Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

RENI!!

Hát!!! Vannak ilyen bakik sajnos! De ennél nagyobb soha ne legyen, mert az, hogy most nem vették le a hepatitis szűrésre a vért pótolható!! Gondolom tudod, hogy ha pozítiv (ami nagyon ritkán fordul elő) akkor szülés után oltásokat kell kapnia a picinek. Viszont akkor is megkapja, ha nincs meg az eredmény - feleslegesen! Csak arra figyelj, hogy a következő vérvételnél meg legyen a beutalód rá, és tudd vinni az eredményt a szülésre!

Frontokat - látod - mások is nehezen viselik - kitartást!!! :lol: :lol:

ADRI!!

Pocakfájás el fog múlni - ez tuti!!! A frontérzékenység is csökkenni fog - Marietta sem érzi már meg 1 éves kora óta egyáltalán!
Kakilásra meg a pocakmaszírozást tudom javasolni lábtornáztatással!! De ez is be fog állni! Nem véletlenül nevezik az első 6 hetet újszülöttkornak és csak utána csecsemőkornak. Kell ennyi aklimatizálódás!! :lol: :lol: :lol:

Száján szerintem is a szopifoltok lehetnek! De amikor írtad, hogy a popsija is kiütéses, akkor elbizonytalanodtam :oops: :oops: Figyelgesd, hogy a szájában vannak-e fehér foltok, ill, hogy terjednek-e az ajkán a foltok. A szájpenész is fehér folt - bár ezt inkább látni kellene!
Popsira jó lehet még a Neogranormon , vagy a már sokat emlegetett Aloe Firs!! :lol: Vagy egy kis napocska :oops: :oops: :oops:

ILDIKÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!

Miket írsz Te rólam???????? Én meg a pálinka???? Az igaz, hogy no alkohol, de a no pasi csak azért igaz, mert nem a kedvenc pincérünk volt!!! :lol: :lol: Igaz Szandra!!??? :lol: :lol:

Voltunk ma délelőtt kézilabdázni! Anikó csinált képeket, de gondolom csak akkor fogja feltenni, ha kellően hiányoljuk őt :lol: :lol: :lol: :lol:
ANIKÓ!! Merre vagy? Hogy vagytok?? Szépek a rózsáid!!
:lol: :lol: Így jó???? :lol: :lol: :lol:

Délután meg voltunk a GYerekszigeten. Fotózkodtunk a Nestlé nyuszival:
Kép

Ahhoz, hogy a fotó elkészüljön feladatokat kellett csinálni!!! Az egyik - teljes döbbenetemre - itt a piros, hol a piros játék volt:
Kép

Isteni nagy csúszdák is vannak a szigeten - én már a látványátol is szédültem, de a lányokért mindent :lol: :lol: :
Kép Kép

Aztán volt egy hercegnő sátor is, itt is voltak feladatok: rajzolni kellett, kirakózni, arcot festeni, körmöt lakkoztatni (na, ezen megint kiakadtam :roll: :roll: )
Kép Kép

A feladatokat BElla nevű hercegnő ellenőrizte:
Kép Kép

Nagyon elfáradtak a csajok, Sára el is aludt a kocsiban:
Kép

Ja, és még valami!!! Mennyit tornázok mostanában csajok!!!???? Ha akarnám én elmondhatnám, hogy nagyon sokat :lol: :lol: :lol: annyira, hogy amág a csajokra is ráragadt!!
Marietta reggel "kiöltözött", megkérdeztem tőle, hogy kinek ökltözött: Válasz: Rubint Rékának:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,

De jót röhögtem ezen a Rubint Rékán:)))Jók ezek az aranyköpések. Már alig várom, hogy Zorkának is legyenek ilyenjei:)

Kata,
Bababoltokban, de azt hiszem talán a Tescoban(ebben a gagyiban biztos nincs, de a soroksáriban láttam anno) is a babacuccoknál lehet kapni kis tükröt, amit a kocsi visszapillantójára feltapasztasz, így láthatod a gyereket anélkül, hogy hátra kéne fordulnod. Persze tudom, hogy ettől ő még nem lát Téged, de hátha segít, hogy kicsit nyugisabban vezess.
Vendég
 


Gyöngyi!

