Új privát üzeneted érkezett!

Basszus csajok!
Ez Krisztáé lett volna!
Lehet nekem is kellene vennem egy tesztet ?
Mostanában állandóan laptetős vagyok.
Vendég
 


Gabi! Noel is csodaszép!!

Nati! Szerintem is menjél csak el. Pihenni ott is tudsz, meg a kikapcsolódás sem árt.
n.k.ildi
 
 


Köszi Ildi!
A Bence szép név.Jó érzés lehet ahogy mocorog... :D
Vendég
 

 
 

Gabi!
Mennyire hasonlít a kis Noel az apukájára! :D Nagyon aranyos!

Nati!
Holnap reggel megyek NST-re utána megyek UH-ra oda a kórházba ahol az Nst csinálják!

Kata!
Geri nagyon édes a képeken!Kis szivtipró! :D

Krixta!
Szerintem is pár nap múlva nézz meg újból egy tesztet!Lehet hogy csak valami bezavar!

Márti!
Szerintem is nagyon jó lett a kép! :D Jól néztek ki mind a ketten! :D

Kép
Kép
nibcsike
 
 


jaj csak én ne legyek laptetős...tegnap oltás előtt készülődtem, erre úgy beleállt a görcs a jobb oldalamba..jesszus, mondom mint a méhenkívülisek... :? de rögtön el is múlt, mondom nem lehetek ilyen peches, hogy egyből ilyen történik...bár az biztos, hogy azon a napon peteérésem volt, mikor először összebújtunk végre :) de hát bent van az a nyomorult spirál, csak nincs gáz. Holnap megnézi a doki, nem mozdult-e el.
Vendég
 


köszi a bókokat, Geri és Noel is imádnivaló!!!
képeket akartok? keresek..ja, ma egész nap alszik a picikém, ugye ez csak a szuritól van??? Kép Kép Kép
elküldöm és keresek még
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Márti
Réka is alszk egész nap,bár ő szeritem az idő miatt...2óta durmol :D
Magánba mész Schwarczihoz?Ilyenkor viszed Atit is??
Nekem is elkén mennem akkor is ha van babó,akkor is ha nincs..mert nem szedem tovább ezt a gyógszert meg akkor miért késik 2hónapja?Csak nem tom hogy a Csnk-ba menjek-e vagy magánba.

Gabi

Nagyon édes Noel tényleg tiszta apukája..a grimaszos kép nagyon klassz!


Nibcsike

Veletek minden okés ott a "küszöbön"? :)
Vendég
 


Márti
De édes kis pofija van...az a sírós kép nagyon édes..úgy megölelgetné az ember :)
Vendég
 


Krixta :D köszi. Figyu van még valamennyi tejed?? Mert ha igen, késhet attól is. Nem megyek én magánba, nem ettem meszet (dokinak többé nem fizetek) Atibabára kétszer anya vigyázott, most meg a barátnőm viszi el sétálni vagy otthon marad vele ha rossz idő lesz. Nem viszem magammal, bár időpontra megyek, ki tudja mikor kerülök be, nem kínzom meg szegényt :) hát az idő is elég fos valóban, de Kisati ilyenkor inkább nyűgös, ma meg egyből beájul mihelyst lerakom! sőt alig tudom felkelteni 4 óra után kajálni...

többiek??? miért alszik egész nap??? éjjel akkor nem fog??? aggódjak???
Vendég
 


[color=darkred]Márti
Éjjl is fog..legalábbis nálunk oltás után egész nap,aztán éjjel is aludt :D [/color]
Nincs már tejem sajna :(
Vendég
 


Krixta!
Igen, eddig minden okés!Holnap megyek megint Nst-re meg Uh-ra! :) Remélem minden jó lesz!Mostmár nagyon izgulok! :oops: Hétfön elkezdem szedni a homeosbogyókat!Remélem segít! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Márti!
Nagyon jó képeket raktál fel kisAtiról!Nagyon édes! :P

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Húúúú, micsoda csodálatos baba fotók. Élvezet nézni :)

Kriszta, csak nem? Kistesó?

Kata, nagyon köszike a turiban a segítséget. Jó sok dolgot vettünk( 3 rugi, 1 napozó, 3 kisnaci, 1 kispoló) csupán 1700 Ft-ért. A C&A-ba 1 rugi kerül 2100-ba. Szép nagy már Geri.

