Új privát üzeneted érkezett!

Nyafi, elmehetek max értetetkek előtte valamikor...
Vendég
 


Sziasztok!!!

Hunci Boldog 1/2 éves szülinapot Hunornak!!!! :)

Mi sajna nem tudunk menni :( Rékának fülkürthurutja van....ráment ez a ro...dt nátha....bocsi de nagyon mérges vagyok....és a dokinkra is mert állandóan halogatja a gyógyi szedést és mindig csak akkor ír már fel amikor már nagy baj van..... :evil:
Szegénykémnek hajnalban csak úgy potyogtak a könnyei....én nem tudom mi van a levegőben...de régen is volt ennyi náthás vírus...mert itt most tarol...mindenki beteg!!!
A kórházban is a fül-orr gégészeten ott panaszkodtak a nővérek...ááá....és nyár van...nem értem ezt!!!!
Most Bioptron lámpázzuk ezerrel hogy ne kelljen neki felszúrni!!!!

Na puszi mindenkinek....és jó talizást...csináljatok képeket!!!!

Niki és Réka baba
Vendég
 


Rékuci jobbulást!

Zsuzsi, te jössz???
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

NAGYON BOLDOG FÉLÉVES SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK HUNOR BABÁNAK!!!!

Hunci, mi is tudunk menni elvileg ha nem jön közbe semmi, de hát miért is jönne :lol: :lol: :lol: Szóval maj szeretnék én is címet kérni titkosban :D

Kicsit eltűntünk, nagyon szar napjaink vannak. Anna a 2. fogacska még nem jött ki, de már nagyon szenvedünk. Patrik 2 napja alig akar enni, sorba borítom ki a tápszert. Mindíg megcsinálom, de nem bírom beletukmálni. Tegnap is vagy 220ml kiöntöttem úgy összesenn. Vicces, hogy már csak 30-60ml-ket merek csinálni, mert vagy kéri vagy nem...
Lehet, hogy a foga miatt van. Legalábbis nagyon remélem, hogy amiatt, mert nem szeretném ha bármi más baja lenne. Nyálzik szegénykém 1000-el, folyton a nyelvét öltögeti, rágja az etetőszék tálcáját :) nincs 1 hetes, de már karcos a széle :lol:
Na mindegy, ez legyen a legnagyobb baj!

Kia: hol vettétek ennyivel olcsóbban a gyerekülést? Én is keresek már nagyon, mert Patrik lába kezd lelógni a hordozóról, ami hiába jó 13kg-ig, ha már kicsit lelóg a lába, már nem jó... :) Úgyhogy most már lassan nekünk is kell venni egyet.

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzi, köszi, kitartás, ment pü!
Vendég
 


Sziasztok!

Tali!
Sajnos mi nagyon messze lakunk tőletek,úgyhogy nálunk lehetetlen,h eljussunk! :?
De köszi h ránk is gondoltatok! :?


Kép
aniko...
 
 


Zuzmara, Próbáltad már a Patrikot alva vagy félálomba etetni?Ha nem akkor próbáld ki....amennyit megeszik ébren azt megeszi és a többit meg félálomba vagy alva odadaod neki...simán bekortyolják...legalábbis ha nincs nagy gááááz....nagy fájdalom!
Most mi is küzdünk.....a füle miatt...tegnap este éhen raktam le aludni mert elkezdett enni és üvöltött pár másodperc múlva pedig éhes volt....csak a füle és a torka fáj....viszont elaludt és 1 óra múlva 5 perc alatt benyomott 130 ml-t! :)
Kitartás!!! Én már rutinos vagyok a nemevésben.....ha nem eszik Réka tudom hogy valami nem okés....beteg! Ezt már sajnos kitapasztaltam....ja és akkor bukik is sokat ha beteg!
Remélem Patriknak tényleg "csak" a foga!!!
Volt amikor én is azt hittem hogy a foga miatt nem evett Réka....de nem.....pedig ő is mindent rágott...meg mindent a szájába vett.....pedig csak éhes volt ....!!!És beteg sajna!!!

Próbáld ki!!!Hátha bejön!