Nagyon klasszak a képek,mi is tervezzük,hogy kimegyünk a gyerekszigetre. Sokan voltak?
Sárának jól áll a kék szemfesték :D
Én is jót rötyögtem Rubint Rékán. :lol:

Remélem nem haragudtál meg túlságosan a pálesz miatt :wink: természetesen Gyöngyi semmit sem ivott csak hülyültem :oops: :D :D :D így jó?

Anikó! Képeket!!!Gyönyörűek a rózsáid!!!Sőt még annál is gyönyörűbbek!!


Katus! Hogy van apukád?
ilgya1
 
 

 
 

Ildi!!

Dehogy, nincs harag, ááááááá!!! :lol: :lol: :lol: Értem én a viccet, csak ........... (hö-hö-hö)

Hiába vannak sokan a szigeten, mivel nagy a terület nincs zsúfoltság!!
Mindig van egy két felkapottabb dolog, ahol kell egy kicsit sorbaállni, de mindig van másik, ahova lehet menni
Most volt egy rész, ahol fogyatékosok voltak, ki lehetet próbálni, hogy milyen kerekesszékkel közlekedni, milyen vakon szagolgatni, vagy hallani, meg ilyenek -nagyon érdekes volt!

Judit!!

Jók ezek az aranyköpések tényleg. Mariettánál még vezettem a naplójába, de szegény Sára olyan hátrányos helyzetű, hogy neki nem írom!! :cry: :cry: Már előre félek, hogy mit fogok kapni, ha felnőttként odaadom nekik a naplót!!!! :roll: :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Azt hiszem ma :oops:

Drága Rebeka!

Kép

Anita
putyu
 
 


Adri, nekem a kórházi orvosunk azt mondta, hogy nyugodtan szélcsövezzük meg akár naponta is a gyereket, aminek közönhetően megkönnyebbül és nem fog fájni a pocakja. Az első szélcsövezésre persze én is bevittem a kórházba, mert nem mertem megcsinálni, de azóta rájöttem, hogy semmi ördöngösség nincs benne, és utána sokkal jobban érzi magát Marci. És azt mondják, hogy attól sem kell félni, hogy hozzászokik...
Katus, mennek a drukkok Apukádnak!!! ++++++++++++++++
Évi, a jövő hét eleje nekem sajna nem jó, mert aZUram holnap elrepül Prágába okításra. Szerda este jön haza, mi addig lemegyünk Marcival Anyámékhoz. Az utóbbi napok elég fárasztóak voltak, ez most aféle "előnyaralás" lesz Marcinak és nekem is a nagyszülőknél. De csütörtökön reggelre megbeszélhetjük a közös tologatást!
Anikó, jobb már a fejed? A bulis képeiden két ismeretlen arcot is láttam - vagy az én memóriám ment gallyra, vagy velük nem találkoztam a mikulás bulin? :)
Anett, utólag is boldog névnapot!!! A férjeddel kapcsolatos sztoriról én lemaradtam - mit csinál az új hídnál? Ja és persze arra is kíváncsi vagyok, hogy ha ez az új M0-s híd, akkor az mikor készül el? Ugyanis a férjem minden nap 4 órát autókázik innen óbudára a cégéhez és vissza, és ettől idebajt kap. Remélem, az új elkerülő erre megoldás lesz....
Gyöngyi, jók a képek Rubint Rékáról és a tesójáról :)
Lenne még egy kérdésem minannyiótokhoz: nincsen véletlenül olyan pihenőszéketek, amit nem használtok? Az egyik barátnőm kisfia ebben van egész nap, és nagyon élvezi. Szeretnék egy ilyet kipróbálni, mielőtt vennék, mert Marci még nem ücsörgött ilyesmiben, és nem tudom, hogy tetszene-e neki...
Most megyek, mert megint be kell mennünk a kórházba szurira. Szerencsére most jön Péter is - feltéve, hogy lassan hazaér, mert tegnap legénybúcsúban volt, és szerintem meglehetősen leamortizálta magát. De ha másra nem, hát most így talán arra jó lesz, hogy hátra üljön Marcihoz :)
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Rebekának boldog szülinapot!!!! :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Ja, és képzeljétek, Marci ma reggel 130-at szopott. A kispasi ettől úgy kidőlt, hogy azóta is alszik.... :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Drága Rebeka!