Nati, ne aggódj minden rendben lesz, pihizz sokat. Holnap jön a masszőr hozzánk, megbeszélem vele a részleteket és majd megírom neked a számát. Tudtok egyeztetni hogy mikor szeretnéd a masszázst (természetesen ha szeretnéd lehet Bence születése után is). Viszont sajna be kell jönnöd Fehérvárra a Károly János utcába.

Ibi, hu hogy repül az idő, figyelnem kell, nehogy lemaradjak valamiről.

Mindenkinek nagyon de nagyon drukkolok, de nem tudok most reagálni, ne haragudjatok. Kicsit még keszekusza az életünk.

Ma intéztük Roni papírjait meg az igényelhető pízeket. Egész nap ezt csináltuk. Lurkónk jól el volt a Maminál.
Tejcikém szépen beindult, miközben szopizik a másikból is jön annyi ami elég lenne egy etetéshez. Napközbe nem alszik végig, de azért elég sokat. Általába 3 óránként szopizik, este jól alszik.
Cickom szépen javúl, csak az első pár szívás allatt látok csillagokat. A mai sok séta után eléggé fáj a gáttájékom, ez normális? Na meg látom még a varratok (elvileg felszívodok) ennek is így kell lennie?

Ha tudtok segíten, köszike.

Pusza, ha alszik még egy órát a kincsem vissza olvasok kicsit hátha másnak is tudok reagálni.

madiani
 
 


Ildi, jövőhéten lesz még kismami torna? Be szeretnék menni az Erikához (a gyógytornász) megmondani neki hogy mennyit segített a légzéstechnikája, na meg Ronit is megmutatnám. :) Ha Te is ott leszel legalább megnézheted.

Chrissy, örülök hogy Martin meggyógyúlt. Te hogy vagy? Várjuk az "álló" képeket.

Tündi, hétfőre megy a drukk ezerrel, hogy megtudjátok a prücsök nemét.

Ibi, a vizesedésre nekem a felpolcolás segített.

Tand, nagyon teccik a pelusozós kép. :) Ketten kellenek egy popsihoz :D Tényleg benevezhetnéd Grétit egy versenyre.

Kriszta, egy képet a tesztről dobhatnál.

Gabi, ne is stresszeld magad, a nettel. Én is mindig olyan dolgokat találok hogy csak parázok és nem is lennek ok rá. Nagyon jó az Apácskás kép :)

Na most megyek. Vacsi idő van, tejcim már szivárog, bár a kicsifiam még alszik. Sebaj legalább én is eszek.

Pusz mindenkinek.

madiani
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a köszöntéseket!!!
Ezekbe a nagy melegekbe be sem kapcsoltam a gépet, mert nem tudtam ittbent megülni. Egész nap kint voltam. De most esik...

Gyönyörű az összes baba! Jó volt nézegetni a képeket. :D

Ani
Örülök, hogy jól vagytok. Remélem a cickód hamar rendbe jön.

Krixta
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy miért késik ennyit :shock:

Judy
Apa már elutazott?

Vikike
Nem semmi lehetett a futásod. Biztos nagyon megijedtél. Sajnos nagyon sok a felelőtlen ember :evil: Szerencse, hogy nem lett semmi baj.

Tündi
Nagyon kíváncsi vagyok a 4D eredményre, hogy mi lesz a lába között. :D Már én is nagyon szeretném tudni, hogy milyen nemű a pocaklakóm

Ildi
Nagyon szép nevet választottatok!

A rosszulléteim már egész jól múlnak. Most már csak este 6-7 óra körül kezdődik. Úgyhogy szépen tolódik kifele.

Bocsi, hogy nem írtam mindenkinek... :oops:
bessy76
 
 


Bessy, oh ne hari: Nagyon Boldog Szülinapot kívánok! Örülök hogy már kezd elmúlni a rosszúllét. Meglátod hamarossan teljesen elmúlik.

madiani
 
 


Ani
Köszi, aranyos vagy! És dehogyis haragszom, te sokkal-sokkal fontosabb dologgal voltál elfoglalva. :wink: :D
bessy76
 
 



Szép jó estét Mindenkinek! :D

Gyors bekukk.

Ani
!GRATULÁLOK a kis Ronihoz! Gyönyörű baba! És ahogy hallom, nagyon jó kisfiú! Hogy érzed magad szülés után? MIlyen érzés kis pocóval?

Ja, és utólag BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK ANI és TÜNDI!

