Új privát üzeneted érkezett!

Rajottem :wink: majdnem 3 ora van itt :wink: :D :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


LAPTETU :shock: :oops: :lol:

Szal a mai hom lemaradt es miutan a laptetu elkellt megirom meg most suli elott :wink: rakott be pe-t is 8)

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 51200_.png

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Drágaszágom!

Azért milyen futi, hogy neked is milyen korán volt pé-d??? Alig a mensi után :shock: :shock: :shock: :shock: Viszont tök jól elkaptátok :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Noci
Remelem kigyogyitanak hamar es a mostani honap eredmenyesebb lesz :roll: Mikor mesz dokihoz legkozelebb :?:

Szoszke
Nem irigyellek,hogy piri igy megszenvedtessen :evil: de lahet ugy gondolta most utoljara belehuz aztan 9honapig ugysem latogat 8) :lol: Sok sikert a vizsgakhoz!!!! Kép es ahogy van gep meg idod azert gyere es tajekoztass minket :wink:

Zsu
Ma ugy tudtam otthon vgy :roll: vgy meg a kavet szurcsolgeted a teve elott :?: 8) :lol: Mi jot fogsz ma csinalni a takaritason kivul :?: 8)

Itt egesz nap zuhogott meg ejszaka is :evil: Minnya visszaviszem a dvd-t mer tegnap lusti voltam :roll: Csajok mindenkinek jo a vonalzoja?!Mer szeretnem am tudni merre jartok :wink:

Kata remelem nincs baj :shock: :roll: Reg nem jottel pedig azt mondtad,hogy otthon leszel es jossz :roll: :? IRJAL!!!Csak annyit hogy jol vgy :wink: Na jo annal 1kicsit aze tobbet :lol:

Akik pedig olvasnak csak minket nekik ezt kuldom:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na tudtam en mire elkuldom itt leszel :lol: :lol: :lol: A telepatia laatod :lol: :lol: Jah bar tod nekem a 10nap korul mindig van de hogy a 6.nap :?: :!: :shock: eszmeletlen :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szióka!
Végül helyettesíteni vagyok Soroksáron héromig, de előnye, hogy itt tudok tanulni és netezni is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Itthon jó kis szél volt este és kicsit felfrissült a lakás.... viszonz nem esett.... de állítólag csütörtök könyrnyékére már mondja az esőt :roll: :roll: :roll: :roll: De most én örülök neki :lol: :lol: :lol: :lol:

Szöszke!
Jó tanulást!!!!!

Kati!
Remélem, rendben vagytok!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na ilyet...ilyenkor elore szolnak mikor helyettesites van?
:roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tegnap délelőtt szoltak még... 12 előtt :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaaah....mer mikor msn-en beszeltunk akkor meg ugy volt otthon leszel :roll: es ilyenkor uszik a szabadnapod?Jar extra penz erte?

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát így jövő pénteken a szigorlatra nem kell kivennem szabadságot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jah akkor jo :wink: :lol: Na tenyleg megyek visszaviszem azokat a nyavajas dvd-ket mert mar megint sotetedik :x

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu remelem elmentel ebedelni :?
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Igen, fini káposztás tészta volt ebédre :lol: :lol: :lol: De csak az adag felét ettem meg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Msn-en vagyok, te mit csinálsz? Mi lesz a mai vacsi??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csirkeszarnyto vgy mi csak siman sutve rizzsel meg sparga+borssal 8) Most eszem :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Húúúúúúúúúúúú..... de fini lehet :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó étvágyat hozzá!!!!!4

Most hívott a barátnőm, hogy jön hozzánk a postára, nem lenne-e kedvem sétálni velük egyet.... már keresztfiammal és vele sétálni.....
Mondtam is neki, hogy ne fájdítsa a szívemet :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hejjhóóó, itt vagyok egy pár fél szóra!

