Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Megvagyunk, nem egyszerű két picurral...Tüncsi most van túl egy kisabb betegségen...
Timikém eszik és szinte csak ölben ülve szeret lenni...ekve nem olyan izgalmas...:)

Rita, úgy tudom a Veresdent-nél van gyerekfogorvos...de nem mondom 100%-ra

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Ilyeneket olvasva mindig kétségek merülnek fel bennem, hogy biztos, hogy most szeretnék gyereket amíg Koppány ilyen pici? :)
Remélem Tüncsi már jól van.

Rita: http://www.veresdent.hu/index-1.html

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Kép
ági2
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Pontosan 2 napja lakom Erdőkertesen és nagyon szívesen csatlakoznék hozzátok!
Remélem egy picit felpörög a topik!

Éva

Kép
balimama
 
 


Szia balimama, Éva!

Köszöntelek a többiek nevében is. :) Én is remélem, hogy felpörög a topik, mert elég sok kismama van ám a környéken...

Milyen Kertesen? Balázska hogy viselte a költözést? És Te/Ti?

SZép napot, bár az eső esik... kiváncsi leszek a játszóházra, délelőtt beugrunk megnézni...

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia Szlvi!
De jó, hogy válaszolt valaki!!!!!
A költözésről ne is beszéljünk! Rettenetes!!!!
Egyelőre teljes a káosz! :cry:
Nagyon nehéz gyerekkel költözni! Sajnos senki sincs, aki segíteni tudna!
A játszóház engem is érdekel!!! (persze, ha egyszer sikerül kipakolnom :wink: )

Éva

Kép
balimama
 
 


Szia Éva!

A játszóházat mi csináljuk, gyertek csak várunk!
Emlékszel még rám régebben a másik topikba írtam mikor még terhes voltam, októberben szültem. Látom azóta Te "sajnos" még mindig úgyanott tartasz. Mi a helyzet most veled? Majd megpróbálok írni csak most a nyitás miatt elég kevés időm van.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ági!
Úgy megörültem ám Neked! Csak nagyon eltűntél!
Pont ma jártunk átutazóban Veresen és láttuk mekkora szép játszóház készül!
Sajnos mi még nagyon költözködünk, de remélem egyszer véget ér és mehetünk játszóházazni!
Olyan jó lenne megismerni környékbeli anyukákat, gyerekeket!
Én még mindig ugyanott tartok, azzal a különbséggel, hogy már nem foglalkoztat annyira. Utoljára sikerült túlstimulálni, ezért úgy döntöttem a természetre bízom!
Mondjuk könnyen beszélek, mert teljesen lefoglal az új házunk és az ördögfióka kisfiam! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy bővülünk!

mi most wellnesseztünk kicsit hétvégén...most pakolok ki...majd jövök a képekkel!

Milyen volt a játszóház?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Jaj, de jó!
Úgy féltem, hogy egyedül maradok, de úgy látom visszatérnek a régi topikosok, csak írni kell! :lol:
Így az 5. napunkon, amit Erdőkertesen töltünk,el kellett látogatnunk a gyerekorvoshoz. Kellemes meglepetés volt. Sajnos mikor legyen beteg a gyerek, ha nem a költözködés és a legnagyobb felfordulás közepén.
Probálok, próbálok kicsomagolni. Nem nagyon kell, mert komolyabb munkálatok kezdődnek már napokon belül. Igazából nem is tudom sírjak-e vagy nevessek! :wink:
Mindenki kinevezhetett magának egy nagy dobozt és abba rakhatta a fontosabb ruháit! :shock:
Hát vendéget nem nagyon merek egy ideig fogadni! :?
Még jó, hogy szeptembernél előbb nem megyek vissza dolgozni és így akár át is tudunk majd költözni nyáron anyósomékhoz.

Tényleg!
Ági!
Írj egy kicsit a játszóházról!!!! Már meg kell gyógyulnunk! :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


Szia Balimama,

merre laktok kertesen...mi majdnem az állomásnál lakunk...bár a címünk veresi...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi!
Mi a Fő tér mellett lakunk, de hát az nem távolság!!!! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Ma voltunk Tüncsivel a játszóba...tök jó !