Bessy!Isten éltessen sokáig! :D

Schellcat, Gabi, Krixta Egyszerűen gyönyörűek ezek a babák!

Tündi Drukk a hétfőhöz. Nagyon aranyos a kisfiad. Igazi rosszcsont.

Crissy, örülök, hogy jobban van a kicsi Martin, és Te?

Krixta Nagyon kívácsi vagyok, hogy terhes vagy-e újra?Abszoltú megértem az aggodalmaidat, totál érthető.

Már csak 5 hét és vége a melónak.
Ja, és köszi csajok az intelmeket, vigyázni fogok magunkra, tudom, nem játék, és igazatok van. Abszolút visszafogtam magam, kismamásan dolgozom. Jól vagyunk, nincsenek görcseim. Élvezem, ahogy Bogyó incselkedik velem, és bulizik a pocimban. Nagyon jó kis kommunikáció alakult ki köztünk. Viszont megint fáj a csípőm, medencém, úgy közlekedek, mint egy hadirokkant. Éjszaka meg minden egyes forgásnál felébredek. De nem baj, azt mondtam a babámnak, hogy táguljanak csak a csontjaim, de akkor amikor eljön az idő, csakúgy röpüljön ki hozzám! :D

Remélem, mindenki jól van, és nem haragszotok, hogy csak ilyen ritkán jövök, no meg hogy emlékezetből írtam. :oops:
Jó éjt!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Jó reggelt! :D
Élek ám még,csak baromi sok munkám van a ballagások miatt!
Ani,Tesó,Kata,Krixta,Márti! :D
Fantasztikussan gyönyörűek a bébik :D :D :D
Chrissy!
Gratula a mászáshoz,és örülök,hogy jó lett az eredménye Martinka szemnyomásának! :D
Krixta!
Én is kivi vagyok,hogy terhes vagy-e?! :roll:
Ja,közel 3 hete késik már nekem is... :roll: de nem hiszem,hogy babó lenne 8)
Az interspáros újságban láttam 7000 ft-ért utazóágyat! :)
Tündi!
Kiváncsi vagyok,KI rejtőzik a pocidban :roll: :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Tündériek a babák! Már én is úgy várom, hogy a kezemben tarthassam. Néha meg pont az ellenkezőjét érzem: szeretném, ha minél tovább bent maradna a pocakomban, mert így olyan jó!!!

Krixta, már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi a helyzet nálatok!

Nati, nyugodj meg, nem lesz semmi gond!

Roni, szóval a medence és csípőfájás ezért van?
Reggel alig bírok kikelni az ágyból. Féltem, hogy megint a derekam a ludas, de ezek szerint nem. Ja igen, Nektek ezt még nem meséltem: kb. 8-10 éve még aktívan sportoltam (kézilabda, tollaslabda), de aztán abba kellett hagynom, mert elég sokat fájt a derekam. Kiderült, hogy az egyik csigolyám megrepedt! Szerencsére már egyre kevesebbet fájdogál, de néha azért még előjön. Remélem, a szülésnél nem lesz vele gond!

Tegnap és tegnapelőtt este lefekvés után megint hatalmas viháncolás volt odabent! Élveztük nagyon! :D

Tegnap éjjel viszont rosszul aludtam, sokszor felébredtem, valami nem stimmelt. Reggel kiderült, hogy mi az. Mentem a buszra (tegnap szüleimnél voltam), és olyan 3/4 7 körül megállított egy idős bácsi az utcán, hogy hívjak neki mentőt, mert rosszul van. Azt mondta, hogy szívritmus-szabályozója van. Persze senki más nem volt a közelben... Engem meg a frász kerülgetett, hogy mi lesz vele, de azért ottmaradtam, amíg kiért egy mentőskocsi. Csak utána gondoltam bele (és majdnem bőgtem is az utcán), hogy mi lett volna, ha meghal???? Húúú, nem kívánom senkinek!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Most is épp mocizik! :D :D :D

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Jó reggelt!

Kriszta: Nekem is nagyon halvány volt a második csík... Most nem azért de tényleg. Bár állítólag az előző terhességet is mutathatja.

Vikike: csak nem nő a Te pocid is? :) Juhé... Annyira irigylem a vékony alakod. Hogy vagytok?

