Új privát üzeneted érkezett!

Sofka, koszi! Itt trutymo ido van. Pedig jo lenne kimenni setalni mert tegnap sem voltunk a fel evessel.
Ari
ari
 
 


PsAndi Kép
gratula a felálláshoz!!! Ja, és a bútorszállítók megregulázásához is Kép
Krumpli sajnos ilyen, ha olyan fajta. Elég gusztusmentes. Talán inkább törd össze, és ne adj hozzá főzőlevet, hátha nem fúl meg tőle az ácsorgó ded Kép

Sofka Kép
ezúton is drukk, hogy átvészeld a sötét fellegeket!

Beu Kép
hááát, fél éven túli fagyitejet nemigen szokták javallani...
Mindenesetre krumpli és tej nélkül fagyaszd le.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Este már nem tudtam visszajönni, valami volt a géppel, nem akart belépni az internetreKép. De megnéztem megint a képtárbeli képeket, az összesetKép. Minden baba nagyon aranyos, édes és ügyesKépKép

Andy
Jó kis pasi LackóKép
Gratula az ügyes uszihozKép

Ari
Jó kis segítségKépKép
Kicsit szűk a járóka, nem???Kép

Beu
Próbálkozz még a sk főzivel, ne add felKép
Én is vettem céklát, a nagy részéből csináltam salit. Zsombi is holnap céklásat eszik, mert az üvegesek közül is csak a főzik csúsznakKép

Zsuzsi
Drukk a fiúk gyógyulásához!

Zsombi éppen most gyárt csomagot a pelóba...Kép

Kangi
Kistesó projektKép, de jóKép

Mariann
Lehet, hogy mi is elmegyünk Londonba, hátha Zsombi is átalussza az éjszakát (mert már megint sokszor ébred)

Andi
Gratula Dani felállásáshozKép
Krumpli kevés vízzel lesz ragacsos, többet kell beletenni (először én is ragasztót csináltam belőleKép)

Zsombi még nem akar állni, de mindenhol feltérdel, ahol kedve van és el is jut mindenhová. Már fél szemem rajta van, mert szerintem mindjárt kikapcsolja a gépetKép

Meg akartam lesni Zsombit közlekedés közben, de észreveszi, hogy nézem, akkor meg csak vigyorogKépKép

Tegnap nagykorúsítottunk, Zsombi át lett helyezve a kocsiban a hátsó ülésre Szandi melléKép. Olyan jó volt megint elöl ülni...

Szandi felébredt, megyünk játszani (boltost vagy pizzástKépKép)
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszia gratulákat és a krumpliinfót Kép

Sofka
jobb már a kedved? Remélem!!

Itt nagyon szép idő volt, egy csomót sétáltunk Kép

tali
én viszek műanyag poharat, meg mondjuk ropit(?) (nem valami fantáziadús, de kenguruval ennyit tudok cipelni Kép)

Toffi
ti hogy játszotok pizzást? én úgy szoktam, hogy felhívom a Don Pepét, ők meg kihozzák a pizzát Kép

gyerek üvölt, megyek

Andi
psandi
 
 


Hali Mindenkinek,

Sofka,
HMMMM, ezek szerint még jó, hogy nem mentünk hozzátok a talira? Apája veszélybe került volna? Vagy inkább Marci? Vagy most akkor romlott nő volnék? Úristen, miken csámcsoghatnak itt a kukkolók?????
Kép felbontása szerintem idális esetben 400x300 pixels, ezt viszonylag gyorsan tölti, nem lóg ki a képernyőről, és élvezhető - az én képeim legalábbis ilyenek Kép

Beu,
A céklával én is hadilábon állok. Az anyósom szerint jó 1,5-2 órás főzéssel finomra főzhető, és turmix. Az anyukám szerint sütőben kell sütni amíg a héja fel nem reped és levet nem enged, mint a sült alma, és turmix. Még bizonytalan vagyok - én még nem céklázom Kép

Megint Sofka,
A férjem kérdeztem digigép ügyében. Tehát minél jobb minőségű képet szeretnél készíteni, annál nagyobb felbontást állíts be (nálunk speciel 1280x960 pixels - asszem). A febontás tkp a kép koordinátái, tehát hogy QxW pixels (vagyis pl 13x9 cm). Utána már a számítógépben tudod a felbontást módosítani. A további segítséghez viszont tudni kéne, hogy milyen "képfeldolgozó" progid van (pl. IrfanWiew, vagy PhotoShop, de ezen kívül vagy még vagy ezer féle). Ha IrfanWiew-d van, akkor az archivban már vkinek eccer leírtam, hogy hogyan lehet beállítani a megfelelő méretet, lépésről lépésre. Ha más progid van, akkor szorri, keress más segítséget Kép Remélem találsz!
Látom, már Zsuzsi is írt vmi ehhez hasonlót Kép

Kangi,
Az iratlan szabályok szerint a lányok apásak Kép Talán ezért eszi az övét jobban, a tiedet meg csak olyan éppenhogy...

Mariann,
Szerintem nem baj, ha a répától és/vagy s.töktől besárgul a gyerek. Ez természetes, hiszen télleg nem tudja még úgy emészteni, de nem baj. Anno én is besárgultam télen a töktől, de tavaszre elmúlt Kép És most semmi bajom Kép

Képzeljétek,
Ma voltunk anyósoméknál elég sokat, mert a férjem egyik nagyija Erzsébet, és hát vmikor azt is meg kell ünnepelni. Szóval ott voltunk már vagy 11-kor és csak 2 után jöttünk haza. Jaj, a gyerek az olyan jó volt, és csak eccer kellet rászólni a népes családra, hogy eccerre ne nyúzzák már kb 5-en, hogy ezt vagy azt csinálja, engedjék, hogy érezze jól magát, és akkor minden tudományát előadja. És úgy is volt! Sőt még aludt is a nagy ágyon kb fél órát Kép Ja, és megevett egy fél banánt, EGYEDÜL!!! Szóval volt nagy örömködés felette, meg minden. Én meg örülök, hogy ezt is letudtuk egy időre, és nem is volt olyan vészes. Legközelebb már csak a karácsony lesz ilyen húzós, arra még rá kell készülnöm lelkileg Kép
Ja, és sétálni is voltunk délután a napsütésben. Ez is nagyon jól esett, végre értelmes dolgokról beszélgettem apájával - ez szuper volt, hogy végre embernek éreztem magam.
Most fáradt vagyok, a gyerek nem, apa holnap hajnali 5-re akar Ceglédről Budára érni, szóval asszem egyedül fürdetek Kép De megoldom, mert tudom, hogy holnap hamarabb fog hazaérni, és valszeg már az összes ajándékomat hozza (mikulás, karácsony, szülinap - és mindre vmi szuper herkentyűt kértem, sorrendben: lábmasszírozó, kenyérsütőgép, új mobil).

De most már télleg mennem kell, mert a gyerek szétszedi a lakást Kép

heppi

U.i: holnap rakok fel képet a cipőről, meg a téli szerkójáról - ígérem

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Szegény gyermekem ma rázárta magára a szekrényajtót, és minél jobban próbálta kiszedni a kezét, annál jobban üvöltött. (Pont mint a fába szorult) Először nem látszott, mi a baj, aztán kiszabadítottam. De úgy látom, csontja nem tört.

