Új privát üzeneted érkezett!

Helló Csajok!

Én nem tudom mi van mostanában, de a törpik olyan nyűgösek voltak az elmúlt pár napban. Nehezen aludtak el, éjszaka többször felébredtek. Remélem nem valami betegség bújkál bennük!
Bár az időjárás is eléggé össze-vissza. Remélem csak ez zavarja őket.

Szandra, Judit, Dóri!
Köszi a bárányhimlő elleni oltással kapcsolatos infókat. A legközelebbi találkozás alkalmával meg is beszélem a doki nénivel, hogy szeretném beadatni nekik. Ha hazajöttünk a nyaralásból, éppen aktuális lesz a 18 hós oltás, és utána amint lehet, beadatom a bárányhimlő ellenit is.

Finike!
Nagyon várjuk ám a jelentkezésedet! És képeket is!

Most mennem kell, de még igyekszem jönni!

Szép napot Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Sziasztok Csajok!
Először is Finikének szeretnék sok boldogságot kívánni, ugyan az idő nem volt túl kegyes hozzátok, de sebaj, tutira jó buli volt nektek!

Rakok fel két képet a szülinapról, egyenlőre ennyi, majd ha lesz időm jövök bővebben. Előzetesen annyi, hogy iszonyat szerencsénk volt az idővel!
Kép
Kép

Pápá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok!

Segítsetek nekem: HOGYAN KELL GYURMÁZNI???

Andrissal szeretnék, de én már nem emlékszem rá, hogy hogy kell. Miket lehet vele csinálni? Én nagyon béna vagyok minden rajzos vagy képzőművészeti dologban, de nem szeretném, hogy a gyerekeim is ilyen rajz-analfabéták legyenek.

Anyukám itt volt a múlt héten és látta egy "rajzomat", amit Andrisnak csináltam (pálcikaember, hullám, kitömött kacsa) és megjegyezte, hogy magamhoz képest milyen szép lett :lol: . Szerintem bármelyik ovis különbet csinált volna :oops:

Finike!

Én is nagyon várom már a bejelentkezésedet. Remélem, az özönvíz nem mosta el a tökéletes sminket és frizurát :)

Mazsuzs!

Sikerült utánajárnod a céges üdülők használatának?

Szép napot mindenkinek!

Eszter

Kép

Kép
nutella
 
 

 
 

fricky nagyon jók a képek na és az Réka milyen csinos! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Adra! Nándinak is felírta a doktornéni a barihimlő elleni oltást. A 15 hós oltás után (amit már a múlt héten kedden beadott neki) fogja megkapni négy héttel. Azt mondta, hogy el kell telnie négy hétnek a két oltás között bár én is hallottam olyat hogy együtt adták be egy másikkal és Szandra is ilyenre emlékszik.

Eszti! Réka nagyon tüneményes a csattal a hajában. Látszik, hogy kapott ajándékokat, azt sem tudta hová nézzen.

Finike! Én is SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK! Remélem azért ha eljutsz a gép elé, láthatunk egy-két képet rólad!

Nutella! A hétvége úgy tünik megoldotta a nyaralási kérdést..Az egyik barátnőm jött át, hogy az ő nagybátyjáék kiadják az üdülőjüket Bogácson és van még szabad hely, az ár is elfogadható. Egyenlőre úgy tünik hogy ide fogunk menni de nem egy teljes hétre - amit nem is bánok.

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Nutella!

Találtam egy gyurmareceptet! Állítólag nagyon jó, mert nem ragad és nem fognak a színek mivel magad színezheted:

Hozzávalók: 20 dkg liszt, 10 dkg só, 3 dl víz, 3 kávéskanál étolaj, 2 kiskanál citromsav, és az ételfesték, vagy az ételarom.attól függően milyen színűt szertnél, lehet ételaromát is.
Pl. a mandulaaroma szép zöldet csinál.
Az összevalókat egy edénybe összeöntöd, és takaréklángon folyamatosan elkezded kavargatni.hamar sűrűsödik, kb 1 perc.mikor már nehezen tudod kevergetni, mert már szinte gyurmaállagú, akkoir még egy kicsit kell, kb. 1 perc. Akkor simán a konyhai munkalapra is kiöntheted, nem tesz kárt benne és úgy mint a sima pogácsatésztát, elkezded átgyúrni.egészen addig, mig szép sima nem lesz. Ez kb. 3 perc és kész is. Én azt javaslom, hogy egy adagot vegyél ketté, mert elég sok lesz.


Hűtőben pedig 1-2 hónaig is eláll.

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Bocsi a hibákért de átnézhettem volna mielőtt bemásolom. :oops: :oops:

Kép
mazsuzs
 
 


Húúú, Zsuzsi, itt valami félreértődött: gyurma van, bolti. De mit lehet belőle formázni? A csigát már sikerült összehozni, de a katicabogár már kihívásnak tűnik.

De azért köszi.

Eszter

Kép

Kép
nutella
 
 


mazsuzs nekem tetszik nagyon ez a gyurmarecept,assszem majd ki is próbáljuk! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Eszti!

Azta.... Réka nagyon sokat nőtt! :D
Nagyon édes a képeken! Látom, nagy volt az ünneplés, sokan forogtatok a kisasszány körül! :wink:

Mazsuzs!
A mi doki nénink sem ad semmilyen oltást együtt. Úgyhogy biztos, hogy későbbi időpontban fogják kapni, mint a 18 hóst.
Ezek szerint Nándi is megkapja.

