Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Mostmár tuti jön nekünk is a fogunk......mert iszonyat ömlik a nyála...Nagyon meg van duzzadva az ínye....és sokszor felkel éjszaka is....felsír párszor aztán betakargatom...simizem a buksiját és alszik tovább....nade ez néha 10 percenként.....zombi vagyok.....nappal ha tudok alszok vele mert nem bírnám :roll:.....és megint nem eszik....de semmit nem akar enni-inni.....főzit se pedig múlthéten egy alkalommal megevett egy teljes üveggel :shock:
Ha pedig rágicsál valamit akkor néha felvisít de iszonyatosan!
Csakis alva hajlandó enni de akkor 5 perc alatt végez 160-180 ml-vel :D

Amúgy már ezerrel kúszik a drágám.....függöny ráncigálása a kedvence....bejárja az egész szobát.....olyan mint egy kis kommandós ahogy kúszik :lol: 4kézláb mégcsak hinta van...és néha löki magát előre.....menni még nem megy....nade ami késik nem múlik :)

Na puszi megyek mert készülünk le sétálni hátha ott jobban elvan!

Niki és Réka baba
Vendég
 


Tényleg Kia....mikor költöztök.....mindig meg akartam kérdezni csak kimegy a fejemből.....ha már lakáson gondolkoztok ill. a férjed intézi itt a munkahelyét akkor gondolom lassan aktuális nem?
Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzsi
BOLDOG HÓFORDULÓT BENCÉNEK!!
..és jobbulást!!!


Kingii
Flóra nagyon vidám a képen, tényleg nem látszik rajta, hogy alig aludt.

Cicus
Szép kisfiú Csabi!

Levit én ültettem fel az ágyban :lol:
Még nem tud felülni, még csak gyakorol.
Már majdnem sikerült a 4kézláb.

Niki
Gratula a kúszáshoz! Ügyes lányod van!!
Remélem hamar kibújik a fogacska!

...hogy mikor költözünk?
Pontos dátum nincs... Lehet nyáron, ősszel, de lehet, hogy csak télen. Attól függ, hogy meddig fogják Apát visszatartani. (A rendőrségen 6 hóig visszatarthatják, aztán mehet haza)

Holnap délután ha végzett, megyünk haza Szabolcsba.
Szerdán Apa megy és intézi a fogadóját .
...ma azt mondták neki, hogy nem kell síetnie vissza, így ott maradunk vasárnapig :lol:
Így megnézünk néhány eladó házikót is :wink: :P

Ma nézelődtem és találtam könnyűszerkezetes házakat. 12-13 millióért elég szépet építenek az ország egész területén...
Nem is olyan rosszak....

Ti tudtok valakit akinek van?

Ma keksztekercset csináltam. Holnap lesz (ismét) poharas süti ( visszünk vidékre is, ezért gyártom őket )
Anyós 2 hete fexik, fáj a dereka. Egy kis kényeztetés :P

Levinek nem tetszett a ma hajnali alvás...
Éjféltől 3-ig alig aludtam :?
Nekünk még most sincs fogunk, de nem érzem, hogy jönne neki, bár állandóan és mindent rág.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

nekem van egy ismerősöm, akinek könnyűszerkezetes háza van. Egy dologra kell figyelni, van valami szxr, amivel évente kenegetni kell, mert beleköltözik mindenféle kis állatka. Ő nem kente, úgyhogy most próbálja eladni. Egyébként jó, csak még arra kell figyelni, hogy a telken elférjen. Tehát pl ha nem nagy a telek érdemes négyszög alakút venni.

Kép
nyafi
 
 


Bence babának nagyon boldog fél éves szülinapot kívánunk!!! :P :lol:

Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

NAGYON BOLDOG FÉLÉVES SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK BENCÉNEK!!! :lol: :lol: :lol:

Sajnos Hunci le kell mondanom a talit :? Nagyon sajnálom, de lejárt a műszaki a kocsin kb. 1 hónapja és most vettük észre, így azt intézzük mert így sehova nem tudok menni... :cry: :cry: :cry:
Annyira sajnálom, pedig úgy vártam, hogy találkozhassak veletek! Jó lett volna kicsit beszélgetni... Talán legközelebb!
Érezzétek jól magatokat :D

Más: tudja valaki, hogy a habtapi és a puzzle-es polifómos cucc között mi a különbség? Kell valamit vennünk Manónak,mert folyton lefordul, lemászik a játszószőnyegről.

