Új privát üzeneted érkezett!

Gombóc,
Másfél éves Renault Thalia. A tömb előtti parkolóban állt, lámpa mellett, ablakok alatt. Nincs fél éve, hogy vettük. Biztosítóban azt mondták, hogy az ünnepek miatt minimum 2 és fél 3 hónap. Persze a gyerekülés is benne volt.

Toffi,
Drukk, hogy az ismétlés jó legyen!
Sikerült mindent elintézni. Vagyis (most jutott eszembe) még fel kell hívnom a bankot. De az már csak egy telefon. A metróban csak ketten akartak belelépni a babakocsiba.
Éjjel ugyan sokszor kelt, de más tünet azóta sincs. Lehet hogy a 2. fog mocorog.
Köszi a gratut.
HarapásKép

Réka,
Ha nem lenne Roni, biztosan sokkal jobban megviselt volna. Számára fel sem tűnt, hogy történt valami, ugyanúgy mosolyog, huncutkodik. Így ha ránézek(ünk) egyből jobb kedvem(ünk) lesz, mert arra gondolok milyen jó, hogy Roninak nincs baja.
Egyébként kb. egy hónapja beszéltük a párommal, hogy elégedettek vagyunk, mert van lakásunk, kocsink és egy édes babánk. És kicsit tartottunk attól, hogy történik valami, ami visszaránt a fellegekből. Hát most itt van...
Azt hiszem, a babanetről még nincs vőlegényjelöltünk. Nem baj hogy Roni az öregebb?Kép
Jó ez a dupla kép DanirólKép (Ha jól látom a monitoron is ő feszít.)

Roni éjjel átlag 3 óránként kelt. Persze most durmol, csak az anyja zombi.

Beu,
Roni sem hagyja bekenni az ínyét.

Vera,
Csupa jóhírKép

Urszila,
Szegény kisöregek a szomszédban. Mindig felháborítanak az ilyenekKép

Zulu,
Küldtem mailt.
Nagyon szépek a szalvéták. Én eddig még nem próbáltam dekupálni, de kedvem lenne hozzá.

Magdi,
Jobbulást!

Heppi,
Képek jókKép Micsoda testtartás (jógi)!
Szupi kiscipő.

Mosogatórongynak érzem magam,legszívesebben lefeküdnék aludni. De Roni mindjárt ébred és a leves is fő még.

Minden Katalinnak (Katának) boldog névnapot kívánok! (Anyakati, Nadine, Pocóka, Sofka Katája)
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

haza értünk a taliról. Kár, hogy nem tudtam maradni tovább.Kép Niki rögtön elaludt a kocsiba majd mikor haza értünk kipattantak a szemei és rögtön cici kellett. A nagyobbik lányom is ilyen volt, hogy nem evett idegen helyen.
Nagyon örülök, hogy megismeretelek titeket. Kár, hogy nem tudtam mindekivel beszélgetni. Legközelebbi talira is igyekszünk elmenni.

Maci2,
teljesen átérzem a kocsilopást.Kép 5 évvel ezelőtt az esküvönk előtt 2 héttel lopták el a kocsinkat. Olyan érzésünk volt mintha meghalt volnak valaki, teljesen kivoltunk.Kép Idén januárba kapott a férjem céges kocsit így a miénket nem használtuk de nem akartuk eladni szülésig (júniusig) hátha történik valami. Húsvétig volt velünk a kocsi.Kép Elvitték azt is. Mi annyira pechesek vagyunk. Minden reggel az az első, hogy megnézzük megvan-e még az autó. Most legutóbb a disztárcsákat lopták le. De az előző kocsinknak a rendszámait lopták el. És még sorolhatnám.... KépKép

Majd még jövök.

Tina
aki örül, hogy talizott. Itt vigyorgok. KépKépKép
tkriszta
 
 


Maci,

Köszönöm a jókívánságokat! :-)

Alig alszunk még mindig, sajnos, írásra nincs időm, sokszor még olvasásra sem.
Janka már szépen fordulgat, nagyon jókedvű baba, de az éjszakák...pedig már mindent kipróbáltunk.
Ez van.

Pocóka
Pocóka
 

 
 

Sziasztok!

Köszi Bálintnak a jobbuláskivánságokat. Ma eddig csak hőemelkedése van. Mivel reggel 37,2 volt, nem mertem elengedni suliba, egyedül hagyni sem akartam majd egész napra, ezért nem mentünk. Dühít, sajnálom, hogy nem tudtam találkozni veletek.

Azért meséljetek majd, milyen volt!

SZiasztok:
ILdi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok

Saaajnnoos elaludtuk a talit, Andus hiaba fekudt le ejjel 1-kor fel 3-kor felebredt es 4-ig fel 5-ig fenn csucsult, fajt a foga, harapott...utana delutan fel 2-ig huztuk a lobort Kép (Legalabb bepotoltam a tegnapi 3 ora alvast). Viszont orulhettek, mert igy nem kellett megkostolnotok a hiperbio biomalna mezes es biorozslisztes mezesutimet. Remes lett, nem tudom mit ronthattam el (azon kivul hgy odaegett Kép)

Maci
sajnalom hogy elloptak a kocsitokat, remelem megkerul

Minden beteg kisebb es nagyobb csimotanak jobbulast.

Elli
koszi a mailt Kép


Na megyek babapanak nadragot venni, hogy uttalom a pasikat, hogy egy nadragot se tudnak venni maguknak Kép grr. Kivancsi vagyok mi nem fog tetszeni rajta...


