli. Nappal 30 percek, éjjel 1-2 ébredés. Elég lenne!!!

Ma vendégségbe mentünk, ott jó kislány volt. Hazaértünk, matrica. Kaja nekem semmi, főzés, evés, jó ebédhez szól az üvöltés verzióval. És a végén sétáltam majd 1 órát vele az udvaron, mire végre elaludt (vendégségből hazajövet aludt 15 percet a kocsiban).

Maci:nekem van 3 is, aki tud pohárból inniKép.
Egyébként Ancsi is pohárból kap vizet, sima normálisból (fejőgéphez volt, kb féldecis műanyag, mint cumisüvegek tetején szok lenni). Én azon a véleményen vagyok, hogy csak anyatejes babának semmi póteszköz nem kell, mert mire iszik, addigra elég nagy hozzá, hogy rövid idő alatt megtanulja a poharat használni. A többiek is ezzel a pohárral kezdték


Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok lanyok!

Pildi,
Lehetnek en a tök?Kép Szoval en is beneveznek a csacsira, keresztfiam lesz a gazdi.Kép Nekem is karacsony elott kellene.

Evi,
Petra gyonyoruuuu! Most mit mondjak, nomen est omen...Kép

Franyo,
Iszakos AnkaKépKépKép

Urszila,
Kaviarkrem: paradicsomle helyett viz + halaszlekockak + piros etelfesteket hasznaltam.Kép
Mindig elerzekenyulok, mikor arrol irss, milyen jo tesok a nagyjaid.Kép

Gomboc,
Koszi, de nekem a Millenaris park nagyon messze van. (Azt sem tudom pontosan, hogy hol van.Kép) Katust udvozlom, Alexandert pedig puszilom.Kép

Toffi,
Gondolom en is, hogy nem fog egyben lejonni a csempe, de van maaaasik!Kép

Elli,
EjszakaKépKép Koszi a gyerekszobas infot, az ezzel a gondom, hogy egy oteves es egy nyolceves mar jobban megerti, hogy nincs semmi gond, lehet aludni. De egy masfel-keteves? Aki radasul alapbol is ebred...

Momo,
Ez a tescos csacsi most melyik? A kisebb fajta? Ugyanaz, mint amit most Toffin es Sofkan keresztul PIldi szervez?

Na ennyi, szopi, aztan indulunk a Polusba, uszopelust kell venni holnapra.Kép Nem jon valaki minitalizni?Kép (Tel.szam a tablaban.Kép)

Puszi:

Leszter
leszter
 
 


PIldi,
Akkor megse leszek tok?Kép Hat, hasad a pad.Kép

L.
leszter
 
 


Timici,
Koszi a mailt, meg csak a telefonomon pittyegett, de mar varom, hogy elolvashassam.Kép

L. aki tenyleg indul!Kép
leszter
 
 


Nagggyon jó!

Toffi, Sofka: megvan a 6 darab! További lépés átadva nektek!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Csajok, képzeljétek, reggel elkezdtem írni nektek egy tök hosszút. Aztán jöttek Momoék, és vmi csoda folytás a gép kikapcsolódott. A fene essen belé, de nem bírom újra végigolvasani és írni az egészet, bocsi Kép

Egyébként ma Momoknél télleg elég nyűgös volt Zsebi. Próbáltam vmennyit segítni Momonak, de nem volt sikerem Kép Pedig ha legalább egy órára le tudtam volna foglalni a lányokat (míg Orsi aludt), akkor talán Momo is tudott volna kicsit pihenni. Jaj, úgy sajnálom Momot Kép Kép Kép
DE, Momo-n nem láccott különösebben, hogy fáradt lenne, legalábbis az arcán nem volt nyoma karikáknak vagy ilyesmi. Vagy csak rossz a szemem, Momo? De meg tudlak érteni, így télleg nem lehet pihenni. Mondd, hogyan segíthetnék?

Kangi,
Ezexerint vmiről nagyon lemaradhattam. Tehát Julcsi egy evőgép lett? éljen-éljen a boldog Kangi Kép

Sajnos más nem jut eszembe. Ja, dehogynem. Tegnap voltunk mérítkőzni: 70cm (6,5 hós mérés óta nem nőtt) és 8700g (+700g). Ez azért jó, nem? És a dokibácsi még meg is dicsérte a combijait Kép

Mára ennyit belőlünk

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok,

kicsit lepihentem a gép elé.Kép
Tegnapi és mai napom feledősKép. Hazajövünk, első dolgom lesz megérdeklődni a gyerekőrzést. Úgy sajnáltam szegényeket, egész nap vonszoltam őket a városbanKép. Hazafelé tüntetőleg bealudtak, én meg csövezhettem a garázsban, miközben annyi dolgom lett volna fent.

