Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Én is vagyok csak már nagyon nehezen és az elmúl másfél hónap nem volt könnyű. Olivér nagyon köhögött hurutosan, folyt az orra és sehogyan sem akart elmúlni. Egyszer antiniotikum kúrát is kapott mert belázasodott. Persze én is elkaptam és nekem is kellett antibiotikumot szednem. Annyira köhögtem, hogy éjszaka nem tudtam tőle aludni és már egy idő után egyfolytában keményedett és fájt a hasam és a derekam.
Már nagyon nehezen vagyok, többször volt josló fájásom és nagyon sokat keményedik a hasam és fáj a derekam. Vizes is vagyok és viszket az egész testem. A hasam már nagyon lent van, de a doki szerint zárt a méhszája 2100-as. Menni alig tudok olyan vagyok mint egy csiga és ha kicsit próbálok gyorsítani a tempón egyből bekeményedik a hasam.

Kép

Ez a kép 05.17-én készült. ennél már nagyobb a hasam és sokkal lejebb van. sajna nincs frissebb.

Levente egyre kevesebbet mozog, ma meg is ilyedtem, mert egész délelött meg sem mozdult. Azért azóta már jelentkezett szerencsére.
Olivér nagyon édi, néha megkérdezi mikor jön már ki a kistesó.
Van hogy odajön megsimizi a hasamat és megpuszilja. Vagy volt már olyan, hogy odahozott nekem valamit, hogy megitassa velem mert a kistesó szomjas. :lol:
Azért nem könnyű vele, mert nem igazán tudok mozogni és ő igényelné. Azért minden délután lemegyünk a játszótérre ahol a jófej anyukák segítenek, ha kell, mert ott is csak ülni tudok. Már ezért is túl lennék a pocakosságon.
Ma kezdtem összerakni a cuccaimat.
Az ágyat kell még összerakni, de elösször a virágokat kell elvinni apóshoz, mert annak a helyére fog kerülni Levente ágya a szobánkban. Olivér szobájában lesz egy utazóágy ahol napközben alszik majd Levente.

Na most mennem kell mert nagyon bekeményedett a pocakom a sok üléstől. Kezdek szédülni is.

Puszi mindenkinek és köszönöm az érdeklődést!

Nitacska: sajnálom a húgodat!!! Drukkolok, hogy hamar FELÉPÜLJÖN!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titanilla, már tényleg utolsó napok (talán egy-két hét) és itt van Levi!!!!!!!!!!!! Megértelek, hogy már nehezen bírod. Az elmúlt hetekben még meleg is volt. :? :evil: és itt van persze Olivér is! Aranyos, ahogy gondol a kistesóra és megitatja. kis gondoskodó :lol:

Nálunk ma itt voltak a Húgomék a két gyerekkel. :lol: tök jó volt, kint ültünk a kertben. :D (még délelőtt volt, akkor még jobb idő volt) utána gyorsan lenyírtam a füvet és már jött is a zuhé, még épp időben kész voltam.

Kép

Kép
syrynx
 
 


szia titanilla,nagyon csinos a pocakod és oersze te is!
Mostmár talán napok kérdése és kint lesz a kis pocilakó!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

titanilla!
kitartás már hamarosan kezedben lesz a picurka.

Valaki tud valami krémet ami nem árt a babónak visszérre nagyon csúnya a lábam és réka mellett pihenni szinte lehetetlen.Meg ma is még megyek magánbeteghez.

betty
Dorka lesz a neve a kisasszonynak.

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


szia betti,hogy vagyok?
sajna visszére nem tudok krémet talán a gyógyszertárba kérdezz rá,nekik tudniuk kell! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi jól ha a lábamon nem égtelenkednének a visszerek észre sem venném hogy terhes vagyok.
persze ha nem nézek magamra és éppen nem mocorog

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


nekem is visszeres a lábam,elég nagy erek vannak rajta ,ezért nem merek nagyon papucsot hordani,de ráadásként nekem még a hasam is csíkos,Máté tul nagy baba volt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Titi
Nagyon szép kismami vagy :wink: Milyen hamar elrepult az ido :shock: , nemsokára babázol.

