Új privát üzeneted érkezett!

nem tudom, de ez majd úgyis kiderül. Elkézelhető! Vagy a meleg is közrejátszott
magdolnam
 
 


Magdolnam
Ma nem vagy bedagadva? Ugye nem?
p__lilla
 
 


magdolnam!
szép kis estéd lehetett. gondolom jól beparáztál. szerintem még pár hetet tuti bírsz. mekkora volt a Lizujs legutolsó ultrahangon? ha volt már 2 kilós, az jó.
azt mondják a frontokra megszületnek a babák.
de neked még 1 hónapig bírnod kell.

Lilla!
én dagadok.
este is dagadt volt a lábam, egész éjjel kispárnán polcoltam, és erggelre csak egy picit dagadt lejjebb, ez van a nyár végigkísér engem
de micsoda hőség van.

remélem ma kapok már szoknyát, vagy xxxxl-es halászgatyót gumisat.

szép napot!
jó étvágyat az eblédelőknek!

Kép
andyfekete
 
 

 
 

Már az arcom kezd alakulni, de a szám :oops: :lol:
1 hónapja volt Lizus 1680gr. Beszéltem a szülésznővel és azt mondta, hogy legalább a 34.hétig bírjam ki, mert addigra fejeződik be a tüdő érése. Utána már gond nélkül tud lélegezni. Mára szerintem inkább 2500grot közelítheti....
Az előbb méreckedtem és 15kg+ nál járok. :shock:
magdolnam
 
 


ja és hogy az idegeskedést tetézzem, beülök az "új" kocsimba és nem indul!!!!!!!!!!!!!!!! Se kép se hang!!! mindenféle a visszajelző pnaelen kigyulladt. Hát én olyat káromkodtam, hogy elszégyeltem magam! Remélem csak az aksi merült le, mert nincs pénzem megcsináltatni. Tegnap ugye írtam a monitort..... Apuéknál hagytama gari levelet, mert a Gyulának vettem ajándékba. Felhívtam őket, hogy keressékmeg mert visszavinném. Jó mondták. Csörög a tel, hogy nem találják, bizti én vittem el :evil: :evil: :evil: ja mondom, hogyne és a blokkal együtt adtam át az uramnak az ajándékot :evil: :evil: :evil: nemtom mit csinálok ha nem lesz meg
magdolnam
 
 


az XXXXL-es gatyóról jutott eszembe:
én soha nem járok kínaiba. Anyós tegnap rávett hogy menjek el vele. És 500ftért vettem egy nagyon szupi csini kis halásznacit!!!!! A minősége hagy némi kíívánni valót maga után, de ki a fenét érdekel ennyiért???? Ebbe legalább holnap tudok menni a dokihoz. Drukkoljatok holnapra!!! Hogy minden rendben legyen! Nem tudom lehet nyílok? És azért vannak olyan fura görcseim? Na majd holnap kiderül minden és véééégre megbeszéljük a részleteket a szüléssel kapcsolatban
magdolnam
 
 


Magdolnam, nem lehetett semmi az estéd. Lehet csak a nagy hőség miatt volt. Liza csak bent marad még egy pár hétig :lol: :lol:

Mégsem allergiám van. Nátha kapott el....borzasztó :cry:
Hangom is alig van...
Ráaádsul a szemem is begyulladt, ma délután megyek dokihoz.
Remélem nem kötőhártya... :roll:
Elötte meg 4D-re. Szorítsatok, hogy minden rendben legyen.
Tegnap nekem is sikerült vennem halásznacit :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Szorít szorít drukk drukk! Tutkó minden rendben lesz. Szegény te. Mondjuk se ez se az nem jó.

Márti, milyen szép helyen voltatok! CSak nem a gyilkos tó?
magdolnam
 
 


Magdolnam, köszi :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Magdi :)
Bocs, ha Márti helyett válaszolok, de igen, az a Gyilkos-tó volt! :)

Odri :)
Drukk! Várjuk majd a beszámolót, meg ha van, akkor a képet!!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


sziasztok!

várjuk a képeket Odri!