Most mennem kell...

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Helló Csajok!

Sehol senki?????? :(

A jó idő mindenkit a szabadba csábított? Vagy épp a lakás leghűvösebb szobájában pihegtek??

Dóri, Hexina!
Jó volt a közös séta, remélem máskor is össze tudjuk hozni!

Finike!
Biztos sok dolgod van még, de legalább egy rövid bejelentkezést várunk!

Mazsuzs!
Nagyon örülök, hogy mégis sikerült megoldanotok egy röpke kis nyaralást!

Na megyek, mert alszanak a törpik, így kihasználom én is a csendespihenőt!

Szép napot Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Na ne mááááááááááááááá!

Még mindig sehol senki?

Én itt jól elírogatok magamban, de ez nem túl izgalmas!

Nem ér ám csak olvasni!!!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


NA, írok, nem vagy egyedül:)

Finike, ha jól rémlik még nászúton van a lagzi helyszínén, bár erre pontosan nem emlékszem :oops:

Tuti jön, amint tud...

Tényleg jó volt a séta, mi még du. is visszamentünk, de akkor már kész tömegnyomor volt :?
A csajok meg délután 3 órát aludtak, alig akartak felkelni, na Ági azért rágyúrt, nehogy már kipihenjem magam.
:lol:


Mielőtt elutaztok még összehozhatnánk egy sétát.

A nyűglődésre, próbáld ki, hogy napi 1* altatod őket, húzd a délelőtti szundit ameddig csak lehet, és az esti jöjjön előrébb, nyáron ez lehet, hogy praktikusabb is.

Anno Ági is sokat szenvedett ennyi idősen, mert a 2 alvás már sok volt, az egy meg kevés :?
És az idő is tuti közrejátszik.


Dóri
Vendég
 


a fotó lemaradt...

Kép
Vendég
 


adra én vagyok ám!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Látom Adra a tegnapi egyedüllét után ma be sem néztél... :wink:
Irigyellek, hogy ennyien együtt tudtok menni egy kis sétára, fagyira.
Nem tudom miért nem lakom én is ott a közelben.....

Nitácska! Örülök, hogy tetszett a gyurma receptje! Ha megcsinálod írd meg, hogy milyen volt és mennyire vált be!

Nutella! Nem értettelek félre, de sajnos ötletekben nálam is hiány van gyurmaügyileg, és véletlenül pont aznap találtam meg azt a receptet amikor írtad a kérdésed. Hát összekötöttem a kettőt... :wink:

Én is nagyon kiváncsi vagyok már Finikére! Mi lehet, milyen volt?
Sajnos az eső az esett ott, mert a páromnak munkahelyi bulija volt a közelben ahol az esküvőt tartották Finikéék és özönvíz szerű esőről számolt be...
De hátha mégsem...

Dóri! Ez a három grácia egyszerűen gyönyörű!

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


mazsuzs szerintem vasárnap fogom megcsinálni,akkor lesz időm! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló Csajok!

Ma azért nem néztem még be, mert egész nap jöttem-mentem.
A hétvégén utazunk, ezért muszály volt postára mennem, plusz
egy-két dolgot vásároltam.
Délután meg elugrottam a kozmetikushoz gyantázásra, meg egy kis frissítő pakolásra, így egész nap nem volt időm a gép elé ülni.
Most is csak gyorsban, mert nemsokára pancsiidő a törpiknek!

Dóri!
Továbbra is gyönyörűek a csajok! Hát még élőben, remélem legközelebb nem lesznek annyira fáradtak mint tegnap.
Az alvás nálunk most úgy megy, hogy a délelőtti opcionális. Vagy alszanak v. nem. Ez utóbbi a gyakori. Persze ilyenkor délután úgy alszanak mint a bunda.
Ebben a melegben az ebéddel vannak gondok, szerintem annyira melegük van, hogy nem akarnak enni. Pedig addigra már biztos, hogy éhesek, mert a reggeli tápi után tízóraira csak egy kis gyümölcsöt esznek. Úgy tudom velük elkezdeni az ebédet, hogy az első falatot erőszakkal kell beléjük tukmálni, mert állandóan elforognak előle. Aztán ahogy lenyelik az első kanállal rögtön rájönnek, hogy éhesek. Nem szívesen csinálom ezt, de másképp nem esznek, aztán alvás után pedig nagyon kiéheznek, és nem tudnak eleget enni. Ha pedig bekajálnak uzsira, akkor estére a vacsi nem megy.

Mazsuzs!
Hát, tényleg jók a közös séták. Ahol laksz nincsenek más kismamik akikkel tudnál együtt sétálni?

Szép estét Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Jaj, majdnem lemaradt!

Dóri!
Nekünk a héten bármelyik nap jó délelőtt. Bár holnapra elég vacak időt ígérnek. Majd meglátjuk, de ha sétálós idő van, akkor mi tuti lemegyünk az új játszóra.
Majd egyeztessünk priviben, v. telefonon!

Hexina!
Ha van kedved, téged is várunk!

Na, mostmár mennem kell! Pancsiidő!!!!!!!

Szép estét Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


mára elteszem magam puszi,jóéjt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is vagyok, de szokás szerint rohanok :(
puszik.
Gyorsan két kép.
Kép
Kép

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!

Rékát Isten éltesse sokáig szülinapja alkalmából. Mindig csak ismételm önmagam, de akkor is hihetetlen, hogy már ő is "tortázik".
És milyen gyönyörű csajszi!!!!