Sziasztok
Zs&a naprol napra okosabb, ugyesebb es husosabb A
zsurlo76
 
 


ZuluKép
én is kérhetek szalvétát???Kép
ha igen, előre is köszönömKép
puszi
Timici
timici
 
 


Beu,
tali nagyon jó volt, köszi, köszi a szervezést.Kép
Mi nagyon jól éreztük magunkat, mindegyik gyerek gyönyörű, ügyes és okos volt!Kép
(Lőrinc csúcs volt, hogy még aludt is!Kép)

LÁnyok, akik voltak a talin: örülök, hogy találkoztunk, egy élmény volt. (Zulu: hiányoztatokKép, Dávid biztos jól kijött volna Magdi Mikijével.Kép)
Legközelebbi tali Elliéknél, hurrá.Kép

Leszter,
már lefotóztam a stencil ecsetet, majd este felrakom+leírom a technikát is.

Sofka, Elli,
köszönöm a gipszes infókat! megpróbálom és jelentkezem ha sikerült ha nem.Kép

Most ennyi, majd este jövök még.
pussza
Timici
timici
 
 


...jaj, még azt szerettem volna kérdezni, hogy van esetleg valaki közülünk(rajtam kívül), aki minimálbérből kapja a GYED-et? Mennyit kap? Nagyon keveslem, amit utalnak és gondoltam még idén a végére járok, hogy mennyi jár.
Köszi előre is.
most már tényleg, jobbra el...pusza,
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

Most nem azért, mert én szerveztem (sok szervezést nem igényelt, szívesen, máskor is), de tényleg jó volt a tali. 16 kis moszat és két nagyobb. És egyre ügyesebbek. Már nagyon mozgalmas egy ilyen tali! A hely meg szerintem pont megfelel a célnak. Rengeteg aprósüteményt hazahoztunk (az utolsók jutalma), legközelebb kikell találnunk valamit, hogy legyen is, de ne szálljunk el. Az én kilóim rovásáraKép

Elli!
Ami felbontatlanul maradt, azt pénteken elviszem uszira, és odaadom, jó lesz a Mikulás-talin.

Tian! Én is sajnálom, hogy nem beszéltünk. Valahogy nem sodródtunk egymás mellé. KépViszont a lányod nagyon aranyos.Kép Vettem kontúrt az Árkádban.

Szilvi!
Szerintem Te a Norka-féle linket keresed, ott voltak játékok. Az Anya taníts engem könyv alapján, hónapokra, majd évekre lebontva. Én nem találom, de talán valaki más. Pl. Norka. Ezt találtam, ez is azt a bizonyos könyvet dolgozza fél, de mintha az a másik hosszabb lett volna.
http://www.bebilap.hu/elso_ev/fejl2_3.htm
Látom ezt írta Andi is. Mindegy.

Heppi! Édes a csaj!

Beu
beu
 
 


Sziasztok Kép
Rég jelentkeztem, de igen nehéz követni titeket Kép
Mi megvagyunk - a kezdeti nehézségek enyhülnek, és persze jönnek mások, de már tisztább a helyzet Kép
Evés, tejcsi - kb rendben, már rendesen híztunk is Kép
séta - csak hordozókendőben, de élvezzük Kép Én már azt is élvezném, ha elmaradna a babakocsiban Kép
alvás - elalvás nem megy, de ha egyszer elalszik soká és nehezen ébred! Ez nemtom miért van, pedig nagyon figyelem, hogy ha kezd fáradni, már nyugodt körülményeket teremtek és elaltatom ( a kiságy szóba se jöhet). Sokáig félálomban van - pl ma délelőtt 2 órát (de úgy ált 3/4-1 órát), majd mélyen elalszik.
Ja, és nagyon aranyosan lehet vele játszani Kép

Csajszik, van egy kérdésem! Nektek milyen szoptatós melltartó vált be?
Nekem van egy Anitám, nagyon jó, de most nem lehet kapni olyan fazont - ennek nem olyan széles a pántja elöl + hátul, azért tetszik.
Szóval ha tudjátok, h milyet és hol érdemes venni, örülnék, mert megyünk Bp-re vásárolni, de időnk nem lesz, mint tenger, mert a pici is velünk lesz.

Köszike,
pussz
Ann + Hami ma 3 hetes!
annann
 
 


Hali Mindenkinek,

Momo,
Tegnap taliztunk Bettivel a másik topickból. Arra gondoltam, hogy jó lenne a minitali itt nálunk. Vélemény? Persze nem most, csak ha összejönne, akkor várhatunk titeket is?

Látom, ma volt tali. Én megint irigy, de azért remélem, készültek fotók, amiken megint sárgulhatok.

Asszem mennem kell, mert Orsi nagyon nyöszörög Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


de furi! Pedig írtam.
B.
beu
 


Ann
nekem Dorina szopis melltartóm volt, annak úgy 1 cm céles a pántja. Szerettem. Ja, az Auchanban vettem.


Talin mi is jól éreztük magunkat, jó volt látni az aprónépet, ahogy játszanak Kép Már várom a januárt, hogy megismételjük! Tényleg nagyon jó a helyszín!

HEppi
Orsi nagyon édes! Kép

Katalinoknak mi is boldog névnapot kívánunk Kép


Sofka
feng Dhani KépKép
Orsi hogy van?

PILdi
és Bálint?

Zsurló
vettél nadrágot?

Virág
miért nem jöttetek végül talizni?

Andi
psandi
 
 


Beu
eltűnt az irományod? mert nekem tegnap csinálta ezt, hogy a nézetig eljutottam, elküld, és mikor lejött az oldal, sehol semmi Kép. De back-kel megtaláltam Kép (de ha nem erre írtad, a de furi, pedig írtam-ot, akkor bocsi Kép)

Andi
Andi
psandi
 
 


De,de!
B.
beu
 
 


Ann Kép
nekem Triumphom van, kb. 1,5 cm széles pánttal, én szeretem.

Taliképek is lesznek majd!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Mégis megvan. Fent. De az előbb meg nem volt ott. Hmmm.

Katalinoknak én is, én is! Boldog névnapot kívánok.