Timikém rákapott az alma ízére...
Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Éva!

Hát sajnálom, hogy megbetegedett a kisfiad. Az erdőkertesi doktornőről jókat hallottam csak állítólag sokat járnak hozzá. Mi visszajárunk a III. kerületbe a régi doktornőhöz, mondjuk elég macerás de szerencsére nagyon ritkán betegek.

Mesélj valamit, milyen az új ház? Építkeztetek vagy készen vettétek? Nagy a kert? Mi 5 éve, hogy kiköltöztünk. Nagyon szeretünk itt lakni én már semmiért nem mennék vissza Pestre.

A játszóházról majd teszek fel képeket mert sajnos még mindig nem működik a weblap. Itt ugráló, nagy csúszda, labirintus, golyós medence van. A kicsiknek is próbáltunk kialakítani egy kis részt de sajnos már arra nem nagyon volt helyünk, amit megrendeltünk vissza kellett mondani mert a nagy szett több mint a felét elfoglalja.

Amíg nem találkozunk addig is jó dobozolást!

Prünyti
Ha a Kippkoppban voltatok akkor örülök, hogy tetszett.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok!
Prüntyi: tök jó, hogy wellneszeztetek, már nekem sem ártana. :) Hogy telt? Hol voltatok? Milyen volt?

balimama: én nem régi vagyok a topik szempontjából, nem baj? ;) szerintem inkább örülj és nevess, "hamar" túl lesztek a költözködés és a munkálatok nehezén, bár az igaz, hogy ez idegtépő várakozás. Remélem a gyerkőc már meggyógyult. :)

Ági: miért nincs honlap? A játszóházzal kapcs-ban egy kérdésem van: ott nem lehet otthagyni a gyereket, ugye? Szóval nem gyermekmegőrző, hanem sima játszóház... A bérlet szerintem nagyon jó és sokkal olcsóbb dolog azoknak akiknek nagyobb a babájuk. Mi is voltunk a nyitónapon körbenézni, de Koppánykámat még nem kötötte le. :( Csak a labdákkal játszott meg csúszott párat, ja meg konyházott. Kerestem a babasarkot, de akkor már tudom miért nem találtam. :) Viszont szó nélkül hagyta magát kifesteni, pedig már odakészítettem mindent (labda, edény, stb) hogy ha hiszti lenne akkor lefoglaljam valamivel... erre meg csak ült és hagyta magát. Itthon meg bűvölte magát a tükörben és próbált magával összebarátkozni. :D Délelőtt is szoktak lenni? Mert amikor járok a CBA-ba vásárolni, nem igazán szoktam hallani a gyerekeket...

Kép
Kép

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok,

Ági, igen ott voltunk...

Bogyó, jaaaaj nagyon jó vol igazi gyerekparadicsom....nyáron is megyünk majd pár napra...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Új felhasználó vagyok és a segítségeteket szeretném kérni.
Őrbottyánban lakunk és Újpestre jár a lányom oviba,mert a párom ott dolgozik.Igazából hosszú történet,de ha valakit érdekel elmesélem.
A lényeg hogy szeretne a lányom táncolni tanulni,de nem tudom,hol van valamilyen tanfolyam,jazz-balett vagy bármi ami csajos...5 éves lesz a Barbi októberben.Az ovi jövőre úszást oktat majd,de a Barbi be van sózva.Igazából egyszer már voltunk ilyenen még Kispesten,és nagyon nagy élmény volt számára,de akkor még 2,5 éves volt.Ha tud valaki valami ötlet,2007.szeptembere óta lakunk itt,egyébként IMÁDJUK!
Szóval nagyon hálás lennék valami tippnek.

Szép napot mindenkinek Éva
barabásné éva
 
 


Szia Éva,

Úgy tudom művészi torna van itt az innovációs központban, Veresen a főtéren...ott biztos ki is vannak rakva hírdetések...