Dóri! annyira édesek a csajok ezen a képen is. A múltkoriakat is megcsodáltam amiket küldtél és írtam is Neked. Jó volna már találkozni. Hívlak, de a hetem elég rohanós és mostanára estére kipurcanok.

Judit! Képek beszélnek helyetted!!!

Tegnap voltunk urológián Bulcsúval és visszahúzta neki a doki. szerencsére nagyon jól csinálta, Bulcsú meg sem mozdult egy hangja sem volt. Bár előtte bekente érzéstelenítőkrémmel.
Tegnap pisilésnél csípte Neki és akkor nagyon sírt, de szerencsére hamar el is múlt neki:) mindig befújtam firsttel és az is jót tett sztem. Ma már csak ha eszébe jutott akkor fájlalta /kis pasi/. Örülök, hogy túl vagyunk rajta.

Finike! én is kíváncsian várom bejelentkezésedet!!!!

jó éjt Edina

Kép
Kép
sidney
 
 


Sziasztok!

Óóóó, de jók a képek a gyerkőcökről!!! :D Nagyon gyönyörűek! :D


De irigyellek titeket, hogy együtt lejártok sétálni. Gondolom Erzsébeten, ugye? Na ez hiányzik nekem is. Az a bajom, h itt Gyálon nem ismerek senkit, egy kismamit sem. Az összes ismerősöm, vagy barátom szétszórva az országban és Pesten van, mivel én sem vagyok tősgyökeres gyáli. Annyi helyen laktunk, az én családom igazi vándormadár család. De mostmár tenni fogok az ügy érdekében, van itt Gyálon baba-mama klub szerdánként, el kell oda járnom.


Jó éjt:
Évi

Kép
evisan
 
 


Sziasztok!

Tényleg szupi lehet együtt sétázni.

Évi!
Én is jártam baba mama klubba mikor kicsi volt a Tami, segít mert felnőttek között lehetsz de engem nem kapcsolt ki teljesen mert ott is gyerekekről ment a téma és most félre ne érts, nagyon szeretem a gyerekeimet de nehéz volt akkor megszokni, hogy a dolgos napok után ennyire leszűkült az életterem. De tényleg helyben kell keresned ismerősöket az jó ha összeverődik egy jó társaság. Én is azért nem akarok innen elköltözni mert nagyon jó barátokat találtam és nem akarom ezeket a barátságokat máshol keresni, pótólni.

Judit!
Édesek :)

Sid!
Tök jó, hogy ilyen ügyi volt Bulcsú. Hiányolok ám képeket tőled ha már nem jöttetek a talira. Ovinak vége? Munka? Johannának még van egy éve a suliig vagy most ballag? Mesélj.

Finike!
Most már aztán tessék hazamenni...., milyen dolog az hogy te nagyban nászutazol mi meg várjuk a remek képeket és az élménybeszámolót :wink: :lol:

Adra!
Megint hívott Edó, nem tudom beszéltetek e de ha nem akkor puszi nektek, ha igen akkor gondolom ezt ő maga is mondta. :lol:

Dóri!
Egyszerűen imádom a képeidet a csajokról mert annyira hasonlítanak egymásra de valahol meg tök különbözőek. Fantasztikus.

Mazsuzs!
Valahogy mindig összejön egy kis nyaralás!! :)
Nándiról is tehetnél fel képet, tökre bírom a sűrű haját.

Nutella!
Valahogy mi sem tudunk rajzolni, de én vettem egy könyvet ami gyerekeknek szól és ilyen állatrajzok vannak benne, amik tök jó egyszeűek és azokat szoktam gyakorolni, hogy ha kell tudjak produkálni, 4-5 rajz után már egészen kivehetőek az ábrák, szerintem ez még neked is menne :wink: :)

Eszti!
Réka nagyon édes, annyira hasonlít rád, nagyon cuki. Kegyetlen, hogy már egy éves. Nálatok is végez az ovinak? Bence nem hiányolja?

Teszek fel pár képet én is mert valamelyik nap voltunk Keresztúron a Kalandpark játszóházban, ahol már voltunk együtt is. Nagyon élvezték a csajok, apa kevésbé mert vagy 20x át kellett másznia az egészet :wink: :lol:

Na puszi, akkor kicsinyítek és jövök.

Szandra

szandrakiss
 
 



Helló Csajok!

Judit!
A csemetéid még mindig nagyon édik! :D

Szandra!
Látszik a képeken milyen jól érezte magát az egész család!
Edó rendszeresen hív, sms-ezik nekem, imádom! Még nem sikerült beszélnünk, de ha egyszer összejön, annak fogok örülni! :D

Dóri!
Ma nem kerestelek séta ügyben, mert megint postára kellett mennem.
A holnapot még nem tudom, mert attól is függ megyünk-e sétálni, hogy a pakolással hogy fogok állni. Ha le tudunk menni, akkor csörgök Neked.

Sid!
Bulcsú egy hős kispasi! Örülök, hogy ilyen könnyen vette a dolgot! :D

Évi!
A baba-mama klub szerintem jó ötlet. Ott biztosan sikerül megismerned egy-két szimpatikus anyukát, akivel a későbbiekben tudtok majd együtt sétálni, játszótérre menni.

Nitácska!
Hogy álltok a költözéssel?


