Új privát üzeneted érkezett!

Szia Magdolnam!
Köszi szépen!
Hogy vgy ma? Elmult a dagadásod?
Anyós, kiakasztott, hogy egy elég irreális öszeget kell fizessek egy könyvelőnek, amiért engem alkalmazott...Az összeg akkora, mintha 10 személynek könyvelne ,nem egynek... :shock:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


A Nati privijét én is kérném szépen! :oops: :lol: Légyszi.....

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


mindjárt továbbítom. Mennyit kell fizetni? (ftnak megfelelően?)

A férjem a világ legédesebb pasija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Imádom! Mit csinált? Reggeli várt banánturmixszal, mire megettem egy hatalmas vörösrózsacsokrot varázsolt elő 26 szálat (ma van a 26. szülinapom) és Lizus pont akkor kezdett el aktívkodni. Erre ő a kiscsajnak: te is katál ám! :roll: erre kirohan és behozott 1 szál vörösrózsát Lizának! Ezt külön neki vette! Hát nem édes????
magdolnam
 
 

 
 

Magdolnam!

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam:
nagyon aranyos a férjecskéd :lol:
kb.7000forintnak felel meg

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


kösz a privit!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


:D köszi!

A lábdagadás nem múlt el, a fej torzulás asssszem igen, de a szám... hát nem tudom. Majd jól megkérdem apát! :wink: :lol:

Tegnap jött anyóshoz masszőr és a tappancsaimat jól megmaszírozta. Mondom mennyivel tartozom? Közben nézte ahogy Lizus ugrándozott -nagyon élvezte a talpmasszázst-, azt mondja semmivel :shock:
magdolnam
 
 


Ez meg

KISVIRÁGNAK megy, neki tegnap volt a szülinapja!

Isten éltessen sokáig!!!!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


és pontosan miért is kéne fizetned??? Ez nem tartozik az alapszolgáltatás közé?? A mi könyvelőnknél úgy műxik a dolog, hogy apu 3 havonta fizet neki egy összeget. Ennyi. Ja és én is néha hívom, ha van valami parám. Pl tegnap megkaptam a fizum (cégváltás) hát nevetségesenalacsony összeget kaptam. Felhívtam, hogy számolja már ki a tp és szabi alatti fizumat. És semmi extrát nem számol fel ezért. Vagy megkértem, segítsen majd a támogatásokat intézni
magdolnam
 
 


Viriiiiiiiiiiiiii! Boldog szülinapot!!!!! Remélem jól telt a nyaralásotok!
magdolnam
 
 


Amugy mennyit szokott kérni egy talpmaszirozásért?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam:
nem tudom, de anyós amugy is fizeti, mert ő a könyvelőnője, de most, hogy egy embert alkalmazott a cég, hát ennyit kér pluszba, amit persze nem fizet anyós, hanem én, mert miattam van az egész... :evil:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


:shock: jééé. Érdekes....
Nem tudom mennyit kér egyébként. De jövőhéten megint megkérem, de akkor már fizetni akarok érte!!! MErt ez már nekem kellemetlen
magdolnam
 
 


1 tojás és 2 Mobil telefonkészülék:
(65 perces kapcsolat eredménye 2 mobil telefon között)

Betettünk egy tojást 2 mobil telefon közé és



felhívtuk az egyik készülékről a másikat átlag 65 percig ...
Az első 15 perc alatt semmit nem észleltünk;
25 perc elteltével a tojás kezdett felmelegedni;
45 perc múlva a tojás már igencsak meleg volt;
65 perc elteltével a tojás már meg is főtt.



A közvetlen sugárzás a két mobil telefon között képes
módosítani a tojásban lévő fehérjék szerkezetét.
Képzeld el, mire képes az agyadban lévő fehérjékkel,
ha túl sokat beszélsz mobilon.

www.eventa.hu
(a magyar nagy üzenő fal)
magdolnam
 
 


:shock:
magdolnam
 
 


Hu Magdolnam, ez nem semmi :shock:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lilla :shock: valamiről lemaradtam??? :roll: másik topikban valami gólyás vonalzót láttam nálad..... :wink: :lol:

De éééédes maszatka!!!!! Nagyon csinos, Ercsi vigyázz rá nagyon!