Pocóka,
mi most visszük Macót először. Malacka már profi utazó, Ő 5 hónaposan volt először síelni. Út elég hosszú, kb.8 óra, háááát.... Soha annyit nem daloltam, mint akkor. Ahová mi járunk, ott extra hideg van, mert gleccser, de jól bírta mindig. Az arcát be szoktam kenni Bübchen körömvirágkrémmel (azzal, amiben nincs víz), és erre nyomom a fényvédőt. Volt icipici napszemüvege isKép. Idén már síelni fog, és Macka is jön fel a pályára. Jó nagy hütte van, ott elmászkál, mi meg felváltva őrizzük. Aludni meg kicsapom majd a teraszra. Nagyszülőkkel megyünk, így mindig lesz, aki szórakoztatja a kiscsajszit.
Majd jövő héten referálok, hogy sikerült az első kétgyerekes síelésünk.

Kangi,
édes a kiscsaj!Kép

Szalvétás csajszik,
pakk feladvaKép.

na puszka, még talán be tudok nézni este

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Egyszerűen nem megy, hogy folyamatosan olvassak és írjak. A feladat túlnőtt rajtam.J

Maci! Lőrinc iszik pohárból, sőt, csak abból. Már a kórházban is poharat adtak, aztán később abból sem ivott. De még nem tökéletes, egy-két kortyot iszik, aztán elkapja a fejét. Nem tudom, hogy szokott rá, ha szomjas, azért iszik belőle. Hát azt hiszem, nem sokat segítettem.

Norka! Miért kéne elmenned? A játékért? Én nem haragszom, szerintem papi is bírja még őrizni.

Toffi! Lehet, hogy hozod Ellihez a csacsit? Az jó lenne, mert ott mindkettő tesztelhető lenne.

Kangi! Édes drága alvó Julcsi! Gumis sztoriKépKépKép

Mennem kell. Ennem kell.

Beu
beu
 
 


Leszter,
igen, ez az a csacsi, amit Sofkáék is kergetnek mostKép Szép piros és gömbölyded, gumiból. Ez a Zsebi méretű dedeknek pont ideális, csak Timinek már kicsike (ezért kellett neki másikat szerezni, még ha csak 2-3 centivel nagyobb isKép)
Kép

Mennem kell, Zsebi nem kímélKép
pussz
Momo


Momo
momo
 
 


Sofka
Nem irtad, megkaptad a mailt? Sikerult valamit osszehozni?
Mostebredt Norka
norkini
 
 


Köszönöm a síelős sztorikat. A fényvédők között simán ki lehet igazodni?
Pocóka
 


Tud valaki valamit Myssniáról????? Már hetek óta nem jelentkezett.

Elli! Te vettél végül barna festéket? Én sehol nem találok.
B.
beu
 
 


orsi

Eme négy betűt a majdnem ötéves (félnégy, ahogy ő mondja) írta. egyedül, míg én telefonáltam!!!

Norka, nem jött meg a mail, de már kipucoltam a fiókot, elküldöd újra? Köszi!!! Alvás gyógyító volt?

Toffi, milyen lett a hóember? Fehér nélkül? átlátszó?

Marcipán ma teljesen önállóan poharazgatott, miközben a fürdőkádban csücsült, és a sterimar kupakjával játszott. Ivósat. Szerintem ment neki, csak nem biztos, hogy díjaztam volna mondjuk a nappaliban ugyanezt a produkciót! Kép

Szamárügyben akkor most mit tegyünk? Toffi!!!!

KAngi, hogy ez a Julcsigyerek mennyire nem kajafüggő!!! De tündéri, aranyos.

Szegény Zulu, de majd most, a jólmegérdemeltpihenés biztos használni fog!

Ildi, Marcipán ma mint Ancsi. Kihagyta a délutáni alvást!!! Pedig két órán át tologattam a babakocsiban (hobbibolt, viszont ponz olyan piros celofánom van, mint anno a Mikulásnak, meg arany krepppapír a lépcsőkorlát díszítéséhez), vidáman üldögélt, nézte az autóket, a lányokat. Ha lefektettem, megpróbált oldalsócukaharával távozni. Holnap bekötőt szerelek. (A gyári egy sz@r, a támlához rögzíti a kölköt, és ahogy néze, simán kibújik belőle, de nekem van mááásik)
Itthon meg azért nem aludst, mert a lányokat hallotta játszani, meg apát tüzet rakni, és mindez sokkal jobban érdekelte, mint a kiságy. Viszont fél hét óta alszik. 8Én meg csodálkozom, hogy miért van nálunk reggel hatkor riadó. MA hajnalban Orsi bebújt mellém, majd szolidárisan az öccsével, aki vígan kurjongatott, a Balatoni szőlőhegyne két szál vessző című remekművet vonyította el. Kb. kétszázszor. Na akkor kinyitottam a szemem.

Beu, milyen barna festék? Üvegmatrica? Nekem van, nálunk kapható, vegyek?