Sok boldog szülinapot kívánunk Neked!




Kép

ÉS anyukádat is köszöntjük ezen a gyönyögrű szép napon!


Kép

ildikóék
ilgya1
 
 


Kata!
Mi már nem használjuk a miénket,szívesen kölcsönadom,ha érdekel

Kép

Kép

ildikó
ilgya1
 
 



Rebekának boldog első szülinapot!

Kép
bibolya
 
 


Drága Rebeka!

Nagyon boldog szülinapot!

Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Rebeka!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Drága Rebeka,

Boldog szülinapot Neked :)
Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Nagyon szépen köszönjük a szülinapi köszöntéseket mindenkinek, aki gondolt ránk!
(Holnap írok bővebben, de most hulla vagyok... )

Andi
idna
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.02.21 18:10-kor.
almi
 
 


Sziasztok!!

Először: BOLDOG SZÜLINAPOT REBEKÁNAK
Kép

Nem felejtettem ám el!!!! :lol: :lol: Csak tegnap nem volt gép, apa elvitte "dolgozni". Reggel meg csak egy puszi erejéig találkoztunk :oops: :oops:
Andi!
Tegnapra sikerült összeraknom, hogy miért vannak nálatok vendégek. (Rebeka 1 éves és a vendégek - talán volt összefüggés :lol: :lol: :lol:)


Almi!

Jók a képek!!! :lol: :lol: Marietta nálunk is meglepetés baba volt, már nem is bánom, hogy nem voltunk 4D ultrahangon!! :roll: :roll:

Kata!!

Ettől a szélcsövezéstől én is megijednék, mert még nem csináltam :oops: De tuti jó dolog lehet, mert a legtöbb babát tényleg a bélgázok kínozzák! Hiába egy kórházi orvosnak sok jó trükkje van!!!! :lol: :lol: :lol:
Én nem tudom, hogy milyen pihehőszékre gondolsz :oops: :oops:

Anita!!

Munka????
Boti hogy van????? Már nem csak a Marietta taknyos, nekem is nagyon fáj a torkom :oops: :oops: :oops:

Anikó!!

Gondoltam rád a napokban, amikor a Mariettának csináltam az átmosást!! :lol: :lol: Láttad volna mit szedett ki az arcüregéből a víz!! :roll: :roll: :roll: Szörnyűűűűűű

És hol vannak a képek a kéziről???? Legalább nekem küld el , lécci, lécci, lécci!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Holnap délelőtt nincs kedvetek valami össznépire?? Apa aludni fog itthon, nekem meg nincs kedvem csitítani a gyerekeket így arra gondoltam, hogy játszó vagy praktiker?

Anett!
Te is csatlakozhatsz attól mert nincsenek gyerekeid. Majd figyelsz az enyémekre is :wink: :) .

Andi!
Lőrincbemutatást is tarthatnál, nem is tudom ki panaszolta, hogy nem ismeri még.

Mit szóltok?

Szandra

szandrakiss
 
 



Sziasztok!

Ha nem unjátok még a fejemet, holnap de. lehet hozzánk is jönni.
Szandra, mit szólsz?