Csináltam alaplevevet, amivel lehet fölönteni főziket, ha kell. Abban főztem pipimellet, pürésítve fagyasztva, továbbá készült brokkoli párolva, majd pürésítve fagyasztva. Még egyiket sem adtam neki, mert meg kellett enni a tegnapi maradékot. Répa csirkével (anya rizse nélkül), ma sem ette. Lehet, hogy megtaláltam az első kaját, amit nem szeret? Pedig éhesen adtam.

Tényleg igaz, ha csönd van, rosszaságot csinál. Konnektort macerált. Most babázik teljes átéléssel.

Továbbá visszaszereltem a falra a rég leesett fabábuját, mikor felfedezte, kurjongatott és röhögött.

Továbbá apró kockákra vágtam a céklát fáradságos munkával, hogy megpároljam. Lábasban víz, fölötte párolóedényben a cékla, már majdnem puha lett, mikor végre felfedeztem, hogy elfőtt a víz, és a céklaleves trutyi ráégett az aljára. Még mindig büdös van. Sokáig vívódtam, kidobjam-e a céklát, végül is az nem égett meg, csak égett gőzben párolódott. Rossz íze sem volt, aztán végül csak kidobtam. Kép

Továbbá számos biztonsági cuccal próbálom bababarátabbá tenni a lakást. Öntapadós, firnyákos-csavarodós konnektorba való, ami mindig kijön, ha kihúzom a zsinórt. Univerzális szekrényzár, ami pont arra a szekrényre nem jó, amire akartuk, csak hűtőre. Másik szekrényzár, ami szintén nem jó azokra a szekrényekre, amikre akartam. Lassan csak megtanulja Lőrinc, mit nem szabad, biztonsági cuccok nélkül is.

Hát ilyen mozgalmas napunk van.
beu
 
 


Ja, és belenyalt a kézkrémbe. KépRemélem, nem lesz baja.

Heppi! Örülök, hogy jó napod van.

Sofka! Neked jobb már a kedved?

Toffi! Szólj, ha mentek Londonba átaludt éjszakáért! CSatlakozunk. Kép

Mi is sétáltunk, tök szép idő volt itt. Persze mire lejutottunk, már nem sokáig élveztük.

Beu
beu
 
 


Érdekes, én is a lakás átalakításán fáradozom. Főleg a növényvilág költözködik, mert fiam egy csepp Micsurin, hihetetlen tempóban képes bármiféle zöldet megközelíteni. A yucca nem kedveli, rávetette magát. A pletyka még vívódik, jobb is, mert tállal együtt megvan vagy három kiló, és ugy enyolcvan centi magas a köcsög amin terpeszkedik. Elég puszta lesz a lakás nélkülük, de azt hiszem az idei telet a télikertben töltik. Hátha jobban fejlődnek. Kép

Hűtőzárunk nekünk is volt. Mindig Orsit kértem, hogy tekergesse már ki, könnyebb volt neki a pici ujjaival. Szerintem fogyókúrás és nem gyerekbiztonsági okból árulták a bababoltban. :-o

Andi, gratula álldogáló Daninak. Leülni is tud, vagy kamikáze a fiú? Ja, és Don Pepe hozzánk nem jön. Mi Portofinoékat hívjuk. De régebben duplóval mesei McDonaldsosakat játszottunk. Én főként irányítottam az építkezést, majd szinkroniozáltam a némajátékot. Majd Marcival újra!

Mi a szépidőben anyóstlátogattunk.

sofka

heppi, majd konzultálok a műszaki személyzettel. Fényképezni már nagyon tudok, és hihetetlen hülyének érzem magam, mert nem szoktam ilyet, de vinném mindenhova. Valszeg az ejtett rabul, hogy rögtön látom a képet. És nemcsak engem, a srácokat is!
sofka
 
 


Sziasztok!

Toffi!Beu!
Elkiabáltam,nem aludta végig az éjszakát!
De azért próbáljátok meg Londont!!!KépKépKépKép


Egész délután fáj a fejem,szerintem nem birom igy november végén a 15 -17 fokot!KépKépKépKép
Na de majd otthon...gondolom kapunk a télből rendesen.5.én megyünk haza.2teljes hétre!Hurá!!!!!!!!!


Mariann
Mariann
 


Sziasztok!

Látom, hasonló volt mindenkinél a program. Nálunk anyós látogatott minket, és én is megmentettem a szobafenyőt ANcsitól (gyereknek cellulózhiánya van, továbbra is enne minden papirt, rájött, hogy a hinta dudáján van egy matrica, amit nyugodtan ehet, és senki sem veszi el tőle. Aztán ette a hinta kötelét is. Valamint minden növényt, igy legújabb kedvence a szobafenyő lett. Ma vége lett, felköltöztettem).
HOlnapra céklát tervezek én is, nagyon apróra vagdosva, szerintem igy messze nem kell másféf óra neki, az csak az egész céklára vonatkozik!

Andi.gratula Daninak a felálláshoz!! Ancsi is igy hét hó táján kezdte (közel két heteKép)

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Nem bírom ki, és nem is kerülhet máshova. Itt a 300. hozzászólásom. (kellett nekem annak idején resetelni a múltamat, már hol tarthatnék! Kép )

sofka
sofka
 
 


Mindenkinek szeretném megköszönni a segítségét sokat segítettetek. Már kezdetm megijedni, hogy rossz anya vagyok és hogy elkényeztetett gyerkőcöm van. Közbe rá kellett jönnöm, hogy Robó inkább csak érdeklődő és nagyon igényli a törődéstKép.Azóta sikerült picit aludnunk is, szóval egy szavam sincsKép.

Psandi: Dani sárgarépa -krumli evészetKép, felálláshoz pedig gratulálok! Tejet eszik csak még Dani?

Toffi: jobbulást kívánok Szandinak!

Csucsuka: gratula barátnődnek, tényleg jó dúla lennélKépPárbeszéd nagyon aranyos, értelmes Annácska nagyonKép.

Évi: köszi a megnyugtatás, nagyon édes Petráról a fotóKép.

Sofka: köszi a megnyugtatást, bizti igazad van a 18. életévet betöltöttről, így most ezerrel bepótolom a majdani lemaradástKép.VagyonosnőKép

Zulu: remélem az őrület csökkent már és jobban vagytok, jobb napjaitok vannak!
Pihizz egy kicsit.

Heppi: köszi az ülésről leírtakat.Szekrényben rendKép, nálunk is jó régóta tervben van ....

MAci2: ari vagy, köszi. Mit festettél, kíváncsi vagyok ám rá.Roni gyönyörű, azért huncut szemekkel néz ámKép.

Beu:köszi a tippeket, minikirándulós kép nagyon édiKép, látom a csínytevés beindultKép.

Momo: örülök, hogy jobban vagytokKép, viszont Zsebi nyűgösségéhezKép. Tudom, hogy nem vigasztaló, de nálunk is ilyen napok vannak.

Andy: Márk usziKép, képek is nagyon jók. 3. fogacskaKép Kép.Láttam a képen az ajtóhoz rögzíthető rácsot, hol vettétek és mi a pontos neve?