Végül pedig a kislányra áhítozóknak: Tudnék ajánlani egy kifejlett félnégyéves példányt. Postázzam? Kép tegnap felvágta apró darabokra a kedvenc kazettájának a szalagját, ma egy órán át hisztizett, mert leesett a törülközője a szárítóról. Múlt héten megégette a kezét, mert... Tovább is van, mondjam még? De mikor alszik, gyönyörű. Bár őt nem lehet álmában fényképezni, mert tuti felébred, és akkor oda a varázslat.

sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

NOrka
arcüreggyuszi Kép jobbulást

Évi
Petra ééééédes mint mindig Kép

Franyó
piás Anka KépKép

Sofka
na mi lett végül? tejberizs vagy palacsinta? nyammm

Urszila
hogy állsz a fokhagymával?

Kangi
evés közben elalvó JUlcsi Kép nagyon cuki

Heppi
+700 g nem semmi!

Tegnap vettünk konnektordugaszokat, már csak a többi ezer dologra kell valami megoldást találnunk Kép

akkor most valalki légyszi mondja meg nekem, hogy mi annak a tappancscsináló festéknek a neve, ami a hobby boltban kapható! és hol van egyáltalán hobby bolt? Kép

Na túl vagyunk az első husis napon. Almával kapta a srác, megette. Most akkor már tényleg minden nap kell husit adni?

Apa most sétál Danival (Kőbánya by night Kép), de nemsokára pancsi, úgyhogy jöhetnének.

na megyek előkészítem a fürdit

Andi
psandi
 
 


Andi,
Timici gyartott Bence zoknitappancsara foltokat, o biztos tudja, hogy mi a neve,... ha errejar!

Beu,
Myssniat szegenyt dolgoztatom. Homepaget kreal a szulesznomnek! Meg edz, hogy csini es karcsu legyen! Irigylem a kitartasaert! En uuuuuugy utalok futni, minden tiszteletem azert, aki onkent teszi, es nem azert, mert kergetik. En csak akkor...illetve akkor is, amikor gyermekem eletet es testi epseget veszelyeztetve latom, akkor rohanok!
Mar csunyan neznek ram, hogy mit ucsorgok en itten, amikor dolog van...
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Andi, hőre puffadó festék. De próbálj normális márkát venni (marabu), mert nekem a koreai csoda egy rakás.... És ahhoz képest drága volt!!

sofka
sofka
 
 


Sofka !
Nekem postázhatod!!!!Már mint a lányt!!!KépKépKépKép

Andi!
Gratula Nektek is a mai naphoz!!KépKépKépHusi? Én még nem adok,Karácsonyra tervezem.De rendi Dani Apuka,elviszi sétálni.

Zsuzsi!
Milyen a kedved?Jobb már?Kép

Elli!
Mit vigyünk a talira? Én már be vagyok sózva!Kép


Mariann
Mariann
 


Na végeztem a mai pakolással. Úgy 8 óra magasságában döbbentem rá, hogy a sígatyóm egy barátnőmnél maradtKép. MaglódonKép. Telefon másik barátnőmnek, tudna-é egy nacit kölcsönözni, vagy Apasas levetett nadrágjában nyomuljak, ami már tragikusan néz ki, ráadásul bazinagy, és nem megy a kabátomhoz. Barinő áldozatkészen átviharzott a szüleihez (már nem ott lakik, csak a ritkán használatos cuccait tárolja náluk), szülők nem voltak otthon, valahol vidéken osztálytalálkoztak, no térerő. Telefon barátnő barátnőjének, nincs-e egy kóbor nadrágocskája. Közben mégis sikerült kideríteni, hogy az ominózus ruhadarab a padlásra lett száműzve. Innen már nyert ügyünk voltKép.
Mi jön még?! Mindenesetre az útleveleket már bepakoltamKép. (egyszer, mikor edzőtáborba mentünk, az egész busz az én Apukámat várta HegyeshalomnálKépKép.)

Sofka,
innen már csak egy lépés a netfüggésKép!

Zsuzsi,
tarts ki!Kép Holnap átmegyünk a germánokon is, majd integetekKép.

Andi,
hobbybolt már nagyon sok van, Üllőin a KreatívHobby (neten is rendelhetsz, mondjuk csak akkor éri meg, ha más is kell, mert különben sokat buksz a postaköltségen), Margit krt-on a Hobbyművész (hídfőhöz közel), Teréz krt-on a Lián.
De Marabu cuccokat sok játékboltban és írószerboltban láttam már, érdemes ott is körülnézni.

na elbúcsúzom, mert korán kelek holnapKép, legyetek jók, ja, és jó Mikitalit kívánok!KépKépKép

pusz

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a névnapi jókívánságokat!
Olvastam, hogy sokan fogasodnak, álldogálnak és egyéb csodákat művelnek mostanában. Mindenkinek gratulálok! Nem merek emlékezetből neveket írni, nehogy lehagyjak valakit Kép!