Kép
zuzmara08
 
 


Bence boldog féléves szülinapot!

Zuzi :cry: sajnálom :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Bencének boldog 1/2 évet!!! :)
Vendég
 


Bencének Boldog Féléves Szülinapot Kívánunk!

Niki:gratula a kúszáshoz.

Akkor holnap lesz a tali ugye???Mert én lehet,hogy keverem szerdával!
Vendég
 


Holnap holnap! :D
Hunci, privizek egyet.

Kép


Kép
fcicus
 
 


Bencének sok boldogságot a fél évhez!

Kép
nyafi
 
 


lányok szarban vok, de már komolyan! Nem eszik kanállal az istenért se. Már ott tartok, hogy előveszem a kanalat és ordít! Mi legyen adjak 3 napig tápot,aztán megint próba? Ti akkortól adtátok a 2. kaját is szilárdat amikortól az elsőt megette egy üveggel? Ti kanállal etettek?

Kép
nyafi
 
 


Flóra kiesett a babakocsiból,irány a doki utána valószínű kórház....
Vendég
 


Kingii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Drukkolok hogy ne legyen baj!!!!!!!!!!!!!!!!!!Figyu, ha nem hány, addig jó!!!!!!!!!!!!!!a dokink azt modnta, bárhonnan esne le, míg nem hány, adig jó!!!!!!!!!!

Nyafi én eleve a d vitamint is kanállal adtam és megszokta.2. kaja nem attól van hogy megeszi-e az elsőt, hanem szép lassan fokozatosan szoktatva.én ujjal próbálnám megszoktatni majd szép lassan kanállal.
Vendég
 


Sziasztok!

Nyafi: Patrik kanállal eszik! Van egy nagyon jó kanalunk, Micimacis és nagyon jó puha.... A közepe elszíneződik ha nagyon meleg a kaja. Valószínű, hogy a foga miatt nem szereti Abigél, mert nagyon bántja a kanál. Nálunk is volt, hogy Patrik úgy felsírt amikor ráharapott a rágókára és úgy dobta el, hogy nem győztem összeszedni. Aztán meg semmi baja nem volt.
Próbálj meg pár napig cumisüvegből vagy varázsitatóból etetni. Csak jobb lesz pár nap múlva...

Kingii: nagyon sajnálom Flórát. Biztos nem lesz semmi baj! Azért ha végeztetek írd meg, hogy mi volt! Szorítok nektek!!!!!

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Kingii...szorítok....nem lesz semmi baj!!!
Nyafi újabban ahogy írtam Réka se eszi meg a főzit.....vagyis még a tápit sem....most is ráharapott a rágókára és ordít...tiszta nyügi egész nap....csak ölben lenne de van amikor az sem jó.....feszíti ki magát....ÁÁÁÁÁ......ez a hülye fog..... :twisted:
Nagyon-nagyon nyügi........óóóó......olyan rossz látni....és már felemészt engem is ez az egész fog...és...nem evés mizéria....!
Zuzmara átérzem a helyzeted.....nálunk most ugyanaz van mint nálatok volt a múlthéten!
Még elaltatni sem tudom....szerintem most jött el az ideje és adok neki egy kis panadolt.....most is kajabál!!!

Na megyek is
Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Nicolete:chamomilla, ez homeós, ezt inkább először mint paandolt...

nem vesztek borostyán nyakláncot?nekünk bejött, semmit sem érzett egyik fogánál sem, ha nem látom, nem is tudom, hogy ott a foga...nem tudom, használ-e a lánc, de aki eddig használta, annak bejött....
Vendég
 


Sziasztok!

Kingii: gondolunk rátok!!!!!!!! írjál majd mert izgulunk...

Lányok! kezd veszélybe kerülni a tali.... :( apa még mindig nem jött és már mindjárt 1 óra. Azt beszéltük meg hogy elmegyünk vásárolni és utána elvisz, de közbejött neki egy megbeszélés és most várunk....

Azt hiszem most is lemaradunk :( :(

puszi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Nem alszik, nem eszik.....10kor evett utoljára.....már próbáltam főzit...gyümit....tápit....tejpépet....semmi nem jó.....visít....és nyúl a szájába.....Kapott először chamomillát....aztán panadolt...és még most is ébren.....ááááá.....káosz....mi lesz itt este????
Vendég
 


Sziasztok!