Betti
Visszerekre sajna én sem tudok semmit. Nagyon szép név a Dorka, én is azt akartam adni mindkét fiamnak /persze mikor még nem tudtam, hogy kukis lesz :lol: /

Bálint most épp elaludt, pedig már 9-kor ébredt fel. Mostanában nagyon kis huncut. Éjjel is felkel 3 óránként szopizni, de lemértem, csak kb. 3 percig szívta, aztán úgy elaludt, hogy fel sem tudtam ébreszteni. Dehát így meg nem lakik jól, és 3 óra múlva megint jelentkezik. Pedig már 2 hónaposan csak 1x szokott enni éjjel.
Nappal is ezt csinálja, csak gyakrabban /kb. másfél-két óránként/ kér cicit :roll: Így bebiztosítja magának, hogy mindig vele legyek :D
Vendég
 


Carpediem!

Szerintem Bálint csak szomjas. Azért iszik gyakrabban és kevest! Viszont ez így Neked éjszaka fárasztóbb lehet... :roll:

Betti, Nitácska!

Viszerekre sajnos semmi ötletem. Nekem nem volt rá szükségem. Pedig az előző háziorvosom rémiszgetet vele rendesen, hogy a súlyom miatt kialakul. De szerencsére ebben sem lett igaza. :D

Titanilla!

Most már bármikor megszülethet! Akkor könnyebb lesz talán!
Vendég
 


catherine akkor lehet,hogy nekem a sullyom miatt visseres a lábam?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NItácska!

Állítólag attól is lehet. De ha jól tudom hajlam kérdése is. :(
Anyósomonak például szeintem nincs, vagy max 1-2 kg súlyfeleslege van, mégis nagyon viszeres a lába...
Vendég
 


Sziasztok!
Ma vagyok a 29.napon,de már egy picit barnás jön,úgyhogy tuti megfog jönni! :cry:

Többiek!Hogy álltok?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszko!

Ha csak barnás, az még jelenthet jót! Mensi idejében lehet terhesség alatt is... :)

Nekem még csak most lesz pém. Legalábbis remélem, hogy lesz! :wink:
Vendég
 


sziszkó amíg piros nincs addig még lehet baba!
nekem a jobb oldalon fáj a hasam ma barnáztam is de csak egyszer!jó volna ha már megjöne.a műtét már 4 hete és 3 napja volt! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!

Akkor most Te vagy az egyetlen akinek azt kívánom, hogy jöjjön már piri!
Vendég
 


köszi ari vagy! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziszko, Nitácska!

Mi a helyzet pirivel?

Többiek?
Vendég
 


Hát még egyenlőre semmi!3 napja barnázok! :roll:
Mi lehet ez?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszko
tesztet nem csináltál? Nekem is volt barnázás Mátéval, de csak egy napig. Én a 33-dik napnál tartok. Menzi sehol. Pocifájdogálás van. 28. napon este csináltam tesztet, de aboszolút negatív lett. Mondjuk nálam előfordulnak hosszú ciklusok. :( :evil: . a kettővel ezelőtti 39 napos volt. :evil: remélem azért most nem nyúlik ennyire el!!!!!!!!

Viszeresség:
tényleg alkat kérdése. én küzködök túlsúllyal (153 cm és 65 kg vagyok, decemberben 70 voltam,az volt az eddigi max, most sikerült 5 kg-t fogyni, de itt megáltam egy ideje :roll: ), de nincs viszerem. a tesóm vékony, mégis erősen látszik a viszere. mindkét szülőnk viszeres volt, úgyhogy van esély. sajnos a túlsúly növeli az esélyeket.