Márti: Nagyon klasz lett a kép. Mindketten szépek vagytok rajta, ne bántsd a párod miatta :)
A többi kép is isteni. Az a kis sírós imádnivaló. Az ember késztetést érez hogy megvígasztalja Ati babát. :)
Nagyon szépen és gyorsan visszanyerted az alakod!
Barnusnál is volt hogy többet aludt a szokásosnál, lehet hogy az oltás miatt. Én attól aggódntam hogy mi lesz vele este, de este is szépen aludt.

Kata: Geri baba gyönyörű :) Nagyon szépen mosolyog :)

Gabi: Nekem a doki nem mondta hog ybaj lenne a szűztea, bár én kétnaponta szedek egy kapszulát belőle. Miután letettem a cigit voltak problémák, na erre nyújtott megoldást, és azt olvastam hogy a vizesedésre is tökéletes, de tény hogy meghajtja a pocit, szóval azért ésszel.
Örülök hogy apácskádnak nincs komoly baja! :)
Szuperek a képek. Apával aza kép nagyon klasz :) meg tetszik a vizes mega kukis meg a sapis kép is :)
Annyira tündérke Noel.

Nati: Örülök hogy minden rendben, és hogy megnyugodtál. :) Akkor minden rendben van igaz? :) Sárvárt tényleg vétek lenne kihagyni, majd kérünk élménybeszámolót :)

Ani: Nekem lassan potyogtak ki a varratok, szóval ha van még benn azzal szeritnem nincs gond. Örülök hogy kezdtek összerázódni, és hogy ilyen jó kisbaba Ronika :)
Roni baba zabizni való! Olyan szép :)

Enikő: Az orvosnak említetted a csigolya dolgot? Jaj istenem milyen élmények érnek.Ott voltál, és nem lett baj! Erre gondolj. Te voltál a mentőangyala.
Mindig a jót kell nézni! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ani!!!! a képeken látható rugikból nekem is van...az autómintás meg a barnás beep felirató is megvan!!! Basszus de meglepődtem :D :D amúgy nagyon cuki Ronibaba, a gáttájék sokáig fájt azután is hogy begyógyult mikor sokat megyek. A cicimmel pont így voltam (nem a bimbósebekkel, hanem a tejcivel) ez majd enyhül ám, nem fog állandóan tocsogni a tej, én már meg se érzem hogy szoptatok, pedig 120-130-akat szopizik Ati baba.
köszi lányok a dicséreteket :)
Bessy, szia! :) örülök, hogy már jobban vagy!
Enikő, ez a sztori durva...nemtom mit csináltam volna.
Alíz, vigyázz magadra, nemsokára 100 nap alá kerülsz' :D

Ati estére felélénkült, éjjel viszont jól aludt szerencsére. Hőemelkedés nincs. Most magában nyögdécsel és dumálgat, néha ránéz a bal kezére :D Ma megyek megint Svarcihoz, kiváncsi vagyok jó helyen maradt-e a cuccos.
Csajok, ki hogy fürdet? Mennyi vízben és meddig pacsáltok? A fejét beletettétek már a kádba? (a füle miatt kérdezem) mi nem mertük elengedni a buksiját, de egyre mélyebb vízben fürdetünk, hogy épp ne érje a fülét el. Imádja :D
Vendég
 


Tündi, köszi, de azért nem vagyok még a régi. Meg amúgy is volt rajtam 5 kiló, szóval jó lenne fogyni (nem fogyózni!!!) tornázgatni lassan már elkezdtem.
Vendég
 


Rólunk: Egyre inkább fáradok amikor elviszem Barnikát az oviba. Nem akar bemenni még szórakozik, én meg úgy tűnik ingerültebben reagálok rá szegénykére.
Ilyenkor annyira sajnálom :(
Tegnap is mentem hazafele az oviból normális léptekkel, ő meg utánam igyekezett tartani a tempót. Erre kiesett a kezecskéjéből a kisautó. Olyan szomorúan nézett rám.
Úgy elszégyeltem magam. Gyorsan átöleltem a kis drágát. Hát hiába. Pedig igyekszem...
Szent a béke, de nem akarnék még egy ilyet. Pedig nem rosszabb vagy huncutabb mint volt, csak én vagyok türelmetlen vele, pedig nem szabadna.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi, emiatt ne agggódj, tudja ő, hogy imádod, te pedig biztos a babás állapot miatt vagy türelmetlenebb.
Ani, találtam egy képet az egyik rugiról, a másikról sajna nem készült kép, most meg már rég kinőtte :D
Kép
Vendég
 


ja, itt 2 hetes volt.
Vendég
 


Lányok!