Nicolete, kitartás!!!! Mi már túl vagyunk 1-2 ilyen napon... Jó esély van arra, hogy estére nagyon elfárad szegény Rékababa. Nekünk a Dentinox gél bevált, abban van egy kis lidocain és ezáltal lezsibbasztotta az ínyét. Én nagyon sokat masszíroztam neki. Azért legalább itatni próbáld.... Patrik a "hideg" vizet nagyon itta olyankor, az kicsit hűtötte az ínyét. A hideg alatt szobahőmérsékletűt értek. Pár nap és remélhetőleg elmúlik.

Lányok! Aztán képeket kérünk ám a taliról!!!! Úgy sajnálom, hogy nem tudtunk elmenni :( :( :( Hülye kocsi :cry: :cry: :cry:

Hunci: a borostyán nyaklánc szerinted mennyi idő alatt fejti ki hatását?

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!
Kingi! Hogy van Flóri? Remélem nincs komoly gond.

Milyen volt a tali lányok? Rakjatok fel képeket.

Panna még mindíg fog nélkül, kúszás-mászás nélkül elvan magának. :)
Oldalra fordul, hasra is félig, csak a kezeit nem tudja kihúzni maga alól.
Ma voltunk bébimasszázs tanfolyamon. 5 kislány volt még az anyukájával. Panka végig élvezte, de a végén, amikor mind a 4 sírt, na akkor ő is feladta és rázendített.
Júli elejétől hétfőn, kedden, pénteken 8-14ig egy óvónő fog rá vigyázni, még 1 kislány társaságában. Ezzl foglalkozik jelenleg. Aranyosnak tűnt, bár Pankával kapcsolatban mindenki gyanús... :lol:
Biztos szörnyű lesz, de legalább ez egy kompromisszumos megoldás, dolgozok is és azért itthon is vagyok..persze az irodai munka az meg marad éjjelre.
Azért ez sem jó, h egy nagyi mindíg itt van. Így nincs magánélet..ált. az anyósom van itt.

Boldog hófordulót/félévet minden apróságnak.

Linus hol vagy?

Nyafi..nem segítene ha kanalat váltanál? Valamin csak változtatni kellene, h az a szituáció ne hozza Abigélre mindíg a frászt..De szerintem menni fog ismét, ha egyszer már ment simán..Lehet neki is a foga?

Borostyán:
karkötő nincs? Idegenkedem a nyaklánctól..

Vettem ilyen nestle jóéjt tápszert..6 hós kortól adható. panka 1 hét múlva lesz annyi. Várjak, v elkezdhetem szerintetek?

Ja..
Aki már nem szoptat. Megváltozott a mell formája/mérete azóta?

Na eldugulok.. :)

dhbetty
 
 


Betty van karkötő is!

Zuzi, nem tudom...nekünk 2 hós korától fent van...

kinga????????

Nicolete, kitartás!!!!!!!!

Tali jó volt!Képek később!!!!Hunci eléggé anyás még mindig :oops: kicsit sírós. Csabi haláli, Gigi meg iszonyat ügyes!!!!!!!!!
Többiek kár, hog ynem jöttetek, majd legközelebb!
Vendég
 


Sziasztok!

Apa fél négykor jött haza :roll: így esélyünk sem volt :( :( pedig nagyon vártam már hogy talizzunk.

Na sebaj majd legközelebb addig is két kép:

Kép így állunk Kép így ülünk Kép egy mosoly a csajoknak

írjatok a taliról!!!!!

Köszönjük a köszöntéseket!!!!!!!!
Van aki még szoptat? hogy csinálja hogy a hozzátéplálás miatt ne csökkenjen a tej?

puszi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Zsuzsi borostyán-lánc a nyakában? :lol: Így áll és ül????Besz@rok...Nagyon ügyes!
Vendég
 


Tali jó volt, kár hogy kevesen voltunk! Csabika nagyon nyomja a dumát, már hatalmas! Megragadta Hunor lábát és rágta, meg tapizta, hogy ez az enyém el nem engedem. Hunor hátrafelé közlekedik háton, haláli ahogy halad. Abigél elvolt mint egy kis befőtt, ő nagyon társasági lény! Ez jó ha társaságban vagyunk, de ha kettesben akkor inkább fárasztó. :D

