Új privát üzeneted érkezett!

Babaholmit még nem tudom hova rakni, mert nem vettük meg a szekrényt.Addig igy nem is kezdem el mosni, vasalni, stb...

Pelenka már van 6 csomaggal, az kb 300 db....minden hónapban veszek 2-3 csomagot előre, igy ha későn kapom meg majd az első gyedet, akkor is van mit a popó alá tenni...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Most nézem, hogy itt bal oldalt van ez a zene ,itt le tudom állítani!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska


Nekem is van már nagy labdám...bibibibibibiiiiiiiii..:D
Kaptam tegnap a páromtól szülinapomra.....:D
És megrendelte nekem a nagy hintaszéket is, jövőhét szombaton kell értemenni a boltba...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Nálam is ez van. Percekbe telik míg elmegy egy-egy hsz.
flóra 11
 
 


Nekem is elég lassó..:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


úúúúúúúúúúúúúúúúú

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hú, Tancsu! Akkor el vagy kényeztetve. :D Abban nagyon jó lesz szoptatni biztosan. Meg altatni a babát. De jó! Kép
flóra 11
 
 


Júj!!!!!!!!!!! De lassan szokj a labdára mert izomlázad lesz!
A hintaszék meg tök jó lesz etetni a babát! Hogy ti milyen okosak vagytok!!!!!!!!Akartam is kérdezni mit kaptál a férjedtől?
Ezt mind egyedül találta ki?????Akkor nagyon édes! Gratulálok neki!

Kép
muzsuzska
 
 


Nagyon édi párom van..:)
Tudta hogy már régóta szeretném és mivel nem olcsó, igy hónapok óta kuporgatott rá...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nár most a labdán irok én is...:)

Tornán már megszoktam, mert ott szt használjuk....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Légyszíves mond meg neki nagyon megvan dícsérve!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu, én olyan boldog lennék, ha már ott tartanék,ahol Te. Új lakás, baba, friss férj. Minden jól alakul körülötted. Jelenleg tudom, nem rózsás, de erre ne gondolj. Ilyenkor meríts erőt a jövőből. Könnyebb lesz. :wink:
flóra 11
 
 


Flóra!!!!!!!!! Nem aggódunk, friss majdnem férj neked is van!

Kép
muzsuzska
 
 


Annyira fáj lent a szeméremcsontom, de egésszen méllyen, belül..:(
Sokkal kényelmesebb igy a labdán ülni...nem olyan kemény éslazitja az izmokat, szalagokat is...:D
Állitólag a vajúdás is könnyebb rajta...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hát ez nagyszerű ötlet volt a párodtól. És milyen szép tőle, hogy ő kuporgatott rá, nem is a közösből vette el. Nahát! Nagyon rendes. :wink:
flóra 11
 
 


Én nem füllentettem a labdával kapcsolatban! Csak sajnos ezen is el tud zsibbadni a popóm! De akkor maszíroztatom!!!!!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Hát a lakás kivételével stimmel....a lakás még csak álom egyenlőre...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Gondolom Gergő már nyom rendessen!

Kép
muzsuzska
 
 


Biztosan nagyon jó a gerincednek! A súlypontod áthelyeződik és pihen a derekad.

A friss majdnem férj miatt nem aggódom. Csak úgy beleéltem magam a készülődésbe és az olyan jó! Icipici babaholmik! Bár Gergőnek icicpicit ne is készíts! Kép
flóra 11
 
 


Minden hónapban marad a számláján pár ezer forint, azt sosem kérem el tőle....
Pl most volt maszek pénze, meg adóvisszatérités is...
Elmondta, de mondta hogy nem adja, mert kell neki...:D
Mindet felvette tegnap, kifizette a labdát, kifizette a széket a többit meg ideadta, hogy tegyem bele a bababútor árába...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nyugi, csak 62-es ruhát veszek.....:)
Azzal inditok, kisebb tuti nem kellessz neki...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Most még álom,de egyre valósabb. Nagyon gyorsan meg fogjátok találnai álmaitok lakását, sokkal szebb lesz,mint amit visszamondtak. Minden tipp-topp lesz benne, alakítani nem fog kelleni rajta, csak valami minimálisat. Közel a vásárlás ideje. 8)
flóra 11
 
 


Nevetek, Gergő rögtön hatalmas két hónapos babának felel meg!
Amkor műtőttek az egyik császáros baba 4,5kg volt! Anyukája le se tudta venni a ciciről olyan éhes volt!Szép nagy baba !