Szép napot Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Eszti!
Te még tartozol egy részletesebb képes beszámolóval Réka szülinapjáról!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


adra ugy néz ki csak juli elején tudunk menni mert akkorra lesz autó!remélem!
szandrakiss nagyon helyesek a gyerekek!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Adra, Dóri, köszönjük! Szupi volt a séta, kár, hogy a csajok elfáradtak. Hanna négykézlábazott a gumitéglán. :D Nem győztem a mezitlábát meg a kezeit megtisztogatni. :D
Szerintem holnap mi is lemegyünk, jó lenne találkozni!

Szandra, Judit, a gyerkőcök meseszépek!
Judit, a nyaralás megoldódott? Hova mentek végül?
Persze mindenkié, de ez ugye itt a topicon nem meglepő!

Eszti, kapunk szülinapos képeket Rékáról? Meg élménybeszámolót? Jól látom, hogy neki is borostyán lánca van?

Finike, remélem már mint NÉ hamarosan jelentkezel! Annyira de annyira kiváncsiak vagyunk! Képeket, képeket, képeket!

Akik rég jelentkeztek, azokkal mi újság? Máris nyaral a banda? Dalma, Szami, Poci! Kérünk életjelet!

Bocs, ha valakinek nem írtam!

Pusszantás mindenkinek!
Hexina és Hanna Sára

KépKép
hexina
 
 


Hexina, Dóri!

Igyekszem holnap úgy intézni, hogy le tudjunk menni. Kb. 11 körül.
Holnap majd egyeztessünk!

Nitácska!
Az a pici idő már gyorsan elmegy a költözésig! Addig pedig kitartást!

Most mennem kell, mert pancsiidő!

Szép estét Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


remélem is hamar elmegy és utána nyugalomra lelünk! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak egy gyors "életjel" vagyunk, vagyunk! Szofi egy picit benáthásodott és köhécselt, de már kifele megyünk belőle.


Dóri, Szandra, Judit!

Nagyon szépek a gyerekek!!



Adra, Dóri, Hexina!

Nagyon klasszak lehetnek azok a közös séták!


Hexina!

Hanna Sárának is van borostyán lánca? Szofi is hordta, szerintem hasznos volt, csak kár, hogy nem korábban kapcsoltam ezzel kapcsolatosan.


Most sajnos mennem kell. Mindenkinek sok puszit küldök!

Szami

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


Sziasztok Csajok,

Ovi: nem vették fel a körzetes, óbudai oviba, átirányítottak egy másikba, az Árpád-híd közelébe. Felebbeztem, 30 napja van a jegyzőnek dönteni.....Legalább valaholva felvették... Szonjus bölcsijéről csak 3 hét múlva lesz hír.
Nyaralás: alakul. Beszéltem a Szandra által megadott emberkével. Most várom a képeket a házról, mára ígérte. Majd holnap rácsörgök.
Vasárnap elmentem Dancával kettesben moziba, nagyon élveztük. Holnap is kettesben leszünk, Szonjus marad a bébiszitterrel. (-ra megyünk a szemészetre kontrollra. Ott fognak neki csepegtetni 3x. Így ott founk ülni kb. 1 órát. Szonját ráadásul még fel is kellene
ébreszteni, ha elvinném magammal. f9-9 körül szokott kelni:) SZemészet után megyünk rokonlátogatóba, utána a Tropicariumba. Már régen megígértem neki, hogy elmegyünk kettesben valahová. Teljesen be van már sózva, pedig még nem is tudja, hogy hova megyünk.

Finike,

Már nagyon kíváncsi vagyok!!!!!

Edina,

Örülök, hogy Bulcsu jól viselte a dolgot, és főleg, hogy megoldódott a probléma. Mi ott tartunk, hogy Danca húzza vissza magának a bőrt fürdés közben.

Szandra,

Látszik, hogy mindannyian élveztétek a játékot:)

MEgyek, mert még meg kell főznöm az ebédet Szonjusnak holnapra.

Jó éjszakát!

puszik.
judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!

Szandra! kár hogy nem beszéltünk, talizhattunk volna:(
képek nagyon jók!!!!

Hogy milyen csúnya amikor teljesen kibukik Bulcsúnak!!! :lol: Ma már hagyta hogy teljesen lehúzzam :P

Johanna kezdi a sulit szept-től, Bulcsú az ovit én a munkát. Ja és mindenki napközis lesz, szóval lesz a "pici" változás az életünkben.

Finike! majd szét vet a kíváncsiság már.

puszi Edina

Kép
Kép
sidney
 
 


Kép

sikerült egy régebbi képet feltennem:) már ez is vmi.

Kép
Kép
sidney
 
 


Sziasztok!

Tegnap délelőtt sms-eztem Finikével, csak napok óta rossz a monitorunk, így nem tudtam írni (most éppen jó, remélem, kibírja a levél végéig).

Szóval: ma ér véget a nászútjuk, utána bejelentkezik, amint tud. Azt írta, hogy teljesen bőrig áztak :cry: :cry: :cry: , de azért a vége jól sikerült. Szombat reggel is kaptam még tőle egy sms-t, hogy a frizurája és a sminkje is tökély lett...

Mi elvileg holnaptól jövő vasárnapig nem leszünk itthon, mert festik a lakást. Azért csak elvileg, mert jelenleg tök beteg vagyok: torokfájás, láz/hőemelkedés... a gyerekek szerencsére még nem kapták el...

Szép hétvégét mindenkinek!

Nutella

Kép

Kép
nutella
 
 


Sziasztok!