én is vettem halásznacit 2xl-eset a kínaiban 1000 ftért, meg 2 felsőt 1200ért, aranyosak, meg sálat a pocimra, ha véletlenül mégis kimegyünk a strandra, ja meg egy fehér baseballsapkát. jól fogok benne kinézni:)
nembaj, legalább már van "rövidgatyóm", meg ujjatlan felsőm. ebben a kánikulában kell is.
szoknyát viszont nem kaptam, bár csak 1 boltba mentem, mert a lábam hasonlít egy elefániéhoz. és egész éjjel párnán volt, és egész nap 6 órám volt, és nem ment lejjebb....
hát ilyen kis kövérke lábam marad, csak a papucsom is szorít már.
lassan mezitláb megyek dolgozni:)


magdolnám!
mi romolhat még el? remélem már semmi. és azóta?

ditta!
te hogy vagy?
már te is milyen kis pocakos lehetsz. nincs képed? már a 4.hónap végén vagy, igaz?

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Magdolnám:
Nem semmi napod volt! Remélem már normalizálódott a helyzet!
Kérdésedre válaszolva:
egyetlen napom sincs hátra, illetve kezdhetem elölről a számolást, mert ma megjött piri! :evil: Útálom ezt az egészet! Lehet, hogy az Isten azt hiszi rossz anya lennék, ezért nem adja meg azt, amire a legjobban vágyom????!!!!

Kép
anda81
 
 


Andi, nem akarok tippeket adni a sorsnak, hogy mit ronthat még el.... Remélem már semmi nem jön közbe. Após és a férjem szerint az akksi merült le. Úgy legyen!!!! Majd késő este kiderül. 22:00ig fogják tölteni. Még jó hogy a garázsban az én kocsim állt elől, mert ha apáé mögött állt volna, akkor nagy bajba lett volna. Ja igen.... és ezeket az új autókat elektromos mittomén mivel látják el, ami azt jelenti, ha valami elromlik, akármi, akkor az egész autót leblokkolja. És ha ez menet közben történik az gáz. Akkor trailert kell hívni, hogy szállítsák el. Még jó, hogy nem út közben történt, mert pont indultam volna!

Anda :( Jó Istenke nem büntet! Állítólag mindennek meg van az oka. Tudom, könnyű mondani.... :roll: Miért lennél rossz anya??? Gondolom nincsenek szadista hajlamaid meg nem vagy bűnöző... Tökéletes anya lennél!!!! :wink:
magdolnam
 
 


Odri, na mi volt a dokinál??? Nekem is folyik a nózim, hapcizok és könnyezem :shock: ha kinyitom az ablakot, akkor olyan érzés fog el, mintha borsba szippantanék :shock:
magdolnam
 
 


Sziasztok!
Magdi:
Torzulás ismerős...:)
Csak megnyugtatás képpen közlöm, nekem szülés előtt 6 héttel kezdődött, a dokim asszisztense mindig közölte, hogy a héten szülök, mert olyan a fejem, aztán következő alkalommal mindig megkérdezte, hogy megvan már a baba? Na persze, csak beraktam egy dinnyét a pólóm alá, hogy nosztalgiázzak.. :roll:
Szóval akár még 6 heted is lehet :)

Anda:
Fránya piri!
Na ilyenre ne is tessék gondolni, hogy rossz Anya lennél! Hidd el, hogy sikerülni fog! Tényleg mindennek megvan az oka!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

tegnap voltunk a 2. vérvételen és én már annyira be voltam sózva, hogy látni akarom a babát, hogy időpont nélkül kértem egy uh-t, csak mondom látni akarom, nem 20 perc mozira vágyom. csak tudni szeretném ok e minden odabenn. Párom először látta!!! Teljes genetikai uh-t csináltak és az elejétől dvd-re rögzítették az egészet nekünk. Mindene ott van ahol kell, akkora amekkorának lennie kell, de a kis drága nem mutatta meg mi lesz. Az viszont tuti, hogy az én alvókámat örökölte, mert most is aludt végig. 12 hetesen is aludt. pedig csokit is ettem előtte (pedig nem kivántam) hátha attól felébred és esetleg mosorog.
145 gramm lehet most, 2cm a combcsontja, feje 3,3cm. A többit most nem tudom hirtelen felsorolni. Csodálatos dolog volt látni. Ez volt az első alkalom, hogy ennyi ideig láthattam.