Dittke, de tettél fel képet én is emlékszem a csini pocidra!
magdolnam
 
 


ha érdekelne valakit, még így a végefele:
http://www.informed.hu/?tPath=/eletmod/ ... e_id=37943
magdolnam
 
 


a végefelét nem tudom minek írtam ide...
magdolnam
 
 


Nem Dittkét akartam írni, hanem Dittát. Mi van velem :roll: :shock:
magdolnam
 
 


Szép jó reggelt, már jól vagyok, estére már valamennyire helyreráztam a hólyagomat. Hát nem volt egyszerű menet, mert mindíg amikor elmentem wc-re, utána úgy görcsölt a hólyagom, mint a fene. A végén azért elkezdtem aggódni.

BOLDOG SZÜLINAPOT a születésnaposoknak!!!! :D

Lillának gólyás vonalzó?? De jó lenne! :D

Voltam ma a védőnőnél. Egy jó fej idősebb nő volt. Amikor megtudta, hogy szülésznő vagyok, minden egyes megjegyzése után a következő mondat hangzott el: "De hát neked magyarázzam?" Nem akartam neki mondani, hogy azért lehet, hogy tud újat is mondani. Ja és a végén megkérdezte, hogy ugye majd a babát is ide hozzuk, mert ha nem akkor abba is hagyja a kiskönyv kitöltését. Mert hát hogy ne lássa a végén a gyereket.... :x Ez egy kicsit kiakasztott, most mi a köze ahhoz, hogy mi el akarunk-e innen költözni. Mert el akarunk, de ezt már nem kötöttem az orrára. Azért nem egy 35 nm-es lakásba szeretnék szülni. Csak ha nincs más megoldás. És sajnos tényleg már a "gagyibb" kiskönyvet kaptam meg. Igazából belülről sokkal több van benne, de kívülről azért hiányzik a baba-mama kép. Annyi a változás, hogy nincsenek reklámok. Szóval ez van.

Ami még tegnap történt, átmentünk anyósomékhoz, csak ő tudta hogy mi a helyzet. ÉS végül az apósomnak együtt mondtuk el. Nagyon örült mindenki.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Boldog születésnapot a szülinaposoknak!!!

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Először is Viri
Nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok.
Remélem jól érzitek magatokat a nyaraláson. Ha megjöttök, kérjük ám a beszámolót.

Magdolnam
Neked is sok boldog szülinapot kívánok.
Férjed tök cuki. :D

A vonalzómon tényleg van gólya, de ha jól megnézitek alul CD 3-nak kell lennie. :cry: :cry: :cry:
Június végén megyünk dokihoz. :cry: :cry: :cry:

Kép
p__lilla
 
 


Hú, mennyi szülinapos csajszi!! :)
Mindegyikőtöknek nagyon boldog szülinapot!!!!!!!!
Kép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Kép

minden kedves szülinaposnak

Kép
andyfekete
 
 


sziasztok!

na, ma voltam a diabetológus belgyógyásznál. először is, azt mondta milyen kis okos a háziorvosom hogy nem mondta hogy nem kell 3 hetet várni, nyugodtan kismamaként bemehettem volna a rendelési időben külön:) köszi-mondtam magamban.
a másik, hogy mondtam neki, a védőnő javaslatára diétázom-pont a 3 heti várakozás miatt- és írom, mit mennyit eszem, mennyi szénhidrátot.
nagyon meglettem dícsérve(jól esett).
11 után voltam, megmérték a vércukromat 5 volt, reggeli és tízórai után, ami nagyon jó. kedden mehetek laborba időpont nélkül!!!!!!!!!!!!! kismamaként, vérvételre, és most nem kell meginnom 4 dl cukros vizet!!!!!!! majdnem a nyakéba ugrottam a dokinak mikor megkérdeztem, hogy ugye nem kell cukros vizet innom, mert azt felejtse el. Erre mondja, hogy már nem kell, felejtsem el.Én nagyon szívesen, de ő is, mondtam neki.
Aztán csütörtökön meg menjek vissza hozzá 12kor az eredménnyel.
Látjátok, mégsem kell időpont ha az ember sűrgős eset.
kaptam diétára javaslatot, de kb. ugyanígy szoktam betartani, nagyon örülök neki.

na majd olvasok vissza
szép napot
ja a lábam dagad, észrevette, megmérte a vérnyomásomat is. 110/60. nevetett egyet.

na csók

Kép
andyfekete
 
 


Szaisztok!