Nutella, köszi az infót! :D Jobbulást neked!

Adra, köszi, hogy felhívtál, sajna ez ma nem jött össze! :( Na de sebaj, amint hazaértek bepótoljuk! Nagyon jó utazást és pihenést nektek!

Sid, Szami, jó, hogy jelentkeztetek! Szofikának küldünk millió gyógypuszit!
És hogy kérdésedre feleljek Szami, igen Hannának is van, kb. 2,5 hónapos kora óta. Tőlünk nyugatabbra ennek nagy hagyománya van, és mivel Sopronból költöztem fel Pestre, ott nem nehéz beszerezni. Ausztriában patikában is lehet kapni.

Judit, érezzétek magatokat nagyon jól! Remélem sikerül a fellebezés! Szorítok!

Hétvégére elutazunk a nagyszülőkhöz vidékre, így vasárnap estig nem leszek.

Mindenkinek nagyon jó hétvégét!
Hexina és Hanna Sára

KépKép
hexina
 
 


Megint én... Csak elfelejtettem nektek dobni képet. :D Kép Sztár vagyok :D
Kép Ilyen pózban alszom...
Kép Ezt is tudom már!

Pusszantás

KépKép
hexina
 
 


Helló Csajok!

Szami!
Sok-sok gyógypuszi Szofinak!

Hexina!
Én is sajnálom, hogy a mai séta nem jött össze, de ha hazajöttünk bármikor össze tudjuk hozni!
Hannasára továbbra is egy vagány kiscsajszi!
Nektek is kellemes pihenést a hétvégére!
Ja, ma elég sokan voltak a játszón, szerintem mostanra elég sokan felfedezték, így messzebbről is jönnek ide. Mondjuk nem csodálom, mert szerintem nagyon jól megcsinálták.

Nem vagyok képben? Mire való ez a borostyán nyaklánc?

Dóri!
Remélem ha hazajöttünk veletek is tudunk megint találkozni!

Nutella!
Köszi az infót Finikéről!
És jobbulást kívánok Neked!

Sid!
Édik vagytok a képen!

Szép napot Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Hexina!

Bocsi, hogy belekotyogok, de most jutott eszembe, hogy ha már Hanna Sára így áll, lehet hogy nem ártana leszedni a körforgót az ágyáról. Ezt csak azért mondom, mert Zsófikámnak a felállás után az volt az első dolga, hogy szépen felnyúlt érte és eltörte. (Ezután a "baleset" után gyorsan leszedtük Zétiét is).

Na mostmár megyek...

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Sziasztok Csajok!
Egyenlőre azzal a két képpel kell beérjétek, a többit még nem volt időm lekicsinyíteni 8)
Maga a szülinap nagyon jól sikerült, attól függetlenül, hogy milyen ramatyul indult.
Ugyebár Eszti, ha kerti partit csap, tutihétatyaúristen, hogy szakad az eső. Vasárnap mire keltünk? Persze, hogy esett.... Már az is megfordult a fejemben, hogy felhívom anyukámat, hogy hozzák magukkal a fritőzüket, mert mi a túrót csinálok a sok bepácolt hússal... De szerencsére fél 10 körül kisütött a nap, és addig így volt, míg el nem ment az utsó vendég is. Persze azért paráztam annyira, mert 20an voltunk, és ha nem tudunk kimenni a kertbe, akkor bent a házban annyi ember, az gáz!
Réka egy édesbogár, nem zavarta, hogy nyúzzák, meg kézről-kézre adják, csak mosolygott, jókat evett. Igazán beletúrt a csokitortájába, olyan igazi első torta feeling-el! Édes volt! Bencikém is örült nagyon, mert hát ugyebár hiába baba, meg póniló, meg lányjátékok, ő rögtön lecsapott rájuk, és jól eljátszott velük. Szóval így ő is kapott azért játékot :wink:

Hexina!
Igen, mi is hordjuk a borostyán-nyakláncot, remélem az segít a fogzásban, mert tényleg nagyon jól viseli a csajom.
Ja, és fogadd meg Adra tanácsát, sőt, ha nem megerőltető neked, akkor tegyétek le az ágyot alulra, mert ha már így tud állni a kis drága, pikk pakk rá fog jönni, hogy ki is lehet borulni az ágyból...

Szami!
Jobbulást Szofinak!

Judit!
Remélem azért összejön az az ovi, amit akartok.

Sid!
Képzeld, Bence is pont most van túl a fütyis balhén, igazi pasi létére még napok múlva is hallgattam, hogy neki hogy fáj, és fürdésnél én inkább ne is mossam meg neki, jó az úgy, ahogy van. 8) Azért már rendbejött, de védőnéni mondta, hogy ha vége a nyárnak, nyaralásoknak, akkor ősszel még egyszer ellátogat hozzánk, mert szerinte az egyik oldalon még szükség lesz egy drasztikusabb hátrahúzásra. Majd meglátjuk.
Egyébként ő is már mossa magának, de azért én mindig lecsekkolom neki - meg a fogmosást is.

Nutella!
Neked is jobbulást!!

Nitácska!
Már nincs sok hátra a költözésig, azt már féllábon guggolva is kibírod!

Ja, és hát elmaradhatatlanul meg kell újfent állapítanom, hogy a "mi" gyerekeink a legszebbek! Egytől-egyig!

Na, mennem kell, mert furcsa hangok jönnek a gyermekektől :P

Pápá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Helló Csajok!