Elkezdtett nagyon szúrni a pocakom. Alul.
Ez normális lehet?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi,
ha nem görcs, akkor szerintem ezek a méhszalagok!!! Nekem is volt ilyen, sőt mostanában is elég gyakori!!
Apával jobb már a helyzet??

Márti,
nagyon édi kisAti és mennyit nőtt már!!!!! Jól néztek ki!!!

Alíz,
vigyázz magadra!!! Hát igen, ezek a csontátalakulások néha engem is eléggé pingvin mozgásúvá tesznek :P

Enikő,
nem irigyellek a sztori miatt!!! De szerencse, hogy megőrizted a lélekjelenléted!!!! Én utána tuti sírtam volna, amilyen hullámvasutas mostanában a hangulatom :shock: A csigolyád miatt szólj szerintem is a dokinak!!!

Andesz, jó, hogy jöttél, már hiányoltalak és Bencust is!!! Kérünk Róla is képeket!!!!!

No én megyek, elkezdem a mai adag pihenésemet :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Őszintén szólva eddig eszembe sem jutott, hogy szóljak, de végülis ez valahol jó hír, hiszen azt jelenti, hogy mostanában nem fájt (kopp-kopp). Azért majd előkeresem a régi leleteimet.

Tündi, kb ilyen idősen nekem is szurkált néha.

Volt valaki mostanában a szfvári színházban? Este megyünk, és nem tudom, mit vegyek fel. Milyen idő van bent???

És még egy (talán korai) kérdés: a kiságyba milyen matracot érdemes venni? Tényleg jó a kókusz?

Puszi,
Enikő

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok! :)

Ani!
Nagyon édes Ronibaba! :D Olyan jó lehet, hogy a kezedben foghatod! :D Nemsokára én is a kezemben foghatom a kicsifiamat!
Hogy érzed magad?Milyen volt a kórházban?

Tündike!
Szerintem is a méhszallagok lehetnek, nekem is szúrt egy ideig, meg néha most is!Otthon minden rendben?Kibékülés volt? :D

Enikö!
Mi nem vettünk kokuszmatracot, hanem csak sima szivacsmatracot, szerintem az is jó, meg nekünk régi kiságyunk van ami még apácskáé volt csak újra csiszoltuk, az meg más méretű.
Én nem is tudom mit csináltam volna a helyedben, biztos kétségbeestem volna, nagyon ügyi vagy! :)

Rolunk:Voltam nst-n meg uh-n.Magas volt a vérnyomásom megint, irtak fel vérnyomáscsökkentöt.Azt mondta a doki,hogy mostanában sok a magasvérnyomású kismama.Magnéziumot is kell szednem, meg sószegény étkezést irtak elö.Eddig is úgy kajáltam!Már hétfön kell mennem nst-re kontroll vizsgálatra!Amúgy minden jó a babával!Mocorog rendesen! :) Nagyjából ennyi!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Ani! Igen, lesz még kedden kismamatorna. Gyere csak, legalább megnézlek Benneteket! Amúgy gyönyörű baba Roni.

Márti! KisAti is csodaszép. Nem győzök betellni velük.

Bessy! Örülök, hogy kezdenek enyhülni a rosszulléteid. Szerintem Neked kislányod lesz. :)

Meg úgy érzem Enikőnek is!

Ibi! Örülök, hogy jól mocorog a babó. Remélem a vérnyomásod is nemsokára megjavul. Amúgy a terhesség vége felé fel szokott menni a vérnyomás nem?

Tündi! Barni meddig jár még oviba?
Elmúlott már a szúrás? Amúgy Nekem is volt már olyan. Szerintem is a méhszalagok lehettek.