Puszi
Vendég
 


Köszi Hunci, megjött :D

Nicolete: köszönöm a tippet, ha látom, hogy kómás megpróbálom úgy megetetni.
Leginkább az a baj, hogy ha meglátja a cumisüveget már szinte szájzárat kap, és tiltakozik 1000-el, hogy ne adjam oda neki a kaját.
Lehet olyan, hogy egyik napról a másikra megutálja a tápszert? Mert csináltam olyat, hogy próbáltam neki adni, eltolta, aztán mégiscsak belekortyolt, ivott 20ml és ennyi. Száját összecsukta, és kapkodott a kezével, hogy még csak a közelébe se férközhessek a cumival. Aztán megpróbáltam ciciről megetetni az meg sikerült. Csak hát nagyon kevés tejem van már, nem segít a homeos bogyó sem :cry:
Szóval nemtom.... Remélem nem beteg, lázát mérem, az nincs neki, de még hőemelkedése sem. Amúgy jókedvű, dumál, sikongat, vigyorog, fújja a nyálbubikat... :)

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok,

Bocsi, hogy igy betorok kozetek,a velemenyetekre lennek kivancsi.

Jelenleg 4. honapban jarok a terhessegben, es nagyon sok tema forog az Ultrahang korul.

Szoval nagyon nehezen jott ossze a baba, es ig yis rasegitessel, ezert hetente kellett Ultrahanra jarnom az elso 12. hetben, plusz egy ket parazosabb esemeny utan is voltam.

Van barmi tapasztalatotok, hogy karos-e az UH? ma voltam a nagy UH-n a Bolgarkerekben, megneztek, mindenunk megvan.

Ja, es nagyon szepek a babak :O)

nagyon koszi elore is,
Zsiraf

Kép
zsiraf8
 
 


Sziasztok,

Bocsi, hogy igy betorok kozetek,a velemenyetekre lennek kivancsi.

Jelenleg 4. honapban jarok a terhessegben, es nagyon sok tema forog az Ultrahang korul.

Szoval nagyon nehezen jott ossze a baba, es ig yis rasegitessel, ezert hetente kellett Ultrahanra jarnom az elso 12. hetben, plusz egy ket parazosabb esemeny utan is voltam.

Van barmi tapasztalatotok, hogy karos-e sok UH? ma voltam a nagy UH-n a Bolgarkerekben, megneztek, mindenunk megvan rendesen.

Ja, es nagyon szepek a babak :O)

nagyon koszi elore is,
Zsiraf

Kép
zsiraf8
 
 


Sziasztok,

Bocsi, hogy igy betorok kozetek,a velemenyetekre lennek kivancsi.

Jelenleg 4. honapban jarok a terhessegben, es nagyon sok tema forog az Ultrahang korul.

Szoval nagyon nehezen jott ossze a baba, es ig yis rasegitessel, ezert hetente kellett Ultrahanra jarnom az elso 12. hetben, plusz egy ket parazosabb esemeny utan is voltam.

Van barmi tapasztalatotok, hogy karos-e sok UH? ma voltam a nagy UH-n a Bolgarkerekben, megneztek, mindenunk megvan rendesen.

Ja, es nagyon szepek a babak :O)

nagyon koszi elore is,
Zsiraf

Kép
zsiraf8
 
 


oopsz sorry, csak egyszer akartam... :oops:
zsiraf8
 
 


Zsiráf, mivel nekem sem jött össze a baba egykönnyen sajnos, így nekönk az első 12 hétben kellett minden héten menni uhura!Semmi káros sincs!

Zuzi, tudod mondtam Hunci utálja a tápszert egyik napról a másikre...simán lehet nálatok is ez a baj!
Vendég
 


Sziasztok!

Zuzi nagyon sajna, szegény Patrik nem lehet valami jó neki. Mi lenne ha a tápba raknál egy kis gyümölcsös bébi kaját, hátha a táp íze nem jó neki.

Rékucinak is kitartást és mihamarabbi gyógyulást!

Hunor babának mi is NAGYON BOLDOG FÉL ÉVES SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

Itt vannak az igért képek!
Levi és az ő medencéje: Kép Kép
Fürcsi után a cápa bekapta a kis Levi Manót!
Kép Kép
És a legújabb őrület, ki sem tudjuk venni belőle!
Kép Kép Kép
Jó hétvégét mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok! Anna ebben a rugósban negyed óránál több nem jó egy nap, mert terheli a hátgerincét, de az a negyed óra meg tök szupi...Bár Levike már ül ugye? a babauszis képen úgy rémlik.
Zuzi: asszem Spock írta, hogy azért utálják ilyenkor szívni a cumisüveget, mert egyre jobban fáj az ínye...Próbáld kanálból, hátha...alva sikerült?
Hunci! Köszönöm szépen, hogy értem jönnél, de bizti lesz elötte sok dolgod! Mindjárt megnézem az utvonaltervben, hogy hogy jutok el hozzád. Nem lehet az olyan macerás.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi, titeket felvesz és pont lerak az egyik busz :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

mi is megyünk a talira...címet kérnék pü-ben

Midenkinek szép hétvégét!!!!!!!

puszi:
Zsu

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Zsuzsi :lol: ment pü!
Vendég
 


Sziasztok!