PIldi:káposztás babos ételektől remélem nem volt álmatlan éjszakátok. Még én sem igazán mertem ilyen dolgokat enni.Meggyeskrumplit hogyan csinálod?

Zsuzsi: Mikinek jobbulást!!Érdekes orvosotok van, hogy enyhén fogalmazzak...

Kangi: Apacuka főzés storiKép.Biztosan jó ösztönzés azértKép.

Mariann: gratula az átaludt éjszakához.


Elli: sajna a 6-án tervezett talira nem hiszem , hogy tudunk menni, amit nagyon sajnálok, mert apával azt beszéltük, hogy ha felmegyünk pestre decemberben , akkor vásárolunk is egyett és kijelentette(bár igaza van), hogy hétvégén nem fog karácsony előtt vásárolgatni, mert annyian vannak mindenhol. Így legörbült a szám, de remélem azért mielőbb tudok veletek találkozni.

Myssnia: merre vagytok??Remélem jól vagytok!


Mi hétvégén mamiéknál voltunk, ahol sikerült picit pihennem is. Igaz Robó még nyűgi néha néha, de azért elviselhetőbb már. ma akkora hancurt levágtunk az ágyon fürdi előtt, hogy még én is belefáradtamKép. Mostanában feszítgeti a lábát, állna, ha engedném nekiKép.
Tényleg többen írtátok a fogacska miatti nyűgit. A kis ínyén még nem látni semmit, van esetleg más jele is a beágyazódásnak?Bár ahogy látom mostanában nem csak Robó nyűgösködött, lehet, hogy tényleg a levegőben volt vmi?
Mindenesetre köszönöm, hogy megnyugtattatok, jólesettKép


Anita
anita77
 
 


Gyerek bezabbantotta a maradék répás húst, aztán almás almás rizses trutyit.

Matricakontúr elkészült, állat ronda lett. Már ott elszúrtam, hogy a kontúrfesték tetejét bénán vágtam le, így nem szépen húzza a vonalat. Van valami trükkje? Aztán meg nagyon vastag lett. Azt hiszem, pár tubus festék kell, míg belejövök. Ha vannak apró fortélyok, osszátok meg velem, légyszi!!!

Sofka! GRatulálok!!! (A háromszázadikhoz persze, mi máshozKép)

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Ezt most találtam, bocsi ha valakinek nem tetszik, de gondoltam leíróm.

sziasztok itt egy szép karácsonyi mese!

MESE

B. Radó Lili : Három fenyőfa

Három fenyőfa állt egy dombtetőn.

A legnagyobbik fa szép és egyenes volt, erős, messze nyúló ágai voltak. A kisebbik fenyő volt nem olyan terebélyes, de napról napra fejlődött és növekedett. A harmadik fenyő azonban igazán nagyon kicsi volt, vékony törzsű és egészen alacsony.
- Bárcsak olyan nagy és erős lennék, mint a Legnagyobb fenyő. - sóhajtotta ez a kicsike fa.
Nagyon hideg tél volt ebben az esztendőben. A földet belepte a hó. Karácsony közeledett.
- Bárcsak eljönne értem Télapó, és elvinne karácsonyfának ! - sóhajtott a Legnagyobb fenyő.
- Bárcsak engem vinne ! - mondta a Kisebbik fenyő.
- Bárcsak engem választana ! - kívánta a Harmadik Fácska.
Egy napon fázós kismadár jött szökdécselve feléjük. Megsérült a szárnya, s ezért nem tudott repülni.
- Kérlek Legnagyobb fenyő, itt maradhatnék az ágaid közt ? - szólította meg félénken a kismadár a fát.
- Nem lehet ! - mondta a Legnagyobb fenyő- Nem használhatok madarakat az ágaim közt, mert éppen karácsonyfának készülök.
- Pedig úgy fázom - panaszolta a kismadár, a Legnagyobb fenyő azonban nem is válaszolt.
Így hát a törött szárnyú kismadár odább ugrált a Kisebbik fenyőhöz.
- Kedves Kisebbik fenyő megengednéd, hogy itt maradjak az ágaid között ? - kérdezte.
- Nem ! - felelte a Kisebbik fenyő. - Nem ringathatok semmiféle madarat az ágaim között, mert hátha éppen most vinne el valaki karácsonyfának.
Ekkor szegény didergő kismadár tovább ugrált a Harmadik Fácskához.
- Drága kicsi fenyő, itt maradhatnék az ágaid között ? - kérdezte.
- Hogyne maradhatnál kismadár - felelte a Harmadik Fácska. - Búj csak egészen hozzám. Majd megmelegítelek, amennyire csak tőlem telik.
A kismadár felugrott a Harmadik Fácska ágai közé, ott nyomban el is aludt. Hosszú idő múlva a Harmadik Fácska édes, halk csengettyűszót hallott. A hangok egyre közeledtek, már egészen ott hallatszottak a dombon. Elhagyták a Legnagyobb fenyőt, elhaladtak a Kisebbik fenyő előtt is, de amikor a Harmadik Fácska elé értek, elhallgattak.
Mind a három fácska látta az apró csengettyűket. Egy rénszarvas húzta szép, kicsi szánkón csüngtek, amelyből most kiszállott az utasa.
- Télapó vagyok- mondta - Karácsonyfát keresek egy nagyon kedves kicsi gyermek számára...
- Vigyél engem ! - kiáltotta a Legnagyobb fenyő.
- Engem vígy ! - ágaskodott a Kisebbik fenyő.
A Harmadik Fácska azonban meg sem szólalt.
- Te nem szeretnél eljönni ? - kérdezte tőle a Télapó.
- Dehogynem ! Nagyon szeretnék - felelte a Harmadik Fácska - De hát itt kell maradnom , hogy vigyázzak erre a beteg kismadárra. Éppen elaludt.
- Kicsike fa - mondta a Télapó - te vagy a legszebb fácska a világon ! Téged viszlek magammal.
Azzal gyöngéden kiemelte őt a földből, olyan óvatosan, hogy az ágai közt megbúvó kismadár fel sem ébredt. Aztán szánkójába állította a csöpp fenyőt a kismadárkával együtt, majd maga is beült mögéjük. És a kicsi szánkó ezüstös csengettyűszóval tovasuhant velük a karácsonyi havon...

Andy
andy78
 
 


Andy Kép Már volt hozzá szerencsém!

Beu, milyen festéked van? Mert az enyémen gyárilag van lyuk. És pont jó. A kontúron is Kép . Lőrinc most hányszor eszik-szopik?

Szerintetek próbáljam elhagyni a déli szopit, hogy a műtét napján ne legyen gond? És hogy magyarázzam el a dednek? Vagy próbáljak fejni? (BRRR) Vagy tápi? De még az sem biztos, hogy cumiból tud inni.
Na megyek fényképeket buherálni.
sofka
sofka
 
 


Sziasztok lanyok!