Egy utolsó beköszönés mielőtt indulunk! Holnap már biztos nem lesz idő rá. Kb. 2 hétig nem leszek, de már nagyon várom, hogy lent legyünk!

Finike!
Sajnálom, hogy lemaradok a friss beszámolódról, de ha hazajöttem pótolom!

Mindenkinek szép estét, és jó pihenést a hétvégére!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 



Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem, de mostanáig nászúton voltunk. :lol: Ott maradtunk a helyszínen és kipihentük a fáradalmakat.

Akkor a várva-várt beszámoló...
Hááát nem úgy sikerült ahogy elterveztem, ahogy megálmondtam. Eleve késve értünk a helyszínre, mert a bátyám barátnőjére kellett várni, így kapkodva kellett készülnöm. Azt sem tudtam, hogy hol áll a fejem sík ideg voltam. Aztán végre elkészültem, akkor megtörtént a lánykikérés. Nagyon vicces volt csak anyuék a tanúm a vőfély, Dóri volt ott és persze mi. :lol: Ekkor szikrázó napsütés volt. Ezután jött a fotózás. Nagyon élveztük, Dóri tök jó helyeket és pózokat talált ki, mi is kíváncsian várjuk a képeket. Sokat vándoroltunk, hogy minél változatosabb legyen a háttér. Ahogy véget ért a fotózás elkezdett ömleni az eső... mondom ÖMLENI, mintha dézsából öntötték volna. Így a szertartásra bennt készültek én azt sem tudtam, hogy honnan kell bevonulnom, hogyan mit merre. Én a nászutas "lakosztályban" várakoztam. Négyre megjött az anyakönyvvezető. Rossz ajtónál várakoztam így meg kellett kerülnöm a gyönyörű topánkámban az épületet és a másik ajtón bemenni, miközben zuhogott az eső. :evil: :cry: Nem baj, itt még kitartottam , és nem adtam fel ez akkor is a mi napunk. Amikor a zene elindult (Enya: Only time), a két koszorúslányom szabályosan berohantak, mikor erre lassan kellett volna bemenni. Apukámmal a padok között alig fértünk el állandóan beakadt a ruhám a padbokba, szóval én már nagyon vártam, hogy odaérjek a párocskám mellé biztonságba. Elkezdődött a ceremónia. Az igen-t mind a ketten kiabáltuk mi nem suttogtuk. (így legalább a hátul ülők is hallották :lol: :lol: :lol: ). Aztán mi nem tudtuk, hogy fogadalomtétel is lesz. Nem ismertük a szöveget, így a párom lányos zavarában át is költötte amin jót nevettünk. Aztán gratuláció következett erre a párom elindult a tömegbe, hogy mindenkivel koccintson, így én ott maradtam egyedül és én fogadtam a gratulációkat. Aztán már visszahívtam, hogy együtt fogadjuk. Majd kimentünk, mivel végre elállt egy 10 percre az eső, hogy jól megdobáljanak rizzsel. Hát el voltunk látva, ennyi gyereket tényleg nem tudunk összehozni amennyi a hajamban megmaradt. :D 8) Aztán jött a csokordobás (nekem három volt egybekötve). Amikor dobtam már megint elkezdett esni, így mire össszeszedték már megint ömlött az eső. Így bennt voltunk kénytelenek a csoportos fotózást megtenni. Dóri levette a cipőjét és felállt az anyakönyvvezetőnek készített asztalra és onnan csinálta hősiesen a fotót. :lol: :lol: :lol: Amit ezúton is köszönünk neki!!!!
Ezután csak nem akart elállni az eső sőőőőőőőt ömlött. A vőfély két sorba felállította a lányokat, asszonyokat kezükbe rózsaszírmot tett. Ezután megkérdezte tőlünk, hogy átrohanunk e? Mire mi: persze. Mire rájöttünk, hogy a lakodalmas házba kellene átrohanni nem volt már választásunk. Nyakamba kaptam a ruhámat és futottunk a két sor között. A cipőmbe belefolyt a víz, lefagyott a lábam. Olyan 10-20 lépésnyire volt a lakodalmasház ettől az épülettől, de egy örökkévalóságnak tűnt átérni. A sminkem kitartott a hajam is. Mindenki átfutott végül. Na mondom bulizunk egy jót engem nem érdekel akkor sem ez a fránya monszum. AHA.... A vőfélyünk közölte velem, hogy a zenész cucca beázott nem biztos, hogy lesz zene. :roll: :evil: :x :cry: Na hát gondolhatjátok, sajnos eltörött a mécses, nem bírtam tovább. Kiborultam. Megláttam a zenészünk kétcségbeesett arcát, és kész voltam. Próbáltam magam tartani a vendégek előtt, de ezt már nem bírtam. Próbáltak itatni. :wink: Mindenki úgy sajnált minket. A párom a vendégekkel foglalkozott próbálta őket itatni. A wc is úszott, nagyon mérges voltam a tulajra. Állandóan elment az áram majd visszajött. Aztán bevertem két Bailyes-t és már jobb volt valamivel. Azért a tulajnak megmondtam finoman a magamét, de disztingvált voltam. Aztán kitaláltuk, hogy most vetítsük le az életút kisfilmet, amit ugyancsak Dórinak köszönhetünk. Kiskori képek napjainkig (Vikivel zárult természetesen). Mindenkinek nagyon tetszett. Aztán végre megjött a zene is. Megszáradtak a zenésznek a cuccai és végre beindult. Innentől pörögtek az események. Volt sok játék, nagyon megható pillanatokkal. Misi rengeteget sírt annyi megható pillanat volt. Volt tányértörés is, és képzeljétek egyet ledobtam és pattogott a padlón. Na kivettem a vőfély kezéből mind a hármat, a második is pattogott de nem törött el és végül a harmaikat olyan mérgesen földhöz vágtam hogy miszlikbe törött. Vicces volt.... utána össze kellett nekem is söpörni egyszer és a vőlegénynek is. :lol: :D A kaja finom volt, eszméletlen nagy merőkanalat kaptam és azzal kellett szednem az uramnak. Nem volt egyszerű még a lapostányérjába is jutott. :oops: :lol: Na épp keztünk belemerülni a táncba mire....