Beu
beu
 
 


Ja, és a talin panaszoltam, hogy még nem jött meg a liberos esőkabát, erre mire hazaértem, itt volt a postaládában! Kép Bár ahogy a méretet nézem, nem maradtunk le semmiről Kép

A
psandi
 
 


A Tian pedig TinaKép
B.
beu
 
 


Sziasztok!

Minden Katánknak boldog névnapot kívánok.Kép

Tali naggggyon jó volt, köszi Beu. Kép

Andi!

Látod-látod csak megvan az az esőkabát, előbb kellett volna panaszkodnod. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Norka!

Már csak azt nem tudom, melyik játékról van szó, ugyanis a múltkor nem engedett be a tárra. Valahogy juttasd el a képet.
Beu
beu
 
 


Kata nagyon köszöni a jókívánságokat. Képzeljétek, egy zenélő dobozt kapott. Qulle akciós katalógusából sikerált megrendelni. Nagyon izgultam, mert nem vagyok egy nagymegrendelő. De megjött. Akkor meg azért izgultam,, hogy teccik-e majd. Mert nekem túl gagyi, túl műanyag, de tényleg muzsikál, ha kinyitod, és táncol benne egy műanyag balerina, és tükör is van a tetején. Háááát. MINDKÉT lány teljesen odavolt. Úgyhogy most mehetek Orsinak karácsonyra zenélő akármicsodát nézni. Nem tudtok valamit, valahol?
Különben hirtelen megjavult az állapota. Valszeg nem akart ottaludni az oviban. Ő ilyenkor rögtön átmegy nagybetegbe, pedig szereti a néptáncot (amiatt az ottalvás, különben anyja lohol érte délben, legalább megvan séta, levegőzés).
Viszont az iskolában bombariadó volt. Úgyhogy duplán jó, hogy nem indultam neki a nagyvilágnak, mert ki hozta volna haza ázottveréb névnaposomat, persze egy osztálytárssal együtt?!

Beu, mostanában nekem is sokszor elszáll, és olyan dühös vagyok, hogy ritkán írom újra. Meg hát ugye az idő... Gratula a Taliszervezők gyöngyének!!!! Majd legközelebb mi is megnézzük azt a cserepesházat. (És már vastalanul!!!)

AnnAnn, én is Tescoban vagy Auchanban vettem melltartót, talán dorina? De nagyon praktikus, és bírja a kiképzést.

Na. megyek beizzítom a vasalót, lassan Vészhelyzet. (nálunk meg alig lehet becsukni a ládát, amiben a vasalnivaló lapít.)

sofka
sofka
 
 


Sziasztok!
Beu
Mail ment,koszi! Kép

Tanulok ezerrel egeszsegugyre (csut. lesz), nincs idom visszaolvasni ...
Jo ejt
Norka
norkini
 
 


Sziasztok,

2 archív is felgyűlt, úgyhogy visszafelé olvasok, ameddig eljutokKép

AnnAnn
Nekem a szopismelltartó volt a legnagyobb pénzkidobásKép Ha akció van, szívesebben hajtom le a fél vállát, ha meg azt nem lehet, akkor inkább alulról buggyantom a cicitKép Valahogy nekem nem kényelmes ez a lehajtás, pedig van Dorinám, Triumphom...kistesónál szerintem maradok a sima terhesmelltartónál, ill merevítő nélküli bármilyen fazonnál.Kép

Beu
Oké, pénteken átveszem a maradékot.Kép
Tali télleg jó volt, és hát az ár, az hihetetlenKép

Timici,
Én majd minimál után kapom, de csak januártól, most csak Tgyás infóm lenne...de gondolom ez már nem aktuális.

Tina
Autótólopás esküvő előttKépKép

Maci2
Én is majdnem Thaliát vettem 1 hónapja.Sajnálom a kocsitokatKép Pedig elég "tucatautó", szerintem a ti parkolótokban is állt drágább...A fenébeKép Én–ha választhatok-igyexem valami jó kocsi mellé állni,hogy lássák, az enyém nem is olyan klasszKép Ilyen gáz lenne ez az Újpest?Kép

Heppi
KépekKépKép

Urtica Urens, aki kérdezte: 5CH tuti jó, 9 CH nemtom, könyvben sincs benneKép Ja, látom írták.

Neurokontroll tegnapelőtt: A dokinéni csupa jókat mondott/írt. Pl az öklözést nem tartja gázosnak, azt mondja, nem is "feszesség" a helyes szó, mert az idegr.sérülésre utal, hanem "éretlen tartás" vagy "egyéni sajátosság", és nem is tartja nagyon feszesnek. A Dévényterápiának azért örült. 2 hónap múlva kontroll. Meg azt is mondta, hogy mentálisan (pl.figyelem,stb) fejlettebb is a koránál, bár azt ne kérdezzétek, ezt hogy állapította megKép De igazából ez a drnéni nem is látta Kevint "betegnek" anno sem, a "rossz"Kép drnénihez jövő kedden megyünk kontrollra.
De azért köszi a drukkokatKép

Na, jó éjt, hosszú alvásokat mindenkinekKép

pusza
Elli
ellimami
 
 


Hali Csajok!

Látom tali megvolt, senyvedő-körmölő ZH íróra gondoltatok? Mert mocskovics kölköcei egyáltalán nem, mikor már szegény anyjuknak elege lett a tanulásból és lefeküdt volna 2 hosszú órát durmolni, felváltva rája kezdték és így uszkve 20 azaz netto húsz hosszú percet bóbiskoltam éjszakai alvás címén... De most eresztem a forróvizet a kádba, aztán szpattyKép.