Magdolnam
Hú, kemény estéd lehetett, de Liza tuti benn marad még legalább 4 hétig. Tudja, hogy az a dolga és még nem szabad neki kijönnie. Arcod most holy áll?

Anda
Nagyon sajnálom, hogy megjött, de eljön a te időd is, hidd el.

Kép
Kép
nati80
 
 


Még annyit akartam kérdezni, ha valaki tudja, hogy elöl fekvő méhlepényem van, milyen kockázatai vannak? Ezt el is felejtettem megkérdezni tegnap. Anyu szerint elfolyhat a magzatvizem szülés előtt. Nekem az gond lenne, mert tudjátok pesten szülök és oda még el is kell jutnunk akkor.

Kép
Kép
nati80
 
 


Küldök privit néhányótoknak, kérlek továbbítsátok a többieknek is, ha én nem tenném meg. Ne jelenjen itt meg belőle semmi, mert tudjátok még valaki elmondja a családnak. :roll: :wink:

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam, Lilla, Andy, Odri, Mágnes
nektek küldtem el a privit, kérlek továbbítsátok annak, akit még érdekel.

Muffinról nem tudtok semmit?

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok,

A 4D-én mindnen rendben volt, a baba teljesen egészséges.
Persze egész nap fent volt, de ott aludt :lol: :lol: Csak nagy nehezen kelt fel.
Megcsinálták a felvételt és mire DVD-re irták volna, lefagyott a gép és elszállt minden. Aztán egy kezdő nő csinálta aki folyamatosan a fejét nézegette, igy egy csomó minden lemaradt. Pedig volt olyan, hogy az egyik keze és a lába is a szájánál volt, a másik keze pedig a popsija alatt. Tökk édi volt. Nagyon dühös voltam.....mert most a felvételen alig van valami. Na mindegy!

Kaptam a náthámra gyógyszert meg sprayt és köhögés elleni szirupot. Most kurálom magam.
JA és kötőhártya gyulladásom van, arra szemcseppet kaptam.
Szóval jól elvagyok... :wink:

Majd teszek fel képet, csak apa elvitte a CD-t megmutatni....este nem volt erőm, mert későn értünk haza....

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!
Mi állandóan programozunk, de ma nem lehet mert nálunk folyamatosan esik.... de ennek tök örülök mert már nagyon kellett itthon pakolásznom,takarítanom....Háááát reggel óta csinálom!!! Most Hencim alszik és én is ledőltem mellé mert úgy tudnám jellemezni nincs egy darab porcikám se amiben ne éreznék szúró,sajgó fájdalmat....!!!! :( De lagalább most netezhetek egy kicsit :D

Magdolnam
olvastan a szájpufidat...nekem pár nappal szülés előtt dagadt be...
Azért megnyugtató volt olvasni,hogy Mágnes 6 héttel a szülés előtt már produkálta ezt a tünetet...
Örülök,hogy minden rendben a babával!

Odri
Elhiszem,hogy bosszankodsz...
DE picilányod egészséges és ez szuper!!!! És ha kinn lesz ugyis rajongva csak nézed-csak nézed majd Őt!
szemeddel jobbulást,mossál gyakran kezet apára nehogy átadd...

Nati
Elölfekvő vagy hátul az mindegy,ne a méhszájon legyen és ne tapadjon mélyen az izmok közé hatolva mert akkor nem tud levállni a szülés után...

Nati privit kérekszépen..

Muffin
én is sokat gondolok rátok! Ha van kedved jelentkezz egy kicsit!!