Franyó!
Úgy volt, hogy megyünk, de aztán eszembe jutott, hogy Levi még nincs túl a takonykóron és mi van, ha fertőz? Nem akartam bűnbak lenni Kép. Szóval betegen inkább nem mentünk. 6-án meg munkahelyi Mikulás bulira megyünk, azért nem aktuális.
De optimista vagyok, egyszer már csak eljutunk egy talira Kép.

Urszila!
Nem semmi a fokhagymamennyiség Kép. A szag sem lehetett semmi Kép!

Kangi!
Tündéri az alvó csajszi Kép.

Évi!
Petra gyönyörű!

Sofka!
Hááát, most kezdek elbizonytalanodni, hogy tényleg annyira vágyom-e egy kislány után Kép.

Képzeljétek, túl vagyok életem első keresztöltéses hímzésén és most elkezdtem az adventi naptárat jövőre: 24 db kis zsákocskát kell megalkotnom, számokkal és bújkáló Mikulással. A mintám a Praktika karácsonyi számában van, szerintem tuti jó lesz jövőre Kép. Idénre már nem vállaltam, mert kicsit szűkös a határidő.
Van valakinek ötlete, hogy hogyan tudnám a gyerkőc talpnyomát gipszképen rögzíteni? Már próbáltam azt, hogy kiöntöttem a keretet, majd utána egy réteg gipszet öntöttem bele és beleléptettük a gyereket, de vagy túl gyorsan megkötött a gipsz, vagy szétfolyt az egész. Szerintetek ha festékbe léptetem az sikeresebb lesz? Van valakinek tapasztatlata?
Előre is köszi Kép.

Jó éjt mindenkinek!
Pusza, Virág és Levi (aki már kézenfogva jár és 3 és fél foga van Kép)
virga
 
 


Sziasztok!
Váá,most látom, hiányoltatok. Jelenleg"on-line" vagyok, de "dolgozom", vagyis grafikázom egy kicsit. Mostanában nem nagyon tudok jönni, mert Szilárd mászik ezzerrel, és már fel az ágyra, le az ágyra, és már babrálja is a veszélyes dolgokat. Alig tudok ideülni, ha igen, akkor jön és aprítja a számítógépet. Ahányszor belépek a netre, megnyitom az oldalt, de írni már nem tudok.

Amúgy: jól vagyunk, Szilárd 5 foggal megrág mindent, legyen az akármi. Az újság ki tudja miért, ízlik neki. Kép
Már ügyesen lemászik az ágyról, de azért figyelni kell, mert nem mindig tud ügyesen tolatni. Éjszaka még m indig kell, de minta javulóba lenne az alvása is. Van, hogy csak 1szer.
Hirtelen több nem jut eszembe.
egy kis Zsiráfevés:
Kép

myssnia&szilárd
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Gyerek alszik, apa kosarazik, így egy kicsit netezhetek. De akkor nem vasalok. Már megint.

Zsuzsi! Köszi az infókat Myssniáról. Azért néha jöhetne! Látom, olvasó üzemmódban Te is vagy. Na, nem sok időt engednek.

Andi! Én direkt tartok húsmentes napokat. Vagy minden nap kéne???

Sofka! Igen, üvegfesték. Jó lenne egy, csak azt nem tudom, hogy juttatod el. Mondjuk meglátogattok! Kép Orsi nem is néz ki olyan kis boszorkának, mint amilyennek lefestetted. És maholnap ír-olvas! KépLőrinc is szereti mostanában a porszívót, jön utána ezerrel.
Fiókos szekrényt én próbáltam a semmire sem jó univerzális szekrényzárral. Most épp feladtam, mert rájöttem, hogy Lőrinc megtanulta úgy húzgálni a fiókokat, hogy nem zárja oda az ujját. A kipakolás veszélye meg egyelőre nem áll fenn, de ami késik… Szerintem akkor újragondolom a kérdést. Gumi már az én agyamon is átfutott, Kangihugi után azt hiszem, nem fogom. Kép Most új veszélyként olyan gyorsan rántja ki a hiper-szuper gördülő fiókot, hogy vagy orrba vágja magát vagy aláesik. De majd rájön, hogy óvatosabban kéne. Palacsinta lett vagy tejberizs? Ez utóbbit ezer éve nem ettem. Nyamm!