Ma du. munkatársi értekezletünk lesz, vissza kell mennem az oviba. Már lassabban megy a menetel. Sokkal tübb idő kell, hogy odaérjek.
Tegnap meg megkérdezte a drága férjem, hogy, "édesem, te ugye nem fogsz következő hónapban megszülni, mert akkora a pocakod."
És tényleg hatalmasat nőt. Kedden kismamatornán ott volt egy 39hetes kismama és hát nem hazudok, ha azt mondom, hogy egyforma nagyságú volt a pocakom vele. Most vagy neki kicsi, vagy nekem lesz óriás. Pedig azt mondták, hogy mivel én magas vagyok, nem lesz nagy pocakom. Akkor most hogy is van ez?"
n.k.ildi
 
 


Ja, igen! Kaptam levelet, jövő hét szerdán megyek/megyünk szülésfelkészítőre. :)
n.k.ildi
 
 


Ildi!
Dobj már egy pocakképet! :D
Nibcsike!
Te is! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

n.k.ildi! :D Akkor valószínű talizni fogunk szerdán, mert én is megyek!Tegnap kaptam meg a levelet. És hihetetlen hogy fizetni kell már ezért is. Ti hova jártok kismamatornára? A CSNK-ba?

Enikő :D Igen, attól van. MInt utóbb kiderült. Ha jól emlékszem andesz, és crissy világosított fel, még a topiktalin. :wink:
Milyen slamasztikába keveredtél! :shock:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


tnati KÖSZI! Ez jó :arrow: pingvinmozgás. Hát kb! :D :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Ildi,
tényleg, hova jársz tornára? Eddig mi nem találkoztunk a csnk-ban?

Ibi,
hát, látom, azért a te várandóságod vége sem egyszerű. De a magas vérnyomás valószínű a melegtől is van nem? A lényeg, hogy már nagyon közel vagy a végéhez :P :P Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!! És tényleg rakhatnál fel pocakfotót!!

és Te is Ildi!!!! Kérünk pocakfotókat, olyanokat már olyan régen láttunk!!!!

Ani,
nem is tudom, hogy megköszöntem-e már a nyereményt??? :oops: Nagyon örülök neki, jót találtatok ki!!!! Valószínű csak a szülés után fogom kipróbálni, bár ha tud valami olyat, amit várandósan is lehet, akkor lehet, hogy rászánom magam egy nyugisabb napon :wink:
Valamelyik nap Rád csöröghetek a papíros ügyintézés miatt? Előtte küldök egy sömit jó? Köszi előre is!!!
Vendég
 


Halihó!

Talán most lesz időm táblit frissíteni :) Ebéd után kis drágánk aludt egy akkorát hogy Apácskával mi is szunyáltunk egyet, nagyon jó volt.

Alíz, köszi, nagyon de nagyon jól érzem magam. Abszolult nem vagyok fáradt, sőt, meglepően friss, tetrekész vagyok. A pocim, ahogy Katáék is írták anno, abszolult nem hiányzik. Amint végre vége a melódnak, pihenj sokat, aludj és készülj a Kismanód érkezésére.

Andesz, neked mikor jött meg elösször a mensid? Olyan kíváncsi vagyok mikor jön meg nekem. Jó volna ha egy darabig még békén hagyna.

Enikő, hu mik történnek veled. :( Én tuti bőgtem volna, na meg stresszeltem volna. Remélem te azért nem, mert az nem jó a babónak. Csipő fájdalom nekem is volt, a szülés után 2-3 napig még éreztem, de azóta elmúlt. Meglásd megéri, hisz így már előre készül a szervezeted.

Tündi, nagyon ari vagy, köszike. Megnyugtattál, nem aggódok a varratok miatt már, köszi. Remélem Apácskáddal már szent a béke. Elhiszem hogy fáradtabb vagy már és hogy a türelmed is fogy. Nálam is ugyanez volt a végén már. A pocakszúrás normális, nekem is volt, viszont ha görcsölsz akkor fordulj dokihoz.

Márti, nagyon köszi az infókat. Tescos cucc ez a bipp-es (3 volt egy csomagba). Nagyon szeretem mert könnyű ráadni és nem túl meleg. Olyan furcsa hogy Atika már ki is nőte. Nem tudom elképzelni hogy Roni is nőni fog. A fürdetést nem tudom, de van aki megesküszik rá hogy vigyázni kell a fülre, valaki meg azt mondja hogy semmi baja nem lenne. Szóval ez a dolog engem is érdekelne, mert Roni nagyon szereti a vizet. Csak 5 kiló van rajtad? De jó neked, nekem kb 8-at kéne ledobnom, hogy jól érezzem magam.

Nati, te is jössz tornára kedden, vagy pihizned kell? Pihenj sokat, használd ezt most ki. Már megkösznted az ajándékot ;) Megbeszéltem a masszőrrel a dolgot, küldöm privibe a számát. Azt mondta hogy tud olyan masszázst is amit most is lehet alkalmazni, de mehetsz szülés után is. Nyugodtan hívj, talizhatunk. Ha tudsz eljöhetsz hozzánk. A "papíros ügyintézés" alatt a TGYÁS-t CSP-t és az anyaságit érted? Szívesen segítek (bárkinek).