Kata
tesódéknál javult a szopi helyzet? nálunk Máté 60-70%ban anyatejes volt, a maradék tápszer. és mégsem szokott át teljesen a tápszerre. (bár a doki néni mondta hogy nagy szerencsém van, mert sok baba lustaságból átszokik a tápszerre). nekem nagyon nehezen indult a tej a kórházba 10-20 grammok sikeredtek (a császár miatt 6 napot voltam bent). sokat sírtam e miatt. itthon talán 2-3. héten sikerült 50-60 gramm. fejni sose tudtam, pár csepp jött csak. na de a lényeg, azért szopizott Máté az 5. hónap végéig. az is valami. :D

Bettsy
hogy vagytok! rég jelentkeztél.

Titanilla
ki fog tudósítani, ha megszületik Levente? Bettsy? (nekem megvan a számod még. és fordítva?)

végre teszek pár képet Mátéról.
Kép

Kép

Kép
syrynx
 
 


folytatás Kép
Kép

a pasi a képen nem az apuka, hanem egy barátunk, aki nálunk tartja a régi oldalkocsis motorját a garázsban.

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx nagyon édes a Máté és szép is!!!!!!!!!!!!!!!

catherine nekem sincs még piri.4 napja fáj a jobboldalon a hasamalja de párszor a bal is fájt!.
2-szer volt barnázás de ennyi! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziszko, Nitácska!

Én úgy tudom, hogy a kimaradó mensi idjén lehet barnázás! Tesztek?

Syrynx!

Meddig bírod a következő teszttel? Én már rég csináltam volna újat! Eltelt 5 nap!

Úgy néz ki, hogy Sárika belejön a szopizásba. Hugom most még minidig két óránként ébreszti. Így neki is több a teje, és a Babába is több jut. :D Voltak dokinéninél, aki azt mondta, hogy tökéletesen fejlődik. Szóval szerintem minden rendben lesz. :D
Vendég
 


Azt elfelejtettem írni, hogy Máté nagyon édes! :D :D :D
Vendég
 


catherine én nem hinném hogy terhes vagyok.műtét után két héttel már voltunk együtt az igaz meg azóta is .de kihuzásos modszerrel védekezünk is! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!

Ugye tudod, hogy az az egyik legbizonytalanabb védekezési mód? És állítólag vetélés, méhen kívüli terhesség esetén a megváltozott hormonháztartás miatt nagyobb az esélye teherbe esni az első 1-3 hónapban. Ezt csak amiatt nem szokták javasolni az orvosok, hogy lelkileg is összeszedje magát az anya, meg persze a szervezetnek is megterhelőbb lehet ilyenkor.
Vendég
 


igen tudom,hogy ez a leg megbízhatatlanabb mód,de ha nem akar akkor ugyse fogan meg a baba!nem de?!!!! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igazad van! Ha pedig akar, akkor úgysem tudsz semmit tenni ellene!
Vendég
 


Nita
"ezzel" a módszerrel lett most terhes a tesóm a 3. babával! :wink: viszont volt egy ismerősöm, ahol 8 évig védekeztek így és egyszer sem lett terhes. nem lehet tudni... Én amondó vagyok, várjatok még legalább 1 ciklust, aztán lehet újra próbálkozni!!!!! mi itt mind drukkolunk neked+++++++++++++

Kata
teszteléssel várok a hétvégéig. nálam sajnos 38-39 napos ciklus is könnyen előfordul. Ma vagyok a 34. napon, úgyhogy még bármi lehet. már tegnap is úgy éreztem többször, hogy na most tényleg megjött. aztán mégse :roll: :D
Örülök, hogy tesódéknál alakul a szopi téma. általában azért 2-3 hét alatt szépen be szokott állni a dolog. Az anyuka és a baba is belejön a dologba.

Lányok, köszi a Máté dícséretet.

Többiek? merre vagytok? Kinga? veled mi újság???????????? Carpe? fiúk hogy vannak?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!
Nekem sajna ma reggelre meg is jött! :cry: Gondoltam én,hogy ez lesz a vége.Ez van!

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszkó
sajnálom :cry: :cry: :( hát elképzelhető, hogy pár nap múlva én is csatlakozom hozzád. :( :evil:

Képzeljétek, most beszéltem a tesómmal és mondta, hogy megtartják a 3. babót!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: Csajok, annyira örülök! volt uh-n. kicsit nehezen találta meg a doki a babát, de ott van és dobog a szive. 7+1 naposnak mondta a doki. csak most gondban van a tesóm, dokit keres. a régihez nem akar visszamenni. (egy idősebb doki, és nem volt vele elégedett.) de ez legyen a legkisebb gond. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx!