Anna
A Ti Levitek is nagyon aranyos! :wink:
Jó játékai vannak!
..s látom nagyon élvezi a játékot! :P

Hunci
Hunornak Boldog fél éves Szülinapot! (tegnapra)

Niki
Jobbulást Rékának!

Zsiráf
Gratula a bébihez!
Az UH szerintem sem volt ártalmas... akkor nem csinálnák...

....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Nyafi, az alva etetés so-so :D mikor már nagyon kezdett ájulni, elkezdtem etetni... végülis evett 40-50ml-t. Ugyan folyott ki a száján 2 oldalt is, de nyelte.... :D nagyon cuki volt!
Tuti, hogy szegényt a fogacskája kínozza, úgy ömlik a nyála, mint a Niagara és már megint 3. éjszaka, hogy felkel. Az első fogánál is ugyan ez volt. Aztán kibújt, még 2 éjjel felkelt és utána már átaludta...
Pont ma 2 hete, hogy kijött az első, nagyon remélem, hogy már hamarosan kibújik a 2. is. Jó lenne ha minél kevesebbet szenvedne szegényem.
Különben lehet, hogy tényleg a cumi az oka, mert ciciből meg enne. Már próbáltam pihárból itatni, de a nyakában több víz volt mint a szájában :lol: :lol: :lol:

Kép
zuzmara08
 
 


Folytatom..

Zuzmara
Remélem kibújik a fogacska.

Nekünk még most sincs fogunk :lol:
Az ülést a Soroksári úton vettük www.babyoutlet.hu
Brendonos cuccok vannak, de azok, amik már "nem divatosak", sérültek vagy kiállított darabok voltak.

Vettünk sok ruhát is, amik tök jók és olcsóbbak :)

Niki
Nem tudsz eladó családi- , iker- vagy sorházat Nyíregyen?
Már felhívtunk kettőt, az egyik jó, csak a Kistelekiben van :(

Babauszi
Most nem jut eszembe, hogy hová jártok...
Zsuzsi azt tudom, hogy Ti nem ide, többiek esetleg:
www.babauszas.com (XIII.ker.) :?:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!Köszi a köszöntést!Mi a bebiuszas.com azt hiszem...Pólusban a 15. kerületben...

Zuzi kitartás!
Vendég
 


Kia mi ide jártunk míg a 2. kerts.-ben laktunk.
Az elején tetszett, de egy idő után elkezdett egy kicsit katonás lenni a hangulat, az oktató szinte leharapta a fejünket amikor nem azt csináltuk amit ő akkor épen mondott. Én úgy gondolom ha a baba az egyik gyakorlatot jobban kedveli akkor miért ne csinálhasson abból többet, hiszen még nem úszób ajnokot nevelünk belőlük. A merülést is igen drasztikusan tanította. De lehet hogy nektek bejönn. Nem akarom a kedveteket elvenni a helytől.

Puszi!
Anna, Levi baba
Kép[/i]
boganna07
 
 


szia hunci közel vagytok!!!!!!!!!!

Kép
nyafi
 
 


Nyafi mondtam én...buszról buszra :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek, sikerült jó sok könyörgés után megoldani az internetet. 26-áig fix, hogy vagyok! :D

Annyi mindenről irtatok, és annyi mindent szeretnék én is irni. Nézzétek el nekem, nincs hosszú i betűm. :oops:

Zuzi
Nekem rögtön két dolog jutott eszembe, ahogy olvastalak. Az egyik az, amit mindenki ir, hogy talán a cumisüvegnek már nem annyira örül Patrik. Én biztos, hogy kipróbálnám akár a csőrös poharat, akár a simát, a kanalazást, bármit. Az is lehet, hogy a tápszert nem szereti már, ez is teljesen normális. Szerintem (mivel már rendesen is eteted), megunta. Vágyik az új izekre. Ez is egy lehetőség. Tudom, hogy még sok tápit kéne kapnia, de próbáld meg helyettesiteni főzelékkel, hátha jobban bejön.
A másik dolog a cicizés. Lehet, hogy nagy hülyeségnek tartod, de szerintem attól még, hogy nincs sok tejcsi a cicidben, simán odaadhatod Patriknak. Furán fog hangzani, de akár egész nap!
Vegyél ki egy nap "szabadságot", és bújjatok ágyba. Játszatok is persze, de hadd aludjon melletted, a testmeleged mellett, és hadd szopizzon akár álmában is. Ettől még nem fog rászokni, és ha cumizik nem fogja elutasitani, de talán megnyugtatja. Még az is lehet, hogy ettől egy icicpicit több lesz a tejed.
Hogy hogy nem jöttetek úszni szombaton, fogacska miatt? Amúgy minden rendben?