Most csak ennyire futja, mert folytonos rohanásban vagyok :?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Adri,
Nem akarlak kiábrándítani, de asszem Boti már foglalt :lol: :lol: :lol:
Kép Kép Kép


Gyöngyi,
Felrakom majd a többi képet is, illetve küldöm Neked, csak még válogatok, meg kicsinyítek. Fürcsi után meg Tomié a gép :? Most csak a miheztartás végett raktam fel pár képet:-)
De holnap tuti eljutok odáig. Ráadásul a Judit i (kézi edző) is kérte a képeket :P

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!!

Anikó!!

Oké, kapsz haladékot! :lol: :lol: :lol:

Jöttem mégegy Marietta dumával!!
Rajtam ugráltak és cibáltak a csajok kétfelé:
Én:- De jó, hogy csak ketten vagytok, nincs harmadik gyerekem!
Marietta: - De lesz, én tudom!
Én:- Honnan tudod Te ezt??
M: - Mert nagy a segged, lesz harmadik gyereked, tudom, mert én vagyok a Rubint Réka!

Kedves a gyerek velem, mi??? :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,ez jó duma :lol: :lol: :lol:
De azt ugye tudod,hogy a gyerekeknek valamiféle radarjuk van,ők mindent megéreznek előre :lol: :lol: :lol: :lol:

Taliban benne vagyok,nekem mindegy hogy hova megyünk.Bár,ha Anikó nem utál még minket :oops: :oops: :oops: mehetnénk hozzá :oops: :oops: :oops: ,fincsi kávéja van :oops: :oops: :oops:
bibolya
 
 


Nekünk nem jó a holnap de.,angolozunk 10-től,utána alvás,de egy délutáni játszózást szívesen beiktatnék,akár a Praktiba is. Vagy mi lenne,ha délutánig maradnátok Anikónál? :D :o :wink: :wink: :wink: :roll: :roll: :roll:

Meg érdekelne ez a kézis ügy is,valaki részletesen elmagyarázná,hogy hol van és lehet e még csatlakozni,meg mindent?

Boti és MAja nagyon jól összeillenek! És az egyik képen Berni is rajta van (Ági kislánya) nem is dícsekedtetek csajok,hogy ti már taliztatok :lol:

Gyöngyi! Marietta nagyon édi ezzel a beszólással.

Almi!
Tök meghatók a képecskéid:)

Ildikó

Kriszti! Hogy vagytok? Mi újság felétek?
ilgya1
 
 



Jó reggelt,

Sajnos nem jó nekünk ma délelőtt (nem esik az eső, így be kell menneünk Pestre, fel kell végre vennem a 2 éves diplomámat meg a munkahelyemen van némi kis papírmunka velem... De délután elvileg jó, ha szép az idő, lehetne játszótér... Ildi? :)

Nincs több időm, mindenkinek puszi.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Jó reggelt!

A délelőtt nekem se jó....
Ma kell telcsiznem munka ügyben, gondoljatok rám.......

Puszi

Anita
putyu
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Sokan nem leszünk :?
De akkor aki tud fél 10-től jöhet, várjuk szeretettel.
Izzítom a kávéfőzőt (a teásat nem, bár a pipacsok már úgyis elnyíltak a szomszéd vadasparkjában :roll: )

Gyöngyi,
Haláli dumája van Mariettának. A Rubint Rékás kép is szenzációs :lol:

Ildi,
Szombat de. 10-11 óra között van babakézilabda "edzés" az erzsébet téri suliban. Katus dobta fel ide egyszer a lehetőséget. Júni végéig lesz (még 2 alkalom), aztán nyári szünet. Szeptemberben újra indul, de még nem tudja a Judit, hogy hol, meg lehet hogy fizetős is lesz. Most ingyenes.
Berni? Ági? Nem tudtuk (legalábbis én), hogy Ők azok :oops:

Babakocsisok :!: Esetleg erre tologatjátok a jó pasikat és a kis hercegnőt?