Bridg! Azért írtam ezt a 3. dolgot, mert a hsz elején azt mondtam, h két témához szeretnék hozzászólni, aztán mégis 3 lett :)
Köszönöm a drukkokat, elfér .. nagyon elegem van már .. mondjuk kiderült, h hétfőn egy vizsgám az nem lesz :shock: h hogy tűnt el onnan, azt nem tudom, mert nem lett átrakva sehová sem, csak nem lesz. Érdekes .. :?

Zsu! Végül elmentél sétálni? :) Vagy nem? :(

Kép
szöszke.
 
 


Zsu
Kocce igen ngyon fini volt :lol: Mi a baj mer fajditja a szived?Vgyis gondolom mer de azert? :roll:

Szoszke
Na akkor legalabb hetfon fellelegezhetsz 8) Csak nehogy keson tudd meg,hogy megis lesz :shock: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="bridget0801"]S írta:bridget0801zoszke
Na akkor legalabb hetfon fellelegezhetsz 8) Csak nehogy keson tudd meg,hogy megis lesz :shock: :roll:


A tanáromnak ma kellett vna kiadnia az anyagot, és hétfőig már nem lesz vele több órám .. és ő nem olyan köcsög, mint a múlt heti volt, úgyhogy sztem ezt most megúsztam :) remélem :)

Amúgy képzeljétek, még ma is görcsölt a hasam, de veszettül, gyógyszert kellett kérnem egy csajtól :shock: pedig ez már az 5. nap :?

Kép
szöszke.
 
 


Hmm mi lehet veled te jany :roll:

Az elmaradt viszga miatt meg oruljunk egyutt Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


De aranyos :lol: :lol:
Nnna, most már tényleg megyek, csak elnyammogtam itt az ebédemet még .. :roll: jó kis ürügy volt arra is h itt üljek, meg arra is, h ne kelljen tanulni :roll: :roll: majd estefelé sztem benézek, szegény gépnek is pihennie kell most.
pussszantás

Kép
szöszke.
 
 


Szöszke!
Tök jó, hogy hétfői vizsga nem lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok Lányok!

Én is vagyok egy kicsit.

-Szomorú vagyok, mert a nővérem délelőtt hívott, hogy megszüntették az állását az ovodába. :cry: :cry: Szemétség!!!! :evil: :evil: :evil: Légyszi' szorítsatok neki, hog yminnél előbb találjon állást. :? :? Köszi előre is! :roll: :roll: :lol: Csak nehéz lesz, mert kis városban lakik, ahol nem sok lehetőség van. :roll: :roll: :cry:


-Én délelőtt kitakarítottam, ablakot, függönyt mostam. Ill. nem egyedül, hanem Apácska segített. :lol: :lol: Még mosnom kellene, de azt már holnap, mert mindjárt megyek fodrászhoz. :lol: :lol:

Bridget
[quote]I írta:gen menni kell nem is szabad feladni addig en letaposom az osvenyeket a gyogyterapia uton nektek

Aranyos vagy! Puszi! :lol: :lol: szejetlek! :lol: :lol:
a vonalzód tényleg szupi! :lol: :lol:
tényleg Bridget! Nálatok milyen évszak van most? :roll: :roll:
A pé-d tényleg nagyon korán volt! De ügyik vagytok! Remélem eredménye is lesz!

Szöszke
Sajnálom, hogy így megszenvedtél a mensivel! Szokott ilyen lenni máskor is? VAgy most tényleg a meleg tolt ki veled is? :roll: :roll:
Mensi monnyon le!!! :evil: :evil:
Nagyon ügyi vagy, hogy ennyit tanulsz! :lol: :lol:

Zsuzska!
Te mindig dolgozol!:roll: :roll: Ilyenek ezek a főnökök! Sokat kell helyettesíteni? Nem rossz? Vagy már máskor is voltál ott? :roll: :roll:

Nócika
Mostanában hanyagoltsz bennünket! :roll: :roll: Mi van veled? nem sűrűn írsz!:roll: :roll: Azért nincs baj ugye? :roll: :roll:


Na most megyek, mert nem érek oda a fodrászhoz.
Puszi Nektek! :lol: :lol:
Vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


Szoszke
majd gyere ha pihizett a geped :wink: A vizsgakon meg ugyi legyel :wink: Kép