Most nem olvastam vissza, de regebbrol ugy remli8k, hogy keddre tali szervezodik. Mi is mennenk Petraval!!!!Kép

Elli,
Koszi szepen a mailt, es bocsi, hogy nem valaszoltam, meg hogy csak most koszonom, majd akkor a talin meg beszeljunk rola, ok?Kép

Kesobb megprobalok jonni. Addig is puszi:

Leszter
leszter
 
 


KísérletKép


NA ezt dekupáltam. Illetve nekem ez tetszik a legjobban. Most az összes képet egyenként kell átméreteznem? Mert egyelőre csak ez az egy sikerült!

sofka
sofka
 
 


Mindenestre a méret jó. Most már csak a többit nem tudom a masinából feltenni a számgépre. Megyek használati utasítást olvasni.
(Jól eltársalgok itt magammal)
sofka
sofka
 
 


Sofka!
Lőrinc szopik, amikor kedve tartja, és mást eszik, amikor anyának kedve tartja. KépA következőképp próbálom (de sosem sikerül rendszert csinálni, mert valami mindig átrendezi a napirendet. Például nagyon fontos plázázni valóm akadKép)
Reggel délelőtt, délben szopi, ahogy épp jön. Két szopi között gyümölcs, mikor már éhesedik. Dél-egy körül szokott szopizni, utána próbálok valami főzeléket adni újabban, mert doktornéni azt mondta, naponta kétszer is mehet a főzi. Aztán este ő fürdés előtt is és utána is szopizott, most előtte fél7-fél8 körül szoktam neki bőséges vacsit adni. Főzelék, gyümölcsös sinlac, általában ami maradt napközbenről. Úgy egy üvegnyi kaját eszik meg kb. ilyenkor. Aztán fürdés és altató szopi.

De ez csak a terv, elég rendszertelenül csinálom.
Szerintem nem kell kihagynod egy szopit, ha nem akarsz. Csak szoktasd hozzá, hogy rendesen tudjon enni, és akkor ha te nem vagy, kiváltják a szopit. Nem tudom, ez érthető-e így. Én nem akrtam kihagyni szopit, de ha úgy próbálok neki enni adni, hogy nem éhes, akkor nem eszik. Miért is enne szopi után, teli gyomorral. Végül is érthető. Ezért a vacsira kiéheztetem, hogy azért mást is egyen most már.Kép

Festék: ki tudja, Tescóban vettem. Lehet, hogy volt lyuk, csak én levágtam? Megnéztem. A többin van. Valszeg ezen is volt. Felülmúltam magam. Kép Vagy inkábbKépKépKép

Te viszont jót csináltál. Csak nem tudom hogyan.

Leszter! De jó, hogy jöttök. Mindig akartam egy sms-t küldeni, de mindig elmaradt. Kedd, CSerpesház, 11 óra.

Béna Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Beu,
a fun and fancy féle üvegmatrica festéknek van szűkítője is . Az festéken még rajta van, hogy Marabu, lehet, hogy ez a márkája. Már nem emlékszem mennyiért vettem. Azt kell rátenni a festékvégére. Úgy néz ki mint egy rotring cerúza fémhegye. Különböző méretben kapható. Vékonyabban is tudod húzni a kontúrt. Egyet érdemes venni. Én úgy emlékszem, hogy az Árkádban a Játéksziget is árul ilyen festéket és szűkítőt.

Sofka,
nagyon ügyi vagy. A gipszet is Te csintáltad? Vagy az nem gipsz?

Andy,
aranyos a mese.Kép

Mindjárt folytatom csak a kedves férjem átküldött egy másik géphez.Kép

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok,

Vera,
Elég volt a terhesség alatti utolsó vérkép, vizelet, meg a terhesség alatti hepaszűrés, az benne volt a terheskönyvben, meg a szifilisz is, ezeket kérték. Én is lusta voltam a vizsgálatokhoz, azért adtam direktbe.
Férjem ma mondta, hogy felhívta "valaki"Kép a netről, és hogy jövő héten még beszélnek. Remélem, tecceni fognak egymásnak a fiúkKép Nem tudtok talira jönni 6-án? A kéró tele az általa tervezett és készített bútorokkal. Bababútor, könyvespolc, beép.szekrény, konyha...Tudod, referenciánakKép

Beu
Szuperek a Lőrinces képeidKép

Momo
A most 7végi talizás Rodival nem jött össze, de addig még istibizi elhozomKép

Maci
Édi képekKép

Andy
MárkfotókKép és meseKép

Ari
SztoriKép és tesóképKépKép

Kangi
Evés: hurrá, már megint! Kép Ezexszerint télleg varázsló Apacuka.Kép

Mariann
Biztosat nem tudok, csak annyit, hogy Réka Danija is egy csomó sárgarépát evett/eszik, és télleg sárgaKép, legalábbis Sofkánál megállapítottuk, hogy az volt, de igazából nem árt nekikKépNagyon édipofi volt így isKép Legábbis Daninak nem lett baja. Gondolom Réka továbbra is határidősmelózik, de ha bekukkant, szerintem megerősítKép

Andi
Látod, én mondtam, hogy Dani mindent iszonyú hamar csinál...tessék! Álldogál 7 hósanKép Gratula azért, nemsokára szaladhacc utánaKép

Leszter
No problemKép télleg

Sofka,
Az öntött gipszkép, ugye? Nagyon szép!!! Én is csináltam, és épp most töprengek, hogy kerüljön rá kép...szóval a szalvéta alá tettél vmi alapozófestéket, vagy csak kiszáradt, és nyomiztad rá a szalvettát? Tudatlan vagyok.Kép

Nálunk megint sűrűsödnek a kelések, mármint éjszakaKép vagy inkább Kép. 4 óránként akar éjjel is enni. Múlt éjjel 40 perc bömbi után etettem meg, és akkor visszaaludt... Lehet, hogy a 9 kilójának már nem elég a tejcsi?? Hébe-hóba kap délután bébiételt, de rendszertelenül és nem is mennyiséget, inkább az íze miatt kóstolni... Akkor most próbáljam meg etetni délután rendesen? Még csak 5hó+1 hetes, és tejem is van elég. 1 hó alatt kb 80 dekát hízott, az is okés. Most dilemmázok, mert nem akarom visszaszoktatni az éjjeli kelésekre, olyan klasszul aludt már 5-6 órákatKép
A Dévény-masszőr pedig átette a keddi kezelés csütörtökre, úgyhogy mi is oda tudunk menni 11 körül a Csházba.
Drukkoljatok, holnap neurológia kontroll, igaz, ez a dokinéni a múltkor sem látott semmit, de azért mégiscsak kontroll.Kép
Kezem fáslizom, kenegetem (Dolobene gel), meg borogatom, Kevint járni tanítgatom, meg egydül felmászni a pelenkázóraKépKépKép
Jó éccakát
Elli
ellimami
 
 


Na, átültem. Folytatom, remélem innen már nem zavar tovább.Kép

Anita,
az jó ha tudsz néha pihenni hétvégén. Úgy könnyebb neki indulni a hétnek.Kép

Ildi,
ez a szilvás bableves érdekes lehet.Kép Én tegnap meggyes jughurtot ettem kovászosubival. Anyukám csak annyit kérdezett - terhes vagy?Kép

A képeg szuperek. Már várom, hogy élőben is lássam a babákat. Kiváncsi vagyok kiket ismerek fel a képekről.Kép Lesz még valaki rajtam kivül aki először megy talizni?
Arra gondoltam, hogy űditőt viszek. Mindegy milyet?