Enikő

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia Enikő!

Köszönöm az ötletet és a gyors választ!!!Meg fogjuk nézni.
De jó hogy van ilyen oldal,ahol lehet adni venni a jobbnál jobb tippeket!
Köszönöm szépen,még egyszer!!!!
Szép napot nektek Éva
barabásné éva
 
 


Szia Enikő!

Képzeld felhívtam hétfőn az oktatót és érdeklődtem,hogy szeptembertől fog indulni,vagy be lehet csatlakozni év közben is,és képzeld ma már voltunk megnézni egy órát és elájultam,hogy milyen hajlékonyak a gyerekek akiket szeptember óta tanítanak művészi tornára.Barbinak már az óra vége felé,már minden baja volt,éhes volt szomjas volt....Elfáradt.Mikor hazaértünk felfalta a vacsoráját is.Ritka pillanat,mert nem jó evő gyerek kicsi korától kezdve,de úgy látszik a mozgás meghozta az étvágyát is.
Na,szóval nagyon hálás vagyok az ötletért és ez külön öröm,hogy csatlakozni is lehet év közben,tehát nem kell várni szeptemberig.
KÖSZÖNÖM A TANÁCSOT NEKED
Üdv Éva :
barabásné éva
 
 


Szia Évi,

Örülök, hogy segítettem! Mi is akarunk majd menni Tüncsivel, csak még nem jutottam el odáig sem, hogy megtudjam mikor van, mennyibe kerül...stb.

Tudsz pár hasonló infót mondani?

Köszi, Enikő

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia Enikő!

Ebben az évadban tehát júniusig biztos (most intézik,hogy júliusban is legyen) kedden és csütörtökön van 18tól 19ig az uszodás iskolában (nem tudom mi a neve) a kezdő tanfolyam,majd ha nagyobbak és ügyesebbek lesznek,akkor az Innovációs Központban.Olga néninek hívják a tanító nénit,nagyon kedves,türelmes néni.Kb. 15 gyereket tart kordában,de tényleg türelmes és ügyesek a gyerekek.1 óra tehát 60 perc alatt egy pisi szünet van benne,akkor lehet inni is,ezért kér 900.-ot.Tehát alkalmankét 900.- Ha ügyes a gyermek akkor van lehetőség fellépni pl.:Gödöllőn mindenféle rendezvényeken.Nagyon csuda szerintem,mert az önbizalma is fejlődik a gyerkőcöknek.
Szóval most nagyon lelkesek vagyunk,ha van kedvetek gyertek nyugodtan.Bár bevallom őszintén,hogy ezek a gyerekek úgy ugráló köteleznek,hogy csuda az Én Barbim meg még csak most próbálkozik,úgyhogy tartok attól,hogy szeptemberben kéne nekünk is kezdeni egy kezdő csoporttal,mert nem tudom hogy hogy hozzuk be a lemaradást.Na majd alakul,de az a lényeg,hogy járunk és a Barbi boldog!
Még egyszer Köszi Éva
barabásné éva
 
 



Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok, bocsánat a zavarásért, egy ismerősömnek szeretnék segíteni.
1 hónapos kisbabája szoptatása mellett, napi 1 liter anyatejet fej még le. Nem tudja már hova tenni, néhány napja már a csapba önti, mert nincs senki akinek odaadhatná. Megvan minden egészségügyi papírja, amivel hivatalosan is leadhatná a tejet, de csak Pesten veszik át, ami ő nem tud megoldani, hiszen Vácdukán lakik.
Ha tudtok valakit, akinek nincs, vagy kevés a teje, és szívesen átvenné tőle, kérlek írjatok nekem pü-t.

Kép
Kép
tusimi
 
 


Veresen 2008. április 23-tól friss bocitej eladó. Literenként 185-200 Ft között lesz valahogy. Oltott, bevizsgált, állatorvos által ellenőrzött tehéntől. Most született pici, így jó sok tejecske várja a szomjas pocikat. Ha valakit érdekel, akkor szívesen megadom az elérhetőségeket. :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Nagyon el van tűnve mindenki. Reméljük csak a jó idő és nem a betegség az oka.