Ibi, nagyon jól vagyok köszi. A korházba jó volt, rendesek voltak a szobatársaim. Igaz volt egy aki állandóan nyavajgot hogy ez fáj az fáj, de kibirtam. A csecsemősök nem túl barátságosak, de viszont segítőkészek. Rájöttem hogy ha kedves és érdeklődő vagyok akkor ők is úgy viszonyúlnak hozzám. Szóval érdemes taktikázni. A mags vérnyomással vigyázz, szed a gyógyit és ne idegeskedj.

Ildi, kedden, ha nem jön közbe semmi, akkor meglátogatlak benneteket a tornán.

madiani
 
 


Csajok!

Várom a javítanivalókat! Nem tudtam visszaolvasni, úgyhogy nagyrészt csak azokat írtam be akiknek az aláírásba benne volt a drukk. Kérek mindenkit hogy bármi hiba van szóljon nyugodtan. Nem ígérem hogy hamar javítom, de igyekszem!


Kép Kép Kép

Kép

Kép

Kép

madiani
 
 


Jó estét!

Hát ma is elég pocsék idő volt. Gréti tegnap óta nagyon nyügi. Elég nyugtalanul alszik, napközben alig tud elaludni. éjjel mondjuk alszik, csak nagyon nyugtalanul (szerencsére még így is átalussza az éjszakát - ma is 8-kor kelt).

Nibcsike
A végégn már nekem is felment a vérnyomásom, de minél többet pihentem, annál jobb értékeket mértem, tehát pihi, pihi, pihi!!!

Nati
Mindenkit arra buzdítasz, hogy rakjon fel pocakos képet, de mi rád is kiváncsiak vagyunk!

Márti
Tök furi, hogy talán 10 nap van a gyerkőceink között, és kisAti 120-130-at eszik, míg Gréti 180-200-at. Igaz mi csak 4-szer eszünk egy nap (reggel 7-8; 11-12; fél4-fél5; és este negyed kilenc).

Krixta
Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy lesz-e kistesó most?! Az első tesztem nekem is nagyon halovány volt!

Alíz
Beszéltél mostanában Ágiékkal? Mi van vele? Ő hogy viseli a terhességet? Imi elküldte a 4D-s képet, ez az utolsó infóm róluk.

Ani
Tök jó, hogy ennyire pörögsz és még csak 9 napja szűltél.

Valaki tudja, hogy mi van Szilviékkel?

Judy
Merre vagy? Gyerkeőceid otthon vannak már? Vagy még kirándulnak?

Kép
tand
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek jó reggelt. Én nagyon jól aludtam az éjjel, végre nincs az a nagy hőség.

Enikő: Milyen volt a színház?

Nibcsike: Már elvagyunk szépen. Konkrét kibékülés nem volt. Örülök hogy picurkával minden rendben, te pedig pihenj sokat. Mitől magas a vérnyomásod? Lehet tudni?

Ildi: Barni júli 14-ig jár oviba. Már jobb igen, délutánra a csöppség nagy bulit tartott a pocimban, most biztos fáradt és alszik :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ani: Emlékszem a mi első napjainkra. Hát annyira bizonytalanok voltunk.é Anyu meg állandóan nyavalygot.. jaj.. nem így, jaj nem úgy... jaj de hát ez nem így van (már amit a védőnő mondott) szóval teljes káosz.
Nálatok ahogy így látom máris teljes a harmónia. :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Hű Andi! Csak 4x?? Mi 7-8x...igyekszem lecsökkenteni és 3,5 4 órákra kihúzni a két etetés közti időt, de annál tovább csak akkor megy ha kint vagyunk sétálni. Meg éjszaka van az, hogy csak 1x kelek fel etetni, előtte este 10-kor, utána reggel 5-6 fele eszik, a köztes időpont változó. Ja amúgy 4 kiló 80 deka most Kisati.
Ani, hát ja, nem tudtam hogy teszkós, úgy katuk valakitől őket. Az az 5 kiló úgy értendő, hogy 57 kilóróé kezdtem a terhességet és 52 szeretnék lenni...most 58 vagyok.
Vendég
 


Sziasztok!