Apropó tej!
Honnan tudjátok, hogy mennyit tej van a cicitekben? Most viccen kivül, mindig irjátok, hogy csak 30 ml-ert evett ciciből, de ezt honnan veszitek? Én például egyáltalán nem tudom, hogy mennyit eszik, sőt! Nekem is kevéske a tejem, de ezt csak onnan gondolom, hogy este nem sokat tudok már kiszivni. Általában max. 100 ml jön egy három órája pihenő ciciből. De ennél kevesebb az átlagos.
Én rengeteget rakom mostanában mellre Csabit, valahogy elkezdte igényelni.

Hunci

Szeretnénk menni a talira, lehet?
:oops: :lol: Kérnék én is püpüpüpüpüket :lol: Mondjuk Diósdról mennénk, úgyhogy először is hadd kérdezzem meg, hogy nagy gond lenne, ha korábban mennénk mint a többiek? Zavarni nem szeretnék, de ha jól sejtem a világ másik végén vagyunk, és két óra miatt 4 órát nem szeretnék utazni.... bár ez engem nem riaszt vissza... :lol:

nyafi
Sajnálom,hogy nem tudtatok úszni jönni. Direkt megfűztem apát, hogy 10-re menjünk (ami nem volt könnyű :-)). Elég egyszerű olyan korán menni. Csabi 6kor már réges régen fent van reggel. Este 8-9 között alszik el általában, és reggel úgy kel, hogy 4 körül, akkor magam mellé veszem, és igy tud még egy órát aludni. Szóval fél6-kor már simán fent vagyunk. Legalább is én és Csabi. Hozzáteszem ez amúgy nem annyira jó dolog, és emiatt alszik is nap közben kétszer, de nem tudom tovább altatni.
Ráadásul talán irtam már, hogy nálunk a szombat a vásárlós nap is. Tehát, ilyenkor még apa a vásárlás miatt is idegeskedik, nem nagyon szeretjük a tömeget, főleg mikor tele van sok bunkóval az Auchan pl. Kiborulok, hogy mennyire nem figyelnek oda az emberek a másikra, és hogy mennyi paraszt van az utcákon...
Sorry a kirohanásért...

Anna
Nagyon édes Levi! Én a bébikomptól azért félnék... Mi is kaptunk, van, de még nem ültettem bele Csabit, mert nagyon sok helyen azt olvasom, hogy nem a legjobb megoldás. Egyrészt, mert kötöttebben megy a gyerek, másrészt ugye a háta miatt.
Ti még nem ültök, ugye? Mert annyira profin ül Levi benne. :lol: :wink: Amúgy szuper, ez a zöld béka imádnivaló! :lol:

Niki
Réka nagyon ügyes! De komolyan! Ennyire vidám kiscsajt még nem láttam! :D (vagy csak a fotó kedvéért? :wink: :lol: ) A Biotron lámpa nagyon jó, anyuméknak és nővéreméknek is van. Hatni fog, de túl sokat ne legyen a fülénél.


Magunkról kicsit
Nálunk az evéssel nehézségek vannak. Kapott már almát, azzal nincs gond, ha én csinálom. Kapott banánt, azt is csak ha én csinálom. A kecskeméti alma-banánt is megette, de abból már kezdett visszajönni valami... én hülye, nem tűnt fel, de eddig akármikor üveges babakaját kapott (na még nem sokat, csak gyümölcsöt), az mindig visszaköszönt. Szegényem pl nem birja az őszit. A legegyszerűbb gyümölcsöt is bár megeszi, majd a nap folyamán folyton kiböki. Ennek igy nincs értelme. Ezen kivül ugye a szilvától is rosszul volt. Úgyhogy a gyümölcsökkel befürödtem. A meggyes almát, amit én kotyvasztottam ette,bár két kanállal hagyott belőle. A doki javasolta a meggyet, és hogy minden nap adjak neki gyümit, na de minden nap almát adjak???? Ötlettelen vagyok, mit tanácsoltok???? :?:
Főzelékekkel kapcsolatban csak krumplit kapott egyelőre. Először a saját vizében főtt krumplit turmixoltam, hát annyira nem izlett neki. Másnap szivtam anyatejet és azzal turmixoltam. Ette, de mindig fintorog előtte. És bár megette harmadik napon is anyatejjel, már megint jött vissza belőle.
Néha az az érzésem, hogy Csabi még nincs felkészülve az elválasztásra, mégis kinézi a kaját a kezünkből, sóvárog, mindent megkóstolna, és valójában izlenek is neki. Szóval a pocijával lesz itt a gond.
Az a baj, hogy nem merek egyelőre kisérletezni szegényemmel. Bár anyukám és a doki is bátran javasolja, hogy mindent próbáljak ki, hát nem tudom. Nem hinném, hogy egy gyereknek jó, ha játék közben visszajön a kaja.