Maci! Képzeld, elfelejtettem szólni ManócskánakKépKépKép Mégsem vagyok jó szervezőKép

Zulu! Mikor indultok? Irigy-irigy, bár én még sosem síeltem. Apa térde torpára, így nem is nagyon fogunk. Viszont mostanában ráizgult a sífutásra, lehet, az majd összejön egyszer. Érezzétek jól magatokat. Sínadrág: mi legyen Kép vagyKép

Heppi! Szép kis gyarapodás! Gratu! Boszik nem voltak hajlandóak veled szórakozni??? Pedig micsoda csajok!Kép

Kangi! Többet nem hallgatom az a panaszkodást, hogy Julcsi nem eszik és nem alszik.Kép

Zsófi! Urad és parancsolód nagyon tud udvarolni. Bár enyémet nem múlja fölül.Kép

Momo! Nem gyarapszik? Pedig eszik egész rendesen, nem? Akkor meg ne aggódj! Nem látszik alultápláltnak.

Toffi! Az általam vásárolt ruhákat enyém apa is mindig leszólja, de mindig felajánlom, hogy máris indulhatunk és vehet nekem olyanokat, amiket szeret. Akkor bezzeg rögtön lejjebb hagy a leszólós kedveKép

Elli! Szerintem sem a mélyhűtőben keresd a Marcipánt. Vagy édességeknél, vagy a sütispultnál a nagyokban. De a Szamosban biztos van az Árkádban. Bár az meg drága.

Gombóc! Fogyókúra, asztaaa! Ügyes vagy. Nem semmi, hogy ma Te nyugtatod Azúrildit! Csak így tovább a noparával!KépKép

Pildi! Nagyon ügyes a kiscsaj! És látom, imád vásárolni.Kép

Urszila! Nehogy már háromgyerekesként balgán abban reménykedj, hogy hálózsákban nem tud felállni! KépKép Mi már akkor leengedtük az ágyat, mikor az első próbálkozásokat csinálta. A derekam persze leszakad a mélyről emel 9 kg-t gyakorlat közben.Kép

Franyó! Mikor bömbizett Anka a talin? Én nem is láttam. De a táncit azt folyamatosan emlegetem. Magamnak, leginkább.Kép

Évi! Nagyon helyes Petra!Kép Hogy tetszik neki a szilárd koszt?

Leszter! Jó, hogy van egy biztos pont, ahol randiztok apával.

Nem emlékszem, ki írta, hogy a matricát tegyük be mélyhűtőbe egy két percre, de bevált. Az elsőt már felraktam, a többi várja az összes ábra elkészültét. Én is gutát kapnék, ha nem jönnének le.

Úgy látom, most Lőrinc ellentétesen működik, mint a haverok, a tegnap éjszakánk jó volt, szemben az előzőekkel. Viszont most már rendszer, hogy szopi, bealvás, félóra múlva üvöltés, altatás. Fogalmam sincs mitől kel, de ez egy olyan rendszer, ami nem akar elmúlni. Sírni hagyni nem tudom, mert belehergeli magát , feláll, és szerintem csak akkor feküdne vissza, ha elájul. Nem próbálom ki. Marad a tutujgatás.

Na, ezt most elküldöm, bár nem pótoltam mindent. Apa még mindig nincs, gyerekkel túl vagyunk két felébredésen, talán már rendesen elaludt. Most mégis vasalok egy kicsit. Csak annyi hülyeség van a tv-ben. B-kategóriás akcióra nem szeretek vasalni. Tegnap kellett volna a könnyes romantikuson. Legközelebb ilyen szemmel nézem a tv műsort. Vasalós film, matricafestős film, pakolós film.

Myssnia! Hát megvagytok! Helyzet nálunk is hasonló. Mászás, veszélyes dolgok, számítógépszerelés, netezninemjövés. Szilárd helyes fiú még mindig!

Beu
beu
 
 


Sziasztok!
Megint én... na de ilyet! Két egymás utáni nap...!!

Maci2,
én is szeretnék már végre talizni veled, előbb-utóbb majdcsak összejön!

Urszila,
jó a Mikis kép Julkával, de azért én a helyedben tartanék egy kiselőadást a lányomnak az óvatosságról, láttam, hogy ez a Mikifiú minden lányt ölelgetett (beleértve az enyémet is) Kép!

PIldi,
nagyon ügyes ez az Ancsi!!! Kép Éjszakai nemalvás Kép, át tudom érezni, nemrég még mi is hasonló cipőben jártunk...

Beu,
nézegettem Kangi képeit, hát, olyan ártatlan, álmodozó tekintete van ennek a Lőrincnek, hogy a helyedben én is nagyon-nagyon vigyáznék rá, mert ezek a csajok össze fogják törni a szívét! Kép

Elli,
kitartás. Hátha elmúlik ez a "nappalkevesetalszom"-időszaka Kevinnek. Nálunk legalábbis elmúlt. Aztán újra előjött. Aztán újra elmúlt. Most éppen a napi 2-3-szor 1 óra van. Ez a hónaljinjekció meg borzasztóan hangzik Kép. Brr.
Milyen jótanácsokat szeretnél? Kép Bőven vannak itt a topikban szakértők, úgy látom!