Ma anyukám kitalálta, hogy menjünk el az Árkádba busszal a két gyerekkel. Mondom jó de nincs jegyem, habár úgy is vasárnap van ilyenkor nincs ellenőr. Már félúton járunk mikor felszáll egy férfi az egyik ajtón, nyúl a zsebébe. Én nézem Őt, Ő néz engem. Én tudom, hogy ellenőr, Ő tudja, hogy nincs jegyem. Szerencsém volt, hogy Niki velem volt kenguruba mert a szemével mondta, hogy nem baj.Kép Oda se jött hozzám. Azért anyukám vett tőle jegyet. (Máshol ült anyu a Nórival.) Nem értem én úgy félek az ellenőröktől. Tényleg rendes volt.
Voltunk ma mi is az anyósnál is. Olyan ari volt, hogy az 5 hós Nikibabának is vett mikulásra kindertojást + csokitélapót. Meglepődtem rajta.Kép Mondjuk lehet, hogy egy csörgő jobban bejött volna Nikinél.Kép Nálunk már járt a mikulás.Kép

Tina
tkriszta
 
 


Mi lehet ez? Nekem nem ilyet szoktak vacsorara adni! Megkostolom!
Kép

Nem rossz, de negy es fel foggal meg egy kicsit ragos!
Kép

Na most melyiket? A lapos barnat, a lyukacsos sargat, vagy azt a kis ragos bigyot?
Kép

Ez a lapos barna nem jott be, meg volna itt mit kostolgatni, de en mar alig allok a labamon! Talan meg azt a kek poharat megkaparintom...
Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok megint!

Apa mar megint dolgozik.Kép Egyedul is furdettem, ami azert jo is, mert maskor soha nem en csinalom.Kép

Lattam, volt szo a ceklarol. En ma eloszor adtam Petranak, es izlett neki. Sajnalta, hogy csak par kanallal kaphatott. En egyszeruen feldaraboltam, nem tul aprora, kb. fel centi vastag szeletekre, plusz krumplit is ugyanigy, egyben feltettem az egeszet foni, aztan turmix, es kesz. Jo sokaig foztem, hogy jol lehessen turmixolni, de szerintem 45 percnel biztos nem tovabb.

Latom, mindenki muveszkedik. En is napokon belul elkezdem. Vettunk feher csempet, felvagdaltuk 5 centis csikokra, es ez lesz a diszcsik a furdoszobankban az uj keroban.Kép Eleg nagy faba vagtam a fejszemet?Kép Vettunk kiegetheto uveg- illetve keramiafesteket, valamint mar megvan nagyjabol a terv is, hogy mi lesz rajta, csinalok sablont es hajra! Vagy ez nem ilyen egyszeru? Vannak am kerdeseim is! Azt mondta az elado, hogy ehhez nem kell kontur. Vajon igy be fog folyni a sablon ala a festek? Honnan tudjam, hogy mikor 170 fokos a suto (ilyen homersekleten kell kisutni), ha nem lehet a homersekletet beallitani? Gazsuto, csak szamok vannak rajta 1-tol 8-ig. Profi lanyok, van valami egyeb trukk, amit ismernem kene?
Ja, es a Mikulas fog nekem hozni matricafesteket!Kép Hanyat kell meg addig aludni?Kép

Beu,
Koszi a taliinfot!Kép A 11 ora nehezen illik a napirendunkbe, de azert tutira ott leszunk!Kép Onnan kb. 5 perc setara van az egyik volt munkahelyem, lehet, hogy oda is bekukkantok. (Drukkoljatok, mert a fonokom haragban valt el tolem, amiert terhes lettem, es azota nem is beszeltem vele!!! Bar valszeg o nem lesz ott, de vagy a felesege, vagy az anyatigris beallitottsagu anyja feltehetoen igen.)

Elli,
Akkor jo!Kép

Na meg olvasgatok, es talan irok is. Ha nem, akkor jo ejt:

Leszter

Hopp, inkabb megnezem a Tokeletes gyilkossagot, bocsi.Kép
leszter
 
 


Leszter,
nekem is gázsütőm van és úgy emlékszem a leírásában benne volt, hogy a számok kb. hány fokot jelőlnek. Milyen sütőd van?

Tina
tkriszta
 
 


Tina,
Ha gyerekkel vagyok elvbol nem lukasztok! Majd akkor, ha a soforok nem csukjak ram az ajtot, ha nem csilingelnek, amikor meg le sem szalltak, nemhogy en fel babakocsival, es meg a rengeteg ha...ja, es ha majd a jegyautomata a Deak teren nem nyeli el a ketszazasomat egy szo nelkul jatsszva az artatlant utana...na majd akkor, talan, lukasztok! Addig nem!
Valaki egyszer azt mondta kismamakat nem buntetnek meg! Es tenyleg nem, kiprobaltam, oda sem jonnek, nem is kerik! Na jo, egyszer probaltak...

Kolykeim betegek valtozatlanul, Miki ma mar csak pottyos volt, es picit nathas, most viszont Gyuri dolt ki. Dani meg hisztis, de meg milyen. A 3 eves piskota hozza kepest!

Megyek aludni, mert gyanitom nem fog sok alvas jutni ejszaka!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Leszter,
megkerestem a mi sütőnk leírását. Pelgrim gázsütő.
Szabályozó állása
1 - 160 fok
2 - 180
3 - 200
4 - 220
5 - 235
6 - 250
7 - 265
8 - 280.

Tina
tkriszta
 
 


Méghogy szép idő???? Itt, Gödöllőn egész nap sűrű köd voltKép Most is az vanKép
Asszem hévvel megyünk talizni, ma beadta a kulcsot az önindítómKép Legalábbis arra gondolok, aksi biztosan jó, minden funkció megy, kivéve a motorindítás. Olyankor csak kattan. Troli honnan indul? Mármint a hévtől jobbra vagy balra?

Cékla: én kuktában főzöm, kb. 2-3 cm-es darabokban, együtt az egészben hagyott krumplival, kb. negyed óra.

ZsuzsiKép aranyos a képriportKép Ilyen tányérunk és poharunk nekünk is van, ah, globalizációKép

SofkaKép remekműKép

BeuKép mi is üvegfestéssel kínlódtunk ma, a gyerekek festették, nekem meg le kellett volna választani. És beszakadtKép tragédiaKép

Múlt héten újratelepítettem az internet kapcsolatot, azt hittem, az ment tönkre, erre a dög Outlook elrejtette valahová a régi leveleimet. Vagy kitörölte szó nélkül??? máskor is volt már ilyen, más op. rendszerrel, akkor meglettek, de most hiába kutatok utánuk. Nem tud valaki segíteni? Az itthoni rendszer XP.

Urszila
urszila
 
 


Urszila!
Ha szemben állsz a hév megállóval, balra van az a gomba, és a mögött vannak trolimegállók. Azt hiszem a második a 82-es.

Ja, és megnéztem, a második megálló Vezér u. névvel a Cserepesház megállója.

Zsuzsi!
Képek jók, Miki édes, mint mindig. Betegség, hisztiKép De legalább jelen voltál egy picitKép

Beu
beu
 
 


Toffi!

Mentek holnap úszni? Nekünk pótolni kellene, de még nem döntöttem, menjünk-e.