A súlyúnk jó sok, 8480 gramm, a magasságunk 68 centike. Hétfőn fordult meg először hasról hátra, majd pénteken hátról hasra természetesen a pelenkázón, ahol a legkisebb a hely. :lol: Azóta csak mocorog, de még nem fordult meg. Mivel most még nem otthon lakunk, igy még nem vettünk neki járókát, de már nagyon megért a dolog... ebből fakadóan: Kia, mennyiért vettétek, megkérdezhetem? :?:
A kiságya már picike, de itt nincs helyünk sajnos. Nem baj, ráér még. Ugyanilyen rácsosra gondoltam én is....
Szemezünk a piciknek való felfújhatós medencékkel is.
Ha visszatérünk az Andorba, akkor mindenképpen akarok neki egyet, több ok miatt...
- imád úszni, lubickolni
- nem birja a meleget. Nekünk most áldás ez a hidegebb idő. Egyszerűen nem alszik jól éjjel, sokat nyöszörög, folyton iszik ugye, szóval nagyon nehezen kibirható.

Najó, eldugulok egyelőre, megyek ebédelni, aztán nagyszülőkhöz megyünk... hurráááá

Kép


Kép
fcicus
 
 


Cicus ment pü!Nem, nem jöhetsz előtte :wink: ilyen hülyeséget kérdezni!Persze, szeretettel várunk!

Cicus,
1 és ha ízesítenéd egy kicsikét?tudod, a krumpli magában izé...szar...az nlc-s doki aki ír babakajáról, pici sót és cukrot engedélyez...én mindig rakok neki hogy íze is legyen annak amit eszik....

2 hagyd egy hétig aztán kezd előlről

ez a két ötletem van...
Vendég
 


Hunci
Sóval izesitettem, azt a doki is mondta, hogy lehet...Amúgy én is megkóstoltam, annyira nem volt rossz, bár nekem nem izlik az anyatejem, kifejezetten pocséknak tartom... :D
Céklát esetleg lehet már adni? Na nem, mintha arra vágynék, hogy azt adjak neki, de a szokásos három főzelék után mi következik?
Cimet megkaptam, köszönöm!

Betti
Amúgy minden rendben nálatok? Pankával ki van nap közben, mikor dolgozol? Jól vagytok? Panka is ügyes nagylány már? :-)

Mit javasoltok játéknak? Mit játszotok nap közben a törpékkel? Csabi szinte már már unja a játékait, nagyon igényli, hogy mi játszunk vele valamit, de már minde általam ismert dolgot megtettem. Éneklek, mondókázok, tornáztatom, hintapalinta, gyijapaci stb... de sokszor még ennek ellenére sem tudom lekötni.

Kép


Kép
fcicus
 
 


Cicus,céklát később...előte sütötök pl vagy sima tök, sóska,spenót majd úgy cékla,meggy stb
Vendég
 


Sziasztok!

Cicus, köszönöm kérdésed, jól vagyunk, bár még a 2. fogacska nem jött ki. Szombaton elaludtunk kicsit és ezért nem mentünk úszni... Patrik már 4. éjjel kel fel. Gyarkolatilag ugyan azt éljük át mint az első fogánál... Tegnap este nézegettem neki, hát úgy tippelek, hogy jövő héten ki kell, hogy jöjjön.
Az alva etetés megyeget, de most újra eszik "rendesen", elgalábbis úgy, hogy nem kell ilyen praktitkákhoz hordulnom. :roll: Minden esetre ma vettem neki varázsitatót, holnap ki is próbálom. Jaj, meg vettem neki a Kenguruban ruhát a keresztelőre. Kaptam postán 2000Ft-os utalványt, így azt jól el is vertem :lol: :lol: :lol:

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzi lefotozod????mutti meg !!!
Vendég
 


Cicus, az nem bébikomp amiben láttad hanem ugrálóka, és csak 15-20 percig rakom bele egyszerre, és imádja. Azért is vettük ezt neki mert mindig sokszor hisztizett hogy ő már állni akar, és közben mindig rugózott, aminek és nem nagyon örültem. Ez pedig tartja a súlyát így nem nehezedik a lábacskájára. Ülni meg már tud elég hamar elkezdte próbálgatni és már kutyaülésben egyedül ül, és nagyon élvezi. A doki is azt mondta hogy ha magától csinálja akkor már érett is rá. Én mostanában az ölembe ültetem, vagy magam mellé az ágyba fektetem, és színes rajzos mesekönyvből mesélek neki és nagyon élvezi. Plusz összevissza gyömöszölöm, meg a pelust a feje fölött lóbálom.