Ági: hogy-hogy nincs még honlapja a játszóháznak? Már csinálja valaki egyáltalán? Befejeződtek már a munkálatok vagy a közepén tartotok? Hogy tetszik Balázsnak az új hely?

Balimama: hogy érzitek magatokat Erdőkertesen? Mi jót csináltok? Vannak normális játszóterek?

Éva: engem érdekelne a történet, hogy hogy lehet megoldani. :) Ugyanis tőlünk nagyon messze van az új bölcsi, ma derül ki, hogy egyáltalán idén felveszik-e vagy marad a jövő szeptember ami nekem már nagyon késő, mert márc-tól gyesen leszek és ez kicsit húzós albérlet mellett (ahogy a magánbölcsi is, úgyhogy az is kilőve). Nagyon megköszönném, ha leírnád. :) Hidd el, hogy Barbi is seperc alatt megtanulja a lépéseket és a mozgásokat, és ő is úgy fog ugrabugrálni, mint a többi gyerek. A kicsik ügyesebbek, mint mi felnőttek. ;)

Prüntyi: hogy vagytok? Nagyon eltévedtek a wellneses képek. ;) Nekünk idén a nyaralás kilőve, bár annyira azért nem bánom, van medence a kertben, majd ott üdülünk. :)

Nem tudjátok, hogy az új bölcsihez a Misszió környékén busszal hogyan lehet eljutni? Ma felvisz sógorom kocsival, de nem vihet állandóan. Azt mondták, hogy a sulitól indul a busz. Megnéztem, a sulitól 3 oldalról is indul busz és nem is egy. Úgyhogy teljes a tudatlanság... Van egy busz közvetlenül a suli előtt (most az Ált. suliról, a kereszteződésesről, a Fő útiról beszélek amúgy), van egy a túloldalon ahol a tejes szokott árulni és van egy az Újiskola utcában (suli oldalában)... szerintetek?

További szép napot mindenkinek!

A bocitej még mindig aktuális. Elvileg mától már kapható. Inkább tehéntejet igyunk ami friss és tényleg tej is, mint a bolti kutyulékot. Ha érdekel valakit, küldöm a tel. számot, mert fejből én sem tudom. :) Szerintem ilyen áron (185-200 Ft) bőven megéri egy liter, mert mint írtam, legalább tudjuk, hogy tényleg tej és egészséges és nem tejnek árult kotyvalék... :)


Ugyanitt eladó egy márciusban 1 évet betöltött üsző is, magyar tarka. Ha tudtok olyat akit érdekel, akkor légyszi szóljatok! Köszönöm!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Balimama: Ágihoz szólt hozzászólásom második fele Hozzád szól, csak rossz helyre írtam. :) Bocsi...
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia Bogyó,

köszi a sok infót! Kicsit sűrű napok vannak, majd mesélek...pillanatnyilag csak olvasok...de majd képek is lesznek majd, de akkor már a másik nyaralásról.....júni 1-6 ig megyünk.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!
Én is szeretnék jönni hozzátok pár név ismerősen csilingel szerintem már olvastam tőletek babavárás alatt stb.

Nálam 2 meglévő kölci van fiam 6 lányom 3 éves ördögöcskék,
kertesen lakunk a temető környékén és nemsokára remélem kibújik
a legkisebb fiam is mert már elég így ilyen melegben, jobb lenne külön :? szerintem neki is kicsi a lak nagyra becsülik a súlyát a többiek se voltak kicsik de Ő faros a lelkem így izgulhatok, hogy forduljon be ügyikén de a doki azt mondja ne reménykedjem hát meglátjuk szót fogad-e vagy megharapdálom ha kiszedik :lol: .
Látom nemigazán pörögtök gondolom sokan elvagytok foglalva, azért én bízom a válaszban.
Sziasztok
tappancs28
 
 


Szia Tappancs! Isten hozott! bár kicsit lelassultunk, de hát itt a nyár....miért ülnénk a gép előtt...:)
látom már a finishben vagy...hogy bírod?

első kis nyaralásunkon túlvagyunk...teszek pár képet...
Tüncsi iszonyatos hisztis, Timike meg tündér baba, csak nagyon anyás...most volt 5 hónapos és képzeld 2-3 napja gyakorolja a 4-kéz-lábra állást, meg forog mint a ringlis-spiel...mondtuk is, hogy előbb fog mászni, mint ülni...