Beu
beu
 
 


Urszila,
lehet kapni olyan nylont ami direkt az üvegmatrica készítésére van. Nagyon jól le lehet húzni a remekművet. Én is mindig azon rontottam el, hogy nem tudtam leszedni a genotermről. Amúgy ha 1-2 percre berakod a fagyasztóba akkor egybe lejön a sima genotermről is. Csak vigyázz mert ha sokáig van bent akkor törik a matrica.

Na, eldugulok mára. Kép

Tina
tkriszta
 
 


TinaKép direkt matrica nylon. Valahol elbaltáztuk. Mélyhűtőt kipróbálom.

BeuKép kösz a pontos infot.Kép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Maci2
Ezek a kepek?!!!! Kép

Beu
Latom nektek is van ilyen hatonhordos kirandulos cuccotok. Szereti Lorinc? Mi is kaptunk1et, meg nem probaltuk.- kirandulasert amugy irigyIrigy! Kép
Dec.7en lesz borze, ha esetleg pont vasarolhatnekod lenne... Kép
Ikeas jatek- ha netan pont arra jartok es tenyleg 3E- korul van es nagyon raer a kedvesed, akkor nagyon szovesen vennem, de ha barmely tenylezo epp nem smakkol ,nem fogom a falhoz csapkodni a fejem Kép

Momo
Nezegettem a talis kepeket, es rajottem,hogy eddig nem is tudtam,hogy nezel ki! Kép Tok jooo, sokkal fiatalabb vagy, mint gondoltam! Kép

Heppi
Ez a nyilt Marci-pasizas?!?! Kép

Andy
Kepek Kép
Fogacskahoz gratula!
Nekem nagyon tetszett a mese, koszi! Kép

Ari
Kristof Kép Kép De eeeedes!!! Kép A kepen is tunderiek!!

Megint Beu
Bocsi, de olyan jokat rohogok itt a fozos sztorikon Kép Ugye nem haraxoool?! Kép Azert en drukkolok am nagyon, hogy sikeruljon!!!! Amugy en soxor adok Jazinak de. rizslisztet gyumivel vagy du. fozelekkel aliasz krumpli helyett.
De de. szoktam neki corn flake cuccot is adni gyumilevel, gyumivel. Nagyon szereti! (Ceklaba tettel kis komenyt? Nagyon jo bele)

Ildi
Kep aranyos lehet! Kép
Remelem nem volt hatasa a lakomanak?!
En a rizset mostanaban csak mikrovan gyartom, 2x annyi vizzel mint rizs (vagy talan picit tobb), pici olaj, pici so es nem ragad ossze.

Zsuzsi
Beteg Miki Kép Most vegul rubeola v sem? Kiderult?
De durva ez a doki.....
Kepek Kép

Kangi
Apafozt Kép

Mariann
Latod, London kellett ennek a gyereknek!?!!!! Kép
En ugy tudom, hogy a sutotokot hetente csak1x lehet adni olyan babaknak akik sok repat esznek, szoval szerintem valaszd szet a kettot es felvaltva add.

Andi
Nagy gratula a felallashoz! De nagyon ugyi fiad van?! Kép
Pizzas Kép

Heppi
Te jo eg, mennyi ceklas trukk?!!! En siman megfoztem kr.al es jo lett (kb. 20 perc volt)
Rokontomeg Kép

IsmetBeu
Juuujjj szekrenyajto Kép
Zarak Kép

Sofka
Grat a 300hoz. Kevesnek tunik, ahhoz kepest,hogy mennyit irsz, nem? Ja, tenyleg, uj login!
Huuuu ez a kep nagyon szuper! Ugyi vagy! Kép

Elli
Tejtippen nincs, szerintem kicsit meg legy turelemmel, ne kezdj meg neki a hozzatapinak, ha van eleg tejed. Hamar ki fog derulni, hogy eze-e a baj?!
Holnap szoritok! Kép

Tina
Nem jellemzo azert,hogy ilyenek lennenek az ellenorok, mazli! Kép

Itt szerencsere egesz 7vegen jo ido volt, egel sokat csavarogtunk. Na meg a heten vettunk 1 TV-t es annak a dobozabol krealtunk Jazinak egy jopofa jatszohazat. Mar csak matricakat kell rajzolnom ra Kép
Jaziboy kozben 8 fogu lett, kicsit meg takonypoc, laza azota nincs.
Jovo7en egeszsegugy vizsga, dec.3an rutin. Remelem jobban sikerul, meg lettem vigasztalva koszonom! Kép
Kiscsajom 1re kevesbe birja a babakocsit, en nem ertem. Ha kiveszem teliszajas vigyor, visszateszem ordit. Hol latta ezt? Kép Meg talizni sem jarunk, nem ertem!
Na lelovom magam, bocsi a regenyert. Mingyaaa csatolok par kepet is.
Jo ejt
Norka sa Nyolcfogu tunder
norkini
 
 


A kishaz (meg matricatlanul)
Kép
Ki az erosebb??
Kép
Kifeké
Kép
Na hagyjuk
Kép
Lealltam....
Jo ejt!
N
U.I. Elfelejtettem : ma este mar felmostam,furdot ganyoltam,klotyot mostam, vasaltam, varrtam, babaneteztem szooovvaaaallll....
norkini
 
 


Sziasztok!

Koteteket tudnek irni, de elment az ido az olvasassal, es mar tiszta kotyagos vagyok :-( ugyhogy inkabb majd talin elmeselem Kép Kép Kép persze, ha semmi murphy kozbe nem ugat (kopp-kopp)!

Ugye 11h-tol lesz a tali?

Beu,
emlexel meg, hogy megcsodaltam labujjszopizo Lorincet? :-))) es sohajtoztam, hogy mikor fog Vilcsi ilyet - hat tegnap este furcsi utan Kép
Le is fotoztuk, csak lehet, hogy az emberem nem engedi feltenni, mert total puci a leany es o meg vedi az erkolcseit ;-))) mi lesz itt serdulokoraban, en fogom becsencselni az udvarlokat az ablakon?! :-)))

Ja es kiprobaltam nehany eddig tilalomlistan levo etelt, ugymint kaposzta, karfiol, es meg se kottyant a csajnak :-))) a kovetkezo proba nagy kaland lesz: a BAB :-0

Na lefogom ennen kezeimet es megyek hunyni, mert megint zombi leszek! Pedig mostanaban visszatertunk a 2-3 ebredeses rendszerhez, ami ugye Viola eseteben nem panasz, hanem eredmeny :-] most kell kielvezni, jovo heten oltas... :-(

Csak jokat! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok,

Orsoly,
LAcko tunderi, ahogy a furdokadban all. Kép A regi lakasunkban nekunk is pont ilyen kadunk es csempenk volt. Kép

Csucsuka,
nagy gratula a baratnodnek! Es sok boldogsagot es egeszseget kivanok nekik! Kép Minden tiszteletem a Tied, hogy ilyen jol helytalltal dulakent! KépKépKép

MAci_2,
kepzeld, nekunk meg a Nestles 3. levelet bontottak fel. Kik szorakozhatnak? Esetleg a postan kilopjak a termekmintakat belole? Kép
A bekeretezett fenykep nagyon jo otlet Karacsonyra, na es a modell is gyonyoru! Kép

Sofka,
varjuk az uj digigepes kepeket ! Kép

Toffi,
jobbulast Szandinak! Kép Bevalt a Burger Kinges kaja-csabitas? NAlam tutira mukodne...Kép