Pendi
Te meg szep legyel :wink: Uj frizura vgy mi lesz? 8) Tesodnak meg sok erot...nem lesz konnyu dolga :? :roll: Kép

Zsu
Mi lehet veled :?: Nem ertem dokival nem beszeltel a tuneteidrol :?: Kép

A vizsgazoknakKép
Kép

Amugy meg mentunk aludni mer ember holnap koran kel :shock: Pusszantyu mindenkinek Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na, itt vagyok ...
Olyan aranyosak vagytok Csajok, annyira jól esik, h írjátok h ügyes vagyok, meg mindig kapok drukkot, meg "kitartás Szöszke"-t .. :) komolyan mondom, tisztára meghatódom .. és még erőt is ad :oops: :)

Pendi! Micsoda kicseszés :evil: :evil: Miért szüntették meg a tesód munkahelyét, kevés volt a gyerek? Vagy lehet h nem jól értem, "csak" az az állás lett megszüntetve, amit neki kéne betölteni? Bárhogy is legyen, nagyon szorítok neki, h mihamarabb találjon más lehetőséget!!! Hol lakik? Pesten nem tudna elhelyezkedni?

Mensi nem tudom, h miért volt most ilyen, az nem jellemző, h még 5. nap is ilyen szemét szokott lenni .. az első 3 nap máskor is viselt már meg, de a 4.-től általában meg sem szoktam érezni .. ezvan. Lemondhatna tényleg, másfél évig nincs rá szükségem :twisted:

Bridg! Tök jók ezek a szmájlik ;) és amúgy meg itt vagyok, de te meg mész .. :( jó éjt neked!

Kép
szöszke.
 
 


Ja, Pendi, ügyes vagy h függönytmostál 8) jössz ide is? 8) :lol:

Kép
szöszke.
 
 


Pendi!
Persze, hogy nagyon szorítunk tesódnak :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Nagyjából február óta helyettesítek itt. De egyébként ha helyettes kell valamelyik könyvtárba, akkor engem küldenek :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Még nem tudom, hogy kiszúrás, vagy ennyire bíznak bennem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De azt hiszem, az utóbbi :oops: :oops: :oops:
Egész nyáron össze vissza fogok dolgozni. Ahova kell ember, oda megyek. De annyiban nem rossz, hogy így megismertem a többieket is.

Légy szép a fodrásznál :!: :!: :!: :!: :!:

Bridg!
Nem beszéltem, mert szerintem nincs miről.... majd elmúlnak :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Szöszke!
Szerintem Pendit fogadjuk fel bejárónőnek és osztozzunk meg rajta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="kuzsanna"][ írta:kuzsannab]Szöszke!
Szerintem Pendit fogadjuk fel bejárónőnek és osztozzunk meg rajta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Támogatom az ötletet :lol: :lol: :lol:

Kép
szöszke.
 
 


Hozzámis jöhetne valaki takarítani :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ugye .. nálunk is elférne .. pláne h a nővérem minden alól felmenteti magát :D jelentem: regisztráltam neki, most lehet értem harcolni 8) :lol: vagy inkább a gépért? :roll:

Kép
szöszke.
 
 


Hát ha szavazásra lesz bocsátva a dolog, akkor én Rád szavazok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="kuzsanna"]H írta:kuzsannaát ha szavazásra lesz bocsátva a dolog, akkor én Rád szavazok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


De aranyos :)

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok Lányok!
Csak egy percre tudtam ideülni, mert a sógorom és Drága játszanak.

Nagyon nagyon köszi mindenkinek a szorítást a tesómnak! Imádlak benneteket!

Szöszke
Hát persze, hogy gondolunk a mi kis főiskolásainkra! szurkolunk érted is, meg Zsuzskáért is. Csak tanuljatok! Mi meg elosszuk egymást közt az izgalmakat, és arra már nektek nem lesz gondotok!
Annyira jól esik, hogy szurkoltok! Imádlak érte titeket!
Sajna messze lakik Pesttől, és még egy nagyobb város sincs a közelükben, ahová el tudna menni.
Megszünt a státusza. Összevontak 2 ovodát, mert nincs annyi gyerek.