Anett,
Várunk a csajszik nélkül is, csak hozd a Blikket :!:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anita,
Közben beelőztél.
Telefonálni innen is lehet.... :lol:
Drukk-drukk
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Maja még alszik (ritka pillanatok egyike), úgyhogy volt időm a képekkel foglalkozni :P

Cinis képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Gyöngyi,
Itt vannak a kézis képek. Átküldöm a többit :P
A sz@r fény miatt, nem lettek túl jók:-(
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Na, megint lemaradtunk a taliról... :( :( :( Na, de így jár az, aki délután már nem néz rá a Babanetre. Pedig eddig mindig megnéztem... :cry:

Jajj Csajok!

Úgy fáj a fejem tegnap délután óta :shock: már azon gondolkodom hogyan tudnám leválasztani a testemről :evil: :!: Így talán jobb is, hogy nem tudtam a taliról...nem fáj annyira a szívem miatta...meg nem is lettem volna valami jó társaság :roll: :wink: .

Na, megyek is és levágom ezt a búbot a nyakamról valahogy...

Ha tudok ma még jövök bővebben...most nem megy :?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Szerencsére a pöttyeink és hólygjaink múlóban vannak. Terjedő fehér foltokat sem látok a szájában. :P
Egyetlen tűhegynyi fehér pötty van a szájpadlásán, de az napok óta nem változik. Nem tudom mióta van ott. Holnap azért megmutatom a védőnőnek. :?:
Torna - csórikámnak olyan hasizma lesz, hogy még Rubin Réka is megírigyli majd. :lol: :lol: :lol:
Ugyanis, ha éppen nem alszik, ami mostanában nem túl sűrűn fordul elő, akkor vagy ő húzgálja állandóan a lábacskáit hangosan sírva, vagy én mozgatom, hogy nem fájjon neki annyira a pocakja.
Ez a szélcső jó ötlet lehet, mert megfigyeltem, hogy a pukizás és kakilás megy neki nehezen. Minden ilyen akció előtt, legalább fél órákat (de sokszor még többet is) dolgozunk az ügyön! :? :? :?
Vasárnap délután fél háromtól este tízig nem aludt szinte semmit. Egy - két óra sírás, ringatás, szopizás és egyéb nem bejövő trükkök után kb 5-10 percre hunyta le a kicsi szemét, majd kezdtünk mindent előlről. Egy jó dolog volt benne :oops: :oops: :oops: , hogy így este tíztől hajnal fél négyig aludt, és így én is aludtam egyben 5 órát!!! :P :P :P
Persze ma éjszaka már örültem egy- egy óra alvásnak is. Megint van valami a levegőben.

Kata!
Majd lehet, hogy továbbképzésre jelentkezem nálad szélcső ügyben.

Anikó!
Oké, Maja nyert. Mi nem szeretnénk ilyen édesen bimbózó kapcsolat útjába állni, de azért haverok még lehetünk :?: :roll: :roll: :lol: :lol:

Most mennem kell!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Volt tali délelőtt?

Jön valaki 4-5 fele a Martinovics téri játszira?
ilgya1
 
 


Ildi,
hozzánk jönnek munkások, de amint hazaér a párom (4 körül), mi lelépünk. Ha nem esik, ott a helyünk!!!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Ismételten nagyon szuper volt nálatok. A Tami is nagyon jól eljátszott a Majával (azt a kis homokcsatát leszámítva amit megvívtak egymással :wink: :roll: ). Edó pedig Zorka fan lett, alakulnak a barátságok :lol: .

Adri!
Nem próbáltad az Infacolt? Nem emlékszem írtad e! Az enyémeknek segített de van akinek nem jön be. Apró betüvel írnám csak sosem jön össze: én nem lennék képes szélcsövezni, igaz a gyerek érdekében mindent :roll: :wink: .