Zsuzsi,
rubeolas Miki? Kép Hogy elted tul a hetveget? Aaa, most olvasom, nem rubeola. "Csak" natha es nyugosseg. Kép Kepek szuperek, a kommentar nem kulonben...Kép

Beu,
ezek szerint visszermutetre keszulsz? Az fajdalmas? KépKép Lorinc meg mindig tunderi aranyos! KépKép Es ha ez vigasztal, enyim gyerek se eszi a foztomet. Kép
Szekrenyes-kaland Kép

Momo,
jo, hogy mar jol vagy! Kép Es ezek szerint nem a harmadik baba jon....Kép

Andy,
merules es fogacska Kép Gratula mindkettohoz! A kepek is nagyon jok! KépKépKép

Ari,
reggeli sztori nagyon edes! Kép Kisfiad milyen komoly nagyfiu a fenykepen! Kép

KAngi,
Indok Apacuka roghozkotesehez...hihi KépKépKép

MAriann,
ataludt ejszakahoz gartula! KépKép
KAjaugyben nem vagyok szakerto, ZSombi inkabb a nemevok taboraba lepett ismet,igy neki "tapszer-szine" van. Kép

Heppi,
nagyszulolatogatas szuper! Kép

Sofka,
meggazdagodas. Kép Dekupazsos kep ugyes! Hogy van idod harom gyerkoc mellett? Kép
Szerintem meg mutet elott probald MArcipant a deli szopirol leszoktatni, akkor kisebb lesz neki trauma. De ezt csak en gondolom, mint kivulallo laikus. Kép

Elli,
Tiaval tegnap talalkoztam, nagyon orult, hogy adtal hirt Kevin fordulasarol. Kép Drukk a kontrollhoz! Kép

Zulu,
ugye, azert nem logattad ki Malackat? Kép Jobbulast a gyerkocoknek! Kép

Beu,
a Cserepeshaz a metrotol gyalogosan nagyon messze van? Es merre erdemes kijonni a metrobol, hogy ne talalkozzam lepcsovel?

NAlunk ZSombi ismet ehsegsztrajkot tart, csak a tapszert hajlando megenni, de azt is csak ugy, ha az olemben tartom es alhat kozben...kiskanal, bebikaja, fozelek, gyumolcs mind fuj-fuj. Nincs otletetek mit csinaljak vele?
Kulonben egyfolytaban gyakorolja az uj tudomanyat, mindenbe belekapaszkodik es felterdel. Tok edes, kozben vigyorog ezerrel. KépKép

Szombaton kimenot kaptam Apajatol, elmentem fodraszhoz, es vasarolni. Kép Obudan az Eurocenterben a LA Halle-ban learazasok vannak babacuccokbol (tok jok, de szerintem meg igy is dragak Kép ), viszont a TOP SHOP-ban mar nem birtam megallni es a C&A learazasaban vettem neki rucikat (ezek szvsz tok jo aron voltak, szerintem erdemes korulnezni, ha valaki bevasarlast tervez!). Meg magamat is megajandekoztam nadraggal, kabattal. Rogton jo lett a kedvem!KépKépKép

Jo ejt!
Gombóc
gombóc
 
 


Zsuzsi,
fiúknak jobbulást!+++++++++
Mikiről képsorozat nagggggyon édesKépKépKép

Sofka,
dekopácsolt kép szuper, ügyi vagy, gratu.Kép

Norka,
Jázi tündérkeKép

Mindenkinek szép hetet, Cserepesházban talizunk.
Jó éjt, pusssza
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

Tina
jó ez a joghurtos uborka? én elképzelni sem tudom

Zsuzsi
képek nagyon szupik és a feliratok is Kép
épp néztem, hogy nálatok így megmaradnak az újságok az asztal alatt? Dani már rég széttépte volna őket! Kép
gyerkőcöknek jobbulást

Beu
biztonsági cuccok Kép
szekrény ajtó pláne Kép!

Norka
az a kisház nagggyon tuti lett Kép és JÁzi tündéri

Kaska
lábujjszopizó Vilcsi Kép

Heppi
anyóséknál jól viselkedő Orsi Kép

Sofka
hűtőzár Kép
áááá, Dani nem kamikáze Kép csak néha, egyébként visszahuppan térdre és onnan már frankón csinálja újból Kép
Te mikor adod kajcsit Marcinak,(úgy értem szopi előtt/után/közben) még nem hagytál el egy szopit sem?
gratu a 300-hoz Kép

Anita
igen, Dani még csak szopik + napi 1x délután kap gyümit, vagy főzit, vagy mindkettőt Kép ha van kedvem, délelőtt is kap egy kis gyümit, de ez nem gyakori
örülök, hogy megnyugodtál Kép

Andy
mese aranyos Kép

Elli
sztem ha 80 dekát hízik egy hónapban, nem kell erőltetni a hozzátápit. De hogy miért kel fel éjjel, azt nem tudom. Nálunk is a sírnihagyás után 1 hétig tök jó volt, de aztán visszaesett Kép
kontrollhoz drukk

Manó
Emmának boldog névnapot Kép
remélem én vagyok az első Kép

céklát én is kuktában gondolom majd a későbbiekben

sóskát meg ilyeneket mikortól lehet adni? mondjuk én utálom, de hátha Dnainak bejön

na megyek aludni
Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Maci2!
Kiscsaj tündéri. Kép

Andy!
Gratula a 3. fogacskához, Márk nagyon édi. Kép

Ari!
Milyen figyelmes Kristóf. Kép

Andi!
Gratula a felálláshoz.

Zsuzsi!
Ez a Mikis sorozat naggggyon jóóóóó! Kép

Sofka!
Gratula a 300-hoz. Dekupázs nagyon jó. Kép

Norka! Gratula a 8. fogacskához.

Manó!
Emmának boldog névnapot.

Én is bevásároltam, van már kipszkiöntő képkeretem, egy hegynyi szalvétám, dekupáláshoz való cuccok és üvegfestékek. Már csak idő kéne, hogy ezekből alkothassak is. Kép

Na megyek alukálni.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

KÉpzeljétek egy jó hétig nem volt gépünk ugyanis bekrepált egy kicsit, még jó hogy garanciális volt.Remélem minden baba és mama jó van .
De hogy én hogy le maradtam Kép Megpróbálok visszaolvasni de nagyon ugy tünik képtelenség lesz. Annyit nem alszik az én kisfiam hogy a végére érjek.

Most megyek is és megpróbálok valamennyit pótolni.