Kösz mindenkinek a szülinapi köszöntést! Kedvesek vagytok! :lol:

Kellemes hétvégét mindenkinek!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Kép

Minden szülinaposnak sok boldogságot kívánok!!!Puszi!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Most csak beköszönök. Megjöttünk. Minden nagyon szép és szuper volt. Kár hogy rövid volt. Maradtunk volna még, de hát ennyi jutott :) :)

Mindenkinek köszönöm a köszöntést, arik vagytok nagyon!

Márti, Magdolnam: nektek is nagyon boldog szülinapot így utólag!

Remélem lesz egy kis időm és visszatudok olvasni, mert termeltetek ám :)

Mára ennyi, majd jövök amint tudok.
Puszi

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Lilla: most látom, hogy új hónap :( :( :( Annyira sajnálom. Pedig drukkoltam ám nagyon.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Anda: :( látom te se lettél kismami. Pedig úgy reméltem, hogy látok + teszteket mire hazaérek. Na majd ebbe a hóban. :) :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Márti
Neked is boldog szülinapot kívánok.


Viri
De jó, hogy itt vagy. Biztos jól éreztétek magatokat, bár az idő nem igazán volt jó. Kérünk élménybeszámolót.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Viri, képeket is kérünk majd, főleg Kendéről! :D
Lilla, sajnálom! :( Hová mentek majd kivizsgálásra?

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny!

tök jó a pingvined.
ma mindenki pihen?
Lilla! tök jók a vonalzóid, nagyon tetszenek.

szép estét mindenkinek

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Hát csajok nagyon szupi helyen voltunk. Az üdülő király volt. Az udvaron volt egy nagy medence, meg homokozó, hinta, csúszda, teke, teniszpálya. Szóval nagyon klassz volt maga a hely. A Balcsi hideg volt, nem is fürödtünk benne. Kende is csak a lábát tette bele. Őt a vizi bicikli érdekelte jobban, mert autó formája volt. Kicsit húzós volt az ára, de hát nem megyünk minden nap oda. Az egyik nap átmentünk Kehidakustányra a termálfürdőbe. (http://www.kehidatermal.hu/ ha valaki szeretné megnézni.) Pazar egy hely ez is. Kendét ki se tudtuk szedni a vízből. Élvezte nagyon. Aztán voltunk Keszthelyen egy kicsit körülnézni. Ott voltunk a vadász és vasútmodell múzeumba. A vadászati részben rengeteg trófea, kitömött állatok voltak. Nagyon gyönyörű volt. Kende meg egyfolytában simizni szerette volna az állatokat. Alig bírtuk elvonszolni őt.
Az emeleten meg a vasútmodell kiállítás volt. 500 négyzetméter területen egy hatalmas terepasztalt képzeljetek el. Rengeteg város - falu felépítve, egy csomó pályaudvar, persze egy csomó vonattal. És az volt a legjobb benne, hogy rendesen közlekedtek a vonatok. Hát csajok ez állati jó volt. Csak ámultam és bámultam. Kendének is nagyon tetszett a sok vonat, meg a terepasztal is. http://www.vasutmodellmuzeum.hu/index2.html itt nézhettek képet, de majd rakok fel én is. Hazafelé a szigligeti várat néztük meg, és bementünk Tihanyra is. Úgyhogy volt program rendesen :) Kende minden este beájult az ágyba.

Teszek fel pár képet.

Üdülőben
Kép

Ferrárink, Kehida, Étterem, Szigliget
Kép

Vadász múzeum
Kép

Vasútmodellek
Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Holnap igyekszem visszaolvasni, és írok mindekinek. :) Addig is puszi

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Viri, biztos jó lehetett, és láthatóan Kende is nagyon élvezte. :lol:

Márti, kicsit megkésve, de Robcsinak nagyon boldog névnapot kívánok!!!!!!
Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Jenny:
nagyon köszönjük, a Robi nevében is :lol:
NAGYON TETSZIK A VONALZÓD!!!!! A kedvenc mesefilmük főhőse a fiuknak Topi :lol: a kis pingvin :lol:

Viri:
de jó volt nektek! Hát hogy élvezem a kis Kendét, ahogy ki van nyúlva a napozó ágyon! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti, azt a mesefilmet én is imádom!!!!! Egy csomószor láttam már. :lol:

Kép

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Minden ünnepeltnek boldog szülinapot és névnapot kívánok így egy kicsit megkésve.