Kata olvasni olvas minket csak írni nem tud technikai :wink: okok miatt, "nyaralni" vitték Marcit a nagyszülőkhöz de nemsoká jönnek haza így a feltett kérdésekre akkor adja a választ. :)

Gyöngyi!
Olyan jó, hogy ti is ott voltatok. Mariettát pedig meg fogom mutatni a gyermekvédelmiseknek mert nem tesz jót neki, hogy húzatjátok éjszaka :wink: :lol:

Én délutáni játszózást nem ígérek mert nagyon elfáradt Edó, 10 perce aludt el így nem tudom mikor fog felkelni, ha hamar akkor nagyon hisztis lesz, ha későn akkor meg nem tudom apa mennyire lesz szerelem mert 2 napja nem látták és holnap sincs a Tami meg nagyon sokat hiányolta már tegnap is, hát igen ilyen a szabadságolások ideje.

Ildi!
Egész nyáron van angolotok?

Na mindegy, követem az eseményeket itt és ha úgy alakul megyünk oda ahová ti is mentek.

Szandra

Ja Évi!
Aloe-s piros krém?? fejfájásra

szandrakiss
 
 


Anitáék tudtommal Állatkertbe vannak,ők nem biztos hogy jönnek...

és azért gondoltam a Martinkára,mert akkor talán a Nóra is kijönne egy kis futtatásra. (gyerek futtatásra)

Andi!
Megkaptad tegnap,amit a postaládátokba gyömöszöltem? Szandráéknál voltunk,így gondoltam megleplek téged is :wink:
én is szeretném már látni Lőrincet,amióta ovis nagyfiú még nem is találkoztunk.

Katus!
Rád feltétlenül számítok. :lol:

Szandra!
Már csak júnisusba van angol. :D szóval még most egy délelőtt Dáviddal csütörtökön,még egy Rékával kedden,és még egy utolsó jövőhéten Dáviddal csütörtökön.

Évi!
Gyógypusszancsok a fejedre :lol:

Adri!
Hasizmos csajszinak puszikák,neked meg kitartás!

Anikó!
Köszi az infókat a kéziről. Lehet,hogy beugrunk szombaton. De a gyerekszigetre is úgy kimennék.
A képekről nem is irok semmit,ezt már nem lehet fokozni...
Ja és köszönjük különben,hogy megörökíted nekünk őket.

Ja és amit majdnem elfelejtettem,. ma Laura nap van tudtommal,ezuton köszöntjük Dénesandi kislányát,Laurát:

Kép

ildikó
ilgya1
 
 


Hali!!

Mi is mennénk a játszóra, ha Sára hajlandó lesz felkelni :lol: :lol: :lol:

Évi!!

Ha még aktuális, akkor bedobnám a piros krémet a buksidra!!!


Laurának akkor boldog névnapot kívánunk mi is!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Jól gondoltam, Edó olyan fáradt volt, hogy csak egy órát aludt így már fel is kelt. Taminak van kedve játszózni (ki hitte volna?? :) ), apa sem akar marasztalni így azt hiszem csatlakozunk akkor a menethez.


Laurának mi si kívánunk boldog névnapot

szandrakiss
 
 


Sziasztok,

Mégsem tudunk kimenni :( Ancsi ma fél órát aludt az esernyőkocsiban, úgyhogy teljesen kibukott. Mivel a jó munkásemberek inkább holnap csinálnak felfordulást, nem hurcolom el itthonról a kiscsajt, elaludt simán a szobájában. Bocs csajok, jól estetek volna nekem :)

LAURÁNAK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Laura!

Kép

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Hát ma kimaradunk az össznépikből :( Pedig hiányoztok!! :) Állatkerteztünk :lol: :lol: hulla fáradt vagyok :roll:
Köszönöm, hogy gondoltatok rám :!: :D Teljesen jól sikerült a telefon....Bár még mindig nem tudom igen vagy nem :arrow: de csütörtökön megyek személyes találkozóra és annak, hogy nem ma és nem holnap örülök :lol: :lol:
Este még jövök!