9-10 körül áramszünet. Mi kellhet még ehhez az estéhez??? :evil: :evil: Na ekkor belecsapott a villám valami központi elosztóba és se Kecskeméten, se Lajosmizsén nem volt áram.Sőt még a vendégek egy része azt is látta, hogy a medencébe belecsapott. (le is égett egy motorja a tisztítóberendezésnek). A környéken három lagzi is állt emiatt. Egy órán át nem volt áram. Még jó hogy úszógyertyák voltak az asztalokon így nagyon hangulatos volt. Mindenki mindenkivel dumcsizott. Én ekkor elrohantam segíteni anyuéknak megfürdetni, pelenkázni és megetetni a kislányt menyasszonyi ruciban!!!, mivel tök sötétben anyu nem talált volna semmit sem a táskában. A ruhám alja már úgyis sárban úszott. Ja és hogy még kerekebb legyen az egész, a ruhám tényleg gyönyörű volt, de a víztől a csipke lejjebb jött és állandóan ráléptem. Így még menni is alig bírtam. Állandóan a konyhán voltam, hogy varják a ruhámat. Emellett az uszájom kis gombokra volt egy vékony cérnán felakasztva/rögzítve. Na ezek is sorra szakadtak el. Így ezzel is jártam a konyhára, hogy anyukám varja fel ( még jó hogy varrónő). Ja és hogy a páromnak se legyen egyszerű az élete neki a nadrágján a cipzár romlott el ha felhúzta szétjött, így a zakója állandóan rajta kellett legyen. Majd meg sült. Ömlött róla a víz.
A kaja finom volt. A torta szép volt és ügyesen én vágtam fel mind a 100 embernek. :lol: Nem volt egyszerű de hisz ráértünk nem? :lol: Pont erre az eseményre visszajött az áram. Nagyon sok megható program volt,ezeket most nem mesélném el, de nem is emlékszem már nagyon úgy pörögtek az események. Éjfélkor menyasszonytánc, a páromnak a fogával kellett leszedni a szép harisnyakötőmet (ami óriási volt rám így állandóan lecsúszott, rángattam felfelé, így az sem hagyott lazítani), de ügyesen leszedte, büszke vagyok rá :D . Rablás, majd a páromnak Chippendale show-t kellett rendeznie, hogy visszakapjon. Én mondtam meg meddig mehet a vetkőzésben. 8) A nadrág fenn maradt. 8) :lol: A nők 200-kat tömtek a nadrágjába. Jó volt, Miskó bevállalós volt. :lol: :D
A menyecskeruhába való átöltözés egy kicsit sokáig tartott -ezt az is mutatta, hogy Miskó elaludt a széken amíg öltöztem 8) :lol: . Muszáj voltam megfürödni és meleg vízzel egy kicsit áztatni a lábam, mert meg volt fagyva, a sok tánc ellenére is. Aztán jött a menyecskeruha. Hát nem volt egyszerű belebújni mert fűzős volt így egy kicsit sokáig tartott. kb. 35-40 perc. Sok vendég nem bírta kivárni és elment :? . Aztán jött a menyecsketánc, és a töltött káposzta. Táncoltunk egy kicsit, majd akik ott maradtak 25-30 fő azoknak még összetörtük a grillázs tortánkat a kamera felvette szétosztottuk és ők is mentek haza. 3-ig tartott a buli. Ja és azt el is felejtettem mondani, hogy az áramszünet idejére az eső elállt így mindenki tudott sétálni egy kicsit. Nem monhatnám, hogy bulizós társaság gyült össsze, de mindenki mindenkivel egy jót hülyült dumcsizott. Nekem ők adtak erőt, hogy végig tudjam csinálni, különbem már elástam volna magam a kert végében. Lányok, a szertartás borzasztó volt 10 perc alatt lement, pedig fél órát ígért az anyakönyvvezető, de sietett. :x utána pokoli percek jöttek, de a végére egész jó kis buli kerekedett. Vonatoztunk is. A vőfélyünk szenzációs volt, ha Ő nincs akkor meghalt volna a mi esküvőnk. KOMOLYAN!!! Rengeteget segített. Olyan gyönyörű, és egyben vicces feladatokat talált ki, hogy eszméletlen. Bátran merem ajánlani. A tulaj is mondta, hogy elkérte a számát és bátran fogja ajánlani másnak is, mert ő ilyen jó vőfélyt még nem látott. És tette mindezt úgy hogy pénteken levezényelt még egy lagzit, aludt 2-3 órát és jött hozzánk. Hihetetlen volt. A visszajelzések alapján egy jó megfogalmazást idéznék az egyik vendégünktől ami összefoglalja az egész lagzinkat: "Ilyen őszinte esküvőn még soha életemben nem voltam". Olyan érzelem dús volt az egész este, olyan megható pillanatokkal, szóval el sem tudom mondani. Az tény hogy felejthetetlen élmény volt. Nem a legszebb az életemben, de különleges és megismételhetetlen! Ja és képzeljétek mikor alá kellett írni az anyakönyvet, akkor először leírtam a nevem és akkor jutott az eszembe, hogy valami lemaradt, a -NÉ! Gyorsan fölé biggyesztettem. Pedig mennyit gyakorlotam itthon. :oops: :lol: :oops: :lol:
Bocsi ha túl hosszúra sikeredett, csak előtörtek belőlem az "emlékek". Végülis lehetett volna sokkal rosszabb is, de a társaság kitartott mellettünk és nem hagyott cserben. :lol: :D :D