Zuzi mi is hiányoltunk az úszásról, gondoltam hogy a fogacska miatt nem jöttök. Képzeld a Levi már annyira élvezi az úszást hogy szinte már "úszik" (egy kis túlzással:-))). A lábát már magától mozgatja és a kezével is csapkod ezerrel, olyan mintha kutyában úszna! Imádom annyira CUKI!!!!!!

Puszi!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Cicus:cékla szezonja lejárt,már nem is lehet kapni a piacon... :(
Sárgarépát próbáltad már?És a husikat?

Hunci:te adtál már Hunornak tehéntúrót?Mi tegnap kiprobáltuk.Nagyon ízlett neki....:)

Ma nagyon beindult Flórika.Elkezdett forogni(hátról hasra)+rájött hogy milyen jó hason hátrafelé tolatva folyatni a nyálát. :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Anna
Nem tudom, hogy megyünk-e oda babauszira.. Nekünk csak pl. szombatonként lenne jó, nem tudom, hogy így lehet-e.
Még alszunk rá Apával.

A Cora-ban találkoztunk szombaton egy nővel és az 5 és fél hós lányával, akik ott voltak. Állítólag olcsó...

Mennyi volt?

Kingii
Túrót adtál????
Tejtermék 1 éves kor felett. Allergia :!: :?:
A kerilányommal úgy tolt ki az anyja, hogy adott pl. krémtúrót :? ...laktóz-érzékenység... Később nem tudott, csak laktózmentes tejet (kakaót) inni esténként. :?

Cicus
Szép kis súly! Gratula!
A Soroksárin vettük azt is (ez 80x100-as, 12000 ft).
Jól elvan benne Manó első perctől.

Ezzel a képpel nyertünk:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia nem is tudtam hogy lehetett volna szavazni...nagyon jó kép!Ott sokat szavaztaam ,ismerősök voltak fent!

Kingii nem túrót hanem krémtúrót!Élvezi :lol: A doki szt a krémtúró és a aktívia joghurt bármelyik fajtája mehet csak a tej nem!Így én tejet nem adok neki többet amióta mondta ellenben krémtúrót (milli vaniliás, karamellás, banános csak millit adok) és danone activiát adok neki (gyümis, mézsezerű valamilyen ízű nem tudom de a natúrt nm eszi meg, okos gyerek)
Allergia csak a tejre van, a dokim szt én meg elhiszem neki.... :lol:
Vendég
 


ja és alkatózérékenységre is azt mondta kijön nagyon hamar, így mivel egy ideje eszi és semmi baja, nem is aggódom...
Vendég
 


joghurt, tej...Ez csak az én véleményem! 1 éves korig tej tilos ezt Kia jól írta. joghurt csak natúr, az keverve babagyümivel és akkor gyümölcsös joghurtot kapsz E-k nélkül,7-9 hótól attól függően mikor táplálod hozzá. Túró is 7-9 hótól.Nekem doki azt mondta, hogy a férjem mivel allergiás ezért lehetőleg ezeket minél késöbb.
Más: kiscsaj csüt óta iszonyúan nyügös...Ti hogy álltok ezzel?
Tejecske úgy néz ki, hogy off...Már nem cicizik pár napja, a lefejt tej meg 25ml. Úgyhogy mától nem fejek...Szerintetek?

Kép
nyafi
 
 


Gondolom minden babának van kiskönyve.Na már most abban középen van egy táblázat,hogy mikortól mit ehetnek a babák.Ott írja a túrót,hogy 1 éves kor alatt lehet adni.
Mivel nincs allergiás a családban így bátran mertem adni neki!
Vendég
 


Kingi, valóban írják, de abban én találtam már a gyümölcsöknél is kifogásolni valót... nem 100-as az a könyvecske. Amúgy ha a családban semmilyen allergia sincs, akkor megpróbálhatod.
Mi husit még nem próbáltunk. Ma jön a répa, aztán majd a sütőtök stb.

Én nem mernék krémtúrót adni a gyereknek, csak max egy nyalásnyit... de nem lehetetlen.

Nyafi
Ti foggal hogy álltok? Attól nem lehet nyűgös? Meg a cicielvonástól is lehet kicsit nyűgös... talán nehezen szokik el a kevéstől is. Valami megváltozott esetleg a menetrendjében? Még mindig elalszik magától fél2-kor?