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Szia !
De édesek istenem ,nagyon ügyi a kicsi ha így próbálkozik már.Gyönyörű helyen voltatok, kicsit irígy vagyok én már úgy érzem magam mint egy igazi bálna és a törpék is ezzel viccelődnek.Remélem minnél előbb kibújik a kicsi és akkor a nagyokat máég van esély az idén elvinni valahova egy -egy hosszú hétvégére, mert így én már nem vagyok mobilképes sajna túl sok a bajom :oops: .
Ez vagyok én
Kép
ez a fiam aki 6 éves Gábor
Kép
és Ő a lányom aki 3 éves Fanni

Náluk a mászás kimaradt,viszont 6 hónaposan felálltak s rá pár hétre jártak.Hát azóta meg pörögnek vég nélkül :lol: .S perszue most morognak,hogy sehova nem visszük nyaralni őket de majd kibírják valahogy és jövőre meg mehetünk mindenfele.
Amúgy pont anyár miatt nem is gondoltam, hogy jelentkezik valaki itt a fórumon.Így dupla öröm most viszont mennem kell további jó nyarat azért majd benézek hátha van valaki :wink:
tappancs28
 
 


tehát Fanni
Kép
tappancs28
 
 


Sziasztok!
Üdv. Tappancs. :) Igen, elég kihalt a topik, de majd csak felpörög, ha rossz lesz az idő. :)
Nem akarok vészmadár lenni, de ha a faros elhelyezkedés miatt valami oknál fogva császár lenne, akkor azért mindenképp készíts be egy fáslit (amit az ágy végéhez kötözöl, hogy felhúzd magad az 1-2. napban) és 2-3 szívószálat az iváshoz. De reméljük nem lesz rá szükség, viszont ha mégis, akkor jó ha kéznél vannak ezek a dolgok. Mennyire becsülik a súlyát és a hosszát? Nagyon szépek a gyermekeid. :)

Prüntyi: hol voltatok, hogy ilyen kevesen voltak a vízben? Édesek a picik. :) Ha ilyen ügyi már Timike akkor nemsokára mászni fog és állni. Koppány is előbb állt fel, utána ült le.

Most megyek, további szép napot nektek!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok a fiam állítólag 4600-5000 közt lesz gr-ban hosszra 60 cm körül
tappancs28
 
 


Sziasztok,

Kolping Hotelben voltunk alsópáhokon, és viszonlag jó időben...nem volt tumultus, de elég jó idő volt ahhoz is, hoyg kint is fürödjünk...

Tappancs, nagyon helyes a isfiad, és a kislányod ihazi cserfes kiscsaj gondolom...ismerős a dolog, mikor Tüncsit vártam, akkor én is lemondtam a nyaralásokról...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok voltam nstn s azt mondta a szülésznőm, hogy valószínű befektetnek 10-én a kórházba és 14-én reggel megcsászároznak , mert annak, hogy magától meginduljon Dávidka 0.01% esélye van s mivel a dokim megvárja a megindulást így már többen nyúzzák az agyát, hogy csaszizzon meg a terminus kiírt napján.Hát remélem belemegy mert ha nem én nekimegyek az tuti :lol: :lol: .
Remélem mindenki jól van, hogy bírjátok ezt a hőséget?? Én kitikkadok visszasírom a telet.Na jó ezzel most nemdöntök népszerűséget így befejeztem jó nyaralást aki éppen pihen.Majd még benézek sziasztok
tappancs28
 
 


Sziasztok!