Anda
nagyon sajnálom,hogy nem jött össze!!!
privit írok mindjárt.
holka
 
 


Magdolnam
Natinak szántam,hogy örülök,hogy az uh minden rendben volt!! :D
holka
 
 


Holka
Köszi az infókat a méhlepénnyel kapcsolatban. Ment a privi!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati!

Előlfekvő lepénynél vérzés a veszély. Az elő szokott fordulni, hogy ahogy nő a terhesség a lepény és úgy húzódik fel. A gond akkor van, ha fedi a méhszájat. Akkor általában sex tilalom szokott lenni. Nem akarlak elkeseríteni, vagy éppen ezzel megnyugtatni( nem tudom melyiket szeretnéd) előlfekvő lepénynél általában császároznak. Főleg, ha a méhszájadat fedi. Mert ugye akkor nincs hol kibújnia a babának.
Kérhetek én is privit?

Márti! Kitartást neked. Tartsd még bent pár hétig a kislányodat!

Holnap megyek UH-ra, már kell mennie a motorjának.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Itt a kis Lili.... Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Erika
Rosszul írtam először a dolgot. nem elöl lévő, hanem mellső falon lévő, magasan méhszáj felett. Szóval ahogy ennek így utána olvastam és ahogy a többiek is írták, nincs komolyabb veszélye. Az elöl fekvőről viszont jót írtál, én is ezt olvastam. Köszi azért a segítséget. Küldöm a privit.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
értettük,hogy mellső falra gondolsz.. :D

Odri
de jó,hogy látszik a kispofija Lilinek :D Lehet éppen nyel egyet a vizből??
holka
 
 


Holka
Csak Erika írt az elöl fekvőről és reggel jöttem rá, hogy az nem ugyanaz mint a mellső falon lévő.

Odri
Nagyon édi a kis Lili. Milyen kis pisze orra van! Gondolom nagyon jó volt olyan hosszú ideig nézni.

Magdolnam
Miért nem írtál még ma? remélem nincs semmi gond.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
ma voltál dokinál? Tessék reggel jelentkezni!! :)
holka
 
 


jó reggelt!

olyan fülledt idő van a falak között a suliban, hogy már nem sokáig bírom, még jó hogy kint lehűlt az idő.

Odri!
gyönyörű a picurid. én most ebből kimaradtam, nem mentünk el 4d-re. de remélem azért kislányunk marad. Lilla beültette a fülembe hogy kinő a kukija.
még várok legalább 2 uh-val, a szobafal festéssel. az egy fél nap alatt megvan.

Erika!
ha kapsz képet, rakj ám fel, nagyon várjuk.
te is már 7.hetes vagy, tök jó.
És vannak e rosszulléteid?

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Velem semmi extra nincs. Jól kidőltem csak annyi. Voltam tegnap a dokinál, aki megint vicces kedvében volt, olyankor kis édes!!!! De reggel, amikor bementem az ambullanciára a kartonomért -mert ott adják ki- azt hittem kihullik az idegtől a hajam. 07:00-tól vannak ott 7:18ra értem oda, senki sehol, aztán csicseregve jön egy csapat bevonul és trécselnek, ekkor már 20 perce álltam ott! Aztán bementem és előttem is folytatták, leszarták a fejemet. Aztán hívott apa hogy hol a fenébe vagyok eddig -mert őt leültettem a dokinál, hogy üljön sorbe-, mert már a nővér beszedte a kartonokat. Na akkor értem a robbanás szélére! Jó hangosan és csúnyán mondtam, hogy it állok mint egy csacsi és ezek meg előttem cseverésznék, telefonálgatnak haza és b@sznak arra hogy én csak a kartonomért jöttem. Na ahogy letettem egyből odajött egy nő mosolygott és kedves vlt, hogy mit szeretnék. Mondom csak a kartonomat! Kiadta. Hállalujjja!
Rohanás a dokihoz, karton beadás, várakozás. Emiatt 9 után kerültem sorra. De nem baj, lényeg, hogy viszonylag gyorsan végeztem. Igaz, hogy több mint egy órácskát csücsültem bennt. Zárt a méhszáj!!!!!!!!!! -én azok után, amit Lizus levágott, ebben kételkedtem- és megállapította a doki, hogy nagyon sokat nőtt. Én nem értem, hogy ő ezt hogy érzi, meg tudja, hogy mije hol van! De mondta, hogy fejjel lefele van beilleszkedve, stb. Na ennek örültem nagyon! Vizelet rendben, ctgre 2 hét múlvától hetente kell járnom. Szülésznővel is beszéltem. Tök jó fej volt. Ő 07.14.ei hétre tippel! Én támogatom!!!!! Csak remélem a kisasszony nem szerette annyira meg odabenn a lakását, hogy esetleg nem akar kijönni. Aztán még mentünk vásárolni, na menet közben úgy ugrabugrált ez a gyerek, hogy alig tudtam menni. Aztán még voltunk valahol de nem emlékszem már rá. Ennyi