Kép
nyafi
 
 


kingii! hogy vagytok?
Cicus hazaértél? Képeket én is szeretnék kérni!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!
Rossz anyának érzem magam!Betettem a babakocsiba,rohantam gondoltam nem kötöm be,sietek(máskor mindig bekötöm).1 rohadt percre fordultam el és tessék!Kiugrott vagy kiesett azt nem tudom,csak a koppanást hallottam.Voltunk dokinál,ő beküldött minket a Jánosba AHOL 3 ÓRÁT VÁRTUNK HOGY MEGNÉZZÉK a gyereket.Hányni nem hányt,csak sírt,de azt sokat....Megnézték,nincs agyrázkódása,de 2 nap múlva vissza kell mennünk kontrollra.

nagyon-nagyon-nagyon elfáradtam.Ja és nagyon hánynom kell ettől a KURVA magyar egészségügytől....
Vendég
 


Kinga, az egügyről nocomment, a lényeg, hogy nincs hányás, nincs agyrázkódás!!!!!!!!!!!!!!!4

Jó anya vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez sajnos, bárkivel előfordulhat :cry: engem is anyu kiejtett...
Vendég
 


Kingii: örülök hogy minden rendben! nekem anyukám a kezemre csukta a franciaágyat. Bement a szobába megnézte hogy mit csinálok :!: ...aludtam a hálózsákomban, majd kiment hogy beágyaz...összeszedte az ágynemüt, csukta le én meg már ott voltam hálózsákostúl.

Tudom hogy ez kevéssé vigasztal, de szinte minden családban vannak ilyen történetek.

Hunci: igen borostyánlánc:) és így áll egyedül...ülésben meg egyenesen profi, már hálózsákban, álmában is egyből felül.
:lol: :lol:
puszi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi
Oltári, hogy mennyire sokat változott Bence, amióta nem láttam... két hónapja volt nálatok a tali, azóta nem is nagyon tettél fel képet. Magától áll fel? Normális ez? Teljesen ijesztő számomra... :shock: Amúgy nagyon szép kisfiú! Nektek van már fogatok?
Ja, BKV-val miért nem jöttetek? Vagy csak kocsival utaztok?

Niki és Zuzi
Sajnos nem tudok hozzászólni a fogas szenvedéseitekhez, de amúgy nagyon nehéz szívvel olvasom. Remélem, hogy azért kipróbáltok több természetes dolgot, hátha bevállik.
Zuzi, hol lehet beszerezni olyan kanalat? Tetszik ez a hőre elváltozás... :lol:

Kingi
Sajnálom, ami történt veletek, de tényleg... :( Annak örülök, hogy nem lett komolyabb probléma.
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a Jánosban szültél végül nem? Ha jól emlékszem sajnos nem volt időd váltani... Ez alapján ne lepődj meg, hogy órákat kellett várnod. :( Az egy szar kórház úgy, ahogy van, de sajnos a Budai Gyermekkórház mellett általában ő az ügyeletes kórház a gyerekeknek. Minket is jól megvárattak a május elejei hosszú hétvégén, pedig csak egy fülnézésre jöttünk akkor. Szóval emiatt is nyugodj meg.
Amúgy bevallom :oops: Csabi már egyszer sajnos lecsúszott az ágyról. Szerencsére megfogta a kiságy, mert annyira nincs hely a kettő között, de mellettem aludt és eloldalazott.... :oops: Ilyenkor talán nagyobb az ijedtség, mint ami történt. Amit én javasolni tudok, hogy egy-két napig részesítsd teljes kényeztetésben Flórit. Sok simogatás, babusgatás, énekelgetés kézben levés stb. így talán könnyebben feldolgozza ő is az ijedtséget és nem marad benne tudat alatt.
Kitartást!

Tali
Csabi egy tünemény, ímádnivaló kisbaba, aki rettentően élvezi a társaságot! :lol: Ja, hogy nem róla kéne írnom? Bocsi... :oops: :lol: Én szörnyen jól éreztem magam, itt is köszönöm huncinak a kedves vendéglátást. Persze kevfesen voltunk, de talán kicsit bensőségesebb volt igy a hangulat. :wink:
Teljesen meglepődtem, Hunor egy igazi izgága kisfiú. Izeg - mozog, minden érdekli, sehol nem marad meg. :D
Abigél meg egy királykisasszony, aki ímád repülni! Ha látnátok! (mindjárt felteszem) Hátrafeszíti a kis kezeit és repked! :)
Amúgy Csabi elég hamar beájult, mikor hazaértünk 8-kor fürdés volt, aztán azonnal el is aludt. És most jól alszik, mert nem mozgolódik még apa chipsevésére sem.

Egyelőre ennyi, most kicsinyítek néhány képet, amit felteszek!