Tappancs: akkor viszont tényleg ne felejts el vinni fáslit az ágyhoz kötözni, hogy fel tudd magad húzni és szívószálakat az iváshoz.

Szorítunk! Hol is fogsz szülni? Van Őrbottyánban egy lány, 2 nap van köztetek. :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Tappancs: hol fogsz szülni? A váci és környéki topikban van egy kismama (kislany), ő Vácon fog szülni és 2 nap van köztetek. :) Úgyhogy ha Te is ott fogsz szülni, akkor tuti, hogy találkozni fogtok, szerintem ismerkedjetek meg. :)

Gyed/gyes/munkanélküli/nagycsaládosoknak ingyenes képzések, beiratkozási díj 15.000 Ft, de a képzés ingyenes. Hátha valakit érdekel:
http://www.eupoly.hu/kepzesek_szakkepzesek.php

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Most értünk haza a kórházból, 2100 a méhszáj, hájások vannak nyákdugó elment az előbb pisilésnél és drága kicsi fiam MEGFIORDULT FEJVÉGŰ ELMARAD A CSÁSZÁROM
BPD:99mm
Fl: 74mm
AC: 351
Bs: 3900gr

TErmészetesen szülhetek el se hiszem, biztonság kedvéért kaptam szerdára időpontot de doki és szülésznéni is úgy érzi a vizsgálat alapján, hogy talán 2-3 napon belül gyerek lesz, mert a fájások állandóak .
LEHET SZURKOLNI ÉS SZUGERÁLNI
hétvégén jó lenne szülni mert apa itthon van , hétfőn viszont dolgozik. Így most szugizom kisfiam, hogy hétvégén bújon ki.Remélem kicsit hallgat rám.

Bogyó:
KISTARCSÁN SZÜLÖK s remélem minnél hamarabb :wink:
tappancs28
 
 


Sziasztok! Remélem mindenki jól van. Nagyon halott ez a topik. :P Remélem télre beindul. :) Tappancs: nagyon szurkolunk, hogy minden simán menjen. :) Gondolom most nagyon örülsz - érthető is - hogy megfordult a baba, csak tudja ő is, hogy mi a jó kettőtöknek. :) Ma voltunk fent a nemtudommilyen dülőn, mert volt ilyen hagyományőrző nap. Végülis jó volt, csak kevés program volt a hosszú időre, sok volt a két program közti szünet, stb... de mivel ez volt az 1., így le a kalappal előttük. :) Remélem sűrűbben lesz ilyen rendezvény. :)

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Kiváncsi vagyok, hogy Tappancs kórházban van-e már és ha igen, akkor hogy van... Remélem mielőbb otthon lesz a babával. :) Igaz, hogy ezt valószínűleg már nem olvasod, de azért drukkolunk és szorítunk! :)

Ma valami turi van a Klub házban vagy hol, állítólag elég olcsó.
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Mi XV.kerületben lakunk, de anyós Erdökertesen,igy sokat vagyunk Veresen is.
Voltunk a Kipp Kipp Játszóházban-nagyon klassz hely,imádta a kislányom :)
Igazából persze a lakóhely miatt kilógok a topicból, habár amint sikerül eladni a kertesi házat, mi is Veresben vagy a környéken keresgélünk majd elöször ,remélem még idén:)
Gyönyörü minden baba a fotókon :)

Ildikó
Vendég
 


Szia Ildikó! Üdv. a topikban. :) Kicsit halott ,de reméljük ez csak a nyárnak tudható be. Tappancs most szült (elvileg legalábbis). :) Reméljük hamarosan megtisztel minket pár infoval és képpel. :) Én a IV. kerben laktam 24 évig, utána Őrbottyánban 2 évig és most márciustól itt Veresen. Nagyon édes Fanni baba és ahogy látom már ő is nagy lány. :) Hogy viselkedik? Hogy érzi magát Kertesen anyósnál? Ti a XV. kerben kertesben laktok vagy tömbházban? Igen, jó a kipp-kopp játszóház, bár a mi gyerekünk még elég kicsi hozzá, még nem köti úgy le ahogy a nagyokat! :) Majd idővel...

