Új privát üzeneted érkezett!

Igen,énis ígyvagyok vele..... ebben dolgozom, ráadásul a tanáorok is nagyon segítőkészek velünk.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hümm, ezért kicsit irigyellek ..
Mondjuk a legtöbb tanár nálunk is segítőkész, próbál mindig rövidebb, tömörebb anyagokat készíteni .. h nekünk könnyebb legyen :) meg vannak olyan idióták is, mint akiről pl. a múlt héten beszéltem, de szerencsére az elég ritka .. kopp-kopp-kopp.

Kép
szöszke.
 
 


HGát igen..... nekünk a pedagógia tanárunk volt nagyon jó.... kár,hogy nincs ilyenből több :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Én meg most elég nagyon csalódtam a nyelvtan tanáromban (vele van a legtöbb órám, és nagyon szerettem), egy itteni hát talán mondhatni h barátnőm mesélte, h mit művelt pénteken .. kiábrándító.
Nagyvonalakban: rajtam kívül még két olyan csaj van, aki nem német anyanyelvű, az egyiknek olyan szinten megy a nyelv, mint nekem - tehát jól, a másiknak meg hát szegénykének nem. És nem értette az anyagot, mire a tanár üvölteni kezdett vele .. ekkor közölte a másik csajszi (aki szintén nem német anyanyelvű) h ezt most ő sem érti ... akkor már mindjárt elkezdte kedvesen magyarázni, plusz hozzátette, h "jó, de te más vagy" .. azért egy felsőfokú intézményben ilyen szintű kivételezés vagy micsoda kicsit kiábrándító :?

Kép
szöszke.
 
 


Hát nagyon..... akkor meg főleg, mikor tudod a tanárról, hogy egyedül nem mehetsz be hozzá, mert rátp zárja az ajtót, vagy nemmehetsz be hozzászonyában vizsgázni...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok!
én is vagyok!
húúú
írtatok ám!
még nem olvastam vissza, de mindjárt pótolom.
Vendég
 


En is megjottem es Zsu a 4.laptetut elhappoltad elolem :lol: basszus itt mar ejfel mult...reggel 10:30-tol suli utana megyek 12:30ra akupunkturara...es ember meg nincs itthon en meg igy nem fogok tudni aludni :x

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A mai hom meg meg nem tettem fel :shock:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 37600_.png
Velemeny? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép darab, Bridg ;)

Szia Pendiii :)

Kép
szöszke.
 
 


Nnna, MOST van az a pillanat, h elkezdek tanulni a nyelvtanra meg a törire is ... majd azért néha belesek, mert kell a gép is. De most tanulásra hangolok ismét .. jajj úgy szeretem 8) ... helyett utálom :evil:

Kép
szöszke.
 
 


szia szöszke! :lol: :lol: :lol:

Bocsi, csak közben visszaolvasok, meg jegyzetelek. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Koszi Szoszke :D

Pendi te meg jegyzetelgess :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
van gyümi? :lol: :lol: :lol:
Egyébként Szöszke elolvasta a "gyumi"-, hát én is! :lol: :lol: :lol: :oops:

Szöszke sorstársak vagyunk! Ez a félreolvasás már korral jár?! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nem de igy ekezetek nelkul gondolom nem konnyu azoknak akik hozza vannak szokva :roll: En mar eszre se veszem...nem okoz nehezseget...bar neha ritkan azert elofordul velem is...hogy most mi is ez mit akar tirni :? :shock: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah amugy vegul nem eszem gyumit :roll: ma nem akarok vecere jarni 3orankent amikor aludnom kene :evil: :x :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Húú de sokkat írtatok! Alig győztem olvasni.
de most végeztem! :lol: :lol: :lol:

időjárásjelentés
Olyan meleg van, hogy már bocsi, de a bugyim is izzad. Bár reggel szakadt az eső,és dörgött, villámlott is. :lol: :lol: :roll: :roll:

Zsu
Én is álmos voltam du. Már majd el aludtam, amikor nekiindukltam vásárolni.
Medencés partyval zárod az évet?! Az jóóó! Én is, én is! 13-ára meg mennek a drukkok+++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol:
Medencés party, Balcsi, vitorlázás, Szováta, aztán még Horvátország is
én is, én is, én is. Csupa jó lesz neked nyáron! irigy, irigy! :twisted: :lol: :lol: :lol:

Bridget
Biztos lehetsz benne, hgoy az akkupunktura, meg a masszírozás jót fog tenni. Én legalábbis nagyon hiszek ezekben a gyógymódokban.
Éneddig csak akkupontos talpmasszázsra jártam, de az biztos, hogy nagyon jó volt. Fájt, az elején, de megérte. Sokat segített a lelki problámáimon is.
És ne kérj bocsánatot a laptetőért! Jár az neked! Csak bejöjjön!
Jól fenn van a hőd! Remélem ez jót jelent! :roll: :roll: :roll: :roll:

Szöszke
Húúúú 5-öst? GRATU!!!!! büszkék vagyunk rád! :lol: :lol: :lol:
holnapra drukk++++++++++++++ ne aggódj! az is menni fog, mint a többi! ügyes lány vagy te! :!: :!: :!: :!:
Igazából magam miatt vettem fehérneműt. Kezdem eg kicsit ellaposodni. Egy új darab kissé feldob engem, na meg a páromat is!Így van! Tessék venni! Mindjár más az ember hangulata! :lol: :lol: :lol:
Vettem egy csini kis bugyit. Nem csak ezt terveztem, de nem sok kínálat van a városban. szettem volna valami szép fűzőt, vagy valami ilyesmit. De az a baj, hgoy mindig csak a kis mellűekre vannak szép darabok, és az olyan nagy cickós csajok mint én, mindig hoppon maradunk. :cry: :cry: :cry:

Szegény párod! Biztosan nem sokára talál majd egyet. Jó végzettsége van, úgyhogy nincs ok aggodalomra. Szerintem. :roll: :roll: :roll:
-Az a történet a tanárrol, meg az osztálytársadról kissé felállította a ahajamat! Nem kicsit bunkó az ilyen! Szerintem akárhogy is van, tanár-diák, főnök-beosztot, nics joga egyiknek sem üvöltözni a másikkal. mIndenki egyformán ember. CSak más a beosztása. A tanárnak nem üvölteni kell, hanem az anyagot leadni, a tudását továbbadni!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Szöszke, Zsu
Ti már annyit tanultatok, hogy biztosan sikrülnek a vizsgák! Ennyi magolással már sikerülnie kell!

Valaki írta, hgoy a fiúk mennyit dolgoznak. Na erre az én párom is felhívott ma du, hogy később jön, mert indultak eg beteggel Pestre! :evil: :evil: :evil: Hát mire onnan hazaér, én megint bealszok! :evil: :evil: :evil: Vagy ő a fáradságtól! :roll: :roll:
Vendég
 


ÉN nem gyümit eszem majd, hanem csináltam tiramisut. hmmm. már alig várom,hogy ehessek belőle...... :lol: :lol: :lol: :lol:

De iyenkor az jut eszembe, hogy ne panaszkodjak a kilók miatt.....de ha egyszer úgy szeretem! :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Megjott ember uuuuugy leegett csajok :shock: :x :shock: :lol: :lol: :lol: kb ilyen szinu :oops: a nagy go-go-go golfozooo :lol: :lol: :lol:

Zsu itt a jatek ami a kedvencem :wink: :
http://mindjolt.com/game.jsp?gameKey=IE0E1YZXWES6BZ5L

Csajok megyek aludni szoritsatok holnapra a acup.-hoz :!: :!: :!: Pusszantyuuu
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi en holnap valaszolok ha nem baj :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Úúúúúúúúúú szegény párod :? :? :? :? :? :? MAx. alszol egy jót :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridg!
Szép álmokat nektek és ápold le párodat alaposan :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="pendi"]E írta:pendigyébként Szöszke elolvasta a "gyumi"-, hát én is! :lol: :lol: :lol: :oops:

Eheheh kíváncsi vagyok, te minek olvastad, de sztem ugyanannak ... :lol: :lol: :lol: mindjárt visszaolvasok rendesen ;)

Kép
szöszke.
 
 


Na igen.... eléggé kétértelmű :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi! Teljesen egyet értek veled a tanár-diák, főnök-beosztott meglátásról .. egy általánosiskolai tanár azért lesz tanár, illetve tanító, mert gondolom imádja a gyerekeket. Egy középiskolai tanárnak talán már az is elég rendesen bennevan a gyerekszeretet mellett, h át akarja adni a tudást .. egy egyetemi tanár pedig, ha már annak megy, ne üvöltözzön a diákjával, egy másik felnőtt emberrel! Az a dolga, h érthetően leadja az anyagot, ráadásul a csaj hátrányos helyzetben van, hiszen mint írtam, nem is anyanyelve a német, tehát egyértelmű, hogy nem kell kiráznia a kisujjából az egészet pikk-pakk .. na, megint felhúztam magam :evil:
Én is szívesen vennék vmi új bugyit is, mondjuk a múltkor kaptam egy lila csipke tanga-melltartó párost Márktól :P olyan kis aranyos volt :)
Fűzőt én is szerettem vna, de nekem meg nagy .. látod, az ilyen deszkákra sem gondoltak .. remélem, ha összejön a baba, mellre is szedek fel vmit :roll:

Kép
szöszke.
 