Hunci, nyafi e-mail címeket kérnék priviben, hogy mehessenek a képek!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Kép Huncutkodás

Kép Rakoncátlankodás

Holnap megpróbálok még felrakni, de egyelőre két képre azt írja ki, hogy a fájl típusa nem megfelelő, holott ugyanaz mint ezeké, na mindegy...

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok

Zsuzsi: hihetetlenül szépen ül és áll Bence. Nagyon ügyes, erős baba!!!

Kingii: NEM VAGY ROSSZ ANYA!!! Sajnos ez bárkivel előfordul :cry: Annyira gyorsan és hirtelen képesek a helyváltoztatásra a törpék, hogy az hihetetlen. Elég ha elfordítod a fejed és már nincs is ott...
Az a lényeg, hogy nem lett komoly baj, és nem is lesz!!! Babusgasd, szeretgesd. Bár ezt gondolom nem is kell mondani....

Cicus: a kanalat a Corában vettük, Disney-s... 2db van egy csomagban... Kicsit megfontolt a hőmérőkéje :) ami azt jelenti, hogy elég sokáig kell a melegben lennie, hogy elfehéredjen a közepe, de nem is emiatt szeretem. Nagyon jó puha, nem bántja a baba érzékeny ínyét!

Nagyon irigykedem a tali miatt. Legközelebb tuti ott leszünk :)

Kép
zuzmara08
 
 


Huni épp fejen vágta Gigit ez jó kép lett :lol: hát jót rötyögtem a képeken, jó volt visszaemlékezni rá, aranyosak voltak na!

Amúgy én azt hittem, lusta a fiam...erre kiderült, izgága és anyás...de nagyon és érdekes, hogy ö ilyen azanyjáhozbújósan éli meg a társaságot!Amágynéha láttam rajta hogy megeszi az ideg hogy elveszik a játékát :lol: Csabi kezéből tépte ki végül vagy Gigiéből?Nem tudom...nem rémlik...

Huni nem aludt el...üvöltött, gondolom ,fel volt spanolva és 21 órakor nyomta el az álom, de azóta hangja sincs!

Zuzi, legközelebb jössz te is!
Vendég
 


Gigi se aludt el, kézbe kéredzkedett és elvolt vagy egy jó órát. Fél 10kor tette le az apja. Nagyon fel volt pörögve, dumcsizott, mesélte, hogy mi történt a babatalin. De utána aludt reggel 7ig. Pedig 8kor szokott ágybakeveredni.

Kép
nyafi
 
 


Hát, mi ugyan elaludtunk korán, de éjjel kettőkor éhes volt. :? Kivettem, ciciztettem, visszatettem. Majd ugyanez 5-kor, de nem engedte visszatetetni magát. :lol:

Gigi volt, akinek a kezéből Hunor megkaparintotta a magáét. :lol:

Zsuzsi
,
Azt hiszem te kérdezted, hogy hogy lehet a cicizést megoldani a hozzátápi mellett. Én még ciciztetek, meg etetek, hát leírom. :D
Reggel mindig cicike van. 9-10 környékén (attól függően, hogy mikor kelt fel) kap gyümölcsöt. (szombatonként pl délután az úszás miatt) Tegnap reszeltem már bele neki 2 db babapiskótát, így kibírta egészen 3 és fél óráig. Amúgy ilyen nincs. Gyümölcs, rá egy órára cici. (ha nem lenne cici kiszívnám itt). 1 körül van ebéd, az a főzelék. És mivel a főzelékhez cici dukál, így többnyire ha befejezte, már adom is a cicit. Egy eset volt eddig, amikor annyira sokat evett (2 krumpli és 2 srépa pépesítve 25 ml anyatejjel simán lecsúszott), ekkor ivott 10 ml teát és nuku cici. Máskor még nem kap enni a nap folyamán, így délután és este is csak cici van.
Szerintem, ha kiszívod akkor, amikor eszik helyette, akkor nem fog elapadni.
Amúgy nektek bevállt a lánc?