Többiek? Tappancs? Remélem jól vagy és minden rendben és azért nem jelentkezel, mert nincs időd a baba mellett, mert gyönyörködsz benne egész nap. Azért ha van egy pár perced, dobhatnál fel képeket és egy élménybeszámolót. ;)

Prüntyi: hogy vagytok? Mi jót csináltok ebben a nagy melegben? Bár nem az utóbbi napok esőire gondolok ezalatt. :D

Koppánykámnak kijött az egyik szemfoga. Utána volt 2 éjszaka amit átaludt, így én is! Juhééééééééjjjjjjjj! :D Azóta sem... ma rendbe raktuk nagyjából a kertet a medencénél, a medencét meg ereszthetjük le, mert nagyon bealgásodott, már nem tudtuk kitisztítani, úgyhogy most tölthetjük fel újra a jövő héten és veszünk rá egy normális medence fóliát (mert most egy jó nagy takaróponyva volt rajta ami nem uv szűrős)... Voltunk pénteken a turiban. Tök jó márkás ruhák vannak 100 Ft-ért, úgy örülök, hogy mondta a fodrászom, hogy van ilyen. Szinte újat is elhoztam, meg nőiben is kaptam 1-2 ruhát ami jó lesz, ha megyek vissza melózni.

További szép hétvégét mindenkinek!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Én teljesen új vagyok a babaneten mint látjátok. Gondoltam bejelentkezem ide, ugyanis karácsonykor költöztünk Veresegyházra. Az én kis Leventém pedig januárban érkezett.
Szerencsére általában jókedvű sajtkukac, bár lehetne jobb alvó a lelkem.

Bár ritkán látogatjátok, de azért összeszokott csapatnak tűntök.
kora
 
 


Szia kora! Téged is üdv. köztünk. Csak gyarapszunk-gyarapszunk. :)
Összeszokottnak én nem mondanám, én pl. személyesen senkit sem ismerek. :(
Én is új voltam nem is oly rég, egy másik topikba hívott meg egy kedves ismerősöm, akkor még Őrbottyánban laktam, legalábbis azt hiszem. Nagyon szép neve van a fiadnak. :)
Koppány is nagyon rossz alvó volt régen, így majdnem másfél évesen sem büszkélkedhet azzal, hogy jó alvó lenne, de ki lehet bírni - nagy nehezen. :)
Hogy tetszik Veres? Mi március óta lakunk itt, majdnem a játszónál, a Csokonai u-i játszónál. Remélem a többiek is lassan megérkeznek, mert amúgy mindenki nagyon aranyos és segítőkész itt is. Most nem is tudok mit írni, szenvedek a náthával. Az egész család benáthásodott mára, nekem még a torkom is kapar, fáj a fejem és tök levert vagyok. Mesélj magatokról, ha gondolod!
Puszi mindenkinek!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia bogyó!

Úgy látom jóformán te vagy ezen az oldalon, a többiek biztos nyaralnak. Mi csütörtökön megyünk a nagyikhoz Jászfényszarura jópár napra. Nekünk ez lesz a anyaralás.

Bár fárasztóbb szokott lenni, mintha itthon lennék a gyerkőccel egyedül 1 hétig. Menni mind a 2 nagyihoz+dédihez+régi barátokhoz. Mert persze mindenki egy kupacban van.

A te fiadnak is tök jó neve van. Úgy látszik bírjuk a régi magyar neveket.

Remélem hamar meggyógyulsz, anyós is meg van fázva, most kúrálja magát, hogy mire megyünk rendben legyen.

Tetszik Veres, bár még mindíg nem ismerek senkit. Még 1 árva rokonunk sincs a közelben. Mi az Éden étterem felé lakunk a tavak közelében. Biztos tudod, hogy ez nyaraló övezet volt, úgyhogy nincs túl sok szomszéd sem.