Viri
Nagyon szép helyen voltatok! Én is nagyon szeretnék majd a picurival sok szép helyre elutazni. kende gondolom jól érezte magát.

Jenny
Imádom a kis pingvined! Nagyon jó a vonalzód! Drukkok mennek, mert látom lassan péd van! Ugye???

ma nagyon be vagyok dagadva. Az ujjaim mint a virslik! És a lábam is fájdogál. Ma elkezdtem diétázni és tornázni is fogok rendszeresen. Párom a 90 naposat kezdte, így csatlakozok hozzá, de egy kis átalakítással. Már alig várom, hogy vacsira egyek egy nagy adag salit! Vettem teljes kiörlésű kenyeret hozzá.
Hogy bírjjátok ezt a fura időjárást?

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Drága szülinaposok!!!
Isten éltessen benneteket!!! :D

Odri
ment :)

Viri
Lazulós Kende-kép tényleg nagyon klassz,de a többi is!!

Márti
Barátnődet sajnálom.

Erika
Édes kis maszatod van!!

Andy
Ügyes vagy a diétával!!

Nati
nem jól....szombat este úgy fájt a hasam mint anno Henivel a szülés előtt...én már a perceket néztem..mennyi időnként jelentkezik a fájás....nagyon ijesztő volt...Mostmár teljesen okés szerencsére :)

Mi dédiztünk a hétvégén vidéken.
Múlt héten vettem Emmának 5 rugit,2 sapit,2 rövidujjú bodyt és egy meseszép gatyit…annyira feldobott a vásárlás!!! Már nagyon várom a kiscsajszit!!!
holka
 
 


Nati ugy hogy én szombat ota korhäzban vagyok
magdolnam
 
 


Magdolnam
Megilyesztettél. Mi van veled/veletek? Ugye minden okés?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyors bekukk!

Sajnálom, hogy eltűntem, de most eléggé letargikus lett az életem. Borzalmasan negatív vagyok mindennel szemben. Ezért úgy gondoltam/gondolom, hogy addig nem leszek, amíg nem mászok ki a gödör aljából.

Mindenkinek kívánom, mielőbb jöjjön a baba és egészséges legyen! Akinél már útban van, annak pedig üzenem, hogy kitartás!

Kép
anda81
 
 


NAti, én is nehezen. Nekem is fájt a hasam, azt hittem szülök :lol:
Szerencsére ma már jobb :wink:

MAgdolnam, most megijedtem.....majd irja ha tudsz :!:

Kép
Kép
odri
 
 


ly = j :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
p__lilla
 
 


Magdolnam
Valahogy éreztem, hogy nincs valami rendben veled, de nem tudom a telefonszámod, hogy küldjek sms-t. Miért kell kórházban lenned? Remélem nincs semmi komolyabb baj. Írj vagy küldj sms-t!

Holka
Nekem is sokat fájogat a hasam, de szerintem csak a hidegfrontra érzékeny.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Magdolnam!

Mi van veled????? Miért vagy korházban???? Az éjjel épp gondoltam rád, hogy mi lehet veled, mert nem jelentkeztél???


Jenny:
itt a bizonyiték, hogy mennyire szeretik a kispingvint, Topit :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


magdolnam!

mi van veletek? jelentkezz, nagyon aggódunk érted!

Kisvirág!
nagyon édes Kende a képeket, biztosan élvezte a kirándulást!

Márti!
ti is aranyosak vagytok, de jó hogy ilyen szépen alszik:)

Nati!
ennyi idősen nekem is sokat fájdogált a hasam. most sajnos a farokcsontom fáj, 10 perc ülés után is. még néha fekve sem jó, és még vissza van az egész nyár!

és milyen meleg lesz:(

ma is voltam vérvételen:( csütörtökön megyek vissza a diabetológiára. nagyon remélem, hogy nem kell minden héten a sok beteg közé mennem vérvételre, mert akkor megmondom a dokinak, hogy inkább veszek cukormérőt, csak hagyjon ki a kórházi vizsgálatokból.
majd meglátjuk mit mond.

mindenkinek szép napot.
én ma halmozom az élvezeteket, 1re megyek terhestanácsadásra

Kép
andyfekete
 
 


és már csak 80 nap, az mindjárt ittvan, jaj:)

Kép
andyfekete
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?