 


Ja, Bridg! Engem nem zavar, h nincs ékezet, mindig megértem, h mit írsz. Most is értettem, csak elsőre tűnt másnak, hirtelen ránézésre :lol:
Szép álmokat!

Pendi! Itt is tiramisu van :D

Kép
szöszke.
 
 


Szöszke
Én guminak olvastam! hehe :lol: :lol: :lol:

Bridget
Szép álmokat, és ápoljad Apácskádat! :lol: :lol: :lol:
Legfeljebb most állva csináljátok! :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vagy repülve :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szöszke
Igen, szeritnem hagyjuk ezt a tanár témát, mert csak felidegesítjük magunkat! :evil: :evil: :evil:

akkor nem csak én küzdök fehérnemű hiánytól?
Vendég
 


Vagy repülve
[quote]
írta:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


repülős puding :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

az jó lehet!
csak lebeg az ember és....... :oops: :oops: :lol: :lol:
Vendég
 


rossz helyre tettem az idézőt pfff
Tehát

[quote]V írta:agy repülve


az jó lehet!
csak lebeg az ember és.......
:oops: :oops: :lol: :lol:
Vendég
 


Bridg, esetleg gyümivel is lehetne .. 8) :lol: :lol:

Megint csak egyetértek, Pendi :)
Hát bizony, nem csak te .. a másik gondom még az, h volt egy szilikonpántos melltartóm, de a pánt felmondta a szolgálatot :? és az istenért sem találok sima szilikonpántot itt sehol sem, csak mintásat, v egyéb anyagút :x

Kép
szöszke.
 
 


[quote="pendi"] írta:pendi
[quote]V írta:agy repülve


az jó lehet!
csak lebeg az ember és.......
:oops: :oops: :lol: :lol:


Utálok vizuális lény lenni ... :lol: :lol: :lol: :oops: :oops:

Kép
szöszke.
 
 


Hát én is, mert már látom a szemem előtt a repülős pudingozó embereket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én is ... :lol: :lol: :lol:

Kép
szöszke.
 
 


nnna tessék! elindítottam egy lavinát... :lol: :lol: :lol:

nehogy ki kelljen tenni a 18-as karikát! :lol: :lol: :lol: :lol:

de egyébként én is vizuális vagyok!! és most hogy belegondolok!

Áááá nem is gondolok bele. Apácska még soká ér haza. aztán addig??
Vendég
 


Höhhö, Pendi ... :lol: :lol: :lol:
"aztán addig??" - kiakasztóóó ami ebben a topicban folyik :lol: :lol: majd megint jön itt a nyakamra a szomszéd, h mit röhögök és meghívatja magát kávéra :shock: :lol:

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok lánykák asszonykák!

Ezer meg egymillio bocsika, hogy nem jöttem, de az váljon a mencségemre hogy 3-45-kor szol az óra és kicsit probálok lustizni! De élek! Jó sokat termeltetek! Volt téma rendesen!Szöszke: Sajnos én a mencsit minden hónapban kegyetlenül megviselem! A gyogyszer sajna nem segit tehát minden hónapban megyek szurira a korházba! :cry: :cry: :cry: Szoval én aztán tudom mit érzel ha nem hat a gyogyszer!!!!! :roll: De az nyugtat, hogy azt mondja a doki hogy igy a szülést könnyebben át fogom élni, mert idönként olyan fályásaim vannak mint aki élesben a szülöágyon fekszik!!!!!!!! Szoval rutin az lesz! Pendi: Hidd el nem direkt hanyagollak titeket! Csak tegnap nem jöttem!! :oops: :roll: :P :? 8) Bridget: Naon állat a höd!!!!!Remélem ez aztán már tényleg a TE-A Ti hónapotok lessz!!! Nincs kedvem holnap is korán kelni! De ez van! Jól van csajszikák! Mek azt honap gyüvök!!!!! Pusszillak titeket legyek jó rosszak!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote]m írta:ajd megint jön itt a nyakamra a szomszéd, h mit röhögök és meghívatja magát kávéra


na ezt már nem tudnád kimagyarázni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez a fiú úgy tűnik meg van veszve érted!