Ezelőtt a VII. ker.-ben laktunk garzonban, de mind a ketten jászfényszrusiak vagyunk.

Egyenlőre ennyi, majd még írok, most szopi idő van.

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Bogyó: Nagyon szeret Fanni a nagyinál lenni, nekünk is nagyon szinpi Kertes és Veres is- a piacot is imádom Veresen :lol:

Mi kertes házban lakunk a nagyimék elöl a nagyházban,mi pedig hátul egy kisebben.Ujpestre fogunk mi is költözni 3 hét mulva, a Káposztásmegyeri útra,4 emeletesbe, a párom ott nött föl.

Jobbulást !!!

Kora: Szia, én is új vagyok (ráadásul csak vendég-Kertesi ) :lol:
Vendég
 


Helló!

Menyasszon: örülök, hogy nem én vagyok itt az egyetlen új. Akkor ti majd Újpestről szeretnétek továbbköltözni errefelé? Most nézem, neked már 2 éves a gyerkőc! Biztos kis cserfes, majd mesélj róla!

Bógyó te is Koppánykáról! Szoktátok becézni?

A mienknek igazából van vagy húsz neve, de legtöbbször: Levente, Levi-baba ill. Cuci. Az elsőre és az utolsóra szokott már hallgatni! :)
Már az alsó 2 fogacska 1 hónapja kibújt.
Igazi izgő-mozgó vigyorka nappal. Éjjel mostanság elég nyugtalan amit igazából nem tudok magyarázni. Pedig már elég jól áltunk.
Beszoktattam még a legelején a szülői ágyba és már folyik a visszaszoktatás. Már ott tartottunk, hogy 3-5 órát aludt az ágyikójában. Erre most itt a visszaesés. :?

Eddig egyszer merészkedtünk ki Levivel a piacra. Egy "terepjáró" babakocsink van, ami itt a tavaknál igazán jól jön, de nem a piacra teremtették, volt ahol csak úgy fértünk el, hogy mindenki félreállt, dehát állandóan így közlekedni azért kínos. Tömegközlekedésre pedig teljesen alkalmatlan.

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Kora: Igen ,nagyon kis cserfes csajszi,az biztos :)
Van egy babanaplónk, ha gondoljátok,nézzetek bele:

http://fannihermina.blog.babaszoba.hu

Igen, a piacon biztos nehéz a nagyobb babakocsival-mi ott nem próbáltuk azzal ugyan, de nekünk is az elsö kocsink egy hintó volt, hatalmas kerekek,mózeskosár, fél éves koráig, majd tesónak is ez lesz az elsö kocsija, mert egy kisbabának szerintem ez az ideális, de az is igaz,h bolygókerék-mentes,nem egy gombnyomás összecsukni,BKV-ra pedig viccböl se tenném fel a mi régi kocsinkat :shock:

Kenguruban esetleg nincs el addig Levi?

Nekünk most egy Peg Perego Aria kocsink van-egyszerüen imádom,nekem ez a tökéletes kocsi :)

Olyan édes lehet igy közel félévesen :)Micsoda hónapforduló az!
Koppány is 17 hósan :) A Bátor Felfedezö korszak közepén ,igaz?:)

Tesót terveztek a jövöben?
Mi igen,min. 3 év korkülönbséggel, és a lakás/házhelyzet függvényében persze.
Vendég
 


Sziasztok!

Újonnan csatlakoznék hozzátok, mint 1 éve veresi lakos és első babás kismama :) Örülök, hogy rábukkantam erre a lak.hely szerinti topikra.
Ahogy olvasgattam sokan nyaraltok, de azért megpróbálkozom egy kérdéssel :) Tudna valaki gyermekorvost ajánlani? Sajna nincsen babás ismerősöm itt, és pénteken megyek védőnőhöz, aki már nagyon szeretné tudni,hogy kit választok. Persze, én is szeretném már tudni :D főleg, hogy a 34. hétben járva egyre közeledik a várva várt szülés :)
Köszi szépen!

Nagyon gyönyörűséges mindannyiótok babája! :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?