Szilvi
szedem
 
 


SziasztokKép

Szandit gyógyultnak nyilvánította a doki néni is, ma még itthon nyírjuk egymást, de holnap már oviKép

Andi
Nálunk a felnőttek játsszák így a pizzást, Szandival is hasonló, mindkettőnknek van mobilja (játék) és ugyanúgy leadjuk a rendelést (Szandinak), ő meg kihozza a játékpizzátKép
Én is utálom a sóskát, Szandi úgy ette annak idején, mint a gépKép Most már nem eszik semmit, ami főzelék, paprikáskrumplit sem, szerinte az is főziKép

Heppi
Sütőben sütve finomabb a cékla (én is úgy szoktam), de nem szoktam megvárni, hogy felrepedjen, amikor puha, akkor jó. Zsombinak viszont vízben fogom főzni (már elő van készítve)
Gratula az egyedül banánt evő OrsinakKép
AjándékokKép

Beu
Szegény LőrincKép
Konnektor-maceraKép
Minden-maceraKép
Mégis ízlett a kajcsi?
Nem valószínű, hogy megyünk úszni, két gyerekkel nincs sok kedvem 96-osozniKép, talán pénteken belevágunk a pótlásbaKép

Mariann
Majd legközelebb átalussza Marci megint az éjszakátKép (csak hát mikor van az a legközelebb, ugye?)
Zsombi múlt éjjel szinte percre pontosan két óránként kelt és mindig evett. Pedig most én is tudnék díjazni egy 5-6 órás egyben alvást.
Akkor 6-án tali lesz?Kép

PIldi
Tényleg, káposztás-babos nem zavarta Ancsit? Én székelykáposztáról álmodozom már elég régóta, pénteken elfelejtettem szólni Apának, hogy hozzon káposztát a piacról, talán ma még beér nyitvatartási időbenKép

Anita
Dehogy vagy rossz anya! Így kívülről lehet, hogy úgy látszik, Robó nyügibb, mint más baba, pedig nem biztos, hogy úgy van.

Andy
Szép mese, én is ismerem, de olyan jó volt megint olvasniKép

Sofka
Fénykép-buheraKép
Kaja-dilemma: passz, de ha valami beválik, megírod? (Zsombi nem tud cumiból inni)
De jó ez a macisKép

Elli
Én örülnék a négy órának isKép, és én is erre gondoltam, hogy már nem elég vastag neki a tejcsi. De mást meg csak egyszer eszik, kedvétől függően 60-120 g-ot (doki néni szerint az elég). Cici viszont mindig jöhet Kép

Tina
Nem rossz, meggyes joghurt kovászos ubivalKép, én is ezt kérdeztem volnaKép
Ellenőr: szerencséd volt, kifogtál egy rendestKép

Zsuzsi
Megint jó sorozatKép
Hesss nyügi, hiszti és betegség!

Norka
JátszóházKép
Gratula a 8 foghozKép
KépekKépKép

Kaska
Na ugye, Neked is van lábbujjszopizó VilcsidKépKép

Gombóc
Nem vált be a Burger KingKép, tényleg beteg volt a csajszi.
VásárlásKépKép

Bocsesz, megint jó hosszú voltamKép
Ennél sokkal szebb időt kívánnék, olyat, mint a tegnapi.
PusziKép
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Lenne egy furcsa kerdesem a TGYAS 6 honapig jar a terhes allomanyba veteltol es nem a baba 5 honapos koraig? Mert en majus 8-an mentem el terhes allomanyba (addig dolgoztam) 22-en szuletett Bori, akkor november 8-ig jar a TGYAS es nem oktober 22-ig.
Es meg egy ha az ember kozalkamazott akkor a 13. havi fizetest mennyi ido alapjan szamoljak?

Nyoszorog a lany
Udv: Ari
ari
 
 


Lanyok,

Off leszek, bocsi.
Volt egy receptem, kaviarkrem kaviar nelkul, buzadarabol es szardellapasztabol. Mar egy ideje ki akartam probalni, most nekialltam volna, es nem talalom sehol a receptet. Nem ismeri valaki veletlenul???
Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Ari
Nem bizti, hogy jól tudom, de asszem, 168 nap a TGYÁS. Én ápr. 22-től (kb) okt. 6-ig voltam.
Toffi
toffifee
 
 


Megint én...
Megkerestem a munkahelyemről kapott papírt, benne is van, hogy 168 nap.
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Ari, 24 hét a tgyás, ez tuti.
13.havit nem tudom, elvileg az évi kereset átlagából talán... tényleg, ha valakinek év közben megszűnik a közalkalmazotti munkaviszonya, akkor a töredék évre kap 13. havit??

Ancsin nem volt sok nyoma a kápinak és babnak. Előtte éjjel volt nagyon pocsék, azóta csak 2 óránként ébredős éjjeleket produkált... nevezhetjük jobbnak, mint előtte, mondjuk nem is tökéletes (jobb esetben 3,5 óránként ébred csak), de én azt mondanám, hogy nem befolyásolta az én kosztom.

Ma mi is céklát próbálunk.
Sóska, spenót, saláta is mehet az első körtől, lehet még a tél előtt egyszer megszedem a spenótot is, és akkor azt is megkóstáljuk. Spenótnál viszont a spenótot külön illik főzni, és a főzővizét nem felhasználni, ilyenkor a krumpli főzővizét használni higitásra! (tudom is én mi van benne, valami)
Salátát is meglepő mód szokták szeretni (én utálom a főtt salátát, szerintem az csak nyersen jó)

Holnap valószinű megyünk, még két dolgot nem tudok: egy: kenguruval vagy babakocsival bumlizzak
2: ha viszek itthonról pempőt neki (tipikusan 12-2 között szoktunk főzelékezni), akkor azt ott meg tudom valahogy melegiteni??? (vagy majd az Örsön az IKEÁban???Kép)

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Hogy azt a.... Pont a Küldésre mentem, amikor volt egy másodpercnyi áramszünetKép
Julka 9 óta alszik, most alussza ki a hétvégi fáradalmaitKép Tegnap de. pl. a Pálmaházban aludt kenguruban, míg a nagyok gyertyát öntöttek és díszítettekKép

AriKép A TGYÁS 168 nap, Julka ápr. 9-én született, én elvileg 8-ig dolgoztam, és szept. 23-tól van GYED-em.

LeszterKép 3 dl paradicsomlében sűrűre főzünk 1 dl darát sóval és pici cukorral, amikor kihűlt,hozzáadunk 1 tojássárgáját, 1 kanál vöröshagymát és cseppenként 1 dl olajat. Késhegynyi törött bors, szardellapaszta, az egészet habosra keverjük és 5-6 órára hidegre tesszük. Erre gondoltál??

NorkaKép én is teszek köménymagot a cékla főzővizébe, csak elfelejtettem írni. JátszóházKép és a gyermek is benneKép

Urszila
urszila
 
 


Sofka,
a gipszöntést hogy csinálod, leírnád?
köszi előre isKép

Formám, gipszem van, de nem tudom, hogy milyen arányban kell vízzel keverni a gipszet ill. hogy mennyi ideig kell a formában hagyni, hogy utána ki is jöjjön.Kép

Bence nem akar aludni és nagyon nyafiKép...megyek is, mert önveszélyesKépKépKép
Timici
timici
 
 


Urszila,
Koszi szepen! En valami meg egyszerubbre emlekszem, de lehet, hogy akkor ezzel probalkozom.Kép Te csinaltal mar ilyet? Finom? Meg egyszer koszi!Kép

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok!

Szerintetek a kiwi okozhat hasfáját a babánál?
Éjjel 1-3 között nagyon sírt szegény Nikibaba és sehogy nem lehetett megvigasztalni. Cici se kellett. 3 napja elég sok kiwit ettem meg. Tegnap előtt meg úgye a koviubi joghurttal. A fogzás fájhat ennyire? Semmi jelen nics fognak.

Tina
tkriszta
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?