legalább egy mosolyt dobj neki!
tudod az éhezőnek is jár egy falat! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nócika
azért pihizz is, mert sokat dolgozol! mikor mégy szabira? :roll: :roll: Puszi neked is, és jó éjszakát! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szöszke!
Rakj a kávéba valami kis hashajtót, aztánmajd leszoik a veled való ávéról :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ejjnyeee, h te milyen vagy, Pendi .. :lol: :lol: mintha magamat hallanám 8) :lol: De egyébként jófej a gyerek tulajdonképpen .. tehát ha nem csönget be a múltkor, akkor semmi bajom nem lenne vele :D

Szia Nóci!
Szegénykém, szar lehet, h mindig kellemetlen a mensi :( Nekem meg elvileg nehéz szülésem lesz, mert nekem is elég sokszor vannak erős görcseim (az első 3 napban), és ezeket is nehezen bírom, így a szülésemmel is ez lesz valszeg .. viszont az tény, h rutin már lesz. Én egyszer 4 napig csak feküdtem, moccani sem tudtam, k.va szar volt az is, amíg a wc-be kivánszorogtam .. olyat soha többet nem akarok átélni :roll:

Kép
szöszke.
 
 


Zsuuu :lol: :lol: :lol:
Amúgy Márknak azóta sem mertem elmondani, h Wolfgang (szóljatok hozzá, miccsoda neve van) becsöngetett .. :roll:

Kép
szöszke.
 
 


[quote]R írta:akj a kávéba valami kis hashajtót, aztánmajd leszoik a veled való ávéról


jajjjjj ezt ne csináljátok velem már megint. megint úgy járok mint a múltkor Én is röhögök itt magamban, és a szomszéd néni meg itt az ablak előtt. mit fog gondolni rólam? na meg a nevető izmaim már megint kikészülnek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


jut eszembe!
feltötlötte a Drága a kisállatokat a telómról -amiket a múltkor simogattam- a gépre. Meg akarjátok nézni?
Vendég
 


[quote]t írta:ehát ha nem csönget be a múltkor, akkor semmi bajom nem lenne vele


de mivel megtete, kiesett a cukros kosárból. Így már mosoly sem jár! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pendi! Szomszéd NÉNI??? Ne csináld már, meghalok :lol: :lol: :lol: majd ő is megy kávéra :lol: :lol: :lol:

Kisállatokat igenigenigen :)

Kép
szöszke.
 
 


Most épzeljétek,hogy milyenszemekkel néznek rám az olvasóim,mikor felnyerítek :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen igen igen!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote]M írta:ost épzeljétek,hogy milyenszemekkel néznek rám az olvasóim,mikor felnyerítek
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[quote]P írta:endi! Szomszéd NÉNI??? Ne csináld már, meghalok Laughing Laughing Laughing majd ő is megy kávéra Laughing Laughing Laughing


volt egyszer egy jó sztori vele

egy társas házban lakunk, és a mi ajtónk szembe van az övével.
mi akko rmég cigiztünk, és a konyha ablak előtti teraszon tettük ezt. benézünk az ablakon, és látjuk ám, hogy a szomszéd néni vigyorog ránk, hogy cs sütikét hozott.... :lol: :lol: :lol: :lol: na mos tépp az jutott eszünkbe, ha kicsit korábban jön.... :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: nem tudom mit mondott volna! (hozzáteszem, nyitva volt az ajtónk, tehát be tudott menni.) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Már nemszokott jönni, de mi is zárjuk azót az ajtót. Pláne, ha akciózunk! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

mennek a fotók!
Vendég
 


Jó kis sztori :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ÓÓÓ, Pendi, nem semmiii :lol: :lol: :lol: Kíváncsi vagyok, mit szólt volna a néni, ha ... :lol: :lol:

Zsu :lol: :lol: mennek majd kávéra ők is 8) :lol:

Kép
szöszke.
 
 


NA iyennekemis van.... egy húsvétona az akkori pasimmal épp túlvoltunk a szexen és hát hallom, hogy nyílik az ajtó és jön be apám és a tesómék... jöttek locsolni.... aztán megláppák a fürdőbe siető exet és hát hazáig rohantak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Apumék gondolták, meglepnek és lelocsolnak :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?