Hát, ami Danikámnak volt csüt éjjel, az lett Zsófimnak is szombat este, aztán még akkor hajnalban én is nekiálltam a vircsaftnakKép. És mert nekünk lojális - persze ezt nevezhetnénk ütödöttségnek isKép - apucikánk van, ő ma hajnalban dobta a taccsot a nagy fehér mikrofonba. Írtam, hogy ez a mifene jó kis hasmarssal párosul? Nem? Akkor most irom. Dani aranyos volt. mondta pisilni, kakálni kell és berontott a bilire. Énmár nemtom mit csináltam (biztos szedtem ki a lányt valahonnan, mert távolról hallottam a kommentárt), de siettem, mert még a popót nekem kell intéznemKép - hiába no, aki pótolhatatlan, az pótolhatatlan. Az én nagyfiam meg áll a bili felett, és filózik: nem pisiltem, de nem is kakiltam!?? Ezután már ketten filozofáltunk a bilibe kerülő anyag halmazállapota és elnevezése közötti összefüggésekenKép. Szóval itt zajlik az életKép Én meg úgy vagyok, mint a cigány lova, csak nem az éhezést, hanem az alváshiányt kezdem szokni és szereztem egy szupi szemránckrémet, ami csökkenti a karikák mélységét a szemem alatt.

Nemtom - ezúton is bocsika - ki kérdezte, apatársKép (ő nevezi így magát) Prágában volt mikor született a picilány. De így nekem is megvolt az álmom: a 4órás szülésKép.

Kangi, Magdihoz csatlakozva, nekem is bújósabb lett a nagy, hogy jött a csepp. Most épp olyan korszakában van, hogy a kicsinek is kikövetel mindent, így a hónom alatt 22-23 kilóval szoktam súlyzózniKép. De nagyon megéri! Ja, ha el tudod intézni Apacukával, szüljé fiút, tök jó a vegyespárosKép (nem mintha tudnám, milyen a két lány, arról kérdezd MomotKép, a két fiúról megmán úgyis lekéstetekKép)

AnnAnn, éninkább nemmondok semmit melltartó ügyben, táncsak a méretet 80G, ebből vegyé vékonypántútKép

Jaj, majdnem elfelejtettem, boldog névnapot a Katalinjainknak!Kép [ide képzeljetek egy fülhuzogatós mosolygóst, jó?]

Na menek, kissé fel vagyok pörögve...
Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Ahhh, vegre eljutottunk mi is egy talira Kép Kép Kép koszi Beu! Kép Kép Kép es persze mindenkinek, aki ott volt Kép Kép Kép
Jo volt latni ezeket a gyonyoru, fejlett, ertelmes porontyokat :-))) huh, szinte maszott az egesz terem! :-)))
Imadott kislanyom persze hozta a formajat :-] hmmm, artatlan pillantas ide-oda, talan most mar hitelesebbek lesznek a beszamoloim? ;-)
Ugyhogy sajna nem mondhatom, hogy zavartalanul fenekig tudtam volna merulni a vig tarsas eletbe... ez a megosztott figyelem-dolog nekem nagyon nehez :-( de majd csak belerazodunk, meg el a remeny... :-)
Igyekszem azert mosman edzeni is magam e teren, remelhetoleg a kovetkezo treningnap Ellimamieknal lesz :-)))

Amugy mi utana meg bementunk az exmunkahelyemre, jo keson ertunk haza, a leanyzo talajfaradt volt, aludt par orat, csak azert kelt fel, hogy piocakent ram tapadjon :-))) es este valami extrem aranyos volt, folyamatosan dumalt, vigyorgott, buborekfujt :-)))
Kivancsian varom az ejszakat...

Kaska
kaska
 
 


Maci2 jaj, téged aztán télleg nem ahartalak kihagyni, Kocsi miattKépKép, de legalább kispocok felvidit benneteket! A biztosítosokat meg üssétek, kérjetek kamatot - ha nem kéritek nem adják - ha lassú a rendőrség, de azokat is üssétek!

Na megyek, még mielött megvertekKép
Mégmindig Zsófi Pussssz
csucsuka
 
 


Sziasztok!!!

Köszönöm a névnapi jókívánságokat, elspájzoltam belőle egész évre Kép

Szopismelltartó: Nekemsose volt, és szerintem sose lesz Kép Mivel nekem nem nőtt sokat a mellem, így jók a régi melltartóim (hogy dicsekedjek egy kicsit 85 B)

Timici
Én is a minimál után fogom kapni, de nekem most járt le a TGYS, így még nem tom mennyi lesz az összeg de szerintem úgy 59 ezer körül lesz, de majd beszámolok róla

Beu
Nekem is szállt el üzim, de most már mielőtt elküldeném kimáslom egy notepadra és ha gáz van nem kell újraírni

Egyébként nem tudjátok mi volt a levegőben, mert a kisasszonykám nem aludt el csak fél 11-kor, és nem aludt többet, mint szokott (délelőtt 1,5 óra, délután fél, majd fürcsi előtt 20 perc míg hazaértünk a tescoból) ez inkább kevésnek is mondható, mert többet szokott

Na rakok fel még egy képet. Itt volt barátosném kislánya, Anna, aki egy nappal fiatalabb Zsankánál. Zsani nagyon örült a másik babának.

Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Zsófi!

Imádom, hogy ilyen jó kedved van egy ilyen nap után.KépKépKép És Dani fiadat is imádom! Hiányoztatok!
Beu
beu
 
 


ElliKép, NadineKép,
köszi, akkor majd ha lejár a TGYÁS ne felejtsetek el lszi. Köszi előre is.Kép
Addig is kutakszom a témában, mert nekem ált.netto35ezret utalnak és én ezt naggggyon keveslem.Kép Ennél még a munkanélküli segély is több(netto 36eKép), pedig akkor az ember lánya nem is dolgozik, most meg ugye 24órásban nyomom.
Hát így van ez...és akkor csodálkoznak az okosok, hogy nem szülnek a nők.Ehhh, nem politizálok tovább, csak fortyogok.KépKép

Nadine,
fotó édesKép

Csucsuka,
jobbulást a családnak. Hiányoztatok ám Ti is.Kép
Írtam mail-t este, megkaptad?