Tand, sajnálom hogy Géti ilyen nyügös. Remélem hamarossan javul a helyzet. Viszont hogy átalussza az éjszakát az csodálatos, remélem Roni fiúnk is ilyen jó gyerek lesz majd.

Szilvivel mi lehet tényleg?

Tündi, valahogy olyan simán megy minden (kop-kop-kop) remélem így is marad. A nagyik és a dédi nálunk is jönnek az okosságokkal, de próbálom türtőztetni magam. A legújabb (dédi mondta) hogy ha anycáméknál van a gyerek és kiviszik (kivisszük) az udvarra akkor a kutya keneljét be kell fedetni mert kiugrik és megeszi. Azt hittem felrobbanok. Még jó hogy nem azt mondja hogy altattasuk el a kutyulit. Mondtam neki hogy mi van ha sétáltatom, az utcán sétáltató kutyásokat majd megkérem hogy menjenek onnan. Áhhh, na mindegy. Különben fizikai képtelenség hogy a kutya a kenelből kiugorjon.
Anycikám viszont nagyon türelmes velem. Mondja ő is a tanácsokat, de amikor látja hogy nem teccik, visszafog és nem erőltet. Anyósommal sokat nem talizunk, de vele nem lesz gond mert nekem mondja a dolgokat, de a fiától tart (Gáborom jól irányítja anyukáját) és így nem erőltet semmit. Különben örülök hogy nem hívtunk ide senkit segíteni, mert így magunknak kellet belejönni. Gáborom sokat segített.

Márti, bizakdom a kilók miatt. Hisz te akkor már le is adtad a terhesség miatt felszedeteket, már csak azt kell ami elötte jött fel. Én 56-al kezdtem a terhességet, 70-el szültem. Most 61,5 vagyok és legalább 54-re szeretnék lemenni. Nya majd meglátjuk.

madiani
 
 


Vicuska, már csak 3-at kell aludnotok :) Nagyon várom a fejleményeket! Remélem hamar írsz!

Roni is 7x eszik egy nap, de hogy mennyit azt nem tudom. Nem mérem mert csak felidegesít. A doki is és a védőnő is a heti 1 mérést javasolta. Tehát vasárnap fogjuk legközelebb. Kb 30-45 perceket szopizik, bár többször is bealszik közbe. Sztem elég neki mert csak 3 óra múlva rinyál megint.
Most várjuk a védőnénit, lesz egy-két kérdésem hozzá. :) Nagyon jó hogy ő van nekünk, sokat segít, türelmes és nem idegesítő.
Holnap meg megyünk Gáborom nővérének az esküvőjére. Csinálunk majd képeket és rakom fel azt is. Megpróbálom csinibe öltöztetni Ronit is.

madiani
 
 


Nya, most hogy ráérek nincs itt senki? Bár nekem is tanulni kéne (16-17-én vizsgázom, kérem majd a drukkokat!)

madiani
 
 


Ani: Már most megy akkor a drukk! :) Meg majd egy jó nagy adag kalap... micsodi :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Színház borzalmas volt, legalábbis nekünk nem tetszett. Ahhoz képest, hogy bohózat volt, csak egy-két jó poént sütöttek el. Ami a 3,5 órás (!) előadáshoz képest elég gyenge.
Szóval ha valaki esetleg készül elmenni a Bolha a fülbe c. előadásra, az kétszer is gondolja meg.

Mi is csak azért mentünk el, mert a sógornőméknek van bérletük, de most nem tudtak elmenni. (vagy tudták, hogy nem lesz jó az előadás????? :shock: hmmm, ki tudja)

Tündi, én is attól tartok, hogy majd anyósom akar mindent csinálni. Persze olyan címszóval, hogy segít. Azt sem szeretem, hogy ha ordít lent valamelyik gyerek (másik sógórnőméké), akkor ő rögtön lerohan hozzájuk. Oldják meg maguk, ha segítség kell akkor úgy is szólnak. Én nem tudom, hogyan fogom (el)viselni majd... Nem szeretem, ha beleugatnak a dolgaimba.

Gréti tényleg csak négyszer eszik egy nap? ez nekem olyan furi. A környezetemben lévő összes kisbaba állandóan evett! :D

Judy, Szilvi: mi van veletek?

Ani: jól bírod, ha még a táblikkal is tudsz foglalkozni! Le a kalappal!


Pusza,
Enikő

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?