Momo,
nincs ötletem Kép. Ha a sírni hagyás nem jött be... Az, hogy egy hónapja nem gyarapszik, nem biztos, hogy gáz, te mondtad, hogy Timinél is így volt, aztán látod, milyen szép nagylány lett!! Drukkolok nektek...

Sofka,
becsszó nem itatom a lányt. Megszerzi magának Kép. Örülök, hogy Orsi jobban van. Nem hiszem ám, hogy csak akkor jó, mikor alszik, a Margit szigeten is jó volt Kép!
Fiókos szekrénnyel Anka eddig még nem próbálkozott, viszont Timici Bencéjének első dolga volt kihúzni azt a fiókot, ahova az óvszert rejtettük KépKépKép. Most már gondolkozom a fióklezáráson! Kép

Kangi,
Julcsilány gyönyörűűűű!!! Kép

Timici,
én meg egy kisfiút Kép!!

Heppi,
szép méretek Kép!

Zulu,
ha még olvasnál, jó utat! Kép

PsAndi,
van egy EfcoFun nevű festék, ami hőre puffad, az Üllői úti és a Margit körúti Hobbyművész boltokban kapható. Én úgy tudom, nem muszáj minden nap adni husit, de lehet. Én adok neki.

Virga,
de jó, hogy megvagytok akkor. Kép Gipszöntésben nem vagyok járatos, de a festékbemártással biztos sikerülne a dolog...

Myssnia,
Szilárd is hogy megnagyfiúsodott! Fincsi lehet az a zsiráf... Kép

Kaptok még képeket, mert nem bírom kihagyni:

Így olvas egy nagylány:

Kép

Ma nem ivott, de a jókedv azért megmaradt:

Kép

És egy komoly kép, ami annyira tetszik Anyának:

Kép

Pusz
Franyó
franyo
 
 


Beu
Nem csak cukorfalat Lőrinc csinálja ezt.Kép Sziszka és felébred néha. Ilyenkor arra gondolok, hogy vagy büfi marad ki, vagy melege van. MErt amikor este elalszik, utáni kicsit izzad.

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


jáááhááháááájjjj, annyit írtam, és béna billentyűűűűhűűűűt nyohomtahhahhaaaamm KépKépKép

mindelszállt a dögségbe KépKépKép

Csak nagy vonalakban rekonstruálok. Majd. Most dühöngök Kép

mérgeskangi
kangi
 
 


el is megyek aludni

Jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Feltettem volna a talis képeket, de rájöttem, hogy nem jöttem ráKép hogy kell. Addig eljutottam, hogy Új album nyitása,-ott van az összes létező, de nem mertem, mit kell beírni,hogy a frissbabáknál jelenjen meg??

Fokhagyma kész. Megszámoltam, átlag 10 cikk/fokhagyma, azt jelenti, hogy 200 cikket pucoltam meg. A szagot már nem érzemKép De Apának volt annyi esze, hogy a kicipelte a teraszra a robotot, és ott vágta megKép

Tudom, hogy menni fog hálózsákban is a felállás, én csak 2 nap haladékot remélek, amíg lezajlik a disznóvágás, és Apának lesz ideje szerelni. De most is mellettem van a bébiőr.

Megyek aludni, holnap nehéz nap lesz.

Urszila
urszila
 
 


Urszila! Töltsd Kangi képei után. Be az adminisztrációba, ott megnyitod a Cserepesházas albumot, és töltögeted tovább.
Vagy létrehozol egy új albumot. Ha a frissbabáknál hozol létre újat, ott fog megjelenni.

Fokhagyma: én szeretem, de ekkora mennyiségben. És olyan rossz pucolni. Ragad. Uááá!

Franyó! Olyan, de olyan édes ez a lány!
Beu
beu
 
 


Sziasztok lanyok!

Ma delutan Petra leesett az agyrol.KépKépKép Annyira nagyon lelkiismeretfurdalasom van, es ugy de ugy szegyellem magam.Kép Pedig olvastam, amit Miszike irt errol korabban, es meg gondoltam is, hogy lehet, hogy velunk is meg fog tortenni, mert talan en sem vagyok eleg ovatos. Es tenyleg.Kép Mondjuk szerencsere szonyegre esett, de ez egyaltalan nem rajtam mulott.Kép Felkaptam, es biztos, hogy fel percnel hamarabb abbahagyta a sirast, es mar jatszott. Azota evett rendesen ketszer is, vigyori mint maskor, nem nyugos, nem aluszekony, nem hany. Remelem, megusszuk. Amugy ugy tortent, hogy fekveszopi utan en felkeltem, es felrefordultam az agy melletti fotelhez, ahol a ruhaim voltak, hogy feloltozzek. Es kozben hallottam a puffanast.Kép
Ja, ezt most nem azert irtam, hogy vigasztaljatok, hogy barkivel elofordulhat, stb. Tenyleg nem azert. Csak szomoru vagyok miatta, es azert.