Leszter,
sorry, de kép és leírás is csak holnap, mert Apa lefeküdt már én meg nem tudom, hogy lehet lementeni a képeket a fotómasináról a gépbe.Kép

Mindenkinek(magamnak isKép) jó és nyugodalmas éjszakát kívánok,
pusza
Timici
timici
 
 


Timici

AHA én rosszul fogalmaztam, mert nekem a minimálbér duplájából, azaz 100000-ből számolják a Gyedet. Tudod én főiskolai hallgató voltam, vagyok Kép. Vagy neked is és én is ennyit fogok kapni???? Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Csucsuka,
köszi a körmailtKép, ezek szerint megkaptad.

Maci2,
részvétem az autótok miatt.Kép
Mikor még Újpesten albéreltünk a mienket(Suzuki Wagon R+) is el akarták lopni, teljesen szétverték az ajtózárat, kormányzárat, világításokat, de a rejtett kapcsoló megvédte. A kár majd 1millió voltKép. Szerencsére fizetett a biztosító, igaz sokára, pedig a rendőrség 30nap után lezárta a nyomást.
Remélem, hogy nálatok is még idén döntés születik és nem kell 2004ig várni.
Újpesten nagyon gyakori a kocsilopás, míg az albérletben laktam meglehetősen sok autót vittek el a ház elől, szerencsére itt Újpalotán valamivel jobb a helyzet, de Bp-en sehol sem lehetsz biztos benne, hogy holnap is ott találod az autódat, ahol előző nap hagytad.Kép
Remélem Zulu szalvétái felvidítanak kicsit.Kép

most már tényleg lépek, jók legyetek, pusza
Timici
timici
 
 


Nadine,
nem én nem vagyok főiskolai hallgató, vagyis ebben az értelemben nem, ugyanis én távoktatásra járok.
Nekem a bejelentett bérem volt 50ezer.
Ezek szerint lehet, hogy jól számfejtették a GYED-emet, jaj ez nagyon szomorú.KépKépKép
Timici
timici
 
 


sziasztok!

Utólag is minden Katalinnak Boldog Névnapot kívánok.
Kép

Tegnap elég nyügös éjszakánk volt és persze a nap se volt nyügi nélküli ezért is nem írtam.
Márknak kibújt a 4.ik fogacskája is igaz még csa a hegye van kint de végre áttörte az inyét.

A mai éjszaka már jó volt szerencsére.

Ellimami: Látod nem is kell annyira elkeseredni teljessen normális a babád. Egyébbként nekünk is kellett mennünk a neurologushoz és nekünk is fejletebb volt Márk, ami nem gond, mert ha már mindent megfog tudni csinálni felállni elindulni akkor teljessen behozza a többi gyereket.
Nekünk már nem is kell menni többi szerencsére, de nálunk az is egyértelmű volt, hogy a pénzre utaztak, mert Márknak nem volt szerencsére semmi baja, a pénzkérdést onnan láttuk, hogy amikor elmentünmk az volt az első kérdésük, hogy járunk-e uszni, és amikor mondtuk, hogy igen teljessen letörtek, hogy nem tudnak belőlünk pénzt kiszedni és rögtön mondent rendben találtak a gyereknél. Náluk egy alkalmi uszás 3500Ft lett volna. Na jó most ennyit erről renden lesznek a gyerköcök nem kell félni.

Sziasztok
Andy
andy78
 
 


ez lemaradt
Kép
andy78
 
 


Sziasztok!

Tali nagyon jó volt, nagyon jól éreztük magunkatKép
Zsombi kb. 2-től 5-ig aludtKép
És azt hiszem, nálunk is előjött a szeparációs szorongásKép (nem most), eddig azt hittem, az éhség miatt sír, míg angolon vagyok (indulás előtt mindig eszik), de a tegnap esti artikulálatlan ordítás felnyitotta a szememKép. Még a liftben voltam, de már hallottam. Dobtam le magamról a ruhákat, gyorsan cici a szájba, nem is szívta, csak rácuppant és még kb. fél órát így feküdtünk egymás mellett és végig hüppögött Zsombi.

Monka
Most már fogalmam sincs, mi vanKép Én szoptatok, de menstruálok. Akkor mi van? Egyébként tudja a dokim, hogy szoptatok. Amúgy köszi az infót és azt kívánom, Neked legyen igazad! (de ha megint P3-t kapok, akkor tovább vizsgál)

Egyébként tegnap írta orvos ismerősöm: "A P3 a Bethesda osztályozása szerint reaktív és regenáriós elváltozásokat jelent, esetleg laphám rendellenességet. Ilyenkor, ha a megismételt vizsgálat is ugyanazt az eredményt mutatja, akkor tovább kell vizsgálódni. A leggyakoribb ok a méhszájseb, amely HPV vírussal fertőződik, és ez adja a pozitív eredményt. Sok esetben a megismételt vizsgálat nem ugyanazt az eredményt adja." Volt még tovább is, de az már a méhszájseb plasztikáról és a P4-es eredményről szól (remélem, nem rám vonatkozik).
Most legyek okos... Mindegy, nemsokára negyed hét...

Bocsi, Katalinoknak utólag is boldog névnapot kívánokKépKép

Maci_2
MetróKép

AnnAnn
Nekem Anitám van, azt szeretem a legjobban, Szandi után maradt egy túlélő Triumph, anno azt is szerettem, de az Anita jobb (és azt a fajta Tr.-ot már nem lehet kapni), + van két noname, amit csak akkor veszek fel, ha muszáj.