Anita
putyu
 
 


Halihóóóóóóó!!

ANITA!

Akkor még mindig semmi konkrét!! :twisted: :twisted: :twisted: De ha behívnak személyesenaz jó jel, igaz??!! Mi lesz addig a Botival??? Mondanám, hogy hozd ide, de én egésznapos továbbképzésen leszek :oops: :oops:

DÉNESANDI!

DE jó volt látni végre titeket is!!!! :lol: :lol: :lol: Tüneményes kislány Laura!! Most méginkább idiótának tartom azt a szomszédot, aki fiúnak nézte!!! :twisted: :twisted:

Katus!!!

Kár hogy nem jöttetek, de az alvás fontos - megértjük!!!

Évi!!

Fejed hogy van???? Jól kidumáltad magad????? :lol: :lol: :lol:

Mégegy Marietta duma:
Téma: hova menjünk holnap délután.

Én: a Halmy játszóra
Mari: én inkább a nagycsúszdás játszóra mennék (ez a lakótelepi)
Én: de a Halmyn van több ismerős is, ha kimegyünk, az nem jobb??
MAri: akkor írd ki a babanetre a nagycsúszdás játszót!!!

lóóóóógika!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Imádom!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Ildi!!!

Jó volt látni titeket is!! :lol: :lol: És jó hogy hoztad a tesódékat is!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük ma magunkat Veletek :D
Maja hihetetlenül jól el volt Tamival :P Most este sorba kellett venni mindenkit elalvás előtt, hogy ki alszik már és ki jön holnap Cinire :lol: Remélem nem hazudtoltok meg és mindenki jön :roll: :lol:

Rakok fel majd képeket is, de már csak holnap. Át kell adnom Tominak a gépet :?

Laurának nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok,

örülök, hogyjó volt nektek.
Én annyira depis vagyok, gőzöm sincs, hogy mi a bajom, de semmihez sincs kedvem :(
Nem is rontom itt a levegőt....

Ibolya,
nem akarlak már ilyen későn hívni, hátha olvasol... lehet úgy a holnap, ahogy az elmúlt hetekben? Ez az uccsó...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Gyöngyi,
Közben beelőztél :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Katus drága,mi a baj?Depisnek csak télen szabad lenni :oops:
Ildi szövegét meg nem ám átvenni :oops: :oops: :oops: szeretünk :lol: :lol: :lol: :lol: ,ugyhogy holnapra tessék kigyógyulni,különben ne m engedlek el masszásra,hanem lelki tanácsadást tartok 8)
Megyek érted,de közben a Szandrának is megigértem,hogy őérte is megyek 8) .De majd holnap hivom Anikót és beprotezsálom oda a Szandráékat :oops: :oops: Tiszta zizi vagyok én is,teljesen megfeledkeztem az igéretemről :oops: :oops: :oops:

Szandra,ezer bocsi,de a Katusékról megfeledkeztem,de intézek nektek fuvart :oops: :lol: ,ha másképp nem megy visszamegyek értetek :lol: :lol: :lol: Bocsika :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Anikó mi is jól éreztük magunkat-megint jót ettünk :oops: :oops: és ittunk :oops: :oops: :lol: :lol:

Anita,én is azt gondolom,hogy ha már behivnak meghallgatásra az már jót jelent :lol:

Gyöngyi,akkor dobd fel a témát és ird be a babanetre,hogy holnap a nagycsúzdás játszón van a tali :lol: :lol: :lol: !!!!
Igaz,arra nincs pékség :oops: :lol: ,de lehet,hogy mi is befutunk megint :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Ibolya,
nem kell fuvar, bringával leelőzlek ám! Csak szittelni gyere, Szandráékat meg fuvarozd nyugodtan!!!! :)
Nem tom mi ez a depi, de sz@r nagyon...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?