Tegnap én nagyon élveztem, hogy hosszú napok óta először evett végre úgy, hogy eltelt 3 óra az etetések között. Éhenkórász fiamat sokszor csak cicivel lehet kibékíteni. :oops: Annyira jó volt, hogy végre megint duzzadt cicivel jöhettem haza, és este sokat lakmározhatott. :lol: De mindegy, mert bealudt :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sajna nem tudtunk menni, a barátnőmnek elindult a pocaklakója kifelé és megígértem neki hogy bemegyek míg vajúdik, szóval ott töltöttem a délutánt. A babák nagyon cukik, és Gigit meg mindig körbe rajongják a pasik!:-)
Hunci ne hari, annyira mentünk volna, úgy látom ez a tegnapi nap nem sokunknak kedvezett. Kingi, nem vagy rossz anya ilyan eszedbe se jusson. Nálam is volt hogy nem kötöttem be a babakocsiba, de ezek után még akkor is bekötöm ha alszik. Szerencsére nem lett baja.
Szombaton este voltunk az egyik barátunknál és ott leesett a pici baba a nagy ágyról pedig körbe volt párnázva, és neki sem lett szerencsére semmi baja, azt mondják hogy a pici babának még annyira rugalmas, képlékeny a csontjuk hogy ez meg sem kottyan nekik.

Zuzi nekünk deto ugyan ilyen a kiskanalunk!:-) És mi is imádjuk, illetve Levike.

Zsuzsi, Bence tényleg nem semmi kis srác, nagyon hamar megtanulja a dolgokat, pár nap és már beszél?!:-)

Niki kitartás, lehet hogy ki kéne próbálnotok ezt a nyakláncot, hátha segítene neki ha ennyire nehézkesen megy szegénykének. :oops:
Puszi Mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


a levelemet nem olvasta senki huncin kívül, vagy senkit nem érdekel..? :oops: :oops:

dhbetty
 
 


Sziasztok!!!

Tegnap a viburcol kúpot kellett bevetnem most először....de muszály volt.....mert egyszerűen nem tudott elaludni du. mint ahogy írtam. Komolyan mondom már úgy vártam a hatást....teltek a percek és semmi.....aztán leraktam az ágyunkra....Rékucit...és kidőlt mint 1 fa.....na akkor be is kajoltattam....természetesen habzsolta a tápit..... :D Ki látott még ilyen kicsCsajt??? :)
Este pedig apjuk úgy etette hogy az ágyunkon és 5 kortyot ivott majd körbekúszta az ágyat 3-szor....aztán megint 5 korty....stb....
Reggel szintén ez ment...aztán elfáradt beraktam a kiságyba és durmolás közben bekajolt...ki se vettem a kiságyból.....őrült az én lányom!!! :) Amúgy a teljes éjszakát átaludta....úgy látszik minket nappal látogat meg ez a fránya foggal való kínlódás!

Nyafi mivel a kanál nekünk sem jön be(én is kipróbálok majd másikat).....tegnap este úgy próbáltam adni neki a tejpépet(mert azt úgyahogy megeszi gyümivel) hogy itattam vele a kis csészéből amiből adom...és én is úgy csináltam mit aki issza mert amit mi eszünk az minden kéne....és olyan szépen itta csajok....hogy csak lestem :shock: Jó nem ment olyan sok le....de nagyon ügyi :D

Húúú Kingii hogy én is hányszor érzem magam rossz anyának pedig nekem még nem esett le sehonnan Rékaaaa.......!!!!Szóval nem vagy egyedül....de nem vagyunk rossz anyák....legalábbis remélem :wink:
Örülök hogy nincs semmi baja Flórának....a magyar egészségügyet pedig ne is emlísd mert csak megy fel bennem a pumpa!!! :twisted:

Tök jók a talis képek!!!! :D

Ezen a borostyán láncon nagyon elgondolkoztam!!!!

Húúúú Zsuzsi nem semmi Bence....nagyon erős kiskrapek :)
Amúgy azt mondják egyáltalán nem baj ha hamarabb csinál valamit egy baba... és nem sorrendben ahogy az a nagykönyvben meg van írva .... a lényeg hogy minden mozgásformát elsajátítson....bár másol pont az ellenkezőjét lehet olvasni :roll:

Rékuci is már próbálkozik az üléssel majd csatolok képet róla....amúgy ha elkezdenek kúszni-mászni annyira gyorsan jön minden....úgy beindulnak....és...a kúszás is egyik napról szinte a másikra megy.....legalábbis nálunk így volt!!!Jaa és dumában is beindult a drágám....állandóan azt hajtogatja hogy adáááá....adddáááá....ajjjaaaa...ajjjaaaa.......

Betty jelentem én olvastam....:) Szóval jó éjt tápiban nem tudok segíteni...nekünk Beba HA 2-es van most...de csak szigorúan amikor elmúlt 6 hónapos akkor engedte a dokinéni!
Mell formája...Hmmmm....nekem a formája nem változott csak a mellbimbóm lett más!