Beu
Köszi a szervezést, nagyon klassz volt a taliKép
Én is jártam már így, eltűnt, aztán megkerült az irományomKép
SütihegyekKép, én mondtam is Ellinek, hogy úgy "sajnálom" azokat, akik hazaviszikKép

Sofka
ÁllapotjavulásKépKép

Zsófi
Beteg családnak jobbulást! És Neked hosszú pihentető alvástKép
Nekem háromszor jött el ugyanaz a mélKép

Nadine
Passz, hogy mi volt a levegőben, de Zsombi 3/4 éjfélkor még közöttünk hancúrozott, nem bánta, hogy tök sötét vanKép Első rászólásnál olyan pofont kaptam tőle, hogy csak naKép
Lányok édesekKép

Andy
Gratula a negyedik fogacskáhozKép

Megyek, mert tegnap mindenki rám gondolt, halom e-mailre kellene válaszolnomKép
PusziKép
Toffi + Zsombi, aki nem akar aludni
toffifee
 
 


Sziasztok!

Összes Katánkat isten éltesse!Kép

Tali látom jól sikerültKép.
Szalvikat holnap feladom, ma gyerkőcökkel súlyosbítva inkább nem próbálkoznék. Bár a mozaik is szép tud lenniKép.

Timici,
köszi a hiányolástKép. Majd legközelebb biztos eljutunk. Vagyis leglegközelebb, mert Elliékhez sem tudunk menni, pont aznap jövünk haza.
Tgyáshoz még: ha a kistesó tervezitek, akkor nehogy úgy járj, mint én! Elég zavarosak a jogszabályok, amit nekem a sokadik tébéügyintéző után sikerült kinyomoznom, ha gyedről mész szülni, akkor a max. tgyás és gyed fog járni a második skac után, míg ha gyesről, akkor az aktuális(?) béred után kapod.

Nadine,
szépségesek a bobekok, aranyosak együttKép.

Ismét jóóóóóó sokat hagytak írniKép.

pusz

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


ZuluKép,
ez jó hír, ugyanis 2005.jan.22én jár le a GYED-em, tehát addig kéne, hogy összehozzuk és megszüljem a tesót. Én így szeretném, Apa meg nem, talán ez az érv megváltoztatja a véleményét.Kép

Kár, hogy Elliékhez sem jöttökKép, viszont a síelésKép miatt irigy vagyok, én is, én is szeretnék. Már olyan rég nem voltam és úgy mennék, nincs a csomagok közt hely?Kép

áááááááá! Bence mindjárt letépi a függönyt....
Timici
timici
 
 


Sziasztok

Psandi, Magdi, Beu
Köszi a gyors infót. A bébilapos volt az amire gondoltam. Kép

heppi
Jóga Orsi milyen cuki és milyen ügyesen áll már ő is. Kép


Katalinoknak, Katáknak nagyon boldog névnapot kivánok.

Tina
Kocsilopások Kép Nem semmi hogy azért mik vannak. Kép

Rólunk: Ádi belémkapaszkodva mostmár elég magabiztosan feláll és tegnap egyszer sikerült a kiságyba is.Kúszni, mászni továbbra se óhajt a kis lusti, egyre jobban azt gondolom hogy ugy döntött hogy azt kihagyja a folyamatból.

És most felébredt a drágám.
Reggel 6-kor kelt és most is kemény fél órát aludt.Nem is tudok mit kezdeni a szabadidőmmel.

Most egyenlőre megyek.

Puszi
Szilvi
szedem
 
 


Ádi küld egy kis kacajt Kép A dobozból KépKép
szedem
 
 


Megint énKép
Viszont nincs ennyire jó kedvem. Elaltattam Zsombit, széttornáztam magam, izzadt vagyok, mint állat, mennék zuhanyozni... NINCS VÍZ Kép
Persze kiírva nem volt (tegnap este fél 9-kor még nem, most ha lemegyek, már nem?Kép)
Mindegy, fővök a levembenKép

Heppi
Nem is írtam, Jógi-Orsi édesKép Milyen lehet így aludni?

Szilvi
Ádi kacaj is nagyon tetszikKép

Még enni sem tudokKép, mert kivittem a szemetet a ledobóba, és olyan kézzel nem nyúlok kajáhozKép
Toffi
toffifee
 
 


Toffi,
töröld meg a kezed egy popsitörlő kenővel. Nehogy éhen halj!Kép

Szilvi,
nagyon édi a dobozos Ádi!Kép

AnnAnn,
melltartó: nekem több Anita van de igazából egy vált be közöllük. Dorina nem a legszebb de én nagyon szeretem habár az Anita jobban tart. Mi a Dorinát a Metroba és a Tescoba vettük. Madrinába nézd meg Budaörsön? ott van elég sok Anita. Hátha ott van ami bevált már neked.

Elli,
Kevin szerintem Niki párja lehetne.Kép Összeillenek.Kép
Dec. 6-án hánykor lesz a tali?

Boldog Katali-napot az érintetteknek.

Férjemet éjjel el kellett küldeni az ügyeletre. Teljesen Pöttyös Pankává változott. Az ügyeletes nem tudta mi az, adott egy kálcium injekciót és elküldte bőrgyógyászhoz. Reggelre visszanyerete eredeti bőrét.Kép Valószínű allergia, de hogy mitől? Aspirin C szerintetek okozhatta?

Tina
tkriszta
 
 


Tina
Nem éhenhalás miatt ettem volnaKép
Pöttyös Panka tied ApaKép, Aspirin+C, lehet, óvatosan bánjatok vele (szerintem ma már bárki bármire érzékeny lehet)

Zsombi így reagál, ha fényképezni szeretném:
Kép

És az első cékla-tízórai (amit egyébként többet nem adok, mert azóta nincs kaki)
Kép

Már wc-re is mennék, tudom, egy adag víz van a tartályban, de mi van, ha még egyszer menni kell?
De ne röhögjetekKép
Toffi
toffifee
 
 


De ilyet is tudunk ámKép

Kép

Hova tegyem a taliképeket? 9-et bírt az aksiKép
Lehet, hogy ide...Kép
Toffi
toffifee
 
 


Van vííííz!!! Csőtörés volt az Árpád úton, "térdig" mennek az autók a vízbenKépKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok,

Először is boldog névnapot a Katalinoknak,utólag is!