Odri :lol: de ééédike Lili! Te is nemsokára a kezedben tarthatod!

Nati, :) már te is 16 hetes vagy :shock: hú de rohan az idő tök jó lehetett mozizni! Kicsit irigykedem

Andi, már nem sokat kell kibbírni a suliban. Én mondjuk tuti nem bírnám, márcsak a lábdagadás miatt se, meg a hőség miatt se. Sajna én olyan vagyok, ha naon meleg van akkor elfehéredik előttem minden és dobok egy hátast.

Holka! Rád is irigy vagyok, hogy állandóan programoztok!!! Apa már nem nagyon engedi, hogy aktívkodjak. :evil:
Nagybátyámat hétfőn szállították át a rehabra. Na kíváncsi leszek hogy mennyira tudják majd őt felturbózni.
Jaj tegnap sírva fakadtam otthon.Hála égnek nem volt anyuéknál senki és beléptm a szobámba és bőgőrohamot kaptam, hogy az én egyetlen szobácskám már nem az enyém. A nb-m fogja elfoglalni..... Tudjátok nekem a szüleimmel nem volt valami rózsás a helyzetem Rengeteg veszekedés meg néha verés, stb stb és csak ide tudtam elbújni mindenki elől. Az volt az én kis világom. Erre most márezt is elveszik tőlem.
Sajnos annyira gáza a helyzet hogy nagoyn. Tudjátok mondtam, hogy a családban én vagyok a legutolsó, még a kutya is előrébb van a rangsorban (és ez nem vicc, sajnos ezt nem csak én látom és rohadtul szarul esik) Rám annyira már nem kíváncsiak, hogy eljöjjenek hozzám vagy ha én vagyok otthon akkor gyorsan hazaugorjanak. Bezzeg ha más a családból.... ( tegnap telefonáltam apunak hogy mikorra várhatom...... 12-17:30ig képtelen volt néhány utca távból hozzám 10 percre beugrani..... mert náluk voltam és tudta hogy megyek!) Most azt játszuk, hogy meddig bírják hogy nem látnak.

Azt azt hiszem meséltem, hogy több mint egy hónapig voltam nagyon beteg min. 40 fokos lázzal voltam otthon. Apuéknál lettem lázas. Valamin összekaptunk, de tőlük mentem dokiihoz és ezt mindenki tudta. Úgy képzeljétek el, hogy 1 hónapon keresztül nem kerestek!!!! Én már ezért sem gyógyultam, mert bőgtem mint egy gyerek, hogy akkor mi a fenének vállaltak egy gyereket, ha annyira nem is fontos nekik. A vicc, hogy anyóst, meg férjemet viszonylag rendszeresen keresték, de nem kérdezték őket, hogy mi van velem. Na hát ennyi arról hogy én hol állok a rangsorba...