Na megyek mert fel is ébredt....húúúhaaa ezt nem volt egy hosszú alvás...ajjjajjjj :o

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


A képek:

Kép Így indult.....:)

Kép És ez lett...:)

Na de ne gondoljátok hogy hosszú percekig volt ebben a pózban...csak sikerült elkapni....éppen addig volt ameddig lefotóztam!
Vendég
 


Betty! én maximum a lánchoz tudok hozzászólni :oops: ...én is idegenkettem tőle de ha nincs semmi amibe beleakadhatna a kiságyban vagy járókában vagy ahol van napközben akkor nincs gond, mert a picit egyáltalán nem zavarja.

Azt még nem tudom hogy hatásos-e mert nincs fogunk :roll:

Cicus: a fölállás könnyű mert fölhúzza magát, egyébként csak nagyon rövid ideig áll...többnyire ül vagy feltérdepel. Ha kihívás van akkor kúszik-mászik. :lol:
Köszi a tippeket...mi csak most kezdjük a hozzátáplálást.

Köszönjük a sok dícséretet :D
puszi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Ma is egy igen nehéz du. vagyunk túl....nálunk úgy tűnik 10-14-ig van fogzós mizéria.....húúúúúúú.....most a hintában sikerült lenyugtatni és bealtatni....jaaaa és megetetni(ez utóbbit nem sikerült megörökítenem mert eléggé nehéz lett volna....képekben.....:

Kép Cumival....:)

Kép Cumi nélkül kajcsi után....:)


Aztán kivettem a hintából és be a kiságyba és 2,5 órát aludt :shock:
Vendég
 


Hát ez nem semmi!!!!

Hunci, milyen etetőszéketek van?

Kép


Kép
fcicus
 
 


Kép

Tessék! Ez az általam nyafinak beígért kép, amin a pocak rálóg a ... -re :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Betty én is olvastam írni is akartam csak mennem kellett.
Szóval én tegnap adtam neki elöszőr ezt a jó éjttejbedarát vagy tejpépet, nem itta meg mindet nem látok túl nagy különbséget az előzőhöz képest ami 4 hónapos kortól adható, mi holnap leszünk 6 hónaposak de gondolom nem lesz baj hogy már 2-3 nappal elötte kipróbáltuk, ha gondolod adj neki egy kicsit és ha nem fáj a poci akkor, mehet!?
A mellem nekem nem változott semmit szerencsére nem is lóg ( mondjuk nem is nagy) de tudod nekem nem volt sok tejem, és 2-3 hónapig szopizott csak.

Rékuci nagyon ügyi olyan jó hogy ti már kúsztok, mi csak hátrafelé araszolgatunk, és már kúszna előre is de nem megy és ilyenkor kiakad, szerintetek hagyjam ilyenkor????

Puszi!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Köszi csajok.

Hűű Réka és Bence milyen ügyes.
CsibeCsabi nagyon édeshusi. :) :)
Panka segítség nélkül ülni sem tud, de gondolom ez napról-napra változik.

Én is kipróbáltam a jóéjttápit.
Ez nestle alete és ha elkészítem az előírások szerint nincs az a gyerek aki azt üvegből meg tudja enni olyan sűrű.
Van erre valami spéci üveg..mert tudom, h van aki a tejpépet v. grízt is üvegből adja. De hogyan?
Nem dugul el?
Ráadásul a 3 lyuku aventes cumival próbálta..
Bekanalazta egyébként..
Ha grízből és tejpépből állna a világ fele már elfogyott volna..
Most kb 200 ml-t kanalazott be és nézett még és tátotta a száját..hihetetlen. :)
Bezzeg a zöldség..répa talán pár falat..krumpli öklenedezős, a húsos kajáknál pedig már visít.
Fog nincs, de mindent rág..főképp engem..
Így támad:


Kép :lol: :lol: :lol:

dhbetty
 
 