Kia
Tényleg nagyon szép kép, Gratulálok! Mi is oda járunk úszni, ahova Annáék és Zuziék. Valójában csak szombatonként van úszás, úgyhogy nem rossz :wink:
A járókában lazán elfér a törpéd? Ez a 80x100-as méret kicsinek tűnik... vagy valójában nem az? És összecsukható? Vagy összecsukható csak hálósból létezik?

Lányok
Úgy néz ki, hogy Elevit nélkül megint kezd kicsit apadni a tejem. Ezért tanácsot kérnék tőletek, hogy mondjuk főzelékből mennyit adtok délben? Mert Csabi eléggé egy éhenkórász típus. Gyerekmennyiségben talán még soknak is mondanám, mégis rá egy órára már simán éhes. Szeretném, ha végre egyszer három órát kibírna evés nélkül.
Mit tegyek? Sok főzelék, vagy főzelék után még gyümit, vagy mit? És inni mit kap utána? Nem mindig kell, de eddig ugye cici jött....

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Hunci, lefényképezem a rucit és felteszem, de most épp a mosógéppeben viháncol :lol:
Ha jól emléxem te kerestél Hunornak fehér inget... Dunakeszin van egy Kenguru, ott láttam fehér ingeket kis méretben. Megmondom őszíntén nem néztem meg, hogy pontosan milyen méretűek vannak. Szerintem ott nézd meg, de ha nem találsz nekünk van egy rövidújjú fehét ingünk, de Patrik tuti nem fogja hordani. Úgy kaptuk... Ha gondolod nagyon szívesen odaadom :)

Cicus, Patrik kb. fél üveg főzeléket eszik meg ebédre. Sajnos az nagyon uuuutálja amit én csinálok neki :? Pedig nem főzök sz...ul :) Mindegy majd lassacskán hozzászoktatom....

Kia: úszás a KÖSZI-ben van ám szerdánként is..., de mi csak szombaton szoktunk menni... akkor ráér Apa is és megy a család :lol: Levibaba gyönyörűűűűű :!: :!: :D :D :D

Nyafi: múlt hét szerda óta nyűgös nagyon Partik. Neki mondjuk a foga jön tutira, de ez az időjárásváltozás sem tesz nekik jót. Az egyik nap 36 fok van, a következő nap meg csak 20. Ez nem normális. Minket is megvisel, hát még ezeket a MiniManókat.... Nem irigylem őket... :?

Allergia: sajnos én nagyon allergiás vagyok. Tavasztól őszig :cry: Szóval nálunk minden allergizáló hatású kaja dobva van jódarabig. Nem szeretném ha bármi baja lenne miattam... Mert így a hajlam jobban benne van, mintha nem lenne a családban allergiás.

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Először is...
Niki
Azt kihagytam, hogy új építésű és szocpollal :lol:

A kiskönyv tényleg írja a túrót, de a 8. hónaptól.
..de én 1 évesig nem adok ilyet..
Van a családban néhány allergiafajta.. :(

Nyafi és Cicus sajnálom a tej csökkenését...

Levi is éhes a gyümi után 1 órával :lol: ha nem kap tejet is.
Gyakololgatunk, hátha nem bukik, ha egymás után kapja a kétfajtát....
Neki nem vált be az, ahogy a nagykönyv is írja...
Eddig csak 1x maradt bent minden..

Köszi a képdícséretet.
Most is lehet szavazni itt: ( 1 gépről 20 percenként 1x)
http://www.minisztar.hu/verseny/?kat=p& ... _szamadesc
Kód szerinti keresés:0560

..de most akarom benevezni a szon.hu-ra is.
Szabolcs megyében élők nevezhetnek.. Apának ott az állandó lakcíme :lol:

A járóka nem összecsukható.
Van nagyobb is.., de ebben is jól elfér..
Gyorsan kipróbáltuk...
Kép

Kapaszkodva mi is ülünk
Kép
Apa szórakozott vele - most vette a szemcsit
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hehe,most nézem, hogy Kia nálatok még este fél 9-kor Levi ébren van? :lol:
Nálunk ez max csak nagy napsütésben lehet, és akkor is már nagyon nyűgös... hogy alszotok nap közben?

Kép


Kép
fcicus
 
 


Hihetetlen, hogy minden szavazós oldalt megtalálsz. :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Kia:nagyon menő ez a napszemüveges kép! :wink:

Cicus:Manód hogy viselte a sárgarépát?