Timici,
Ferjem kijavitotta a hibat, ugyhogy most mat tenyleg mindjart meg tudom nezni, amit kuldtel.Kép

Na megyek zuhanyozni, jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

köszi a tappancsos infókat Kép
én csak azt nem értem, hogy az 56-os rugi talpán miért volt tappancs, és a 74-esén miért nincs?

Mariann
természetesen Nektek is gratula a 7. hós Marcihoz Kép

Zulu
jó utat! irigy Kép

Myssnia, Franyó
képek szupik Kép

Beu
nekem a doki aszondta, hogy minden nap adjak husit, de azért lehet, hogy időnként kihagyom
Ma megfőztem egy egész pipicicit, turmix, és porcióztam ezer apró darabra, most ott figyelnek a mélyhűtőben, így majd csak reggelente ki kell venni egyet, és hozzákutyulni a kajához

Hozott ma a barátnőm egy Avon katalógust, néhány családtagnak abból rendelek majd Karira. Meg persze magamnak is Kép Apát meg jól kiakasztottam, amikor megkérdeztem tőle, hogy a szempilladúsító vagy a hosszabbító spirált vegyem? Kép pasik!


Andi
psandi
 
 


Andi!
És melyiket vetted??? Én is tanulmányoztam most egyet. Mármint katalógust. Az Árkádban van Avon Center. Az mit jelent? Ott lehet vásárolni?

Jó éjt,
Beu
beu
 
 


Beu
még gondolkozom, mert csak jövő héten rendelek. Nem is tudtam az Avon Centerről Kép Sztem bizti lehet ott vásárolni, és most van egy csomó akcióóó Kép
vasaltál?

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Dobozos Ádi. Kép

Toffi!
Zsombi fényképezőgép allergiája. Kép

Virág!
Boldog névnapot! Kép

Gombóc!
Hurrrááááá! Látod-látod, csak egy kis türelem kell. Kép

Andi!
Boldog 7 hót. Kép

Leszter!
De jó, hogy nem verik szét a fürdőszobát. Kép


Norka!
Hurrá-hurrá!!! G_ratula a vizsgához. Kép

Elli!
Marcipánmassza a Tescoban a deszertek közelében van, ott vannak a marcipán figurák is. Ja és Urszila képe nem tesókép, hanem Miki kikezdett Julkával is, mint szinte minden csajszival a talin. Kép Kép Kép

Andi!
Hőre puffadó festéknek hívják és az Árkádban láttam a Játéksziget boltjában. Van ott mindenféle festék főként Marabuéktól üvegre, textilre, porcelánra, stb.

Na ezt most elküldöm és majd olvasok tovább.

Magdi
gallainémagdi
 
 


LeszterKép
Ne aggódj, ha járni kezd ugyanakkorákat fog esni, mint az ágyról esne. És ha ilyen hamar abbahagyta a sírást, akkor plána semmi gond. Szinte minden baba levándorol egyszer az ágyról.

m
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Andi! Beu!

Az Árkádban az Avon Center azért van, hogy a tanácsadónők oda is bemehessenek a rendelésükért és nem kell megvárni a heti házhozszállítást. Egyébként, ha valami avon cuccot szeretnétek én is tudok hozni 4-5 nap alatt (ha szerencsém van és időben adom le a rendelést néha 3 nap alatt is megkapom Kép)

Gyerkőcök ügyesek és szépek, de most hív Zsuzsi.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Leszter, ez a beavatás. Bár Katát anno a kiskádból is kisuttyantottam, mert nem jól libilókáztam a káddal a billegős hajdú tetején. Bal bokánál kaptam el a csajt, volt vagy három hónapos. Még egy óra múlva is remegtem. Ő meg aludt.

Andi, azért nincs a 74-sen, mert akkora gyereknek már biztos cipője van. Kép (Marcipán már most 80/86-t hord. És hol van még a kiscipő!!! De asszem rugi sincsen, és ezek a vackok pizsamák.

Beu, jövő héten bemegyek a városba. Ott randizhatnánk. (jeee, a vidéki kislány ajándékot vásárol)

Kangi, csak tudnám, honnan ismerős ez az érzés!!! Tegnap háromszor szállt el. Lehet, hogy offline kellene írni? Vagy wordben, és elmenteni. Kép

Franyó, Tündéranka!!! És milyen nagylány tényleg. Megértem azokat is, akik újabb babáról álmodoznak. Én asszem csak akkor álmodozom majd, ha húsz kilóval kevesebb leszek, és nem kell a lábamat felpolcolni minden suli-ovi kör után.

Urszila, nagy-nagy hős vagy!!!!