Maci_2

Autó Kép Drukkolok,hogy hamar lezárják a nyomozást és legyen megint autótok. Roninak utólag is boldog hófordulót Kép


Gömbölyű

Kösz a tippet,lehet,hogy kipróbáljuk,bár az a baj,hogy Artúr (17én volt féléves) még semmit nem
csinál (nem forog nem kúszik stb) és hason sem marad meg sokáig,úgyhogy nem biztos,hogy még most
élvezné. De remélem tavasszal már tudunk menni Kép

Toffi

Reméelm már kicsit nyugodtabb vagy,biztos minden ok lesz Kép Mikor lesz új eredmény? Szurkolok,hogy tévedés legyen vagy ha mégis van valami,akkor hamar kikezelhető legyen. Kép
Zsombiharapás Kép Artúrnak még nincs foga,de az ínyével már úgy tud szorongatni,hogy csillagokat látok Kép
Most olvasom,hogy tornáztál,biztos jó volt levezetni a feszültséget Kép Nincs víz Kép Ezt én is utálom,nálunk sincs soha kiírva.
Heppi,

Nagyon szép családod van Kép Orsinak gratula az ácsorgáshoz Kép mióta áll már? (én biztos megint lemaradtam) És te jobban vagy már? Van étvágyad? Bár gondolom a betegség nem nagyon használt az étvágyadnak Kép

Tina

Kocsilopások Kép Ez tényleg pech Kép Talik után én is mindig fel voltam dobva Kép
Én már hallottam olyat,hogy valaki aszpirinre allergiás. Én pl penicillinre vagyok allergiás.
Nekem a mandulaműtét előtt csináltak allergológiai vizsgálatot és akkor derült ki.

Zsurló

Sikerült nadrágot venni? Jó,hogy Andus szépen fejlődik Kép

Timici

Szerintem is szörnyű,hogy ennyi pénzzel kiszúrják az ember szemét Kép És közben meg sopánkodnak,hogy nem születik elég gyerek Kép
Bence mostanában hogy alszik? És a babakocsizásba visszaszokott már?

PIldi

Jó,hogy jobban van már Bálint Kép Hátha a következő talira eljuttok Kép

Pocóka

Kitartás Kép Az első időkben nekem se volt időm se írni se olvasni,majdcsak lesz jobb is Kép

AnnAnn

Nekem nem volt szoptatós melltartóm ,csak sima,merevítő nélküli,itthonra meg a kínai boltokban kapható pamut sportmelltartószerűséget hordtam,nekem bevált.

Sofka

De jó,hogy Katának tetszett az ajándék Kép Zenélő dolgokat nagyobb boltokban Cora,Auchan vagy nagyobb játékboltban biztos talász,karácsonyra jól feltöltik az üzleteket Kép

Norka

Egészségügyre megy a drukk Kép

Elli

De jó,hogy jók az eredmények Kép Akkor most már megnyugodhatsz Kép

Csucsuka

Jobbulást a családnak Kép ennek a zhs időszaknak mikor lesz vége? de akkor meg jönnek a vizsgák Kép
Én kérdeztem,miért nem az apa volt szülésnél,de így már érthető.

Kaska

De jó,hogy eljutotttatok a talira Kép
Tejszaporításra nincs valami jó ötleted,mert emlékszem,hogy te sikeres voltál ezügyben ! Előre is köszi Kép

Nadine

Aranyos a kép Kép Végül mégis sikerült venned Corás habtapit? Nekünk anyukám hozott a miskolci Corából és az ilyen,mint a képen.

Psandi

Virágföld kipakolás Kép Már sikerült gyerekbiztossá tenni a lakást?

Beu

Köszi a választ! Sajnos a gyerekdokinál nincs időpont kérés,legalábbis az egészséges rendelésen nem ( a betegrendelésen talán) de tegnap szerencsénk volt,nem kellett sokat várni.
Ügyes vagy a taliszervezéssel,kár,hogy mi nem jutottunk el.

Gombóc

Köszi szépen,hogy megírtad,hogy nálatok is úgy zajlik a kezelés,mint Artúrnál. Én már azon gondolkodtam,hogy hagyom az egészet,de akkor
most megnyugtattál és akkor járni fogunk. Eddig 2szer voltunk,de még nincs eredménye,de azért remélem,nemsokára lesz Kép

Andy

negyedik foghoz gratulálok Kép Mindegyik fogacska kijövetele így megviselte?


Szilvi

Felkapaszkodva felálláshoz gratula Kép Én olvastam valahol,hogy van,hogy a mászást ki is hagyják a gyerkőcök,úgyhogy ne izgulj Kép

Tegnap voltunk gyerekdokinál,meg előtte az önkormányzaton új személyit és lakcímkártyát csináltatni,itt röpke 1 órát vártunk,persze,senki nem engedett előre,szegény Artúr nagyon nehezen bírta (nincs kire hagynom és utána a gyerekdokihoz is vinnem kellett). A dokinő felírta a Menjugate oltóanyagot,de sajnos nem volt a közeli gyógyszertárban így mehetek megint csüt-ön beadatni. Azt is mondta,hogy oltás után fél órát ott kell maradni a rendelőben megfigyelésen. Ez kicsit megijesztett. Ilyen súlyos lehet a mellékhatása vagy miért? A ti babáitoknál is így volt?
Tápszert is irattam,ettől hátha megnyugszom és lesz elég tejem,remélem.
Artúr 8 kiló 94 deka,úgyhogy szerencsére jól fejlődik.
Légyszi légyszi írjátok meg,ha tudjátok,hogy az Urtica Urens jó-e,milyen dózisban hány napig ill szopogatni kell-e vagy lenyelni?
Apadozik a tejem és ezért lenne nagyon fontos,hogy megírjátok,mert ha nem jó,akkor veszek másfélét:
Előre is köszönöm Kép
Sziasztok,
Ildi
azur
 
 


Sziasztok Lányok,

Képzeljétek, tegnap, mikor apája hazaért a melóból, egyedül mentem a Tesco-ba, és 15 rugót vertem el anélkül, hogy bármi fölöslegeset vagy drágát vettem volna Kép

Orsi köszöni a gratukat.