Zsu
Köszönöm, hgoy szurkolsz a tesómnak! Szertlek benneteket!
Szegénykém akkor mindig te vagy a helyettesítő?! Ezt a kib...t. már bocs. De még mindig azt kell, hgoy mondjam, hogy nekünk legalább van munkánk. Meg kell becsülnünk. Tudom én, hogy nem panaszkodsz, mert te jó lelkü lány vagy.

Bridget!
szép álmokat!
Nagyon drága vagy te is, hgoy szurkolsz a tesómnak! Ez annyira sokat jelent nekem!
A frizurám csak frissítve lett, meg egy kicsit hátul felvágva. Nagyon meleg van.

Most megyek, mert már tűkön ülnek a fiúk.

Bocsi, ha valami kimaradt, majd holnap bepótolom.

Puszi mindenkinek!

Szép álmokat!

Apára fel!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ja, és én is Szöszkére szavazok!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jajjj, hogy ti milyen aranyosak vagytok :D

Pendi! Így már értem ezt a szar helyzetet, és nagyon sajnálom :( meg szorítok is, h tényleg mielőbb legyen megoldás!!! Ötlete sincs a tesódnak, h hová tudna elhelyezkedni? Szegényke .. kitartást neki-nektek :(

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy hiányoltok!!!
Olvaslak ám benneteket, de írni már nem nagyon van időm.
Látom, mostanában sokat "termeltetek" :D

Remélem mindenkinek hamar elmúlik a mensi!!!! (és menjen a csudába)

Pendi! Mi is a Kaáliban hoztuk össze az elsőt!!! Nagyon jó tapasztalataim vannak (Győrben voltunk), mindenesetre egy alapos kivizsgálás nem árt. (ha eddig nem voltatok még sehol)

Szöszke! Én is szoktam úgy görcsölni, hogy csak a Cataflam segített, aztán abból is sok kellett, szétment tőle a gyomrom. A Nospa és a többi nem segített, a Cataflam nagyon erős)
Szerencsére csak néha volt ilyen a mensi, főleg akkor, amikor stimuláltak a Kaáliban.

Jó tanulást minden vizsgázónak! Remélem mielőbb túl lesztek a vizsgákon!!

Bridget! Tök jó, hogy jössz haza! Remélem belefér egy vizsgálat esetleg valahol, mintha írtad volna, hogy csináltatsz hormonvizsgálatot.

Most elvileg jól vagyok, dolgozom ezerrel (persze vigyázok ám magamra :D ) Mondjuk reggel kicsit később megyek be, és az ebédszünetem is hosszabb volt ma, de egyébként dolgozom rendesen. A nődoki még nem tudja, hogy nem szedem a gyógyszert. A védőnővel találkoztam a munkahelyem (polgármesteri hivatal), persze tudta azért hogy dolgozom. Azt mondta nőtt a hasam.
Lassan csináltatok a férjemmel pociképet, most már lesz mit mutogatni.

Elvileg 3 hét múlva megyünk a Balcsira a szakszervezeti üdülőbe, remélem mehetünk akkor, amikor jelentkeztem. Igaz, így pont a Balcsiról kell felmennünk Budapestre a 18-19-heti kötelező genetikai uh-ra. De nem baj, bár már csak ott tartanánk!

Csütörtökön megyek védőnőhöz papírt kérni a 16. heti AFP vérvétel miatt. Az eredménye nem érdekel nagyon, hisz nem egy túl megbízható vizsgálat, ezért csináltattam a 12. héten kombinált tesztet (1 a 12.000-hez a Down kór kockázat), úgyhogy ez nagyon "negatív" eredmény volt.

Szóval remélem továbbra is minden oké lesz velünk.
Ma a Duna parton voltunk kolbászt sütni, minden délután próbálok a gyerekkel programot szervezni, játszótér, Dunapart, séta, stb.