Érdeklődőknek: Tegnap tejberizs volt. Vakahogy gyorsabb, mint a palacsinta. ma aranygaluska lesz. Meg oldalas, meg párolt káposzta. Tényleg, fehér káposztából is lehet?

Myssnia ez a Szilárd egyre helyesebb!!

Na megyek, mert aranygaluska bizony időigényes elfoglaltság.

sofka
sofka
 
 


Sofka,
Aranygaluskan en is epp tegnap gondolkodtam...de csak eddig jutottam. Lehet, hogy te adsz ihletet? De azt hiszem ez majd valami esti elfoglaltsag lesz, kolykok mellett (meg anyam mellett) inkabb nem...

Leszter,
Nahat, fel perc alatt abbahagyta a sirast Petra? Akkor inkabb csak megijedt! Dani amikor elindult, naponta felrepedt a szaja, akkorakat esett! Ne legy szomoru, Petra meg reg elfelejtette!

Anka, Sziszka, Julcsi nagyon edik, meg persze a tobbiek is! Az enyemek is nagyon edesek...ha alszanak.

Mariann, nincs jobb kedvem, sajna!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Jó reggelt,

Én taktikát váltottam, ha felkel és nyüszi, cicizünk. Le van tojva, így legalább az ordiba kimarad, igaz, megint 3-4 óránként cicizünk éjjel.
Köszi a marcipános infókat, tök abban voltam, hogy ha a gesztenyeMASSZA mélyhűtött, akkor a marcipánMASSZA is...Kép

Mariann, és más talizókKép
Maradt egy csomó nasi a Cserepesházból, keksz, ropi, némi üdítő is. Én bizti csinálok vmi sütit, szóval szerintem aki hozni akar vmit inkább inni hozzon, amit szeret, és persze a saját készítésű finomságok is jöhetnek, de gyárival szerintem el vagyunk látva. Emlékezve Momo küzdelmeire Timivel, úgyis tömi magába, akkor már ne chipset, hanem házit.Kép De lesz így is annyi minden, hogy a folyékony valamit is bőven elég hozni.

Kangi
KépKép Édi!!!

Nekem is van egy isteni és eccerű adventi gyömbéres sütireceptem, tegnap este óta apa ma reggel vitte be a tepsi végét a mhelyére:
Hozzávalók: 2 pohár aludttej, natúr joghurt vagy kefír 4 pohár rétesliszt 2 pohár cukor 1 pohár olaj 1 csomag sütőpor 2 kávéskanál őrölt gyömbér 2 kávéskanál fahéj 1 kávéskanál mézessütemény fűszerkeverék (ha van)
tetejére darabos étcsoki, dió...
A sütemény elkészítéséhez a legmegfelelőbb az aludttej, de ha az nincs, jó a joghurt vagy a kefír, akár vegyesen is. (Nem feltétlenül szükséges, de tehetünk bele egy egész tojást, és kevesebb cukor hozzáadása esetén egy kis mézet vagy juharszirupot.) A hozzávalókat összekeverjük, és egy kivajazott, kilisztezett sütőformába öntjük. A tészta tetejére szórhatunk lisztbe forgatott ananászdarabokat is (ebben az esetben érdemes kihagyni az eléggé jellegzetes ízű mézessütemény fűszerkeveréket). A sütési idő kb. 20 perc. Meleg sütőbe kell tenni, az elején a közepesnél magasabb fokozatra, utána közepes tűzre kell állítani a sütőt (akkor lesz szép magas). Langyosan kockákra vághatjuk. Fóliával letakarva napokig frissen tartható.

Sofka, Beu
Eddig úgy volt, mindketten gyüttök talizni nem? Az üvegfesték miatt kérdezem, itt bizniszelhettek vele. Barnát én sem kaptam a környéken, Sofka, nekem jöhetne egy, ha jöttök.

Andi
Mostanában nézegetem, és télleg: KES papír(Árkád), Játéksziget, sőt, a Kontúr papírban is sok hobbicucc van. A KESnél tuti van pl pufifilc.

Na, lányok, most fejezem be, mert közben felébredt Kevin, tisztába tettem, és kiderült, hogy a húgom kidobta a 3 hónapja gyűjtögetett Pampers zacsikat a fiókbólKépKép Tiszta ideg vagyok, megyek is.KépKépKépKépKép
Bocsi
E
ellimami
 
 


HA ráér a taliig, akkor oda viszem a barna festékeket. Más cucc hobbiboltból? (Az az egy üzlet, ahova szívesen megyek.)

Zsuzsi, ha este galuskázol, akkor rámegy a fél éjszaka a sok kelesztéssel, nem?

sofka
sofka
 
 


Elli,
En is imadtam, amikor a ferjem kidobta az evek ota gyujtogetett kotos- es sutos-fozos ujsagjaimat! Csak ugy! Mert utban volt neki a polcon. Azert a par honapos hirdetesi kacatok meg megvannak!
Kitartas!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?