Toffifee,
Hogy lehet jógapózban aludni? Hát nem tudom! Kérdeztem a lányomat, és egy számomra teljesen ismeretlen nyelven el is magyarázta, de sajna nem értettem. Gondolom, nem lehet olyan rossz, mert nem ébredt fel, egyébként meg már maga választja meg az alvási pózait Kép Lehet, hogy ki kéne próbálni?
Egyébként Orsi is szokott ilyen "bandita" arcot vágni (felső ajkát beszívja, az alsót meg kifittyenti), nagyon édes!

Azur,
Hogy szép családom lenne, az azért túlzás, de én ilyennek szeretem őket Kép Orsi 5 hónaposan állt 4kézlábra, alig múlt fél éves, amikor mászott (sosem kúszott), rá 2 napra feltérdelt és átkelt a küszöbön, rá egy héte felállt - tehát nagyjából 6,5 hósan állt fel (de hogy nem volt még 7 hós, az tuti). Kb két hete biztonságosan jár a bútorok mellett, sőt már a hintaszéknél is fel tud állni (és nem az oldalánál), és néha az apja rá tudja venni, hogy egyedül álljon néhány másodpercet. Apájával sétál is, velem nem! Nem gond, legalább addig is nyugtom van, amíg egyedül próbálkozik Kép
Egyébként jelentem a héten már mindketten tünetmentesek voltunk (vagyunk). Étvágy mintha kezdene visszatérni, de azért még nem nassolok be egy fél ökröt Kép Érdekes, a betegség alatt, mintha jobban lett volna étvágyam! Ehhh, a fene se tudja már, úgy összefolynak a napok!

Momo,
Hová tűntél? Legalább csörögj rám, visszahívlak! Kezdek aggódni érted!

heppi

U.i.: A mi saját mikulásunk Kép

Kép

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Toffi

Ugy látom Zsombinak már kerek véleménye van a fényképezésről Kép Nagyon aranyos
Ugy szeretem nézegetni a fényképeket olyan aranyos az összes baba.

Azur
Artúrnak is szép súlya van. Kép Gratu
Mi hétfőn voltunk méretkezni és Ádi 9,75 kg.

Nállam is volt ilyen hogy kicsit kevesebb volt a tejem de aztán helyre jött a dolog.Szopiztass sűrűn.Nem hittem de bevált még most is szopizunk nagyrészt. (9 hónapos lesz Ádi)
Most tegnap meg ma én is ugy érzem mintha kicsit kevesebb lenne Kép de lehet hogy megint csak parázok Kép

Szilvi
szedem
 
 


Sziasztok!
Katalinoknak boldog nevnapot!

Kaska bocsi, hogy tegnap nem koszontottelek eloben.Viola nagyon tunderi.

Beu, tali nagyon jo volt koszi a szervezest. Nehany fenykep lett csak mert elfelejtettem fenykepezni Kép

Azur oltoanyag mizeria Kép Kép Tulajdonkeppen minden oltas utan kellene orvos kozelben varni fel orat, az esetleges nagyon ritkan fellepo anaphylexias reakciok miatt.
Mi is ma kaptuk az elso Menjugate oltasunkat itthon. A mi doki nenink minden babat otthon olt es a legkisseb bajra is kijon es nem fogad el penzt. Tejcsi nem lehet, hogy nagylany leszel nekem elotte nehany nappal volt kevesebb a tejem, de aztan visszaallt. Igaz most megint kevesebb mert nem nagyon merek enni az epebaj miatt. Es pont azoktol a kajaktol van tobb tejem amit most nem ehetek pl. tojas.Kép.

Toffi nagyon szupik a kepek a nehogylefenykepezzanya kulonosen.
Viz Kép en a mult heten jartam hasonloan csak nalunk a bojler mondta be az unalmast.

Heppi, feher szakallu helyett feher cumiju mikulas nagyon aranyos.

Szilvi, nagyon édi a dobozos Ádi!

Apa most telefonalt 92,4 %-os lett a vizsgatesztje (amire tegnap is tanult a talin) es ehes.
Irany a konyha!

Udv: Ari
ari
 
 


Sziasztok,

Heppi,

Szerintem nem túlzás Kép Örülök,hogy jobban vagy és jobb az étvágyad is. Orsi nagyon gyorsan fejlődött és fejlődik mozgásilag Kép Artúr már 6 hós elmúlt és még nem is forog. De gondolom visszasírom én még ezt az időszakot,mert most még ott találom,ahova letettem és nem kell szaladgálni utána Kép

Szilvi,


Köszi a gratut a súly miatt. Kép Hát tényleg nem könnyű,főleg cipelni. Kép Én is gratulálok Ádinak a súlyához Kép És Ádi hány cm? Artúrt nem mérték,de kb 68-70 lehet.
Köszi szépen a megnyugtatást,remélem nálam is csak átmeneti az apadás. Én is 2 óránként etetek már jó pár napja (persze tegnap az ügyintézés meg orvos miatt kimaradt egy etetés) mégsincs elég. De azért reménykedek.
Remélem neked sem csökken a tejmennyiség Kép

Az előbb a nagy sietségben elfelejtettem odaírni a lényeget,hogy Urtica Urens CH 9, szóval nagyon megköszönném,ha valaki megírná az adagolást Kép

Sziasztok,
Ildi
azur
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?