Nekem a péntek már hétvége! :D Neked? Csak vasárnap? (A teszt miatt...)

Örülök, hogy hugodék megtartják a babát! Olyan jó lesz nekik! :wink: :D

Sziszko!

Sajnálom pirit! :( Jó lenne valami frappánsat írni ide, de nem jut eszembe.
Majd ebben a hónapban összejön, és akkor sokkal jobban fogtok neki örülni. (Ez sz*r lett... :oops: )
Vendég
 


sziasztok!

syrynx persze várunk még,nem ugrok fejest rögtön! :roll:



syl100 az a fránya piri!hamar babás leszel,csak előre kell nézni!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syrynx,Catherine,Nitácska:Köszönöm a bíztatást! :D Nem vagyok annyira letörve,bizakodom!Egyszer csak összejön,ha már az első is sikerült,csak fog a második is! :wink:

Nagyon drukkolok azért mindenkinek!Valaki már babásodjon már!
Kíváncsi vagyok a tesztetek eredményeire! :)

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszko!

Az optimizmus mindig segít! :D :D :D

Teszt? Még minimum 12 nap... Az olyan messze van! :shock: :roll:
Vendég
 


Hali csajok!!!!

Úgy látom itt még nem jelezte senki, hogy :

12-én 11,31-kor megszületett Légner Levente Paraméterei: 4,55 kg. és 56 cm. Gratula Titinek!!!!!!!!

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


TITANILLA: Hatalms gratula a hatalmas babóhoz. Jó egészséget, gyors felépülést, és sok-sok fincsi tejcsit Levinek!
Vendég
 


Kép Kép Kép
Vendég
 


Titanilla
szívből gratulálok. szép nagy lett Levente! :lol: jó egészséget mindkettőtöknek és sok tejcsit.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Húha, most nézem Betsy táblázatát. Egyetlen egy kismamánk van csak, elfogytak a pocakosok. :? :( :lol: ideje az újabb pozi teszteknek. :wink: :lol: (én 35 napon vagyok. hétfőn veszek tesztet megint, ha addig se jön meg. le is vettem a táblázatom. remélem nem egy újabb ciklusos táblát kell raknom, hanem babásat. :wink: de jó is lenne................. :D )

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!
Először is nagyon gratulálok Titinek! Hatalmas babuci!!!!
Sziszko: sajnálom a pirit! De fő a pozitív gondolkodás.
Többiek: remélem most már a táblicsku próbálkozós része fog nagyon hamar eltűnni és kismamissá átalakulni. Úgy szeretném már ha mindnyájunknak sikerülne!

Kép
németh
 
 


Titanilla!

Gratulálok!

Kinga!

Legyen Neked igazad! :D :D :D
Vendég
 


Titanilla gratula a kis Levikéhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Titanilla: Gratulálok szívemből a kis Leventéhez:) :)


nekem tegnap megjött ez a második mensim a műtét óta. És most 30napra jött meg nem 31 vagy 34.
ZSóval lehet a mensinek is örülni:):)

Kép
csucsu05
 
 


na csucsu az jó,hogy 30 napra jött meg! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu
őszintén szólva, most irigyellek a 30 napért. Én ma a 39. napon tartok és még nem jött meg. tegnap este csináltam egy tesztet és negatív!!!!!!!!!!!!!!! pedig a múlt hónapban nekem is 30. napra jött meg. ha már nincs baba, legalább jöjjön meg!!!!!

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx mért nem reggelt tesztelsz?este nem jó :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Titanilla!
Nagy-nagy gratula!

betty!
tennél fel pocakos képet rólam mint a múltkor mert nem tudom kicsinyíteni :oops:

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


jaj de jó jön pocakos kép! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jaj de jó jön pocakos kép! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia
Hát ha valaki segít feltenni

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?