Sajnos a mamám is kórházba került. Nem tudom mi jöhet még.
magdolnam
 
 


helló csajok. bocsi hogy úgy eltűntem... szóval még mindig egyben. sőt, két napja mondta a dokim, hogy akkor mostmár várjuk ki a végét. Már a +++ tele van a várakozással. Úgy volt, hogy 37 hetes pár naposan megindítják és már totál be voltam rá rendezkedve, hogy nincs két hét és vége a bizonytalanságnak és meg tudják vizsgálni. De nem, most várjak még inkább négy hetet... Kivagyok. Az amnionak már a tenyésztése is visszajött, az is negatív. A legutóbbi uh-n azt írták, hogy IV. agykamra 10 mm ami lehet hogy újabb gáz, de már ezzel nem foglalkozom. Mostmár ígyis-úgyis meg kell várni a végét, és addig senki nem mond semmit úgyhogy nem idegelem magam tovább...
Azért olvasgatlak titeket, csak bocsi hogy nem igazán írogatok, de köszi az érdeklődéseket!
Mindenkinek szép napot! Majd írok hogy mi a helyzet.

KépKép
muffin
 
 


Muffin
Ezek szerint az amnio során nem derült ki semmi, vagyis csak annyi, hogy nincs kromoszóma rendelenesség? Ez azért jó hír gondolom, de ez a bizonytalanság, hogy akkor most mégis mi van....
Elhiszem, hogy már nagyon türelmetlen vagy, hiszen ha megszületik Eliot, akkor meg tudják vizsgálni és ki fog derülni, hogy mi is a baj.
Sokat gondolok rád, és remélem a helyzethez képest a lehető legjobb hírekkel fogsz majd jönni.

Magdolnam
Nem semmi napod volt. Szerencse, hogy Lizus még nem akar jönni, tuti kibírja még azt a pár hetet odabenn.

Kép
Kép
nati80
 
 


igen, de a kishölgy már elég súlyos.... húzza le a hasam :lol: és olyanviccesen nézek ki, hogy már lennt van. De tökre tetszik ilyen nagyon, csak nehézkes cipelni
magdolnam
 
 


Muffin
köszönjük a helyzetjelentést :wink: . Sokat gondolunk rád Muffin azt tudnod kell!!! És én is remélem,hogy szülés után kaptok jó híreket is.....

Andy
írtam privit.

Magdolnam
nagyon ügyi vagy a zárt méhszájjal!!! Liza még cseperedik egy kicsit aztán jöhet anyujához... :D
Én is nagyon rosszul viselem,hogy anyuméknál már nincs meg a régi szobám...persze tudom már felnőttek vagyunk...de olyan rossz,hogy vendégként mehetünk "haza".. :(
Másrészről azt is érzem,hogy én már itthon hármasban a férjemmel és a kislányommal vagyok ITTHON!!!! :)
Mamidnak jobbulást!!
holka
 
 


köszi szépen! NEm tudom mit csináljak, mert mindenki azt mondja, hogy ne menjek be a kórházba. Egyébként az összes rokonom elkapott valamit, van aki influenzás, van aki láza, van aki hasmenéses izét nyelt be :shock:
magdolnam
 
 


Holka, igazad van. Én ott érzem magam otthon ahol a férjem is van.
Sajna nekem sincs már meg a régi szobám, de hát felnöttünk :cry:
Nem tudom, lehet szomjas volt :lol: :lol:

Magdolnam, vigyázz a kórházakkal nehogy elkapj valamit.
Mamádnak jobbulást!

Muffin, én is sokat gondoltam rád. Reméljük a szülés után kiderül valami.

Nati, igy legalább tovább nézhettük, de a DVD-n nem sok minden van :cry:
A legfontosabb, hogy tudjuk egészséges!!!!

Mindenkinek köszönöm a dicséreteket!!!

Kép
Kép
odri
 
 


Kép UH kép:))

Kép
Kép
cs_erika
 
 


csak egy kis maszatka, de dobogott a szíve, és még hallhattam is. 8)

Kép
Kép
cs_erika
 
 


méretei szerint is pont 7 hetes:))

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Ercsi, gratula :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Erika
Gratulálok a kis maszathoz! Ugye milyen jó érzés hallani a szívverését? Mekkora???

Na most van elegem a tanulásból!!!!!!!!!!!!!!!
Úgy érzem, hogy a holnapin el fogok csúszni. Alig tanultam valamit, mindig elnyomott az álomosság. Na de megírom kettesre és akkor vége a nehéz vizsgáknak! Már csak egy könnyű lesz 2 hét múlva.