Szia Betty! Csak neked, mert nagyon nagyon szeretlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ölelés megy (((((((((((((((((((((( :D ))))))))))))))))))))))))))))))
Kanálra tojik. Ma kapott őszilevet du cumisüvegből szlopálta ezerrel. Megivott 100ml-t. De evett két kanál szilvát, majd kapott szájzárat. Igen a foga jön, s nem egyszerűen, az alsó szemfogak…olyan lesz, mint egy vámpír. Támadós kép komoly! Visít is hozzá! Az enyém harcivisítást csap ilyen fejhez! És még én akartam lányt… :D
Nekem nem változott a cickóm. Picit lógósabb, mint a terhesség előtt, de 31 leszek idén.
Tejpépet sztem adj neki nyugodtan.
Van karkötő is. Én ma rendeltem nyakláncot, konyakszínűt.
Anna! Hagyd nyugodtan, majd rájön, hogy kell előre menni. Vagy meg is mutathatod neki, hogy te hogy csinálod, de ne őt vonszold. Hátha téged látva rájön, hogy ő mit szúrt el. Vagy át is hozhatod, Gigi kúszik ezerrel, hátha rájön a technikára. De komolyan!!! Hozd csak át!
Cicus! Egyem a kis pocóját! Meg kell zabálni!

Kép
nyafi
 
 


Hello hello!

Na most kaptam anyukámtól egy jó tippet a kanálmizériátokra. Tudjátok, ha mesélek neki valamit, mindig meg kell hallgatnom, hogy mi volt régen. És ő hogy csinálta. :lol:
Na már most. Ma azt hallgattam (pontosabban 10 perce), hogy mamám hogy csinálta. Ha anyuék nem ettek kanálból, mindig mindent cumisüvegből kaptak. Állítólag akkoriban ez volt a normális. Voltak hosszúkás cumik, amiken picit nagyobb lyukat szúrtak, és ez lett a főzelékes cumi. A főzelékeket pedig kicsit higították (de persze akkoriban nem nagyon voltak még babakaják :lol: )

Betti
Restellem, hogy nem irtam neked, de a tápolós témákhoz még nem nagyon tudok hozzászólni, a cicim még szopáskész, szóval ennyi. Ja, meg láttam, hogy a babaszobán is írogatsz, így sokszor onnan tájékozódom rólad. :P :lol:
Imádni való a Te Pankád! Ezek a zöld szemek!!!

A fogzás nálunk is ezerrel beindult. Ma a délutáni alvásból üvöltéssel keltünk, majd anya cicijére is üvöltöttünk. Kézbe vettem, babusgattam, de már könnyünk kicsordult úgy üvöltöttünk (Csabi amúgy nyugodt mosolygós baba), végül gyorsan Dentinoxoztam és massziroztam, azzal jobb lett. Nekünk is holnap jön a lánc :lol: méz színben azt hiszem. :oops: :D

Délután adtam Csabi kezébe (felügyelettel persze) egy babapiskótát! Olyan élvezettel csócsálta, hogy csak na. Ha már kapott reszelve, gondoltam nem árt. :) Na jó, a felét persze eldobta, de amúgy szépen elolvadt a szájában a csámcsogásra.

Na, az oroszok továbbjutottak.... :? Mindegy, a hollandok simán elverik, remélem... Boccsánat.

Linus, nálatok mi újság?

Kép


Kép
fcicus
 
 


Betty, édes Panka azon a képen!Tejpép hát igen, ez szerintem minden gyereknél favorit...Huni is odavan ezerrel....
szerintem a 6 hós kortól ajánlott dolgok csak "ráírás" tehát nem szentírás...én sok mindent 5 hó 2 hetesen bevezettem ami 6 hóstól volt, mert a 6 hó csak kb időpont de nem azon a 2 heten múlik...

Cicus köszi :lol: amúgy nekem van egy kilyukasztott cumim és néha abból adok kajcsit ha marhára megunom hogy szórikázik velem...

Nyafi, Cicus maj küldöm a képeket, csak még nem töltöttem fel :oops:

Levi baba boldog féléves szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!

És utólag a Leviknek boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


ja és Cicus, nekem még mindig hajrá hollandok :lol:
Vendég
 


Nyafi! :))))))))
Én is téged! :wink:

Cicc!
Zöld? De ez kék.. :lol: :lol:

Én ügyködök valamit cumisüveg ügyben, bár kanállal is benyomta.. :D

Szóval elmegyek nőgyógyászhoz. Nekem még nem jött meg..és csomók vannak a mellemben, pedig több mint 2 hónapja nem szoptatok...és kellene valami fogalmazásgátló is..
Ja..nekem is kisebb lett, de a régi 75 b-s melltartók igen kicsik..
(Nem vagyok terhes..)

Hát lassan én is rendelek egy láncot..

Hunci!
gyümölcsöt kevertél már a péppbe? Ha igen összeturmixoltad?

Na megyek, mert Panka ki ugrani az ölemből.

dhbetty
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?