Puszi!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Szöszi!
Akkor neked most megjött? (ha igen, akkor nagyon sajnálom), de nem lehet, hogy volt ott mégis babó? Mert ilyen szokott lenni, hogy amelyik nem életképes esetleg, kidobja a szervezet ilyen korán. :cry:
Állítólag minden második nőnek van ilyen.
Progiszintet néztek már?

Többieknek is puszi!! :)
Vendég
 


Tegnap koran mentunk aludni mert embernek mar reggel 7elott kellett kelnie ugyanis uzleti golfozasra mentek es 8kor kellett felvennie a fonoket :shock: 8) Olyan szarul aludtam ma is :evil: :x Beadtam a paplanunk a tisztitoba es lehet azt hianyolom :roll: nem tom de nem birok egyszeruen aludni :evil: 2szer voltam kint pisilni is reggel 6ig...aztan ember teloja kezdett el csorogni :x Aztan elment en megprobaltam visszaaludni....12orakor na mondom minnya kelek erre bealudtam es fel 2kor ebredtem meg :shock: :shock: :oops: :oops: Ki az agybol irany a jatszo mer Kitty mar ott volt...aztan elmentem bejelentkeztem akupunkturara 8) Nagyjabol elmondtam neki mi bajom es azt mondta nekik van kifejezetten erre gyogymodjuk soot kinai gyogyszereik is vannak :D ugyhogy alig varom,hogy talalkozzam vele holnap es megbeszeljuk azert pontosan mi is a bajom,mit is csinalnak es ezzel mi fog valtozni stb :mrgreen: Suli utan megyek :wink: 8) Na most ertem is lehet holnapra szoritani csajok :!: :!: Hogy jokat mondjanak es legyen eredmenye is :wink: 8) :roll: Csinalok kajat aztan jovok vgyis felteszem a sutobe :wink: Jah es kepzeljetek most beszelgetek egyik ismimmel MSN-en...erre bejelenti,hogy ugy nez ki apa lesz :? multkor beszeltunk(irogattunk)azt mondta,hogy ok is gyereket gyartanak :arrow: mondom es miota azt mondja 1hete :shock: erre most mondja a fiu,hogy nem jott meg a barinojenek es mind3 tesztje csikos :roll: Hogy ez,hogy lehet nem ertem :roll: :? De persze orulok en csak tudjatok... :roll: :oops:

Zsu
Te tod meddig varsz mindenesetre remelem mikor lekozelebb mesz a dokihoz az azert lesz mert nem jott meg piri :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Pendi
Szep lettel apanak :lol: Betamadtad vgy o tamadott le 8) :lol: :oops:

Szoszke
En is rad szavazok 8) Beszelget mar beilleszkedik? :roll: Babasan konnyebb az bizti 8)

Noci
Jaj te jany hun vgy :?: :roll:

Kata
Na irogassal is nem csak olvasunk :lol: Viszont annak orulok minden rendben :wink: Balcsira mi is megyunk 8) Bar en csak Juli vege elott :roll: Meg agusztusban 8) IIIIIIImadom :lol:

Melus
Nalatok mi zu?Megvolt mar az uhu :?: :roll: Kiderult tronorokos jon-e vgy hercegno :?: :mrgreen:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziaaaa Bridg! :D

Még nem tudjuk, mi lesz, majd jövő héten megyek genetikai uh-ra.
Az AFP eredményem hál'Istennek rendben van :)

Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz neked holnap az akupunkturán :wink:
Szurkolok neked!!!!!
Vendég
 


Melus
Koszi az infot tod mindent en sem tarthatok fejben :roll: :? :lol: es koszi a szurkolast en is naon kiwi leszek 8) :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szöszke!
Még jó, hogy Rád szavazok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendi!
Hát igen.... a jólelkűségem azt hiszem családi vonás :lol: :lol: :lol: :lol:

KAti!
Annyira örülök, hogy jobban vagy :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridg!
Szép délutánk neked :!: :!: :!:
Nagyonnagyonszurkolok holnapra, hogy találjatok valamilyen megoldást ++++++++++++++++++++++++++++ Csuriban mindenem :!: :!: :!:

Melus!
Drukk nektek jövő hétre!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok!
Vagyok én is egy kicsit. Délelőtt főztem, meg bevásároltam, meg ilyenek. Most készülök a fehérneműshöz, és meglepem magam valami finom holmival. Ráfér a lelkemre. :roll: :roll:
Még egyszer köszönöm, hogy szorítotok a tesómnak! Nagyon aranyosak vagytok

Szöszke, Zsu
[quote]S írta:zerintem Pendit fogadjuk fel bejárónőnek és osztozzunk meg rajta

Na jó! Zsu főz nekem valami finomat, aztán jólakottan megmártózom Szöszkéék medencéjében, mint aki jól végezte dolgát! :lol: :lol: :lol: Megbeszéltük! :lol: :lol: :lol: :lol: Jaaa, és az enyémet mikor csináljátok? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridget!
Holnap szorítunk nagyon. Ez az akkupunktura dolog nagyon izgalmasnak, és igéretesnek hangzik. Biztos vagyok benne, hogy segíteni fog a testeden, és a lelkeden egyaránt. :lol: :lol: :roll: :roll: Mindig kérjük a jelentéseket a kezelésekről!!!!!
A barátod nagyon szerencsés. Van aki évek óta küszködik, és neki meg paff, és már ott is van a baby. Örülök neki én is, de ez nem igazságos! :roll: :roll:
Tegnap mégsem lett a tervemből semmi.(puding) :oops: :oops: Mire a sógorom elment tőlünk, addigra én jól elfáradtam, és csak bezuhantam az ágyba, és már aludtam is. :roll: :roll:
De majd ma este! Elmegyek veszek szép fehérneműt, és bedobom a "csábos szexi démont" :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kati
jó hogy végre jelentkeztél! :lol: :lol: Vigyázz magadra, és óvatosan azzal a melóval!
A pociképet nagyon várjuk! :lol: :lol:
Mentek a Balcisra?! de jó! Érezzétek magatokat jól! Csak vigyázz magadra (magatokra)! :lol: :lol:
Arról a Kaáliról már sok jót hallottam. Bár konkréttan a Szegedit nem ismerem, de valószínű megísmerem. Hacsak addig nem sikerül.
"Alapos" kivizsgálás még nem volt. Hiányolom is, megmondom őszintén. De tudod a dokim "csak" nődoki, és nem meddőségi doki.
De azért erőt ad az, hogy van még egy lehetőség.

Melus
Jó, hogy minden oké. Te jól vagy? hányinger?

Na most megyek! legyetek jók!
Vendég
 


óóóó hát mindannyian itt vagytok? :lol: :lol:
Vendég
 


Itt ám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Vgyok minnya irok :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu
Koszi most tenyleg ram fel a sok +

Pendi
Felreertes ne essek en csak azert nem tartok rad igenyt,mint "bejarono" mer nekunk megsugom de csak halkan:van bejarononk aki minden hetfon jon 8) :lol: Igy en igenyt nem tartok rad :lol: Legalabbis olyan ertelemben :? :lol:
Az ismim meg jah ngyon szerencses :roll:
Pudingolas ugyben ne aggodj nalunk sincs annyira mostansag :roll: :oops: embor mindig faradt :roll: felszedett par kilot (1ev alatt 10kg :shock: :lol: )es szerintem ez meg is latszik...jobban elfarad es lustabb :roll: Szerintem legalabbis :evil:
Ez az akupunktura meg igen ngyon jol hangzik es itt epp neztem van vgy 3is a kozelben :shock: Ugyhogy valamire biztos jo ha ennyi igeny van ra :roll: Termeszetesen mindenrol reszletes beszamolot tartok mint mindig :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah Pendi es neked is koszi a szurkolast :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
A beszámolót nagyon várjuk ám mindannyian :!: :!: :!: :!: :!:

Pendi!
Ha a lustaság fájna, akkor én folyton ordítanék :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok, én olyan álmos vagyok, hogy állva el tudnék aludni :? :? :? :? :? Reggel alig bírtam felkelni :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?