24-én megyek 19 hetes genetikai uh-ra. Remélem ott már megmutatja, mi is van a lábai között! :lol: :lol: :lol:

Járt már valaki az Istenhegyi Központban? Tudtok valamit róluk mondani?

Kép
Kép
nati80
 
 


egy kicsit el vagyok keseredve.

Szokott lenni hólyaghurutom, évente kb 2*, és nem pont most van az egyik?????? :cry: Iszonyatosan be van görcsölve a hólyagom, és ilyenkor nincs itthon No-Spa! Totál kivagyok! Kb óránként megyek wc-re. De iszom is mint a gödény, hogy legyen miért. Jó kis éjszaka elé nézek. Holnap irány a doki, bár már felhívtam, és bevehettem azt amit ilyenkor szoktam. Az általában segít. Remélem most is fog.

Ja, az anyósom is tudja már, nagyon örült neki. Remélem nem lesz semmi gond hogy most már beharangoztuk. De miért is lenne!


És most ettem egy jó kis sajtospárizsis szendvicset. Nagyon jól esett.

És holnap megyek a védőnőhöz. Képzeljétek, azt hallottam, hogy gagyik lettek a kiskönyvek. Semmi kép az elején, állítólag fekete fehér. Marha jó, nem tudom, ki szerkesztette. De hogy semmi színeset ne vigyenek bele!.......

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Jaj tényleg! A lakása 24 mm, ő maga pedig 9,5 mm. A doki felkerekítette 10-re. Úgyis lesz egyszer akkora:)))

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Sziasztok!

Odri!
Nagyon édi a babád!! Végülis az a lényeg, hogy minden oké vele! :)

Erika!
A te maszatod is ari!! Hú, nem lehet kellemes a hólyaghurut! Nekem még sosem volt ilyen!
Igen, én is hallottam a gagyi kiskönyvről, de én még szép anya-babásat kaptam! :) Lehet, hogy a te védőnődnél is lesz olyan talonban!

Muffin!
Nyomon követlek ám, a nyári topicban is! :wink: Drukkolok!

Andy!
Úgy tudom, tettem ide 1-2 hete pocakos képet.....Vagy nem ide?? Na mindegy, majd utánanézek! Egyébként jól vagyok! Már igencsak van hasam! :shock:

Bocs, ha mindenkinek nem írok, most megyek ki virágokat locsolni!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Andy! :)
Pont egy hete raktam pocakos képet.......Ha jól tudom, 285. oldal...biztos elkerülte a figyelmed..... :D

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Eladó Erdőkertesen /Bp-től 25-30 km, jó közlekedéssel/ egy 2004-ben épült tetőteres családiház. A ház egy 600 nm-es saroktelken van!

Nem akarok itt senkit untatni a részletekkel, így akit érdekel, az írjon privit, vagy emailt. /erdokerteshaz@indamail.hu/


Köszi
eladóház
 
 


Sziasztok! Szép jó reggelt mindenkinek!

Nem voltam 2 napig és alig tudok visszaolvasni... Szülinapi 'Buliztunk', tegnapelőtt volt a szülinapom és azzal szórakoztam , hogy kihivtam a mentőket édesanyámnak, mert annyira felment a vérnyomása, és fájt a szive, hogy muszály volt...Aztán meg a barátnőm irt, hogy nem élték tul a babák a bevérzést, kikaparták, szegény annyira elvan keseredve még velem sem akar tárgyalni , igazábol még mindég nem tudják mi történt.Jövőhéten jön meg a szövettani eredmény, hátha okosabbak lesznek... Aztán meg anyós akasztott ki egy 'jó', hirrel...Ugyhogy igy telt a szülinapom...
Na de, majd kiheverem :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Boldog szülinapot Márti!!!
magdolnam
 
 


Mi volt az a jó hír? :shock: Szegény barátnőd! Gondolom hogy teljesen kivan, de nem szabad ennyire depisnek lenni!
magdolnam
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?