Dóri azért remélem Te is jól érezted magad, bár tudom Te dolgoztál, de azért megpróbáltunk Téged is bevonni a szeretteink közé.

Bocsánat, hogy most külön nem írok, de így is túl hosszúra sikeredtem. Majd talán holnap. Szóval nem volt semmi,. Ja a nászút... a köv. két nap ugyan ilyen volt. Délelőtt szikrázó napsütés délután óriási vihar. Szerdán már olyan jó idő lett, hogy 30 fok, nem esett az eső így elmentünk Ceglédbercelre egy termálfürdőbe és pancsiztunk egyet. Csütörtökön Kecskeméten voltunk múzeumban, Cifrapalotában, Katolikus Templomban, sétáltunk, délután meg grilleztünk a tulajjal. Jó volt. Ja és a nászéjszakát aktívan töltöttük, ha hiszitek-ha nem, pedig hullák voltunk, de azért sem akartunk aludni. :oops:

Nutella,
Köszi, hogy hoztad az infókat, ari vagy! :lol:

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 



Húú, nem volt akkor egyszerű az esküvőtök de a lényeg az, hogy szép emlékeid maradtak bőségesen.

Nagyon várom a képeket DÓRIIII!!!!!!! :)


Én szerintem az ember a saját esküvőjén nem tud felhőtlenül szórakozni :roll: , ezért várom már, hogy a családban legyen végre valakinek :lol: . Mikor miénk volt akkor nekem valami vírusos bajom volt, 39,5 lázzal, hasmenéssel (biztos tiltakozott a szervezetem :wink: :lol: ), gondolhatod milyen jó volt az abroncsos ruhában hasat menni :lol: .

Gratulálok nektek még egyszer

Szandra

szandrakiss
 
 


Finike!

Ez nem semmi. Azt hiszem, hogy sikerült az ország legesősebb pontját és legesősebb hétvégéjét kiválasztani. Ha direkt így akartad volna, biztos nem sikerül :cry: .

Csak azért sajnálom nagyon, mert nyomon lehetett követni, hogy mennyi időt fektettél a szervezésbe...

De örülök, hogy azért nem vagy elkeseredve. És valld be, hogy az apróbetűs részben írtak miatt kellett előtte az egész ceremónia 8) :lol: :oops: .

Szép hétvégét mindenkinek!

Nutella

Kép

Kép
nutella
 
 


Finike!

Hát .. ott, és akkor biztosan nehéz lehetett egy-két pillanat, mégis az egész elbeszélésedből számomra az jön le, hogy összességében egy szép és maradandó emlék lesz az esküvőtök!

Mégegyszer hatalmas gratula Nektek!

A képeket már csak azután tudom megnézhi, ha hazajöttünk :( , pedig már annyira kíváncsi vagyok Rátok!

Na megyek, mert még van egy-két összepakolni való!!!

Szép napot Mindenkinek!

Adri, Zsófi és Zéti

KépKép
adra
 
 


Sziasztok Lányok!


Finike!

Sokat gondoltam a nagy napon rátok és nagyon sajnálom, hogy ilyen esős időt fogtatok ki! A beszámolódat olvasva azonban azt gondolom, hogy ez mégis életed egyik legszebb napja lesz. Azt nem írtad, hogy Vicus, hogy érezte magát és meddig bírta.
Már nagyon várom a képeket!


Adra!

Nektek nagyon jó pihenést és szép időt kívánok!


Syd!

Nagyon helyesek vagytok a képen! Hogy van Bulcsu?

Fricky!

Örülők, hogy Réka szülinapi bulija jól sikerült és Ő is jól érezte magát! Nagyon édes a képeken!


Mi köszönjük a gyógypuszikat és jó kívánságokat. Szofika már lényegesen jobban van.

Puszi mindenkinek, Szami.

height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" />
szamikám
 
 


Sziasztok!

Már leragad a szemem, de arra gondoltam hátha bejelentkezett Finike már...és nem csalódtam!

Finike-Kati! Gratulálok házasságkötésetekhez és sok-sok boldogságot kívánok Nektek ! Sajnos az időjárás olyan volt amilyen de úgy olvastam ki a beírásodból hogy nagyon jól sikerült az esküvő! Ez a lényeg, és az hogy úgy érzed - amit már én is írtam a saját esküvőmről - hogy életed legjobb bulija volt.
Egyébként én is hirtelen meghökkentem a második vonalzót megpillantva...:) )

A képeket már én is kiváncsian és türelmetlenül :) várom!

Adra! Nektek jó pihenést!! :) :)

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?