Hétvégén voltunk a visegrádi utcában.Van ott egy nagyon jó bababolt.
www.bebibolt .hu

Fius anyukák egyből eszembe jutottatok,hogy ott egy csomó féle/fajta fius ruhát találni!És nem olyan drágaa...
Vendég
 


nem alszik fél kettőkor, összevissza alszik. és nem én szüntettem meg a cicit, ő köpködi ki...keverj a gyümibe rízst!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek este 11-kor hatalmas üvöltésre ébredtünk, Levikéhez rögtön rohantunk kivettük az ágyból de még mindig keservesen sírt, apa rögtön bekente Dentinoxal az ínyét majd megitattam, és megnyugodott. Reggel látom hogy mind a két alsó fogacskája egyszerre bújt ki!!! Nem aprózza a dolgokat, legalább csak egyszer szenvedett 2 db fogacska miatt. :oops:
Szegény Mini Manóknak mit össze kell szenvedni a fránya fogak miatt.

Én is várok még a tejtermékekkel, pedig Levike annyira cukin nézi mikor túrórudit eszem, biztos szeretni fogja!

Zuzi hogy álltok a második fogacskával?

Kia tényleg nagyon jól sikerült a nyertes kép!

Ma megvettük a gyerekülést, hát nem két fillér, de apa ragaszkodott az Isofix üléshez, neki nagyon fontos a biztonság.
Chicco Key 1 Isofix-et vettük végül.

Puszi Mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Anna, nagyon örülök, hogy ti ilyen gyorsan túllettetek a fogzáson. Levike nagyon szerencsés :lol: GRATULÁLOK neki! :D :D :D
Sajnos Patrik még mindíg szenved a 2. foggal, de már tuti a héten kijön, legalábbis nagyon remélem...
Szegénykémnek ömlik a nyála :lol: Úgy sajnálom!

Gyerekülést mi is nézegetünk már, de nekünk nyár végéig szerintem jó lesz a bébihordozó... Basszus nagyon drágák, de gyerek biztonsága mindenél fontosabb!!! Még abban nem tudunk megeggyezni apával, hogy 9-18kg-ig vegyünk vagy 9-36kg-ig.
Én az utóbbit favorizálom, ő a 9-18kg-ig.
Na mindegy még nyár végéig úgy is megyeggyezünk :) :D :) :)

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!
Az olvasásig néha eljutok, az írásig már nem. Erő az nincs.
Elég nehéz napok ezek, mert nem bírom megszokni, hogy ilyen sokáig távol legyek Pankától. Nagyon lelkiismeretfurdalásom van minden reggel amikor elmegyek, de nemigen van más álasztásunk, mert annyian estek ki most a munkából, h bezárhatnánk az üzleteket ha még én sem segítenék be. Persze nem azért mert pótolhatatlan vagyok, hanem azért mert ha nincs ott Balázs, vagy én kilopják a szemünket és nem dolgoznak.
Anya hétvégén megy haza. Keresek egy anyukát, vagy mamát, aki hetente 3x de vigyázna Pankára. Németet akarok, h szokja a nyelvet.
De olyan rossz anyának érzem magam..annyira sajog a szívem, h le kell adni.. :cry: :cry: Persze érte csinálom, de ez akkor is kegyetlenség..
Na mindegy, most ez van.
Talán a 3 de kibírhatóbb.

64 cm és 6,5 kg, foga még nincs, a sütőtöktől továbbra is öklendezik a többi zöldséget so-so megsezi. Gyümölcs, tejpépek, gríz minden mennyiségben jöhet.
Reggel kap tápot, de tejpép, délben zöldség, du gyümölcs, este táp. A gyümölcs őt sem laktatja jól, bébikekszet reszelek hozzá.
Nagyon jó baba, éjjel alszik, nappali is elég sokat még, vagy eljátszadozik. Ha tehetné mindíg levegőzne.

Minden bébi édes, irigykedem a találkozókra is, szívesen elmennénk.
Kersztelő július 6-án lesz Mo-on.

Szóval még küzdök a lelkiismeretfurdalással..és minden percet Pankával töltök el ha otthon vagyok. És annyira örül mikor hazaérek..odabújik ha az ölembe veszem.. :cry:
Egyetlen jó oldala, hogy jó kis fogyókúra..

Sok mindent akartam mondani mikor olvastalak titeket, de elfelejtettem. :oops:
Én azért vennék már gyerekülést, mert utálom, h ebben háttal ül nekem és soha nem látom mit csinál. Mert sokat kocsikázunk ketten.
Megyek pihenek.
Legyetek jók, puszi minden édeshusis bébinek.
Panna&Betty

dhbetty
 
 


Kép

dhbetty
 
 


Kép Kép

dhbetty
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?