Kép
muzsuzska
 
 


Remélem Flóra hogy valami jós veszett el benned...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mondá Flóra a jós!!!!!!!!! :D Úgy legyen!

Kép
muzsuzska
 
 


Na én azt hiszem megyek a párom mellé....
Olvasok kicsit, de tuti alvás lesz a vége...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Lehet, hogy majd téged is látunk a tévében,mint most a soproni kismamit! :D :D Láttad őt? 6, 25kg volt a babája.
flóra 11
 
 


Ilyeneket ne jósolj nekem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


tancsu, ebéd már volt????

Kép
muzsuzska
 
 


Még nem volt, de reggelire volt rakott zöldség, sok tejföllel, sajtal és lecsóval töltött husival...
Totál tele vagyok...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na én is megyek ebédet kreállni!
Pihenjetek délután!!!!!!!!!
Sziasztok!!!!!!!!!

Azt hiszem a porszívózás elmarad, én érzem!

Kép
muzsuzska
 
 


Igen, belőlem most tényleg egy jós beszélt. :D
Jó pihizést Tancsu. Kép
flóra 11
 
 


Na később még visszanézek, valamikor délután...:)
Majd jó étvágyat az ebédhez mindenkinek...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Ne izgulj, azért akkora nem lesz az a baba. 4kg körüli lesz. Az még tűrhető. Bálint fiam 3,85kg volt és rendesen szültem. :D
flóra 11
 
 


Jó étvágyat! Megyek én is ebédelni! Kép
flóra 11
 
 


szsiasztok. megpróbálok vissza olvasni

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Szia Timi!
Most ne olvass! Gyere beszélgetni.
Épp ebédlek. Te már ettél?
flóra 11
 
 


Sziasztok,

hát nem sokáig bírtam nélkületek! :D
Végig olvastalak benneteket és még könnyezetem is néhány helyen. Benó dühén, szomorúságán amit én is egyre gyakrabban érzek :cry: Tancsu félelmein, amit irigyelek (nem rosszból, ám!!!), de közben teljesen megértem, mert mikor épp nem lelkesedek, akkor elgondolkodom rajta, hogy képes leszek én mindenre?? De neki már csak két hónap!!!! De ne félj, szerintem Te amilyen ügyesen intézel mindent, ez is menni fog! Tuti! (ezt most nem jól fogalmaztam meg, de remélem érted) Flórán, aki már úgy tud segíteni, mint senki közülünk, olyan tanácsokkal és "anyasággal". És Zsuzsi a te erőd!! Mindig elcsodálkozom rajta! Bár ez a petefészek simi ez enegem megint kicsit elborzaszt, főleg így ebéd után :D

Nekem még mindig nem jött meg! De már olyan erősen érzem, hogy megfog! :( De új hónap új remény! :D

Kép
szilzi
 
 


Most végigolvastam amit írtam! Bocs, hogy így leírtam ezeket, de most "titokban" olvastalak Titeket, nem jelentkeztem be és így láttalak Titeket kívülről! Ha nem lennék regisztrált, most biztos megtenném! :)

Színes kis csapat a miénk! :D

Puszi Nektek,

megyek családozni!

Kép
szilzi
 
 


Szia Szilvi! De örülök,hogy sikerült benézned! Remélem még jössz majd. :D
flóra 11
 
 


Szilvi,köszönjük a szép szavakat! Olyan meghatóan írsz! :cry:

Ne várd azt a pirit! Arra most itt vagyok én. :lol: Én várom,de nem jön és nem is érzem. Ha érzed, az még nem bizti,hogy meg is jön. Még várd ki a végét. 8)
flóra 11
 
 


bocsi, hogy eltüntem, de sikerült becsipnem egy virust :cry: :cry: :cry: , ami pont a a trójai volt. alig birtam észhez tériteni a gépemet, de sikerült!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


A lényeg, hogy sikerült rendberaknod. :D
flóra 11
 
 


Sziasztok, csajok! Kép
Voltunk Ócsán Kép , megnéztük a madárgyűrűzést Kép , meg megvolt a reggeli is Kép , múzeum, túra stb. (ezekhez nincs kép), és mindenki szuper jól érezte magát.

KépKép
benó
 
 


Szia Benó! Szuper,hogy jól sikerült a túra. :D
flóra 11
 
 


Időnként benézegetek, közben meg a képekkel dolgozom a gépen.
flóra 11
 
 


Benó,Te most visszaolvasol, vagy hová lettél?

Irtó lassú a net! :evil:
flóra 11
 
 


Most fürödtem, helló, helló! :D

KépKép
benó
 
 


Gyurikától kérek majd képeket. :D

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?